Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,176 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,026 μηνύματα σε 96,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 412 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 283)
0-5000
2
0,71%
5000-10000
7
2,47%
10000-12000
14
4,95%
12000-14000
21
7,42%
14000-16000
49
17,31%
16000-18000
67
23,67%
>=18000
67
23,67%
Δεν είμαι υποψήφιος
56
19,79%

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 13:44, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Κανείς για 5ο πεδίο!!!?
Δεν βλέπω ΑΟΘ!
Εγώ και μάλιστα το αοθ με έσωσε κατά κάποιο τρόπο επειδή έγραψα 20.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

olgalicious97

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη olgalicious97
H olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H olgalicious97 don't believe the hype έγραψε στις 13:44, 21-06-13:

Συγχαρητήρια σε όλους/όλες! Να ρωτήσω κάτι άλλο: εισάγεσαι στην τριτοβάθμια εκπαίδευση βάσει των μορίων που συγκέντρωσες από τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα ή βάσει γενικού βαθμού πρόσβασης που έχεις;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 13:45, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Greysanatomy
Nεύρα νεύρα νεύρααααααααααα Τι μαλακίες.Βιολογία κατεύθυνσης 13 που τσέκαρα τις λΎσεις όταν είχα γράψει και ήταν ολόσωστα?
Στις γενικής που το μόνο που έκανα λάθος ήταν δύο πραγματάκια που μου στερούσαν 10 μπορια δηλαδή δύο μονάδες και από 18 να παίρνω 15?Φυσική που το Δ Το Δ το απάντησα εκτός από το Δ2 Το Γ εκτός από το τεΛευταίο πολλαπλής σωστά και μου βάζουν 5? ΕΛΕΟΣ
Ρε κι εγω βιολογια γενικης, ο ενας μου εβαλε 97 και ο αλλος 89 και οι λυσεις μου ηταν ιδιες με αυτες της ενωσης Βιολογων Νταξει κατευθυνση δεν ειχα προμπ, τα πηγα πολυ καλα

BILL4

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BILL4
Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

O BILL4 έγραψε στις 13:45, 21-06-13:

Hρθα κι εγω. Λοιπον εχουμε και λεμε: ΕΚΘΕΣΗ 18.2( υπερευχαριστημενος) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ 20 ( καμια εκπληξη) ΦΥΣΙΚΗ 16.3 (οσο περιμενα) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ. 18.7 ( εχω θυμωσει γι αυτο, περιμενα 19.5 περιπου) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. 13.6(αναμενομενο) ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ. 19.8 ( πολυ χαρουμενος γι αυτο) Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με βαση και τη δυσκολια των θεματων σχεδον σε ολα τα μαθηματα. Βγαζω 18.380 στο 3ο πεδιο που με ενδιαφερει. Ευχαριστη εκπληξη η εκθεση, δυσαρεστη η βιολ. κατ. (περιμενα πανω απο 19) αλλα δε πειραζει ολα καλα...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 13:46, 21-06-13:

Επειδή λέτε για αδικίες, μια φίλη μου έγραψε 18,8 αρχαια, ανάλογους βαθμούς στα άλλα μαθήματα εκτός τη λογοτεχνία που οι χαμένοι της βάλανε 11. Ετσι, χάνει μάλλον την ψυχολογία στο Ρέθυμνο Πολύ στεναχωρήθηκα...

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 13:50, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
Επειδή λέτε για αδικίες, μια φίλη μου έγραψε 18,8 αρχαια, ανάλογους βαθμούς στα άλλα μαθήματα εκτός τη λογοτεχνία που οι χαμένοι της βάλανε 11. Ετσι, χάνει μάλλον την ψυχολογία στο Ρέθυμνο Πολύ στεναχωρήθηκα...
Η ερώτηση είναι έγραψε για πάνω από 11;

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,777 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:50, 21-06-13:

3ο πεδίο: 12505
2o και 4o πεδίο: 11042

Και γαμώ τις φάσεις

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 13:52, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
γιατί? δεν υπάρχουν άτομα που βγάζουν τέτοια μόρια?
Εγω λεω τα αγορακια και τα κοριτσακια , μετα απο το ρεπορταζ που εκανε το Μεγκα στο δελτιο ειδησεων να ξεκινησουν να λενε την αληθεια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 13:55, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Σ.
Κοίτα, εγώ δεν ξέρω από θεωρητικά μαθήματα και γενικά έχω ακούσει ότι η λογοτεχνία καίει κόσμο. Αλλά ρε φίλε η κοπέλα ειναι ανάμεσα στις 3 καλύτερες της θεωρητικής στο σχολείο μου, σε όλα τα άλλα έγραψε πάρα πολύ καλούς βαθμούς. Τέρμα αδικία να την χαντακώσει ένα μάθημα στο οποίο ήταν πολύ καλή όλη τη χρονιά.

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 13:55, 21-06-13:

Με είχε πάρει από το σχολείο η καθηγήτρια μου και έβγαλα πρόχειρα τα μόρια.

Το χαρτί που έδωσαν πριν από το σχολείο λέει 16.216 είναι στο πρώτο και 15.160 στο δεύτερο.

Έκθεση: 71 και 74
Αρχαία: 77 και 79
Βιολογία: 98 και 98
Ιστορία: 98 και 98
Λατινικά: 82 και 84
Λογοτεχνία: 49 και 53

είμαι 1.100 πάνω από τη φιλολογία Ρεθύμνου.
Η μαλακία είναι ότι δε μετράνε οι βαθμοί του ελέγχου μου και χάνω 600 μόρια γιατί δεν είχα δώσει πέρσι. Βόμβα στη Διαμαντοπούλου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dogie : 21-06-13 στις 14:02.
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,191 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:02, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys
Εγω λεω τα αγορακια και τα κοριτσακια , μετα απο το ρεπορταζ που εκανε το Μεγκα στο δελτιο ειδησεων να ξεκινησουν να λενε την αληθεια
εντάξει έχεις δικιο, κανεις δεν βγάζει πάνω απο 19000!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

BILL4

Δραστήριο Μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

O BILL4 έγραψε στις 14:04, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ.Π. ΗΜ. 19.00
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 17.70
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 14.50
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 17.50
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 17.50
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 18.90

Και τώρα χέστε με.
18.139 στο 3ο και ήθελα Ιατρικές παντού ή Φαρμακευτική ΑΠΘ...
Φαρμακευτικη πιστευω θα περασεις

Giannoutas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 14:06, 21-06-13:

18737

Καλα πιστευω, θα δουμε βασεις τωρα.

-13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 14:09, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
18737

Καλα πιστευω, θα δουμε βασεις τωρα.
Κατσε εσυ στη βιομηχανικη σχολ..... ε στο Παμακ ήθελα να πω και σε τα παιδιά στην ησυχία τους

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

olgalicious97

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη olgalicious97
H olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H olgalicious97 don't believe the hype έγραψε στις 14:11, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Σ.
ακριβώς.. Γιατί λέτε "Έγραψε 18", "Του έβαλαν 14". ;; Για 19 έγραψε, τόσο και πήρε. Για 11 έγραψε, πάλι τόσο πήρε.

Επίσης, όταν βλέπετε ένα διορθωμένο διαγώνισμα και είναι βαθμολογημένο τόσο αυστηρά που θα μπορούσατε να χαρακτηριστείτε ως και αδικημένοι, πηγαίνετε στον καθηγητή/-τρια και ζητάτε να το επανεξετάσει (λογικό). Εάν δείτε όμως ένα διαγώνισμα διορθωμένο με επιείκεια, πόσοι θα ζητήσετε να επανεξεταστεί το γραπτό;

Και μην παραπονιέστε τόσο πολύ για τα θέματα και τους διορθωτές (δεν τα έχω περάσει ακόμη, ωστόσο). Έδινε και η αδερφή μου φέτος και είπε πως ήταν αρκετά ζόρικα (έγραψε μέτρια προς καλά). Παρ' όλα αυτά, όσο δύσκολα κι αν είναι τα θέματα, πάντα υπάρχουν αυτοί που θα γράψουν άριστα. Όσο εύκολα κι αν είναι, πάλι υπάρχουν αυτοί που θα πιάσουν πάτο. Όποιος έχει ξεσκιστεί στο διάβασμα, θα τα πάει τέλεια. face it τέλος πάντων.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη danopfin95
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H danopfin95 έγραψε στις 14:17, 21-06-13:

θελω τις γνωμες σας! ανηκω στην κατηγορια των πολυτεκνων και θελω ν περασω ιατρικη..εγραψα 17979 και περισυ η τελευταια ιατρικη αλεξ/πολης ηταν 18038 μορια...παιζει να πεσει κατα 60 μορια φετος ή μπα? ¨

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 14:18, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από danopfin95
θελω τις γνωμες σας! ανηκω στην κατηγορια των πολυτεκνων και θελω ν περασω ιατρικη..εγραψα 17979 και περισυ η τελευταια ιατρικη αλεξ/πολης ηταν 18038 μορια...παιζει να πεσει κατα 60 μορια φετος ή μπα? ¨
Έχεις αρκετές πιθανότητες. Καλή σου επιτυχία.!!!

unesa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη unesa
H unesa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H unesa έγραψε στις 14:21, 21-06-13:

Παιδια για Τεφαα ποσο λετε οτι θα πεσουν οι βασεις? Περισυ ηταν 15.600 περιπου!

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H danopfin95 έγραψε στις 14:22, 21-06-13:

μακαριι!!!! σε ευχαριστω

Timmy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Timmy
Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 120 μηνύματα.

O Timmy έγραψε στις 14:27, 21-06-13:

ΕΚΘΕΣΗ: 15
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΠ: 17,3
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ.:18,8
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ:18,4 (αυτό με παραξένεψε πάρα πολύ...)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ: 16,4 (περίμενα τουλάχιστον 17)
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ: 18,4

ΣΥΝΟΛΟ 2ο/4ο: 17866

Λέτε να πιάσω Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ που ήθελα (πέρυσι είχε 18700 δηλαδή θέλω να πέσειγυρω στο 900 μόρια ή ουτε καν)
Τις αντίστοιχες σχολε΄ς στην επαρχία τις πιάνω, αλλά ήθελα Αθήνα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Nastazia88

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nastazia88
H Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Nastazia88 έγραψε στις 14:30, 21-06-13:

Μπραβο ρε παιδια!! Μεχρι στιγμης εχω δει μονο 3-4 πανω απο 19

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 14:30, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από olgalicious97
"Έγραψε 18", "Του έβαλαν 14"
Σωστή. Στη γλώσσα του μαθητή - φοιτητή έτσι είναι. Λέμε "πέρασα" ή "με έκοψε". (Ποτέ δε λέμε "κόπηκα" ή "με πέρασε").
Αυτό ισχύει και πιο γενικά. Γιατρός έλεγε ότι αν μετά την εγχείρηση ο ασθενής θεραπευτεί, οι συγγενείς λένε ότι "τον έκανε καλά ο θεός", αν όμως πεθάνει λένε ότι "τον φάγανε οι γιατροί".
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Παιδιά, συγχαρητήρια για τους βαθμούς σας. Καλό μηχανογραφικό σε όλους...

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosklou
Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O giorgosklou έγραψε στις 14:31, 21-06-13:

παιδια 5ο πεδιο βγαζω 13.600 μορια
αλλα ειμαι και στην κατηγορια πολυτεκνων
θα μπω σε καμμια αξιοπρεπης σχολη?

ενταξει δεν ειμαι και θεωρητικος

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgosklou : 21-06-13 στις 14:38.

andrespan12345

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη andrespan12345
Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε στις 14:31, 21-06-13:

ΕΚΘΕΣΗ 15.1,σχετικα ευχαριστημενος
ΜΑΘ.ΓΕΝ. 20 απολυτως ευχαριστημενος,αν και αν εγραφα κατω απο 19,4 θα απορουσα
ΦΥΣΙΚΗ 14,7 σκατα
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 19.4 κανω τουμπες
ΜΑΘ.ΚΑΤ 12.4 αναμενομενα
ΧΗΜΕΙΑ 18.9 καταραμενο Α5
ΑΟΘ 19 τη ψιλοσκατωσα τη θεωρια

Νάγια Τ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,210 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 14:32, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από giorgosklou
παιδια 5ο πεδιο βγαζω 13.600 μορια
αλλα ειμαι και στην κατηγορια πολυτεκνων
θα μπω σε καμμια αξιοπρεπης σχολη?
Σε καμμιά αξιοπρεπής, όχι!
Σε καμια αξιοπρεπή ,ίσως!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Tróndur í Gøtu (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Tróndur í Gøtu
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιοτεχνολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Tróndur í Gøtu έγραψε στις 14:33, 21-06-13:

Είπα να μπω να παρηγορηθώ αλλά τι να πω,χέσε μέσα με αυτά που βλέπω Γεωπονικό here I come

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H danopfin95 έγραψε στις 14:35, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Timmy
ΕΚΘΕΣΗ: 15
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΠ: 17,3
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ.:18,8
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ:18,4 (αυτό με παραξένεψε πάρα πολύ...)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ: 16,4 (περίμενα τουλάχιστον 17)
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ: 18,4

ΣΥΝΟΛΟ 2ο/4ο: 17866

Λέτε να πιάσω Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ που ήθελα (πέρυσι είχε 18700 δηλαδή θέλω να πέσειγυρω στο 900 μόρια ή ουτε καν)
Τις αντίστοιχες σχολε΄ς στην επαρχία τις πιάνω, αλλά ήθελα Αθήνα

εσυ απο θετικη θελεις πολυτεχνειο? ιατρικες δε σε ενδιαφερουν?

Δρ. Σπίτης

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δρ. Σπίτης
Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Δρ. Σπίτης Μόνιμα ερωτευμένος έγραψε στις 14:36, 21-06-13:

Satisfied?

Συγχαρητήρια κι από εμένα σε όλα τα παιδιά του iSchool. Εύχομαι να περάσει ο καθένας εκεί που θέλει!

32 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

SteliosIoa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SteliosIoa
Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O SteliosIoa έγραψε στις 14:37, 21-06-13:

πως γινεται το 80 % να εχει κατω απο τη βαση σε μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης και το 20 % εδω μεσα να εγραψε 18000 + ακομα δεν το ξερω...μπραβο σας να και τα μαργαριταρια τα δικα μου ...ας κλαψουμε μαζι

ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΗΜ.19.10 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.18.10 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ.14.70 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.12.20 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ.14.20 ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.14.80 ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.17.50

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

mathitis13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mathitis13
Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O mathitis13 έγραψε στις 14:37, 21-06-13:

ρε παιδια αναλυτικα την βαθμολογια των 2 βαθμολογητων που την βλεπουμε?

_catalonia_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _catalonia_
H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε στις 14:38, 21-06-13:

Εκθεση 17.1
Λογοτεχνια 17.7
Βιολογια 19
Αρχαια 14.8
Λατινικα 17
Ιστορια 17.7
Συνολο 17467 μορια!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη γιατι πιανω φιλολογια που τοσο πολυ ηθελα!!!!
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που εγραψαν οσο επιθυμουσαν! Αλλα και αν καποιος δεν τα καταφερε παντα υπαρχει μια δευτερη ευκαιρια και τιποτα δεν τελειωνει εδω!!

bond_bill

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη bond_bill
Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O bond_bill έγραψε στις 14:39, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από SteliosIoa
πως γινεται το 80 % να εχει κατω απο τη βαση σε μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης και το 20 % εδω μεσα να εγραψε 18000 + ακομα δεν το ξερω...μπραβο σας να και τα μαργαριταρια τα δικα μου ...ας κλαψουμε μαζι

ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΗΜ.19.10 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.18.10 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ.14.70 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.12.20 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ.14.20 ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.14.80 ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.17.50
που μπορω να δω το ποσοστα αυτων που εχουν γραψει κατω απο την βαση ?

BILL4

Δραστήριο Μέλος

O BILL4 έγραψε στις 14:39, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από mathitis13
ρε παιδια αναλυτικα την βαθμολογια των 2 βαθμολογητων που την βλεπουμε?
Στο σχολειο σου σιγουρα, για αλλου δεν ξερω

SteliosIoa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SteliosIoa
Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O SteliosIoa έγραψε στις 14:41, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από bond_bill
που μπορω να δω το ποσοστα αυτων που εχουν γραψει κατω απο την βαση ?
ακομα δεν εχει βγει κατι επισημο παντως σε κατι αρθρα που διαβασα σε εφημεριδες κατι τετοια ελεγε...

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosklou
Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O giorgosklou έγραψε στις 14:41, 21-06-13:

τρομερη αποτυχια στα μαθηματικα κατευθηνσης
περιμενα τουλαχιστον 3 μοναδες παραπανω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 14:41, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Δρ. Σπίτης
Satisfied?

Συγχαρητήρια κι από εμένα σε όλα τα παιδιά του iSchool. Εύχομαι να περάσει ο καθένας εκεί που θέλει!
Ειλικρινά ΦΥΓΕ ΑΠ'ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:43, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Ενα στοιχειο θα πω.
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΗΜ. 17.00

Παιδες,ξερω οτι δεν ειναι απο τους μεγαλυτερους,αλλα αυτο το κειμενο το ειχα διαβασει συνολικα περσυ και φετος 10 λεπτα(5 περσυ και 5 φετος) και οτι εγραψα ηταν αυτοσχεδιασμος.Ε αυτο,κατοχυρωνει αναμφισβητητα το λογοτεχνικο μου ταλεντο

Τα υπολοιπα εκπληξη,στις βασεις
Μπέιμπι, στείλε μου πμ και πες μου πόσα έβγαλες.

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,591 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 14:46, 21-06-13:

Ευελπιστω να δικαιωθηκαν οι προσπαθειες σας. Ενα - δυο μερες και μετα τα κεφαλια κατω για μηχανογραφικο . . .

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H danopfin95 έγραψε στις 14:46, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από giorgosklou
τρομερη αποτυχια στα μαθηματικα κατευθηνσης
περιμενα τουλαχιστον 3 μοναδες παραπανω
και γω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,338 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:47, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
15648 στα 2ο,4ο που με ενδιαφέρει και 16129 στο 3ο

Hell yeah! I 'm gonna become a chemist!!!
συγχαρητήρια ρεεεεεεεε

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,678 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 15:01, 21-06-13:

Κατεύθυνση
Μάθημα1ος2ος3οςΒαθμός
Μαθηματικά7982--16.1
Φυσική9895--19.3
Χημεία7574--14.9
Βιολογία9496--19

Γενικής Παιδείας
Μάθημα1ος2ος3οςΒαθμός
Νεοελληνική Γλώσσα61797415.3
Μαθηματικά9899--19.7

Μόρια
ΠεδίοΜόρια
2ο - 4ο17760
3ο17818

Αποτέλεσμα: Είμαι ευχαριστημένος με τα αποτελέσματά μου σε όλα τα μαθήματα εκτός Χημείας όπου αν δεν είχα κάνει την ΒΛΑΚΕΙΑ μου τώρα θα ήταν 16.9. Περνάω στην σχολή μου αν πέσει ~200 μόρια.

Καλά Αποτελέσματα σε όλους παιδιά.

36 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 15:04, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
συγχαρητήρια

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 15:05, 21-06-13:

Μπράβο Ιορδάνη..

το μηχανογραφικο μέχρι πότε είναι;;;

PLACEBO (Παναγιωτα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PLACEBO
H Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H PLACEBO έγραψε στις 15:05, 21-06-13:

^^^Τι πολυτεχνείο θες?

ViPeRMiMiS (FA)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ViPeRMiMiS
Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (ΑΕΙ/Σάμος) . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O ViPeRMiMiS έγραψε στις 15:05, 21-06-13:

Κατεύθυνση
Μάθημα1ος2ος3οςΒαθμός
Μαθηματικά7982--16.1
Φυσική9895--19.3
Χημεία7574--14.9
Βιολογία9496--19

Γενικής Παιδείας
Μάθημα1ος2ος3οςΒαθμός
Μαθηματικά9899--19.7

Μόρια
ΠεδίοΜόρια
2ο - 4ο17760
3ο17818

Αποτέλεσμα: Είμαι ευχαριστημένος με τα αποτελέσματά μου σε όλα τα μαθήματα εκτός Χημείας όπου αν δεν είχα κάνει την ΒΛΑΚΕΙΑ μου τώρα θα ήταν 16.9. Περνάω στην σχολή μου αν πέσει ~200 μόρια.

πώς βλέπεις τους βαθμούς των 2 βαθμολογητών; γιατι εμενα στο results.minedu μου βγάζει σκέτο "βαθμός"

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 15:06, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ViPeRMiMiS
πώς βλέπεις τους βαθμούς των 2 βαθμολογητών; γιατι εμενα στο results.minedu μου βγάζει σκέτο "βαθμός"
στο σχολείο πρέπει να πας για να τα δεις αναλυτικά

*Maria (^_^)*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 15:06, 21-06-13:

Παιδιά γιατί σ'εμάς δε δίνουν τους βαθμούς των βαθμολογητών? Μας είπαν πως είναι παράνομο..

aektsis R21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aektsis R21
Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O aektsis R21 έγραψε στις 15:07, 21-06-13:

παιδιά με 18840 που έβγαλα ιατρική απθ λέτε έχω πιθανότητες?

mathitis13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mathitis13
Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O mathitis13 έγραψε στις 15:07, 21-06-13:

Κατεύθυνση
Μάθημα1ος2ος3οςΒαθμός
Μαθηματικά7982--16.1
Φυσική9895--19.3
Χημεία7574--14.9
Βιολογία9496--19

Γενικής Παιδείας
Μάθημα1ος2ος3οςΒαθμός
Μαθηματικά9899--19.7

Μόρια
ΠεδίοΜόρια
2ο - 4ο17760
3ο17818

ρε πως ξερετε τους βαθμους των βαθμολογητων?σε εμας δεν τους ειχαν αναρτησει αλλα και στο διευθυντη που ρωτησα μου ειπε οτι δεν μπορει να μου δωσει τετοιες πληροφοριες καθως πια δεν δινονται οπως παλια οι βαθμοι,αλλα με την νεα τους μορφη

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 15:09, 21-06-13:

βιολογία γενικής ο ενας 19,2 και ο αλλος 18,4 mad

ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΩΝ 2 (Η ΚΑΙ 3) ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΤΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ.-

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους