Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,363 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,296 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 689 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Προβλήματα με καθηγητές

AngelinaYouSuck

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AngelinaYouSuck
H AngelinaYouSuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H AngelinaYouSuck Reality is an illusion;) έγραψε στις 13:31, 07-12-15:

Ναι, στη συγκεκριμενη χωρα δεν ζητανε ΜΟ πανελληνιων. Οταν πχ μαθαινω τη γλωσσα της χωρας αυτης δεν πιεζομαι καθολου στο μαθημα και αποδιδω 100% και με επιτυχια. Στο σχολειο εχω πιεστει πολυ φετος καθε χρονο και χειροτερα. Εν τω μεταξυ αυτη επιμενει οτι με το να συμπεριφερεται ετσι εχει βοηθησει παιδια και μετα ερχοντουσαν και τις λεγανε "ευχαριστουμε" κτλ κτλ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,665 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 13:36, 07-12-15:

Δεν υπάρχει κανενας λογος να αγχώνεσαι,όλοι έτσι κάνουν,ότι είναι και καλά αυστηροί και στο τέλος βάζουν 20αρια. Απλά διάβασε όταν είναι να γράψετε διαγωνισμα για να τα πας καλα. Ιστορία γενικής είναι,δεν είναι μάθημα κατεύθυνσης,τι να πουν και αυτοί της θετικοτεχνολογικής που δεν θα έχουν ιδέα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AngelinaYouSuck

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AngelinaYouSuck
H AngelinaYouSuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H AngelinaYouSuck Reality is an illusion;) έγραψε στις 13:41, 07-12-15:

Χαχαχα σ αυτους εχουν βαλει πιο friendly καθηγητη, να αντεξουν τα παιδακια (θεωρητικη-τεχνολογικη ενωμενοι μαζι :p)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λένω

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 15:21, 07-12-15:

Στο τέλος 20άρι θα σου βάλει. Μην χαλάς τη ζαχαρένια σου!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,688 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 17:52, 07-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από AngelinaYouSuck
Γειά Σας! Πάω Τρίτη Λυκείου Και Δεν Θα Δώσω Πανελλήνιες Επειδή Επιθυμώ Να Σπουδάσω Στο Εξωτερικό. .
Θέλεις να πας εξωτερικό να σπουδάσεις και θέλεις ένα άριστο βαθμό πτυχίου. Για πιο λόγο δεν πήγες σε ιδιωτικό σχολείο (σε ένα απλο' όχι τα πολύ ακριβά) για να έχεις εξασφαλισμένο βαθμό και παιδεύεσαι με τους καθηγητές του δημοσίου.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

din@!! (Κωνσταντίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη din@!!
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 398 μηνύματα.

H din@!! έγραψε στις 19:02, 07-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από AngelinaYouSuck
Ναι, στη συγκεκριμενη χωρα δεν ζητανε ΜΟ πανελληνιων. Οταν πχ μαθαινω τη γλωσσα της χωρας αυτης δεν πιεζομαι καθολου στο μαθημα και αποδιδω 100% και με επιτυχια. Στο σχολειο εχω πιεστει πολυ φετος καθε χρονο και χειροτερα. Εν τω μεταξυ αυτη επιμενει οτι με το να συμπεριφερεται ετσι εχει βοηθησει παιδια και μετα ερχοντουσαν και τις λεγανε "ευχαριστουμε" κτλ κτλ
Αυτό που σου επαναλαμβάνουν και οι υπολοιποι! Μη ψαρώνεις!! Τι λεει η παροιμία;...σκυλος που γαβγιζει δε δαγκωνει...
Συγκεντρωσου στα μαθήματα κατεύθυνσης και κανε μια αξιοπρεπή προσπάθεια στα γενικής και μη σκας! Αλλωστε,και στη χειρότερη, δεν πεφτει ετσι απλά ο μέσος όρος!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,631 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 23:25, 26-05-17:

Παιδιά θέλω να σας πω κάτι που έμαθα σήμερα και πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω
Πριν 6 μήνες στην συνάντηση γονέων η μητέρα μου πήγε να ρωτήσει την φυσικό μου για το πως πάω να πω ότι είναι μια πολύ καλή καθηγήτρια την είχα και πέρσι, λοιπόν αφού μας λέει ότι είμαι Αρίστος μου λέει να πάω λίγο στην άκρη για να πει κάτι στην μητέρα μου νόμιζα ότι θα πει για το άγχος καθώς όλοι οι καθηγητές μου το λένε,αφού φεύγει η μητέρα μου μου λέει ότι της είπε για άγχος μου. Όμως τα πράγματα δεν ήταν έτσι από τότε αυτή η καθηγήτρια άρχισε να μην κου δίνει σημασία να μην με ρωτάει τίποτα και αναρωτιόμουν τι συνέβαινε, όταν η μητέρα μου πήγε να πάρει τους βαθμούς γιατί είναι υπεύθυνη καθηγήτρια η συγκεκριμένη δεν μας μίλησε καν απλά έδωσε τον έλεγχο, μου είχε βάλει 19 ενώ της είχα γράψει 19.6.
Τελος πάντων σήμερα η μητέρα μου μου είπε ότι εκείνη την φορά δεν της είχε πει για άγχος μου αλλα ότι με είχε ακούσει ότι είχα πει σε ένα παιδί ότι βάζει εύκολα βαθμούς και ότι από τότε το τμήμα δεν διάβαζε τίποτα και υπεύθυνος ήμουν εγώ. Πραγματικά απογοητευτικά τόσο πολύ καθώς όλοι πι καθηγητές λένε τα καλύτερα για εμενα καεπισης ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,153 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 23:51, 26-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Πριν 6 μήνες στην συνάντηση γονέων η μητέρα μου πήγε να ρωτήσει την φυσικό μου για το πως πάω να πω ότι είναι μια πολύ καλή καθηγήτρια την είχα και πέρσι, λοιπόν αφού μας λέει ότι είμαι Αρίστος μου λέει να πάω λίγο στην άκρη για να πει κάτι στην μητέρα μου νόμιζα ότι θα πει για το άγχος καθώς όλοι οι καθηγητές μου το λένε,αφού φεύγει η μητέρα μου μου λέει ότι της είπε για άγχος μου. Όμως τα πράγματα δεν ήταν έτσι από τότε αυτή η καθηγήτρια άρχισε να μην κου δίνει σημασία να μην με ρωτάει τίποτα και αναρωτιόμουν τι συνέβαινε, όταν η μητέρα μου πήγε να πάρει τους βαθμούς γιατί είναι υπεύθυνη καθηγήτρια η συγκεκριμένη δεν μας μίλησε καν απλά έδωσε τον έλεγχο, μου είχε βάλει 19 ενώ της είχα γράψει 19.6.
Τελος πάντων σήμερα η μητέρα μου μου είπε ότι εκείνη την φορά δεν της είχε πει για άγχος μου αλλα ότι με είχε ακούσει ότι είχα πει σε ένα παιδί ότι βάζει εύκολα βαθμούς και ότι από τότε το τμήμα δεν διάβαζε τίποτα και υπεύθυνος ήμουν εγώ. Πραγματικά απογοητευτικά τόσο πολύ καθώς όλοι πι καθηγητές λένε τα καλύτερα για εμενα καεπισης ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο.
Ο καλυτερος τροπος για να λυσεις ενα τετοιο προβλημα ειναι με τον διαλογο.Εγω θα σου προτεινα να πας στην καθηγητρια και να της μιλησεις.Απο την αλλη και τα στραβα ματια να κανεις σιγα δεν χαλασε και ο κοσμος, αφου δεν της προκαλεσες κανενα σοβαρο προβλημα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,631 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 06:10, 27-05-17:

Ευχαριστώ πολύ.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,555 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 10:25, 27-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Όταν νιώσεις την αδικία στο πετσί σου, ο θυμός και η απογοήτευση θα σε κατακλύσουν. Σταδιακά το μίσος θα φωλιάσει στην ψυχή σου και θα δημιουργηθεί μια ακατάσβεστη δίψα για εκδίκηση. Πρόσεχε μικρέ padawan, διότι βαδίζεις τον δρόμο προς την σκοτεινή πλευρά της Δύναμης.

Όπως είπε και ο έτερος padawan ο καλύτερος τρόπος για να αντιμετωπίσεις την αδικία είναι με ευθύτητα, θάρρος και ειλικρίνεια. Η καθηγήτρια σου πρέπει να λογοδοτήσει για αυτά που είπε, οπότε ζήτα της το λόγο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,857 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 11:01, 27-05-17:

Use your hate, unleash your feelings. Don't listen to the Jedi lies
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Volkswagen Fan έγραψε στις 11:32, 27-05-17:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους