Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,961 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,899 μηνύματα σε 95,630 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 976 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί είστε single;

dimoskon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimoskon
Ο dimoskon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O dimoskon Καλύτερη Χρονιά! έγραψε στις 14:43, 16-12-15:

Ιδού η απορία!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimoskon : 16-12-15 στις 18:37.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 15:52, 16-12-15:

Γιατί μπορούμε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 19:38, 16-12-15:

γιατι δινουμε πανελληνιες
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

billie perrakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη billie perrakis
Ο billie perrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O billie perrakis έγραψε στις 20:36, 16-12-15:

Γτ δεν έχω το θάρρος να κάνω το πρώτο βημα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Athr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Athr
Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας . Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Athr έγραψε στις 20:55, 16-12-15:

Γιατί η Γκόθαμ με χρειάζεται.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 879 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 23:38, 16-12-15:

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,438 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 23:44, 16-12-15:

Γιατί είμαι σκατόφλωρος
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jucticeee

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jucticeee
H jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H jucticeee έγραψε στις 00:04, 17-12-15:

το ερωτημα ειναι ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ! δεν καταλαβαινω πραγματικα αυτη τη τρελα που εχουν ολοι να βρουν γκομενο/α
προσωπικα δε με απασχολει καν
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,559 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 00:35, 17-12-15:

γιατι ειμαστε μ@λ@κες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fmarulezkd

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη fmarulezkd
Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 673 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε στις 00:39, 17-12-15:

Από επιλογή. Όχι απαραίτητα δικιά μου, αλλά και αυτό επιλογή είναι.
18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dmzk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dmzk
Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε στις 00:48, 17-12-15:

Γιατί είμαι νευρικός και κακός άνθρωπος
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,699 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 08:49, 17-12-15:

Από επιλογή. Όχι απαραίτητα δικιά μου, αλλά και αυτό επιλογή είναι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 14:08, 09-01-16:

Για να μην μου πρήζουν τα συκώτια και γιατί όλες έχουν το μυαλό πάνω απο το κρανίο
-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleop

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 16:09, 09-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Sommerfeld
Για να μην μου πρήζουν τα συκώτια και γιατί όλες έχουν το μυαλό πάνω απο το κρανίο
Σε βρισκω υπερβολικο,δεν εχουν ολες τα μυαλα πανω απο το κρανιο.Με λιγο ψαξιμο μπορεις να βρεις και λογικες κοπελες.
Ον τοπικ θα πω γιατι δεν ετυχε κατι ακομα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kramer123
Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 306 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε στις 17:02, 09-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Sommerfeld
Αν τα εννοεις αυτα που λες λυπαμαι για εσενα
Απο αυτα που λες (οχι μονο σε αυτο το θεμα)καταλαβαινω οτι εχεις παθει κατι απο καποια κοπελα και τις λες ολες πουτανες με τα μυαλα πανω απο το κρανιο ενω δεν ειναι ετσι τα πραγματα.Συγκεντρωσου και αλλαξε τροπο σκεψης,σκεψου οτι ισως και να μην φταινε μονο οι "πουτανες"αλλα η συμπεριφορα σου
Φιλικα
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μιχαηλ1

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μιχαηλ1
Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O μιχαηλ1 έγραψε στις 16:16, 02-07-16:

γιατι ειμαι γκει και με καιει
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑmyC

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΑmyC
H ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H ΑmyC έγραψε στις 16:25, 02-07-16:

Γιατι ειμαι μελος της νυχτερινης Φρουρας και εχω δωσει ορκο να προστατευω το τειχος
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,122 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 16:30, 02-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από AmandaC
Γιατι ειμαι μελος της νυχτερινης Φρουρας και εχω δωσει ορκο να προστατευω το τειχος
η πιο έξυπνη απάντηση μέχρι τώρα
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 879 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 16:33, 02-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από AmandaC
Δεν σταμάτησε τον Jon Snow.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μιχαηλ1

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μιχαηλ1
Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O μιχαηλ1 έγραψε στις 16:34, 02-07-16:

αχαχαχα γαμω θυμηθηκα την υγκριτ
Παράθεση

fanouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη fanouris
Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O fanouris έγραψε στις 16:35, 02-07-16:

Γιατί στο σινεμά δε θέλω να μοιράζομαι το ποπ κορν μου.
Παράθεση

Ευλιγιστούλης

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ευλιγιστούλης
Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Ευλιγιστούλης έγραψε στις 17:14, 02-07-16:

γιατι ντρεπομαι να προσεγγισω καποια κοπελα μην θεωρηθω λιγουρης και περα απο το τυπικο γεια τι κανεις δεν ξερω τι αλλο πρεπει να πω..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,261 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 18:39, 02-07-16:

Γιατί μου αρέσει.
Παράθεση

antigonos333

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antigonos333
Ο antigonos333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O antigonos333 έγραψε στις 21:11, 02-07-16:

Μέχρι τώρα δεν έχω βρει το κατάλληλο άτομο για σχέση. Ίσως γι'αυτό φταίει που είμαι αρκετά παράξενος και επιλεκτικός, αλλά ας ελπίσουμε ότι αυτό θα αλλάξει
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 21:42, 02-07-16:

Παράθεση

chrispap1997

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chrispap1997
Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O chrispap1997 ο αγων δια το δικαιο έγραψε στις 21:55, 02-07-16:

ο μουρκας εγκρινει ..single μια ζωη
Παράθεση

greeklover13

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη greeklover13
Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O greeklover13 έγραψε στις 22:14, 02-07-16:

γιατι δεν μου καθετε καμια.. απλη απαντηση
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,557 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 23:00, 02-07-16:

Σωπα ρε αλκοολικε! xD
(τα αλλα τα δεχομαι )

Αρχική Δημοσίευση από Dmzk
Γιατί είμαι νευρικός και κακός άνθρωπος
I approve this message
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 02-07-16 στις 23:03.
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 23:07, 02-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από chrispap1997
ο μουρκας εγκρινει ..single μια ζωη
Αρχική Δημοσίευση από Χαρά.
Σωπα ρε αλκοολικε! xD
(τα αλλα τα δεχομαι )
Οχι που θα χανατε!!
Παράθεση

Dmzk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dmzk
Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε στις 00:46, 03-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρά.
Σωπα ρε αλκοολικε! xD
(τα αλλα τα δεχομαι )

I approve this message
Δεν το πίστεψα αλλά το έκανες ! :O
Παράθεση

fanouris

Αποκλεισμένος χρήστης

O fanouris έγραψε στις 00:53, 03-07-16:

Ο Ισαάκ Νεύτων και ο Ιμμάνουελ Καντ πέθαναν παρθένοι και ΚΑΤΙ ήξεραν.
Παράθεση

Satan Claus

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Satan Claus
Ο Satan Claus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Satan Claus έγραψε στις 02:08, 03-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από fanouris
Μάλλον κάτι δεν ήξεραν...
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ryuzaki (Lost in Infinity)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ryuzaki
Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O Ryuzaki έγραψε στις 02:15, 03-07-16:

Για λόγους ταξικούς, και όχι μόνο
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ραφαέλα33847
H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 11:49, 03-07-16:

Γιατί καλύτερα ελεύθερος παρά να είσαι δευτερος!!!!
Παράθεση

Ιοκάστη με λένε

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ιοκάστη με λένε
H Ιοκάστη με λένε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Ιοκάστη με λένε έγραψε στις 12:02, 03-07-16:

Γιατί δε νομίζω ότι μπορεί να με ανεχτεί κανείς
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,774 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 13:27, 03-07-16:

πολλοι το πιστευουν αυτο ομως δυο weirdos μπορουν να τα βρουν μεταξυ τους...
Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,753 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 20:58, 04-07-16:

χμμ υποθέτω αν ήξερα γιατί, well δε θα ήμουν. lewl
Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,399 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 21:55, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από fanouris
Ο Νεύτωνας ήταν κρυφοαδερφή και ο Cunt δεν έλεγε να φύγει απ' το κωλοχώρι του....
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,774 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 22:17, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
χμμ υποθέτω αν ήξερα γιατί, well δε θα ήμουν. lewl
Πολυ απλα μπορεις να μην κανεις εκπτωσεις σε αυτο που ψαχνεις, ολα ή τιποτα δηλαδη. Και να ξερεις το γιατι και να εισαι single.
Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,753 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 22:31, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Πολυ απλα μπορεις να μην κανεις εκπτωσεις σε αυτο που ψαχνεις, ολα ή τιποτα δηλαδη. Και να ξερεις το γιατι και να εισαι single.
και γιατί μπορείς να μη βρίσκεις αυτό που ψάχνεις;

αν το βρίσκεις γιατί δεν κάνεις τίποτα;

κι αν κάνεις γιατί δεν πετυχαίνει;

προφανώς δεν είναι τόσο απλό κουβέντες στυλ "απλά έχω ψηλά standards" δε λένε κάτι καινούργιο είναι απλά δικαιολογίες προς τον εαυτό του καθενός
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,261 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 22:34, 04-07-16:

Αν απλά δεν έχεις προσπαθήσει να κάνεις κάτι τότε προφανώς δεν φταίει τίποτα πέρα από το γεγονός ότι δεν θες.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 22:35, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
και γιατί μπορείς να μη βρίσκεις αυτό που ψάχνεις;

αν το βρίσκεις γιατί δεν κάνεις τίποτα;

κι αν κάνεις γιατί δεν πετυχαίνει;

προφανώς δεν είναι τόσο απλό κουβέντες στυλ "απλά έχω ψηλά standards" δε λένε κάτι καινούργιο είναι απλά δικαιολογίες προς τον εαυτό του καθενός
γιατι αυτο που ψαχνεις να ειναι εξεζητημενο.

μπορει να το βρηκες και να απετυχες, δεν ειναι παντα στο χερι σου.

οταν βεβαια λεω να βρεις αυτο που ψαχνεις δεν εννοω με στανταρ του τυπου "θελω διμετρη ξανθια γαλανοματα" αλλα διαφορετικα κριτηρια.
Παράθεση

fanouris

Αποκλεισμένος χρήστης

O fanouris έγραψε στις 00:21, 05-07-16:

Πολύ το αναλύετε. Βασικά, να κάνετε μπάνιο για αρχή.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ρυζόγαλο
Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 09:57, 05-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Αν απλά δεν έχεις προσπαθήσει να κάνεις κάτι τότε προφανώς δεν φταίει τίποτα πέρα από το γεγονός ότι δεν θες.

Η αφέλεια στο μεγαλείο της.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 10:23, 05-07-16:

Δεν είμαι. Αλλά, αν ήμουν, θα ήταν γιατί όλο αυτό το παιχνίδι της γνωριμίας πριν περάσεις στο "είμαστε μαζί τώρα" είναι κάτι παραπάνω από συναρπαστικό! Είναι το μοναδικό πράγμα που μου έχει λείψει, για να πω την αλήθεια: να γνωρίζεις κάποιον εντελώς από την αρχή!
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 10:35, 05-07-16:

Γιατί είμαι αρκετά επιλεκτικός σε αυτό το θέμα χωρίς να το προσπαθώ όσο πρέπει. Ίσως απλά να μη θέλω σε αυτή τη φάση της ζωής μου
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 10:39, 05-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ρυζόγαλο
Η αφέλεια στο μεγαλείο της.
Τι?
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ρυζόγαλο
Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 10:50, 05-07-16:

Προφανής η απάντηση, αλλά ας την πω όπως και να έχει. Στον κόσμο μας υπάρχουν πολλά άτομα με πολλά προβλήματα κοινωνικής φύσεως, τα οποία δεν μπορούν ούτε μια λέξη να πουν μπροστά σε ξένους. Νιώθουν μια τεράστια πίεση, ένα τεράστιο φόβο ο οποίος δεν είναι κατανοητός από τους περισσότερους. Το να λες " αν δεν το κάνεις => δεν το θες " είναι μια ιδιαίτερα αφελής προσέγγιση του προβλήματος. Το πρόβλημα μπορεί να είναι πολύ πιο σύνθετο.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 10:54, 05-07-16:

Προφανής η απάντηση, αλλά ας την πω όπως και να έχει. Στον κόσμο μας υπάρχουν πολλά άτομα με πολλά προβλήματα κοινωνικής φύσεως, τα οποία δεν μπορούν ούτε μια λέξη να πουν μπροστά σε ξένους. Νιώθουν μια τεράστια πίεση, ένα τεράστιο φόβο ο οποίος δεν είναι κατανοητός από τους περισσότερους. Το να λες " αν δεν το κάνεις => δεν το θες " είναι μια ιδιαίτερα αφελής προσέγγιση του προβλήματος. Το πρόβλημα μπορεί να είναι πολύ πιο σύνθετο.
I know.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 10:55, 05-07-16:

Ο φόβος αυτός δεν θα πρέπει με κάποιον τρόπο να ξεπεραστεί; Ό,τι σε κρατάει πίσω, το αλλάζεις, ή τουλάχιστον προσπαθείς. Ακόμη και ψυχολογικό να είναι το ζήτημα, πάλι προσπαθείς να βρεις -με βοήθεια- τους μηχανισμούς πίσω από αυτή σου τη συμπεριφορά. Σωστά; Άρα πάλι μιλάμε για θέμα θέλησης και προσωπικής προσπάθειας.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους