Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,168 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,912 μηνύματα σε 96,050 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2012

Eva.dim

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eva.dim
H Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H Eva.dim έγραψε στις 14:07, 31-08-11:

Πάμε δυνατααααααααααααααα, τελευταία χρονιά! Προβλέπεται ζόρικη αλλά αξέχαστη!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,043 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 14:33, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Κι εμείς τα ίδια περάσαμε καρντιά μου, στο όχι-και-τόσο-μακρινό παρελθόν.
Αποδραματοποίησες-τόσο-εύκολα; Δεν είδα το μήνυμα αλλά και πάλι δεν είπα ότι όσοι μιλήσατε δε δώσατε πανελλήνιες.

Η εμπειρία του καθενός δεν αλλάζει τα πράγματα κι ακριβώς επειδή το θέμα απευθύνεται στο μέσο μαθητή, ούτε στον άχρηστο ούτε στον περιζήτητο απ' το MIT, ας προσέχουμε τουλάχιστον αν όχι τι λέμε πώς το λέμε. Την απομυθοποίηση την κυνηγάμε ναι, την ισοπέδωση δε θέλουμε, ή δε θέλω στην τελική για να μη μιλάω και για όλους. Το μοναδικό που αλλάζει στη Γ είναι οι απαιτήσεις, OK, είσαι ένα επίπεδο πάνω. Ας κρατηθεί αυτό αλλά να κρατηθεί, όχι να μείνει παντόφλα, πανηγύρι και καφές.

Με λίγα λόγια δηλαδή όπως πριν, ισορροπία. Άκρα υπάρχουν δύο, όχι μόνο το υπερβολικό άγχος και δεν είμαι σίγουρος αν το άλλο δίνει έστω και τις ελάχιστες ελπίδες που δίνει αυτό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ioanna1990

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioanna1990
H ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H ioanna1990 έγραψε στις 14:51, 31-08-11:

στα παιδια που θα δωσουν φετος ευχομαι καλη επιτυχια.οι πανελληνιες παιδια δεν ειναι δυσκολες θελουν διαβασμα.τιποτε δεν εχει να φοβηθει ενας καλα διαβασμενος μαθητης.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Klaou2
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 14:59, 31-08-11:

εγω αρχιζω την αλλη βδομαδα μαθηματα, αλλα εχω κολλησει και δεν μπορω να μαθω την βιολογια (6ο κεφ) και μου χουν σπασει τα νευρα, ελπιζω να ναι επειδη δεν εχω μπει ακομα σε προγραμμα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ioanna1990

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioanna1990
H ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H ioanna1990 έγραψε στις 15:07, 31-08-11:

μη στεναχωριεσαι θα τα καταφερεις.μαθε την παπαγαλια.κοιτα και τα θεματα των προηγουμενων ετων θα σε βοηθησει

staceyll

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη staceyll
H staceyll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H staceyll έγραψε στις 15:11, 31-08-11:

εγώ εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα από τέλη ιουνίου.. αλλά ρε παιδιά η φυσική είναι πολύ δύσκολη..

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 15:13, 31-08-11:

προσπαθω, τουλαχιστον δεν αγχωνομαι γιατι ειμαι αρκετα μπροστα, αλλα και παλι κολλησα... αντε μια τελευταια χρονια φετος!!! καλη επιτυχια και υπομονη σε ολους μας

τελειωσα ηλεκτρικες ταλαντωσεις, δεν εχω βρει μεγαλο προβλημα μεχρι στιγμης... που εισαι εσυ??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chris1993 : 31-08-11 στις 15:34. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων (Merge)

spy-ak

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 15:18, 31-08-11:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ............!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..!!!!! Μένουν μονάχα 9 μήνες και μετά... ΤΕΛΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ!!! Αντίο κοντόμυαλοι συμμαθητές, αντίο κομπλεξαρισμένοι καθηγητές!!! Θα μου λείψουν πολλοί καθηγητές από το λύκειο και μερικοί από το γυμνάσιο όμως ελάχιστοι συμμαθητές...
Όμως για την ώρα.... Αντίο καλοκαίρι!! Είμαστε έτοιμοι για όλα!!! Καιρός προετοιμασίας και περισυλλογής.!
(Έχουμε και την εκδρομή να περιμένουμε, έτσι; )

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 15:22, 31-08-11:

Α η εκδρομή, ναι...
Να δούμε πού θα πάμε. Το ταμείο μας δε πάει καλά.

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 15:23, 31-08-11:

οντως και εμενα, δεν εχω πολλους συμμαθητες να πω οτι θα μου λειψουν, βασικα δεν νομιζω να μου λειψει το σχολειο... ανυπομονω να παω πανεπιστημιο, 9 μηνες !!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,241 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:25, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Klaou2
εγω αρχιζω την αλλη βδομαδα μαθηματα, αλλα εχω κολλησει και δεν μπορω να μαθω την βιολογια (6ο κεφ) και μου χουν σπασει τα νευρα, ελπιζω να ναι επειδη δεν εχω μπει ακομα σε προγραμμα...
To 6o κεφαλαιο ειναι ο.τι πιο δυσκολο υπαρχει στην υλη γιατι εχει τις περισσοτερες λεπτομερειες και ειναι και το μεγαλυτερο (αμεσως μετα σε δυκολια ερχεται το 8ο που ηταν το χειροτερο μου). Το 6 επισης εχει και κατι ασκησεις-γριφους αλλα να μη σε τρομαζω, μεθοδολογιες ειναι, θα τις μαθεις.
Καλα, εκανες ολα τα υπολοιπα κεφαλαια? Εσυ θα βγαλεις την υλη μεχρι αρχες Νοεμβρη...

Αρχική Δημοσίευση από staceyll
εγώ εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα από τέλη ιουνίου.. αλλά ρε παιδιά η φυσική είναι πολύ δύσκολη..
Ναι. Ναι. Ναι. ΕΙΝΑΙ γαμωτο. ΕΙΝΑΙ.

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 15:37, 31-08-11:

αρχισα απο β' λυκειου σχεδον ολα τα μαθηματα της γ' εκτος φυσικης που ειχα απο βλακια μου ασχετο καθηγητη... πφφφ τουλαχιστον με παρηγορει οτι δεν ειναι στη φανατσια μου οτι το κεφαλαιο αυτο ειναι δυσκολο ναι γυρω στις αρχες νοεμβρι θα εχω τελειωσει

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη toi_toi
Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε στις 15:41, 31-08-11:

να σε δω τι θα κανεις 6 μηνες!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 15:41, 31-08-11:

επισης ενω η βιολογια ειναι ενα τοσο ωραιο (για μενα) μαθημα, και θελω να περασω βιολογικο, ο τροπος που πρεπει να την μαθεις (παπαγαλισεις) για τις πανελληνιες με εχει κανει να μην μου αρεσει...

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 15:45, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από crine
Να το κ το επισημο θρεντ... απο περυσι εβλεπα ''πανελληνιες 2011'' κ ελεγα σε λιγουσ μηνες θα ανηκω στο ''πανελληνιες 2012''.
Να πω οτι λυπαμαι... μπααααα...... χαιρομαιειναι η χρονια μας φετος παιδια του '94!!!
σπαστε τα λοιπον!!!(παρεα με το βιβλιο)!!!!!!

Έφτασε η ώρα μας λοιπόν!

Or3st1s SOAD (Ορεστης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Or3st1s SOAD
Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Or3st1s SOAD έγραψε στις 15:45, 31-08-11:

Το σχολικο της βιολογιας κατ ειναι λιγο σκ@#τα ή εμενα μου φαινεται.Στο 1ο κεφαλαιο δεν εξηγει καν τι ειναι κυτταρικος κυκλος...

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 15:50, 31-08-11:

πρεπει να δεις της β', εκει λεει για κυτταρικο κυκλο... (εγω εβαλα το like για το τι θα κανω 6 μηνες )

Or3st1s SOAD (Ορεστης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Or3st1s SOAD
Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Or3st1s SOAD έγραψε στις 15:54, 31-08-11:

Το γεγονος οτι ελαχιστα σχολεια κανουν κυτταρικο κυκλο στη δευτερα φαινεται να μην το λαμβανουν υποψιν τους.

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 15:56, 31-08-11:

προφανως, μιας και εμεις στην β' λυκειου μετα βιας τελειωσαμε το 1ο κεφαλαιο...

Xrysaa:* (Χρύσα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Xrysaa:*
H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Xrysaa:* έγραψε στις 16:01, 31-08-11:

Ήρθε και η δική μας σειρά λοιπόν!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει την προετοιμασία από 17 Αυγούστου!
Άντε και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ!!!

Kossal (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 16:07, 31-08-11:

Έυχομαι σε όλους που τώρα ξεκινούν τον μακρύ και δύσκολο δρόμο της χειμερινής προετοιμασίας ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Να θυμάστε όμως. Κάθε αποτέλεσμα που θα φέρει η προσπάθεια σας να το αντιμετωπίσετε σαν μια πρόκληση. Σαν κάλεσμα για μια νέα αρχή, για μια αλλαγή πορείας. Είτε είναι θετικό η αρνητικό.
Μεθοδικό διάβασμα, υπομονή και πολύ φαί.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,191 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 16:12, 31-08-11:

Καλη επιτυχια σας παιδια και καλο κουραγιο

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Vasilina93 (Βασιλίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vasilina93
H Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vasilina93 έγραψε στις 16:17, 31-08-11:

Ακόμα θυμάμαι το άνοιγμα του θέματος πέρσι!!! Αχ!!! Έρχεται μια πολύ όμορφη χρονιά!!!! Να δώσετε το 110% του εαυτού σας, γιατί μόνο τότε, άσχετα από το αποτέλεσμα θα νιώθετε περήφανοι! Θα έρθουν στιγμές που θα κουραστείτε αλλά υπομονή!!! ΤΙΠΟΤΑ , μα ΤΙΠΟΤΑ δε συγκρίνεται με τη χαρά που θα πάρετε μόλις δείτε πως περάσατε στη σχολή που θέλατε!!! Καλό κουράγιο, καλό διάβασμα, καλά να περάσετε!!!!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Elisavet21
H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 16:41, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys
Εγω τι να πω.Που φετος εχασα για 100 μορια την ΣΜΥ και θα ξαναδωσω και θα ξαναφαω ολο το παλουκι παλι απο την αρχη?Μπορει φετος να ειναι και χειροτερα απο περσι.Τελως Παντων τουλαχιστον θα γνωριζετε οτι καποιος απο την γενια του 93' θα ειναι εκει μαζι σας!!!Μου αρεσει που νιωθω ''βετερανος'' ^^..Να βρω κουραγιο και δυναμη να διαβασω σαν σκυλι να γραψω παλι ενα 15000 και να περασω εκει που θελω......
Καλό κουράγιο

catherine1994

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 752 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 16:57, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Or3st1s SOAD
Το σχολικο της βιολογιας κατ ειναι λιγο σκ@#τα ή εμενα μου φαινεται.Στο 1ο κεφαλαιο δεν εξηγει καν τι ειναι κυτταρικος κυκλος...
Ειναι, ειναι πολύ κακογραμμενο και οχι μονο εκει με τον κυτταρικο κυκλο αλλά ειδικα στη γονιδιακη ρυθμιση...ό,τι να ναι δυστυχως

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 18:17, 31-08-11:

Όντως ο κυτταρικός κύκλος απλά δεν είναι κύκλος έτσι όπως το γράφει το βιβλίο.
Πάντως παιδιά μας έυχομαι καλό κουράγιο,δύναμη και φυσικά υγεία γιατί χωρίς την υγεία τίποτα δεν γίνεται!!! Κούραγιο και πάλι και σιγά ήδη πως πέρασε αυτό το καλοκαίρι δεν το καταλάβαμε καν! Έτσι θα περάσουν και οι υπόλοιποι εννιά μήνες! Καλή μας τύχη σε όλους και εύχομαι όλοι να γράψουμε όσο καλύτερα μπορούμε και καλύτερα ακόμα από αυτό που μπορούμε!!!
Ας είναι..

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,845 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 20:08, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από OoOkoβοldOoO
Όντως ο κυτταρικός κύκλος απλά δεν είναι κύκλος έτσι όπως το γράφει το βιβλίο.
Πάντως παιδιά μας έυχομαι καλό κουράγιο,δύναμη και φυσικά υγεία γιατί χωρίς την υγεία τίποτα δεν γίνεται!!! Κούραγιο και πάλι και σιγά ήδη πως πέρασε αυτό το καλοκαίρι δεν το καταλάβαμε καν! Έτσι θα περάσουν και οι υπόλοιποι εννιά μήνες! Καλή μας τύχη σε όλους και εύχομαι όλοι να γράψουμε όσο καλύτερα μπορούμε και καλύτερα ακόμα από αυτό που μπορούμε!!!
Ας είναι..
Επισης ξεχασες να ευχηθεις να μην πτωχευσει το κρατος(επισημα) γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα, χλωμο μου φαινεται να δωσουμε το 12

MetalChest (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 20:15, 31-08-11:

Και ναι, έφτασε και η σειρά του '94. Νιώθω ανάμεικτα συναισθήματα to be honest. Με αγχώνει το όλο θέμα του διαβάσματος και της εισαγωγής σε σχολή. :/
[off] Και πέθανε ο Cobain το 94, κακό σημάδι. [/off]

Η ατάκα αυτής της χρονιάς από την μάνα μου θα είναι: "EΛΑ! 9 μήνες είναι! Ξέρεις τι τράβηξα εγώ 9 μήνες; χαχαχαχα " Καλή αρχή σε όλους μας! Άνε και του χρόνου διακοπές στην Ίο για να δοκιμάσω το σφηνάκι Manson.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MetalChest : 31-08-11 στις 20:28.

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 20:25, 31-08-11:

Εμένα με αγχώνουν τα λεφτά που σκάνε οι γονείς στα ιδιαίτερα. Κατά τα άλλα κούλ!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη antwwwnis : 31-08-11 στις 20:26. Αιτία: Έσπασα και το ρεκόρ των 666 μηνυμάτων!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Natassa.SP

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Natassa.SP
H Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Natassa.SP likethelife2.blogspot.gr/ My Blog έγραψε στις 20:46, 31-08-11:

Πωπω παιδιά λίγες μέρες ακόμα και αρχίζουμε σχολείο (αν και πολλοί έχουμε αρχίσει φροντ οπότε έχουμε μπει στο ψητό) αλλά είναι ΥΠΕΡΟΧΟ σε 1 χρόνο και κάτι θα λέμε που βρήκαμε σπίτι!!! χμμ ραντεβού τότε σε 1 χρόνο και στα ΙΚΕΑ

Καλό κουράγιοοοο και καλή τύχη να έχουμε!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 31-08-11 στις 20:56. Αιτία: Greeklish.

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 20:54, 31-08-11:

τετοια εποχη δεν θα λεμε οτι περιμενουμε να ανοιξουνε τα σχολεια! μετα απο 12 χρονια τι ειναι 9 μηνες?? μην αγχωνεσται για τιποτα, ολα θα πανε καλα στο τελος!

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 20:58, 31-08-11:

παιδια εχω αγχος αγχος αγχος !!!! αλλα δεν θελω να αγχωσω και εσας

δεν εχω συνειδητοποιησει ακομα οτι πλησιαζουμε στο τελος της μαθητικης μας καριερας (ελεος - τι ειπα παλι )

catherine1994

Φοιτητής

H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 752 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 21:33, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
αλλα δεν θελω να αγχωσω και εσας
Μια χαρα τα καταφερες ομως!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 21:37, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από catherine1994
Μια χαρα τα καταφερες ομως!
ουπς

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 21:44, 31-08-11:

Σκέφτομαι ότι τελειώνουμε, ότι ένα κεφάλαιο απ τη ζωή μας κλείνει, ότι μεγαλώνω, ότι πέρασαν ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ και βουρκώνω.
Μόνο εγώ το παθαίνω;

catherine1994

Φοιτητής

H catherine1994 έγραψε στις 21:46, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Σκέφτομαι ότι τελειώνουμε, ότι ένα κεφάλαιο απ τη ζωή μας κλείνει, ότι μεγαλώνω, ότι πέρασαν ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ και βουρκώνω.
Μόνο εγώ το παθαίνω;
εγω παντως δεν το εχω παθει ακομα

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,653 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:49, 31-08-11:

Συνήθως το παθαίνουν τα παιδιά όταν πάνε στο κολέγιο εεε πανεπιστήμιο ήθελα να πω ακόμα και ο Andy το έπαθε

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

massa

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη massa
Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O massa έγραψε στις 22:05, 31-08-11:

θεωρω οτι φετος που θα καθυστερησουμε τα βιβλια οι υποψηφιοι που ξεκινησαν φροντιστηρια θα πλεονεκτουν.
κρισιμος παραγοντας στην διαμορφωση των μεσαιων τμηματων.

^MaRiA7^

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ^MaRiA7^
H ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H ^MaRiA7^ έγραψε στις 08:41, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.

Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.
Ασε το ξεκινησα εχθες μετα απο 2 εβδομαδες και τα βλεπω σκουρα τα πραγματα ειναι ενα μαθημα το οποιο δν πρεπει να το αφηνεις καθολου γτ αν το αφησεις ,σε αφησε!
Εχω ψαξει παντου δυστιχως δν μπορω να βρω τπτ,τα μονα που εχω ειναι τα μαθηματικα κατ,και γενικης Με φωτοτυπιες θα την βγαλουμε αν υπαρχει χαρτι για εκτυπωση βεβαια

christina123 (Χριστίνα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina123
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 677 μηνύματα.

H christina123 έγραψε στις 09:29, 01-09-11:

απο το αοδε εχω μαθει 11 ολοκληρες σελιδες!!!και ευελπιστω μεχρι να ανοιξουν τα σχολεια να εχω τελειωσει το 1ο κεφαλαιο.αλλα δεν ειναι και για να κοβεις τις φλεβες σου ρε παιδια...οκ δυσνοητο πυκνογραμμενο κακογραμμενο ναι.σε συγκριση με τη βιολογια γενικης μαθαινεται πιο ευκολα-ετσι τουλαχιστον πιστευω-

->πω πω ανοιγουν παλι τα σχολεια...παλι 2 ωρες ορθιοι την πρωτη μερα να αγιαστουμε
και την κυριακη γραφω και διαγωνισμα φυσικης...μμμ κανα 5 ισως το πιασω...
αντε καλο διαβασμα σε ολους!!!!!!!!

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dmitsos
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε στις 09:58, 01-09-11:

Πωπω μου θύμισες τώρα που όταν είχανε αρχίσει τα σχολεία ήξερα το 1ο κεφάλαιο στη βιολογία κατεύθυνσης και νόμιζα ότι είχα κάνει κάτι. Που' να ξερα πόσα είχανε τ' άλλα 7

Τώρα που το σκέφτομαι δε θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ. Στην υγειά μας , ελπίζω να μη χρειαστώ τίποτα στην Ιατρική γιατί με βλέπω να ψάχνω σχολικό βιβλίο

papas

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη papas
Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 10:02, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dmitsos
Πωπω μου θύμισες τώρα που όταν είχανε αρχίσει τα σχολεία ήξερα το 1ο κεφάλαιο στη βιολογία κατεύθυνσης και νόμιζα ότι είχα κάνει κάτι. Που' να ξερα πόσα είχανε τ' άλλα 7

Τώρα που το σκέφτομαι δε θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ. Στην υγειά μας , ελπίζω να μη χρειαστώ τίποτα στην Ιατρική γιατί με βλέπω να ψάχνω σχολικό βιβλίο
Καλά,μην βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά .Εγώ που κατέβασα κάποιες σημειώσεις από βιοχημεία,από το 1ο μάθημα,σου πετάει και οργανική χημεία μέσα και σκέφτομαι να αρχίσω μια μικρή επανάληψή της.

teol20

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη teol20
Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 10:10, 01-09-11:

Χεμ,χεμ,οι φοιτητες μας αγχωνετε!Ξουτ,ξουτ!Τελικα ξεκιναω το Σαββατο μαθηματα αοθ και ολοκληρωνεται το καρε των μαθηματων.

Καλο μηνα επισης.Μπηκαμε και επισημα στο φθινοπωρο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 01-09-11 στις 10:37.

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,043 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 11:01, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dmitsos
Τώρα που το σκέφτομαι δε θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ.
I approve this comment. Αλλά δε θα χρειαστούν επαναλήψεις, λίγο ξεσκόνισμα θέλει και είμαστε cool.

Φεύγω, φεύγω, σκάστε.

telis80

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη telis80
Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O telis80 BuT Tonight Im FuCkinG YoU!!! έγραψε στις 11:12, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Αλεξ-Μικε
εχω μια ερωτηση?στησ βασεισ πωσ λεγεται ο προγρματισμος?
Φίλε μου αν εννοείς προγραμματιστής Η/Υ...είναι Πληροφορική..τώρα απο κει και πέρα εσύ διαλέγεις με τι θα ασχολιθείς και αν θα κάνεις και μεταπτυχιακό για περετέρω...δλδ...Web Developming...Προγραμματισμός...κτλπα

gkm

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gkm
Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O gkm έγραψε στις 11:47, 01-09-11:

Ρε παιδιά τι κακό είναι αυτο με το άγχος; Γυρνάς στους καθηγητές ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ γυρνάς στα ΜΜΕ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ γυρνάς στους συμμαθητές ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ. Μάθανε όλοι μια καραμέλα και την χρησιμοποιούν για να μετονομάσουν τον φόβο τους για τις πανελλήνιες, το αγχος είναι "φυσικό" κάποιος να το αισθάνεται κατι σαν μόδα ενώ ο φόβος ακούγεται πιο παιδικό/αδυναμία. Με σωστή προετοιμασία είσαι σίγουρος για τον ευατό σου και δεν φοβάσε τίποτα. Επίσης αυτό που κάνω εγώ για να μην αγχώνομαι είναι όταν εχώ να κάνω κάτι πολύ σημαντικό πχ να δώσω εξέτασεις ή κάποιο πτυχίο κλπ είναι να μην το σκέφτομαι απλά να το κάνω, διότι, όταν σκέφτεσαι το μυαλό σου αρχίζει τρέχει και βγάζει σενάρια πχ και αμα γίνει αυτο, και αμα γίνει το αλλο και χώρις καν καλά καλά να το καταλάβεις αρχίζεις και βιώνεις τα συμπτώματα του φόβου.
Και φυσικά μην δηλώσετε Αξιωματικών Ελ.Ασ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Νίκος4

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νίκος4
Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Νίκος4 έγραψε στις 11:48, 01-09-11:

Τα καλά τα δικά μας πέρυσι.Άντε παιδιά γερά, δώστε τα όλα να περάσετε εκεί που θέλετε.Θα περάσει η χρονιά κ δεν θα καταλάβετε τίποτα. Α κ μην ξεχνάτε το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι το μεγαλύτερο κ ίσως το καλύτερο ever

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 12:02, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος4
Τα καλά τα δικά μας πέρυσι.Άντε παιδιά γερά, δώστε τα όλα να περάσετε εκεί που θέλετε.Θα περάσει η χρονιά κ δεν θα καταλάβετε τίποτα. Α κ μην ξεχνάτε το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι το μεγαλύτερο κ ίσως το καλύτερο ever
+1!!(και για το μήνυμα,αλλά και για τη μαντινάδα της υπογραφής...!!!)

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 12:31, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bemanos
Επισης ξεχασες να ευχηθεις να μην πτωχευσει το κρατος(επισημα) γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα, χλωμο μου φαινεται να δωσουμε το 12
αμάν με το εύχομαι. Έγραφα γρήγορα και μου φυγε ο τόνος στο ε...

BLaZy8 (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη BLaZy8
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά . Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε στις 13:33, 01-09-11:

ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ 94-READY TO FIGHT!!
Αννουυυλα~Bring it on κάργια!!

Το λοιπόν... δεν μπορώ να πιστέψω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός, δεν μπορώ να πιστέψω πως στις 12/9 θα είναι ο τελευταίος μας σχολικός αγιασμός... η αλήθεια είναι πως φρικάρω λιγάκι όσο σκέφτομαι πως σε 9 μήνες... Νο σκουλ.. θα θεωρούμαστε "ενήλικοι" (btw έχω 15 Μαιου γενέθλια ακριβώς για τις εξετάσεις )

θα μου λείψουν οι αγαπημένοι καθηγητές και οι βλακείες που κάναμε με τα παιδιά στη τάξη...

anyway!! θα τα δώσουμε όλα, σίγουρα θα είναι μια χρονιά με αυξημένες απαιτήσεις, αλλά δε μασάμε... δεν είμαστε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που τα περνάν αυτά... στρώνουμε κώλους κάτω-διαβάζουμε-όλα θα πάνε καλά (και το λέω εγώ που ίσως είμαι το πιο αγχώδες άτομο πάνω στη γη )

Καλή επιτυχία παίδες!!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    TigerHunt, ΨΑΡΑΚΙ1993

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους