Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,362 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,263 μηνύματα σε 96,249 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 771 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Έρωτας και Ηλικία

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 16:31, 02-05-10:

ο ερωτας δν εχει ηλικια...το πιστευω απολυτα, μα εσας τι σας αρεσουν, μεγαλυτεροι/ες ή μικροτεροι/ες? εμενα παντα μεγαλυτερες και το αμορε ειναι 21...τι πιστευετε γιαυτο το θεμα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 16:36, 02-05-10:

Α και εμένα μου αρέσουν μεγαλύτεροι. Αυτό έχει να κάνει με τον χαρακτήρα του καθένα και πως βλέπει τα πράγματα.
Γενικά, και όχι πάντα να το σημειώσω αυτό, τα αγόρια ωριμάζουν πιο μετά σε σχέση με τα κορίτσια.. Το ότι η κοπέλα σου είναι 21, δείχνει ότι σε θεωρεί(ή είσαι) αρκετά ώριμο ούτως ώστε να κάνει μια σχέση μαζί σου. Αυτό είναι πολύ θετικό Η διαφορά ηλικίας συγκεκριμένα δεν λέει κάτι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 16:46, 02-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Α και εμένα μου αρέσουν μεγαλύτεροι. Αυτό έχει να κάνει με τον χαρακτήρα του καθένα και πως βλέπει τα πράγματα.
Γενικά, και όχι πάντα να το σημειώσω αυτό, τα αγόρια ωριμάζουν πιο μετά σε σχέση με τα κορίτσια.. Το ότι η κοπέλα σου είναι 21, δείχνει ότι σε θεωρεί(ή είσαι) αρκετά ώριμο ούτως ώστε να κάνει μια σχέση μαζί σου. Αυτό είναι πολύ θετικό Η διαφορά ηλικίας συγκεκριμένα δεν λέει κάτι..
γιαυτο λεω και "αναξιος αυτης"

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 17:01, 02-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από SICX
γιαυτο λεω και "αναξιος αυτης"
Δεν έχεις καθόλου αυτοπεποίθηση στον εαυτό σου και είσαι αρνητικός!Για να είναι μαζί σου σημαίνει ότι σε θεωρεί αρκετό γι' αυτήν!

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 17:13, 02-05-10:

Προτιμω συνομιληκες,+/- 2-3 χρονια δεν μου αρεσει να εχω μεγαλη διαφορα ηλικιας με τν κοπελα μου...αλλα ποτε δεν ξερεις,απλα εμενα η προτιμηση μου ειναι αυτη

Παράθεση

ioannaki95

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη ioannaki95
H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε στις 17:59, 02-05-10:

χωρίς να θέλω να το παίξω ώριμη κλπ κλπ γιατί είμαι πολύ μικρή μου αρέσει το αγόρι μου να είναι μεγαλυτερο 3-4 χρόνια γιατί με τα παιδια της ηλικίας μου βλέπω ότι είναι πολύ πιο ανώριμα απο εμένα(φαντάσου δηλαδη)και καλοί είναι μόνο για φίλοι(παρόλο που κοιτάζουν να στην πέφτουν)...αν είναι να κάνεις σχέση όχι για την πλάκα όμως με παιδι της ηλικίας μου δεν γίνεται γιατί το επόμενο 24ωρο θα χωρίσεις(σίγουρα υπάρχουν και εξαιρέσεις)...και το κλασσικό εμείς τα κορίτσια γοητευόμαστε περισσότερο από τους μεγαλυτερους και για εμφανισιακους και για λόγους ωριμότητας αλλά και για άλλους πολλους και διάφορους λόγους......... και όταν σου κάνει το κλικ κάποιος δεν κοιτάς ούτε ηλικία ούτε τίποτα.........(καλώς ή κακώς)

Παράθεση

evangeline (Εύη)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη evangeline
H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H evangeline . έγραψε στις 23:12, 02-05-10:

Εγώ προτιμώ μεγαλύτερους
γιατί συνήθως είναι πιο ώριμοι και ξέρουν τι θέλουν
μ' αρεσουν γιατί δεν είμαι από τα άτομα που θέλουν το πάνω χέρι σε μια σχέση
προτιμώ ισότιμα πράγματα και μ' ένα λίγο μεγαλύερο αγόρι(1 2 χρονια όχι πολλά) είναι κάπως καλύτερα

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 23:18, 02-05-10:

οσες μου την εχουν πεσει μεχρι τωρα ηταν πολυ μεγαλυτερες (23-25), και παντα μεγαλυτερες μου την επεφταν, αυτες δν ηθελαν μεγαλυτερους??

Παράθεση

evangeline (Εύη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H evangeline . έγραψε στις 23:24, 02-05-10:

μπορεί να ήθελαν πιπίνια
ντάξει ανάλογα με τα γούστα
αν και εγώ να ημουν 25 δεν θα κοιτούσα τα 18χρονα

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 23:26, 02-05-10:

14 χυλοπιτες μετριμενες εριξα σε 22 και ανω ....ελεος...παιδοφιλες

Παράθεση

evangeline (Εύη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H evangeline . έγραψε στις 23:32, 02-05-10:

μετράς τις χυλόπιτες ρε?

χαχαχαχαχαχαχα
παιδόφιλες :@

Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dianechristy
H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε στις 23:34, 02-05-10:

Ο ερωτας δεν εχει ηλικια!!!!!
Προσωπικα κοιταω μονο μεγαλυτερους... Ο τελευταιος που κοιταξα ( αλλα δεν εγινε τιποτα απολυτως..) ηταν 30... Αλλα εμοιαζε 25..

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 23:36, 02-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από evangeline
μετράς τις χυλόπιτες ρε?

χαχαχαχαχαχαχα
παιδόφιλες :@
ε δν ειναι και τοσο δυσκολο, τις θυμασαι ευκολα δε θελει μετρημα

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,110 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 23:41, 02-05-10:

14 χυλοπιτες μετριμενες εριξα σε 22 και ανω ....ελεος...παιδοφιλες
...και μένα θέλω να με ξελογιάσουν παιδόφιλες...να με αποπλανήσουν

εμένα μου αρέσουν οι +- 2 χρόνια μικρότερες ή μεγαλύτερες...
δεν με πειράζει τόσο η ηλίκια και η εμφάνιση, όσο τι υπάρχει μέσα στο κεφάλι...

Αρχική Δημοσίευση από dianechristy
Ο ερωτας δεν εχει ηλικια!!!!!
Προσωπικα κοιταω μονο μεγαλυτερους... Ο τελευταιος που κοιταξα ( αλλα δεν εγινε τιποτα απολυτως..) ηταν 30... Αλλα εμοιαζε 25..
ωωωωω (έχουμε ελπίδες...χαχαχαχαχα)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 03-05-10 στις 13:45. Αιτία: merge
Παράθεση

evangeline (Εύη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H evangeline . έγραψε στις 23:43, 02-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
...και μένα θέλω να με ξελογιάσουν παιδόφιλες...να με αποπλανήσουν

εμένα μου αρέσουν οι +- 2 χρόνια μικρότερες ή μεγαλύτερες...
δεν με πειράζει τόσο η ηλίκια και η εμφάνιση, όσο τι υπάρχει μέσα στο κεφάλι...
όλοι αυτά λέτε
πόσοι τα κάνουν πράξη?

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,110 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 23:48, 02-05-10:

πολλοί...που περνούν απαρατήρητοι στο πλήθος (επειδή δεν τους δόθηκε η ευκαιρία...)

ενώ την πατάτε, ξαναεπιστρέφετε στον τόπο του εγκλήματος με παρόμοιους χαρακτήρες που σας πλήγωσαν...ή κοιτάτε μόνο το περίβλημα

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 23:57, 02-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από evangeline
όλοι αυτά λέτε
πόσοι τα κάνουν πράξη?
για το οτι δν ενδιαφερομαστε μονο για εμφανιση λες??? εγω θαρρω το τηρω παρα πολυ...με το αμορε συζηταμε ωρες, διαβαζουμε μαζι....καλα οχι μονο αυτα αλλα και αυτα αυτο που με τραβηξε κυριως ε=ηταν ο τροπος που μιλαει...

Παράθεση

evangeline (Εύη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H evangeline . έγραψε στις 00:01, 03-05-10:

πολλοί...που περνούν απαρατήρητοι στο πλήθος (επειδή δεν τους δόθηκε η ευκαιρία...)

ενώ την πατάτε, ξαναεπιστρέφετε στον τόπο του εγκλήματος με παρόμοιους χαρακτήρες που σας πλήγωσαν...ή κοιτάτε μόνο το περίβλημα
απλά στην αρχή τ περίβλημα δίνει το έναυσμα για τη γνωριμία συνήθως

Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη annaki!
H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 13:42, 03-05-10:

Μεγαλύτεροι!Όχι καμιά τραγική διαφορά...πάνω απο 2-3 χρόνια και σίγουρα μέχρι 5-6
Όπως έχω πει και σε άλλο θέμα,δεν φταίω εγώ για αυτό,πάει το μάτι απο μόνο του
Οι περισσότεροι συνομίληκοι είναι ολίγον ανώριμοι,χωρίς να θέλω να πω πως εμείς τα κορίτσια είμαστε τραγικά ώριμες.Είναι μάλλον θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα...
Εγώ προσωπικά δεν έχω ερωτευτεί συνομίληκο και οι άνθρωποι που-ας το πούμε-σημάδεψαν την μέχρι τώρα ζωή μου(δηλαδή με έκαναν να αισθανθώ απίστευτα συναισθήματα)είναι 3 χρόνια μεγαλύτεροι(έχει κάτι η γενιά του '91 μήπως;)

Να διευκρινίσω:Δεν βάζω ταμπέλες του τύπου ''16=ανώριμος'' και ''19=ώριμος''.Έχω συναντήσει φοβερά ώριμα παιδιά που έχουμε την ίδια ηλικία και απίστευτα ανώριμους μεγαλύτερους!

Γιώργο και εγώ αυτό πιστεύω...Για να ''γύρισε''η κοπέλα σου 3 χρόνια πίσω,πρέπει να είσαι πολύ ώριμο παιδί.Μπράβο σου!

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 14:05, 03-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από annaki!
Μεγαλύτεροι!Όχι καμιά τραγική διαφορά...πάνω απο 2-3 χρόνια και σίγουρα μέχρι 5-6
Όπως έχω πει και σε άλλο θέμα,δεν φταίω εγώ για αυτό,πάει το μάτι απο μόνο του
Οι περισσότεροι συνομίληκοι είναι ολίγον ανώριμοι,χωρίς να θέλω να πω πως εμείς τα κορίτσια είμαστε τραγικά ώριμες.Είναι μάλλον θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα...
Εγώ προσωπικά δεν έχω ερωτευτεί συνομίληκο και οι άνθρωποι που-ας το πούμε-σημάδεψαν την μέχρι τώρα ζωή μου(δηλαδή με έκαναν να αισθανθώ απίστευτα συναισθήματα)είναι 3 χρόνια μεγαλύτεροι(έχει κάτι η γενιά του '91 μήπως;)

Να διευκρινίσω:Δεν βάζω ταμπέλες του τύπου ''16=ανώριμος'' και ''19=ώριμος''.Έχω συναντήσει φοβερά ώριμα παιδιά που έχουμε την ίδια ηλικία και απίστευτα ανώριμους μεγαλύτερους!

Γιώργο και εγώ αυτό πιστεύω...Για να ''γύρισε''η κοπέλα σου 3 χρόνια πίσω,πρέπει να είσαι πολύ ώριμο παιδί.Μπράβο σου!
ή αυτη ειναι ανωριμη για 21 ετων?? ........ή μπορει να μην της αρεσουν οι ωριμοι?? τι να σας πω ρε παιδια...δν ξερω ποιος ειναι ωριμος και ποσο αυτο παιζει ρολο στη δικια μας τουλαχιστον σχεση

Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 14:10, 03-05-10:

Δεν παίζει ρόλο και μην μπεις κάν στη διαδικασία να το ψάξεις.
Κοίτα μόνο να είστε καλά.Μια επιτυχημένη σχέση απο αυτό εξαρτάται και όχι απο την διαφορά ηλικίας και το βαθμό ωριμότητας του...ζεύγους

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 15:18, 03-05-10:

Βρε κοπελιες λετε σας αρεσουν οι μεγαλυτεροι και μεις δεν σας κανουμε γτ ειμαστε ανωριμοι(που οντως ισχυει σε πολλες περιπτωασεις, αλλα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αν και στην Γ Λυκειου ειμαστε καπως πιο ωριμοι :p).... απο αυτους τους μεγαλυτερους τι περιμενετε να κανετε?? Ενας αντρας 22++ σιγουρα δεν εχει στο μυαλο του να βγαινει ραντεβουδακια με σας και τις φιλες σας,και να μενει στα φιλακια... εκτος και αν και σεις στο μυαλο σας εχετε αλλα πραγματα........ no offence :p

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 15:37, 03-05-10:

αν επιλεγαμε και ποιοι μας αρεσουν και ποιους ερωτευομασταν....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Iliaki έγραψε στις 17:08, 03-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Βρε κοπελιες λετε σας αρεσουν οι μεγαλυτεροι και μεις δεν σας κανουμε γτ ειμαστε ανωριμοι(που οντως ισχυει σε πολλες περιπτωασεις, αλλα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αν και στην Γ Λυκειου ειμαστε καπως πιο ωριμοι :p).... απο αυτους τους μεγαλυτερους τι περιμενετε να κανετε?? Ενας αντρας 22++ σιγουρα δεν εχει στο μυαλο του να βγαινει ραντεβουδακια με σας και τις φιλες σας,και να μενει στα φιλακια... εκτος και αν και σεις στο μυαλο σας εχετε αλλα πραγματα........ no offence :p
Εντάξει δεν πάει πάντα έτσι!Υπάρχουν και παιδιά που δεν έχουν το μυαλό τους ΜΟΝΟ εκεί. Αλλά εγώ το θεωρώ λογικό να το σκέφτονται και αυτό. Αν έχεις να κάνεις όμως με έναν ώριμο άνθρωπο μπορείς να συνεννοηθείς και να βρείτε λύση. Αν έχεις το 15χρονο που νομίζει πως τα ΠΑΝΤΑ περιστρέφονται γύρω από το σεξ τι να κάνεις?

ΑΑ!! Και να πω κάτι για τους δικούς μας της τρίτης λυκείου. Σήμερα πήγαμε ολοήμερη και ήρθαν μόνο 4 αγόρια από την τρίτη λυκείου. Είναι τόσο ανώριμα. Μα τόσο... Κάπνιζαν και έπιναν μανιωδώς, με έναν επιδεικτικό τρόπο πιστεύοντας ότι κάνουν κάτι πολύ σοβαρό. Και για να μείνουν αξέχαστοι εκεί που πήγαμε σπάσανε 3 ξύλινες καρέκλες. Αν είναι δυνατόν δηλαδή..

Παράθεση

kate! =]

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 19:59, 05-05-10:

βασικα πιστευω οτι ειναι καλητερο να ειναι στην ιδια ηλικια η ο αντρας να ειναι λιγο μεγαλητερος....πχ εγω δεν εχω κανει ποτε κατι με μικροτερο...

Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Εύα
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H Εύα έγραψε στις 20:11, 05-05-10:

Προτιμώ τους μεγαλύτερους γιατί με κάνουν να αισθάνομαι περισσότερο ασφαλής!

Παράθεση

Adam el único (Αδάμ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Adam el único
Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Adam el único έγραψε στις 20:31, 05-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Εύα
Προτιμώ τους μεγαλύτερους γιατί με κάνουν να αισθάνομαι περισσότερο ασφαλής!
Κλασσικά...
Και όταν μεγαλώνετε ψάχνετε τα τεκνά

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,557 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 20:59, 05-05-10:

Εγω προσωπικα προτιμω καπως μεγαλυτερους.Βασικα ,παντα μ'αρεσαν οι φοιτητες,αλλα οχι ολοι.Απλα φαινονται(και τις περισσοτερες φορες ειναι κιολας)τοσο καλλιεργημενοι και ωριμοι και εχουν μια γοητεια.Ασε που εχουν και στυλ.Τα περισσοτερα αγορια στο γυμνασιο και αρχες λυκειου ειναι τελειως ο,τι να ναι και ενταξει πες ειναι καποιος ανωριμος,αλλα οχι και τοσο.Αλλα με μικροτερο δεν θελα,δεν ξερω γιατι απλα δεν θα θελα.Αλλα ουτε θα πηγαινα και με κανα παππου ελεος.

Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Εύα
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H Εύα έγραψε στις 21:06, 05-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Adam el único
Κλασσικά...
Και όταν μεγαλώνετε ψάχνετε τα τεκνά
Τώρα με προσβάλεις! Κι εσάς όμως παίζει το ματάκι σας με τις μεγαλύτερες! Έτσι δεν είναι;

Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dianechristy
H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε στις 21:23, 05-05-10:

Ουτε θεμα ασφαλειας ειναι αν θα επιλεξω μεγαλυτερο.. Δικαίωμα του καθενα ειναι να ειναι με αυτον που νιωθει καλα.. Εγω δεν νιωθω καλα με μικροτερους για παραδειγμα... Μια φορα ειχε τυχει να γινε κατι με εναν που ειναι στην ιδια χρονια με εμενα αλλα επειδη ηταν κατα μηνες μικροτερος δεν εκανα τιποτα.... (και ηταν και κουκλακι...) Παρτε και σαν ενα κομπλεξ με τους μικροτερους ας πουμε... Με τους μεγαλυτερους νιωθω εγω πιο ανετα.. Ισως επειδη ειμαι συνεχεια με μαγαλυτερα αγορια γι'αυτο... Φετος αρχισα την παρεα (φιλικη μονο) με συνομήλικους μου..

Παράθεση

Adam el único (Αδάμ)

Φοιτητής

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Adam el único έγραψε στις 21:41, 05-05-10:

Τώρα με προσβάλεις! Κι εσάς όμως παίζει το ματάκι σας με τις μεγαλύτερες! Έτσι δεν είναι;
Μου φαίνεται σαν φαύλος κύκλος βασικά που ξεκινάει απο σας τα κορίτσια κιόλας..
Απο τη στιγμή που απεχθάνεστε τους μικρότερούς σας με τέτοιο τρόπο,μας αναγκάζεται να κοιτάμε μικρότερες ανεξάρτητα απτο αν θέλουμε κάποια μεγάλη γιατί σε περίπτωση που πλησιάσεις τη μεγαλύτερη κατα 80% είσαι τελειωμένος..προκατειλημμένες είστε ούλες!!

Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Εύα

H Εύα έγραψε στις 21:50, 05-05-10:

Μου φαίνεται σαν φαύλος κύκλος βασικά που ξεκινάει απο σας τα κορίτσια κιόλας..
Απο τη στιγμή που απεχθάνεστε τους μικρότερούς σας με τέτοιο τρόπο,μας αναγκάζεται να κοιτάμε μικρότερες ανεξάρτητα απτο αν θέλουμε κάποια μεγάλη γιατί σε περίπτωση που πλησιάσεις τη μεγαλύτερη κατα 80% είσαι τελειωμένος..προκατειλημμένες είστε ούλες!!
Χαχα..ισχύει αυτό που λες!Και εγώ (όχι να το παινευτώ)είχα απορρίψει ένα παιδί ένα χρόνο μικρότερο και να με ρωτάει γιατί; γιατί; απλά το λόγο! και δεν ήξερα καν τι να του απαντήσω..δηλαδή το να του πω όχι έβγαινε από μόνο του κατά κάποιον τρόπο!Ήταν κάτι σαν δεδομένο!

Παράθεση

Adam el único (Αδάμ)

Φοιτητής

O Adam el único έγραψε στις 21:53, 05-05-10:

Χαχα..ισχύει αυτό που λες!Και εγώ (όχι να το παινευτώ)είχα απορρίψει ένα παιδί ένα χρόνο μικρότερο και να με ρωτάει γιατί; γιατί; απλά το λόγο! και δεν ήξερα καν τι να του απαντήσω..δηλαδή το να του πω όχι έβγαινε από μόνο του κατά κάποιον τρόπο!Ήταν κάτι σαν δεδομένο!
χαΧα γι'αυτό σου είπα: κλασσικά...

μ'αρέσει παρεξηγήθηκες κιόλας

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Morelo έγραψε στις 22:00, 05-05-10:

Εμενα δεν μου αρεσουν οι μεγαλυτερεςςςςςςςςςςςςςςςςς!

Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Εύα

H Εύα έγραψε στις 22:02, 05-05-10:

χαΧα γι'αυτό σου είπα: κλασσικά...

μ'αρέσει παρεξηγήθηκες κιόλας
Δεν παρεξηγήθηκα καλέ..πλάκα έκανα!!

Αλήθεια; Να ένας σωστός άντρας!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 05-05-10 στις 22:08. Αιτία: merge
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,669 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:08, 05-05-10:

Βασικά, επειδή μ' αρέσει το αγόρι να' χει το πάνω χέρι (καλά λέμε τώρα) ψηφίζω μεγαλύτερους. Προσωπικά θα ένιωθα πολύ άβολα αν είχα σχέση με μικρότερο. Δε μιλάω για θέμα ανωριμότητας, εχω πει οτι αυτο ειναι σχετικο, απλα δε ξερω ετσι το βλεπω. Και οπως ειπε και μια κοπέλα παραπανω, νιωθεις ασφαλεια με καποιον μεγαλυτερο σου.
Εξαλλου ειναι ωραιο να σε αποκαλει ο καλος σου "Μικρή μου" χαχα

Kαι τα αγορια μικροτερες κοιτάτε.

Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Εύα

H Εύα έγραψε στις 22:16, 05-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Βασικά, επειδή μ' αρέσει το αγόρι να' χει το πάνω χέρι (καλά λέμε τώρα) ψηφίζω μεγαλύτερους. Προσωπικά θα ένιωθα πολύ άβολα αν είχα σχέση με μικρότερο. Δε μιλάω για θέμα ανωριμότητας, εχω πει οτι αυτο ειναι σχετικο, απλα δε ξερω ετσι το βλεπω. Και οπως ειπε και μια κοπέλα παραπανω, νιωθεις ασφαλεια με καποιον μεγαλυτερο σου.
Εξαλλου ειναι ωραιο να σε αποκαλει ο καλος σου "Μικρή μου" χαχα

Kαι τα αγορια μικροτερες κοιτάτε.
Πες τα Λάουρα..έτσι είναι!! χαχα

Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη solonas07
Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 386 μηνύματα.

O solonas07 έγραψε στις 22:34, 05-05-10:

Ρε κοριτσια αν τα 15χρονα σκεφτονται μονο το σεξ οι 19+ τι σας θέλουν;;; Για να περνανε λιγο καλα οποτε τους ερθει. Πιστευω πως τετοιου τυπου αγορια - αντρες που ψαχνουν για "κοριτσακια" ηλικιας 15 -16,17 ειναι καραϋποκριτες... Σας λενε αρλουμπες και καλα οταν ειναι να εκφρασουν τα συναισθηματα τους κανοντας σας να νιωθετε πως εχετε διπλα σας τον ανθρωπο σας, αυτον που θελετε να ζησετε μαζι την υπολοιπη ζωη σας! Όμως μετα, πισω απ τις πλατες σας με την παρεα λεει ο καθε μαγκας- το αλανι: εχω βρει ενα κοριτσακι, ισα ισα για να περναω καλα και ολα καλα ολα ροδινα... Όταν μεγαλυτεροι, διαφορας ηλικιας 2-5 χρονων σε ηλικιες 14 - 17 να ειστε υποψιασμενες για τα παιχνιδια που κρυβουν αυτοι οι μαγκες...

Επισης θα ήθελα να ρωτησω τι το κακο κανοντας σχεση με συνομηλικο...

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 22:40, 05-05-10:

μεγαλυτερες και μονο...και αφου ολες θελουν μεγαλυτερο να αρχισω να ψαχνω για ραφι να μεινω?

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Morelo έγραψε στις 22:58, 05-05-10:

μεγαλυτερες και μονο...και αφου ολες θελουν μεγαλυτερο να αρχισω να ψαχνω για ραφι να μεινω?
Και πολυ το αργησες

Αρχική Δημοσίευση από solonas07
Ρε κοριτσια αν τα 15χρονα σκεφτονται μονο το σεξ οι 19+ τι σας θέλουν;;; Για να περνανε λιγο καλα οποτε τους ερθει. Πιστευω πως τετοιου τυπου αγορια - αντρες που ψαχνουν για "κοριτσακια" ηλικιας 15 -16,17 ειναι καραϋποκριτες... Σας λενε αρλουμπες και καλα οταν ειναι να εκφρασουν τα συναισθηματα τους κανοντας σας να νιωθετε πως εχετε διπλα σας τον ανθρωπο σας, αυτον που θελετε να ζησετε μαζι την υπολοιπη ζωη σας! Όμως μετα, πισω απ τις πλατες σας με την παρεα λεει ο καθε μαγκας- το αλανι: εχω βρει ενα κοριτσακι, ισα ισα για να περναω καλα και ολα καλα ολα ροδινα... Όταν μεγαλυτεροι, διαφορας ηλικιας 2-5 χρονων σε ηλικιες 14 - 17 να ειστε υποψιασμενες για τα παιχνιδια που κρυβουν αυτοι οι μαγκες...

Συμφωνω!!! Καθε αλλο παρα παιχνιδακια φιλακια και ραντεβουδακια εχους στον μυαλο τους,και για μενα ενας 20αρης + να παει και να τα φτιαξει με μια κοπελα 15 χρονων πχ που παει γυμνασιο οχι μονο δεν ειναι ωραιο απο ολες τις αποψεις αλλα και θα πρεπε να ντρεπεται κατα καποιον τροπο,δηλαδη που πας ρε φιλε και πες οι κοπελες ειναι μικρες και οντως μπορει να θελουν καποιον διπλα τους για να αισσθανονται σιγουρια οπως λενε αλλα εσυ σκατα εχεις το κεφαλι σσου??Τι πας να κανεις με μια κοπελα γυμνασιου?? ΤΡΑΒΑ ΦΤΙΑΧΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΑ ΞΕ...ΛΩΣΕΙΣ

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioannaki95

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη ioannaki95
H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε στις 23:07, 05-05-10:

ρε παιδιά ντάξει δεν είναι όλοι έτσι όμως αν σε θέλουν για να περάσουν την ώρα τους φαίνεται απο την αρχή......γιατί να είναι τόσο κακό να τα έχει με έναν μεγαλύτερο κάποια κοπέλα??απλά οι συνομήλικοι δεν μας γοητεύουν τόσο όσο ένας μεγαλύτερος που θα είναι και πιο ώριμος αλλά θα νιώθουμε ασφάλεια μαζί του...(όπως ήδη είπαν και οι άλλες κοπέλες)....σίγουρα υπάρχουν πολλοι που θέλουν να εκμεταλλευτούν εμας τα κοριτσάκι αλλα μην τους βάζουμε και όλους στο ίδιο καζάνι...άσε που αν μας θέλουν μόνο για να περνάνε καλά με την πρωτη δυσκολία θα φύγουν αν κάνουν υπομονή όμως κάτι θα σημαίνει αυτο...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,669 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:08, 05-05-10:

Μορελο συμφωνω απολυτα. Πολυ σωστα τα λες. Δε αναφερομουν για τετοιες διαφορες ηλικιας. Λιγο σε πιο λογικα πλαισια πχ. 15χρονη με 16,17χρονο, που στη τελικη εχουν και κοινο κωδικα, δεν ειναι ο ενας ανατολη, ο αλλος δυση.

ε κοριτσια αν τα 15χρονα σκεφτονται μονο το σεξ οι 19+ τι σας θέλουν;;; Για να περνανε λιγο καλα οποτε τους ερθει. Πιστευω πως τετοιου τυπου αγορια - αντρες που ψαχνουν για "κοριτσακια" ηλικιας 15 -16,17 ειναι καραϋποκριτες... Σας λενε αρλουμπες και καλα οταν ειναι να εκφρασουν τα συναισθηματα τους κανοντας σας να νιωθετε πως εχετε διπλα σας τον ανθρωπο σας, αυτον που θελετε να ζησετε μαζι την υπολοιπη ζωη σας! Όμως μετα, πισω απ τις πλατες σας με την παρεα λεει ο καθε μαγκας- το αλανι: εχω βρει ενα κοριτσακι, ισα ισα για να περναω καλα και ολα καλα ολα ροδινα... Όταν μεγαλυτεροι, διαφορας ηλικιας 2-5 χρονων σε ηλικιες 14 - 17 να ειστε υποψιασμενες για τα παιχνιδια που κρυβουν αυτοι οι μαγκες...
Τωρα γενικευεις. Δηλαδη κι εσυ στα 20 σου θα ριχνεσαι σε 15χρονες επειδη θεωρουνται ανωριμες αρα "ευκολες", για να κανεις τη πλακα σου;
Δεν αντιλεγω, υπαρχουν παρα πολλοι τετοιοι που θελουν μονο να περνανε το καιρο τους, αλλα αμα η κοπελα δε δωσει το δικαιωμα του να φανει "ευκολη", και δε πεσει με τα μουτρα, και τελος παντων αν φερθει σοβαρα, δε θα αντιμετωπιστει ετσι. Στη τελικη, αν οντως δεν ειναι ανωριμη θα καταλαβει για τι ακριβως τη θελει. Αλλα δεν ειναι ολοι ετσι, μην υπερβαλουμε...

Ολα αυτα βεβαια δεν αντιπροσωπευουν μονο τους 19+. ^^

Δε το θεωρω κακο, και δε νομιζω να μην τα φτιαχνουν οι κοπελες με συνομηλικους. Μαλιστα αυτες οι σχεσεις αντεχουν και στο χρονο απ' οτι εχω παρατηρήσει απο γνωστους.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 00:11, 06-05-10:

ούτε εμένα...
αλήθεια γιατί άραγε; μυρίζουν;

υπάρχουν Δημήτρη άντρες των 20+ που τα φτιάχνουν με 15χρόνες;
τι κώδικα επικοινωνίας έχουν; προσωπικά, η όλη κίνηση που φαίνεται ανώμαλη...

όντως υπάρχουν πολύ ωραίες φοιτήτριες που σε στέλνουν στον 17ο ουρανό...
ειδικά κάτι Κύπριες ή και Κρητικιές φοιτήτριες μπουμπούκια μανουλομάνουλα...μμμμ (μικρών ηλικιών φοιτήτριες 19-23, μετά μπακαλιαρεύουν )

Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritikaros
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 352 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε στις 00:27, 06-05-10:

ούτε εμένα...
αλήθεια γιατί άραγε; μυρίζουν;

υπάρχουν Δημήτρη άντρες των 20+ που τα φτιάχνουν με 15χρόνες;

όντως υπάρχουν πολύ ωραίες φοιτήτριες που σε στέλνουν στον 17ο ουρανό...
ειδικά κάτι Κύπριες ή και Κρητικιές φοιτήτριες μπουμπούκια μανουλομάνουλα...μμμμ (μικρών ηλικιών φοιτήτριες 19-23, μετά μπακαλιαρεύουν )
καλά το μυρίστηκα ότι κάτι είπες εσύ περίεργο....
κανόνισε να λες τίποτα για καμιά ξαδέρφη μου δεν σε βλέπω καλά...θα σε πετύχω καμιά μέρα στη σχολή και θα σε αρπάξω

πέρα από αυτό όμως σαφώς και δεν κοιτά ο έρωτας χρόνια και αυτό το βλέπουμε από τις πραγματικές εξαιρέσεις ΑΛΛΑ αν οι 15-16 κοιτάνε τους 18-19 επειδή είναι "ώριμοι" ο 18-19 γιατί να κοιτάξει την 15-16?
αν ήταν ώριμος δεν θα έψαχνε μια εξίσου ώριμη κοπέλα?ή μήπως δεν είναι αρκετά ώριμος και αυτός

πάντως για να αποκαταστήσω και την τάξη και οι μεγαλύτερες κοπέλες μια χαρά είναι,αρκεί να σου αρέσει βέβαια η κοπέλα...
έχουν άλλη χάρη...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 00:31, 06-05-10:

Κλασσικά...
1). Και όταν μεγαλώνετε ψάχνετε τα τεκνά
πρώτη αλήθεια αυτή που είπες!

δεύτερη αλήθεια αυτή που λέω και βλέπω:

2). Όλες οι κοπελίτσες ή οι φοιτητριούλες κάνουν πολυετείς σχέσεις μέχρι να παντρευτούν. Μόλις παντρευτούν προσπαθούν να ζήσουν σαν «θηλυκά» ψάχνοντας αλλού για φίκι-φίκι και ρίχνοντας κέρατο στον δύστυχο μ**λ**κα «μοναδική αγάπη»...προσπαθώντας να καλύψουν τα «κενά» νεότητας με σκοπό να ξανανιώσουν ότι δεν ένιωσαν στα 20 (πολλούς έρωτες).

3). Οι περισσότερες κοπελίτσες ή φοιτητριούλες, τα φτιάχνουν συνήθως με μέτριου iq ανδροειδή αγελαδόφατσες έχοντας εξασφαλίσει το φίκι-φίκι. Με καθοδηγίες της «μαμάς», δένουν και τον γάϊδαρό τους (δηλ., έναν μ**λ**κα άντρα ή αλλιώς καλό παιδί, που θα τον παντρευτούν για να εξασφαλιστούν κάποια στιγμή αφού καλοπεράσουν με τον πρώτο ή θα καλοπερνάνε παράλληλα φορώντας του καλού παιδιού, κέρατα - βλ. απαγορευμένες αγάπες, κρυφοί έρωτες).

4). Καμία κοπελίτσα ή φοιτητριούλα δεν θέλει καλό παιδί για να τον βλέπει σαν αδερφό. Αυτό φαίνεται από το φρασεολόγιο εν ώρα φίκι-φίκι. Πόσες φαντασιώνονται εν ώρα φίκι-φίκι πολλούς άντρες ή φίλους του αγοριού τους ή κάποιον άλλο; Η κάθε κοπέλα θέλει κόναν τον βάρβαρο και τον πρόστυχο!...και οι σιτεμένες θέλουν τεκνά (από 25 χρονών και άνω που αρχίζει το σούρωμα) για να ξανανιώσουν. Μάλιστα, έχει παρατηρηθεί ότι οι γυναίκες ηλικιών 40 και άνω είναι πεινασμένες πολύ. Προσοχή δαγκώνουν...τεκνά. Οι καλές κουβέντες και η ευγένεια στην μαμάκα και στην αδερφή.

Αυτοί ήταν κάποιοι από τους διαχρονικούς νόμους της φύσης. Οποιαδήποτε μη αποδοχή τους, θα είναι λόγω ανωριμότητας, λόγω ψέματος, λόγω εγωισμού και ισχυρογνωμοσύνης. Η φύση έτσι λειτουργεί...Είναι κρίμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο.

@ Παναγιώτης: Μόνο η ξαδέρφη σου είναι Κρητικιά; Έλεος...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nPb : 06-05-10 στις 00:52.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritikaros
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 352 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε στις 01:01, 06-05-10:

όχι αλλά 1ον έχω μεγάλο σόι
και 2ον είναι και αυτή................

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Iliaki έγραψε στις 13:09, 06-05-10:

πρώτη αλήθεια αυτή που είπες!

δεύτερη αλήθεια αυτή που λέω και βλέπω:

2). Όλες οι κοπελίτσες ή οι φοιτητριούλες κάνουν πολυετείς σχέσεις μέχρι να παντρευτούν. Μόλις παντρευτούν προσπαθούν να ζήσουν σαν «θηλυκά» ψάχνοντας αλλού για φίκι-φίκι και ρίχνοντας κέρατο στον δύστυχο μ**λ**κα «μοναδική αγάπη»...προσπαθώντας να καλύψουν τα «κενά» νεότητας με σκοπό να ξανανιώσουν ότι δεν ένιωσαν στα 20 (πολλούς έρωτες).

3). Οι περισσότερες κοπελίτσες ή φοιτητριούλες, τα φτιάχνουν συνήθως με μέτριου iq ανδροειδή αγελαδόφατσες έχοντας εξασφαλίσει το φίκι-φίκι. Με καθοδηγίες της «μαμάς», δένουν και τον γάϊδαρό τους (δηλ., έναν μ**λ**κα άντρα ή αλλιώς καλό παιδί, που θα τον παντρευτούν για να εξασφαλιστούν κάποια στιγμή αφού καλοπεράσουν με τον πρώτο ή θα καλοπερνάνε παράλληλα φορώντας του καλού παιδιού, κέρατα - βλ. απαγορευμένες αγάπες, κρυφοί έρωτες).

4). Καμία κοπελίτσα ή φοιτητριούλα δεν θέλει καλό παιδί για να τον βλέπει σαν αδερφό. Αυτό φαίνεται από το φρασεολόγιο εν ώρα φίκι-φίκι. Πόσες φαντασιώνονται εν ώρα φίκι-φίκι πολλούς άντρες ή φίλους του αγοριού τους ή κάποιον άλλο; Η κάθε κοπέλα θέλει κόναν τον βάρβαρο και τον πρόστυχο!...και οι σιτεμένες θέλουν τεκνά (από 25 χρονών και άνω που αρχίζει το σούρωμα) για να ξανανιώσουν. Μάλιστα, έχει παρατηρηθεί ότι οι γυναίκες ηλικιών 40 και άνω είναι πεινασμένες πολύ. Προσοχή δαγκώνουν...τεκνά. Οι καλές κουβέντες και η ευγένεια στην μαμάκα και στην αδερφή.

Αυτοί ήταν κάποιοι από τους διαχρονικούς νόμους της φύσης. Οποιαδήποτε μη αποδοχή τους, θα είναι λόγω ανωριμότητας, λόγω ψέματος, λόγω εγωισμού και ισχυρογνωμοσύνης. Η φύση έτσι λειτουργεί...Είναι κρίμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο.

@ Παναγιώτης: Μόνο η ξαδέρφη σου είναι Κρητικιά; Έλεος...
Πω πω παρουσιάζεις τα πράγματα λες και τα κορίτσια είναι σκύλες που κοιτάνε μόνο το συμφέρον τους και ξελογιάζουν όλα τα αθώα αγοράκια-φοιτητές...Έλεος..

Και να πω κάτι γιαυτό που είπες παραπάνω: υπάρχουν Δημήτρη άντρες των 20+ που τα φτιάχνουν με 15χρόνες;

Μην τα γενικεύετε όλα. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Είναι η άποψή σου και είναι σεβαστή αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι ανωμαλία όντως... Και να σε ρωτήσω κάτι.. Εσύ ερωτεύεσαι μόνο έξυπνες κοπέλες της ηλικίας σου? Δεν μπορείς να επικοινωνήσεις με μικρότερα κορίτσια? Η το θεωρείς τόοοοοσο ανώμαλο να σου αρέσει μια κοπέλα μικρότερή σου? nPb ο έρωτας είναι τυφλός, έτσι λένε, και έτσι είναι. Δεν μπορείς να διαλέξεις ποιον θα ερωτευτείς..

Και να πω και κάτι άλλο.. Ισχύει ότι ένας μεγάλος αριθμός αγοριών 20+ ψάχνει για κοριτσάκια για να γ****σει.. Αλλά όπως είπα και παραπάνω μην γενικεύετε τις καταστάσεις.. Ο καθένας είναι διαφορετικός.. Και αν ο άλλος είναι μαλ**ας στα 20 το ίδιο ήταν και στα 15..

Αρχική Δημοσίευση από kritikaros
πέρα από αυτό όμως σαφώς και δεν κοιτά ο έρωτας χρόνια και αυτό το βλέπουμε από τις πραγματικές εξαιρέσεις ΑΛΛΑ αν οι 15-16 κοιτάνε τους 18-19 επειδή είναι "ώριμοι" ο 18-19 γιατί να κοιτάξει την 15-16?
αν ήταν ώριμος δεν θα έψαχνε μια εξίσου ώριμη κοπέλα?ή μήπως δεν είναι αρκετά ώριμος και αυτός
.
Η απάντηση είναι πολύ απλή. Εμείς ωριμάζουμε, συνήθως, όχι πάντα, πιο νωρίς απ'ότι εσείς. Που σημαίνει ότι ένας 18αρης έχει την ίδια ωριμότητα με μια κοπέλα 15 χρονών. Μιλάμε για μια ώριμη κοπέλα...

Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 13:37, 06-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από solonas07

Σόλωνα δεν θα διαφωνήσω μαζί σου αλλά αυτό που περιγράφεις είναι η μια όψη του νομίσματος,που προσωπικά με ενοχλεί πολύ!!!
Δεν είναι κανόνας οτι ένας 19-20-21 χρονος σε θέλει μόνο για σεξ.Υπάρχουν πολλοί που σκέφτονται έτσι αλλά ας μην το γενικεύουμε.Είναι άδικο να μπαίνουν όλοι στο ίδιο τσουβάλι.
Σε αυτή την ηλικία υπάρχουν επίσης αγόρια που μπορεί να μην αναφέρουν ποτέ τη λέξη ''σεξ'',να είναι σωστοί απέναντι σου,να σε φροντίζουν και να νιώθουν ευθύνη.Μήπως είναι και αυτό άλλο ένα κόλπακι για να σε κάνουν να πιστέψεις οτι αποφασίζεις εσύ και να σε οδηγήσουν έμεσα στο κρεβάτι;!
Δεν νομίζω
Επίπλεον πιστεύω πως ένα αγόρι στα 20 που έχει σχέση με μια κοπέλα 15 χρόνων και έχει και στο μυαλό του το σεξ,αν την δει λίγο δύσκολη δεν θα κάτσει να το πιέσει Θα φύγει!
Κανείς δεν είπε οτι είναι κακό να κάνεις σχέσεις με συνομιλήκους.Ούτε λέμε οτι όποιος είναι 15=ανώριμος και όποιος 20=ώριμος Είναι καθαρά θέμα ανθρώπου!
Αυτά απο μένα!

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Iliaki έγραψε στις 13:44, 06-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από annaki!
Σόλωνα δεν θα διαφωνήσω μαζί σου αλλά αυτό που περιγράφεις είναι η μια όψη του νομίσματος,που προσωπικά με ενοχλεί πολύ!!!
Δεν είναι κανόνας οτι ένας 19-20-21 χρονος σε θέλει μόνο για σεξ.Υπάρχουν πολλοί που σκέφτονται έτσι αλλά ας μην το γενικεύουμε.Είναι άδικο να μπαίνουν όλοι στο ίδιο τσουβάλι.
Σε αυτή την ηλικία υπάρχουν επίσης αγόρια που μπορεί να μην αναφέρουν ποτέ τη λέξη ''σεξ'',να είναι σωστοί απέναντι σου,να σε φροντίζουν και να νιώθουν ευθύνη.Μήπως είναι και αυτό άλλο ένα κόλπακι για να σε κάνουν να πιστέψεις οτι αποφασίζεις εσύ και να σε οδηγήσουν έμεσα στο κρεβάτι;!
Δεν νομίζω
Επίπλεον πιστεύω πως ένα αγόρι στα 20 που έχει σχέση με μια κοπέλα 15 χρόνων και έχει και στο μυαλό του το σεξ,αν την δει λίγο δύσκολη δεν θα κάτσει να το πιέσει Θα φύγει!
Κανείς δεν είπε οτι είναι κακό να κάνεις σχέσεις με συνομιλήκους.Ούτε λέμε οτι όποιος είναι 15=ανώριμος και όποιος 20=ώριμος Είναι καθαρά θέμα ανθρώπου!
Αυτά απο μένα!
Πες τα ρε Άννα..

Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη solonas07
Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 386 μηνύματα.

O solonas07 έγραψε στις 15:26, 06-05-10:

Κοπελιες ποτε δεν ημουν απολυτος σε αυτα που προελεγα! Μιλουσα γενικα για το τι γινεται στις περισσοτερες των περιπτωσεων. Θελω να πιστευω πως απευθυνομαι σε ωριμα και εξυπνα κοριτσια... Καταλαβαινω, ερχομενος στην θεση σας, πως με καποιον μεγαλυτερο ισως θα νιωθατε πιο ασφαλεις, "θα επικοινωνουσατε καλυτερα" και αρα θα ειχατε περισσοτερα κοινα ετσι ωστε να συζητητατε στις συναντησεις σας αλλα δεν νομιζω πως το κοινο των αγοριων ηλικιας 19+ που κανει σχεσεις με κοριτσια λυκειου ειναι και το πιο υγιες... Εσεις την πατατε με τετοιους ισως και για την ποζερια αλλα ισως και για την πραγματοποιηση του πολυποθητου ονειρου να κατακτησετε τα προαναφερθεντα στοιχεια!
Συμφωνα με ερευνες μεγαλο ποσοστο κοριτσιων ηλικιας 14-17 εχει υποκυψει στην πιεση που ασκουνε τα αγορια τους στον τομεα του σεξ! Καταλαβαινουμε πως κοριτσια τετοιων ηλικιων, ανωριμα διχως πιστη στον εαυτο τους και αναπτυξης της ταυτοτητας τους φοβουνται μην χζσουν τα αγορια τους και λυγιζουν! Αυτο κατι μου λεει...
Αυτη η μια οψη του νομισματος φίλη Αννα κυριαρχει δυστυχως... (παντα σε μεγαλο ποσοστο και οχι στο απολυτο...)
Εμείς ωριμάζουμε, συνήθως, όχι πάντα, πιο νωρίς απ'ότι εσείς. Που σημαίνει ότι ένας 18αρης έχει την ίδια ωριμότητα με μια κοπέλα 15 χρονών.
Ιλια νομιζω πως γινεσαι αρκετα απολυτη... Στην καθημερινοτητα να 'ξερες τι ανωριμες συναντω...!

Κοριτσια τωρα μια γενική ερωτηση... Τι σας τραβαει σε ενα αγορι; (παρακαλω ειλικρινεια!)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έρωτας και διάβασμα - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 303 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-04-11 στις 23:11.
    • Έρωτας με διάσημους - Από dark angel
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-10 στις 21:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους