Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,615 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,193 μηνύματα σε 94,907 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

ranna

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ranna
Ο ranna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O ranna έγραψε στις 09:17, 17-06-17:

Θεωρώ πως φέτος θα υπάρχει πτώση στις Ιατρικές (ασχέτως της μείωσης των θέσεων),οπότε με αυτούς τους βαθμούς πρέπει να είσαι μέσα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SilentPill

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SilentPill
Ο SilentPill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O SilentPill έγραψε στις 09:45, 17-06-17:

μπαα αντε να πεσουν 100 μορια το πολυ, δεν νομιζω περισσοτερο για να περναω..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τυφών
Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O Τυφών έγραψε στις 12:30, 17-06-17:

Πέρα από την θεωρητική όπου και εκεί θα υπάρξει έστω Κ λίγη αύξηση..Εγώ δίνω έκθεση, τρώω το αγγούρι στα μαθηματικά και μετά έχω Φυσική χημεία όπου τζογαρω ειδικά Φυσική..Ενώ ο αλλος αεππ αοθ Δηλαδή 2 σίγουρα 20αρια για τον διαβασμενο..Άσε που θα έχει ρίξει Κ το τριπλασιο διάβασμα από εμένα στα μαθηματικά..Από εκεί και πέρα ο άλλος γλυτώνει τα μαθηματικά και δίνει χημεία βιολογία που πάει για ψηλούς βαθμούς με ψυχολογία και Φυσική όπου έχει αναλογικά πιο πολύ χρόνο να αφιερώσει μέσα στη χρόνια. Συνοπτική η θετική είναι η πιο αδικημένη κατεύθυνση και λόγω δυσκολίας και λόγω θεμάτων και δεν διαφωνεί κανείς..είναι Σαν να σου λένε μην πας θετική πήγαινε όπου αλλού θες ακόμα κ επαλ..Δεν ξέρω που αποσκοπεί Αυτό αλλά όταν πέρσυ πολλά παιδιά απέφυγαν τα μαθηματικά τα θέματα Ήταν φυσιολογικά Ενώ φέτος ουσιαστικά άνοιξαν τον λάκκο τους και θα δείτε πως θα μειωθούν οι υποψήφιοι με μαθηματικά..Και Μην πείτε για όλους δύσκολα είναι, με τις κοινές σχολές τι θα γίνει; 4 στους 5 θα είναι από τα άλλα πεδία και 1 στους 5 από το 2ο οπότε μαντέψτε Ποιοί είναι οι χαμένοι..Γιατί όταν ο άλλος θέλει ιατρική και γράψει 18000 θα πιάσει όλες τις υπόλοιπες σχολές γύρω γύρω με αποτέλεσμα να μην μπούνε άλλοι..Ενώ άντε να γράψεις τόσο από θετική
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 713 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 13:29, 17-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Τυφών
Πέρα από την θεωρητική όπου και εκεί θα υπάρξει έστω Κ λίγη αύξηση..Εγώ δίνω έκθεση, τρώω το αγγούρι στα μαθηματικά και μετά έχω Φυσική χημεία όπου τζογαρω ειδικά Φυσική..Ενώ ο αλλος αεππ αοθ Δηλαδή 2 σίγουρα 20αρια για τον διαβασμενο..Άσε που θα έχει ρίξει Κ το τριπλασιο διάβασμα από εμένα στα μαθηματικά..Από εκεί και πέρα ο άλλος γλυτώνει τα μαθηματικά και δίνει χημεία βιολογία που πάει για ψηλούς βαθμούς με ψυχολογία και Φυσική όπου έχει αναλογικά πιο πολύ χρόνο να αφιερώσει μέσα στη χρόνια. Συνοπτική η θετική είναι η πιο αδικημένη κατεύθυνση και λόγω δυσκολίας και λόγω θεμάτων και δεν διαφωνεί κανείς..είναι Σαν να σου λένε μην πας θετική πήγαινε όπου αλλού θες ακόμα κ επαλ..Δεν ξέρω που αποσκοπεί Αυτό αλλά όταν πέρσυ πολλά παιδιά απέφυγαν τα μαθηματικά τα θέματα Ήταν φυσιολογικά Ενώ φέτος ουσιαστικά άνοιξαν τον λάκκο τους και θα δείτε πως θα μειωθούν οι υποψήφιοι με μαθηματικά..Και Μην πείτε για όλους δύσκολα είναι, με τις κοινές σχολές τι θα γίνει; 4 στους 5 θα είναι από τα άλλα πεδία και 1 στους 5 από το 2ο οπότε μαντέψτε Ποιοί είναι οι χαμένοι..Γιατί όταν ο άλλος θέλει ιατρική και γράψει 18000 θα πιάσει όλες τις υπόλοιπες σχολές γύρω γύρω με αποτέλεσμα να μην μπούνε άλλοι..Ενώ άντε να γράψεις τόσο από θετική
"αδικημένη κατεύθυνση"... Μα τους υποψηφίους της θετικής επιδιώκεις να ξεπεράσεις, με αυτούς ανταγωνίζεσαι! Τι σε νοιάζουν οι άλλες κατευθύνσεις; Ας πήγαινες θεωρητική να γράψεις σε πιο εύκολα θέματα με λιγότερο ανταγωνισμό, go ahead.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O Τυφών έγραψε στις 15:01, 17-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Stickerbush
"αδικημένη κατεύθυνση"... Μα τους υποψηφίους της θετικής επιδιώκεις να ξεπεράσεις, με αυτούς ανταγωνίζεσαι! Τι σε νοιάζουν οι άλλες κατευθύνσεις; Ας πήγαινες θεωρητική να γράψεις σε πιο εύκολα θέματα με λιγότερο ανταγωνισμό, go ahead.
Φίλε μου Αυτό εξηγώ από πάνω..Δεν συναγωνιζομαι μόνο αυτούς της θετικής αλλά Κ αυτούς από τα άλλα πεδία για τις κοινές σχολές οι οποίοι είναι σε ευνοϊκότερη θέση
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Evcathy
H Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H Evcathy έγραψε στις 15:07, 17-06-17:

Φίλε μου Αυτό εξηγώ από πάνω..Δεν συναγωνιζομαι μόνο αυτούς της θετικής αλλά Κ αυτούς από τα άλλα πεδία για τις κοινές σχολές οι οποίοι είναι σε ευνοϊκότερη θέση
Αχ δύσκολη ζωή. Παντα κατι θα φταίει..
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

O Τυφών έγραψε στις 15:14, 17-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Evcathy
Αχ δύσκολη ζωή. Παντα κατι θα φταίει..
Εκτός από το να ρητορευεις και να το παίζεις αυθεντία για έναν χώρο που έχεις μηδαμινή σχέση και επαφή τα τελευταία χρόνια ασχολείσαι Κ με κάτι άλλο;
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Evcathy
H Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H Evcathy έγραψε στις 15:23, 17-06-17:

Εκτός από το να ρητορευεις και να το παίζεις αυθεντία για έναν χώρο που έχεις μηδαμινή σχέση και επαφή τα τελευταία χρόνια ασχολείσαι Κ με κάτι άλλο;
Μαν get your facts straight. Έδινα πανελληνιες φέτος με βιολογια. (Ναι ειμαι απο αυτους που λες οτι ειχαν περισσότερο χρονο για διαβασμα απο εσενα, ασχέτως αν δεν παράτησα την σχολη μου καθολου όλη τη χρονια). Γιατι ομως, βλέπεις συνεχεια μονο αυτα και αυτους που μπορούν να σε βλάψουν σε αυτες τις εξετασεις; Εστίαζε εκει που υπέρτερεις εσυ. Κατι θα εχεις κι εσυ.

Εντωμεταξυ οχι οτι δεν ειμαι, αλλα ποτε το έπαιξα αυθεντία;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,671 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 18:26, 18-06-17:

Οι Πανελλήνιες τελειώσαν και μπορούν να γίνουν οι πρώτες εκτιμήσεις.

Μπορεί ο καθένας να κάνει την εκτίμηση τέσσερα μαθήματα είναι πλέον δεν είναι τόσο δύσκολο όσο παλιότερα θαρρώ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 01-07-17 στις 12:10. Αιτία: προσαρμογη στους ορους χρησης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 18:28, 18-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Οι Πανελλήνιες τελειώσαν και μπορούν να γίνουν οι πρώτες εκτιμήσεις. Μπορεί ο καθένας να κάνει την εκτίμηση τέσσερα μαθήματα είναι πλέον δεν είναι τόσο δύσκολο όσο παλιότερα θαρρώ.
Μπορει να ειναι 4 αλλα για σκεψου αν πατωσεις στο μαθημα βαρυτητας μιλαμε για κατω απο 16.500.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 01-07-17 στις 12:11. Αιτία: Επεξεργασια παραθεσης
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,671 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 18:32, 18-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελος Κοκ
Μπορει να ειναι 4 αλλα για σκεψου αν πατωσεις στο μαθημα βαρυτητας μιλαμε για κατω απο 16.500.
δεν αναφέρομαι σε δυσκολια αλλα στις εκτιμήσεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 01-07-17 στις 12:11. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 18:36, 18-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
δεν αναφέρομαι σε δυσκολια αλλα στις εκτιμήσεις.
Ουτε εγω αναφερομαι σε δυσκολια απλα σου λεω οτι αν δεν γραψεις καλα σε ενα συγκεκριμενο πεφτεις χαμηλα με αποτελεσμα να ειναι δυσκολο να κανεις προβλεψη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 01-07-17 στις 12:12. Αιτία: Αφαιρεση σχολίου σε αφαιρεμενο χωρίο
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tonyler
Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O tonyler έγραψε στις 22:30, 18-06-17:

Μετά απο τεράστια έρευνα και συζητήσεις με παιδια που έδιναν φετος , κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι εξεταζομενοι στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης δεν τα πήγαν και τοσο καλά!
ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΠΡΩΤΑ!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 23:33, 18-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από tonyler
Μετά απο τεράστια έρευνα και συζητήσεις με παιδια που έδιναν φετος , κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι εξεταζομενοι στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης δεν τα πήγαν και τοσο καλά!
ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΠΡΩΤΑ!
Αυτο το ξερουμε ηδη
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O tonyler έγραψε στις 00:03, 19-06-17:

Αφού σας το αποκαλυψα εγώ με τις έρευνές μου
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sinai

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sinai
Ο Sinai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Sinai έγραψε στις 13:06, 19-06-17:

Ξέρει κανείς τι περίπου θα γίνει με τις βάσεις;
Παράθεση

Δεα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεα
Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O Δεα έγραψε στις 15:31, 22-06-17:

Κανείς που θέλει αστυφυλακων;
Παράθεση

Mask1000

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mask1000
Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Mask1000 έγραψε στις 15:39, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Δεα
Κανείς που θέλει αστυφυλακων;
Πολλοί αλλά ποιοί τις πιάνουν Είναι δύσκολες οι ατιμες...
Παράθεση

Δεα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεα
Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O Δεα έγραψε στις 15:42, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Mask1000
Πολλοί αλλά ποιοί τις πιάνουν Είναι δύσκολες οι ατιμες...
Δυστυχώς ναι, έχει πάει 16.5 η αστυφυλακων και 11 ο δάσκαλος αν ειναι δυνατόν δλδ. Είναι μόλις 179 θέσεις κ είναι 2με 2500 υποψήφιοι κάθε χρόνο. Θα ανέβει κ φέτος πιστεύω λόγω θεωρητικης. Εμείς στο οικονομίας κ πληροφορικής δν έχουμε ελπίδες λόγω μαθηματικών
Παράθεση

Sinai

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sinai
Ο Sinai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Sinai έγραψε στις 15:50, 22-06-17:

Σύντομα θα βγούμε οι βάσεις.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 15:56, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Sinai
Σύντομα θα βγούμε οι βάσεις.
*Μορια
Οι βασεις βγαινουν τελη αυγουστου
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O tonyler έγραψε στις 16:00, 22-06-17:

Εγώ ελπίζω να πέσουν (ή να μην ανέβουν τεσπα) τα μόρια για τη βαση της σχολής Ανθυποπυραγών...
Εγώ βέβαια δίνω του χρόνου. Δεν θα παίξει κανένα ουσιαστικό ρολο είτε ανέβουν είτε πέσουν οι βάσεις , αλλα θα είναι καλο ψυχολογικό σπρώξιμο...
Τι λέτε? Πιστεύετε θα ανέβουν;
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 16:03, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από tonyler
Εγώ ελπίζω να πέσουν (ή να μην ανέβουν τεσπα) τα μόρια για τη βαση της σχολής Ανθυποπυραγών...
Εγώ βέβαια δίνω του χρόνου. Δεν θα παίξει κανένα ουσιαστικό ρολο είτε ανέβουν είτε πέσουν οι βάσεις , αλλα θα είναι καλο ψυχολογικό σπρώξιμο...
Τι λέτε? Πιστεύετε θα ανέβουν;
Θετικη ετσι;
Δεδομενου οτι φετος ηταν σχετικα δυσκολα τα μαθηματικα(μαθημα βαρυτητας) πιστευω οτι του χρονου θα ειναι πιο ευκολα με αποτελεσμα οι βασεις να ανεβουν
Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alex_t
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε στις 16:05, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελος Κοκ
Θετικη ετσι;
Δεδομενου οτι φετος ηταν σχετικα δυσκολα τα μαθηματικα(μαθημα βαρυτητας) πιστευω οτι του χρονου θα ειναι πιο ευκολα με αποτελεσμα οι βασεις να ανεβουν
Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να βάλουν δύσκολα στη φυσική, που είναι και αυτή μάθημα βαρύτητας
Παράθεση

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgoshan
Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Giorgoshan έγραψε στις 16:06, 22-06-17:

Eγω είμαι θεωρητική. Τι προβλέπεται για μένα; Ανεβαίνουν ή πέφτουν;Φέτος έδωσα πρώτη φορά πανελλήνιες ελπίζω να πέτυχα.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 16:08, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Alex_t
Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να βάλουν δύσκολα στη φυσική, που είναι και αυτή μάθημα βαρύτητας
Τα μαθηματικα πιανουν πιο πολυ οποτε κανουν την διαφορα
Επιπλεον πεφτουν αρκετα φετος μην περιμενετε να πεσουν κι αλλο του χρονου ας ειμαστε ρεαλιστες
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O tonyler έγραψε στις 16:15, 22-06-17:

Τεχνολογική Είμαι οποτε κουλλ 8-) . Ας βάλουν ο,τι θέλουν Φυσική. Για κάποιο λόγο φοβάμαι ότι του χρόνου θα βάλουν δύσκολα στην έκθεση (μιας και φέτος δεν έβαλαν τίποτα ιδιαίτερα δυσκολο-νορμάλ νομίζω ήταν)
Παράθεση

Mask1000

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mask1000
Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Mask1000 έγραψε στις 16:20, 22-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgoshan
Eγω είμαι θεωρητική. Τι προβλέπεται για μένα; Ανεβαίνουν ή πέφτουν;Φέτος έδωσα πρώτη φορά πανελλήνιες ελπίζω να πέτυχα.
Man κανείς δε ξέρει τι θα γίνει.
Παράθεση

ποκο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ποκο
H ποκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ποκο έγραψε στις 12:40, 30-06-17:

17920 1ο Πεδίο. Πιάνω νομικη κομοτηνης; Υπαρχει περιπτωση να ανεβει 500 μορια;;;;
Παράθεση

hero1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη hero1
Ο hero1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O hero1 έγραψε στις 12:53, 30-06-17:

με 18500 εχω ελπιδες για ιατρικες;
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,799 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 14:16, 30-06-17:

τα στατιστικά τα έχουμε??
Παράθεση

ποκο

Νεοφερμένος

H ποκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ποκο έγραψε στις 14:45, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από ποκο
17920 1ο Πεδίο. Πιάνω νομικη κομοτηνης; Υπαρχει περιπτωση να ανεβει 500 μορια;;;;
Κανεις;;;; έχω πολύ άγχος
Παράθεση

paopaopao

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη paopaopao
Ο paopaopao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O paopaopao έγραψε στις 14:46, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από ποκο
Κανεις;;;; έχω πολύ άγχος
Ηρεμησε,αν ειναι δυνατον να εχει αυξηση 500 μορια.Περνας ανετα
Παράθεση

ποκο

Νεοφερμένος

H ποκο έγραψε στις 14:56, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από paopaopao
Ηρεμησε,αν ειναι δυνατον να εχει αυξηση 500 μορια.Περνας ανετα
Σ' ευχαριστώ. Μ'εριξε πολύ η έκθεση και έχω στεναχωρηθεί. Λέτε να πέσουν καθόλου μπας και πιάσω Θεσσαλονίκη; αν και με την Κομοτηνή ευχαριστημένη είμαι.
Παράθεση

Krew

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Krew
Ο Krew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Krew έγραψε στις 15:06, 30-06-17:

Έγραψα 17.939 στο 2ο πεδίο.Περνάω χημικό Αθήνας;
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη underdog
Ο underdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O underdog έγραψε στις 15:10, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Krew
οχι!
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη GTR-890
Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε στις 15:14, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Krew
Χωρις να θελω να σε στεναχωρισω ....ο καθηγητης της χημειας που εχω μου ειπε οτι το χημικο θα πεταχτει στα υψη αφου το εβαλαν και στο 3ο πεδιο
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 713 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 15:18, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Χωρις να θελω να σε στεναχωρισω ....ο καθηγητης της χημειας που εχω μου ειπε οτι το χημικο θα πεταχτει στα υψη αφου το εβαλαν και στο 3ο πεδιο
"στα ύψη", αλλά θα το πιάνει.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 16:55, 30-06-17:

16400 στο 5ο πεδιο.. λοχρη δετ πιανω?
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη underdog
Ο underdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O underdog έγραψε στις 17:09, 30-06-17:

σιγουρα ναι
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

samakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη samakos
Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O samakos έγραψε στις 19:58, 30-06-17:

Eίμαι 5ο πεδίο ...παιδιά τι νομίζετε θα ανεβούν οι βάσεις σε ΑΕΙ Αθήνας - Πειραία ?
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη klean
Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 897 μηνύματα.

O klean έγραψε στις 20:06, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από samakos
Eίμαι 5ο πεδίο ...παιδιά τι νομίζετε θα ανεβούν οι βάσεις σε ΑΕΙ Αθήνας - Πειραία ?
Έχει ακουστεί για μεγάλη πτώση, ισχυρότερη βέβαια όσο απομακρύνεσαι από την Αθήνα, αλλά και στην Αθήνα.
Παράθεση

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,277 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 22:32, 30-06-17:

Καλά στο 5 θα πέσουν πάνω από 500 μόρια.
Παράθεση

samakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη samakos
Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O samakos έγραψε στις 22:36, 30-06-17:

είμαι με τα περσινά δεδομένα 1 μόριο ( έχω τρελλαθεί δηλαδή....) παραπάνω από ΑΕΙ του ΠΕΙΡΑΙΑ .......στα ψηφιακά συστήματα τι στο διάολο τόσο γκαντέμης θα είμαι να ανεβεί αυτό...????????
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,277 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 22:41, 30-06-17:

Δεν νομίζω.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,187 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 23:07, 30-06-17:

Η θεωρητική θα έχει ανεβοκατεβάσματα ανάλογα με τις προτιμήσεις των παιδιών.

Τα τεφαα θα πέσουν.
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 23:09, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Καλά στο 5 θα πέσουν πάνω από 500 μόρια.
Εξαρταται από το τμημα.
ΔΕΤ και ΛΟΧΡΗ δε θα πέσουν τοσο, πιστεύω.
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O fotisapple έγραψε στις 23:11, 30-06-17:

Ο καθηγητές μου μου είπε ότι η λοχρη του οπα από 16.850 θα πέσει περίπου στο 16.500.
Παράθεση

calmen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη calmen
Ο calmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O calmen έγραψε στις 00:02, 01-07-17:

λογικα θα διαβασει τον καφε ή τα χαρτια ή θα εκανε ταμα στον δια..εγω πιστευω 16349
Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alex_t
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε στις 00:28, 01-07-17:

Πάντως εξεπλάγην θετικά για τις προβλέψεις για άνοδο των παιδαγωγικών. Νόμιζα πως δε θα ξεκολλήσουν ποτέ ξανά από το 9-14 που βρισκόντουσαν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015 - Από Dr.K
      Το θέμα έχει λάβει 2601 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-08-15 στις 15:28.
    • [Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012 - Από trelomaniakos
      Το θέμα έχει λάβει 476 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-12 στις 08:36.
    • [Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011 - Από Redman20
      Το θέμα έχει λάβει 422 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 16:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους