Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,871 εγγεγραμμένα μέλη και 2,848,281 μηνύματα σε 81,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 668 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες ξανά

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,126 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 00:34, 02-10-12:

δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
θελω να παω στο ΕΚΠΑ τωρα!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Schoolmate
Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 18:25, 02-10-12:

Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.
Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! έγραψε στις 18:34, 02-10-12:

Φίλε μου τα ίδια είναι. Μαθηματικά, Φυσική, ΑΟΔΕ, Πληροφορική, Έκθεση, και μαθηματικά γενικής ή βιολογία γενικής ή φυσική γενικής ανάλογα με το πεδίο που θέλεις. Δεν ξέρω αν η ύλη έχει αλλάξει καθόλου.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 970 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 18:35, 02-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Schoolmate
Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!
μπαααααααααααα σταθερη κατασταση νομιζω

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 18:59, 02-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!
δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
θελω να παω στο ΕΚΠΑ τωρα!!!!
τελικα θα ξαναδώσεις;

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Väinämöinen
μπαααααααααααα σταθερη κατασταση νομιζω
Η ύλη έχει αλλάξει;

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,126 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 19:19, 02-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
τελικα θα ξαναδώσεις;
ναι γτ δεν ειμαι ικανοποιημενη με την καλαματα..το ονειρο μου ηταν και ειναι φιλολογια αθηνας και αυτη θα κυνηγησω!

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 970 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 20:09, 02-10-12:

Η ύλη έχει αλλάξει;
Για ποια κατευθυνση λες?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 03-10-12 στις 13:30. Αιτία: Διορθωση παραθεσης
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 20:26, 02-10-12:

Για ποια κατευθυνση λες?
Για την κατεύθυνση που ενδιαφέρεται.

ναι γτ δεν ειμαι ικανοποιημενη με την καλαματα..το ονειρο μου ηταν και ειναι φιλολογια αθηνας και αυτη θα κυνηγησω!
την καλύτερη δουλειά θα κάνεις

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 03-10-12 στις 13:29. Αιτία: Διορθωση παραθεσης
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mitsos175
Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mitsos175 έγραψε στις 16:49, 31-10-12:

Ενδιαφερον απαντησεις.

Την πρωτη φορα ομως εγω το εξυσα κανονικοτητα... Οκ εκανα λαλακια το καταλαβα εχω ξεκινησει διαβασμα κλπ αλλα δεν με κοβω να μπενω με την πρωτη εκει που θελω. Το θεμα ειναι πως θα τους πεισω οτι διαβαζω και να σταματησουν να με κραζουν συνεχεια...?

Σημείωση: Τα μηνύματα 1009-1014 προήλθαν από το thread με τίτλο "Πόσα χρόνια θα δίνατε πανελλαδικές για να μπείτε στη σχολή σας;" .

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 01-11-12 στις 08:33. Αιτία: Εισαγωγή σημείωση.
Παράθεση

Stratosrozer

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stratosrozer
Ο Stratosrozer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Stratosrozer έγραψε στις 16:54, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos175
Το θεμα ειναι πως θα τους πεισω οτι διαβαζω και να σταματησουν να με κραζουν συνεχεια...?
Απλό! Με το να διαβάζεις!

Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mitsos175 έγραψε στις 16:57, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Stratosrozer
Απλό! Με το να διαβάζεις!
αυτο κανω...
αλλα νομιζουν οτι τους κοροιδευω..
λογικο βεβαια οταν εχεις να ανοιξεις βιβλιο στην κυριολεξια απο 2α γυμνασιου

Παράθεση

terrafaux

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη terrafaux
Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O terrafaux έγραψε στις 18:52, 31-10-12:

αυτο κανω...
αλλα νομιζουν οτι τους κοροιδευω..
λογικο βεβαια οταν εχεις να ανοιξεις βιβλιο στην κυριολεξια απο 2α γυμνασιου
Μου θυμιζεις εμενα περυσι,και εγω στην ιδια κατασταση ημουν.Η γονεις μου πειστηκαν οτι διαβαζω μετα την πρωτη ενημερωση στο φροντιστηριο.Την πρωτη χρονια ειχα βγαλει 7200 και φετος 14600(εξαιτιας της φυσικης που πηρα 8 και εκθεσης που εγραψα επαναληπτικες και αμα δεις τα θεματα θα γελας).Κρατα γερα,εχεις απλετο χρονο.Σου προτεινω να απομακρυνεις τους υπολογιστες(δηλαδη να καθεσαι στο pc 3 ωρες την μερα και πολυ) και να αφοσιωθεις στα μαθηματα σου.

Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

O Mitsos175 έγραψε στις 18:57, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από terrafaux
Μου θυμιζεις εμενα περυσι,και εγω στην ιδια κατασταση ημουν.Η γονεις μου πειστηκαν οτι διαβαζω μετα την πρωτη ενημερωση στο φροντιστηριο.Την πρωτη χρονια ειχα βγαλει 7200 και φετος 14600(εξαιτιας της φυσικης που πηρα 8 και εκθεσης που εγραψα επαναληπτικες και αμα δεις τα θεματα θα γελας).Κρατα γερα,εχεις απλετο χρονο.Σου προτεινω να απομακρυνεις τους υπολογιστες(δηλαδη να καθεσαι στο pc 3 ωρες την μερα και πολυ) και να αφοσιωθεις στα μαθηματα σου.
Αυτο κανω...
Ελπιζω σε κατι παραπανω απο τα 14 λες να τα καταφερω?

Παράθεση

terrafaux

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη terrafaux
Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O terrafaux έγραψε στις 19:11, 31-10-12:

Αυτο κανω...
Ελπιζω σε κατι παραπανω απο τα 14 λες να τα καταφερω?
ολα ειναι στο χερι σου.το θεμα ειναι να εχεις το καταλληλο κινητρο.Υπηρχαν στιγμες που θα μπορουσα να διαβασω περισσοτερο αλλα δεν αντεχα αλλο,αυτο ηταν η τεμπελια που μου ειχε μεινει απο τα προηγουμενα χρονια,βεβαια παντα υπαρχουν ορια που πρεπει να βαλεις.Το καλο με εμενα ειναι οτι ειμαι πεισματαρης,δηλαδη το αοδε υπηρχαν μερες που καθομουν 7 ωρες για να μαθω 1 σελιδα.Δεν γινεται ξαφνικα να γινεις ο αριστος μαθητης,θα εχεις το μικροβιο του κακου μαθητη για καιρο ακομα.Εγω πιστεψα στον εαυτο μου και στις δυνατοτητες μου και καταφερα το σκοπο μου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tsifk
Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O tsifk έγραψε στις 23:06, 12-11-12:

Καλησπερα παιδια!Βρισκομαι για δευτερη φορα φετος στην διαδικασια των Πανελληνιων εξετασεων..Εχω μερικες ερωτησεις,για οσους γνωριζουν..Φετος περασα σε ενα τει και γραφτηκα αλλα δεν το παρακολουθω...Σε περιπτωση που καταφερω να περασω τωρα που ξαναδινω πανελληνιες,ειναι δυσκολη η διαδικασια της διαγραφης απο το τει και της εγγραφης στην νεα σχολη που θα περασω;Και ποιον μηνα κανουμε την δηλωση για το οτι θελουμε να συμμετεχουμε στις πανελληνιες;Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 23:52, 12-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsifk
Και ποιον μηνα κανουμε την δηλωση για το οτι θελουμε να συμμετεχουμε στις πανελληνιες;
καπου μεσα στο Φλεβαρη , μπορεις να ενημερωθεις για ακριβεστερα στοιχεια απο τη γραμματεια του περσινου σου σχολειου

Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O tsifk έγραψε στις 17:59, 13-11-12:

Καλησπερα...Δινω για δευτερη φορα πανελληνιες οπως ανεφερα και χτες...Φετος θα προσπαθησω κατι λιγο ανορθοδοξο..Απο θεωρητικη θα παω για δευτερο πεδιο...γνωριζει κανεις ποσα μορια χανω?Ευχαριστω πολυ!

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 18:08, 13-11-12:

Καλησπερα...Δινω για δευτερη φορα πανελληνιες οπως ανεφερα και χτες...Φετος θα προσπαθησω κατι λιγο ανορθοδοξο..Απο θεωρητικη θα παω για δευτερο πεδιο...γνωριζει κανεις ποσα μορια χανω?Ευχαριστω πολυ!
Δεν ειναι στανταρ τα μορια που θα χασεις εκτος κι αν γραψεις αριστα σε ολα τα μαθηματα τοτε χανεις 1400 μορια...
Τα μαθηματα βαρυτητας θα ειναι μαθηματικα γενικης και εκθεση οπου πρεπει να γραψεις παρα πολυ καλα ωστε να εχεις οσο το δυνατον μικροτερη μειωση...

Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

O tsifk έγραψε στις 18:11, 13-11-12:

Μου ειπαν οτι και το αοθ θα με βοηθησει εστω και λιγο στο δευτερο πεδιο..αληθευει?

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 18:19, 13-11-12:

Μου ειπαν οτι και το αοθ θα με βοηθησει εστω και λιγο στο δευτερο πεδιο..αληθευει?
Το αοθ βοηθαει αρκετα αν γραψεις καλα...βασικα μπες σε ενα προγραμμα υπολογισμου μοριων και "παιξε" με τους βαθμους.

Παράθεση

tsifk

Νεοφερμένος

O tsifk έγραψε στις 22:29, 13-11-12:

Σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου φιλε μου!

Παράθεση

L'Innommable

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη L'Innommable
H L'Innommable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H L'Innommable έγραψε στις 13:52, 29-11-12:

Καλησπέρα σε όλους σας!
Έδωσα Πανελλαδικές το έτος 2006 και πέρασα στο Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του Παντείου Πανεπιστημίου, χρωστάω 32 μαθήματα και δεν ενδιαφέρομαι πλέον να αποφοιτήσω.
Αντιθέτως, σκέφτομαι να διαγραφώ και να ξαναδώσω του χρόνου εξετάσεις, ωστόσο δεν ξέρω που πρέπει να απευθυνθώ για σχετική ενημέρωση, για βιβλία και σημειώσεις. (Υποθέτω θα πρέπει να πάω σε κάποιο λύκειο να ενδιαφερθώ.) Τελείωσα το Λύκειο στην Κρήτη. (Μένω Αθήνα.)
Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοηθητική πληροφορία. Ευχαριστώ.

Σημείωση: Τα μηνύματα 1022-1024 προήλθαν από την ένωση με το θέμα Πανελλήνιες για δεύτερη φορά...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 29-11-12 στις 14:24. Αιτία: προσθήκη σημείωσης
Παράθεση

Dreams&hopes (Δέσποινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dreams&hopes
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

H Dreams&hopes Πάμε στοίχημα θα ξαναρθείς; έγραψε στις 14:08, 29-11-12:

Καλησπέρα! Μπορώ να σου δώσω πληροφορίες, καθώς κι εγώ έδωσα δεύτερη φορά, βέβαια όχι τόσα χρόνια μετά!
Καταρχάς πρέπει να αποφασίσεις σε ποια σχολή θες να πας, ώστε αναλόγως να επιλέξεις και την κατεύθυνση που θα δώσεις εξετάσεις.

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,376 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 14:22, 29-11-12:

Συγγνωμη,πας για 7ο χρονο στην ιδια σχολη,που πρακτικα θα μπορουσες να την βγαλεις για δευτερη φορα περιπου.
Οχι τιποτα αλλο,αλλα τζαμπα τα χρηματα που πληρωναν οι γονεις σου για το σπιτι και τα εξοδα.

Μηπως δεν θες να σπουδασεις κοριτσι μου?Δεν ειναι ντροπη στην τελικη,θελουμε και στον πρωτογενη τομεα εργατικο δυναμικο.

Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 378 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 14:30, 29-11-12:

στα πρωτα 3-4 χρονια δεν πατας λογω της κρεπαλης και των ξενυχτιων και πας για χαβαλε στις εξεταστικες,τον πεμπτο χρονο παιρνεις μυρωδια για τα μαθηματα,περνας μερικα ωσπου απτο πολυ διαβασμα σου εχει μεινει ενα κυτταρο και γινεται το μπουμ τα πετας ολα και παμε για αλλα....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 714 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 14:56, 29-11-12:

Μου κάνει εντύπωση τέτοιο χρονικό ''κενό'' απο την χρονια που περασες στο σχολή μεχρι σήμερα.Εκτός και αν συντρέχει κάποιος λόγος σοβαρός .
Λες οτι έδωσες πανελλαδικές πριν 6 χρόνια,άρα ήσουν ήδη 20 χρονών,όχι 18. Τεσπα,δεν εχει σημασία.
Τί ακριβώς έχεις στο μυαλό σου; Θες σχολή απο το ίδιο πεδίο ή κάτι εντελώς διαφορετικό;
Στοχεύεις για Αθήνα ,μιας και μένεις εδώ;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λαλαουνης

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λαλαουνης
Ο Λαλαουνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 179 μηνύματα.

O Λαλαουνης έγραψε στις 15:08, 29-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από L'Innommable
Καλησπέρα σε όλους σας!
Έδωσα Πανελλαδικές το έτος 2006 και πέρασα στο Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του Παντείου Πανεπιστημίου, χρωστάω 32 μαθήματα και δεν ενδιαφέρομαι πλέον να αποφοιτήσω.
Αντιθέτως, σκέφτομαι να διαγραφώ και να ξαναδώσω του χρόνου εξετάσεις, ωστόσο δεν ξέρω που πρέπει να απευθυνθώ για σχετική ενημέρωση, για βιβλία και σημειώσεις. (Υποθέτω θα πρέπει να πάω σε κάποιο λύκειο να ενδιαφερθώ.) Τελείωσα το Λύκειο στην Κρήτη. (Μένω Αθήνα.)
Νομιζω -λογο ηλικιας καλυτερα να τελειωσεις αυτο που ξεκινησες να παρεις το πτυχιο.
Αντε πας να δωσεις πανελληνιες , που θα περασεις και αν θα σου αρεσει και εκεινο.
Παρε υποψιν οτι εισαι και μιας ηλικιας. Αν μπορεις να πας εξωτερικο ειναι μια ενναλακτικη που προυποθετει χρημα .
Απο την αλλη σπουδες θα μπορεις στην πολη σου σε λιγο και σε κολεγιο σε οτι θες.
Υπαρχει επισης και η λυση του ΕΑΠ αν εχεις καημο για σπουδες. Αλλα πανελληνιες ειναι η πιο δυσκολη λυση στην εποχη μας.
Γνωμη μου και παλι μεινε στη σχολη και τελειωσε την.

Σημείωση: Τα μηνύματα 1022-1024 προήλθαν από την ένωση με το θέμα Πανελλήνιες για δεύτερη φορά...
Νομιζω -λογο ηλικιας καλυτερα να τελειωσεις αυτο που ξεκινησες να παρεις το πτυχιο.
Αντε πας να δωσεις πανελληνιες , που θα περασεις και αν θα σου αρεσει και εκεινο.
Παρε υποψιν οτι εισαι και μιας ηλικιας. Αν μπορεις να πας εξωτερικο ειναι μια ενναλακτικη που προυποθετει χρημα .
Απο την αλλη σπουδες θα μπορεις στην πολη σου σε λιγο και σε κολεγιο σε οτι θες.
Υπαρχει επισης και η λυση του ΕΑΠ αν εχεις καημο για σπουδες. Αλλα πανελληνιες ειναι η πιο δυσκολη λυση στην εποχη μας.
Γνωμη μου και παλι μεινε στη σχολη και τελειωσε την.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 13:46, 01-12-12:

Λοιπόν θέλω βοήθεια, τα έχω κάνει κουλουβάχατα στο μυαλό μου.
Όπως έχω αναφέρει άπειρες φορές, αποφοίτησα από ΕΠΑΛ, στην ειδικότητα Εφαρμοσμένων Τεχνών.
Συμμετείχα στις πανελλαδικές που μας πέρασαν και πέρασα σε μια σχολή που ναι μεν με ενδιαφέρει μέχρι ένα σημείο,
αλλά για προσωπικούς και οικονομικούς λόγους δεν επιθυμώ να πάω, αν και έκανα έγγραφη σε περίπτωση που αλλάξω γνώμη.
Τώρα είμαι στη φάση που κάνω προετοιμασία μόνη μου, για να ξανάδώσω πανελλαδικές μέσω ΕΠΑΛ, αλλά σε μια τελείως διαφορετική ειδικότητα (Υγείας Πρόνοιας), με πρώτο στόχο το τμήμα Μαιευτικήςκ και δεύτερο το τμήμα Βρεφονηπιοκομίας.

Το ερώτημα μου είναι το εξής.
Σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω στις πανελλαδικές (2013-2014) τι γίνεται;
Ακούω από παντού ότι το σύστημα εισαγωγής αλλάζει, και όλοι μου φωνάζουν να βάλω τα δυνατά μου γιατί μετά θα μείνω απ'έξω.
Τι στο καλό σημαίνει αυτό;
Έχει βγει κάποια σχετική ανακοίνωση από το Υπουργείο για τις αλλαγές;
Και αν ναι, υπάρχει κάτι που να "προστατεύει" και εμάς;

Αγχώθηκα πολύ γιατί έτσι όπως μου τα είπαν, εγώ κατάλαβα πως μετά θα είμαι στον αέρα, δηλαδή δεν θα έχω το δικαίωμα
να εισαχθώ με κάποιο τρόπο στη Τριτοβάθμια εκπαίδευση.

Δε ξέρω αν σας μπέρδεψα, αλλά πραγματικά έχω ψιλόχαθεί, ψιλόαγχωθεί, ψιλόαπογοητευτεί.
Έχω βάλει ένα στόχο και έχω αποφασίσει να τον πετύχω, είτε φέτος, είτε του χρόνου, γενικά όσο αντέξω, αλλά υπάρχει περίπτωση το νέο σύστημα να μου το στερήσει αυτό;;;;;

Όπως καταλάβατε δεν έχω ιδέα του τι γίνεται, λοιπόν βοήθεια!!!!!!!

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 13:51, 01-12-12:

Μέχρι στιγμής το σύστημα εισαγωγής είναι το ίδιο και λογικά θα παραμείνει...
Ή ξαναδίνεις
Ή πας στη σχολή που πέρασες
Ή πας σε ΙΕΚ

Παράθεση

Pequeño

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 13:56, 01-12-12:

Μα αυτό λέω ότι θα ξανάδώσω, αυτό που ρωτάω είναι αν έχει ανακοινωθεί κάποια αλλαγή για το 2014-2015, για να ξέρω τι θα γίνει σε περίπτωση που αποτύχω.

Από ότι λες, λογικά θα παραμείνει ίδιο. Οπότε οκ.
Σε ευχαριστώ πολύ.

Παράθεση

άντζυ

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 22:36, 02-12-12:

Έχω ένα φίλο που τώρα είναι πρωτοετής αλλά δεν του αρέσει εκεί που πέρασε και θέλει του χρόνου να πάει με το 10%..Πρέπει να διαγραφεί απ'τη σχολή του για να κάνει αίτηση για το 10%..?? Ή διαγράφεται μόνο αν με τις νέες βάσεις του 2013 μπει κάπου αλλού οπότε αναγκαστηκά θα πρέπει να διαγραφεί απ'την παλιά για να πάει στην καινούργια σχολή..?

Παράθεση

Sans-culotte

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Sans-culotte
Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O Sans-culotte έγραψε στις 17:38, 03-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Έχω ένα φίλο που τώρα είναι πρωτοετής αλλά δεν του αρέσει εκεί που πέρασε και θέλει του χρόνου να πάει με το 10%..Πρέπει να διαγραφεί απ'τη σχολή του για να κάνει αίτηση για το 10%..?? Ή διαγράφεται μόνο αν με τις νέες βάσεις του 2013 μπει κάπου αλλού οπότε αναγκαστηκά θα πρέπει να διαγραφεί απ'την παλιά για να πάει στην καινούργια σχολή..?
Ο φίλος σου δεν χρειάζεται να διαγραφεί για να κάνει αίτηση με το 10%. Για να πάει στην καινούργια σχολή (αυτή που θα περάσει με το 10%) θα χρειαστεί η απόφαση διαγραφής από την προηγούμενη. Όλα αυτά για να είναι εντάξει με τον νόμο,με τον οποίο στη συγκεκριμένη περίπτωση πολλοί δεν συμμορφώνονται.

Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Θεμιστοπόλος
Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,039 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε στις 17:36, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Αρχική Δημοσίευση από Sans-culotte
Ο φίλος σου δεν χρειάζεται να διαγραφεί για να κάνει αίτηση με το 10%. Για να πάει στην καινούργια σχολή (αυτή που θα περάσει με το 10%) θα χρειαστεί η απόφαση διαγραφής από την προηγούμενη. Όλα αυτά για να είναι εντάξει με τον νόμο,με τον οποίο στη συγκεκριμένη περίπτωση πολλοί δεν συμμορφώνονται.
+ ότι αν δεν του αρέσει η σχολή που θα περάσει με το 10%, μπορεί απλούστατα να μην πάει να κάνει αίτηση διαγραφής κ.λπ., και να συνεχίσει κανονικά στην τωρινή σχολή. Το 10% δεν είναι δεσμευτικό.

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 14:16, 09-12-12:

ξερει κανεις πότε πρεπει να κανουμε τη δηλωση?????????????? για τις πανελλαδικες εννοω...
Παράθεση

Ρεντροουζ13 (Μόνικα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ρεντροουζ13
H Μόνικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Θεατρικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ναύπλιο) και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

H Ρεντροουζ13 This World Is Not My Home έγραψε στις 14:33, 09-12-12:

ξερει κανεις πότε πρεπει να κανουμε τη δηλωση?????????????? για τις πανελλαδικες εννοω...
Εμένα στο περσινό μου σχολείο μου είπαν να περάσω μετά τις γιορτές
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 14:43, 09-12-12:

και εγω αυτο νομιζω ! ευχαριστω!
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 14:55, 09-12-12:

Φεβρουάριο
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,376 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 14:56, 09-12-12:

Και εγω φεβρουαριο ξερω.
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (TATTOO LOVER!!!!!!!!)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H TATTOO LOVER!!!!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 15:52, 09-12-12:

Φεβρουαριο
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 16:46, 09-12-12:

κι εγω για φεβρουαριο ηξερα , γιατι και περσι τοτε εγινε η υποβολη αλλά κατι ειχα ακουσει απο ενα αλλο σχολειο...παραπληροφορηση
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,183 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 17:22, 09-12-12:

κι εγω για φεβρουαριο ηξερα , γιατι και περσι τοτε εγινε η υποβολη αλλά κατι ειχα ακουσει απο ενα αλλο σχολειο...παραπληροφορηση
Όντως παραπληροφόρηση! Οι αιτήσεις γίνονται το Φλεβάρη,όπως κάνουν κανονικα και οι τελειόφοιτοι! Βγαίνει και σχετική εγκύκλιος!
Παράθεση

financial

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O financial έγραψε στις 17:50, 09-12-12:

Καλησπέρα, θα ήθελα να μεταφέρω τον προβληματισμό ενός φίλου μου. Είναι απόφοιτος Ψυχολογίας (έδωσε πανελλήνιες από θεωρητική το 200 8 και τώρα αποφάσισε να δώσει πανελλήνιες για ιατρική ( όχι φέτος του χρόνου). Καταλαβαίνετε ότι από μαθηματικά και φυσική δεν ξέρει, καθώς δεν τα διδάχθηκε ποτέ καθώς ήταν θεωρητική. Τώρα αυτό το χρόνο διαβάζει για να καλύψει πολλά κενά, αλλά από του χρόνου θέλει να πάει φροντιστήριο (μάλλον στο Μαρούσι). Υπάρχουν τμήματα αποφοίτων, αλλά θα την καλύψουν? Απευθύνονται σε αποφοίτους που έχουν καλύψει την ύλη και κάνουν πέρασμα, ή γίνεται κανονική δουλειά? Τι να κάνει? Ευχαριστώ.
Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 20:42, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από financial
Καλησπέρα, θα ήθελα να μεταφέρω τον προβληματισμό ενός φίλου μου. Είναι απόφοιτος Ψυχολογίας (έδωσε πανελλήνιες από θεωρητική το 200 8 και τώρα αποφάσισε να δώσει πανελλήνιες για ιατρική ( όχι φέτος του χρόνου). Καταλαβαίνετε ότι από μαθηματικά και φυσική δεν ξέρει, καθώς δεν τα διδάχθηκε ποτέ καθώς ήταν θεωρητική. Τώρα αυτό το χρόνο διαβάζει για να καλύψει πολλά κενά, αλλά από του χρόνου θέλει να πάει φροντιστήριο (μάλλον στο Μαρούσι). Υπάρχουν τμήματα αποφοίτων, αλλά θα την καλύψουν? Απευθύνονται σε αποφοίτους που έχουν καλύψει την ύλη και κάνουν πέρασμα, ή γίνεται κανονική δουλειά? Τι να κάνει? Ευχαριστώ.
Ζήτημα 1ον.Τις κατατακτήριες τις έχει δει ο φίλος σου;
2ον.Για μένα πρέπει από φέτος να κάνει με κάποιον μάθημα/ειδάλλως να διαβάσει πολύ για να κατανοήσει ότι δεν έμαθε στο λύκειο.Δε ξέρω τι μαθητής ήταν αλλά λογικα οι γνώσεις του θα σταματάν κάπου στη μακρινή Α λυκείου,εκτός αν έδινε στατιστική στη Γ.

Τώρα για του χρόνου,τα περισσότερα φροντιστήρια κάνουν ακριβώς την ύλη όπως την κάνουν με τα παιδιά της γ,απλά υπάρχει μεγαλύτερος φόρτος εργασιας γιατί ξεκινάνε 1 1/2 μήνα αργότερα.Το γεγονός ότι το παιδί έχει ήδη ένα πτυχίο σημαίνει ότι ξέρει να διαβάζει ουσιαστικά αλλά δε ξέρω πόσο εφικτό είναι να περάσει σε θετική σχολή.Για αυτό ανέφερα πάνω τις κατατακτηριες.
Παράθεση

financial

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O financial έγραψε στις 21:15, 09-12-12:

Aπο μαθηματικα και φυσικη ξερει α και β λυκειου...μου εχει πει οτι ηταν πολυ καλος...τωρα προσπαθει να ξαναθυμηθει τα παραπανω και να κανει μονος του οσα μπορει απο κατευθυνσεις κτλ...
Απλα αυτο που ηθελε να ξερει ειναι αν στα τμηματα αυτα γινεται κανονικα η υλη, ή επαναληψη...αν δηλαδη γινεται κανονικη προετοιμασια...
Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 22:14, 09-12-12:

Nαι κανονικά γίνεται,σαν ας πούμε να μην την είχαν διδαχθεί τα παιδιά ποτέ.
Παράθεση

anbethadon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anbethadon
Ο anbethadon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O anbethadon έγραψε στις 18:22, 10-01-13:

Καλησπέρα είμαι απόφοιτος του 10 και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες μέσω Τεχνολογικής Κατεύθυνσης!!!!Το πρόβλημα είναι ότι δεν ήμουν καλός μαθητής και έχω πολλά κενά σε μαθηματικά-φυσική(στα μαθηματικά μόνο εξισώσεις πρώτου βαθμού ξέρω να λύνω και αυτές με το ζόρι,φυσική δεν ασχολήθηκα ποτέ)!!!Άνοιξα το βιβλίο των μαθηματικών κατεύθυνσης στους μιγαδικούς και μου φαίνονται κινέζικα, έψαξα λίγο στο ίντερνετ και είδα ότι πρέπει να ξεκινήσω από τα μαθηματικά της πρώτης λυκείου,έπιασα λοιπόν το βιβλίο άρχισα να διαβάζω απόλυτες τιμές και στις ασκήσεις τα βρίσκω σκούρα συν ότι δεν κατανοώ πλήρως την θεωρία.Όσο για την φυσική βλέπω τους τύπους και κολλάω πως θα λύσω ασκήσεις αν δεν ξέρω μαθηματικά!!!???Η οικονομική μου κατάσταση δεν με παίρνει για φροντιστήριο,επίσης δουλεύω και δεν έχω πολύ χρόνο!!!Καμιά συμβουλή????
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 18:29, 10-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από anbethadon
Καλησπέρα είμαι απόφοιτος του 10 και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες μέσω Τεχνολογικής Κατεύθυνσης!!!!Το πρόβλημα είναι ότι δεν ήμουν καλός μαθητής και έχω πολλά κενά σε μαθηματικά-φυσική(στα μαθηματικά μόνο εξισώσεις πρώτου βαθμού ξέρω να λύνω και αυτές με το ζόρι,φυσική δεν ασχολήθηκα ποτέ)!!!Άνοιξα το βιβλίο των μαθηματικών κατεύθυνσης στους μιγαδικούς και μου φαίνονται κινέζικα, έψαξα λίγο στο ίντερνετ και είδα ότι πρέπει να ξεκινήσω από τα μαθηματικά της πρώτης λυκείου,έπιασα λοιπόν το βιβλίο άρχισα να διαβάζω απόλυτες τιμές και στις ασκήσεις τα βρίσκω σκούρα συν ότι δεν κατανοώ πλήρως την θεωρία.Όσο για την φυσική βλέπω τους τύπους και κολλάω πως θα λύσω ασκήσεις αν δεν ξέρω μαθηματικά!!!???Η οικονομική μου κατάσταση δεν με παίρνει για φροντιστήριο,επίσης δουλεύω και δεν έχω πολύ χρόνο!!!Καμιά συμβουλή????
Μπες εδώ http://www.study4exams.gr/ έχει βοηθητικά μαθήματα φυσικής και μαθηματικών.
Επίσης πάρε βοηθήματα,βλέπε αρχικά πώς λύνονται οι ασκήσεις και προσπάθησε μετά να λύσεις μόνος σου παρόμοιες.
Δώσε τώρα πανελλήνιες να πάρεις μια γεύση και απο το καλοκαίρι στρώσου και διάβασε καλά επειδή αν ισχύσει η βάση του 10 τα θέματα γίνονται πιο εύκολα,άρα αν ξέρεις καλή φυσική και μαθηματικά βγάζεις αρκετά μόρια.
Παράθεση

anbethadon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anbethadon
Ο anbethadon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O anbethadon έγραψε στις 19:00, 10-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZouGRaF
Μπες εδώ http://www.study4exams.gr/ έχει βοηθητικά μαθήματα φυσικής και μαθηματικών.
Επίσης πάρε βοηθήματα,βλέπε αρχικά πώς λύνονται οι ασκήσεις και προσπάθησε μετά να λύσεις μόνος σου παρόμοιες.
Δώσε τώρα πανελλήνιες να πάρεις μια γεύση και απο το καλοκαίρι στρώσου και διάβασε καλά επειδή αν ισχύσει η βάση του 10 τα θέματα γίνονται πιο εύκολα,άρα αν ξέρεις καλή φυσική και μαθηματικά βγάζεις αρκετά μόρια.
Σ' ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου, κάπως έτσι το σκέφτομαι και εγώ, έχω κάποια βοηθήματα και τώρα διαβάζω μέσω αυτών μαθηματικά πρώτης λυκείου αλλά δυσκολεύομαι να κατανοήσω τη θεωρία και πως αυτή εφαρμόζεται στις πράξεις!!!Επειδή δυσκολεύομαι αρκετά και επειδή δεν έχω τη δυνατότητα να κάνω ιδιαίτερα μαθήματα ή φροντιστήριο απελπίζομαι και σκέφτομαι να τα παρατήσω!!!Θα συνεχίσω τη προσπάθεια και όπου βγει!!!!!
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Schoolmate
Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 15:00, 08-02-13:

Ήμουν τεχνολογική κατεύθυνση και επειδή δεν τα πάω καλά με τα μαθηματικά και την φυσική έχω δικαιώμα να επιλέξω άλλα μαθήματα;
Παράθεση

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη greekgohan
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε στις 15:30, 08-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Schoolmate
Ήμουν τεχνολογική κατεύθυνση και επειδή δεν τα πάω καλά με τα μαθηματικά και την φυσική έχω δικαιώμα να επιλέξω άλλα μαθήματα;
Αμα δωσεις με την τεχνολογικη κατευθυνση ειναι απαραιτητα τα μαθηματικα και η φυσικη.Αμα μοναδικος σου στοχος ειναι η αστυνομια δωσε φετος και αμα δεν σε ικανοποιει ο βαθμος,ξαναδωσε του χρονου.Εχεις πολυυυυυυ χρονο μπροστα σου για να βελτιωθεις σε μαθηματικα και φυσικη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους