Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,587 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,574 μηνύματα σε 94,874 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 502 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

Victwras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Victwras
Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Victwras έγραψε στις 13:30, 12-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Victwras
Η αρχιτεκτονικη είναι η πιο απρόβλεπτη ως προς τις βάσεις των σχολών της... Αλλά να ξέρεις ότι στο ΕΜΠ δεν θα κατέβει πολύ (150 μόρια πιστεύω το πολύ).Τώρα για επαρχία θα πέσουν πιο πολύ ίσως και 400 μόρια.
Μόλις ενημερώθηκα για την βάση των Αρχιτεκτόνων Μηχανικών στην Αθήνα η οποία εκτιμάται ότι θα πέσει περίπου 250 μόρια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lilly27

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lilly27
Ο Lilly27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Lilly27 έγραψε στις 14:26, 12-08-17:

Με 15505 που με βλεπεις ;Βόλο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neibor Lat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Neibor Lat
Ο Neibor Lat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Neibor Lat έγραψε στις 16:25, 12-08-17:

Εγω εβγαλα 14110 απο 5ο πεδιο.
Εχω καθολου πιθανοτητες να μπω πληροφορικη στο χαροκοπειο?
Η περσυνη βαση ηταν 14557 και η εκτιμηση απο τον Στρατηγακη ειναι 14000.
Τι πιστευεται?
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Diogenis98
Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Diogenis98 έγραψε στις 19:35, 12-08-17:

Καλησπέρα σας, άνοιξα χτες το λογαριασμό μου στη σελίδα σας και θα ηθελα να μου πείτε πόσες ελπίδες εχω κατα τη γνώμη σας να εισαχθώ ατη σχολη οικονομικών επιστημών στο εκπα με το 10%
Την έχασα περυσι για 33 μορια (βάση 14.090 κ εγω έγραψα 14.057). Εχω μεγαλη αγωνία και άγχος για το αποτέλεσμα ,
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την οποία βοήθεια.
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη milkos
Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O milkos έγραψε στις 22:18, 12-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Diogenis98
Καλησπέρα σας, άνοιξα χτες το λογαριασμό μου στη σελίδα σας και θα ηθελα να μου πείτε πόσες ελπίδες εχω κατα τη γνώμη σας να εισαχθώ ατη σχολη οικονομικών επιστημών στο εκπα με το 10%
Την έχασα περυσι για 33 μορια (βάση 14.090 κ εγω έγραψα 14.057). Εχω μεγαλη αγωνία και άγχος για το αποτέλεσμα ,
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την οποία βοήθεια.
Πόσα άτομα παίρνει;
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Diogenis98 έγραψε στις 22:20, 12-08-17:

18 ατομα κ το έχασα για 33 μορια...
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O milkos έγραψε στις 22:34, 12-08-17:

Νομίζω περνάς
Παράθεση

chrisdel99

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chrisdel99
Ο chrisdel99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O chrisdel99 έγραψε στις 11:57, 13-08-17:

Kαλησπερα σε ολα τα μέλη του ischool και καλή επιτυχία να έχετε μέσα απο την καρδιά μου.Εδωσα φέτος πανελληνιες και δεν τα πήγα καλα συγκεντρωνοντας 11.612 μορια.Ενδιαφερομαι ομως για Θεολογια Αθηνας,πιστευεται οτι μπορω να μπω στην σχολη γιατι διαβάζω οτι θα ανεβουν οι χαμηλοβαθμες του πεδιου μου και εχω αγχος οπως ολοι.Καλα αποτελέσματα εύχομαι και ελπίζω να μπείτε όλοι εκει που θέλετε.
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

O Diogenis98 έγραψε στις 14:09, 13-08-17:

Καλησπέρα παιδια, μια εκτίμηση για το 6% στο οικονομικών επιστημών εκπα. Το έχασα περυσι για 33 μορια. Πείτε μου τη γνώμη σας, εχω υπερβολικό άγχος
Ευχαριστώ προκαταβολικά
Παράθεση

Libo1998

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Libo1998
Ο Libo1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Libo1998 έγραψε στις 14:12, 13-08-17:

ΠΑΙΔΙΑ , εδωσα περυσι (2016) Πανελληνιες , και λογω προχειροφτιαγμενου μηχνογραφικου δε περασα καπου ετσι το 2017 αποφασισα να διαγωνισθω με το 10% ως εχω νομιμη δικαιοδοσια , ανηκω στο 3ο πεδιο , κ γνωριζω πως δε συγκαταλλεγομαι στην συγκριση των μοριων των διαγωνισθεντων το 2017 αλλα το 2016 ομως τα μορια μου ειναι ακριβωσ 11.603 κ θελω τεχνολογιασ τροφιμων οπου κ αν ειναι , ΠΕΡΝΑΩ ? Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ για πειτε καμια γνωμη

φιλε μου κ γω με 10% παω κ εχω τρομερο αγχοσ
Παράθεση

odytheology (nevermind)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη odytheology
Ο nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O odytheology έγραψε στις 15:02, 13-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από chrisdel99
Kαλησπερα σε ολα τα μέλη του ischool και καλή επιτυχία να έχετε μέσα απο την καρδιά μου.Εδωσα φέτος πανελληνιες και δεν τα πήγα καλα συγκεντρωνοντας 11.612 μορια.Ενδιαφερομαι ομως για Θεολογια Αθηνας,πιστευεται οτι μπορω να μπω στην σχολη γιατι διαβάζω οτι θα ανεβουν οι χαμηλοβαθμες του πεδιου μου και εχω αγχος οπως ολοι.Καλα αποτελέσματα εύχομαι και ελπίζω να μπείτε όλοι εκει που θέλετε.
μπορεις να πιασεις το τμημα ποιμαντικης και κοινωνικης θεολογιας θεσ/νικη και ανωτατη εκκλησιαστικη ακαδημια αθηνας (εφοσον σε ενδιαφερει με βαση τις εκτιμησεις που κυκλοφορουν)
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 15:09, 13-08-17:

οι βασεις ποτε βγαινουν????
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giovanni_
Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 15:14, 13-08-17:

24
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 631 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 15:38, 13-08-17:

Έχει βγει κάποια επισημη ανακοίνωση ή υποθέτεις;
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 15:51, 13-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
Έχει βγει κάποια επισημη ανακοίνωση ή υποθέτεις;
Η Επίσημη ανακοίνωση θα βγει μερικές μέρες μετά τις βάσεις
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 631 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 16:01, 13-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
Η Επίσημη ανακοίνωση θα βγει μερικές μέρες μετά τις βάσεις

Κατι δεν καταλαβαίνω
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

milianis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη milianis
Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O milianis έγραψε στις 16:08, 13-08-17:

Κατι δεν καταλαβαίνω
Άλλαξε το name σε Σέρλοκ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

O PanosGR έγραψε στις 17:41, 13-08-17:

ΧΑ ΧΑ.
Περιμενω με ανυπομονησία να δω τη βάση του ΛΟΧΡΗ. Εύχομαι να περάσεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 13-08-17 στις 22:46. Αιτία: Διαγραφή παράθεσης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 17:42, 13-08-17:

ΧΑ ΧΑ.
Περιμενω με ανυπομονησία να δω τη βάση του ΛΟΧΡΗ. Εύχομαι να περάσεις.
Σε ευχαριστώ αλλά μήπως να περίμενες με ανυπομονησία την βάση του ΔΕΟΣ;;
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

O Diogenis98 έγραψε στις 17:43, 13-08-17:

Ας μου απαντήσει κάποιος ρε παιδια τι πιθανότητες μου δίνετε για Οικ επιστημών εκπα με 6% το έχασα περυσι για 33 μορια κ πΙρνει 18 ατομα
Θα τρελαθώ απ το άγχος μου, ειναι η μόνη μου ευκαιρία να κανω κατι
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

O PanosGR έγραψε στις 17:45, 13-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
Σε ευχαριστώ αλλά μήπως να περίμενες με ανυπομονησία την βάση του ΔΕΟΣ;;
Μπα ειμαι μέσα. Σε περιμένουμε, παντως, στο ΟΠΑ! Είτε φετος η του χρονου.
Παράθεση

Φοιτητής

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 17:54, 13-08-17:

Σε ευχαριστώ αλλά του χρόνου θα έρθω
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

O Diogenis98 έγραψε στις 18:09, 13-08-17:

Κάποια αλλη γνώμη παιδια;
Πιο τεκμηριωμένη;
Παράθεση

milianis

Νεοφερμένος

O milianis έγραψε στις 18:20, 13-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Diogenis98
Ας μου απαντήσει κάποιος ρε παιδια τι πιθανότητες μου δίνετε για Οικ επιστημών εκπα με 6% το έχασα περυσι για 33 μορια κ πΙρνει 18 ατομα
Θα τρελαθώ απ το άγχος μου, ειναι η μόνη μου ευκαιρία να κανω κατι
Μεγάλε ήρεμα, μην το μεγαλοποιεις τόσο στο μυαλό σου, δεν τελειώνει η ζωή στο πανεπιστήμιο και τις πανελλήνιες. 19 χρόνων είσαι , έχεις όλα τα περιθώρια να βρεις την άκρη. Από κει και πέρα, για το 6% που θέλεις εκτιμήσεις, κανεις δε μπορεί να σου απαντήσει μετά βεβαιότητας δυστυχώς, διότι πολύ απλά δε ξέρει κανείς πόσοι ξανακαναν μηχανογραφικό και τι δήλωσαν. Σκέψου μόνο πόσο έξω πέφτουν κάθε χρόνο οι εκτιμήσεις για το 90%, για το οποίο υποτίθεται ότι έχουν πολλά περισσότερα στοιχεία για να δουλέψουν
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

O Diogenis98 έγραψε στις 18:24, 13-08-17:

@milianis, εχεις απόλυτο δίκιο.
Παρ'ολα αυτα οι πιθανότητες δεν ειναι με το μέρος μου;
Παράθεση

Φοιτητής

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 18:39, 13-08-17:

δεν μπορεί να υπάρξει πιο τεκμηριωμένη γνώμη από την στιγμή που δεν έχουμε στοιχεία για το πόσοι κάνουν 6% και τα ποσοστά αυτών στις κλιμακώσεις μοριών
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

O milkos έγραψε στις 18:41, 13-08-17:

Το οικονομικό του εκπα δεν έχει μεγάλη ζήτηση,παίρνει σχετικά πολλά άτομα,είσαι σχεδον στην βάση.Νομίζω αρκούν
Παράθεση

milianis

Νεοφερμένος

O milianis έγραψε στις 18:41, 13-08-17:

Είσαι πάρα πολύ κοντά,αυτό είναι σίγουρο. Αλλά δεν είμαι εκτιμητής και ούτε θα προσπαθήσω να τον παραστήσω, ειδικά χωρίς να γνωρίζω κάτι. Σου το εύχομαι παντως
Παράθεση

Diogenis98

Νεοφερμένος

O Diogenis98 έγραψε στις 18:43, 13-08-17:

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδια.
Κατ'εμε θεωρώ, ότι επειδή το εχασα για 33 μορια και τα 18 ατομα που παίρνει ειναι υπεραρκετά, +ότι φετος δε διεκδικούν τη συγκεκριμένη σχολη κ απ Αλλα πεδία δίνοντας ως 7ο μαθημα το αοθ, κατα 90% ειμαι μεσα. Ελπίζω να το δω και με τα μάτια μου
Να ειστε καλα
Παράθεση

Ιωάννα Μς. (Ιωάννα)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Ιωάννα Μς.
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Ιωάννα Μς. έγραψε στις 18:45, 13-08-17:

Γεια σας έδωσα φέτος πανελλήνιες για το 3ο πεδίο-πόση θα είναι περίπου η διακύμανση των μορίων; Εγώ συγκέντρωσα 11.572 και ενδιαφέρομαι για το τμήμα τεχνολόγων γεωπόνων στο ΤΕΙ Λάρισας.
Παράθεση

Aliki_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Aliki_
H Aliki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Aliki_ έγραψε στις 01:25, 14-08-17:

Γεια σας! Εδωσα φετος πανελλαδικες στο 3ο πεδιο με 16974 μορια. Πιανω το χημικο στην κρητη; Περυσι ηταν 15121. Εχω διαβασει εκτιμησεις που λενε οτι θα παει γυρω στο 16400, αλλα προσφατα διαβασα για 17400 και ψιλοαγχωθηκα. Τι πιστευετε;
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 12:50, 14-08-17:

ποσο βλεπετε Λοχρη και ΔΕΤ οπα?
Παράθεση

Φοιτητής

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 12:57, 14-08-17:

με 16400 σίγουρα πιάνεις λοχρη ίσως και ΔΕΤ,τώρα για εκτιμήσεις έχω δει αρκετές να δίνουν λοχρη στο 16200 κοντά αλλά διαφωνώ κάπως λόγω λιγότερες θέσεις εισακτέων και κάποιες σχολές που μπήκαν στον μηχανογραφικό του 2ου πεδίου
Παράθεση

TheoniNia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TheoniNia
H TheoniNia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheoniNia έγραψε στις 15:48, 15-08-17:

Εχει κανεις κατι να πει για το 10%?? Εχει κανει κανεις απο εδω??
Παράθεση

Φοιτητής

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 15:58, 15-08-17:

κανείς δεν μπορεί να πει τίποτα για το 10% από την στιγμή που δεν δημοσιεύονται στατιστικά στοιχεία
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

O milkos έγραψε στις 16:47, 15-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από TheoniNia
Εχει κανεις κατι να πει για το 10%?? Εχει κανει κανεις απο εδω??
Πόσα μόρια και σε ποιο πεδίο;
Παράθεση

TheoniNia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TheoniNia
H TheoniNia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheoniNia έγραψε στις 17:16, 15-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από milkos
Πόσα μόρια και σε ποιο πεδίο;
9,300 3ο (δεν εχω πολλες ελπιδες)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015 - Από Dr.K
      Το θέμα έχει λάβει 2601 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-08-15 στις 15:28.
    • [Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012 - Από trelomaniakos
      Το θέμα έχει λάβει 476 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-12 στις 08:36.
    • [Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011 - Από Redman20
      Το θέμα έχει λάβει 422 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 16:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους