Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,362 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,292 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 398 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Θα σας λείψει το σχολείο;

Foux ((:)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Foux
H (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

H Foux έγραψε στις 00:13, 03-05-09:

Εμένα αρκετά... Μια βδομάδα μαθημάτων έμεινε και έχω αρχίσει να νιώθω λίγο κάπως..
Εσάς θα σας λείψει και αν ναι τι ακριβώς;

Εμένα πάντως το μόνο που δεν θα μου λείψει είναι το διάβασμα για τις πανελλήνιες..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mariosxania
Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε στις 09:59, 03-05-09:

Οχι δεν θα μου λείψει καθόλου έχω βαρεθεί....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stella X

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stella X
H Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Stella X έγραψε στις 12:01, 03-05-09:

Ααααχχχ......!!!!!!! Θα μου λειψει ΠΟΛΥ το σχολειο..Οι πλακες, οι γκαφες, τα πειραγματα με τους συμμαθητες μου... ΟΛΑ!!!! Σνιφ.. Τελος η ταξη (12 ολοκληρα χρονια, μεσα σε μια ταξη!)...σε λιγους μηνες θα ειμαστε σε αμφιθεατρο!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mariaaa (ΜΑΡΙΑ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mariaaa
H ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H mariaaa έγραψε στις 12:06, 03-05-09:

Παιδια σας ευχομαι καλη επιτυχια και να καταφερετε να μπειτε στη σχολη που αγαπατε αλλα να ξερετε ολα αυτα που περναγατε στο σχολειο θα σας λειψουν πολυυυυυ.........εμενα προσωπικα μου λειπουν πολυ....εννοειται πως δεν μ λειπει το διαβασμα...γι αυτο να κρατησετε εστω και ως αναμνηση τα καλυτερα σας χρονια!!!!!!!αντε και καλη φοιτιτικη ζωη.....που κι αυτη ειναι τελειαα πιστεψτε με!!!!

Παράθεση

kostas tifkitsis

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη kostas tifkitsis
Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O kostas tifkitsis έγραψε στις 12:23, 03-05-09:

παιδια ειναι ο μεγαλος μου φοβος.......με αυτα τα πειδια ειμαστε 6 χρονια μαζι και εχουμε δεθει ολοι παραπολυ μιλαω για το τμημα που ειμαι.δεν θα μουλειψει το διαβασμα κα αυτα αλλα τα αστεια οι φαρσες οι αποβολες τα σκονακια οι κοπανες ολα αυτα παιδια δεν αγοραζονται με τιποτα ολο το κλιμα γενικα.....δεθηκαμε πολυ και ειδικα φετος που ανεβασαμε και ενα θεατρικο....αλλα σκεφτομαι κατι που με δινει λιγο χαρα...οτι αν δεν θελεις να χαθεις με καποιον δεν θα χαθεις αλλα και παλι του χρονου στο πανεπιστημιο πρωτα ο θεος θα ειμαστε 100 ατομα σε εναν χωρο και δεν θα μιλιομαστε που λεει ο λογος .......συμβουλη για τους πιο μικρουςνα χαρειτε την καθε στιγμη στο σχολειο γιατι ειναι πραγματικα μοναδικες και δεν θα ις ξαναζησετε ποτε........θα θελα πραγματικα να ξαναγυρισω στο δημοτικο....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

greekteo (Κώστας)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη greekteo
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 546 μηνύματα.

O greekteo έγραψε στις 13:41, 03-05-09:

Εμενα θα μου λειψει το σχολειο αρκετα. Βεβαια στην απεξω προτιμω να μεινει αυτη η ταξη τωρα, διοτι εχει πολυ τρεξιμο και διαβασμα. Αλλα γενικα τα σχολικα χρονια και ιδιαιτερα οταν καποιος ειναι μικρος ειναι τα πιο αθωα και ευχαριστα χρονια πιστευω.

Παράθεση

GreekPilot18 (Hλιας)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη GreekPilot18
Ο Hλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O GreekPilot18 έγραψε στις 14:27, 03-05-09:

Με τιποτα...

Παράθεση

Fanis4

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fanis4
Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

O Fanis4 έγραψε στις 15:02, 03-05-09:

Η αληθεια ειναι πως στην αρχη ολοι θα λεμε "επιτελους τελειωσαμε"αλλα αργοτερα θα το νοσταλγησουμε το σχολειο.Ακομα και αυτη η αγωνια των πανελλαδικων θα μας λειψει αργοτερα οσο και αν σας φαινεται παραξενο.Ειναι και αυτο μια εμπειρια!

Παράθεση

'Ερικα (Ερικα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη 'Ερικα
H Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H 'Ερικα shaaaalalalaalala... έγραψε στις 15:23, 03-05-09:

οχι.μονο οι φιλοι μου!Μια μουτζα θα ριξω και θα φυγω!

Παράθεση

mi3s

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mi3s
Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε στις 13:39, 04-05-09:

Όχι καθόλου δεν πρόκειται να μου λείψει.

Παράθεση

Petrofskaya (Πέτρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Petrofskaya
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Petrofskaya έγραψε στις 22:23, 04-05-09:

Εννοείται πως δεν θα μου λείψει στο ελάχιστο, ΚΑΝΕΝΑΣ καθηγητής μου, γιατί κανένας δεν είναι φυσιολογικός, όχι απλά καθηγητής, αλλά άνθρωπος(οκ με μια εξαίρεση). Επίσης δεν πρόκειται να μου λείψει καθόλου μα καθόλου το άγχος και το διάβασμα, όχι τόσο για το σχολείο, όσο για το φροντηστήριο.. Το μόνο πράγμα που ίσως κάποτε μου λείψει, είναι ο χαβαλές με την παρέα στην τάξη, στα διαλείμματα, γενικά στους χώρους του σχολείου..
Τέλος, δεν θα ξεχάσω ποτέ τους καθηγητές του φροντηστηρίου μου που εντάξει, οι άνθρωποι τα σπάνε. Είναι σαν φίλοι μας που απλά εχουν γνώσεις παραπάνω.. Όλοι με καποια τρέλα πάνω τους. Το μόνο που θα μου λείψει αρκετά, απο τις πρώτες ίσως μέρες μετά το τέλος του σχολείου, από την σχολική περίοδο, είναι η κατάσταση στο φροντηστήριο τον τελευταίο χρόνο..
Βέβαια δεν θα μου λείψει αρκετά ώστε να θέλω να ξαναπεράσω όλο το λούκι της προετοιμασίας για τις πανελλήνιες(να μείνω δηλαδή)... Είπαμε!

Παράθεση

onoffon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη onoffon
Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων Γενική Σειρά . Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O onoffon έγραψε στις 14:26, 06-05-09:

θα μου λειψει ρε γαμωτοοοοοοοοοοοοο! τις πλακες τον χαβαλε τις παρεες που κανουμε στο σχολειο πιστεβω δεν θα τις κανουμε πουθενα αλλου

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 15:07, 06-05-09:

Δεν τελειώνω ακόμα αλλά το λέω και βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι δεν θα μου λείψει.

Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Οδυσσέας
Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε στις 15:13, 06-05-09:

Εμενα θα λειψει αλλα δεν λυπαμαι και πολυ γιαυτο.Νομιζω στι πανεπιστημιο θα περναω καλυτερα.

Παράθεση

stefa_1 (Στέφανος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stefa_1
Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O stefa_1 έγραψε στις 16:37, 06-05-09:

Εμενα δεν θα μου λειψει καθολου.Την περιμενα πολυ καιρο αυτη τη μερα
Αντε και με το καλο να φυγω για Σερβια

Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zod
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 429 μηνύματα.

O Zod έγραψε στις 18:21, 06-05-09:

Ούτε εμένα θα μου λείψει το σχολείο. Τα μοναδικά άτομα που θα μου λείψουν είναι τα 4-5 άτομα που κάνω παρέα από τα τόσα άτομα που υπάρχουν εκεί μέσα. Ευτυχώς οι φίλοι μου είναι κυρίως εξωσχολικοί ή από άλλο Λύκειο. Γενικά το επίπεδο της τάξης μου αυτά τα 6 χρόνια ήταν τελείως άθλιο, από καθηγητές και μαθητές(με ελάχιστες εξαιρέσεις βέβαια). Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους !

Παράθεση

onoffon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη onoffon
Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων Γενική Σειρά . Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O onoffon έγραψε στις 18:24, 06-05-09:

παντως κανεις δεν ξερει αμα του λειψει ή οχι.. αυτο θα το καταλαβουμε σε λιγα χρονακια... αλλα εμενα ακομη δν τελιωσα κ μ λειπει

Παράθεση

efi_11 (Εφη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη efi_11
H Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

H efi_11 έγραψε στις 10:47, 07-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Zod
Ούτε εμένα θα μου λείψει το σχολείο. Τα μοναδικά άτομα που θα μου λείψουν είναι τα 4-5 άτομα που κάνω παρέα από τα τόσα άτομα που υπάρχουν εκεί μέσα. Ευτυχώς οι φίλοι μου είναι κυρίως εξωσχολικοί ή από άλλο Λύκειο. Γενικά το επίπεδο της τάξης μου αυτά τα 6 χρόνια ήταν τελείως άθλιο, από καθηγητές και μαθητές(με ελάχιστες εξαιρέσεις βέβαια). Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους !

Συμφωνω απολυτα! Τα λιγα ατομα που εκτιμω απο το σχολειο, δεν θα τα αφησω... Γενικα δεν μπορω να πω οτι τα τελευταια 2 χροναι περασα καλα... Οι μονες καλες μου μνημες ερχονται απο δημοτικο-γυμνασιο, αντε και 1 λυκειου...
Απο κει και περα βαρεθηκα τα παντα και ολους!!!!

Παράθεση

prwteas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 23:05, 07-05-09:

Αν θα μου λείψει το σχολείο; Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

Παράθεση

kostas tifkitsis

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη kostas tifkitsis
Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O kostas tifkitsis έγραψε στις 23:57, 07-05-09:

εμενα θα μου λειψει και το φροντιστηριο......ειδικα οι καθηγητες και τα παιδια........μας δωσανε πολυ αγαπη........σημερα μας εκανε ενα video
η κυρια των αγγλικων για τα χρονια που περασαν και μαζευτηκαμε σχεδον ολη η ταξη να το δει....τελεια.....κλασσικα τα κοριτσια συγκινηθηκαν αλλα τι να κανουμε ....εγω παντως αυτους με τους οποιους δεν θελω να χαθω δεν θα χαθω.....απο καθηγητες κραταω ελαχιστους...........

Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη juste un instant
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,352 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε στις 00:08, 08-05-09:

Kαθόλου...

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,181 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 12:07, 09-05-09:

Η απάντηση είναι ΝΑΙ

Παιδιά, το σχολείο θα σας λείψει πάρα πολύ όταν περάσετε στο πανεπιστήμιο για να μην σας πω ότι θα σας λείψει και το διάβασμα των πανελληνίων.

Μπορεί να μην το νιώσετε από το 1ο ή το 2ο έτος των σπουδών σας καθώς το παραπάνω διάστημα είναι περίοδος προσαρμογής αλλά μετά το 3ο θα το νιώσετε σίγουρα και αυτά σας τα λέει κάποιος που έχει τελειώσει το σχολείο εδώ και 6 χρόνια.

Πολλές φορές έχω ευχηθεί όταν σπούδαζα στο πανεπιστήμιο να ήμουν ξανά στο λύκειο και να ξαναέδινα πανελλήνιες όσο απίστευτο κι αν ακούγεται (τουλάχιστον το 2ο μέρος).

Παράθεση

sOFaK! <3

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη sOFaK! <3
H sOFaK! <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H sOFaK! <3 έγραψε στις 23:04, 10-05-09:

Θα μου λειψει πολυ το σχολειο....ηδη μου λειπει...!Οχι ομως η πιεση και το αγχος....θα μου λειψουν οι πλακες, ολα τα παιδια ασχετα αν δεν εχω με ολους την ιδια σχεση....μερικοι καθηγητες ακομα και μερικοι που δεν τους συμπαθω ιδιατερα!! Ειδικα τα 3 τελευταια χρονια.....στο λυκειο! Οι εκδρομες και ειδικα η πενταημερη...το δεσιμο φετος με τα παιδια...(ειδικα μετα απο ενα γεγονος), η υποσςτηριξη και οι συζητησεις με καποιους απο τους καθηγητες!!! Να τα αφησω ολα αυτα και να παω που???? αχ.....ξερω οτι η φοιτητικη ζωη θα ειναι η καλυτερη αλλα ΤΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ......!!!!

Παράθεση

Freedom_

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Freedom_
H Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H Freedom_ έγραψε στις 18:27, 12-05-09:

Συμφωνω απόλυτα με την απο πάνω μου!
Και όχι μονο το σχολείο.. Θα μου λείψει το φροντηστηριο, οι συμμαθητές μου και γενικότερα η όλη κατασταση..! δεν μπορω΄να φανταστω πως θα είναι η κθημερινότητα μου χωρίς αυτά. Γιατί παρα την πίεση και το αγχος της φετινης χρονιάς, μπορώ να ομολογήσω πως πέρασα τα καλύτερα χρονια στο σχολείο! Από όλες τις απόψεις..

Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,631 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 11:56, 04-09-17:

Εμενα θα μου ληψει το σχολειο παρα πολυ.Μακαρι να μην τελειωνα φετος γιατι περασα πολυ ωραια ολα αυτα τα χρονια ειδικα στο γυμνασιο.Δεν ξερω θα μου λειψουνακομα και ατομα που δεν μιλουσαμε.Εσας θα σας λειψει το σχολειο?
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 773 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 12:06, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Εμενα θα μου ληψει το σχολειο παρα πολυ.Μακαρι να μην τελειωνα φετος γιατι περασα πολυ ωραια ολα αυτα τα χρονια ειδικα στο γυμνασιο.Δεν ξερω θα μου λειψουνακομα και ατομα που δεν μιλουσαμε.Εσας θα σας λειψει το σχολειο?
Άσε μας ρε... VW lover. Ξέρουμε ότι θα σου λείψει μόνο το απουσιολόγιο.
Παράθεση

movie_buff

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη movie_buff
H movie_buff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H movie_buff έγραψε στις 12:30, 04-09-17:

Μέχρι στιγμής πιστεύω ότι δε θα μου λείψει και τόσο πολύ το σχολείο. Με τα λίγα άτομα που θέλω να κρατήσω επαφή, φυσικά και δε θα χαθούμε. Αναμένω ανυπόμονα τα φοιτητικά χρόνια και αφήνω τα σχολικά πίσω μου χωρίς ίχνος νοσταλγίας. Καλή αρχή σε όλους μας!!!
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,631 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 12:35, 04-09-17:

Ναι το πετυχες.Δεν θα ξοδεψω το χρονο μου με ατομα σαν εσενα.
Καλη αρχη!
Παράθεση

movie_buff

Νεοφερμένος

H movie_buff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H movie_buff έγραψε στις 16:06, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Ναι το πετυχες.Δεν θα ξοδεψω το χρονο μου με ατομα σαν εσενα.
Καλη αρχη!
Απ΄οτι κατάλαβα το ''άτομα σαν και σένα'' πήγαινε για μένα και λίγο με μπέρδεψε... Με προσβάλλεις χωρίς να με ξέρεις....
ΟΚ δεκτόν και αυτό.
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 773 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 16:08, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από movie_buff
Απ΄οτι κατάλαβα το ''άτομα σαν και σένα'' πήγαινε για μένα και λίγο με μπέρδεψε... Με προσβάλλεις χωρίς να με ξέρεις....
ΟΚ δεκτόν και αυτό.
Σε μένα πήγε.
Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 16:08, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από movie_buff
ΟΚ δεκτόν και αυτό.
Στον stickerbush απευθυνόταν.

movie_buff

Νεοφερμένος

H movie_buff έγραψε στις 16:10, 04-09-17:

ΟΚ, σόρρυ δική μου παρανόηση.
Παράθεση

Mary99

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mary99
H Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Mary99 (Τμήμα Κτηνιατρικής ΑΠΘ) έγραψε στις 16:12, 04-09-17:

Καθόλου..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους