Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,148 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,641 μηνύματα σε 96,015 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 747 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόωρο σεξ

ποια η γνωμη σας για το προωρο σεξ?Ειναι καλο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 43)
Ναι
12
27,91%
Οχι
28
65,12%
Δεν απαντω
3
6,98%

Leo Killer

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Leo Killer
Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε στις 12:22, 30-05-08:

Τι επιπτωσεις πιστευετε οτι εχει το σεξ σε ηλικιες απο14 και μετα στα ατομα που εχουν κανει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 12:28, 30-05-08:

Δεν είναι θέμα απόψεων αυτό, είναι θέμα επιστημονικών μελετών.
Δεν ξέρω τί σωματικές και ψυχολογικές συνέπειες μπορεί να έχει.
Προσωπικά 14 χρονών μου φαίνεται υπερβολικό, χωρίς να έχω κάποιο συγκεκριμένο επιχείρημα να το στηρίξω, απο 16 και πάνω είναι οκέι. Χρόνος για σεξ θα υπάρχει μπόλικος στο μέλλον, η παιδική αθωότητα όμως δεν επιστρέφει ποτέ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη eliza04
H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε στις 12:29, 30-05-08:

Δεν ξερω για τις επιπτωσεις αλλα δεν καταλαβαινω ποιος ειναι ο λογος,ειδικα για το κοριτσι. Θεωρω οτι ειναι ανωριμο να καταλαβει τι θελει και γιατι το κανει. Προσωπικα θα το μετανιωνα μετα.

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,303 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 12:32, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Leo Killer
Τι επιπτωσεις πιστευετε οτι εχει το σεξ σε ηλικιες απο14 και μετα στα ατομα που εχουν κανει?

Καθε πράγμα στον καιρο του.Εκτος κι αν ενδιαφερεσαι λογο απειριας να δημιουργησεις προβλημα σε καποια κοπελα,η ακομα χειροτερα να φορτωθεις ...ανεπιθυμητα αποτελεσματα.Ασε που ετσι κι αλλιως,αν τα κανεις ολα απο τωρα δε θα εχεις τιποτα καινουριο να ζησεις ως ενηλικας.Δεν ειναι αναγκη να κυνηγησεις κατι μονο και μονο για να πεις οτι το εκανες,ουτε επειδη το κανουν ολοι οι αλλοι.Ας τους να κουρευονται.Οταν ερθει ως κατι το φυσικο με τον καιρο και νιωσεις ωριμος τοτε θα εχεις και μια θετικη πρωτη εμπειρια.Τωρα για το ποια ειναι η σωστη ηλικια για μια πρωτη φορα....τι να σου πω,ας μας διαφωτισουν οι παππουδες του site...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 12:35, 30-05-08:

Η σωστή ηλικία είναι όταν νιώθεις έτοιμος/έτοιμη και πιστεύεις οτι έχεις βρει το κατάλληλο άτομο για να το κάνεις.
Βέβαια όπως είπα, για εμένα υπάρχει ένα κάτω φράγμα στην ηλικία, κυρίως επειδή όταν είσαι μικρός δεν μπορείς πραγματικά να κρίνεις πότε είσαι έτοιμος και τι φρούτο είναι το άτομο που έχεις απέναντί σου.

Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε στις 12:39, 30-05-08:

Εκτος απο αυτο,οι περισσοτερη σε αυτη την ηλικια το κανουν απο μαγκια!!!:nono::nono:

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,303 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 12:39, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
μικρός δεν μπορείς πραγματικά να κρίνεις πότε είσαι έτοιμος και τι φρούτο είναι το άτομο που έχεις απέναντί σου.

Εγω πιστευω οτι δεν ειναι μονο συναισθηματικοι οι λογοι,αλλα και σωματικοι κατω απο μια ηληκια.(Βεβαια αν εισαι 40+ κι οι μονοι που σε εχουν δει οπως σε γεννησε η μαμα σου εισαι εσυ,οι γονεις σου,ο γιατρος σου κι ο παπας που σε βαφτησε πρεπει να το προσεξεις).Παντως τωρα που μιλαμε για αυτο το θεμα σε συνδιασμο με τη λεξη φρουτο μου εφερες στο μυαλο ενα ανεκδοτοΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Εκτος απο αυτο,οι περισσοτερη σε αυτη την ηλικια το κανουν απο μαγκια!!!:nono::nono:
οποιος το κανει για αυτο το λογο είναι μαγκας η χεστης?Sorry για την εκφραση κιολας.Μαγκια ειναι να εχεις τα κοτσια να τους αντιμετωπιζεις υποστηριζοντας τις αποψεις σου,οχι κανοντας ο,τι κι αυτοι.Οπως και με το τσιγαρο.Και (εκτος κι αν εισαι σαν τον σαρανταχρονο που ανεφερα πριν),τελικα,αξιζει το σεξ χωρις συναισθημα?Εκτος αν το εχεις κι αυτο στα 13,σε τετοιο βαθμο τουλαχιστον.

Παράθεση

Hey Joy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hey Joy
H Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H Hey Joy έγραψε στις 12:52, 30-05-08:

Δεν είναι θέμα απόψεων αυτό, είναι θέμα επιστημονικών μελετών.
Δεν ξέρω τί σωματικές και ψυχολογικές συνέπειες μπορεί να έχει.
Προσωπικά 14 χρονών μου φαίνεται υπερβολικό, χωρίς να έχω κάποιο συγκεκριμένο επιχείρημα να το στηρίξω, απο 16 και πάνω είναι οκέι. Χρόνος για σεξ θα υπάρχει μπόλικος στο μέλλον, η παιδική αθωότητα όμως δεν επιστρέφει ποτέ.
Συμφωνώ με Anarki.

Αφήστε που το θέμα έχει καταντήσει γελοίο.Όλοι-και τα κορίτσια πλέον-θέλουν να το κάνουν για να δείξουν κάτι.Μαγκιά,ότι μεγάλωσαν.Εγώ πιστεύω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις δείχνει το αντίθετο,ανωριμότητα.

Παράθεση

In Flames

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη In Flames
Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 904 μηνύματα.

O In Flames έγραψε στις 12:55, 30-05-08:

η λεξη προωρο και η λεξη καλο ειναι σχετικες εννοιες...

προωρο ειναι οταν δεν νιωθεις ετοιμος-ετοιμη...δεν εισαι ωριμος-ωριμη να κρινεις αμα οντως το χρειαζεσαι..δε μπορεις να ξες αμα θα σε πληγωσει..τοτε ειναι προωρο...και οχι απο πλευρας ηλικιας...(στα πλαισια (ορθοδοξης λογικης)...
καλο απο ποια αποψη??
για την υγεια βαση επιστημονικων μελετων οταν δε γινεται υπερβολικα συχνα και εφοσον εχουν παρθει ολα τα μετρα ειναι καλο...
για την ψυχολογια επισης ειναι ευεργετικο...
παρολα αυτα δε μπορω να ξερω αμα εσυ εισαι ετοιμος ή ωριμος ωστε να ξες αμα θα σε πληγωσει ή οχι...

κατα τα αλλα δεν ειναι φυσικα ασχημη ιδεα...αλλα σου ειπα πρεπει πρωτα εσυ να νιωσεις ομορφα με τον εαυτο σου και να το ξεκαθαρισεις μεσα σου.το θες οντως??νιωθεις ετοιμος ???θα πληγωθεις(ψυχολογικα)???

εφοσον δεν εχεις καποιο απο τα πιθανα προβληματα που μπορουν να προκυψουν..αμα θες κανε σεξ...ισως τοτε νιωσεις και ο ιδιος καλυτερα..

Παράθεση

myrtob (Μυρτώ)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη myrtob
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H myrtob έγραψε στις 13:07, 30-05-08:

κι εγώ με τον anarki συμφωνώ...πιστεύω πως η ηλικία δεν έχει σχέση αλλά πάντα κάτω από κάποιες ηλικίες το άτομο δεν είναι ώριμο να κρίνει και δεν είναι και σωστό για την υγεία του...νομίζω 15-16 είναι καλό κάτω όριο για περιπτώσεις σχέσεων εμπιστοσύνης,αγάπης κτλ κτλ...

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 13:20, 30-05-08:

Η γυναικολογος μου μου χει πει πως απο σωματικης αποψης κατω απο 17 δεν ειναι καλο, γιατι ομως δεν ρωτησα σνιφ.
Πιστευω ομως πως σε καθε περιπτωση πρεπει να το νιωθεις για να το κανεις, ο καθενας για τους δικους του λογους, απλως πρεπει να το νιωθει.

Παράθεση

sofilia (SoFiLia)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη sofilia
H SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H sofilia έγραψε στις 13:36, 30-05-08:

εγω παλι δν πιστεβω πωσ υπαρχρει προωρο ή κατι τετοιο....

πιστεβω πωσ ο κα8ενας οταν νιωσει ετοιμος απο συνεσ8ιματικι ενοια και απο σωματικη μπορει να κανει οτι 8ελει.......δν μπορει να κρινει κανενας......
3ερω ατομα 18-19 ποθ δν 8ελουν να προχωρισουν και 3ερω και ατομα 14-15 που εχουν προχωρισει και ειναι οκ ουτε προβληματα ουτε μετανιωσαν....
τι να σας πω ειναι στν κρισει του κα8ενος....

Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη !Βάλια!
H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε στις 14:17, 30-05-08:

Πιστεύω πώς κάτω από 16 είναι όλοι πολύ ανώριμοι για να προχωρήσουν. Πάντως ξέρω παιδιά που το έχουν κάνει από τα 14...Κάποια τα μετάνιωσαν, κάποια όχι. Αυτό εξαρτάται από το άτομο, από το φύλλο. Συνήθως τα αγόρια προχωράνε πιο γρήγορα από τις κοπέλες.
Επίσης είναι το άτομο το οποίο θα επιλέξεις για την "πρώτη σου φορά". Πρέπει να προσέξεις να μην πληγωθείς στην συνέχεια άμα καταλάβεις ότι το μόνο που ήθελε και ήταν μαζί σου ήταν το σεξ.

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη 932df0a57b
Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 848 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε στις 15:40, 30-05-08:

Δεν ξέρω για τις κοπέλες, αλλά για τους άντρες έχω να πω οτι ξεθαρεύεις πολύ με τις γκόμενες και αυτό είναι καλό

Εγώ είμαι το 6.67% δηλαδή η μια ψήφος! Ζήτω το έθνος :lol

Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη papas
Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 15:46, 30-05-08:

Εγω πιστευω οτι οχι δεν ειναι καθολου καλο,για πολλους λογους.

Πρωτον,εκτος του οτι ειναι ανωριμοι και οι 2 τους,δεν μπορουν να νιωσουν το συναισθημα της στιγμης,αλλα κινουνται μονο με τον οργασμο τους.
Δευτερον,δεν μπορουν να καταλαβουν αν του αλλου του αρεσε ή οχι.Δηλ,ας πουμε το αγορι κανει ερωτα με ενα κοριτσι.Που να γνωριζει ομως αυτος οτι μετα το κοριτσι τρεφει αισθηματα για αυτον?
Τριτον,μπορει να μην παρουν προφυλαξεις και να το μωρο....
Τελος,καλυτερα να γινουν ολα στην ωρα τους παρα να τρεχουν να μικρομεγαλωσουν...

Παράθεση

sylvia

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη sylvia
H sylvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H sylvia έγραψε στις 15:47, 30-05-08:

Αυτοι που το κανουν καθαρα για μαγκια και μονο πιστευω πως ειναι πολυ ανωριμοι. Πιστευω πως καποιος πρεπει να ειναι ετοιμος και ψυχολογικα και σωματικα για να κανει κατι τετοιο. Προσωπικη μου αποψη ειναι πως ειναι καλυτερα να περιμενεις παρα να κανεις κατι για το οποιο μπορει να μετανιωσεις.

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε στις 16:00, 30-05-08:

Γιατί πρέπει ο άλλος να σε αγαπάει και οχι να θέλει απλώς να περάσει καλά μαζί σου;

Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη papas
Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 16:04, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf
Γιατί πρέπει ο άλλος να σε αγαπάει και οχι να θέλει απλώς να περάσει καλά μαζί σου;
Γιατι αυτο λεγεται αρπαχτη και δεν ειναι το καλυτερο πραγμα...

Παράθεση

Hey Joy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hey Joy
H Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H Hey Joy έγραψε στις 16:04, 30-05-08:

Γιατί είναι σαν να τη χρησιμοποιείς.

Τώρα αν θέλει κ η άλλη να περάσει καλά μόνο-αυτό είναι μια άλλη μεγάλη ιστορία.

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

O Anarki έγραψε στις 16:30, 30-05-08:

Αν είναι 100% ξεκάθαρο και στους δυο οτι δεν υπάρχει κανένα συναίσθημα, έτσι ώστε να μην πληγωθεί κάποιος, οκ.
Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως ε.

Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

O Leo Killer έγραψε στις 16:58, 30-05-08:

Εγω προσωπικα μισω τις δεσμευσεις και αγαπω το αθωο φλερτ!:xixi:

Παράθεση

myrtob (Μυρτώ)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη myrtob
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H myrtob έγραψε στις 17:19, 30-05-08:

παντως η ερωτηση ειναι ξεκαθαρη...το "προωρο" απο μονο του ειναι κακο...προωρο μπορει να ειναι για καποιον στα 15 και για καποιον στα 19

edit:προωρο=πριν την ωρα του

Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη X-FILER
H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε στις 17:29, 30-05-08:

παντως μιλωντας σαν κοριτσι,δε μου αρεσε καποιος που θα ισχυριζοταν οτι εχει ακνει σεξ απο τα 14.αντιθετα,θα με απωθουσε,γιατι αυτο και μονο σου δινει μια ιδεα του τι θα θελει απο μια κοπελα.αν το θεωρει καποιος μαγκια και το κανει μονο για μπορει να κανει φιγουρα,τοτε ο τυπος ειναι χαμενος.δε νομιζω να τον βοηθησει στο θεμα με τα κοριτσια.και απο τις φιλες μου βλεπω οτι καμια δε θα τα εφτιαχνε με ενα τετοιο τυπο.αλλωστε,αυτο σου δινει την ιδεα οτι σε θελει μονο για αυτο το πραγμα και δε σκετεται ουτε συναισθηματα ουτε τιποτα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!βρηκα καποιον με τα ιδια μυαλα με μενα!!!

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,078 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 18:39, 30-05-08:

Δεν απάντησα, γιατί η λέξη "πρόωρος" δεν ορίζεται, για μένα. Ο καθένας, σύμφωνα με την παιδεία, τις αντιλήψεις, αλλά και τις επιθυμίες του, θέτει το όριο. Προυπόθεση για την ολοκληρωση μιας ερωτικής σχέσης ειναι να ξέρεις γιατί το κάνεις, τι ακριβώς αναζητείς, με ποιον το κάνεις και γιατί με αυτόν και φυσικά να γίνεται πάντα σε υγιή πλαίσια μιας σοβαρής σχέσης, όπου τελικά το ζητούμενο είναι η απόκτηση μιας συναισθηματικής εμπειρίας και όχι μια αρπαχτή "έτσι για να τη βρούμε", ειδικά σε ηλικίες που ο πλούτος σε συναισθήματα υπερτερεί της στιγμιαίας απόλαυσης. Μάγκας είναι αυτός που ξέρει τι θέλει και το παίρνει, επειδή το θέλει αυτός, και όχι επειδή ένας ψ άσχετος του είπε να κάνει μια μαλακία και την έκανε για να αποδείξει κάτι. Αυτό είναι ο ορισμός της ανωριμότητας και φυσικά δεν συνεπάγεται της δυνατότητας του ατόμου να κάνει σεξ.
Αυτά από ψυχολογικής πλευράς. Απο οργανικής/ιατρικής δεν ξέρω.

Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη demerlad
Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε στις 19:01, 30-05-08:

Αχ ας πω και εγω τη γνωμη μου...(οχι που θα καθομουνα)
Κατ'αρχην οσον αφορα το sex (εγω το αποκαλω ερωτα ) ειναι αυτο που λεει η λεξη...Ειναι η κορυφωση μιας σχεσης 2 ατομων που αγαπιουνται...Και δε πιστευω να υπαρχει καποιος στα 13-14 που να ξερει τι σημαινει αληθινη αγαπη και τετοια...Τωρα μετα τα 16-17 εισαι πιο συνειδητοποιημενος και ξερεις καλυτερα τι παιζει γυρω σου και αν το κοριτσι σου η το αγορι σου νιωθει κατι πραγματικα για σενα...Και καποιος ανεφερε εδω μεσα οτι πολλοι το κανουν για μαγκια...Για πες σε εκεινουν να πανε να παρουνε προφυλακτικα απο το φαρμακειο να δεις τοτε ποσο μαγκες θα το παιξουνε...Κοτουλες θα ειναι και στανταρ δε θα πανε...
Οσον αφορα για την ωριμοτητα...(γενικα θα μιλησω τωρα)Οταν θα μπορεις να συζητας για τον ερωτα ελευθερα, οταν θα εχεις ψαχτει, οταν θα ξερεις τι σου γινεται, οταν δε θα εχεις κομπλεξ και ξερω γω μπορεις να πας φαρμακειο και να ζητησεις ανετα ανετα ενα κουτακι προφυλακτικα τοτε ναι ! Σε παραδεχομαι...Τουλαχιστον τοτε εχεις καποια ωριμοτητα...

Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη halvas
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε στις 19:09, 30-05-08:

Κανονικά θα έπρεπε να πηγαίνουμε άνετα στο φαρμακείο και χωρίς ντροπές για να αποφεύγονται ανεπιθύμιτες εγκυμοσύνες και μεταδόσεις του AIDS.

Για κάτι τέτοιο θα φρόντιζε η σεξουαλική διαπαιδαγώγηση στα σχολεία αλλά......δεν υπάρχει.

Παράθεση

BaKaS (Mpakas)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη BaKaS
Ο Mpakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O BaKaS έγραψε στις 16:33, 20-06-08:

Λοιπον....πρωτα απο ολα παρατιρισα οτι ουτε ενας δεν ειναι υπερ του προωρου σεξ.δευτερων προτιμω τα φλερτ της "στιγμης" γτ ετσι δεν κινδυνευεις να φας χιλοπιτα

Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 00:32, 21-06-08:

Παιδιά επειδή είμαι γεράκος και στην ηληκία μου δεν τα λέγαμε ακριβώς έτσι

"Φλερτ"=;

Παράθεση

Χριστίνα20750

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Χριστίνα20750
H Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Χριστίνα20750 έγραψε στις 00:57, 21-06-08:

Ναι όντως η σεξουαλική διαπαιδαγώγηση θα ήταν ό,τι πρέπει! Μήπως όμως - αν πάρουμε την Αμερική για παράδειγμα - δεν έχει και τα ... επιθυμητά αποτελέσματα; Τουλάχιστον απ'όσα ακούγονται εκεί είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα. ΟΚ, ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει σεξ / έρωτα / ολοκληρώσει τη σχέση του / νιώσει μάγκας (όπως το βλέπει ο καθένας) όποτε θέλει, φτάνει να είναι σε πλήρη συνεννόηση με τον / τη σύντροφό του, και οι δύο να θέλουν τα ίδια ακριβώς πράγματα! ΕΠΙΣΗΣ, υπάρχουν ΝΟΜΟΙ για τη διαφορά ηλικίας, όσο αφορά στους ανήλικους. Αν δεν κάνω λάθος το σεξ νομικά επιτρέπεται μετά τα 15-16? Και η μέγιστη ηλικία που μπορεί να έχει ο σύντροφος είναι +3. Εντάξει, δεν είναι θέμα νόμων. Φτάνει να μην πληγωθούν συναισθήματα, γιατί όσο νά'ναι την πρώτη φορά τη θυμάσαι για πάντα και ίσως και να σε επηρεάσει...

Παράθεση

xaris!!! (xaris)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη xaris!!!
Ο xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O xaris!!! έγραψε στις 00:02, 07-10-08:

Η σωστή ηλικία είναι όταν νιώθεις έτοιμος/έτοιμη και πιστεύεις οτι έχεις βρει το κατάλληλο άτομο για να το κάνεις.
Βέβαια όπως είπα, για εμένα υπάρχει ένα κάτω φράγμα στην ηλικία, κυρίως επειδή όταν είσαι μικρός δεν μπορείς πραγματικά να κρίνεις πότε είσαι έτοιμος και τι φρούτο είναι το άτομο που έχεις απέναντί σου.
+1000

Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη fabulous
H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε στις 14:01, 07-10-08:

Ναι, είναι κάπως πιο μαγικό κι έχει πιο ενδιαφέρον... Συμφωνώ μαζί σου!
Πιστεύω πως ένα άτομο στα 14, δεν είναι έτοιμο για κάτι τέτοιο, ούτε ψυχικά αλλα ούτε και σωματικά... Τώρα ότι νιώσει ο καθένας!

Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 14:28, 07-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από fabulous
Ναι, είναι κάπως πιο μαγικό κι έχει πιο ενδιαφέρον... Συμφωνώ μαζί σου!
Πιστεύω πως ένα άτομο στα 14, δεν είναι έτοιμο για κάτι τέτοιο, ούτε ψυχικά αλλα ούτε και σωματικά... Τώρα ότι νιώσει ο καθένας!
:no1:
ακριβως αυτο!αλλα οχι και οτι δε υπαρχουν κοριτσια που το εχουν κανει κι απο τα 13!ξερω μια τετοια...ειναι πολυ ασχημο σε τετοια ηλικια και ειδικα τι θα γινει αν μεινει για π.χ εγγυος?αν το κρατησει θα καταστρεψει τη ζωη της και θα ωριμασει σιγουρα πριν την ωρα της!τωρα αν το ριξει θα εχει για παντα τυψεις...

Παράθεση

tzenh

Μαθητής Β' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη tzenh
H tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H tzenh έγραψε στις 14:32, 07-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από AVRILENA
ακριβως αυτο!αλλα οχι και οτι δε υπαρχουν κοριτσια που το εχουν κανει κι απο τα 13!ξερω μια τετοια...ειναι πολυ ασχημο σε τετοια ηλικια και ειδικα τι θα γινει αν μεινει για π.χ εγγυος?αν το κρατησει θα καταστρεψει τη ζωη της και θα ωριμασει σιγουρα πριν την ωρα της!τωρα αν το ριξει θα εχει για παντα τυψεις...
καλα τωρα οσο για την εγκυμοσυνη ποσο να ειναι ..
θα προσεξει
καλα οχι παντα,αλλα ξερω μια κοπελα και που εχει μεινει εγκυος και που το εχει ριξει 13 χρονων..
τωρα οταν νιωσεις οτι εισαι ετοιμη θα το κανεις αν και δε ξερω τι επιπτωσεις υπαρχουν σε μια τετοια ηλικια..

Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 14:57, 07-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από tzenh
καλα τωρα οσο για την εγκυμοσυνη ποσο να ειναι ..
θα προσεξει
καλα οχι παντα,αλλα ξερω μια κοπελα και που εχει μεινει εγκυος και που το εχει ριξει 13 χρονων..
τωρα οταν νιωσεις οτι εισαι ετοιμη θα το κανεις αν και δε ξερω τι επιπτωσεις υπαρχουν σε μια τετοια ηλικια..
μπορει οι πθανοτητες να ειναι μικρες αλλα δεν παυουν να ειναι πιθανοτητες!
ειδικα αν το αγορι ειναι καρπερο!!!

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,839 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 15:08, 07-10-08:

βασικα πιστεω πως το να κανει καποιο ατομο σεξ στην ηλικια των 14-15 δεν εχει να του προσφερει κατι...εννοω πως ο ερωτας..δεν ειναι μονο ευχαριστηση αλλα και συναισθηματα..αγαπη...ειναι..οπως και να το κανουμε η ενωση 2 ψυχων και 2 σωματων που αγαπιουνται...δεν πιστευω πως καποιος στην ηλικια των 14..μπορει να βιωσει τετοια συναισθηματα...αρα δεν υπαρχει κι λογος για να κανει ερωτα...:thanks:

Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ έγραψε στις 15:13, 07-10-08:

καλα τα ειπες!με καλυψες πληρως

Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη fabulous
H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε στις 17:12, 07-10-08:

Μωρέ κι εγώ ξέρω πολλές τέτοιες... Τι μυαλό μπορεί να έχεις όταν επιτρέψεις στον εαυτό σου να του συμβεί κάτι τέτοιο? :what:

Παράθεση

ELiN (helena)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη ELiN
H helena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ELiN έγραψε στις 19:31, 14-10-08:

Λοιπόν θέλω την γνώμη σας!! είμαι 14 ετών… έχω μια πολύ καλή σχέση με έναν 17χρονό εδώ και 8 μήνες.. νιώθω πανέτοιμη να προχωρήσω μαζί του!! Δεν με έχει πιέσει ποτέ και φυσικά συμφωνεί για τη χρήση του προφυλακτικού! Δε θα το κάνω για μαγκιά ή για κάτι τέτοιο! Είναι πολύ κακό που νιώθω έτοιμη από αυτή την ηλικία?...=/

Παράθεση

Rafa Nadal (Κωστής)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Rafa Nadal
Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O Rafa Nadal έγραψε στις 19:35, 14-10-08:

Εντάξει καλό είναι να νιώθεις έτοιμη απλά πρέπει να ξέρεις τα πάντα γύρω από αυτό...Που είναι λίγο αδύνατο...Βασικά πρέπει να είσαι έτοιμη για τυχόν παρενέργειες όπως επίσης κ για κάποια άλλα πράγματα...Το να νιώθεις έτοιμη λέει κάποια πράγματα αλλά δεν είναι απόλυτο...Το εννοείς από ψυχολογικής απόψεως...Όμως χρειάζεται μια ωριμότητα...Συνήθως είμαστε παρορμητικοί κ αυτό δεν είναι καλό...Στο λέω γιατι ήμουν κ εγώ χωρίς κάποιο πρόβλημα ευτυχώς...Εσύ θα πάρεις την απόφαση όμως

Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη djimmakos
Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε στις 19:35, 14-10-08:

Όχι, φυσιολογικότατο είναι

Παράθεση

Rafa Nadal (Κωστής)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Rafa Nadal
Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O Rafa Nadal έγραψε στις 19:37, 14-10-08:

μπορει οι πθανοτητες να ειναι μικρες αλλα δεν παυουν να ειναι πιθανοτητες!
ειδικα αν το αγορι ειναι καρπερο!!!
Για τις περιπτώσεις που λες υπάρχουν πιθανότητες που είναι γραμμένες σε βιβλίο...Είναι σχεδόν απίθανο να συμβεί μια ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη από περιπτώσεις σπασίματος προφυλακτικού κτλ...Παίζουν κ άλλοι παράγοντες ρόλο...Δε θυμάμαι καλά τις πιθανότητες που υπάρχουν γενικά οπότε καλό να κοιτάξεις κάποιο σχετικό βιβλίο...

Παράθεση

sofilia (SoFiLia)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη sofilia
H SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H sofilia έγραψε στις 22:09, 14-10-08:

δεν εχω διαβασει τι λενε οι υπολυποι..παντως οπως εχω ξανααναφερει αλλο σωμα εγω αλλο εσυ αλλο ο παρααλλος...σωματικα λοιπον ειναι αναλογα το σωμα....τωρα πνευματικα...παει με τν πσυχωλογια του ατομου και πως νιω8ει....δλδ μπορει να εισαι 30 και να μν νιωθεισ ετοιμοσ και να εισαι 14 και να νιω8εισ...αυτο παει στον κα8ενα...

πχ για καποιουσ πρωωρο ειναι στα 18 και για καποιουσ στα 12 παει αναλογα τον αν8ρωπο....

Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Afey
Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,270 μηνύματα.

O Afey έγραψε στις 22:11, 14-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ELiN
Λοιπόν θέλω την γνώμη σας!! είμαι 14 ετών… έχω μια πολύ καλή σχέση με έναν 17χρονό εδώ και 8 μήνες.. νιώθω πανέτοιμη να προχωρήσω μαζί του!! Δεν με έχει πιέσει ποτέ και φυσικά συμφωνεί για τη χρήση του προφυλακτικού! Δε θα το κάνω για μαγκιά ή για κάτι τέτοιο! Είναι πολύ κακό που νιώθω έτοιμη από αυτή την ηλικία?...=/
Όχι, αλίμονο, δεν είναι κακό και να μη νιώθεις άσχημα γι' αυτό . Κάνε ό,τι αισθάνεσαι, προσεκτικά μη μας μείνει κανά παιδάκι αμανάτι (όπως είπες κι εσύ)...

Παράθεση

Natalia...

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Natalia...
H Natalia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Natalia... έγραψε στις 00:01, 15-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ELiN

Κοιτα, προσωπικα πιστευω οτι να κανεις σεξ στην ηλικια των δεκατεσσαρων ειναι εντελως ανουσιο(Χωρισ παρεξηγηση)!Δεν 8α σου πω αν νιωθεισ ετοιμη η οχι ουτε αν ειναι σωστο η λαθος.Το θεμα ειναι πως σε αυτην την ηλικια δεν εχεις συνειδηση των πραξεων σου και των συνεπειων τους.εμενα πχ,παρολο που ειχα αγορια,δεν μου ειχε περασει ουτε μια φορα αυτο απο το μυαλο...δεν το ηθελα και δεν μου εβγαινε κιολλας!Ασε που αν αποφασισεισ να κανεισ κατι τετοιο πρεπει να 3ερεισ οτι αρργοτερα το ατομο που θα εχεισ επιλεξει μπορει να αποδειχ8ει μεγασ μαλακς...επισησ μπορει να μαθευτει σε ΟΛΟ το σχολειο...(και να 3ερεις καποιοι αν8ρωποι ειναι πολυ σκληρη και θα σε κρινουν)Ιδιως αμα μενεις εσ μικρη "γειτονια" αστα να πανε!Σου μιλαω απο προσωπικεσ εμπειριεσ...ποσες φορες εχουν γινει αυτα στο σχολειο μου ουυυ!Τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι οταν εισαι μικρος αλλαζεισ γνωμες και αποψεισ πολυ γρηγορα!Εγω μεσα σε 2 χρονια εχω αλλα3ει παρα πολυ και συνεχιζω φυσικα...Αλλα οσο θυμαμαι καποια πραγματα και επιλογεσ που εκανα στα δεκατεσσερα,ακομα και τα ατομα που εκανα παρεα!Δηλαδη ακομα αππορω πωσ εκανα παρεα με τετοια παρακμη!Οποτε σκεψου το καλα και αποφασισε...ο καθενασ ειναι θπευθυνοσ για τισ πρα3εις του...!:no1:Παντωσ οτι και να επιλε3εισ σοθ ευχομαι να ειναι αυτο που πραγματικα 8εσ!

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε στις 00:07, 15-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia...
Κοιτα, προσωπικα πιστευω οτι να κανεις σεξ στην ηλικια των δεκατεσσαρων ειναι εντελως ανουσιο(Χωρισ παρεξηγηση)!Δεν 8α σου πω αν νιωθεισ ετοιμη η οχι ουτε αν ειναι σωστο η λαθος.Το θεμα ειναι πως σε αυτην την ηλικια δεν εχεις συνειδηση των πραξεων σου και των συνεπειων τους.εμενα πχ,παρολο που ειχα αγορια,δεν μου ειχε περασει ουτε μια φορα αυτο απο το μυαλο...δεν το ηθελα και δεν μου εβγαινε κιολλας!Ασε που αν αποφασισεισ να κανεισ κατι τετοιο πρεπει να 3ερεισ οτι αρργοτερα το ατομο που θα εχεισ επιλεξει μπορει να αποδειχ8ει μεγασ μαλακς...επισησ μπορει να μαθευτει σε ΟΛΟ το σχολειο...(και να 3ερεις καποιοι αν8ρωποι ειναι πολυ σκληρη και θα σε κρινουν)Ιδιως αμα μενεις εσ μικρη "γειτονια" αστα να πανε!Σου μιλαω απο προσωπικεσ εμπειριεσ...ποσες φορες εχουν γινει αυτα στο σχολειο μου ουυυ!Τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι οταν εισαι μικρος αλλαζεισ γνωμες και αποψεισ πολυ γρηγορα!Εγω μεσα σε 2 χρονια εχω αλλα3ει παρα πολυ και συνεχιζω φυσικα...Αλλα οσο θυμαμαι καποια πραγματα και επιλογεσ που εκανα στα δεκατεσσερα,ακομα και τα ατομα που εκανα παρεα!Δηλαδη ακομα αππορω πωσ εκανα παρεα με τετοια παρακμη!Οποτε σκεψου το καλα και αποφασισε...ο καθενασ ειναι θπευθυνοσ για τισ πρα3εις του...!:no1:Παντωσ οτι και να επιλε3εισ σοθ ευχομαι να ειναι αυτο που πραγματικα 8εσ!
ΝΑ ΤΑΝΕ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ, ΝΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

O Anarki έγραψε στις 00:08, 15-10-08:

Τι λες μωρέ πάλι, μια χαρά τα λέει η κοπέλα και δεν φαίνεται πουθενά η παραμικρή ένδειξη ζήλειας.

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε στις 00:10, 15-10-08:

Αναμφισβήτητα...

Παράθεση

xrhstoss (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xrhstoss
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O xrhstoss έγραψε στις 00:14, 15-10-08:

για να νιωθει ετοιμη σημαινει οτι εμπιστευεται απολυτα το ατομο με το οποιο αποφασισε να το κανει οποτε αναιρουνται σε καποιο βαθμο αυτα που ειπε η Natalia...

Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Afey
Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,270 μηνύματα.

O Afey έγραψε στις 00:16, 15-10-08:

Τι είπε ρε πάλι ο Μάρλον Μπράντο της εποχής του. Χαίρε Πάρι.

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,078 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 13:10, 15-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf
ΝΑ ΤΑΝΕ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ, ΝΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ

ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ! ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΤΩΡΑ!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους