Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,469 μηνύματα σε 94,332 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 592 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ψυχολογία Παντείου

jackass

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jackass
Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O jackass έγραψε στις 14:21, 28-08-08:

ποιος εχει περασει ψυχολογια παντειου κ τη γνωμη εχει για τη σχολη?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

demizzzzzzzzzzz (Δήμητρα)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη demizzzzzzzzzzz
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H demizzzzzzzzzzz έγραψε στις 16:47, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από jackass
ποιος εχει περασει ψυχολογια παντειου κ τη γνωμη εχει για τη σχολη?
εγώ πέρασα ψυχολογία στο ρέθυμνο αλλά θα κάνω μεταγραφή στο πάντειο πανεπιστήμιο διότι ανήκω σε τρίτεκνη οικογένεια. Έψαξα πολύ για τ πάντειο κ άκουσα τα καλύτερα λογια. κ οτι τ καλυτερο του τμημα ειναι η ψυχολογια. Επισης ακουσα οτι ειναι κ αρκετα απαιτητικο τμημα και οτι κουραζει τους φοιτητες αρκετα! Αλλα αν σου αρέσει δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.Δες και αυτο το αρχείο τ οποίο περιλαμβάνει μερικες πληροφορίες για το παντειο και τα τμηματά του:http://www.pasp-panteion.com/files/odigos_protoetwn.pdf

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orlando
Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 607 μηνύματα.

O Orlando έγραψε στις 07:24, 20-09-08:

Εχω μια φιλη που σπουδαζει διπλωματια στο Παντειο.Μου εχει πει οτι ειναι πολυ ανοργανωτο σαν πανεπιστημιο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taitien (Ζωή)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη taitien
H Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H taitien έγραψε στις 19:00, 29-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orlando
Εχω μια φιλη που σπουδαζει διπλωματια στο Παντειο.Μου εχει πει οτι ειναι πολυ ανοργανωτο σαν πανεπιστημιο.
Δυστυχώς αυτό είναι μια (πικρή) πραγματικότητα!Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν "δίνει" ποιοτικές σπουδές στους φοιτητές του!!Βέβαια εμείς είμαστε που θα πάρουμε τελευταίοι νέο πάσο,πρόγραμμα μαθημάτων...Εμείς θα δηλώσουμε τελευταίοι μαθήματα κτλ!!!Αλλά τι να κάνουμε...Υπομονή!!

Δεν ξέρω αν η ψυχολογία είναι το καλύτερο τμήμα του Παντείου(γιατί η αλήθεια είναι ότι έχει αρκετά καλά τμήματα) αλλά σίγουρα είναι ένα από τα καλύτερα που έχει!!

Για την αρκίβεια,μόλις πάρω το πτυχίο μου στην κοινωνιολογία,θα δώσω κατατακτήριες για το τμήμα της ψυχολογίας!

Παράθεση

Starlight*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Starlight*
H Starlight* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Starlight* People are strange when you are stranger έγραψε στις 14:54, 17-08-10:

Όλες οι πληροφορίες δεκτές.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 15:11, 17-08-10:

Δες εδώ και εδώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,656 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:14, 17-08-10:

Κι εδώ

Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη pennyy
H πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H pennyy έγραψε στις 15:24, 17-08-10:

περασες εκει ¨?

Παράθεση

Starlight*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Starlight*
H Starlight* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Starlight* People are strange when you are stranger έγραψε στις 23:50, 30-08-10:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.
Τα έχω δει τα θέματα αλλά δεν μπορώ να πω πως με κάλυψαν απόλυτα.
Και το site της σχολής εννοείται πως το έχω ψάξει αλλά θα ήθελα να ακούσω και μερικά πράγματα από κάποιον που σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμήμα.

pennyy: Λογικά περνάω.

Κανείς δε σπουδάζει εκεί;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 08-09-12 στις 16:10. Αιτία: merge
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη X-FILER
H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε στις 10:21, 22-06-11:

εγω σκεφτομαι ψυχολογια παντειου γιατι θελω να ασχοληθω με τη διαφημιση.μπορει κανεις να μου βρει τον κυκλο σπουδων; ή εστω αν ξερει κανεις αν χωριζουν σε κατευθυνσεις και ποιες ειναι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikosxdxd
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε στις 21:57, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από aggeliki!
Ναι, νομίζω ότι έχει το ΦΠΨ- Πρόγραμμα Ψυχολογίας. Ωχ, πολύ αισιόδοξα νέα ακούω απ'ότι έχω δει εδώ σε μερικές συζητήσεις, λένε ότι γενικά είναι ανοργάνωτοι κτλ, αλλά δεν ξέρω ποιο από τα δύο τμήματα είναι προτιμότερο και ποιο σε βγάζει περισσότερο καταρτισμένο.
Στην ψυχολογια της Παντειου τωρα θα παει 3ο ετος η ξαδερφη μου, που μου ειπε χαρακτηριστικα πριν κανενα 6μηνο που μιλαγαμε για τη σχολη της και τη ρωτουσα γιατι δε παταει:
"Oσα μου προσφερει ενα 2ωρο μαθημα στη σχολη μου προσφερει και ενα 2ωρο στοχασμου στον καναπε μου."
Τα συμπερασματα δικα σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aggeliki!

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη aggeliki!
H aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H aggeliki! έγραψε στις 22:08, 06-08-12:

Έτσι σου είπε; Πολύ ωραία Κοίτα τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα, αλλά καλό είναι να ακούγονται εμπειρίες και γνώμες μέχρι να αποφασίσουμε όλοι τι θα δηλώσουμε. Προς το παρόν διαβάζω, που είναι το πρώτο μέρος της διαδικασίας των πανελληνίων. Μετά θα έρθουν τα γραπτά, τα μόρια και μετά βλέπουμε για τη σχολή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

eyeshine

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eyeshine
Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O eyeshine eyeshine έγραψε στις 17:27, 17-08-12:

Έχει τελειώσει κανείς ψυχολογία παντείου?

Παράθεση

eyeshine

Νεοφερμένος

O eyeshine eyeshine έγραψε στις 18:15, 18-08-12:

Καλησπέρα,
είμαι σε μια σχολή πανεπιστημίου αλλά δεν την έχω τελειώσει.

Για να δώσω κατατακτήριες στην πάντειο πρέπει να πάρω πρώτα το πτυχίο απ' την άλλη σχολή ή
να δώσω πανελλήνιες, για να μπώ στο τμήμα?

Σημείωση: Τα μηνύματα 14-16 , 17, 20 προήλθαν από την ένωση με το θέμα Κατατακτήριες εξετάσεις για το τμήμα Ψυχολογίας στην Πάντειο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 29-11-12 στις 09:15. Αιτία: Προσθήκη σημείωσης
Παράθεση

Rainbowarrior

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 19:05, 18-08-12:

Πρέπει πρώτα να πάρεις το πτυχίο σου, για να δώσεις κατατακτήριες.
Διαφορετικά, δίνεις Πανελλήνιες - άσχετα με τη σχολή σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

eyeshine

Νεοφερμένος

O eyeshine eyeshine έγραψε στις 21:20, 18-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rainbowarrior
Πρέπει πρώτα να πάρεις το πτυχίο σου, για να δώσεις κατατακτήριες.
Διαφορετικά, δίνεις Πανελλήνιες - άσχετα με τη σχολή σου.
οκ thanks.

Παράθεση

xristina elen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xristina elen
H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε στις 23:17, 03-09-12:

αν εκανα ποτε κατατακτηριεσ μονο αυτο το τμημα θα διαλεγα!!!κορυφαιο!!!!!

Παράθεση

aye aye

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aye aye
H aye aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H aye aye έγραψε στις 21:34, 09-10-12:

Χαίρετε! Εϊμαι φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου από το 2009, αλλά μόλις φέτος αποφάσισα να ασχοληθώ! Θα ήθελα να μου πείτε, αν είναι εφικτό, κάποια tips σχετικά με τα μαθήματα, ώστε να οργανωθώ καλύτερα και να μην χάσω χρόνο! Για παράδειγμα, ποια περνιούνται εύκολα, ποια θέλουν παρακολούθηση, σε ποια περνάς με εργασία κτλ. Βασικά, θέλω να δίνω όσο το δυνατόν περισσότερα ανά εξεταστική, οπότε με ενδιαφέρει να δίνω μαζί με τα δύσκολα και κάποιον αριθμό εύκολων μαθημάτων, για να τελειώνω γρηγορότερα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Αρχική Δημοσίευση από Orlando
Παιδιά από προσωπική πείρα, η γραμματεία του τμήματος Ψυχολογίας στο Πάντειο είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ!!! δεν ξέρω αν απλά έτυχε σε εμένα, αλλά τούς έχω στείλει άπειρα mails με ερωτήσεις που συχνά μού τις έχουν απαντήσει πολλές φορές στο παρελθόν (πχ κωδικοί για τον εύδοξο) και παρόλ'αυτά, πάντα μου απαντούν πολύ αναλυτικά, μόλις την επόμενη μέρα! Αλλά και από κοντά, ό,τι πρόβλημα και να είχα και πήγαινα με την αίσθηση "αποκλείεται να κάνω σήμερα την δουλειά μου", κρίνοντας από την γραμματεία της προηγούμενης σχολής όπου σπούδαζα, πάντα μα πάντα είναι ευγενέστατοι, πολύ εξυπηρετικοί και γρήγοροι! έχω να το λέω!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 29-11-12 στις 09:15. Αιτία: merge
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Kirdou
Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε στις 21:58, 09-10-12:

Δεν ξέρω άν είναι οργανωμένο η όχι το πάντειο σε θέματα σπουδών,πάντως έχει μια καταπληκτική βιβλιοθήκη-αναγνωστήριο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sotirialimp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sotirialimp
H sotirialimp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H sotirialimp έγραψε στις 15:16, 28-11-12:

Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κάποιος πότε είναι η ημερομηνία διεξαγωγής εξετάσεων των κατατακτηρίων ψυχολογίας ΠΑΝΤΕΙΟΥ γιατί δεν απαντούν στο τηλ. και δεν υπάρχει σχετική ανακοίνωση στο επίσημο site?

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,182 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 14:41, 02-01-14:

Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Δεκέμβριος 2013):
http://www.adip.gr/eks/Final%20Repor...University.pdf

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

russia4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη russia4ever
Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε στις 15:17, 23-05-14:

Γειαα...!!

Το να περάσει κάποιος σε οποιαδήποτε Ψυχολογική σχολή είναι πολύ δύσκολο εννοώ ότι πρέπει να κάθεται με τις ώρες για να πιάσει την απαιτούμενη βάση?

Ευχαριστώ για όποια απάντηση μου δώσετε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 15:22, 23-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από russia4ever
Γειαα...!!

Το να περάσει κάποιος σε οποιαδήποτε Ψυχολογική σχολή είναι πολύ δύσκολο εννοώ ότι πρέπει να κάθεται με τις ώρες για να πιάσει την απαιτούμενη βάση?

Ευχαριστώ για όποια απάντηση μου δώσετε.
Είναι δύσκολο, αλλά αξίζει καθώς πρόκειται για σχολές με άφθονο γυναικείο πλυθησμό.

Παράθεση

russia4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη russia4ever
Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε στις 15:32, 23-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Είναι δύσκολο, αλλά αξίζει καθώς πρόκειται για σχολές με άφθονο γυναικείο πλυθησμό.
Δηλαδή απ΄ό,τι καταλαβαίνω αγόρια δεν έχει?
Όχι ότι έχω πρόβλημα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Παράθεση

bow10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bow10
H bow10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H bow10 έγραψε στις 19:02, 19-06-14:

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ,εάν κάποιος βέβαια γνωρίζει, ποια είναι καλύτερη, η ψυχολογία στο Καποδιστριακό ή στην Πάντειο και γενικα με τι ασχολείσαι μόλις αποφοιτήσεις από αυτές?
Ευχαριστώ!

Παράθεση

Karzos1990

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Karzos1990
Ο Karzos1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Karzos1990 έγραψε στις 19:03, 22-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από bow10
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ,εάν κάποιος βέβαια γνωρίζει, ποια είναι καλύτερη, η ψυχολογία στο Καποδιστριακό ή στην Πάντειο και γενικα με τι ασχολείσαι μόλις αποφοιτήσεις από αυτές?
Ευχαριστώ!
Στην Αγγλία είναι η καλύτερη!

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Energy

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Energy
H Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Energy έγραψε στις 21:16, 20-04-17:

Τι γνώμη έχετε για την ψυχολογία παντειου;
Παράθεση

mar_gr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mar_gr
H mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H mar_gr έγραψε στις 01:43, 21-04-17:

Έχει καλούς καθηγητές και κάνουν όλοι οι φοιτητές πρακτική σε αντίθεση με τη ψυχολογία του ΕΚΠΑ.
Παράθεση

Energy

Αποκλεισμένος χρήστης

H Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Energy έγραψε στις 05:20, 21-04-17:

Είναι δύσκολη σχολή; Σκέφτομαι να δώσω κατατακτηριες όταν τελειώσω αυτή που είμαι τωρα
Παράθεση

mar_gr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mar_gr
H mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H mar_gr έγραψε στις 13:10, 21-04-17:

Κοίτα δεν είναι δύσκολη αλλά ούτε και εύκολη.Μέτρια θα έλεγα.Άμα σου αρέσει κάν'το. Πρέπει να ξέρεις σε πιο τομέα θα θές να ειδικεύτεις για να επιλέξεις σε ποιά σχολή είναι καλύτερο να φοιτήσεις.Δες το πρόγραμμα σπουδών και των δύο σχολών και αποφάσισε.Σου είπα και στο προηγούμενο μήνυμα οτι στη ψυχολογία του Εκπα δεν παίρνουν όλους τους φοιτητές σε σχέση με το Πάντειο.Δική σου η απόφαση.Καλή επιτυχία σε οτι επιλέξεις!
Παράθεση

Energy

Αποκλεισμένος χρήστης

H Energy έγραψε στις 13:41, 21-04-17:

Στο παντειο θα δώσω γιατί είναι πιο κοντά στο σπίτι μου και έχω δει ότι στο εκπα μπαίνουν με πολύ υψηλούς βαθμούς. Η κλινική ή η συμβουλευτικη μου αρέσουν περισσότερο

Στην κλινική ψυχολογία έχει μεταπτυχιακό το εκπα, αλλά είναι πολύ ακριβό και τρία χρόνια. Αλλά μέχρι να δώσω στο παντειο και τελειώσω μπορεί να έχουν αλλάξει τα μεταπτυχιακά στο παντειο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Energy : 21-04-17 στις 13:41. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Energy

Αποκλεισμένος χρήστης

H Energy έγραψε στις 06:19, 22-04-17:

Στην Αθήνα κάνει μεταπτυχιακό; Με ενδιαφέρει και η έρευνα
Παράθεση

Energy

Αποκλεισμένος χρήστης

H Energy έγραψε στις 19:18, 31-05-17:

Τι γνώμη έχετε για τις κατατακτηριες στην ψυχολογία παντειου; Η ύλη είναι πολύ μεγάλη; Υπάρχει κάποιος που να πέρασε έτσι;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    cfgeorgia, gianniskkkkk, Nancuko, Sofiapon12, sophiazach

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους