Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,181 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,074 μηνύματα σε 96,062 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 517 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2012

red span (ΧΑΡΗΣ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη red span
Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 407 μηνύματα.

O red span Χαμογελαμε στο αυριο έγραψε στις 14:27, 01-09-11:

Το διάβασμα σας δεν θα πρέπει να ικανοποιει τους καθηγητες σας,αλλα και σας τους ιδιους.Πρέπει να αισθανεστε σαν απολυτη μηχανη λυσεις ασκησεων.Να μην κολονετε σε καμια προκληση.Να ειστε ετοιμοι για ολα,με υπομονη και υπομονη θα φτασετε στον στοχο σας.
Φιλικα,Χάρης

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Cherie (Αννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Cherie
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας (ΑΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε στις 14:43, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Kossal
Έυχομαι σε όλους που τώρα ξεκινούν τον μακρύ και δύσκολο δρόμο της χειμερινής προετοιμασίας ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Να θυμάστε όμως. Κάθε αποτέλεσμα που θα φέρει η προσπάθεια σας να το αντιμετωπίσετε σαν μια πρόκληση. Σαν κάλεσμα για μια νέα αρχή, για μια αλλαγή πορείας. Είτε είναι θετικό η αρνητικό.
Μεθοδικό διάβασμα, υπομονή και πολύ φαί.
Με τον πόνο μου παίζεις και συ. Αν τελειώσουν οι πανελλαδικές και δεν έχω πάρει 10 κιλά, θα μαι πολύ περήφανη για τον εαυτό μου. Ξυπνάω-τρώω, πάω φρόντ, γυρνάω-ξανατρώω, το μεσημέρι τρώω, το απόγευμα διαβάζω, κάνω διάλειμμα-τρώω, τελειώνω με το διάβασμα-τρώω και αισίως πέφτω για ύπνο. Προς το παρόν δεν έχω παχύνει αλλά σκιάζομαι.

Και που λέτε ναι, θα δώσουμε και μεις φέτος πανελλαδικές. Εγώ ως ανισόρροπο που είμαι πότε αγχώνομαι και πότε λέω α σιχτίρι βαριέμαι δεν διαβάζω. Μετά βέβαια με πιάνει πανικός. Ειλικρινά δεν ξέρω πως θα κυλήσει αυτή η χρονιά, μακάρι να εξελιχθεί καλά για όλους όσους αξίζουν. Αγάντα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χαρουλιτα

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χαρουλιτα
H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,729 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε στις 14:47, 01-09-11:

Και εγω το ιδιο προβλημα εχω με το φαγητο! Με την διαφορα οτι τρωω και οταν διαβαζω (κατι τσιμπαω)
Βεβαια ειμαι πολυ αδυνατη και γενικοτερα μου λενε να φανε, αλλα εγω το εχω παρακανει!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Elisavet21
H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 15:55, 01-09-11:

Καλό μήνα και επίσημα ξεκίνησα φροντιστήριο σήμερα ! Ας προσπαθήσουμε σιγά σιγά να μπούμε στο ρυθμό των μαθημάτων

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,314 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 18:12, 01-09-11:

Έγραψα το πρώτο μου διαγώνισμα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

gkm

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gkm
Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O gkm έγραψε στις 18:18, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
συγχαρητηρια και εις ανωτερα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χαρουλιτα

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,729 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε στις 18:24, 01-09-11:

Μπραβο ρε!
Σε ποιο μαθημα και με ποια υλη???

notebook___ΑΡΚΑς (ο βιολιστης της στεγης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη notebook___ΑΡΚΑς
Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O notebook___ΑΡΚΑς yeaaaah έγραψε στις 18:32, 01-09-11:

αυτη η συγκινηση ειναι οτι πιο μα@@κια ρε παιδι μου!!!
καθομαι και θυμαμαι τις φοβερες στιγμες που περασαμε στο σχολειοο....απο δημοτικο μεχρι λυκειο ρεε!!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΟΧΙ πααανε......και οσο σκεφτομαι οτι δεν θα τα ξαναζησω με πιανει τρεμουλοο!!
αφου να φανταστειτεεε θελω τοοοοσο πολυ να μην τα ξεχασω(που δεν θα τα ξεχασω) οπου διαλεξα 170 φωτογραφιες απ'οοοοοοσες εχω βγαλει με τα φιλαρακια μου απο το σχολειοο και εψαξα το φθινωτερο φωτογραφειο στην αθηνα(γιατι εδω αρτα δεν υπαρχει φθινωτερο κατω απο 0,30) και τις εκτυπωσα!! το ποοοοσο χαιρομαι που εχω γεμισει σχεδον ενα αλμπουμ δεν λεγετε!!
σας στο προτινω......αυτα θα μεινουν και στις χαλια στιγμες που μπορει να περνατε θα σας φτιαχνουν την διαθεση!!
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλη μας επιτυχιαα με χαμογελα και θεληση για το καλυτεροο!!

Βασω=π

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βασω=π
H Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Βασω=π ........................................ έγραψε στις 18:42, 01-09-11:

και εγω σημερα εκανα το πρωτο μαθημα φυσικη!!!!!παιδια!!!!!!!!πειτε με μαζοχα !!!!αλλα την λατρευω!!!χανομαι σε καθε ασκηση!!!αααα και κατι αλλο μου ειπε ο φυσικος οτι γενικα στα μαθηματικα οι συναρτησεις θεωρουνται το ποιο παλουκι σαν κεφαλαιο!!!!περιεργο!!!δεν εχω δυσκολευτη ιδιαιτερα!!!!

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη toi_toi
Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε στις 18:42, 01-09-11:

καθε φορα που γραφεις ενα να μας ενημερωνεις!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lowbaper92

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη lowbaper92
Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε στις 18:52, 01-09-11:

Φαντάζομαι ότι είσαι ο τύπος του facebook-ίτη που ανεβάζει συνέχεια status του στυλ "ώρα για βόλτα", "θα τα σπάσουμε σήμερα στο τάδε club", "μπαίνω για μπάνιο", "με τρώνε οι πατούσες μου" κτλ

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,314 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 19:14, 01-09-11:

Αμέσως να με φάτε, μου αρέσει η εντύπωση που σας έχω δώσει. Λοιπόν, όχι, δεν είμαι ο facebook-ίτης που νομίζετε (σπάνια μπαίνω σε αυτό το πράγμα) και ούτε ήθελα να σας ενημερώσω. Απλά ήθελα να γράψω ένα μήνυμα για να παίρνω ενημερώσεις για το συγκεκριμένο topic. Αντιθέτως lowbaper92 είσαι ο facebookίτης που σχολιάζει συνέχεια τις καταστάσεις των άλλων?

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,191 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 19:18, 01-09-11:

παιδια ευχομαι ολοι του χρονου το καλοκαιρι να γραψετε εδω οτι ειστε φοιτητες στο τμημα που θελατε ή εστω πανω στο αντικειμενο που θελατε(ανεξαρτητα της πολης δηλαδη) οπως εγραψα και εγω...θα ειναι ωραια η αισθηση να σκεφτεστε..ΝΑΙ ειμαι πλεον φοιτητης αυτοι οι 9 μηνες ειναι δικοι σας..για να πετυχετε ο καθενας οτι θελει...συμβουλη..κλειστε τα αυτια σας

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 19:21, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Μπραβο ρε!
Σε ποιο μαθημα και με ποια υλη???
Φυσική κατεύθυνσης στις μηχανικές και την άλλη εβδομάδα γράφω ηλεκτρικές και μετά ξανά μηχανικές για επανάληψη

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 726 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 20:03, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Toυ χρονου τετοιο καιρο ελπιζω να βλεπουμε τα πρωτα μας πόστ σε αυτο το τόπικ,επιτυχόντες πλέον,και να γελάμε για τον μυθο των πανελληνιων!:
Παντως αν συνεχισει τις εκπληξεις η Αννουλα,μάλλον κατα της 10 Μάη βλεπω να γραφουμε.
Και να ανακοινώνονται οι βάσεις 1 Σεπτέμβρη.
Αρχική Δημοσίευση από teol20
Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.

Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.
Από ΑΟΔΕ έχω κάνει ελάχιστα (1.2 & 1.3) αλλά δεν αγχώνομαι.
Γενιά του '94, it's our turn! Καλή μας επιτυχία ωρέ!!!!

ΧριστίναΤσ

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη ΧριστίναΤσ
H ΧριστίναΤσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H ΧριστίναΤσ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! έγραψε στις 20:10, 01-09-11:

φετος ειναι η χρονια του αδελφου μου!!τελευταια του χρονια..ευχομαι σε ολους να επιτυχετε τους στοχους σας!!

Miss Brightside (Ahri)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 20:10, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από lowbaper92
Φαντάζομαι ότι είσαι ο τύπος του facebook-ίτη που ανεβάζει συνέχεια status του στυλ "ώρα για βόλτα", "θα τα σπάσουμε σήμερα στο τάδε club", "μπαίνω για μπάνιο", "με τρώνε οι πατούσες μου" κτλ
Χαχαχαχαχα αυτό ειλικρινά μου έφτιαξε τη μέρα

Τσπ, έχετε να γράψετε ακόμα διαγωνίσματα... Ξανά καλή επιτυχία σας εύχομαι, και φυσικά όχι άγχος! Χαρείτε την τελευταία σας χρονιά ως μαθητές, γιατί του χρόνου θα σας λείπει το σχολείο

Χαρουλιτα

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Χαρουλιτα έγραψε στις 20:56, 01-09-11:

Johnny15 Μπραβο ρε! Καλα αποτελεσματα!

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 21:52, 01-09-11:

Στην ΑΕΠΠ όσοι κάνετε ιδιαίτερα, τι βοήθημα χρησιμοποιείτε?

OLSon-X

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη OLSon-X
Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 261 μηνύματα.

O OLSon-X έγραψε στις 22:08, 01-09-11:

Στην ΑΕΠΠ τι βοήθημα χρησιμοποιείτε?
τσιοτακης εκδοσεις σαββαλας 2 τευχη..

teol20

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη teol20
Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 22:12, 01-09-11:

Φωτης Λαζαρινης απο Ελληνοεκδοτικη.

mel!n@ (μελίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mel!n@
H μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H mel!n@ έγραψε στις 22:28, 01-09-11:

καλο κουραγιο παιδια!!! και οταν θα σκεφτεστε μεστη χρονια τι κανω εγω τωρα, δεν καταλαβαινω τιποτα, εχω μπουχτισει, θελω να ξεσκισω το βιβλιο των μαθηματικων και να μην ξαναπαω ουτε φροντιστηριο ουτε σχολειο να εχετε στο μυαλο σας οτι οντως η στιγμη που θα δειτε το ονομα σας στη σχολη που θελετε ειναι απεριγραπτη! 4 μερες τωρα και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!! καλη δυναμη και μην ξεχνατε να κοιμαστε και λιγο!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 22:47, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από red span
...Πρέπει να αισθανεστε σαν απολυτη μηχανη λυσεις ασκησεων.Να μην κολονετε σε καμια προκληση.Να ειστε ετοιμοι για ολα,με υπομονη και υπομονη θα φτασετε στον στοχο σας.
Φιλικα,Χάρης
Σωστός. Παιδιά αισθανθείτε σαν αυτόν:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εξωσχολικός.jpg
Εμφανίσεις:  76
Μέγεθος:  32,0 KB  
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Georgia94

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Georgia94
H Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Μαθηματικών Πάτρας . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Georgia94 έγραψε στις 22:54, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από antwwwnis
Σωστός. Παιδιά αισθανθείτε σαν αυτόν:
χαχαχαχααα... εχεις δικιο!!!!

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pizza1993
Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

O pizza1993 έγραψε στις 23:03, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από OLSon-X
τσιοτακης εκδοσεις σαββαλας 2 τευχη..

Boηθημα στο ΑΕΠΠ?α0χχ0α0χ0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0χ0αχ0χα0χα0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0
Φροντηστηριο πας ή οτι κανεις απο το σχολειο?

-11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 23:06, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από pizza1993
Κι εγώ χωρίς φροντιστήριο κάνω ΑΕΠΠ, μου εξηγείς λίγο να γελάσω κι εγώ;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

pizza1993

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pizza1993
Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

O pizza1993 έγραψε στις 23:12, 01-09-11:

Κι εγώ χωρίς φροντιστήριο κάνω ΑΕΠΠ, μου εξηγείς λίγο να γελάσω κι εγώ;
Τα γελια πανε αν εκανε φροντηστηριο και ηθελε βοηθημα...Αμα δεν κανει οκ,απλα το αεππ ειναι γελειο μαθημα,τσαμπα χρημα και χρονος να παρεις βοηθημα αν εχεισ ηδη φροντηστηριακα βιβλια...(βασικα ειναι επιπεδου δημοτικου!)

-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 23:14, 01-09-11:

Ναι κάνω φροντιστήριο (μόλις άρχισα) γιατί το ΑΕΠΠ είναι κάτι καινούριο και ένα μεγάλο ποσοστό μαθημάτων γράφει χάλια. Αν δω ότι είναι τόσο εύκολο τότε σταματάω, δεν έχω πρόβλημα εγώ.

Το βιβλίο που μας έβαλε να αγοράσουμε είναι το "γιωργος καρκαμανης μαθηματικη βιβλιοθηκη" το έχετε ακουστά?

lowbaper92

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη lowbaper92
Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε στις 23:15, 01-09-11:

Αντιθέτως lowbaper92 είσαι ο facebookίτης που σχολιάζει συνέχεια τις καταστάσεις των άλλων?
Όχι, αν και με εκνευρίζουν καταστάσεις σαν αυτές που έγραψα. Όπως και να'χει, για χαβαλέ το είπα, δεν ήθελα να σε προσβάλω.

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 23:15, 01-09-11:

Εσείς που περάσατε δε χρειάζεται να λέτε καλύ καλή επιτυχία και με παιδάκια (εμοτικον) που γελάνε στα παιδιά σε αυτό το θέμα. Δημιουργείτε ένα αίσθημα ζήλιας... στα παιδιά και είναι κρίμα γιατί τώρα αρχίζουν τον αγώνα τους.

OLSon-X

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη OLSon-X
Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 261 μηνύματα.

O OLSon-X έγραψε στις 23:16, 01-09-11:

φτυσ τα μπουτια σου ρε μεγαλε! παω φροντιστηριο και εχουμε παρει το βιβλιο του τσιοτακη για λυσιμο ασκησεων! αμα δεν σου αρεσει κανε γαργαρα!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη toi_toi
Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε στις 23:18, 01-09-11:

(βασικα ειναι επιπεδου δημοτικου!)
μονο που υπαρχουν παιδια που δεν μπορουν να μπουν στην λογικη του αεππ...και για αυτους πολλες φορες ειναι το δυσκολοτερο μαθημα!

εξου και το μεγαλο ποσοστο οσων γραψαν κατω απο 10!

το λεω γιατι θα το δει κανενας που θα δωσει φετος (και δεν το χει το μαθημα) και μπορει να απογοητευτεί!

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,473 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 23:24, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Εσείς που περάσατε δε χρειάζεται να λέτε καλύ καλή επιτυχία και με παιδάκια (εμοτικον) που γελάνε στα παιδιά σε αυτό το θέμα. Δημιουργείτε ένα αίσθημα ζήλιας... στα παιδιά και είναι κρίμα γιατί τώρα αρχίζουν τον αγώνα τους.
Και η καζούρα στο πρόγραμμα είναι.Και μας μας το κάναν και αυτοί θα το κάνουν.

kaleidoscope

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 23:33, 01-09-11:

Ηρεμία στα πλήθη

Vasilina93 (Βασιλίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vasilina93
H Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vasilina93 έγραψε στις 03:05, 02-09-11:

Τα γελια πανε αν εκανε φροντηστηριο και ηθελε βοηθημα...Αμα δεν κανει οκ,απλα το αεππ ειναι γελειο μαθημα,τσαμπα χρημα και χρονος να παρεις βοηθημα αν εχεισ ηδη φροντηστηριακα βιβλια...(βασικα ειναι επιπεδου δημοτικου!)
Α με εσένα λογομαχούσα και την περασμένη εβδομάδα!!!! Τι ωραία!! Είσαι ο ορισμός του "χαζό παιδί χαρά γεμάτο" ε;; Υπάρχει κάτι αστείο στην ερώτηση "Ποιό βοήθημα χρησιμοποιείτε στο ΑΕΠΠ;" ή στο "Κάνεις φροντιστήριο στο ΑΕΠΠ;"; Πες μου κάτι, νιώθεις ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΥΑΟΥ που κάθεσαι και κράζεις και αγχώνεις χωρίς λόγο παιδιά που τώρα ξεκινάνε;; Εντάξει δυστυχώς δεν είναι όλοι ιδιοφυΐες σαν εσένα να βρίσκουν τον προγραμματισμό επίπεδο δημοτικού!! Αλήθεια Einstein2 που περάσαμε;;; Σε πήραν στη NASA ή ακόμα;

Προς όσους δίνουν φέτος!
Και άτομα σαν τον """φίλο μας""" παραπάνω είναι τα άτομα που πρέπει να αποφεύγετε μέσα σε αυτή την αγχώδη και κουραστική χρονιά! Πολλούς θα συναντήσετε που θα μιλάνε πολύ, θα τα βρίσκουν όλα εύκολα αλλά τελικά από πράξεις τίποτα!!!
Yπομονή, κλειστά τα αυτιά (και ενίοτε τα στόματα), και ΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

i_lie_us

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 869 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 03:24, 02-09-11:

Προσωπικα αυτο που αποκομισα απο τις πανελληνιες, ειναι οτι πρεπει να το γουσταρεις το θεμα...
Μαθηματικα Γενικης-Κατευθυνσης, τα γουσταρα, Αεππ καργα, Φυσικη, ταλαντωσεις-κυματα ναι, στερεο την παλευα..
Φυσικα και δεν γουσταρα το αοδε, και δεν ξερω αν υπαρχει ατομο που δεν εχει παρει Αοθ, και του αρεσει..
Οσο αναγκασμενοι νιωθετε οτι ειστε να διαβαζετε τοσο το χειροτεροι ( παρολο που ισως ειστε και αναγκασμενοι ετσι που 'μαστε).. Προσπαθειστε να το αγαπησετε, οι τουλαχιστον να βρειτε καθηγητες (μεσα ή εξω απο το σχολειο) που να σας κανουν να αγαπησετε τα μαθηματα..
Αντι να κατσετε στο pc 1 ωρα, καντε καμια ασκηση τη μιση, και καθειστε την υπολοιπη..
Στην τελικη δειτε τις ασκησεις εγωιστικα "Ποια εισαι εσυ μωρη που δεν θα μπορεσω να σε λυσω"
Με λιγα λογια, πορωθειτε!.. Και πιο ξεκουραστα θα διαβαζετε, και θα σας μεινουν!
Δυστυχως, η τριτη λυκειου ειναι η χρονια οπου δεν μπορεις να εισαι απολυτα ο εαυτος σου.. Κατι θα κοψεις απο δω,κατι απο κει, και στην τελικη θα κουραστεις αρκετα.. Προσπαθειστε να κανετε αυτην την κουραση να αξιζει το κοπο, και να σας στειλει σε μια σχολη της αρεσκειας σας..
και πανω απο ολα χωρις αγχος..!!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,043 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 04:06, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
"Ποια εισαι εσυ μωρη που δεν θα μπορεσω να σε λυσω"
Οι τεχνολογικής/θετικής δε θέλετε τίποτ' άλλο, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

i_lie_us

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 869 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 04:08, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Οι τεχνολογικής/θετικής δε θέλετε τίποτ' άλλο, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.
Δεν ξερω, εμενα παντως μου ειχε δουλεψει πολυ το κολπο.. Και ας σου σπανε τα νευρα μεχρι τοτε..!

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,043 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 05:00, 02-09-11:

Δεν πειράζει, αυτό που αισθάνεσαι μετά, αυτή η ικανοποίηση δε συγκρίνεται. Νομίζεις ότι λύνεις τα πάντα, well, μέχρι να κολλήσεις στην επόμενη.

Joaquín (Йоаким)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,383 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 08:13, 02-09-11:

Πανελλήνιες 2012

Νταξ, θα δώσομε και μεις όπως όλος ο κοσμάκης.

Καλή δύναμη

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,591 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 08:21, 02-09-11:

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 09:23, 02-09-11:

Προς τους θεωρητικούς: Κανένα σάιτ με σχόλια και ερμηνευτικά στα αρχαία;
Το σχολικό δε λέει τίποτα και θέλω παραπάνω από αυτά του βοηθήματος.
Μου είχε στείλει ένα ο καθηγητής μου, αλλά διέγραψα καταλάθως το μέιλ και δε τα καταλάβαινα κιόλας.

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 10:41, 02-09-11:

Φέτος είναι η αρχή μιας μεγάλης περιπέτειας!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Pagitas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pagitas
Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Pagitas Μονο t(h)rash ρε! έγραψε στις 10:52, 02-09-11:

Φέτος είναι η αρχή μιας μεγάλης περιπέτειας!
Καλα, κοψε κατι.

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 10:54, 02-09-11:

Ας ελπίζουμε πώς θα νικήσουμε όλα τα θηρία.

-στο μεταξύ με έχει πιάσει μια τρελή υπερένταση τώρα.
Δε πρέπει να πίνω δυνατό καφέ το πρωί.-

Μου λένε και οι γονείς μου ότι χρειάζεται να τρώω κτλ.
Αλλά εμένα δε μου έρχεται η όρεξη και δώστου να μου φωνάζουν.
Έχω πρόβλημα με το φαγητό γενικά, έχω και κόμπλεξ. Καλά θα περάσουμε.

Πάω για αρχαία...

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 10:54, 02-09-11:

Θα πάω να ζήσω μόνος μου σε άλλη πόλη. Αυτό από μόνο του είναι περιπέτεια!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη teol20
Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 11:05, 02-09-11:

Περιπέτεια και με τα βιβλια guys:
Με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς θα ξεκινήσει η εκτύπωση των σχολικών βιβλίων!!!

DVD και φωτοτυπίες αντί βιβλίων στα σχολεία-Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΤΟΥ ΥΠ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Μετα σου λεει δωσε πανελλήνιες με φωτοτυπίες!

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 11:08, 02-09-11:

O George Papa φροντίζει να δίνει χρώμα στις μουντές ζωές των Ελλήνων!

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 11:22, 02-09-11:

Θα χαλάσουν και τόσα χαρτιά με τις φωτοτυπίες και θα εκτυπώσουν βιβλία. Αλόγιστα έξοδα...

*Maria (^_^)*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 11:22, 02-09-11:

O George Papa φροντίζει να δίνει χρώμα στις μουντές ζωές των Ελλήνων!
Μόνο χρώμα που δε δίνει...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    TigerHunt, ΨΑΡΑΚΙ1993

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους