Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,943 εγγεγραμμένα μέλη και 2,807,844 μηνύματα σε 79,670 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 758 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για βοηθήματα Α' Λυκείου

~Valentina~

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ~Valentina~
H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε στις 15:26, 19-01-09:

Εγώ έχω Σαββάλα δε θα έλεγα ότι είναι και τα καλύτερα αλλά ποιος ξέρει.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggelikaki (Αγγελική)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη aggelikaki
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H aggelikaki έγραψε στις 21:22, 17-07-09:

ρε παιδια βοηθεια θελω να μου πειτε ποια κατα τη γνωμη σας ειναι τα πιο καλογραμμενα βοηθηματα μαθηματικων(αλγεβρα+γεωμετρια),φυσικης,χημειας,εκθεση......αυτα..και γενικα αν εχετε τιποτα αλλο να προτεινετε για κανα αλλο μαθημα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

choice (Μαρια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη choice
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H choice έγραψε στις 21:36, 17-07-09:

ειχα σαββαλα για φυσικη
δκαι χημεια μεταιχνιο για κειμενα και αρχαια
δεν ειχα αλλα

Παράθεση

papaki94 (Θοδωρής)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη papaki94
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O papaki94 έγραψε στις 21:42, 17-07-09:

Μαθηματικά: Μπάρλας ή Παπαδάκης
Χημεία: Σαλτερής (αν και είναι κάπως δυσκολούτσικος)
Φυσική:Γκρίτζαλης ή Μαθιουδάκης

Αλλα καλύτερα κατα τη γνώμη μου είναι να πας και να τα δεις μόνη σου και να αποφασίσεις ανάλογα με τις απαιτήσεις σου!!!

Παράθεση

aggelikaki (Αγγελική)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H aggelikaki έγραψε στις 21:59, 17-07-09:

μαθηματικα και γω μρλα θα επαιρνα γιατι φετο ελυσα ολο το βοηθημα και το βρηκα τρομερο........τωρα επειδη ειμαι νεα στο λυκειο δεν ξερω τι να κανω με χημεια και φυσικη αν και για εκει ελεγα σαββαλα

Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη papas
Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,741 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 12:36, 18-07-09:

Χημεια:Σαλτερης (πολυ ψειρας,αλλα Θεος )
Φυσικη:Αφοι Σαββαλας (πολυ ωραια δομιμενο το κειμενο)
Μαθηματικα:Μπαρλας (αλλα πολυ τσιμπημενος σε μερικα θεματα)
Λογοτεχνια:απο τις εκδοσεις Ελληνικα Γραμματα,τους 2 τομους.

Παράθεση

maraki (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη maraki
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H maraki έγραψε στις 13:18, 18-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από aggelikaki
ρε παιδια βοηθεια θελω να μου πειτε ποια κατα τη γνωμη σας ειναι τα πιο καλογραμμενα βοηθηματα μαθηματικων(αλγεβρα+γεωμετρια),φυσικης,χημειας,εκθεση......αυτα..και γενικα αν εχετε τιποτα αλλο να προτεινετε για κανα αλλο μαθημα!
Φυσική::Μαθιουδάκης-Παναγιωτακόπουλος
Χημεία:Σαλτερής
Έκθεση:Εδώ έχω πολλά να σου προτείνω.Θα στα πω κι αν θέλεις κι ενδιαφέρεσαι πήγαινε σ'΄ενα βιβλιοπωλείο να τα δεις και να επιλέξεις πιο είναι το κατάλληλο για σενα.
-Έκφραση-Έκθεση για όλες τις τάξεις του Λυκείου-Σπυρίδων Κ.Κούτρας(εκδόσεις Σαββάλας)
-Έκφραση-'Eκθεση A' Λυκείου-Ειρήνη Μαστρομανώλη,Νάγια Τρίγκα(εκδόσεις Σαββάλας)
-Κριτήρια αξιολόγησης στην Έκθεση-Έκφραση Α' Λυκείου-Ε.Μαστρομανώλη,Κ.Γκορόγια(εκδόσεις Σαββάλας)
-Έκφραση-Έκθεση Α' Λυκείου(εκδόσεις Ζήτη)
Εγώ τα χρησιμοποιούσα όλα λίγο πολύ,είτε για εξάσκηση είτε για να πάρω κάποιες ιδέες.Καλύτερα να πας να δεις τι περιέχει το καθένα και να αγοράσεις αυτό που σου αρέσει.
Άλγεβρα:Μπάρλας
Γεωματρία:Αλέξανδρος Π.Τραγανίτης(εκδόσεις Σαββάλας)
Κείμενα:Εκδόσεις ελληνικά γράμματα
Αρχαία:Ξενοφώντος Ελληνικά-εκδόσεις Σαββάλα και Θουκυδίδη Ιστορία-εκδόσεις Πατάκη.

Αυτά νομίζω φτάνουν.Αν θες τίποτα άλλο,μη διστάσεις να ρωτήσεις.

edit:Στην Έκθεση αυτά που σου είπα είναι για περισσότερη βοήθεια και περιέχουν ιδέες και κριτήρια αξιολόγησης πάνω στη θεματολογία της Α Λυκείου.
Αν θες ένα βοήθημα για το σχολικό βιβλίο,τότε υπάρχει το Έκφραση-΄Εκθεση Α'Λυκείου(εκδόσεις Ελληνοεκδοτική) και για τους θεματικούς κύκλους Έκφραση-΄Εκθεση-θεματικοί κύκλοι Α Λυκείου(εκδόσεις Πατάκη).

Παράθεση

ister

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη ister
Ο ister αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Κρόκος (Κοζάνη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O ister έγραψε στις 23:15, 18-07-09:

για φυσική Γκιώκας (ελληνικά γράμματα)
για χημεία Σαλτερής (εκδ Σαββάλας)
για μαθηματικά Μπάρλας

Παράθεση

Leo 93

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Leo 93
Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O Leo 93 έγραψε στις 23:35, 18-07-09:

• Για Χημεία ο Σαλτερής (εκδ Σαββάλας) είναι εξαιρετικό βοήθημα
  • Για Άλγεβρα το βοήθημα του Γιγραμέλη (εκδ Ελληνικά Γράμματα) είναι πολύ καλογραμμένο και πολύ καλύ παρουσίαση θεωρίας ικανοποιητικό επίπεδο ασκήσεων (κ εύκολες κ δύσκολες) έχει όμως λίγες σε σχέση με του Μπάρλα.
  • Για Φυσική οι αφοί Σαββάλα έχουν καλή παρουσίαση θεωρίας όμως ακόμα και οι τελευταίες ασκήσεις είναι εύκολες. Αν θες να δώσεις έμφαση στις ασκήσεις προτείνω Παναγιωτακώπουλου-Μαθιουδάκη (εκδ Σαββάλας) που έχουν κ πολλές και δύσκολες ασκήσεις.

Παράθεση

aggelikaki (Αγγελική)

Μαθητής Γ' λυκείου

H aggelikaki έγραψε στις 23:56, 18-07-09:

σας ευχαριστω ολους ρρ!

Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ραφαέλα33847
H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής και Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Ισπανικής) Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε στις 15:56, 19-07-09:

Εγώ πάλι ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ θα πάρω.Σε όλα τα φιλολογικά εκτός απο τα θετικά που θα πάω φροντιστήριο

Παράθεση

vasilis_91 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilis_91
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O vasilis_91 έγραψε στις 17:36, 19-07-09:

Κοίταξε αν θέλεις και τον Γκρίτζαλη στην φυσική, πολύ καλό βοήθημα στην Α' Λυκείου!! :no1:

Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη 1994kc
Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 827 μηνύματα.

O 1994kc έγραψε στις 19:21, 19-07-09:

εγώ σκοπεύω ν'αγοράσω για όλα τα θεωρητικά ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ και για τα θετικά ΣΑΒΒΑΛΑ με εξαίρεση στα μαθηματικά όπου προσανατολίζομαι προς την ΕΛΛΗΝΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ!!!τι λέτε καλά είναι ή ν'αγοράσω άλλα;;;

Παράθεση

βιλλαρασ (βασιλης (ειμαι απο τους καλους)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη βιλλαρασ
Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 338 μηνύματα.

O βιλλαρασ έγραψε στις 00:59, 21-07-09:

μαθηματικα + φυσικη Σαββαλας
γεωμετρια=τιποτα... αν κανεις τις ασκησεις του βιλιου (ολες ομως) εισαι οκ
φυσικη= το βιβλιο ειναι κακογραμμενο ουτως η αλλως οποτε το 99% των καθηγητων δεν το ανοιγουν παραμονο για ασκησεις οποτε μην παρεις...απλα κρατα σημειωσεις
χημεια=γελοιο μαθημα...αν το παρεις απο την αρχη...εγω προσωπικα πανω απο 30 λεπτα την προηγουμενη μερα της χημειας δεν διαβασα...στις εξετασεις διαβασα 2 ωρες(100!!!! πηρα)
εκθεση= τιποτα...σου δινει μασημενη τροφη χωρις να σε βοηθαει να καταλαβεις το νοημα και πως να συνταξεις ενα ωραιο κειμενο...απλα σε ξεπεταει με μερικα πινακακια
ελπιζω να βοηθησα
-----------------------------------------
βασικα εστειλα μηνυμα και συμπερανα οτι δεν απαντησα καθολου.... σορρυ αν ηταν τοσο ασχετο

Παράθεση

aggelikaki (Αγγελική)

Μαθητής Γ' λυκείου

H aggelikaki έγραψε στις 11:27, 21-07-09:

οχι ρρ no problem αφου ειπες τα πραγματα οπως εχουν....ευχαριστω βασιλη!

Παράθεση

Σοφιστής (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σοφιστής
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 738 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε στις 12:25, 22-07-09:

εγώ προτείνω ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ για αρχαία , νεοελληνική γλ ,λογοτεχνία
ΣΑΒΒΑΛΑ πειστικός λόγος(για έκθεση), χημεία(ΤΕΛΕΙΟ!), φυσική(αφοί σαββάλα), γεωμετρία(τραγανίτης), ιστορία(ικανοποιητικό)
επίσης για άλγεβρα με τα 1000 μπάρλα!
ΠΑΤΑΚΗ για θεματικούς κύκλους(ενίσχυση για έκθεση).

Παράθεση

aggelikaki (Αγγελική)

Μαθητής Γ' λυκείου

H aggelikaki έγραψε στις 22:49, 22-07-09:

παιδια ευχαριστω ολους αλλωστε τα πηρα τα βιβλια...απο θεωριτικα τιποτα μιας και εχω μαμα φιλολογο και απο φυσικη και μαθηματικα μου εδωσαν κατι φιλοι της μαμας μου εκπαιδευτικοι!αλλα πηρα και αλλο ενα μαθηματικα παπαδακης λεγεται εκδοσεις σαββαλα...μου το προτειναν στο βιβλιοπωλειο....αρα γιατι να μηνκανω και απο ακομα ενα βιβλιο ασκησεις...αλλωστε καλο μονο μπορουν να κανουν!

Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ραφαέλα33847
H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής και Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Ισπανικής) Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε στις 11:38, 23-07-09:

Τα πήρες;
Μήπως είναι λίγο νωρίς για να τα πάρεις;Μπορεί να αλλάξουν τα βιβλία την νέα χρονια αλλά τεσπα όπως θέλεις

Παράθεση

mixas!!

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη mixas!!
H mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H mixas!! kala apotelesmata gia tis eksetaseis έγραψε στις 12:19, 23-07-09:

οταν πας να το αγορασεις ρωτησε στο βιβλιοπωλειο!
για φυσικη χημεια αλγεβρα γεωμετρια καλυτερα ειναι του Σαββαλα

και για
κειμενα και αρχαια μεταιχμιο

εκθεση εγω ειχα πατακη και ηταν αρκετα καλο οχι ομως οσο θα το ηθελα..

Παράθεση

free

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη free
H free αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H free έγραψε στις 10:34, 25-07-09:

θελω βοηθηματα αλγεβρα,γεωμετρια κ χημεια Α λυκειου για να κανω σε παιδια αλλα με αναλυτικη θεωρια κ καλα λυμενες τις ασκησεις του σχολικου βιβλιου..ποια μπορω να παρω?

Παράθεση

Bia94

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Bia94
H Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H Bia94 έγραψε στις 21:49, 22-10-09:

Μηπως ξερετε που μπορω να βρω τισ λυσεις απο το βιβλιο των γλωσσικων ασκησεων?δεν μπορω να τισ λυσω με τπτ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

D3xt3r_th3_Tr3ck (Πέτρος)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη D3xt3r_th3_Tr3ck
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O D3xt3r_th3_Tr3ck έγραψε στις 22:48, 24-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Bia94
Μηπως ξερετε που μπορω να βρω τισ λυσεις απο το βιβλιο των γλωσσικων ασκησεων?δεν μπορω να τισ λυσω με τπτ!
Ρώτησε σε κάνα βιβλιοπωλείο.:iagree::iagree:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Renita <3 (Ρενυτα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Renita <3
H Ρενυτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Renita <3 έγραψε στις 10:12, 25-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από D3xt3r_th3_Tr3ck
Ρώτησε σε κάνα βιβλιοπωλείο.:iagree::iagree:
Δικιο εχει ο Dexter ^ απο πανω....

Παράθεση

ntinaki (Ντινα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη ntinaki
H Ντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H ntinaki is confused!!! έγραψε στις 18:51, 25-10-09:

Το έχω σε pdf. Θες να στο στείλω με email?

Παράθεση

momolis (Μανώλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη momolis
Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O momolis έγραψε στις 14:28, 15-11-09:

Γεια σας!!Είμαι καινούριος εδώ.Θα ήθελα τη γνώμη σας για βοθήματα στα φιλολογικά μαθήματα της Ά λυκείου.Θα το εκτιμούσα πολύ αν θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια...
Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων!!!

Παράθεση

win.pooh

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη win.pooh
H win.pooh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H win.pooh έγραψε στις 18:56, 15-11-09:

μηπως ξερει καποιος διευθυνσεις για ν κατεβασω ηλεκτρονικα βοηθηματα..??ειναι αναγκη...ευχαριστω..

Παράθεση

angela1 (αγγελικη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη angela1
H αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (Σπάρτη) . Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H angela1 έγραψε στις 19:31, 15-11-09:

εγω φυσικη εχω ελληνοεκδοτηκη, χημεια εχω σαββαλα,εκθεση σαββαλα και αρχαια πατακη!!!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από ntinaki
Το έχω σε pdf. Θες να στο στείλω με email?

8ελω και εγω...

Παράθεση

anta1996 (Αλεξάνδρα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη anta1996
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H anta1996 και τα μυαλά στα κάγκελα έγραψε στις 16:58, 20-08-11:

Γεια σας παιδια!!! Αυτο ειναι το πρωτο μου θεμα και ειναι πολυ σημαντικο για εμενα! Φετος οπως καταλαβαινετε και απο το ονομα(anta1996) θα παω πρωτη λυκειου και ειμαι σε διλλημα για το ποια βοηθηματα να παρω... Ενδιαφερομαι για τα εξης μαθηματα:
μαθηματικα
φυσικη-χημεια
εκθεση
αρχαια
κειμενα νεοελληνικης λογοτεχνιας
ξενοφωντα ελληνικα
βιολογια
Να σημειωσω οτι εχω ηδη κληρονομησει καποια βοηθηματα απο την ξαδερφη μου η οποια για μαθηματικα ειχε μπαρλα, για φυσικοχημεια σαββαλα και για ολα τα φιλολλογικα πατακη... Για τα 2 πρωτα ειμαι υπερευχαριστημενη γιατι αυτα εμπιστευομουν ολα τα προηγουμενα χρονια αλλα για τα φιλολλογικα δεν ειμαι και τοσο γιατι συνηθως επαιρνα μεταιχμιο σε ολα! θα ηθελα την αποψη σας για τα καλυτερα βοηθηματα στα παραπανω μαθηματα
ευχαριστω εκ των προτερων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,210 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 17:04, 20-08-11:

αλεξανδρα προσωπικα θα ελεγε να περιμενεις να δεις με τι συστημα θα μπεις στο λυκειο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

anta1996 (Αλεξάνδρα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη anta1996
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H anta1996 και τα μυαλά στα κάγκελα έγραψε στις 17:08, 20-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
αλεξανδρα προσωπικα θα ελεγε να περιμενεις να δεις με τι συστημα θα μπεις στο λυκειο
λες??? παντως εχω αγχωθει λιγακι γιατι ακουγεται οτι θα μετραει ο βαθμος και των τριων ταξεων του λυκειου...προσπαθω να εξασφαλισω το μελλον μου γιατι απο το σχολειο δεν προκειται να δω προκοπη

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Soleado Febrero ~

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους