Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,214 εγγεγραμμένα μέλη και 2,819,354 μηνύματα σε 80,137 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 287 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Μάθημα επιλογής στη Β' Λυκείου

Dragonborn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dragonborn
Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O Dragonborn Physical Chemist (:P) έγραψε στις 15:51, 06-09-13:

Δικος μου εισαι τασο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 3,221 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 16:49, 06-09-13:

Το 'χω ξαναπεί, αλλά δεν παίζει να αλλάξω γνώμη τώρα

Αστρονομία.
(Στα σίγουρα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,353 μηνύματα.

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 17:03, 06-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dragonborn
Δικος μου εισαι τασο
ειναι ωραίο μάθημα αν έχει όρεξη ο καθηγητής
Παράθεση

Εχέμυθη (Το Κοροϊδάκι της Βικ :))

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Το Κοροϊδάκι της Βικ :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:37, 08-09-13:

Αστρονομια εχω δηλωσει κι εγω...αλλα δε θα γινει τμημα...Οπως και περσυ μαλλον θα κανουμε ολοι Πληροφορικη και Α.Ο. στη Γ' Λυκειου ...
Παράθεση

Dragonborn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O Dragonborn Physical Chemist (:P) έγραψε στις 18:18, 09-09-13:

Βασικα και γω το φοβαμαι αυτο το ενδεχομενο..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr A positive mind, has a positive life! έγραψε στις 22:22, 09-09-13:

Παίδες, άκουσα εάν είσαι θεωρητική και διαλέξεις οικονομία σου δίνει περισσότερα μόρια, κάτι τέτοιο.. ισχύει?!

Όλα τα μαθήματα επιλογής είναι ίδιας βαρύτητας?!
Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 3,221 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 23:29, 09-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Παίδες, άκουσα εάν είσαι θεωρητική και διαλέξεις οικονομία σου δίνει περισσότερα μόρια, κάτι τέτοιο.. ισχύει?!

Όλα τα μαθήματα επιλογής είναι ίδιας βαρύτητας?!
Το μάθημα επιλογής δεν έχει σχέση με τα μόρια στη Β' Λυκείου.

Έχει, όμως, στη Γ' Λυκείου (και μόνο οι ΑΟΘ), που σου ανοίγουν 5ο πεδίο (μαζί με μαθς γενικής).
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη (Το Κοροϊδάκι της Βικ :))

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Το Κοροϊδάκι της Βικ :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 14:42, 13-09-13:

Εγινε τμημα Αστρονομιας !!!!!!!!! :party:
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dragonborn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Dragonborn Physical Chemist (:P) έγραψε στις 17:03, 13-09-13:

Μακάρι να γίνει και σε εμάς...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 19-09-13 στις 12:33. Αιτία: Κεφαλαία σε πεζά
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,353 μηνύματα.

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 17:10, 13-09-13:

Εμας γινεται καθε χρονο. Το 80% ή και παραπάνω επιλέγουν αστρονομία
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 634 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 22:50, 14-09-13:

και εγω αστρονομια εχω δηλωσει παιδες
και ευτυχως εγινε τμημα αν και το 70% επελεξε αρχες οικονομιας
Παράθεση

dimosthenisgeo (Δημοσθενης Γεωργαλης)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη dimosthenisgeo
Ο Δημοσθενης Γεωργαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O dimosthenisgeo έγραψε στις 00:05, 15-09-13:

Παιδια εγω εβαλλα αρχες οικονομιας γιατι μου αρεσει πολυ σαν μαθημα και θελω του χρονου να δωσω ΑΟΘ και λεω πως μπορει να με βοηθησει.Ωστοσο μπηκαμε χθες σε τμηματα και ηταν ΧΑΛΙΑ.Οι υπολοιποι συμμαθητες μου ηταν εντελως σκραπες, ηξερα μονο 3-4 ατομα και οι καθηγητες που ειχαμε σαν τμημα ηταν αστα να παμε.Ετσι σκεφτομαι να αλλαξω και να βαλλω αστρονομια(δημιουργηθηκε τμημα!) που ξερω περισσοτερα ατομα και εχουν καλυτερο επιπεδο.Στην αρχη εγω ειχα αποκλισει εντελως την αστρονομια γιατι ειμαι θεωρητικος και νομιζα οτι θα εχει φυσικη και μαθηματικα.Ωστοσο μου ειπε ο καθηγητης οτι θα ειναι θεωρητικο.Θα αλλαξουν και αλλα παιδια σε αστρονομια οποτε πιστευω πως θα ειναι πιο ωραια.Παρολα αυτα ανησυχω:1ον)θα τα καταφερω στη αστρονομια ή ειναι πιο δυσκολο απο οσο νομιζω;και 2ον)Θα εχω ελλεψεις του χρονου στην ΑΟΘ;Να σημειωσω πως ειμαι θεωρητικη κατευθυνση.
Παράθεση

nickthehunter88

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nickthehunter88
Ο nickthehunter88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O nickthehunter88 έγραψε στις 12:47, 15-09-13:

στο δικο μου σχολειο το 80% δηλωσε πληροφωρικη(δεν πηγαν στρονομια λογο του καθηγητη)...

αν και αυτο που θα πω ειναι εκτος θεματος,εσεις σκεφτεστε να ξεκινησετε υλη μαθηματικων/φυσικης γ λυκειου απο φετος?
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 12:50, 15-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimosthenisgeo
[...]1ον)θα τα καταφερω στη αστρονομια ή ειναι πιο δυσκολο απο οσο νομιζω;[...]
Θα σου αρέσει. Είναι εντελώς θεωρητικό μάθημα και δεν εμπλέκει μαθηματικά και εξισώσεις
Παράθεση

dimosthenisgeo (Δημοσθενης Γεωργαλης)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη dimosthenisgeo
Ο Δημοσθενης Γεωργαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O dimosthenisgeo έγραψε στις 18:19, 15-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Θα σου αρέσει. Είναι εντελώς θεωρητικό μάθημα και δεν εμπλέκει μαθηματικά και εξισώσεις
Ναι αλλα μηπως εχω ελλειψεις του χρονου στην ΑΟΘ εαν δεν κανω αρχες οικονομιας;
Παράθεση

8theo1

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη 8theo1
Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O 8theo1 έγραψε στις 18:38, 15-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimosthenisgeo
Ναι αλλα μηπως εχω ελλειψεις του χρονου στην ΑΟΘ εαν δεν κανω αρχες οικονομιας;
Ούτε καν
Παράθεση

Fedde le Grand

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 15:30, 16-09-13:

Παιδιά ερώτηση. Μπορώ να αλλάξω μάθημα επιλογής για να αλλάξω και τμήμα ή είναι αργά; Θέλω να πάω Πληροφορική αλλά έχει πάρα πολλά άτομα(2 τμήματα ήδη) και δε ξέρω εάν μπορώ να αλλάξω σε αυτή τη φάση.
Παράθεση

~Melania~ (Derek Hale ♥)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Derek Hale ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,082 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:32, 16-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Fedde le Grand
Παιδιά ερώτηση. Μπορώ να αλλάξω μάθημα επιλογής για να αλλάξω και τμήμα ή είναι αργά; Θέλω να πάω Πληροφορική αλλά έχει πάρα πολλά άτομα(2 τμήματα ήδη) και δε ξέρω εάν μπορώ να αλλάξω σε αυτή τη φάση.
Έπεσες και σε περίοδο απεργιών... Ο νόμος λέει ότι έχεις δικαίωμα να αλλάξεις μάθημα επιλογής μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου. Εφόσον όμως τα τμήματα είναι ήδη γεμάτα, ίσως να είναι πιο δύσκολο να μπορέσεις να αλλάξεις...
Παράθεση

Loreley

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 15:49, 16-09-13:

Εγώ είχα δηλώσει Εφαρμογές Υπολογιστών, αλλά δεν έγινε τμήμα και επέλεξα αυτή την μ@λακία με τους φυσικούς πόρους.
Αστρονομία δεν διάλεξα, γιατί θα έχω να διαβάζω τα μαθήματα της κατεύθυνσης, η αστρονομία με μάρανε.
Παράθεση

mintin97 (Άγγελος)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη mintin97
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O mintin97 έγραψε στις 21:15, 20-11-13:

Πάντως είστε πολύ τυχεροί εσείς που κάνετε Αστρονομία. Εγώ ήθελα με τα χίλια να κάνω αστρονομία και περίμενα κι από 5-6 άλλα παιδιά να τη διαλέξουν αλλά τελικά 3 άτομα τη διαλέξαμε. Τώρα κάνω ελεύθερο σχέδιο. Καλό, δε λέω, αναπτύσσεις τη δημιουργικότητα, δεν έχει τεστ όπως οι αρχ.οικονομίας, ΑΛΛΑ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!
Παράθεση

~Melania~ (Derek Hale ♥)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Derek Hale ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,082 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 21:34, 20-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από mintin97
Πάντως είστε πολύ τυχεροί εσείς που κάνετε Αστρονομία. Εγώ ήθελα με τα χίλια να κάνω αστρονομία και περίμενα κι από 5-6 άλλα παιδιά να τη διαλέξουν αλλά τελικά 3 άτομα τη διαλέξαμε. Τώρα κάνω ελεύθερο σχέδιο. Καλό, δε λέω, αναπτύσσεις τη δημιουργικότητα, δεν έχει τεστ όπως οι αρχ.οικονομίας, ΑΛΛΑ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!
Σε εμάς υπήρχε μεγάλη συμμετοχή στο τμήμα της Αστρονομίας . Στάθηκαν τυχερά τα παιδιά που επιθυμούσαν να επιλέξουν αυτό το μάθημα!
Παράθεση

Nikosagt

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Nikosagt
Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Nikosagt έγραψε στις 22:42, 22-11-13:

εμείς πάλι επειδή είμαστε μικρό σχολείο και δεν είχαμε και καθηγητές ολη η δευτέρα κάνει μονοο εφαρμογες υπολογιστών.. :\
Παράθεση

ch0c0lαtε.co0kiε (Έβερ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ch0c0lαtε.co0kiε
H Έβερ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H ch0c0lαtε.co0kiε έγραψε στις 09:28, 23-11-13:

Εγώ έχω επιλέξει ελεύθερο σχέδιο και είναι αρκετά ενδιαφέρον, ποτέ δεν θα έχεις να διαβάσεις κάτι για την επόμενη φορά. Επίσης η ώρα περνάει πολύ πιο γρήγορα από κάθε άλλο μάθημα.
Παράθεση

λοιπόν

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη λοιπόν
H λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H λοιπόν έγραψε στις 23:48, 25-12-13:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!! Εγώ φέτος επέλεξα γαλλικά... Από πολύ μικρή ασχολούμαι με τη γλώσσα και φέτος έδωσα το C2, οπότε θεώρησα ότι θα είναι καλό να έχω μια επιπλέον επαφή και ένα καλό βαθμό στο τετράμηνο
Παράθεση

~Melania~ (Derek Hale ♥)

Μαθητής Γ' λυκείου

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 09:06, 30-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από λοιπόν
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!! Εγώ φέτος επέλεξα γαλλικά... Από πολύ μικρή ασχολούμαι με τη γλώσσα και φέτος έδωσα το C2, οπότε θεώρησα ότι θα είναι καλό να έχω μια επιπλέον επαφή και ένα καλό βαθμό στο τετράμηνο
Χρόνια Πολλά! Και δημιουργήθηκε τμήμα; Εμάς κανένας δεν ήταν πρόθυμος για Β' Ξένη Γλώσσα! Ούτε καν τέθηκε συζήτηση, για την ακρίβεια . Kαι παίρνετε βαθμό; Δίνετε εξετάσεις στο τέλος;
Παράθεση

λοιπόν

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη λοιπόν
H λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H λοιπόν έγραψε στις 13:58, 31-12-13:

Σε όλα ναι. Το ότι δίνουμε εξετάσεις είναι το τελευταίο που με απασχολεί, πραγματικά!
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη klean
Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O klean έγραψε στις 12:11, 23-04-14:

Οι περισσότεροι σε μας πάνε πληροφορική εγώ θεώρησα καλό να την αφήσω για του χρόνου, αφού δεν εξεταζόμαστε κιόλας στο τέλος
Παράθεση

Nefeli Graf (Άσιμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H Άσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,847 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:17, 04-05-14:

Όσοι επιλέξατε το σχέδιο ως μάθημα επιλογής φέτος, πόσες ώρες σας είπε ο/η καθηγητής/-τρια ότι θα σας "επιτρέψει" στις εξετάσεις για να κάνετε την σύνθεση, ρε παιδιά;
Παράθεση

Dias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,725 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:24, 04-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Όσοι επιλέξατε το σχέδιο ως μάθημα επιλογής φέτος, πόσες ώρες σας είπε ο/η καθηγητής/-τρια ότι θα σας "επιτρέψει" στις εξετάσεις για να κάνετε την σύνθεση, ρε παιδιά;
Ποιο σχέδιο; Ελεύθερο ή Γραμμικό; Αν θυμάμαι καλά, στη Β λυκείου το γραμμικό είναι 2 ώρες και το ελεύθερο 3.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 04-05-14 στις 20:32. Αιτία: Χάθηκε η εικόνα μου!!!
Παράθεση

Nefeli Graf (Άσιμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H Άσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,847 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:27, 04-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ποιο σχέδιο; Ελεύθερο ή Γραμμικό; Αν θυμάμαι καλά, στη Β λυκείου το γραμμικό είναι 2 ώρες και το ελεύθερο 3.
Είμαστε στην Β' Λυκείου. Μάθημα επιλογής που το επέλεξαν οι περισσότεροι για την πλάκα. Ρωτάς αν θα κάνουμε και Γραμμικό; Φυσικά Ελεύθερο και με δυσκολία.
Εμάς η καθηγήτριά μας λέει 1 ώρα και πολύ θα είναι για την απλή σύνθεση που θα κάνετε. Εντάξει κιουρία είμαστε γρήγοροι αλλά όχι και έτσι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 04-05-14 στις 20:32.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Alejandro che 7, Κωνσταντίνα_, Πα.Κ

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους