Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,944 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,557 μηνύματα σε 95,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 500 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

merenwen9728 (...)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη merenwen9728
H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H merenwen9728 έγραψε στις 21:59, 21-02-09:

Δεν βρήκα κάποιο αντίστοιχο θέμα,οπότε...Πόσοι είχατε,έχετε ή θα έχετε τώρα κοντά εξεταστική;;;Πως πήγατε/πάτε;Τι θα θέλατε να μοιραστείτε σχετικά;Πως φάνηκε σε όσους δίνουν για πρώτη φορά;;;Περιμένω σχόλια...:niki:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 22:15, 21-02-09:

Εγω δεν ειχα την εχασα λογω καταληψεων.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 22:34, 21-02-09:

Εγώ την έχω διπλή.
Παλεύεται αλλα θέλει ασχολία με τα μαθήματα που θα δώσεις όλο το εξάμηνο (τουλάχιστον παρακολούθηση) αλλιώς δεν παλεύεται (τουλάχιστον στο τμήμα μου)

Παράθεση

trelospektis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη trelospektis
Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O trelospektis έγραψε στις 23:10, 21-02-09:

Έμεινε 1 μάθημα σε εμένα.

Άρχισαν να βγαίνουν τα αποτελέσματα..

Προς το παρόν είμαστε 1/6 για να δούμε.. Όταν βγουν τα υπόλοιπα αποτελέσματα θα σας ενημερώσω..

Σχολη--> Νομική Θράκης!

Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,925 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 23:32, 21-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Εγώ την έχω διπλή.
Παλεύεται αλλα θέλει ασχολία με τα μαθήματα που θα δώσεις όλο το εξάμηνο (τουλάχιστον παρακολούθηση) αλλιώς δεν παλεύεται (τουλάχιστον στο τμήμα μου)
Μια απ'τα ίδια. Από εργαστήρια είμαι κομπλέ, αλλά από θεωρίες, αν δεν πηγαίνεις να παρακολουθείς, δύσκολα τα πράματα...

Παράθεση

traganeus (Θανάσης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη traganeus
Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O traganeus έγραψε στις 23:41, 21-02-09:

Aπο Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης...

Έχουμε τελειώσει εδώ και 10-15 μέρες,

μέχρι στιγμής έχω 3 στα 5 (Φυσική Ι, Μαθηματικά Ι και Σχέδιο)

περιμένω Πληροφορική.

Οικονομία κόπηκα με 2

Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη astathmitos
Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε στις 01:44, 22-02-09:

Στην Φιλοσοφικη Αθηνας η εξεταστικη αρχισε πριν 5-6 μερες!Ελπιζω για 2 στα 5 και τον Σεπτεμβριο αλλα 2

Παράθεση

who

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

O who έγραψε στις 02:05, 22-02-09:

1/1 εδώ. Την Δευτέρα άρχισε η εξεταστική και παράλληλα είχαμε μάθημα. Μια χαρά. Το μέλλον προβλέπεται δυσοίωνο πάντως

Παράθεση

merenwen9728 (...)

Φοιτητής

H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H merenwen9728 έγραψε στις 12:06, 22-02-09:

Τι χαρά!Χθες άνοιξα το θέμα και ήδη υπάρχουν τόσες απαντήσεις σήμερα...Απ'ότι φαίνεται θέλουμε να μοιραστούμε τον καημό μας λίγο πολύ όλοι...Εγώ πάλι στο φιλολογικό ξεκίνησα στις 17 και από τα δύο που έχω δώσει μάλλον έχω περάσει μόνο το 1,αλλά έχω δρόμο ακόμη,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 11/03!!!!!!!!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Krou
Εγω δεν ειχα την εχασα λογω καταληψεων.
Αχ,σε νιώθω παραλίγο να τη χάσουμε κι εμείς,αλλά τη γλιτώσαμε...δυστυχώς όμως πήραμε πολύ αργά βιβλίαΚουράγιο...ελπίζω στα επόμενα εξάμηνα να είσαι πιο τυχερή
Αρχική Δημοσίευση από astathmitos
Στην Φιλοσοφικη Αθηνας η εξεταστικη αρχισε πριν 5-6 μερες!Ελπιζω για 2 στα 5 και τον Σεπτεμβριο αλλα 2
Επιτέλους ξανασυναντιόμαστε!Δύο δεν είναι καθόλου άσχημα για αρχή...πότε τελειώνεις;

Παράθεση

koufontinas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη koufontinas
Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O koufontinas έγραψε στις 12:13, 22-02-09:

Εμενα μου εμεινε μονο η οικονομια για την τριτη, αν ειμαι και λιγο τυχερος εχω περασει τα 3/5.

Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε στις 13:27, 22-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από aurora
Επιτέλους ξανασυναντιόμαστε!Δύο δεν είναι καθόλου άσχημα για αρχή...πότε τελειώνεις;
Γεια σου aurora Τελειωνω στις 5/3 με μαθημα αρχαιολογιας...Αν δεν ειχαμε τις καταληψεις θα ειχαμε τελειωσει ρε γμτ.....Τεσπα
Αντε καλη επιτυχια μας και υπομονη!

Παράθεση

andreas157 (Ανδρέας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη andreas157
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O andreas157 έγραψε στις 15:36, 22-02-09:

HMTY εδώ. τελειώνω πέμπτη...2/8 προς το παρόν και περιμένουμε τα άλλα 6...

Παράθεση

cheery

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cheery
H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 995 μηνύματα.

H cheery έγραψε στις 01:13, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από who
1/1 εδώ. Την Δευτέρα άρχισε η εξεταστική και παράλληλα είχαμε μάθημα. Μια χαρά. Το μέλλον προβλέπεται δυσοίωνο πάντως
Πως γίνεται αυτό?

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 01:32, 23-02-09:

αρχιζω σημερα.,..

ημμυ ΕΜΠ

Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,925 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 01:53, 23-02-09:

Καλή αρχή. Αλλά τόσο αργά?

Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη beautiful loser
Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε στις 03:40, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από aurora
Τι χαρά!Χθες άνοιξα το θέμα και ήδη υπάρχουν τόσες απαντήσεις σήμερα...Απ'ότι φαίνεται θέλουμε να μοιραστούμε τον καημό μας λίγο πολύ όλοι...Εγώ πάλι στο φιλολογικό ξεκίνησα στις 17 και από τα δύο που έχω δώσει μάλλον έχω περάσει μόνο το 1,αλλά έχω δρόμο ακόμη,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 11/03!!!!!!!!
Δεν επρεπε να αποτελει στοχο του ιδανικου καθηγητη να συγκεντρωθει στο να περασει ολα τα μαθηματα aurora ,φιλικα παντα

Παράθεση

who

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

O who έγραψε στις 08:19, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από aleka
Πως γίνεται αυτό?
Μια χαρά γίνεται

Παράθεση

merenwen9728 (...)

Φοιτητής

H merenwen9728 έγραψε στις 16:30, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από astathmitos
Γεια σου aurora Τελειωνω στις 5/3 με μαθημα αρχαιολογιας...Αν δεν ειχαμε τις καταληψεις θα ειχαμε τελειωσει ρε γμτ.....Τεσπα
Αντε καλη επιτυχια μας και υπομονη!
Όντως,αλλά τι να κάνουμε τώρα πια είναι αργά να σκεφτόμαστε κάτι τέτοιο...τουλάχιστον δεν τη χάσαμε τελείως...!Καλή συνέχεια λοιπόν!
Αρχική Δημοσίευση από beautiful loser
Δεν επρεπε να αποτελει στοχο του ιδανικου καθηγητη να συγκεντρωθει στο να περασει ολα τα μαθηματα aurora ,φιλικα παντα
1)Επ' ουδενί δεν διεκδικώ τον τίτλο του ιδανικού καθηγητή.Καταρχάς έχουμε καταλήξει ήδη στο ότι δεν υπάρχει και επιπλέον προς το παρόν δεν είμαι σε θέση να διεκδικήσω ούτε καν τον τίτλο του απλού καθηγητή...
2)Από που συμπεραίνεις ότι ο στόχος μου είναι να τα περάσω όλα;Η έκφρασή λύπης προοριζόταν για τη διάρκεια των εξετάσεων...Προσωπικά ο κύριος στόχος μου είναι η ΓΝΩΣΗ,αποτέλεσμα της οποίας συχνά αποτελεί η θετική αξιολόγηση σε αυτές τις περιπτώσεις.
''φιλικά πάντα''

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 16:17, 24-02-09:

Αυτό που είπε ο Eruyomo.
Κι εγώ ασχολούμαι αρκετά με τα μαθήματα σε όλο το εξάμηνο οπότε μέσα στην εξεταστική είμαι χαλαρός όταν οι άλλοι τρέχουν. Χο.
1 μάθημα έδινα και το πέρασα σίγουρα, δίνω και ένα μεταπτυχιακό αύριο (κι άλλο ένα κάποια στιγμή το εγγύς μέλλον, hopefully) που πήρα "οικειοθελώς" μετά απο "παράκληση" (εντολή δηλαδή) του καθηγητή που είναι επιβλέπων της διπλωματικής μου

Παράθεση

Uncle Ernie

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Uncle Ernie
Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O Uncle Ernie έγραψε στις 09:47, 25-02-09:

Και που το διάβαζες στα MacDonalds.

Εγώ σήμερα έδωσα και Αγγλικά(lol) και τελειώσα πρακτικά με τα μαθήματα της χειμερινής εξεταστικής. Αναμένουμε πρόγραμμα για την εξέταση των εαρινών μαθημάτων(είμαστε και επί πτυχίω πως να το κάνουμε) και εκεί έχω να δώσω πράγματα που λογικά θα μου μπούνε λίγο.

Αρνί αν γίνει κανά θαύμα και το πάρω το καλοκαίρι κερνάω πιτόγυρα Οβελίξ.

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 17:09, 12-01-11:

Είπα να επαναφέρω το θέμα,μια και οι περισσότεροι (?) ετοιμαζόμαστε πυρετωδως() για την εξεταστικη...

Πώς πάει το δίαβασμα παιδία?Πώς οργανώνετε τον χρόνο σας λίγες ημέρες πρίν την εξεταστική και κατά τη διάρκεια της?

Βάζετε στόχους?Να περάσετε συγκεκριμένο αριθμό μαθημάτων?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,303 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 17:44, 12-01-11:

Μόνο ένα κ@λ@φαρδο άτομο που του έχουν κάτσει τα πάντα σε αυτή τη $%^%εξεταστική θα μπορούσε να ξεθάψει τέτοιο thread.Oι υπόλοιποι θνητοί απαξιούμε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zed

O Zed Lie to me... έγραψε στις 18:14, 12-01-11:

Δεύτερη φορά έβαλα στόχο να περάσω συγκεκριμένο αριθμό μαθημάτων αλλά αναγκάστηκα τελικά να αναθεωρήσω τον αριθμό για διάφορους λόγους.
Κρίμα, γιατί είναι από τις λίγες τελευταίες διπλές εξεταστικές που θα'χω.

Παράθεση

mc08071 (22160717181518)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mc08071
Ο 22160717181518 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O mc08071 parce qu on est en grece έγραψε στις 18:17, 12-01-11:

ξυνομαι ακομα...
θελω να περασω 4 απο τα παλουκια αυτου του 6μηνου αλλα... καμια ορεξη ακομα...
ευτυχως που μου ανοιξε και μενα το σεπτεμβρη και δε χρωστω πολλα...

Παράθεση

SOFIA19

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SOFIA19
H SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H SOFIA19 έγραψε στις 18:24, 12-01-11:

Αύριο ξεκινώ επισήμως το διάβασμα για την εξεταστική και δεν έχω καμία διάθεση(μετά απο 15 μέρες διακοπών δυσκολεύομαι να προσαρμοστώ στους απαιτητικούς ρυθμούς)
Όσον αφορά τους στόχους θέλω να περάσω τα περισσότερα και να ''στείλω''μόνο ένα μάθημα απο αυτό το εξάμηνο για Σεπτέμβρη...Μακάρι να τα καταφέρω......

Καλή επιτυχία και καλό κουράγιο σε όλους!!!

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc
Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,806 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 18:26, 12-01-11:

Θέλω να περάσω και τα έξι μαθήματα που θα δώσω με βαθμό πάνω από 7.
Ειδικά δε αν δε γράψω 8-9 σε τρία συγκεκριμένα μαθήματα εκ των οποίων τα δύο έχουν πολύ μεγάλη σημασία για το μεταπτυχιακό και στα οποία έχω σκιστεί, από μέσα Φεβρουαρίου θα σας γράφω από την Α' Ψυχιατρική κλινική του Αιγηνίτειου νοσοκομείου...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,099 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 18:54, 12-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από exc
Θέλω να περάσω και τα έξι μαθήματα που θα δώσω με βαθμό πάνω από 7.
Ειδικά δε αν δε γράψω 8-9 σε τρία συγκεκριμένα μαθήματα εκ των οποίων τα δύο έχουν πολύ μεγάλη σημασία για το μεταπτυχιακό και στα οποία έχω σκιστεί, από μέσα Φεβρουαρίου θα σας γράφω από την Α' Ψυχιατρική κλινική του Αιγηνίτειου νοσοκομείου...
στείλε και τον αντι-exc να γράψει...
να μην γράψεις μόνο εσύ και κουραστείς

Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:16, 12-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Βάζετε στόχους?Να περάσετε συγκεκριμένο αριθμό μαθημάτων?
Ε, δύο μαθήματα λέω εγώ....... γιατί τόσα μου έχουν μείνει.

Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KostasTheGreek
Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 531 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε στις 19:28, 12-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ε, δύο μαθήματα λέω εγώ....... γιατί τόσα μου έχουν μείνει.
Πτυχίο ε;

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:03, 12-01-11:

Στόχος μου είναι να περάσω 4 μαθήματα στην πρώτη εξεταστική και 1-2 να αφήσω για τη δεύτερη.

Πάντα έτσι κάνω,μοιράζω τα μαθήματα (συνήθως στοχεύω να περάσω 2 απαιτητικά και 2 μέτριας δυσκολίας στην πρώτη και τα υπόλοιπα στη δεύτερη).

Άν δεν τα καταφέρω δεν εκενυρίζομαι,βλέπω τι θέματα βάζουν περίπου και με περισσότερο διάβασμα γράφω πάρα πολύ καλό βαθμό στη δεύτερη εξεταστική.

Δεδομένου οτι είναι η τελευταία φορά που έχουμε διπλή εξεταστική στο χειμερινό εξάμηνο,προσπαθώ όσο το δυνατότερο να επωφεληθώ και έτσι θέλω να τα περάσω όλα.

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Μόνο ένα κ@λ@φαρδο άτομο που του έχουν κάτσει τα πάντα σε αυτή τη $%^%εξεταστική θα μπορούσε να ξεθάψει τέτοιο thread.Oι υπόλοιποι θνητοί απαξιούμε

Σε όλες τις εξεταστικές

Γίωργο καλό πτυχίο και καλή σταδιοδρομία.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 02:44, 15-01-11:

Στόχος είναι 6/6. Κανονικά έπρεπε να δώσω 7 αλλά θα τα φτύσω και είναι και δύσκολο άρα πάει για Σεπτέμβρη.
Άντε, καλή μας επιτυχία!

Παράθεση

Trolletarian

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 02:54, 15-01-11:

στόχος είναι 4+/7...
γενική φυσική 1..λογικά το έχω , παρόλο που είναι δύσκολο μάθημα , το διαβάζω....
ανάλυση 1...και αυτό λογικά το έχω και παίζει να βγάλω και βαθμό
εργαστήριο πληροφορικής : το έχω στάνταρ....
αναλυτική γεωμετρία :50-50 ...θα διαβάσω τις 5 τελευταίες μέρες και ότι κάτσει....
ιστορία της φυσικής :δε θα πάω καν να το δώσω....
γενική χημεία:μάλλον το έχω...πιστεύω με ένα διάβασμα τις τελευταίες μέρες θα το περάσω...
αγγλικά:θα διαβάσω τις 3 τελευταίες μέρες και ότι κάτσει....

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 12:29, 15-01-11:

4/5 ή 5/5
fiction ελπίζω πώς θα το περάσω, έχοντας ήδη κομμάτι του τελικού βαθμού.
drama ελπίζω πώς θα το περάσω , έχοντας πάλι (μικρότερο απο το fiction, βέβαια) κομμάτι του τελικού βαθμού.
γλωσσική κατάρτιση ελπίζω πώς θα το περάσω,αν και μες στο μυαλό μου είναι ασαφές τι θα μας ζητηθεί O.o
γλωσσολογία 50-50...έχω χάσει πολλές παραδόσεις αλλά ελπίζω πώς με πολύ διάβασμα θα καταφέρω να καλύψω τα κενά
ιταλικά, ε, μία ώρα εξέταση είναι, τι μπορεί να βάλει; ελπίζω να μη στραβώσει το πράγμα

συμπέρασμα: η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, όσο ζω ελπίζω, κλπ
xD

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 13:12, 15-01-11:

Θελω να βγαλω θεωρια Πληροφορικη μεχρι αυριο και μετα να την ξαναδιαβασω 1 βδομαδα πριν την εξεταστικη...
Τις ασκησεις εργαστηριου τις ειχα κανει ολες οποτε μια απλη επαναληψη χρειαζοντε

Τα υπολοιπα απο δευτερα...

Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:05, 15-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από living_doll
4/5 ή 5/5
fiction ελπίζω πώς θα το περάσω, έχοντας ήδη κομμάτι του τελικού βαθμού.
drama ελπίζω πώς θα το περάσω , έχοντας πάλι (μικρότερο απο το fiction, βέβαια) κομμάτι του τελικού βαθμού.
γλωσσική κατάρτιση ελπίζω πώς θα το περάσω,αν και μες στο μυαλό μου είναι ασαφές τι θα μας ζητηθεί O.o
γλωσσολογία 50-50...έχω χάσει πολλές παραδόσεις αλλά ελπίζω πώς με πολύ διάβασμα θα καταφέρω να καλύψω τα κενά
ιταλικά, ε, μία ώρα εξέταση είναι, τι μπορεί να βάλει; ελπίζω να μη στραβώσει το πράγμα

συμπέρασμα: η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, όσο ζω ελπίζω, κλπ
xD
Τι ωραία μαθήματα είναι τούτα που 'χετε στις θεωρητικές σχολές. =Ρ

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 16:09, 15-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Τι ωραία μαθήματα είναι τούτα που 'χετε στις θεωρητικές σχολές. =Ρ
*αγγλική φιλολογία συγκεκριμένα xD

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 23:02, 15-01-11:

Παιδάκια πώς συγκεντρώνεστε;
Ποιες ώρες προτιμάτε να διαβάζετε;

Παράθεση

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Athinoul@91
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε στις 23:08, 15-01-11:

Στόχος είναι 17/17 και ο Θεός βοηθός!

Παράθεση

_Morticia_

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη _Morticia_
H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 6,531 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε στις 19:42, 17-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Παιδάκια πώς συγκεντρώνεστε;
Ποιες ώρες προτιμάτε να διαβάζετε;
Σταθερά πρωινές και μεσημεριανές ώρες. Όταν τα πράγματα είναι πολύ πιεσμένα 8-8. Μετά τις 8 δεν μπορώ με τίποτα...
Όσο για τη συγκέντρωση, πολλές φορές τη βγάζω στη Λέσχη.Το σπίτι έχει φασαρία ενώ στη Λέσχη το κλίμα σε εμπνέει..

Παράθεση

kaleidoscope

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 19:46, 17-01-11:

Λοιπόν, έχουμε 4/5 αυτού του εξαμήνου + 1 από προηγούμενο έτος + 1 επιλεγόμενο = συνολικά 6 μαθήματα (Αναισθησιολογία, Ορθοπαιδική, Ουρολογία, Φαρμακολογία ΙΙ, Μικροβιολογία Ι και Ανάνηψη-Θεραπευτική του Πόνου)

Παράθεση

Κατερίνα ***

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Κατερίνα ***
H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε στις 20:03, 17-01-11:

Ο στόχος είναι να τα περάσω όλα.....Για να δούμε τι θα γίνει!Πάντως οπωσδήποτε τα εργαστήρια.

Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

O astathmitos έγραψε στις 20:38, 17-01-11:

Θα δώσω 5 μαθήματα παραπάνω απλά δεν μπορώ.Την ίδια μέρα γράφω βυζαντινή φιλολογία και βυζαντινή ιστορία Α όποτε το κάψιμο δεν το γλυτώνω.Επίσης δίνω αρχαία(οιδίποδα),κλασική αρχαιολογία Α και ιστορία τέχνης.Μόνο που τα έγραψα αγχώθηκα!

Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ZETAXA
H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 665 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε στις 21:48, 17-01-11:

Λοιπον, 5/7 ευχομαι τουλαχιστον αυτα να τα περασω! Διαβαζω τις πρωινες ωρες μεχρι το απογευμα μετα τις 8-8:30 δε γινεται να συνεχισω ειναι η ωρα της βολτας!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 01:36, 18-01-11:

Εμένα πάλι με πιάνει η όρεξη να διαβάζω τα μεσάνυχτα.

Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη JosefK
Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 361 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε στις 01:40, 18-01-11:

Εμένα πάλι με πιάνει η όρεξη να διαβάζω τα μεσάνυχτα.
όπως τώρα πχ που διαβάζεις

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 01:42, 18-01-11:

Τώρα δε διαβάζω, τα διάβασα και περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δώσω.

Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη JosefK
Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 361 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε στις 01:43, 18-01-11:

Τώρα δε διαβάζω, τα διάβασα και περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δώσω.
εγώ γιατί ποτέ δεν έχω καταφέρει να τελειώσω το διάβασμα και να περιμένω τρεις μέρες για να πάω να δώσω;;

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 01:45, 18-01-11:

Χαχ, είπα να αλλάξω τακτική γιατί αλλιώς αγχώνομαι.
Έχω και άλλα διαβασμένα. :Ρ

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 13:05, 18-01-11:

Χαχ, είπα να αλλάξω τακτική γιατί αλλιώς αγχώνομαι.
Έχω και άλλα διαβασμένα. :Ρ
Εγω τελειωνω την υλη 3 μερες αφοτου δωσω

Παράθεση

mourou (Λευτέρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mourou
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Έργων Υποδομής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O mourou έγραψε στις 16:03, 18-01-11:

2/5 ?? ξεκόλλα χαχαχ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους