Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,903 εγγεγραμμένα μέλη και 2,804,698 μηνύματα σε 79,499 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 363 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Αυνανισμός

Ερινύς (Διαιθυλαμίδη του Λυσεργικού Οξέος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Διαιθυλαμίδη του Λυσεργικού Οξέος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,110 μηνύματα.

H Ερινύς Come on baby, light my fire.~ έγραψε στις 16:33, 30-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Υ.Γ. Και ο δικός σας νεροχύτης δεν πρέπει να τίθεται σε λειτουργία;
Νεροχύτης?
Όχι δεν χρειάζεται να τραβάμε την τάπα του εμείς οι ίδιες για να τον ξεβουλώσουμε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannis207

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giannis207
Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Giannis207 έγραψε στις 01:23, 05-08-13:

"Βαρατε" γιατι χανομαστεεεε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikosxdxd
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,546 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε στις 11:04, 08-08-13:

Παιδια τι γνωμη εχετε για σιτεs oπως το chatrulette kaι το οmegle? Γιατι τεινω να τα χρησιμοποιω ολο και περισσοτερο τελευταια και θελω να ακουσω αναλογες εμπειριες απο σας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SotosPapas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη SotosPapas
Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O SotosPapas έγραψε στις 00:46, 09-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Παιδια τι γνωμη εχετε για σιτεs oπως το chatrulette kaι το οmegle? Γιατι τεινω να τα χρησιμοποιω ολο και περισσοτερο τελευταια και θελω να ακουσω αναλογες εμπειριες απο σας.
Σου αρεσει να τα χρησιμοποιεις;Αν ναι...σου εχω κακα μαντατα.Στα συγκεκριμενα μονο αντρες βρισκεις ωριμης ηληκιας,να ξεζουμιζουν αλυπητα την σαυρα τους,να στραγγιζουν την μαλαπερδα τους(πως να το πω πιο κομψα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Πληροφορικάριος
Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 20:02, 09-08-13:

Για ποιόν λόγο τα χρησιμοποιείς είπαμε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spitogata
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 01:57, 10-08-13:

Εγώ μπαίνω στο omegle,όχι συχνά αλλά όποτε μου ΄ρθει μπαίνω.Όταν ο σκοπός σου είναι το τρολλάρισμα(βλέπε εμένα ) περνάς φανταστικά,εγώ τουλάχιστον το απολαμβάνω απίστευτα να λέω καφρίλες και ο,τι μου κατέβει, σε απελπισμένους strangers που εκείνη την ώρα έχουν κ@υλες και είναι με το πτηνό στο χέρι Δεν νομίζω να είσαι από αυτούς,ε ατιμούτσικο;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spitogata : 10-08-13 στις 02:01.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 470 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 02:13, 10-08-13:

Περυσι τετοιες εποχες μπαιναμε στο omegle με εναν φιλο μου....πολυ γελιο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

trelomogolo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trelomogolo
Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O trelomogolo Virgin wh0re έγραψε στις 07:52, 12-08-13:

Εχω κανει ηθικά εγκλήματα στο omegle
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 11:58, 12-08-13:

Ό,τι ενδιαφέροντα και να έχεις επιλέξει στο omegle πάντα sext θα θέλει ο άλλος
Παράθεση

istudent

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη istudent
Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O istudent έγραψε στις 00:40, 15-08-13:

Α-Y-Ν-Α-Ν-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ; Τί;;;; ΤΙ είναι αυτό; Ντροπή!!! αυτά είναι του σατανά!!!

Βρήκα καί ένα σχετικό άρθρο κατατύχης πρόσφατα, είναι καιρός να αρχίσει να χρησιμοποιείται και πάλί αυτό το υπέροχο accessoire που δείχνει η Photo!
http://www.psomakia.gr/2013/07/blog-post_4331.html
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  945093_181652382016598_1290396579_n.jpg
Εμφανίσεις:  662
Μέγεθος:  29,8 KB  
Παράθεση

trelomogolo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trelomogolo
Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O trelomogolo Virgin wh0re έγραψε στις 13:51, 16-08-13:

kinky boy
Παράθεση

nikosra

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikosra
Ο nikosra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nikosra έγραψε στις 19:28, 27-08-13:

[ξερει κανεις?
Παράθεση

aceBill

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aceBill
Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O aceBill έγραψε στις 19:55, 27-08-13:

Τι πραγμα;
Παράθεση

Dias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,665 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:10, 27-08-13:

Όλοι ξέρουμε. Εσύ είσαι 21 ετών και δεν ξέρεις;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 12:43, 28-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Όλοι ξέρουμε. Εσύ είσαι 21 ετών και δεν ξέρεις;
Θα θέλει τις οδηγίες χρήσης
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 13:10, 28-08-13:

τι ειναι αυτο το "αυνανανισμος" ???
Παράθεση

Φοιτητής

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 13:23, 28-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
Αυνανισμός = Μαλακία -----> αυνανίζομαι= τον παίζω, τραβάω μαλακία.

P.S.: αυνανισμός λέγεται και για τις γυναίκες
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,158 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 09:34, 31-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
είναι αυνανισμός με διάρκεια
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikosxdxd
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,546 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε στις 09:40, 31-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Αυνανισμός = Μαλακία -----> αυνανίζομαι= τον παίζω, τραβάω μαλακία.

P.S.: αυνανισμός λέγεται και για τις γυναίκες
Ok ησουν σαφης.
Παράθεση

Φοιτητής

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 11:39, 31-08-13:

Χαίρομαι
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Nadiawow
H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε στις 20:22, 02-09-13:

Παιδια η δικια μ ερωτηση ειναι καπως..!! αλλα εχει ενα ενδιαφερον..

Αν μια κοπελα ερεθιζεται απο φαντασιωση μιας αλλης , ή λεσβιακο σημαινει οτι κ αυτη ειναι λεσβια;; να αυνανιζεται οχι με φιλες της μονο με κοπελες σε ερωτικες σκηνες στην τηλεοραση ας πουμε ή ή σε τσοντες

δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο, εξαλλου το γυναικειο σωμα ειναι πολυ πιο ερωτικο απο το ανδρικο οπως κ να το παρουμε...!

εσεις πιστευετε οτι μια κοπελα στα 17 μπορει να καταλαβει αν ειναι λεσβια ή οχι;;
Παράθεση

Raiseonce

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Raiseonce
Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O Raiseonce έγραψε στις 20:29, 02-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nadiawow

Αν μια κοπελα ερεθιζεται απο φαντασιωση μιας αλλης , ή λεσβιακο σημαινει οτι κ αυτη ειναι λεσβια;; να αυνανιζεται οχι με φιλες της μονο με κοπελες σε ερωτικες σκηνες στην τηλεοραση ας πουμε ή ή σε τσοντες

δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο, εξαλλου το γυναικειο σωμα ειναι πολυ πιο ερωτικο απο το ανδρικο οπως κ να το παρουμε...!

εσεις πιστευετε οτι μια κοπελα στα 17 μπορει να καταλαβει αν ειναι λεσβια ή οχι;;
Καλά έχει και τέτοια θέματα το iscool?Μέσα σε όλα μιλάμε.
Nadiawow μάλλον προς λεσβία τείνει κάποια με τέτοιες φαντασιώσεις.Δεν είμαι ειδικός βέβαια.Απλά δε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να φαντασιώνεσαι άτομα του ίδιου φύλου.
Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται θα σου πρότεινα να το πεις στη μάνα σου.Μη το αφήσεις να το διαχειριστείς μόνη σου.Μπορεί να χρειαστεί να πάρετε και συμβουλές από κάποιον ειδικό.
-16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε στις 20:39, 02-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Raiseonce
Nadiawow μάλλον προς λεσβία τείνει κάποια με τέτοιες φαντασιώσεις.Δεν είμαι ειδικός βέβαια.Απλά δε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να φαντασιώνεσαι άτομα του ίδιου φύλου.
Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται θα σου πρότεινα να το πεις στη μάνα σου.Μη το αφήσεις να το διαχειριστείς μόνη σου.Μπορεί να χρειαστεί να πάρετε και συμβουλές από κάποιον ειδικό.
εχω αγορι 4 χρονια τωρα ! νιωθω ερωτευμενη αρκετα αλλα μ χει ψιλοκεντρισει κ λιγακι το ενδιαφερον το λεσβιακο.. δεν γινεται να ειναι επειδη μαλλον εχω βαρεθει τα ιδια κ τα ιδια κ ψαχνω απεγνωσμενα κατι το διαφορετικο; ε οσο να ναι απ β΄ γυμασιου τα χουμε και τωρα μπαινουμε γ' λυκειου.. ε εχω βαρεθει κ λιγο

και δεν ξερω αν καποια ανακαλυψει οτι ειναι λεσβια ειναι κακο ωστε να παει να παρει συμβουλες κ απο ειδκο
Παράθεση

Φοιτητής

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:39, 02-09-13:

Ναι, μια κοπέλα στα 17 σαφώς και μπορεί να καταλάβει αν είναι λεσβία. Εσένα καταρχήν σε ελκύει το γυναικείο φύλλο αλλά μπορεί να μην είσαι μόνο λεσβία αλλά bisexual αν σαρέσουν και οι άντρες. Ψάξτο λίγο
Να επισκεφθεί κάποιον ειδικό; Συγνώμη, αλλά δεν είμαστε στο 1960 όπου η ομοφυλοφιλία θεωρείτο ψυχική διαταραχή. Το αν η κοπέλα είναι φυσιολογική θα το κρίνει αυτή και όχι εσύ.
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 20:41, 02-09-13:

Ομοφυλόφιλη ή bi παίζει να είναι η κοπέλα,όχι λεπρή.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Raiseonce

Φοιτητής

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O Raiseonce έγραψε στις 20:42, 02-09-13:

Ρε παιδιά συγγνώμη αν μίλησα για ειδικό απλά νόμιζα πως κάποιον μπορεί να τον ενοχλούσε και να ανησυχούσε αν καταλάβαινε ότι έχει τέτοιες τάσεις.Δεν έχω κάτι με τις λεσβίες.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Nadiawow έγραψε στις 20:46, 02-09-13:

καλα η αληθεια ειναι οτι και εγω δεν εχω κανενα θεμα ουτε με λεσβιες ουτε με γκει αλλα οσο αντιφατικο κ να ακουγεται ε , θα προτιμουσα να ειμαι στρειτ! ...αααασε που βρισκεις πιο ευκολα " ταιρι" .. αντε να γινεις λεσβια, πώς θα βρεις γκομενα να πουμε
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

geo1230 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη geo1230
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O geo1230 έγραψε στις 20:55, 02-09-13:

καλα η αληθεια ειναι οτι και εγω δεν εχω κανενα θεμα ουτε με λεσβιες ουτε με γκει αλλα οσο αντιφατικο κ να ακουγεται ε , θα προτιμουσα να ειμαι στρειτ! ...αααασε που βρισκεις πιο ευκολα " ταιρι" .. αντε να γινεις λεσβια, πώς θα βρεις γκομενα να πουμε
σοβαρα μιλωντας, μπορει οντως να μην εισαι αλλα να θες κατι διαφορετικο γτ βαρεθηκες τοσο καιρο με το ιδιο αγορι και παραλληλα εισαι σε μια ηλικια που ακομα ψαχνεις τον εαυτο σου και θες να δοκιμαζεις καινουρια πραγματα (σε ολους τους τομεις) οποτε ναι μια αλλαγη με το αγορι σου (ή με αλλο) μπορει να σε εκανε να τα ξεχασεις αυτα. αλλα πες μου λιγο... το προβλημα ειναι πως θα βρισκεις γκομενα ή να ξερεις τη σεξουαλικη σου ταυτοτητα?
Παράθεση

Raiseonce

Φοιτητής

O Raiseonce έγραψε στις 21:01, 02-09-13:

Τι λέτε τώρα.Από τη μια σας πείραξε που ανέφερα τη λέξη ειδικός αλλά εσείς πάτε να κάνετε ψυχανάλυση ρωτώντας για τη φύση της σεξουαλικής ταυτότητας και τέτοια.
Nadiawow αν τα 4 χρόνια δικαιολογούν το να το γυρίσεις σε λεσβία τι να πουν και οι παντρεμένες 20 χρόνια.
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Nadiawow έγραψε στις 21:06, 02-09-13:

1. αυτο με τις γκομενες προφανως για πλακα το πα
2. ναι αλλα ξεκινησα απο πολυ μικρη και περα απο αυτον μονο με ενα αλλο αγορι ειχα επαφη (ειχαμε χωρισει) αλλα αυτος με λιγα λογια ηθελε να προχωρησουμε γρηγορα, ε προχωρησαμε καπως κ δεν μ αρεσε και σκεφτομαι εγω... δεν μ αρεσε γιατι δεν τον ηξερα και τοσο καλα τα χαμε για λιγο και προχωρησαμε σχετικα γρηγορα ή δεν μ αρεσουν τ αγορια..αλλα γενικα κοιταζω αγορια και βρισκω αρκετα ελκυστικα καποια, αλλα επειδη ως ζηλιαρα κοιταζω συνεχως κοριτσια και εξεταζω εξωτερικη ομορφια σε περιπρωση που το αγορι μου κανει παρεα με καποια πολυ ομορφη να το ξερω, γιατι οπως ξαναειπα ζηλευω.. και σκεφτομαι αυτο γινεται για κανα 1 , 1-5 χρονο εντονα, μηπως αυτο φταει που αρχισα να ερεθιζομαι; επειδη ασχολιομουν τοσο πολυ ; (ξερω πολλες προσωπικες λεπτομερειες σορρυ , αλλα χρειαζομαι γνωμες )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους