Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,958 εγγεγραμμένα μέλη και 2,808,750 μηνύματα σε 79,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 534 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες ξανά

Thoba19

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 23:52, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Costacurta
Χημεία και Βιολογία θα μετρήσει μόνο το γραπτό και στα υπόλοιπα ο προφορικός βαθμός που είχα πέρυσι + τα γραπτά ? Απλά έχω καιρό να πατήσω εκεί γ αυτό και το σκέφτομαι ακόμα.. Κτηνιατρική μ αρέσει.
Ναι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Schoolmate
Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 21:36, 30-09-12:

Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Capitano10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Capitano10
Ο Capitano10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Capitano10 έγραψε στις 23:04, 30-09-12:

Γεια σας παιδες.Απο αυριο ξεκιναω φροντιστηριο.Εχω τελειωσει το λυκειο το 2008.Ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα εκει που θελω.Ελπιζω να τα λεμε μεταξυ μας μεχρι τις εξετασεις και μετα και να δουμε τι καναμε.Καλη μας επιτυχια παιδια.
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 23:22, 30-09-12:

Στα μαθηματα που ειχες δοσει παλι τωρα απο υλες ψαξε στο διαδυκτιο

Αρχική Δημοσίευση από Capitano10
Γεια σας παιδες.Απο αυριο ξεκιναω φροντιστηριο.Εχω τελειωσει το λυκειο το 2008.Ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα εκει που θελω.Ελπιζω να τα λεμε μεταξυ μας μεχρι τις εξετασεις και μετα και να δουμε τι καναμε.Καλη μας επιτυχια παιδια.
Καλη αρχη, που στοχευεις;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 30-09-12 στις 23:34. Αιτία: συγχωνευση
Παράθεση

anthee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anthee
H anthee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H anthee έγραψε στις 06:00, 01-10-12:

heey.
ειμαι καινουρια εδω, και ειπα να κανω ενα θεμα για το μεγααλο μου θεμα:p
Λοιπον ειμαι 19 εχω δωσει 2 φορες πανελληνιες και παω για τριτη! ναι κι ομως
Την πρωτη περασα τει αμαλιαδας δεν διαβαζα ειναι η αληθεια σχεδον καθολου μετα τα χριστουγεννα εμπλεξα με εναν τυπο, και φετος περασα διοικηση επιχειρησεων τει πατρας αλλα ουτε φετος σκοτωθηκα στο διαβασμα. Θελω αει και εχω πισμωσει πολυ τωρα γι αυτο, γιατι δεν ειμαι χαζη, απλα δεν διαβαζα ποτε πολυ. Εκλαιγα οταν βγηκαν οι βασεις γιατι υπολογιζα να περασω χαλκιδα να πηγαινοερχομαι γιατι ειμαι απο αθηνα αλλα την εχασα για ελαχιστα μορια
φετος εβγαλα 10500 καπου μορια, πιστευετε μπορω να τα κανω 15550?
εχω αγχωθει πολυ και απο σημερα το πρωι θα ξεκινησω ξανα αοδε αοθ
κατι αλλο!
θα κανω ιδιαιτερα φετος ειμαι τεχνολογικη για οικονομικα
λεω να ξεκινησω τωρα συντομα μαθηματικα κατευθυνσης , γενικης και φυσικη
απο μεσα νοεμβρη αεππ και αρχες του χρονου εκθεση και αοθ
πιστευετε ειναι καλα?θα προλαβω?

συμφωνω με απο πανω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη qwerty111 : 01-10-12 στις 09:18. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikosxdxd
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,546 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε στις 08:59, 01-10-12:

Oxι.
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,376 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 09:04, 01-10-12:

Πηγαινε εξω.
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 09:13, 01-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από anthee
1)λεω να ξεκινησω τωρα συντομα μαθηματικα κατευθυνσης , γενικης και φυσικη
απο μεσα νοεμβρη αεππ και αρχες του χρονου εκθεση και αοθ
πιστευετε ειναι καλα?θα προλαβω?
1)Θα έπρεπε ήδη να έχεις ξεκινήσει.
2)ΑΕΠΠ, και ΑΟΘ απο τώρα να ξεκινήσεις. Εκθεση αν θες απο του χρόνου.
3)Αν ξεκινήσεις τώρα, ναι, θα προλάβεις. Αλλιώς σε βλέπω και για 4η φορά.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,207 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 10:48, 01-10-12:

Το μηνυμα γραφτηκε στις 6 το πρωι...λοοολ ως εκεινη την ωρα διαβαζες;
Για να μην δωσεις και 4η φορα πανε γραψου σε ενα φροντιστηριο για αποφοιτους και δωσε βαση σε μαθηματικα κατ και φυσικη...καλη επιτυχια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Capitano10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Capitano10
Ο Capitano10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Capitano10 έγραψε στις 15:17, 01-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
Στα μαθηματα που ειχες δοσει παλι τωρα απο υλες ψαξε στο διαδυκτιο

Καλη αρχη, που στοχευεις;
Στοχευω την Σχολη Αστυφυλακων φιλε μου.Ελπιζω του χρονου να μην ειναι τοσο ψηλα οσο φετος.Εχει ακουσει κανεις τι ακουγεται για την Αστυφυλακων του χρονου (αριθμο εισακτεων,βασεις κλπ) ?
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,124 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 00:34, 02-10-12:

δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
θελω να παω στο ΕΚΠΑ τωρα!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Schoolmate
Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 18:25, 02-10-12:

Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!
Παράθεση

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.
Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! έγραψε στις 18:34, 02-10-12:

Φίλε μου τα ίδια είναι. Μαθηματικά, Φυσική, ΑΟΔΕ, Πληροφορική, Έκθεση, και μαθηματικά γενικής ή βιολογία γενικής ή φυσική γενικής ανάλογα με το πεδίο που θέλεις. Δεν ξέρω αν η ύλη έχει αλλάξει καθόλου.
Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 956 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 18:35, 02-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Schoolmate
μπαααααααααααα σταθερη κατασταση νομιζω
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 18:59, 02-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!
δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
θελω να παω στο ΕΚΠΑ τωρα!!!!
τελικα θα ξαναδώσεις;

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Väinämöinen
μπαααααααααααα σταθερη κατασταση νομιζω
Η ύλη έχει αλλάξει;
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,124 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 19:19, 02-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
τελικα θα ξαναδώσεις;
ναι γτ δεν ειμαι ικανοποιημενη με την καλαματα..το ονειρο μου ηταν και ειναι φιλολογια αθηνας και αυτη θα κυνηγησω!
Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 956 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 20:09, 02-10-12:

Η ύλη έχει αλλάξει;
Για ποια κατευθυνση λες?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 03-10-12 στις 13:30. Αιτία: Διορθωση παραθεσης
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 20:26, 02-10-12:

Για ποια κατευθυνση λες?
Για την κατεύθυνση που ενδιαφέρεται.

ναι γτ δεν ειμαι ικανοποιημενη με την καλαματα..το ονειρο μου ηταν και ειναι φιλολογια αθηνας και αυτη θα κυνηγησω!
την καλύτερη δουλειά θα κάνεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 03-10-12 στις 13:29. Αιτία: Διορθωση παραθεσης
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mitsos175
Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mitsos175 έγραψε στις 16:49, 31-10-12:

Ενδιαφερον απαντησεις.

Την πρωτη φορα ομως εγω το εξυσα κανονικοτητα... Οκ εκανα λαλακια το καταλαβα εχω ξεκινησει διαβασμα κλπ αλλα δεν με κοβω να μπενω με την πρωτη εκει που θελω. Το θεμα ειναι πως θα τους πεισω οτι διαβαζω και να σταματησουν να με κραζουν συνεχεια...?

Σημείωση: Τα μηνύματα 1009-1014 προήλθαν από το thread με τίτλο "Πόσα χρόνια θα δίνατε πανελλαδικές για να μπείτε στη σχολή σας;" .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 01-11-12 στις 08:33. Αιτία: Εισαγωγή σημείωση.
Παράθεση

Stratosrozer

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stratosrozer
Ο Stratosrozer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Stratosrozer έγραψε στις 16:54, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos175
Το θεμα ειναι πως θα τους πεισω οτι διαβαζω και να σταματησουν να με κραζουν συνεχεια...?
Απλό! Με το να διαβάζεις!
Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mitsos175 έγραψε στις 16:57, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Stratosrozer
Απλό! Με το να διαβάζεις!
αυτο κανω...
αλλα νομιζουν οτι τους κοροιδευω..
λογικο βεβαια οταν εχεις να ανοιξεις βιβλιο στην κυριολεξια απο 2α γυμνασιου
Παράθεση

terrafaux

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη terrafaux
Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O terrafaux έγραψε στις 18:52, 31-10-12:

αυτο κανω...
αλλα νομιζουν οτι τους κοροιδευω..
λογικο βεβαια οταν εχεις να ανοιξεις βιβλιο στην κυριολεξια απο 2α γυμνασιου
Μου θυμιζεις εμενα περυσι,και εγω στην ιδια κατασταση ημουν.Η γονεις μου πειστηκαν οτι διαβαζω μετα την πρωτη ενημερωση στο φροντιστηριο.Την πρωτη χρονια ειχα βγαλει 7200 και φετος 14600(εξαιτιας της φυσικης που πηρα 8 και εκθεσης που εγραψα επαναληπτικες και αμα δεις τα θεματα θα γελας).Κρατα γερα,εχεις απλετο χρονο.Σου προτεινω να απομακρυνεις τους υπολογιστες(δηλαδη να καθεσαι στο pc 3 ωρες την μερα και πολυ) και να αφοσιωθεις στα μαθηματα σου.
Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

O Mitsos175 έγραψε στις 18:57, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από terrafaux
Μου θυμιζεις εμενα περυσι,και εγω στην ιδια κατασταση ημουν.Η γονεις μου πειστηκαν οτι διαβαζω μετα την πρωτη ενημερωση στο φροντιστηριο.Την πρωτη χρονια ειχα βγαλει 7200 και φετος 14600(εξαιτιας της φυσικης που πηρα 8 και εκθεσης που εγραψα επαναληπτικες και αμα δεις τα θεματα θα γελας).Κρατα γερα,εχεις απλετο χρονο.Σου προτεινω να απομακρυνεις τους υπολογιστες(δηλαδη να καθεσαι στο pc 3 ωρες την μερα και πολυ) και να αφοσιωθεις στα μαθηματα σου.
Αυτο κανω...
Ελπιζω σε κατι παραπανω απο τα 14 λες να τα καταφερω?
Παράθεση

terrafaux

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη terrafaux
Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O terrafaux έγραψε στις 19:11, 31-10-12:

Αυτο κανω...
Ελπιζω σε κατι παραπανω απο τα 14 λες να τα καταφερω?
ολα ειναι στο χερι σου.το θεμα ειναι να εχεις το καταλληλο κινητρο.Υπηρχαν στιγμες που θα μπορουσα να διαβασω περισσοτερο αλλα δεν αντεχα αλλο,αυτο ηταν η τεμπελια που μου ειχε μεινει απο τα προηγουμενα χρονια,βεβαια παντα υπαρχουν ορια που πρεπει να βαλεις.Το καλο με εμενα ειναι οτι ειμαι πεισματαρης,δηλαδη το αοδε υπηρχαν μερες που καθομουν 7 ωρες για να μαθω 1 σελιδα.Δεν γινεται ξαφνικα να γινεις ο αριστος μαθητης,θα εχεις το μικροβιο του κακου μαθητη για καιρο ακομα.Εγω πιστεψα στον εαυτο μου και στις δυνατοτητες μου και καταφερα το σκοπο μου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tsifk
Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O tsifk έγραψε στις 23:06, 12-11-12:

Καλησπερα παιδια!Βρισκομαι για δευτερη φορα φετος στην διαδικασια των Πανελληνιων εξετασεων..Εχω μερικες ερωτησεις,για οσους γνωριζουν..Φετος περασα σε ενα τει και γραφτηκα αλλα δεν το παρακολουθω...Σε περιπτωση που καταφερω να περασω τωρα που ξαναδινω πανελληνιες,ειναι δυσκολη η διαδικασια της διαγραφης απο το τει και της εγγραφης στην νεα σχολη που θα περασω;Και ποιον μηνα κανουμε την δηλωση για το οτι θελουμε να συμμετεχουμε στις πανελληνιες;Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 23:52, 12-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsifk
Και ποιον μηνα κανουμε την δηλωση για το οτι θελουμε να συμμετεχουμε στις πανελληνιες;
καπου μεσα στο Φλεβαρη , μπορεις να ενημερωθεις για ακριβεστερα στοιχεια απο τη γραμματεια του περσινου σου σχολειου
Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O tsifk έγραψε στις 17:59, 13-11-12:

Καλησπερα...Δινω για δευτερη φορα πανελληνιες οπως ανεφερα και χτες...Φετος θα προσπαθησω κατι λιγο ανορθοδοξο..Απο θεωρητικη θα παω για δευτερο πεδιο...γνωριζει κανεις ποσα μορια χανω?Ευχαριστω πολυ!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,207 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 18:08, 13-11-12:

Καλησπερα...Δινω για δευτερη φορα πανελληνιες οπως ανεφερα και χτες...Φετος θα προσπαθησω κατι λιγο ανορθοδοξο..Απο θεωρητικη θα παω για δευτερο πεδιο...γνωριζει κανεις ποσα μορια χανω?Ευχαριστω πολυ!
Δεν ειναι στανταρ τα μορια που θα χασεις εκτος κι αν γραψεις αριστα σε ολα τα μαθηματα τοτε χανεις 1400 μορια...
Τα μαθηματα βαρυτητας θα ειναι μαθηματικα γενικης και εκθεση οπου πρεπει να γραψεις παρα πολυ καλα ωστε να εχεις οσο το δυνατον μικροτερη μειωση...
Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

O tsifk έγραψε στις 18:11, 13-11-12:

Μου ειπαν οτι και το αοθ θα με βοηθησει εστω και λιγο στο δευτερο πεδιο..αληθευει?
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 18:19, 13-11-12:

Μου ειπαν οτι και το αοθ θα με βοηθησει εστω και λιγο στο δευτερο πεδιο..αληθευει?
Το αοθ βοηθαει αρκετα αν γραψεις καλα...βασικα μπες σε ενα προγραμμα υπολογισμου μοριων και "παιξε" με τους βαθμους.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους