Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,362 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,292 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς μπορώ να πάω για Αστυνομία από την Α' Ομάδα του ΕΠΑΛ;

Matinoula

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Matinoula
H Matinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Matinoula έγραψε στις 14:49, 07-08-09:

ρε παιδιά έχω μπερδευτεί σκέφτομαι να δηλώσω και για αστυνομία από την Α΄ομάδα ΕΠΑ.Λ άλλα δεν ξέρω, πως είναι οι βάσεις, τι μαθήματα δίνουμε (δηλαδή δίνουμε κανονικά 4 μαθήματα), τι αθλήματα πρέπει να κάνω και άμα αρχίσω από τώρα τα αθλήματα θα τα καταφέρω, το ύψος, αν το ύψος παίζει πολύ μεγάλο ρόλο;
Για όλα αυτά που ρωτάω ξέρω κάποια πράγματα, άλλα όχι σίγουρα.
Μπορείτε να με βοηθήσετε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sxetlant (Απόστολος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sxetlant
Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αυτοματισμού ΤΕΙ Χαλκίδας . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O sxetlant έγραψε στις 16:23, 07-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Matinoula
ρε παιδιά έχω μπερδευτεί σκέφτομαι να δηλώσω και για αστυνομία από την Α΄ομάδα ΕΠΑ.Λ άλλα δεν ξέρω, πως είναι οι βάσεις, τι μαθήματα δίνουμε (δηλαδή δίνουμε κανονικά 4 μαθήματα), τι αθλήματα πρέπει να κάνω και άμα αρχίσω από τώρα τα αθλήματα θα τα καταφέρω, το ύψος, αν το ύψος παίζει πολύ μεγάλο ρόλο;
Για όλα αυτά που ρωτάω ξέρω κάποια πράγματα, άλλα όχι σίγουρα.
Μπορείτε να με βοηθήσετε;
Το παίρνουμε απο την αρχή το θέμα!Όταν πάρεις το μιχανογραφικό δηλώνεις την Σχολή Αστυφυλάκων. Έπειτα όταν βγεί η προκήρυξη για τις Αστυνομικές Σχολές (1 με 5 Μαΐου περίπου) πηγαίνεις στο τμήμα της περιοχής σου και μονο και εκεί κάποιος αξιωματικός θα σε βοηθήσει στα διαδικαστικά θέματα!Δίνεις κανονικά τα 4 μαθήματα.Τα αθλήματα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά καλό θα είναι να κάνεις προπόνηση ετσι ώστε να είσαι έτοιμη και να πας χωρίς άγχος!Το ύψος είναι 1,70 και αν δεν το έχεις σε κόβουν αμέσως!Τώρα για τις βάσεις δεν ξέρω αλλά λογικά περίπου σαν του ΤΕΕ και αν πέσει κιόλας περίπου 1600 την βλέπω! Τα υπόλοιπα εδώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Matinoula

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Matinoula
H Matinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Matinoula έγραψε στις 21:21, 08-08-09:

απόστολε σε ευχαριστώ πάρα πολύ για όλες τις πληροφορίες ήσουν κατατοπιστικότατος!!!! άλλα απ' ότι φαίνεται δεν μπορώ να πάω με τίποτα γιατί είμαι 1,68.
:thanks:ευχαριστώ και πάλι!!

Παράθεση

kostis_kriti

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη kostis_kriti
Ο kostis_kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Μοίρες (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O kostis_kriti έγραψε στις 16:43, 20-08-09:

Ανε θες πολυ να πας.. Ποιασε κανε μονοζυγο. Καθε μερα ομως. Και θα σε μια χαρα. Μικρη εισαι ακομα ρε, θα το παρεις το υψος σιγα το πραμα. Τωρα για το βαθμο το 1600-1700 που θελει ειναι αλλα θεμα αυτο! Εγω εκει εχω το προβλημα! <<για το μονοζυζο σου μιλω σοβαρα>>

Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,290 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 23:22, 20-08-09:

το ύψος είναι ένα πρόβλημα.
το μονόζηγο δέν ξέρω άν σε βοηθήσει ωστε να πάρεις 2 εκατοστά.
ωστόσο σε ένα χρόνο όλα γίνονται, που ξέρεις μπορεί να ψηλώσεις και άλλο.
στο θέμα ύψους όμως να ξέρεις οτι είναι πολύ αυστηροί και κόβουν ακόμα και για χιλιοστά.

Παράθεση

xristososfp

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη xristososfp
Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O xristososfp ΕΛΛΑΣ!!!!!!!!! έγραψε στις 18:06, 24-08-09:

1,65 δν ειναι το οριο υψους για τις γυναικες???

Παράθεση

spiri

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη spiri
Ο spiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O spiri έγραψε στις 18:45, 12-11-11:

Όταν λέτε 4 μαθήματα τι εννοείτε.. δηλαδή μαθηματικά κτλ. ή τίποτα άλλο??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foreverfreak : 12-11-11 στις 19:38. Αιτία: διορθωση greeklish
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παρουσιάστε το συγκρότημα/καλλιτέχνη ! - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-12-12 στις 14:32.
    • Γερμανός και Cosmote - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 15:15.
    • Ομήρου Ιλιάδα - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Β' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-11 στις 20:31.
    • Περί ευθύνης υπουργών - Από dioskouri
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-05-09 στις 19:58.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους