Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,176 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,031 μηνύματα σε 96,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 670 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2014

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 22:53, 21-08-13:

Καλή μας τύχη παιδάκια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fisher96 (Αποστόλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη fisher96
Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O fisher96 Ρακ έγραψε στις 22:58, 21-08-13:

Αυριο ξεκινώ κ εγώ το διάβασμα σιγά σιγά για τα διαγωνίσματα του σεπτέμβρη.
Καλο κουράγιο σε όλους σας και ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτή η χρονιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

triantafullaki :)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη triantafullaki :)
H triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εργοθεραπείας (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H triantafullaki :) έγραψε στις 23:10, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nastazia88
Ποσο απειρη ειναι η υλη της ιστοριας;;;
Αν φύγει το προσφυγικό με τις τόσες λεπτομέρειες, μη φοβάσαι τίποτα!! Γενικά πάντως αν τη ξεκινήσεις, θα φεύγουν οι σελίδες, με θέληση και προσπάθεια

ισχυει οτι βαζεις κιλα αυτη τη χρονια γιατι ετσι ακουσα απο καποιους;
νομιζω πως τα παραφουσκωνουν τα πραγματα και πως δεν ειναι και τοσο τραγικα ολα ελπιζω τουλαχιστον

Να ηρθε και η σειρα μας!!! Καλη μας αρχη
Εγώ πάλι όταν έδινα, έχασα 6 κιλά
,και ναιι και εγώ θεωρώ ότι τα πράγματα δεν είναι και τόσο τραγικά . Μέγας μύθος : Θα διαβάζεις όλη μέρα και θα ξενυχτάς πάνω από το βιβλίο ( ποτέ δεν άνοιξα βιβλίο μετά τις 8 το βράδυ ) . Ρυθμίστε το δικό σας πρόγραμμα με βάση τους ρυθμούς σας και θα τα καταφέρετε !! Καλή τύχη !!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη triantafullaki :) : 21-08-13 στις 23:10. Αιτία: AutoMerge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ria-happy4ever

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ria-happy4ever
H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε στις 23:15, 21-08-13:

για όσους τώρα ξεκινούν την προετοιμασία για πανελλαδικές σας οικτίρω (χιουμοράκι)

Για να πούμε όμως την αλήθεια όποιος θέλει επιτυχία πρέπει να κοπιάσει. Και μην ακούτε εξυπνάδες τύπου *δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο*. βρε και κόπο θέλει, και τρόπο και τύχη και να κλειστείς μέσα και κανένα Σάββατο. Αλλά έλα που στο τέλος αν τα κάνεις σωστά, ανταμείβεσαι απόλυτα.

Σαν τη βρετανική θεωρία του ραβδιού και του καρότου: ραβδίζεις τώρα τον πισινό σου να στρωθεί στο διάβασμα ώστε μετά να απολαύσεις το καρότο σου (τη σχολή σου) ανενόχλητος και περήφανος που τα κατάφερες

Α και βρε παιδιά μην κάνετε υπερβολές (7 ώρες έλεγε ένας από πάνω, πας καλά παιδί μου, θα κλατάρεις πριν κλείσεις μήνα καλά καλά :p )
και μην ακούτε κανέναν ρε. απλά να πιστεύετε τον εαυτό σας και να κάνετε αυτό που πρέπει. μια χρονιά είναι και θα περάσει πραγματικά ταχύτατα. καλή δύναμη λοιπόν, και καλή επιτυχία παίδες
xoxo

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikoslarissa
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε στις 23:20, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από ria-happy4ever
Α και βρε παιδιά μην κάνετε υπερβολές (7 ώρες έλεγε ένας από πάνω, πας καλά παιδί μου, θα κλατάρεις πριν κλείσεις μήνα καλά καλά :p )
Απολυτο δικιο εχεις αλλα δεν κανω εγω το προγραμμα του φροντιστηριου.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη hliass_1989
Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O hliass_1989 έγραψε στις 23:20, 21-08-13:

Mercury και vasia nick δινετε και εσεις φετοςς?ξεκιναω 1 σεπτεμβριου εγω

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,699 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 23:23, 21-08-13:

Και εγώ δίνω Ηλία!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Φοιτητής

H triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εργοθεραπείας (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H triantafullaki :) έγραψε στις 23:26, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από hliass_1989
Mercury και vasia nick δινετε και εσεις φετοςς?ξεκιναω 1 σεπτεμβριου εγω

Ναιι εγώ θα ξαναδώσω μαζί με τη μαθήτρια μου. Καλή επιτυχία hlia και σε σένα ,να επιτύχεις τον στόχο σου !!!

ria-happy4ever

Φοιτητής

H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε στις 23:26, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από nikoslarissa
Απολυτο δικιο εχεις αλλα δεν κανω εγω το προγραμμα του φροντιστηριου.
αλλά? ιδιαίτερα?

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 23:30, 21-08-13:

Καλα κανεις και το βλεπεις ετσι, αλλα η αληθεια ειναι αλλη!!!

RODOS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη RODOS
Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O RODOS έγραψε στις 23:31, 21-08-13:

Καλημέρα παιδιά. Έχω ξεκινήσει φροντιστήριο από 1/8 και έχω τελειώσει τους μιγαδικους και έχω κάνει 2 μαθήματα σε συναρτήσεις...Ενώ διαβάζω σχεδόν 1:30 ώρα ΜΟΝΟ μαθηματικά μόλις πάω στο μάθημα τα ξεχνάω.Φυσική δεν μπορώ να διαβάσω πάνω απο μισή ώρα και φυσικό είναι να μν ξέρω σχεδών τίποτα απο ταλαντώσεις.γενική μαθηματικα τα πάω μια χαρα όπως και αοδε και υπολογιστες :Ρ για πείτε τι να κάνω ?

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O hliass_1989 έγραψε στις 23:32, 21-08-13:

Ωραιος chris!Σ.Α.Ε.Α στοχευεις ή κατι αλλο?Ευχαριστω vasia, και γω με μαθητες θα κανω μαθημα.Νομικη στοχευεις?

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikoslarissa
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε στις 23:32, 21-08-13:

Οχι δεν κατάλαβες φροντ πηγαίνω αλλά το πρόγραμμα δεν το έφτιαξα εγώ,οι καθηγητές το κάναν.Μεχρι να αρχίσουν τα σχολεία έχω μια φορά την εβδομάδα(Πέμπτη) 7ωρο.Μετά λογικά θα μας το αλλάξουν.

Alireza

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 967 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 23:34, 21-08-13:

Καλή δύναμη και κουράγιο σε όλους μας!!
Μια χρόνια είναι θα περάσει γρήγορα πιστεύω..
Αν και η ύλη είναι τεραστια σε γνωστό, ιστορία κ λογοτεχνία ίσως we will keep on trying ;-) ;-)

ria-happy4ever

Φοιτητής

H ria-happy4ever έγραψε στις 23:42, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από RODOS
Καλημέρα παιδιά. Έχω ξεκινήσει φροντιστήριο από 1/8 και έχω τελειώσει τους μιγαδικους και έχω κάνει 2 μαθήματα σε συναρτήσεις...Ενώ διαβάζω σχεδόν 1:30 ώρα ΜΟΝΟ μαθηματικά μόλις πάω στο μάθημα τα ξεχνάω.Φυσική δεν μπορώ να διαβάσω πάνω απο μισή ώρα και φυσικό είναι να μν ξέρω σχεδών τίποτα απο ταλαντώσεις.γενική μαθηματικα τα πάω μια χαρα όπως και αοδε και υπολογιστες :Ρ για πείτε τι να κάνω ?
hahaha 1:30 ώρα λέει.... 1:30 για μάθηματικά = τίποτα :p με το συμπάθιο.
οκ κόβω κόβω...
ρε για να γράψεις μαθ. κατ. κάτι αξιοπρεπές (αξιοπερπές = 15+ ) θέλει όντως προσπάθεια. δοκίμασε να διαβάζεις πρώτα πολύ καλή θεωρία (το τονίζω πολύ καλά αλλιώς δεν πας πουθενά) και μετά να λύνεις όσες περισσότερες ασκήσεις μπορείς πάνω σε αυτό το κεφάλαιο μέχρι να δεις αρκετούς διαφορετικούς τύπους ασκήσεων και να νιώσεις ότι το κατέχεις. (πχ το κεφάλαιο είναι μέτρο μιγαδικού λύσε τα πάντα ανισότητες ταυτότητες εύρεση μέτρου κτλ τα πάντα!
με αυτόν τον τρόπο θα μπορείς αργότερα να λύσεις και συνδυαστικά, αν έχεις ευχέρεια στα επιμέρους κεφάλαια.
(προσωπική μου επίδοση μαθ.κατ.: 15.3 )

σε ότι αφορά τη φυσική... εδώ το θέμα δεν είναι και τόσο οι ασκήσεις, είναι να ξέρεις καλή θεωρία και κυρίως να κατανοείς τα φαινόμενα που συμβαίνουν. αν μάθεις να βάζεις τα δεδομένα της άσκησης σε μια λογική σειρά, να φαντάζεσαι αυτό που περιγράφει και φυσικά ξέρεις θεωρία όλα είναι παιχνίδι μετά
(προσωπική μου επίδοση : 19.1 )

α. και μην παραιτήσε ποτέ... XOXO

Αρχική Δημοσίευση από nikoslarissa
Οχι δεν κατάλαβες φροντ πηγαίνω αλλά το πρόγραμμα δεν το έφτιαξα εγώ,οι καθηγητές το κάναν.Μεχρι να αρχίσουν τα σχολεία έχω μια φορά την εβδομάδα(Πέμπτη) 7ωρο.Μετά λογικά θα μας το αλλάξουν.
aha. σκληρό.

Φοιτητής

H triantafullaki :) έγραψε στις 23:44, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από hliass_1989
Ωραιος chris!Σ.Α.Ε.Α στοχευεις ή κατι αλλο?Ευχαριστω vasia, και γω με μαθητες θα κανω μαθημα.Νομικη στοχευεις?
Εργοθεραπεία ,εσύ ;

nikolaos p.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 198 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 00:32, 22-08-13:

Καλό ξεκίνημα σε όλους!

niek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 01:00, 22-08-13:

Εγώ έπαθα κάτι άσχημο.Το φροντιστήριο διασπάστηκε στα δύο και δεν ξέρω τι να κάνω. Να συνεχίσω εκεί που ήμουν με άλλους καθηγητές ή να πάω σε αυτούς που είχα?

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O hliass_1989 έγραψε στις 02:06, 22-08-13:

Niek, αν υπαρχει διαεσιμος χωρος για μαθημα, το κοστος παραμεινει ως εχει και οι καθηγητες σου απεδειξαν πως αξιζουν, ποιος ο λογος να κολλησεις σε μια ταμπελα φοντιστηριου?

Dreams&hopes (Δέσποινα)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Dreams&hopes
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 445 μηνύματα.

H Dreams&hopes έγραψε στις 09:41, 22-08-13:

Παιδιά κι εγώ στο κλαμπ! Καλή επιτυχία σε όλους!!!

Φοιτητής

H triantafullaki :) έγραψε στις 09:46, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dreams&hopes
Παιδιά κι εγώ στο κλαμπ! Καλή επιτυχία σε όλους!!!

Δέσποινα καλή μας επιτυχία ,θα τα λέμε και με mail εμείς !!!

orange crush

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη orange crush
H orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H orange crush έγραψε στις 10:22, 22-08-13:

Καλή μας επιτυχία λοιπόν (και καλή μας τύχη ...) Εγώ ξεκινάω 28 Αυγούστου με διαγωνίσματα , και μάλιστα πρώτη μέρα έκθεση .....Τώρα διαβάζω λίγο βιοχημεία (.... είναι πολυυυυυύ ωραίο μάθημα )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη orange crush : 22-08-13 στις 10:29.

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 10:28, 22-08-13:

Αρχισα παλιι μαθημα και απο αυριο καθε μερα!!! Δευτερα με Παρασκευη!! Δεν εχω αρχισει ακομα Βιολογια εκανα ολο τον Ιουλιο βεβαια!!!Καλη επιτυχιααα!!

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 10:33, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από RODOS
Eισαι Ροδιτης και αγχωνεσαι ? Εμεις οι Ροδιτες δεν χρειαζομαστε πολλα πολλα ! Παμε γραφουμε τελειωνουμε φιλε μου ! Μην μου αγχωνεσαι !

Dreams&hopes (Δέσποινα)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Dreams&hopes
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 445 μηνύματα.

H Dreams&hopes έγραψε στις 10:42, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vasia Nik
Δέσποινα καλή μας επιτυχία ,θα τα λέμε και με mail εμείς !!!
Εννοείται!!!!

RODOS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη RODOS
Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O RODOS έγραψε στις 11:38, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από ria-happy4ever
hahaha 1:30 ώρα λέει.... 1:30 για μάθηματικά = τίποτα :p με το συμπάθιο.
οκ κόβω κόβω...
ρε για να γράψεις μαθ. κατ. κάτι αξιοπρεπές (αξιοπερπές = 15+ ) θέλει όντως προσπάθεια. δοκίμασε να διαβάζεις πρώτα πολύ καλή θεωρία (το τονίζω πολύ καλά αλλιώς δεν πας πουθενά) και μετά να λύνεις όσες περισσότερες ασκήσεις μπορείς πάνω σε αυτό το κεφάλαιο μέχρι να δεις αρκετούς διαφορετικούς τύπους ασκήσεων και να νιώσεις ότι το κατέχεις. (πχ το κεφάλαιο είναι μέτρο μιγαδικού λύσε τα πάντα ανισότητες ταυτότητες εύρεση μέτρου κτλ τα πάντα!
με αυτόν τον τρόπο θα μπορείς αργότερα να λύσεις και συνδυαστικά, αν έχεις ευχέρεια στα επιμέρους κεφάλαια.
(προσωπική μου επίδοση μαθ.κατ.: 15.3 )

σε ότι αφορά τη φυσική... εδώ το θέμα δεν είναι και τόσο οι ασκήσεις, είναι να ξέρεις καλή θεωρία και κυρίως να κατανοείς τα φαινόμενα που συμβαίνουν. αν μάθεις να βάζεις τα δεδομένα της άσκησης σε μια λογική σειρά, να φαντάζεσαι αυτό που περιγράφει και φυσικά ξέρεις θεωρία όλα είναι παιχνίδι μετά
(προσωπική μου επίδοση : 19.1 )

α. και μην παραιτήσε ποτέ... XOXO

aha. σκληρό.
Θα ακούσω τις συμβουλές σου και το σ/κ που έρχεται θα κάνω γι αρχή μια επανάληψη μόνος μου στους μιγαδικούς και άν μπορέσω θα διαβάσω απο την αρχή την φυσική γιατί έχω μείνει πίσω. Στην αρχή (τις πρώτες 10 μέρες) μ έπιασε το άγχος επειδή γινόταν όλο αυτο αλλά τώρα πιστεύω ότι το πήρα ποιό σοβαρά το θέμα ΠΑΝΕλΛΗΝΙΕΣ .

Διονύσης13 (Διονύσης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Διονύσης13
Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Διονύσης13 έγραψε στις 13:45, 22-08-13:

Παιδιά μην αγχώνεστε. Πιστεύω πως και οι πανελλήνιες είναι ένας μύθος όπως είναι τόσες εξετάσεις που έχουμε δώσει και δεν ήταν και τίποτα σπουδαίο. Προσωπικά θεωρώ πως τα δύσκολα είναι για αυτούς που έχουν κάποια κενά. Οι συνεπείς δεν θα καταλάβουν και πάρα πολλά. Καλή μας επιτυχία!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 13:48, 22-08-13:

Σιγά μην είναι και Άμστελ.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρύσα96

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χρύσα96
H Χρύσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών, Ευρωπαϊκών & Περιφερειακών Σπουδών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Χρύσα96 έγραψε στις 16:18, 22-08-13:

καλή μας επιτυχία κ καλή δύναμη άντε να δούμε τι θα κάνουμε

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 16:28, 22-08-13:

καλη επιτυχια σε ολους να σκισετε(οχι κανα καλσον)στις πανελληνιες δυνατα χωρις αγχος διαβασμα υπομονη επιλογη και προσηλωση στο στοχο σας

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Stavri_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,615 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 17:16, 22-08-13:

ισχυει οτι βαζεις κιλα αυτη τη χρονια γιατι ετσι ακουσα απο καποιους;
νομιζω πως τα παραφουσκωνουν
Λοιπόν, τουλάχιστον για μένα είναι γεγονός.Την πρώτη χρονιά Πανελλαδικών δεν πήρα κιλά όμως σην "επαναληψη" τη δεύτερη χρονιά "κέρδισα" 8 κιλά! Με ύψος 1.69 και 54 κιλά αρχικά... έφτασα στο τέλος 62. Μετά απο δύο μηνες πλεον εχω εχω χάσει τα 4 περίπου και εχω άλλα τόσα. Βέβαια στην περίπτωση μου φταίει ότι έκοψα απότομα και μαχαίρι το γυμναστήριο. Αλλαξε έτσι τελείως ο μεταβολισμός μου... Οπότε συμβουλή! Προσέχουμε τη διατροφή μας, τρώμε υγιεινά και βεβαίως βεβαίως, δε δακοπτουμε την αθληση μας!!! Ετσι δεν έχετε τίποτα να φοβάστε στο θέμα των κιλών.
Καλή τυχη στις εξετάσεις!!! Με υπομονή επιμονή και πίστη!

Διονύσης13 (Διονύσης)

Φοιτητής

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Διονύσης13 έγραψε στις 18:51, 22-08-13:

Εγω που ειμαι 1.84 και 63 κιλα θα επωφεληθω απο ολο αυτο:p

NikosDim

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikosDim
Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O NikosDim έγραψε στις 18:57, 22-08-13:

Έλα παίδες αισιοδοξία και σκληρή δουλειά! Δεν είμαστε ούτε οι πρώτοι αλλά ούτε και οι τελευταίοι.Καλή μας τύχη λοιπόν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Pavlos13 (☺☻)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pavlos13
Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O Pavlos13 έγραψε στις 20:22, 22-08-13:

Αύριο μάλλον θα γράψω φυσική ελατήρια .. Το κατάλαβα απο τα συμφραζόμενα , τεστ στο μάθημα . W/e δεν θα κολλήσουμε εκεί , το θέμα είναι πως εχουν μεινει 10 μερες για να ξεκινήσω μαθ κατευθ και εχω αρκετεσ ασκησεις ακομα ... Δεν προλαβαίνω και με την φυσική μαζί ! Να δω τι θα κάνω ... :/

Drama Prinzessin

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:26, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vasia Nik
:-) Καλή μας επιτυχία παιδιά και καλή δύναμη :-) !!!Να πετύχουμε τους στόχους μας :-) !!!!
Να είχαμε κιόλας, καλά θα ήταν.

Pavlos13 (☺☻)

Φοιτητής

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O Pavlos13 έγραψε στις 20:30, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Να είχαμε κιόλας, καλά θα ήταν.
Άσε ασε , καθε μερα στο σπιτι μαχη . Εγώ θελω πολυτεχνείο , πολλά λεφτά για σπουδές δεν υπάρχουν , ο πατέρας μένει ουδέτερος , η μάνα μου τα πρίζει με αστυνομικοστρατιωτικές . Να δω τι θα κάνω .. Υποθέτω πως αν πάω για πολυτεχνείο θα πάω ή Βόλο ή Χανιά .

We got a year infront of us , so we will have time to decide baby ..

Υ.Γ. Ας γράψουμε πρώτα και αυτά περνάνε σε δεύτερη μοίρα . Αντε μην φάμε καμιά νίλα , κι τρέχουμε να σωθούμε!

Drama Prinzessin

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:41, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Pavlos13
Άσε ασε , καθε μερα στο σπιτι μαχη . Εγώ θελω πολυτεχνείο , πολλά λεφτά για σπουδές δεν υπάρχουν , ο πατέρας μένει ουδέτερος , η μάνα μου τα πρίζει με αστυνομικοστρατιωτικές . Να δω τι θα κάνω .. Υποθέτω πως αν πάω για πολυτεχνείο θα πάω ή Βόλο ή Χανιά .

Υ.Γ. Ας γράψουμε πρώτα και αυτά περνάνε σε δεύτερη μοίρα . Αντε μην φάμε καμιά νίλα , κι τρέχουμε να σωθούμε!
Εμένα είναι ουδέτεροι και οι δύο γονείς, με αφήνουν να αποφασίσω μόνη μου. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω τι θέλω. Σχεδόν όλοι μου λένε να γράψω πρώτα όσο πιο καλά μπορώ και μετά αποφασίζω, αλλά αγχώνομαι που δεν θα έχω κάποιον συγκεκριμένο στόχο.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GlobalMiNd
Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O GlobalMiNd έγραψε στις 20:58, 22-08-13:

Αμα ειχες εναν συγκεκριμενο στοχο πιθανοτατα θα αγχωνοσουν αν τελικα θα τον πιασεις.

Και η μυγα που πεταει σας αγχωνει αλλα κουυυυλ

NikosDim

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikosDim
Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O NikosDim έγραψε στις 21:03, 22-08-13:

Πραγματικά μη κλαίγεστε για τα μαθήματα λες και είστε οι μόνοι που έχετε να αντιμετωπίσετε μια πλειάδα διαγωνισμάτων και ασκήσεων.Επειδή δεν είμαι εγώ ή οι υπόλοιποι υποψήφιοι που διαβάζουν το θέμα αυτοί που πρέπει να πείσετε πως διαβάζετε αλλά οι εξεταστές των γραπτών σας ,είναι αναγκαίο να κρατήσετε τον εντυπωσιασμό για τον εαυτό σας ή διαφορετικά να πάτε να κάνετε αλλού ψυχοθεραπεία.Καλή δύναμη παίδες!

debbaki97

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη debbaki97
H debbaki97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H debbaki97 έγραψε στις 21:24, 22-08-13:

πραγματικα εμεις οι 97αρηδες τι θα κανουμε ?

Pavlos13 (☺☻)

Φοιτητής

O Pavlos13 έγραψε στις 21:27, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από debbaki97
πραγματικα εμεις οι 97αρηδες τι θα κανουμε ?
στο τι?

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη tweetyslvstr
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

O tweetyslvstr έγραψε στις 21:35, 22-08-13:

στο νέο σύστημα εννοεί πως θα μπορέσετε να ανταπεξέλθετε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 25-10-13 στις 14:48. Αιτία: διόρθωση παράθεσης

Pavlos13 (☺☻)

Φοιτητής

O Pavlos13 έγραψε στις 21:38, 22-08-13:

Το νεο σύστημα δεν πιανει την γενια του 97 αλλα του 98 ή 99 νομίζω..

niek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 21:42, 22-08-13:

Κι εγώ τα ίδια ακριβώς μόνο που μάνα μου θέλει φαρμακευτική και ο πατέρας μου ιατρική.Όταν αποφασίζω κάτι πέφτουν όλοι πάνω μου γιατι και γιατί, δεν θα βρεις δουλειά και δε θα μπορείς να ζήσεις.!Καταστροφή, έχω απογοητευτεί.

Jonas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jonas
Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Jonas έγραψε στις 22:29, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από NikosDim
Πραγματικά μη κλαίγεστε για τα μαθήματα λες και είστε οι μόνοι που έχετε να αντιμετωπίσετε μια πλειάδα διαγωνισμάτων και ασκήσεων.Επειδή δεν είμαι εγώ ή οι υπόλοιποι υποψήφιοι που διαβάζουν το θέμα αυτοί που πρέπει να πείσετε πως διαβάζετε αλλά οι εξεταστές των γραπτών σας ,είναι αναγκαίο να κρατήσετε τον εντυπωσιασμό για τον εαυτό σας ή διαφορετικά να πάτε να κάνετε αλλού ψυχοθεραπεία.

Johnnys (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Johnnys
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O Johnnys έγραψε στις 23:27, 22-08-13:

Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν...Δε θα σας πουν οι γονείς σας τι θα επιλέξετε..Επιλέξτε αυτό που σας αρέσει,έχει προοπτικές και σου προσφέρει έναν αξιόλογο μισθό

tebelis13

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη tebelis13
Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε στις 23:53, 22-08-13:

Το νεο σύστημα δεν πιανει την γενια του 97 αλλα του 98 ή 99 νομίζω..
Noμίζω , δεν έχουν προσδιορίσει το πότε ξεκινάει το νέο σύστημα.

Βασικά, είναι βέβαιο οτι θα εφαρμοστεί;

Κρίμα να καταργηθούν μαθήματα σαν τον προγραμματισμό.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O hliass_1989 έγραψε στις 02:26, 23-08-13:

Αυτο με την πληροφορικη επανεξεταζεται

Διονύσης13 (Διονύσης)

Φοιτητής

O Διονύσης13 έγραψε στις 08:34, 23-08-13:

Να ευχεστε να μην ισχυσει απο τη γενια του 97. Αμα παμε να δωσουμε δευτερη χρονια δεν θα ειναι και ο,τι καλυτερο να μαθουμε πως υπαρχει καποιο νεο μαθημα. Η ακομα και να αφαιρεθει καποιο, τσαμπα κοπος...

Hardwell (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hardwell
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού Πελοποννήσου (Σπάρτη) . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Hardwell έγραψε στις 09:30, 23-08-13:

Συγγνώμη που βγαίνω λιγάκι εκτός θέματος, αλλά υπάρχει κάποια/ος θεωρητικός/ή που γνωρίζει τι συμβαίνει με τη Λογοτεχνία Θεωρητικής Κατεύθυνσης για να μου δώσει μια εικόνα για τις αλλαγές στην ύλη, και αν μπορώ να βρώ κάπου λεπτομερείς σημειώσεις για τα ποιήματα που μπήκαν στην ύλη (Ρίτσος, Δημουλά, Σαχτούρης, νομίζω πως μπήκε και ο Δαρείος του Καβάφη αν δεν κάνω λάθος και βγήκαν Εγγονόπουλος/Αναγνωστάκης από την παλιά ύλη);

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Evcathy, Veleros

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους