Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,022 εγγεγραμμένα μέλη και 3,062,267 μηνύματα σε 93,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 950 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Crow_of_Darkness
Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε στις 09:15, 26-05-06:

Εγω αποφοίτησα με βαθμό 12,9. Το <<ωραίο>> στην όλη υπόθεση είναι ότι στη πρώτη Γυμνασίου θεωρούμουν ''Αστέρι''. Είχα πάρει Βραβείο και Αριστείο, ενώ στη Β Γυμνασίου Αριστείο. Στη συνέχεια όμως, στο Λύκειο ''Ξεφούσκωσα'' σα ''Μπαλόνι''.

Να προσθέσω ότι δεν έδωσα με δέσμες, άλλά με το νέο σύστημα τότε και ο Βαθμός απολυτηρίου είναι αποτέλεσμα κυρίως των επιδόσεων στις πανελλήνιες. Με το βαθμό του Απολυτηρίου έμπαινες σε σχολή. Εσείς με τί βαθμό πήρατε το απολυτήριό σας ? (Όσοι το έχουν πάρει)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 26-05-06 στις 09:20.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 09:19, 26-05-06:

Εγώ στην 1η Γυμνασίου έβγαλα 19+12/13

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ToSoDouLa
H ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ToSoDouLa έγραψε στις 10:55, 26-05-06:

Εγώ για να είμαι ειλικρινής έχω ξεχάσει, ήταν πάντως αρκετά πάνω από 19, νομίζω 19,6
Κι εγώ με πανελλήνιες έδωσα αλλά με τον τρόπο που υπολογίζεται ο βαθμός Απολυτηρίου, οι βαθμοί στα πανελλαδικά μαθήματα δεν μετρούσαν περισσότερο από τα ενδοσχολικά, αλλα και έτσι να ήταν, πάλι τον ίδιο βαθμό θα είχα πάνω κάτω (ψώνιο!!!)

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 11:09, 26-05-06:

17,01 αν θυμάμαι καλά..έχουν περάσει και 11 χρόνια από τότε..
Στο γυμνάσιο ήμουν πολύ καλύτερη μαθήτρια, αλλά στο λύκειο ξεφούσκωσα και εγω Crow .

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:10, 26-05-06:

κάνα 19,5 πρέπει να χα βγάλει

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 11:13, 26-05-06:

16,7

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:13, 26-05-06:

Εγώ απολύθηκα το σωτήριο έτος 1997, οπότε το απολυτήριο ήταν ανεξάρτητο απο τις πανελλήνιες και είχα 18 & 6/11.
Πληροφοριακά αν σταθεί κανείς άτυχος και χάσει το απολυτήριο του(όπως η αφεντιά μου ) δεν μπορεί να βγάλει καινούργιο παρά μόνο αντιγραφο απολύσεως μετά απο βεβαίωση του Ειρηνοδικείου(ό,τι πιο γελοίο έχω κάνει στην ζωή μου να ορκιστώ στο Ευαγγέλιο ότι έχασα το απολυτήριο μου και να πληρώσω και δυο μάρτυρες (απο αυτούς που βρίσκονται στον προθάλαμο και είναι επαγγελματίες μάρτυρες που θα παραστούν με 10 ευρώ όταν κανείς άλλος γνωστός σου δεν μπορεί να είναι πρωί πρωί στο Ειρηνοδικείο και εσύ βιάζεσαι ).Οπότε χάστε την ταυτότητα σας είναι πιο εύκολο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 11:15, 26-05-06:

19,5

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 11:16, 26-05-06:

18

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 11:18, 26-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
19,5
Ωραίος

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 11:55, 26-05-06:

19.7 η 19.8.. δεν θυμαμαι. Παντως ηταν και τα ενδοσχολικα που μας ανεβαζαν πιστευω (τουλαζιστον στη χρονια μου) Μορια ειχα περιπου 19.400 (εξαρταται και απο το πεδιο βεβαια)

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 12:05, 26-05-06:

εχουμε μεγαλη βλαστηση απο οτι βλεπω χωρις παρεξηγηση συγχαρητηρια

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 12:13, 26-05-06:

δεν θυμαμαι, πανε αιωνες απο τοτε

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 12:30, 26-05-06:

Όλα τα σαϊνια εδώ μαζευτήκαμε!!!!!
Το απολυτήριο μου το πήρα με 19 και 8/11

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:29, 26-05-06:

δε θυμάμαι ρε... τι μου λέτε τώρα!
έχω τελειώσει το λύκειο πριν από.... Χ χρόνια
ήταν κάπου κοντά στο 15, ήμουν τότε με τις δέσμες, και βγήκα από την πρώτη δέσμη (φυσικομαθηματικό)

Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cuto
Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε στις 14:14, 26-05-06:

εγω παλι με 17,2.παννεληνιες εβγαλα 15,6 ρε γμτ.στο 4ο πεδιο

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:17, 26-05-06:

εμένα μου δώσανε το απολυτήριο, τις καλύτερες ευχές για το πολυτεχνείο και μια γλάστρα.

19 + 10/12.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 14:48, 26-05-06:

19 και κάμποσα/13. Όχι ότι είχε σημασία, αφού έδωσα πανελλήνιες μετά.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:05, 26-05-06:

με έχει πιάσει η ζέστη....
σε θερμοκήπιο με φύτουκλες βρέθηκα?

Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cuto
Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε στις 15:11, 26-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εμένα μου δώσανε το απολυτήριο, τις καλύτερες ευχές για το πολυτεχνείο και μια γλάστρα.

19 + 10/12.

.....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:08, 26-05-06:

18,6 ( 2-3 μαθήματα στα γραπτά "φταίνε". Τα πάντα και πάντοτε στην 3η Λυκείου έγραφαν 20, άντε το λιγότερο 19 ) (Φύτουκλας)

ΥΓ: Στο Γυμνάσιο έβλεπες 12 και 13 στα τρίμηνα, 19 στις εξετάσεις, με επακόλουθο το 16 ή 15 στους Μέσους Όρους τάξης. (Ξύσουλας)

ΥΓ2: Δημοτικό ΟΛΑ 10 ΠΑΝΤΑ! (Μπέμπουλας)

ΥΓ3: Νηπιαγωγείο δεν πήγα! (Πιπίλας)

ΥΓ4: Το οτι έμαθα να διαβάζω το οφείλω πάντως στην Απογευματινή αν θυμάμαι καλά. Θρυλικά 1987-1988. Εκείνο τον καιρό είχα φάει τρελό πείραγμα γιατί διάβαζα τους τίτλους στο εμπρόσθιο φύλλο, όπως κάνει ο Παπαδάκης κάθε πρωί τώρα. (Εδω τα καλά τα κρεμμύδιααααααααα!)

Οκ αρκετά εψωνίσθην!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:18, 26-05-06:

19 στο απολυτήριο, 19000 μόρια και στις πανελλήνιες. Κάτι που μετανιώνω είναι οτι αν δεν είχα τόοοσο γραμμένα τα ενδοσχολικά θα μπορούσα να είχα πολύ παραπάνω στο απολυτήριο (στα ενδοσχολικά έβαζαν βαθμούς με το τσουβάλι) αλλά τότε με ένοιαζε μόνο ο βαθμος των πανελληνίων

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:22, 26-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
19 στο απολυτήριο, 19000 μόρια και στις πανελλήνιες. Κάτι που μετανιώνω είναι οτι αν δεν είχα τόοοσο γραμμένα τα ενδοσχολικά θα μπορούσα να είχα πολύ παραπάνω στο απολυτήριο (στα ενδοσχολικά έβαζαν βαθμούς με το τσουβάλι) αλλά τότε με ένοιαζε μόνο ο βαθμος των πανελληνίων
Πως το ήξερα οτι θα απαντούσες μετά από εμένα!

ΥΓ: Ακόμα το χω εκείνο το προσόν... Ξέρεις ποιό εννοώ! (Δεν είναι πονηρό μη βιαστείτε οι υπόλοιποι)

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 17:03, 27-05-06:

Απ' ό,τι βλέπω σχεδόν όλοι φυτούκλες ήμαστε. Εγώ 18,8.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 17:46, 27-05-06:

18

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 20:14, 27-05-06:

Αντε, να υπαρχουμε κι εμεις να σπαμε λιγο τη σπασικλιλα εδω μεσα
Γυρω στο 16 αν θυμαμαι καλα

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 02:25, 28-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Αντε, να υπαρχουμε κι εμεις να σπαμε λιγο τη σπασικλιλα εδω μεσα
Γυρω στο 16 αν θυμαμαι καλα
Ετσι ετσι 16 και 7/12.

Αλλα το τει το εβγαλα με 7.65 και η πλακα ειναι οτι επεσα απο το 8+ που εβγαζα

Φοιτιτικη ζωη rulez

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:36, 30-05-06:

19 9/10

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 430 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 15:54, 30-05-06:

19 Ντάν!
Προ Χρηστού βέβαια....

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 15:56, 29-06-06:

Τη δευτέρα γυμνασίου την έβγαλα με 19&10/13

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:37, 29-06-06:

πόσο πιο "σκουλήκι" μπορεί να νοιώσω μετά απ'αυτά που διάβασα..? εγώ ήμουν πάντα μαθήτρια του 19,μέχρι και τις πανελλήνιες της Γ' Λυκείου,όπου τελικό βαθμό έβγαλα 13,8... μ'έφαγε ο έρωτας...

Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MoDeViL
Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε στις 17:22, 29-06-06:

Σήμερα πήρα απολυτήριο.18.4! Άριστος έτσι; Όχι,παίζουμε..

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,352 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 23:39, 29-06-06:

απο οσο θυμαμαι 18 κ7/13

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 10:56, 30-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
πόσο πιο "σκουλήκι" μπορεί να νοιώσω μετά απ'αυτά που διάβασα..? εγώ ήμουν πάντα μαθήτρια του 19,μέχρι και τις πανελλήνιες της Γ' Λυκείου,όπου τελικό βαθμό έβγαλα 13,8... μ'έφαγε ο έρωτας...
Οι πανελλήνιες δεν είναι πάντα ενδεικτικές του τι μαθητής είσαι

ΥΓ.MoDeViL συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία σε ό,τι κάνεις απο δω και πέρα

Παράθεση

xmavidis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xmavidis
Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O xmavidis έγραψε στις 15:02, 30-06-06:

Πριν μερικές ώρες πήρα το απολυτήριο μου.
17, 5 αλλά 14,67 βαθμός πρόσβασης

Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MoDeViL
Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε στις 15:18, 30-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
ΥΓ.MoDeViL συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία σε ό,τι κάνεις απο δω και πέρα
Ευχαριστώ πολύ kleftra!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MoDeViL : 30-06-06 στις 15:22.
Παράθεση

aaradbei

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aaradbei
H aaradbei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H aaradbei έγραψε στις 15:40, 13-07-06:

19,1 απολυτήριο λυκείου και κάπου 18,4 βαθμός πρόσβασης..!

Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsus
Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε στις 18:38, 13-07-06:

17,2 απολυτηριο και 15,32βαθμος προσβασης

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:26, 14-07-06:

Εγώ να σας ευχηθώ καλή συνέχεια και μην αγχώνεστε για τον βαθμό καθώς περίπου δεν μετράει πουθενά με το που αποκτάς κάποιο χαρτί. (ούτε στο βιογραφικό δεν γράφεται).

Τώρα σε όσους τελειώνουν τώρα να πω ότι τώρα ξεκινάει το πραγματικό σας είναι έξω από το κλειστό περιβάλλον ενός σχολείου και τις κλίκες που υπάρχουν καλές ή κακές!!!

Τρομερή διαφορά σε πολλά παιδιά ένα χρόνο μετά το σχολείο! Άτομα που ήταν σουπερ καραγκιόζηδες και χλευάζαν συμμαθητές μη πω τι παίρνουν εκτός ενός περιβάλλοντος που η κλίκα είναι ΔΥΝΑΜΗ!! Ευτυχώς στην Ελλάδα που στα Πανεπιστήμια δεν έχουμε αδερφότητες!

Παράθεση

panathas (Μαριος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη panathas
Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε στις 00:18, 15-07-06:

19 απολυτήριο και πανελλήνιες 15,3. Με φάγανε τα Nέα και ο έρωτας.
-Angel

Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cancerman
Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε στις 16:50, 24-07-06:

18,7 απολυτηριο 16,75 βαθμος προσβασης (με φαγε η ατιμη η εκθεση)

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 18:18, 24-07-06:

Eγώ πάλι ήμουν πάντα του 18.5 μεριά, ίσως λίγο προς τα πάνω...
Με το νέο σύστημα έβγαλα τη Β'Λυκείου με 16.3 (έρωτας και νέο κωλοσύστημα)
Και Γ'Λυκείου με 18.3 βαθμό απουτηρίου και 18.2 βαθμό πρόσβασης (βλ. σχέδιο ειδικό μάθημα για αρχιτεκτονική)!

Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chimera
H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε στις 00:33, 05-11-06:

Τι θέμα ξέθαψα ... Στο απολυτήριο είχα 19,1 και βαθμό πρόσβασης 18,71

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 01:45, 05-11-06:

Μμμ, αν θυμάμαι καλά, έχω απολυτήριο Λυκείου 18,2 και βαθμό πρόσβασης 17,99. Καλά τα πήγα;
~18.200 μόρια στο 4ο πεδίο νομίζω...

edit: όπως βλέπω επικτρατούν υψηλοί βαθμοί ανάμεσα μας, ή μόνο όσοι νιώθουν καλά με τον βαθμό τους το λένε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 05-11-06 στις 01:49.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:48, 05-11-06:

Ρε παιδια σορυ κιολας αλλα ολοι οι αριστουχοι απο καθε σχολειο μαζευτικαν εδω μεσα;

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 02:05, 05-11-06:

Εγώ τελείωσα το 1999(τελευταίοι των Δεσμών) και έβγαλα 16 1/10. Ήμουν ΄Γ Δέσμη. Δεν διάβαζα ιδιαίτερα, ήμουν μετριότατη μαθήτρια, αλλά δεν με ένοιαζε. Άλλωστε τώρα ο βαθμός πτυχίου μετράει οπότε και 12 να είχα βγάλει και πάλι δεν θα με πείραζε!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 02:32, 05-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εγώ τελείωσα το 1999(τελευταίοι των Δεσμών) και έβγαλα 16 1/10. Ήμουν ΄Γ Δέσμη. Δεν διάβαζα ιδιαίτερα, ήμουν μετριότατη μαθήτρια, αλλά δεν με ένοιαζε. Άλλωστε τώρα ο βαθμός πτυχίου μετράει οπότε και 12 να είχα βγάλει και πάλι δεν θα με πείραζε!
Που εννοείς μετράει; Εγώ απ'όσο ξέρω, σε όλες τις προκυρήξεις του δημοσίου, ακόμα βαθμό απολυτηρίου Λυκείου ζητάνε. Άλλαξε κάτι;

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 02:38, 05-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Που εννοείς μετράει; Εγώ απ'όσο ξέρω, σε όλες τις προκυρήξεις του δημοσίου, ακόμα βαθμό απολυτηρίου Λυκείου ζητάνε. Άλλαξε κάτι;
Κάτσε ρε συ, όσοι φίλοι μου έδωσαν με ΑΣΕΠ για καθηγητές μοριοδοτούνταν επιπλέον από τον βαθμό πτυχίου. Αν πας για κατηγορία ΑΕΙ ή ΤΕΙ στο Δημόσιο και όχι Δευτεροβάθμιας τι δουλειά έχει να σου ζητήσουν απολυτήριο Λυκείου; Εκτός κι αν δεν ξέρω εγώ καλά.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 16:36, 05-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Κάτσε ρε συ, όσοι φίλοι μου έδωσαν με ΑΣΕΠ για καθηγητές μοριοδοτούνταν επιπλέον από τον βαθμό πτυχίου. Αν πας για κατηγορία ΑΕΙ ή ΤΕΙ στο Δημόσιο και όχι Δευτεροβάθμιας τι δουλειά έχει να σου ζητήσουν απολυτήριο Λυκείου; Εκτός κι αν δεν ξέρω εγώ καλά.
Εγώ πάλι ξέρω, ότι πάντα μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου σου, απλά αναλόγως για ποιά θέση σε θέλουν (βλέπε τεχνικός σχεδίου σε μια τεχνική υπηρεσία), μετράει και ο βαθμός πτυχίου που ζητείται για αυτήν τη θέση.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 17:03, 05-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Εγώ πάλι ξέρω, ότι πάντα μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου σου, απλά αναλόγως για ποιά θέση σε θέλουν (βλέπε τεχνικός σχεδίου σε μια τεχνική υπηρεσία), μετράει και ο βαθμός πτυχίου που ζητείται για αυτήν τη θέση.
Μήπως είναι ανάλογα την θέση; Μην με κάνεις να καταραστώ τις ατελείωτες ώρες τεμπελιάς στην 'Γ Λυκείου! Αν και δεν με τρελαίνει το Δημόσιο σαν ιδέα, καλό είναι να έχεις μια ασφάλεια με τα προσόντα σου.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους