Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,306 εγγεγραμμένα μέλη και 2,823,236 μηνύματα σε 80,479 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 670 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,492 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 12:20, 03-07-11:

Γιατί όμως υπάρχει τέτοια αντιπάθεια στην χώρα μας για τις φυσικές επιστήμες; Πιστεύεται ότι θα "κλείσει" ως Τμήμα το Φυσικό; Πρώτη φορά το ακούω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαρια43

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Μαρια43
H Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H Μαρια43 έγραψε στις 13:02, 03-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
1/ΦΠΨ(προγραμ.ψυχολογιας)
2/ψυχολογια παντειου
3/ψυχολογια θεσσαλονικης
4/ψυχολογια κρητης(προσευχομαστε στον ιησου χριστο,στον αλαχ,στον βουδα κλπους εκπροσωπους!!! )
5/τει κοινωνικης εργασιας
6/ΦΠΨ αθηνας
7/ιστορικο-αρχαιολογικο αθηνας
8/φιλολογια πατρας
9/τει λογοθεραπειας
10/κοινωνιολογια παντειου
ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 13:03, 03-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρια43
ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται??
16.934

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,075 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 14:59, 03-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dias

1) Στην κοινή γνώμη το φυσικό θεωρείται παρακατιανή σχολή και πολύ μάλιστα. Δεν μπορείς να φανταστείς τι έχω ακούσει, ακούω και θα ακούω από όποιον μαθαίνει ότι έβαλα σαν 1η (και μοναδική) επιλογή στο μηχανογραφικό το φυσικό Αθήνας, ενώ έχω σχεδόν 2.000 μόρια πάνω από την περσινή του βάση και ήμουν πιο ψηλά από τις περσινές βάσεις όλων των σχολών του 2ου και του 4ου πεδίου.

2) Επειδή είχα πάρει την απόφαση μου από καιρό, μπορώ να πω ότι διασκέδαζω με όσα ακούω.

3) Να γράψω μερικά? << Ο κόπος σου θα πάει χαμένος, χειρότερη επιλογή δεν μπορούσες να κάνεις, πετάς τόσα μόρια στα σκουπίδια, στο φυσικό πάνε οι ξεπεσμένοι, η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη, θα το μετανοιώσεις που δεν πας ΗΜΜΥ, θα καταντήσεις καθηγητάκος, έξω από το ΕΜΠ είσαι ένα τίποτα, μεγάλη μαλακία κάνεις, από το φυσικό δεν σε δέχονται στο εξωτερικό, στη θέση σου θα ντρεπόμουνα, σίγουρα τρελάθηκες, ο Μαραντόνα δεν θα έπαιζε στη Γ εθνική, όπου νάναι το φυσικό θα καταργηθεί και άλλα πολλά>>.

4) Ακόμα και πολύ κοντινά μου πρόσωπα είχαν τις αμφιβολίες τους. Οι μόνοι που δέχθηκαν την επιλογή μου χωρίς αντιρρήσεις ή σχόλια ήταν οι γονείς μου.

1) Όντως αληθεύει και πολύ μάλιστα. Άρα είσαι ένας παρακατιανός από εδώ και πέρα.

2) Διασκέδασε το όσο μπορείς γιατί δεν θα σου ξαναδοθεί η ευκαιρία.

3) Έχω να πω ότι έλιωσα με το που το διάβασα.

4) Συγχαίρω και εγώ τους γονείς σου. Όσο για τα κοντινά πρόσωπα είναι λογικό, ο καθένας πιστεύει πως ξέρει καλύτερα απο τον άλλον τι είναι καλό για τον άλλον.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Διαιθυλαμίδη του Λυσεργικού Οξέος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Διαιθυλαμίδη του Λυσεργικού Οξέος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,120 μηνύματα.

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 16:36, 03-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από angεlo
1) ΣΣΑΣ Φαρμακευτικό
2) ΣΣΑΣ Κτηνιατρικό
3) ΣΣΑΣ Ιατρικό
4)ΣΣΑΣ Οδοντιατρικό
5) Σ.Α.Ν.
6)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
7) Χημικών Μηχανικών Θεσσ/νίκη
Χημικών Μηχανικών Πάτρα
Πώς και δήλωσες Πολυτεχνεία μετά τα ΣΣΑΣ? Δε σε ενδιαφέρει η Φαρμακευτική ή η Ιατρική εκτός στρατού?
Good choice οι χημικοι μηχανικοι.

Αρχική Δημοσίευση από χκτηνίατρος
καλά........
αυτο το ξέρουμε..........
με σειρα προτιμησης..... αλλά αμα προτιμάς πιο χαμηλοβαθμη σχολη πρωτη ακολουθας μετά με τις προτιμήσεις σου που κατα απαράβατο κανόνα απαιτουν λιγοτερα μόρια.... αυτο εννοώ......
εχουν άδικο????
αφου έβαλες φυσικό πρώτα .... μετα βάζουμε ..... μαθηματικό π.χ.
εχει κανενα νόημα να βάλεις ΗΜΜΥ????
HEY!! Γιατί είναι απαράβατος κανόνας να δηλώνεις σχολές με φθίνουσα σειρά και όχι με σειρά προτίμησης ΜΟΝΟ? Και αν έρθουν τα πάνω-κάτω και βρεθείς όντως ΗΜΜΥ αντι για Φυσικο? [υποθετικο παραδειγμα, αλλα μας χρειαζονται καμια 500ρια ατομα σαν το Δια για να παρουν τα πανω τους αυτες οι επιστημες] Γιατι να μετανιωνεις μια ζωη που τα εβαλες οπως λεει ο "απαραβατος κανονας" και περασες μαθηματικο ενω ηθελες ΗΜΜΥ σαν 2η επιλογη?
Εγω εβαλα πρωτα χημικους (μετα τις Ιατροφαρμακευτικες), μετα τοπογραφους, και ας ξερω οτι με βαση τα περσινα δεδομενα το να δηλωσω τοπογραφος ειναι "ακυρο". Απλα το ΗΘΕΛΑ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissG

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MissG
Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O MissG έγραψε στις 15:29, 07-07-11:

Εγώ θα "μαρτυρούσα" το μηχανογραφικό μου αν υπήρχαν λιγότερες ψωνάρες εδώ μέσα! Θα ήμουν πιο συγκεκριμένη αλλά δεν θέλω να θιχτούν "ηλεκτρονικές" υπολήψεις .

Θα παρακαλούσα ,λοιπόν, λίγη συμπόνια από τους "πλούσιους" του 3ου πεδίου στους "ταπεινούς" (π.χ. του 18.600) του 3ου πεδίου - μπας και ελπίσουμε και εμείς σε ένα καλύτερο αύριο. Ευχαριστώ.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ἔρις

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ἔρις
H Ἔρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

H Ἔρις έγραψε στις 15:55, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissG
Εγώ θα "μαρτυρούσα" το μηχανογραφικό μου αν υπήρχαν λιγότερες ψωνάρες εδώ μέσα! Θα ήμουν πιο συγκεκριμένη αλλά δεν θέλω να θιχτούν "ηλεκτρονικές" υπολήψεις .

Θα παρακαλούσα ,λοιπόν, λίγη συμπόνια από τους "πλούσιους" του 3ου πεδίου στους "ταπεινούς" (π.χ. του 18.600) του 3ου πεδίου - μπας και ελπίσουμε και εμείς σε ένα καλύτερο αύριο. Ευχαριστώ.
Κοπελιά εγώ πάλι δεν κατάλαβα τ θέλεις να πεις!!!!
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια! Δλδ αν κάποιος έβγαλε 19.000+ και δήλωσε ιατρικές κτλ θεωρείται ψωνάρα;;; Εκτός αν θέλεις να πεις κάτι άλλο και εγώ δν το έπιασα
Τι θα πει δλδ "πλούσιοι", "ταπεινοί" ή "φτωχοί";;;;
Σορρυ για το off αλλά τ να κάνουμε

Παράθεση

MissG

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MissG
Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O MissG έγραψε στις 17:39, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria775m
Κοπελιά εγώ πάλι δεν κατάλαβα τ θέλεις να πεις!!!!
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια! Δλδ αν κάποιος έβγαλε 19.000+ και δήλωσε ιατρικές κτλ θεωρείται ψωνάρα;;; Εκτός αν θέλεις να πεις κάτι άλλο και εγώ δν το έπιασα
Τι θα πει δλδ "πλούσιοι", "ταπεινοί" ή "φτωχοί";;;;
Σορρυ για το off αλλά τ να κάνουμε
ΟΚ να το απλοποιήσω λοιπόν

Είναι μια κοπέλα που έχει 19.300 στη θετική και λέει:
" Έχω δηλώσει
1)Ιατρική Θεσσαλονίκης
2)Ιατρική Θεσσαλίας
3)Ιατρική Αλεξανδρούπολης

Ελπίζω να περάσω τουλάχιστον στη 2η επιλογή μου και να μην ανεβούν οι βάσεις"

Αυτό για εμένα είναι σαν να λέει στους υπόλοιπους με πιο μικρή βαθμολογία : εσείς δεν έχετε καμία ελπίδα αλλά δεν με νοιάζει γιατί δεν είμαι στη θέση σας και θέλω να το παίξω και ταπεινή!
Για εμένα αυτό είναι κάτι παραπάνω από άσπλαχνο!

Τώρα αν το "πλούσιοι" και" ταπεινοί" δεν το κατάλαβες να ζητήσεις εξηγήσεις από τη φιλόλογο που σου έκανε κείμενα - εγώ κωλύομαι.

(Αν μου ξαναγράψεις δεν θα απαντήσω γιατί δεν έχω όρεξη για τσακωμό - είναι το τελευταίο που θέλω αυτή τη στιγμή)

Παράθεση

kate_gka

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kate_gka
H kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H kate_gka χαρισε μου εναν κοσμο μοναχα για μας... έγραψε στις 19:41, 07-07-11:

να πω τι δηλωσα η θα ειμαι εκτος θεματος?
1)Ξενων Γλωσσων Μεταφρασης & Διερμηνιας Ειδικευση Μεταφρασης Η Διερμηνειας Κερκυρα
2)Νομικη Θεσ/νικης
3)Νομικη Θρακης
4)Φιλολογια Θεσ/νικης
5)Εκπαιδευτικης & Κοινωνικης Πολιτικης ΠΑΜΑΚ
6)Ψυχολογια Θεσ/κης
7)Φιλοσοφιας-Παιδαγωγικης Θεσ/νικης
...
16)Αισθητικης & Κοσμητολογιας ΤΕΙ Θεσ/νικης

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

delinda

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη delinda
H delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H delinda true greatness comes from self esteem! έγραψε στις 12:00, 08-07-11:

Γεια σας παιδιά! Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους για την επίδοση σας! Εγώ δήλωσα πρώτη νομική Θεσσαλονίκης, μετά Αθήνας και Κομοτηνής και έπειτα όλες τις φιλολογίες.. Ελπίζω απλά να μην ανέβει η βάση της Θεσσαλονίκης και βρεθώ στην Κομοτηνή.. Κανένας άλλος που έχει δηλώσει νομική Θεσσαλονίκης ως πρώτη επιλογή??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 08-07-11 στις 12:52. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Ἔρις

Φοιτητής

H Ἔρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

H Ἔρις έγραψε στις 12:05, 08-07-11:

εγώ αλλά δεν την πιάνω
Ααα και απαγορεύονται τα greeklish

Παράθεση

delinda

Νεοφερμένος

H delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H delinda true greatness comes from self esteem! έγραψε στις 12:34, 08-07-11:

δεν το ήξερα για την απογόρευσή τουσ εδώ συγγνώμη!!!σίγουρα δεν την πιάνεις?πόσα μόρια είσαι κατω αν επιτρέπεται?

Παράθεση

Ἔρις

Φοιτητής

H Ἔρις έγραψε στις 13:15, 08-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από delinda
δεν το ήξερα για την απογόρευσή τουσ εδώ συγγνώμη!!!σίγουρα δεν την πιάνεις?πόσα μόρια είσαι κατω αν επιτρέπεται?
ναι σίγουρα... σχεδόν 17.000 αλλά δν πειράζει τώρα πάμε για φιλολογία την οποία και λατρεύω

Παράθεση

delinda

Νεοφερμένος

H delinda true greatness comes from self esteem! έγραψε στις 13:23, 08-07-11:

καλή επιτυχία σε ό,τι και αν κάνεις!!εμένα το μόνο άγχος μου είναι ότι θα πάω σε μια πόλη που δεν ξέρω κανέναν..όλοι οι φίλοι μου δήλωσαν αθήνα και πάτρα!

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 13:26, 08-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από delinda
εμένα το μόνο άγχος μου είναι ότι θα πάω σε μια πόλη που δεν ξέρω κανέναν..
Αυτό είναι που θα έπρεπε να σε πορώνει βασικά, fresh start.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

delinda

Νεοφερμένος

H delinda true greatness comes from self esteem! έγραψε στις 13:35, 08-07-11:

σίγουρα γουστάρω τη νεά αρχή και την επιδίωξα απλά επειδή είμαι κυκλοθυμική με ψιλοαγχώνει κάποιεσ φορές!!

Παράθεση

Ἔρις

Φοιτητής

H Ἔρις έγραψε στις 13:37, 08-07-11:

να σαι καλά!!! και εσύ...
απλά νομίζω ότι βγήκαμε πολύ offtopic...
όσον αφορά για την πόλη οι περισσότεροι κάπως έτσι θα είμαστε!

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 13:42, 08-07-11:

όσον αφορά για την πόλη οι περισσότεροι κάπως έτσι θα είμαστε!
Yep and we fucking love it.

Μην αγχώνεστε όσοι αγχώνεστε. Σκεφτείτε ότι θα είστε ακριβώς αυτό, ΜΟΝΟΙ.

Παράθεση

jjoohhnn

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jjoohhnn
Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 261 μηνύματα.

O jjoohhnn ☭★ έγραψε στις 14:07, 08-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
[COLOR=black]η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη
Γιατί δυσκολεύομαι πάρα πολύ να πιστέψω κάτι τέτοιο?

Υ.Γ. Sorry για το offtopic.

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

O Shadowfax έγραψε στις 14:23, 08-07-11:

Ω σιγά, απλά ακολουθεί ο διάλογος και τελείωσε.

-- Η φυσική ό,τι ήταν να δώσει το έδωσε.
-- Όχι.
-- Ναι.
-- Όχι.
-- Γιατί;
-- Ένα πράγμα, σύντηξη.
-- Τι είναι αυτό;
-- Ο επόμενος...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ
H ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ έγραψε στις 14:27, 08-07-11:

ναι σίγουρα... σχεδόν 17.000 αλλά δν πειράζει τώρα πάμε για φιλολογία την οποία και λατρεύω
Για αγγλική φιλολογία Αθήνας ενδιαφέρεται κανείς; Έβγαλα (μαζί με τ' Αγγλικά) 19.607 μόρια, και, σε σχέση με τις περσινές βάσεις μου φαίνεται πολύ χλωμή η εισαγωγή μου.

Παράθεση

Ryuzaki (Lost in Infinity)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ryuzaki
Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O Ryuzaki έγραψε στις 15:15, 08-07-11:

ΗΜΜΥ ΑΠΘ (Δεν το πιάνω, αλλά για τη φουκαριάρα τη μανα μου)
Μηχανολόγους ΑΠΘ
Πολιτικούς ΑΠΘ
ΗΜΤΥ Πάτρας
Πολιτικούς Πάτρας
Μηχανολόγους Πάτρας
Ηλεκτρολόγους Ξάνθης (Από εδώ και κάτω δεν πιστεύω να παω αν περάσω)
Πολιτικούς Ξάν8ης
Μηχανικούς Η/Υ Πάτρας
Μηχανολόγους Κοζάνης
Τοπογράφους ΕΜΠ, ΑΠΘ
Μα8ηματικοπληροφορικοφυσικά, δεν θυμάμαι σειρά..

Μόρια 2ο/4ο 18074

Παράθεση

simosgl3 (Σίμος ή Ουντάμπα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη simosgl3
Ο Σίμος ή Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 252 μηνύματα.

O simosgl3 έγραψε στις 00:09, 09-07-11:

1)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΜΑΚ
2)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
3)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟ
4)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5)ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
6)ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ

Παράθεση

Dias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,755 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 00:37, 09-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από jjoohhnn
<<η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη>>
Γιατί δυσκολεύομαι πάρα πολύ να πιστέψω κάτι τέτοιο?
Noμίζω ότι είναι προφανές ότι αυτό δεν είναι και δική μου άποψη. Πάντως, η φυσική έχει και άλλες φορές <<ξεπεραστεί>>. Έίναι γνωστή η περίπτωση του Planck που όταν γύρω στα 1900 δήλωσε ότι θέλει να σπουδάσει φυσική, όλοι προσπάθησαν να τον αποτρέψουν, λέγοντας του ότι "η φυσική είναι ξεπερασμένη" και "ότι ήταν να ανακαλυφθεί, ανακαλύφθηκε".

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 00:43, 09-07-11:

η φυσικη εχει-και θα δωσει πααρα πολλα ακομα ,θα μας φερει πιο κοντα στα βιβλια επιστημονικης φαντασιας .Σοβαρα τομεις οπως αστροφυσικη κβαντομηχανικη νανοτεχνολογια ατομικη φυσικη οπτοηλεκτρονικη και χιλιαδυο ακομα αναπτυσονται με γρηγορους ρυθους, και θα δωσουν πολλα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gedi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gedi
Ο gedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O gedi έγραψε στις 02:04, 09-07-11:

1.χημικων μηχανικων εμπ,2.χημικο αθηνας,3.επιστημης κ τεχνολογιας τριφιμων γεωπονικου,4.φυσικο αθηνας ...αυτες 17900 στο 2-4

Παράθεση

koukaki

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη koukaki
H koukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H koukaki έγραψε στις 12:41, 11-07-11:

1 ξενων γλωσσων μεταφρασης και διερμηνειας
2 Γαλλικη φιλολογια Αθηνα
3 Γαλλικη φιλολογια θεσσαλονικη
4 Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων παντειου
5 διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια

συνολικα εβγαλα 18868,και το βλεπω χλωμο για κερκυρα(ειδικα μετα το τσεκουρωμα στο ειδικο μαθημα των γαλλικων),αλλα εχω σιγουρη τη γαλλικη φιλολογια....

Παράθεση

Loukritia

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loukritia
H Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Loukritia έγραψε στις 12:45, 11-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bemanos
η φυσικη εχει-και θα δωσει πααρα πολλα ακομα ,θα μας φερει πιο κοντα στα βιβλια επιστημονικης φαντασιας .Σοβαρα τομεις οπως αστροφυσικη κβαντομηχανικη νανοτεχνολογια ατομικη φυσικη οπτοηλεκτρονικη και χιλιαδυο ακομα αναπτυσονται με γρηγορους ρυθους, και θα δωσουν πολλα
Για μένα, η Φυσική και η Βιολογία είναι πραγματικά το κλειδί για την κατανόηση του κόσμου.
Σαν θρησκεία ένα πράγμα, χωρίς την πίστη όμως.
Εμένα μου εμπνέουν μία βαθιά πνευματικότητα και ιδεαλισμό, καμία σχέση με το πώς τις παρουσιάζουν οι θρησκόληπτοι...

Παράθεση

katsarida003

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη katsarida003
H katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H katsarida003 ouffff έγραψε στις 15:16, 11-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
1. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 3. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 5. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 6. ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7. ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) 8. ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9. ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 10. ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11. ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 12. ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13. ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 19. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20. ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 21. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 22. ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 25. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ) 26. ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ξερω μετα απο ενα σημειο χανεται η μπαλα
Πόσο εβγαλες???

Αρχική Δημοσίευση από _Evangeline_
1. Ιατρικη Θεσσαλονικης
2. Ιατρικη Λαρισας
(3. Ιατρικη Ιωαννινων)
4. Φαρμακευτικη Θεσ/νικης
5. Πολιτικων Μηχανικων ΑΠΘ
6. Χημικων Μηχανικων ΑΠΘ
7. Αγρονομων και Τοπογραφων μηχανικων ΑΠΘ
8. Βιοχημειας και Βιοτεχνολογιας Λαρισας
9. Μαιευτικης ΤΕΙ Θεσσαλονικης

Μάλλον αυτή είναι η σειρά...δεν ξέρω αν θα δηλώσω Γιάννενα, και αν θα μπουν πρωτα οι Πολιτικοι ή η Φαρμακευτική...αυτό είναι το βασικο προβλημα, τα αλλα ειναι για να φαινεται γεματο το μηχανογραφικο...
τελικα πως τα δηλωσες??ποσο εβγαλες?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~LoVeR BoY~ : 11-07-11 στις 15:36. Αιτία: συγχώνευση
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,625 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 15:29, 11-07-11:

Ιατρικές-Οδοντιατρικές
Η σειρά δεν έχει σημασία.Σημασία έχει να αφήσω το αποτύπωμα του πωπού μου στα έδρανα μιας Ιατρικής.Φχαριστώώώ

Παράθεση

katsarida003

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη katsarida003
H katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H katsarida003 ouffff έγραψε στις 15:33, 11-07-11:

είσαι μέσα στην πρώτη σίγουρα όμως!!!

Παράθεση

Φοιτητής

H Διαιθυλαμίδη του Λυσεργικού Οξέος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,120 μηνύματα.

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 20:00, 11-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από katsarida003
τελικα πως τα δηλωσες??ποσο εβγαλες?
Δήλωσα τις 4 Ιατρικες (και την ιατρικη στα Γιαννενα, αλλα και της Αλεξανδρουπολης), και τελικα τελευταια στιγμη δηλωσα και ΗΜΜΥ πριν απο τους πολιτικους. Στο 3ο πεδίο εχω 19.279 μορια και στο 4ο 19.012

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Ιατρικές-Οδοντιατρικές
Η σειρά δεν έχει σημασία.Σημασία έχει να αφήσω το αποτύπωμα του πωπού μου στα έδρανα μιας Ιατρικής.Φχαριστώώώ
Ποσο εβγαλες..?

Παράθεση

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pizza1993
Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

O pizza1993 έγραψε στις 20:34, 11-07-11:

Σορρυ κιολας αμα γενομε αγενης εσεις που δηλωνετε ιατρικη και ημμυ σας αρεσουν και τα δυο εξισου?γιατι ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικες σχολες με τελειως διαφορετικο αντικειμενο.Φιλικα παντα¨)

Παράθεση

Φοιτητής

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 20:40, 11-07-11:

Κοιτα, σιγουρα ειναι τελειως διαφορετικες σχολες, αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε γινεται να μας ενδιαφερουν και τα 2 αντικειμενα. Και οι διαφορες σχολες μηχανικων εχουν διαφορετικα αντικειμενα, αλλα οσοι παιρνουν 4ο πεδιο δηλωνουν αρκετες Πολυτεχνικες σχολες. Δε μπορω να καταλαβω πού κολλας, σορρυ

Παράθεση

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

O pizza1993 έγραψε στις 20:42, 11-07-11:

Κοιτα οι περισσοτερες πολυτεχνικες εχουν πολυ κοντινο αντικειμενο.Απλα η ιατρικη με τους μηχανικους ειναι τελειως διαφορετικα....Δεν κολαω πληροφοριακα ρωταω να γινετε κουβεντα

Παράθεση

Φοιτητής

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 20:43, 11-07-11:

Και απο ΗΜΜΥ ασχολεισαι ανετα με την βιοιατρικη, κατι που εχει σχεση με τις σχολες υγειας.

Παράθεση

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

O pizza1993 έγραψε στις 20:45, 11-07-11:

Ελαχιστη σχεση εχει η βιοιατρικη με την κλασικη ιατρικη.Και δεν μιλαω μονο για ΗΜΜΥ
Τεσπα την πιανεις την Ιατρικη?

Παράθεση

Φοιτητής

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 20:51, 11-07-11:

Ναι επειδη ξεκινησες με το θεμα ΗΜΜΥ-Ιατρικη γι' αυτο το λεω...την πιανω

Παράθεση

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

O pizza1993 έγραψε στις 20:55, 11-07-11:

Οπ ναι πολυτεχνικα γενικα ηθελα να γραψω και εγραψα ημμυ¨).

Παράθεση

Φοιτητής

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 21:01, 11-07-11:

Τεσπα δεν εχει σημασια...εσυ πού περνας..?

Παράθεση

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

O pizza1993 έγραψε στις 21:04, 11-07-11:

ΗΜΜΥ εμπ

Παράθεση

alehunter (αλεξ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη alehunter
Ο αλεξ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O alehunter ολα ειναι ιδια αν δε τ΄αγαπας... έγραψε στις 21:55, 11-07-11:

εχω βαλει πολλες σχολες αλλα αυτες που πραγματικα θελω-ισως πιανω(ελπιζω) με 16109 μορια

Μηχανικων Παραγωγης και Διοικησης Ξανθης
Πληροφορικη ΑΣΟΕ
-//- Πειραια

Παράθεση

Giannoutas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 19:10, 12-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Αυτό είναι που θα έπρεπε να σε πορώνει βασικά, fresh start.
Ακριβως

Φοιτιτης σε μια αγνωστη πολη χωρις να ξερεις κανεναν

Τι πιο τελειο

Παράθεση

alehunter (αλεξ)

Φοιτητής

Ο αλεξ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O alehunter ολα ειναι ιδια αν δε τ΄αγαπας... έγραψε στις 01:11, 13-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Ακριβως

Φοιτιτης σε μια αγνωστη πολη χωρις να ξερεις κανεναν

Τι πιο τελειο
και εγω αυτο σκεφτομουν ρ γμτ που ειδα απο το ##### πως μαλλον περναω
υπολογιστες Πειραια δεν εχω prob με την σχολη αλλα,

θελω ξανθη ρ γμτ μακρια απο γονεις και γνωστους(κυριως το 1ο)...pitty στεναχωρήθηκα

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

O Shadowfax έγραψε στις 20:29, 13-07-11:

Με κυνηγάει παντού αυτή η μαλακία γαμώ, απ' το ένα θέμα στο άλλο.

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ, λες και το 'ξερες από χτες το site.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alehunter (αλεξ)

Φοιτητής

O alehunter ολα ειναι ιδια αν δε τ΄αγαπας... έγραψε στις 00:45, 14-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Με κυνηγάει παντού αυτή η μαλακία γαμώ, απ' το ένα θέμα στο άλλο.

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ, λες και το 'ξερες από χτες το site.
(σε οτι αφορα τα bold) θεος...

ναι οκ προσπαθω να μην ασχολουμε τοσο αλλα δεν μπορω ειμαι πολυ περιεργος να δω που θα παω(με ξυνει ο κολος μου ρ αδερφε) και μιας που ειναι και του υπουργειου ειναι ψηλοαξιοπιστο το site

Παράθεση

angεlo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη angεlo
Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O angεlo έγραψε στις 15:32, 14-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Αλκίμαχος
Ενας καλος μαθητης κατα κανονα δεν θελει να γινει μηχανολογος, θελει να γινει ή ΗΜΜΥ, ή Γιατρος

Αν τα ΤΕΙ δεν ειχαν επαγγελματικα δικαιωματα, δεν θα πηγαινε κανεις....

μαθητης χαμηλοτερης βαθμολογιας σε εκθεση, μαθηματικα, αοδε, αεππ, βιολογια, χημεια, δεν ξερω και γω τι αλλο...

Αν ηταν χαμηλοτερης βαθμολογιας σε Αντοχη των υλικων, σχεδιο, τχνολογιας θερμανσεων ή δεν ξερω και γω τι θα υπηρχε μετρο συγκρισης, ομως ετσι οπως ειναι αυτο το συστημα δεν καθοδηγει τα παιδια εκει που πρεπει.....

Αυτο το τελευταιο πρεπει να το γραψουμε σε ενα πανο μπροστα στο ΕΜΠ και ΑΠΘ να δουμε την αντιδραση πανεπιστημιακων και φοιτητων....

Αρχική Δημοσίευση από vassilis497
δώστε επαγγελματικά δικαιώματα σε ΑΕΙ και ΤΕΙ μετά από εξετάσεις.
για τα ΤΕΙ υπηρχε ολα τα χρονια η πρακτικη οπου αποδυκνειοταν τι ηξερε και τι οχι ο καθενας, καθως επισης αποκομιζε επαγγελματικες γνωσεις....
με τα πανεπιστημια τι γινοταν???

κοιτα φιλε.. αρχικα μονο χημ. μηχ. ειχα κατα νου και ΣΣΑΣ λογω αποκαταστασης.. η Σ.Α.Ν. προεκυψε στην πορεια. απο τι στιγμη που περιλαμβανει αποκατασταση και μια ενδιαφερουσα κατ' εμε επιστημη ετσι τοποθετησα ΣΣΑΣ και Σ.Α.Ν. αρχικα και επειτα για παν ενδεχομενο τ χημ μηχανικων!
ασχετο: πασχιζω να βρω κανεναν που να χει δηλωσει Σ.Α.Ν. αλλα τίποτα...!

πεστα ρε φιλε γιατι δν νιωθει ο ανωθεν!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 14-07-11 στις 16:25. Αιτία: spoiler
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,168 μηνύματα.

H Imadlak είναι οι πληγές μας σαν συνήθειες... έγραψε στις 15:31, 05-11-11:

Λοιπόν...
Οδοντιατρική Αθήνας
Οδοντιατρική Θεσ/νίκης
Ιατρική Θεσσαλίας(Λάρισα)
Ιατρική Ιωαννίνων
Φαρμακευτική Αθήνας
Φαρμακευτική Θεσ/νίκης
Φαρμακευτική Πάτρας
Κτηνιατρική Θεσσαλίας(Καρδίτσα)
Χημεία Αθήνας
Χημεία Θεσ/νίκης
Χημεία Ιωαννίνων
Χημεία Πάτρας
Φυσικοθεραπεία Αθήνας
Φυσικοθεραπεία Λαμίας
Φυσικοθεραπεία Θεσ/νίκης
Φυσικοθεραπεία Πάτρας
Νοσηλευτική Αθήνας
Μαθηματικό Αθήνας
Μαθηματικό Θεσ/νίκης
Μαθηματικό Ιωαννίνων
Μαθηματικό Πάτρας
Μαιευτική Αθήνας
Μαιευτική Θεσ/νίκης
Μαιευτική Δυτικής Μακεδονίας(Κοζάνη)
Αυτά....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 16:07, 05-11-11:

αν και το κανα περσι

1) Μοριακη Βιολογια Γενετικη Αλεξανδρουπολης
2)Βιοχημεια-Βιοτεχνολογια Λαρισας
3)Βιολογικων Εφαρμογων-Τεχνολογιων Ιωαννινα
4)ΤΕΙ Φυσικοθεραπειας Αθηνα
5)ΤΕΙ Φυσικοθεραπειας Θεσσαλονικη
6)ΤΕΙ Φυσικοθεραπειας Πατρα (Αιγιο)
7)ΤΕΙ Φυσικοθεραπειας Λαμια
ΤΕΙ Οδοντικης Τεχνολογιας Αθηνα
9)ΤΕΙ Οπτικης-Οπτομετριας Αθηνα
10) ΤΕΙ Οπτικης-Οπτομετριας Πατρα (Αιγιο)
11)ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων Αθηνα
12) ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων θεσσαλονικη
13)ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων Λαρισα
14)Γεωπονικης Βιοτεχνολογιας Γεωπονικου Αθηνας
15)Επιστημης Ζωικης Παραγωγης κ' Υδατοκαλλιεργειων Γεωπονικου Αθηνας
16)Γεωπονιας Φυτικης Παραγωγης και Αγροτικου περιβαλλοντος Βολος
17)Γεωπονιας Ιχθυολογιας και Υδατινου περιβαλλοντος Βολος
1Αξιοποιησης Φυσικων Πορων και γεωργικης μηχανικης Γεωπονικο Αθηνας
19)Επιστημης και τεχνολογιας υλικων Ηρακλειο
20)Επιστημης των υλικων Πατρα
21)Μηχανικων Επιστημης των υλικων Ιωαννινα

αυτο ειναι

περασαμε στο #2

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

challenger

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη challenger
Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,530 μηνύματα.

O challenger έγραψε στις 16:21, 05-11-11:

αντε ας μαρτυρησω και γω....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη challenger : 09-07-12 στις 07:27. Αιτία: image removed
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους