Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,168 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,912 μηνύματα σε 96,050 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 391 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[20/5/2013] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 77)
Άριστα 18-20
32
41,56%
Πολύ καλά 15-18
12
15,58%
Καλά 12-15
6
7,79%
Μέτρια 10-12
17
22,08%
Όχι καλά 5-10
4
5,19%
Καθόλου καλά 0-5
6
7,79%

liofagos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη liofagos
Ο liofagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O liofagos έγραψε στις 22:38, 27-05-13:

εντελως ασχετο αυτο που θα ρωτησω αλλα ειναι το μονο τοπικ που εχει κινηση αυτες τι μερες, εχει δημιουργηθει ενα θεματακι με τους φιλους μου και λογομαχουσαμε σημερα πριν μπουμε να γραψουμε μαθ κατ για τα γενικης και για το ποια ηταν η σωστη απαντηση στον ορισμο της διαμεσου, για πειτε εσεις ρε παιδια το γραψατε απο περιεργια..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔημήτρηςΠ95

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ΔημήτρηςΠ95
Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O ΔημήτρηςΠ95 έγραψε στις 22:42, 27-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από liofagos
εντελως ασχετο αυτο που θα ρωτησω αλλα ειναι το μονο τοπικ που εχει κινηση αυτες τι μερες, εχει δημιουργηθει ενα θεματακι με τους φιλους μου και λογομαχουσαμε σημερα πριν μπουμε να γραψουμε μαθ κατ για τα γενικης και για το ποια ηταν η σωστη απαντηση στον ορισμο της διαμεσου, για πειτε εσεις ρε παιδια το γραψατε απο περιεργια..
διάμεσος ενός συνόλου ν παρατηρησεων διατεταγμενων κατα αυξουσα σειρα οριζεται ως τη μεσαια παρατηρηση οταν ν περιττος και ως το ημιάθροισμα των δυο μεσαιων παρατηρησεων οταν ν αρτιος! thats it καλά σου αποτελ'εσματα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

liofagos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο liofagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O liofagos έγραψε στις 22:47, 27-05-13:

εγω γιατι να επιμενω οτι διαμεσος ειναι η τιμη εκεινη για την οποια το πολυ το 50 τις εκατο των παρατηρησεων ειναι μικροτερες και το πολυ το 50 τις εκατο μεγαλυτερες? και οτι αυτο που μ γραψες ειναι ο τροπος με τον οποιο την βρισκουμε?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔημήτρηςΠ95

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O ΔημήτρηςΠ95 έγραψε στις 22:51, 27-05-13:

εγω γιατι να επιμενω οτι διαμεσος ειναι η τιμη εκεινη για την οποια το πολυ το 50 τις εκατο των παρατηρησεων ειναι μικροτερες και το πολυ το 50 τις εκατο μεγαλυτερες? και οτι αυτο που μ γραψες ειναι ο τροπος με τον οποιο την βρισκουμε?
αυτα ειναι τα χαρακτηριστικά της (παιδια αν κανω λάθος ας με διορθώσετε) αλλά αυτο που σ έγραψα ειναι ο ορισμός της

Παράθεση

liofagos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O liofagos έγραψε στις 22:53, 27-05-13:

τελοσπαντων, ολοι αυτο που μ γραψες λεγανε σαν ορισμο και εγω υποστηριζα το αλλο, για να χω το κεφαλι μ ησυχο τα γραψα και τα 2 τη προηγουμενη δευτερα, αλλα σαν ορισμο εγω αυτον θεωρω, το αλλο απλα σε βοηθαει να τη βρεις.. καλο βραδυ

Παράθεση

ΔημήτρηςΠ95

Μαθητής Γ' λυκείου

O ΔημήτρηςΠ95 έγραψε στις 23:12, 27-05-13:

τελοσπαντων, ολοι αυτο που μ γραψες λεγανε σαν ορισμο και εγω υποστηριζα το αλλο, για να χω το κεφαλι μ ησυχο τα γραψα και τα 2 τη προηγουμενη δευτερα, αλλα σαν ορισμο εγω αυτον θεωρω, το αλλο απλα σε βοηθαει να τη βρεις.. καλο βραδυ
σου είπα αυτό που έγραψα (δεν θέλω να σε δεσμεύσω με κάτι) γι αυτο και αν κάνω λάθος να με διορθώσεις !! καλή σου νύχτα και καλή συνέχεια!

καλό βράδυ και καλή συνέχεια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris001 : 27-05-13 στις 23:47. Αιτία: merge posts
Παράθεση

aggelosSOAD

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelosSOAD
Ο aggelosSOAD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O aggelosSOAD freedom!!! έγραψε στις 13:55, 29-05-13:

Καλά ήταν δόξα τω Θεώ!! Πάντως περάσαν οι εποχές που τα ΜΓΠ ήταν το piece of cake που ηταν κάποτε

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Satan Claus

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους