Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,027 εγγεγραμμένα μέλη και 3,062,372 μηνύματα σε 93,713 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 606 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώληση και αγορά μεταχειρισμένων βιβλίων

Scandal (Πέτρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 17:10, 30-04-12:

Παιδιά, έχω πάρα πολλά βιβλία τα οποία έχω διαβάσει 1 φορά και πλέον κάθονται άχρηστα στη βιβλιοθήκη μου. Ξέρει κανείς που μπορώ να τα πουλήσω έστω και σε εξεφτελιστική τιμή, εντός Αττικής (πχ κάποιο κατάστημα που να τα δέχεται; )
Μη μου πείτε να τα χαρίσω, λόγω οικονομικής ανάγκης, χρειάζομαι κάποια χρήματα, αφήστε που έχω δώσει πολλά για όλα αυτά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 17:34, 30-04-12:

μπες σε τπτ insomnia ξερω 'γω και ρωτα
Επισης,για βιβλια επιτρεπεται να τα βαλεις και στην κατηγορια Αγγελιες στο ischool αλλα δεν νομιζω να εχει ιδιατερη κινητικοτητα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 17:38, 30-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Παιδιά, έχω πάρα πολλά βιβλία τα οποία έχω διαβάσει 1 φορά και πλέον κάθονται άχρηστα στη βιβλιοθήκη μου. Ξέρει κανείς που μπορώ να τα πουλήσω έστω και σε εξεφτελιστική τιμή, εντός Αττικής (πχ κάποιο κατάστημα που να τα δέχεται; )
Μη μου πείτε να τα χαρίσω, λόγω οικονομικής ανάγκης, χρειάζομαι κάποια χρήματα, αφήστε που έχω δώσει πολλά για όλα αυτά.
Είναι ένα βιβλιοπωλείο στην Χαριλάου που λέγεται βιβλιοχώρα ή κάπως ετσι αυτο πουλούσε μεταχειρισμένα. λογικά θα αγοράζει κιόλας

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:19, 02-05-12:

Τι βιβλία είναι, μπορείς να γράψεις είδη και τίτλους; Ισως μας φανούν εμάς ενδιαφέροντα. Βαλτα στο ischool που λεει και ο alehunter
Περαν αυτού, Μοναστηράκι επίσης αμα πας, ρωτώντας θα βρεις μαγαζιά που τα παίρνουν

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 02:24, 02-05-12:

Νομίζω ότι δέχονται σε αυτό εδώ το μαγαζί. Δεν ξέρω αν σε βολεύει η περιοχή.όπως και να χει βρήκα μια κάρτα επειδή είχα πάει παλιότερα.Μπορείς να τους πάρεις και τηλέφωνο να ρωτήσεις.
To μικρό Μοναστηράκι λέγεται και είναι στην Ελ.Βενιζέλου 13 στον Πειραιά.
Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αφήσω το τηλέφωνο τους εδώ, οπότε αν το χρειάζεσαι πες μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 21:36, 02-05-12:

Εγω παντως θα ενδιαφερομουν να αποκτησω τα βιβλια σου..Δεν εχω θεμα με τα μεταχειρισμενα...Ισα -ισα εκει που εχουν φτασει και οι τιμες των βιβλιων..
Πες μας μερικους τιτλους αν θες.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 21:56, 02-05-12:

ναι ρε πες κανα τιτλο
μαλλον ενδιαφερονται περισσοτεροι απο οτι νομιζεις
!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:22, 07-05-12:

Αιντε ντε βρε, πού'ν'τα τα να τα ιδούμε;

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 14:22, 07-05-12:

Τα έχω βάλει στις αγγελίες του iSchool εδώ και καιρό!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:00, 07-05-12:

Τα έχω βάλει στις αγγελίες του iSchool εδώ και καιρό!

Στείλε ενα λινκ, μηπως περιμενεις να ψαχνουμε εμείς;;

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 20:10, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Στείλε ενα λινκ, μηπως περιμενεις να ψαχνουμε εμείς;;
Τεμπέλα Τσιρκόμυαλή!!
Πωλείται Διάφορα (εξωσχολικά) βιβλία

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 677 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 20:11, 07-05-12:

Καλέ τι βαρεμάρα είναι αυτή;

κλικ,κλικ και κλικ.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη carpe_nochtem : 07-05-12 στις 20:12. Αιτία: άργησα λίγο,ε; :p
Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 15:26, 01-06-12:

Ψάχνω το τελευταίο διάστημα το" Άρωμα της Υβόννης " (συγ. P. Modiano) - Εκδόσεις Λιβάνη
Δυστυχώς έχει εξαντληθεί(εδώ και χρόνια) και ο εκδοτικός δεν γνωρίζει εάν θα επανεκδοθεί!!!

Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω...
Εαν προσφέρεται κάποιος ας επικοινωνήσει...!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:09, 01-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
Ψάχνω το τελευταίο διάστημα το" Άρωμα της Υβόννης " (συγ. P. Modiano) - Εκδόσεις Λιβάνη
Δυστυχώς έχει εξαντληθεί(εδώ και χρόνια) και ο εκδοτικός δεν γνωρίζει εάν θα επανεκδοθεί!!!

Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω...
Εαν προσφέρεται κάποιος ας επικοινωνήσει...!
Τι να το κανεις μαρη στα ελληνικά; Διαβασε το στα γαλλικά, στην υπεροχη αυτή γλωσσα!

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 19:49, 01-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Τι να το κανεις μαρη στα ελληνικά; Διαβασε το στα γαλλικά, στην υπεροχη αυτή γλωσσα!
Δεν ξέρω γαλλικά!!!!!!

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 19:51, 01-06-12:

αναμενόμενη απάντηση

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 22:13, 07-12-12:

....Λοιπόν πριν λίγες μέρες ανακαλύψαμε με 2 φίλους το http://www.greekmeds.gr , όπου εκεί πουλάνε βιβλία ιατρικής!!
Δεν ξέρω κατά πόσο ενδιαφέρει το θέμα μέσα στο φόρουμ , αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να υπάρχουν φοιτητές σχολων ιατρικής και να τους ενδιαφέρει να αγοράσουν καποιο!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 22:37, 07-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
....Λοιπόν πριν λίγες μέρες ανακαλύψαμε με 2 φίλους το http://www.greekmeds.gr , όπου εκεί πουλάνε βιβλία ιατρικής!!
Δεν ξέρω κατά πόσο ενδιαφέρει το θέμα μέσα στο φόρουμ , αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να υπάρχουν φοιτητές σχολων ιατρικής και να τους ενδιαφέρει να αγοράσουν καποιο!!
ε καλα οσοι ειμαστε ιατρικη το γνωριζουμε αυτο δεν νομιζω να υπαρχει κανεις που να μην το ξερει!!! Αλλωστε το Site δεν υπαρχει μονο για πωλησεις βιβλιων.....αλλο το οτι αυτος ο τομεας ανθιζει την περιοδο αυτη εκει!! Παντως γενικα εχει υπερπροσφορες!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 23:26, 07-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από spiros332
ε καλα οσοι ειμαστε ιατρικη το γνωριζουμε αυτο δεν νομιζω να υπαρχει κανεις που να μην το ξερει!!! Αλλωστε το Site δεν υπαρχει μονο για πωλησεις βιβλιων.....αλλο το οτι αυτος ο τομεας ανθιζει την περιοδο αυτη εκει!! Παντως γενικα εχει υπερπροσφορες!!!
Λόγω των "υπερπροσφορών" σκεφτηκα και εγώ να κάνω την καλή πράξη της ημέρας!

Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 23:11, 04-06-13:

Γνωρίζει κανείς βιβλιοπωλείο που να πουλάει μεταχειρισμένα βιβλία στο Ηράκλειο Κρήτης;

Παράθεση

maraki91

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maraki91
H maraki91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H maraki91 έγραψε στις 14:25, 06-08-13:

Γεια σας παιδιά! Έχω κάποια βιβλία οικονομικών τα οποία είναι σε άριστη κατάσταση..Αν ενδιαφέρεται κανείς η γνωρίζει κάποιον που θα του ήταν χρήσιμα τα δίνω σε πολύ χαμηλή τιμή! επικοινωνήστε μαζί μου να σας πω τίτλους και τιμή!! Ευχαριστώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 315 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 17:27, 06-08-13:

Έχει κανείς βιβλία αγγλικών proficiency;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kathytherion

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kathytherion
H kathytherion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H kathytherion έγραψε στις 07:47, 30-08-13:

dida ενδιαφερεσαι για michigan η cambridge?εχω εγω καποια βιβλια που δεν τα χρειαζομαι πλεον...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kathytherion : 30-08-13 στις 07:58.
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 315 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 19:58, 30-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από kathytherion
dida ενδιαφερεσαι για michigan η cambridge?εχω εγω καποια βιβλια που δεν τα χρειαζομαι πλεον...
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιό θα δώσω. Ποιά βιβλία έχεις;

Παράθεση

kathytherion

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kathytherion
H kathytherion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H kathytherion έγραψε στις 07:31, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Dida~
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιό θα δώσω. Ποιά βιβλία έχεις;
εγω εχω καποια του michigan που τ αγορασα πριν 3 χρονια!αν ενδιαφερεσαι να τα κοιταξω και να σου στειλω εκδοσεις ,τιτλους κτλ...

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 16:46, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από kathytherion
εγω εχω καποια του michigan που τ αγορασα πριν 3 χρονια!αν ενδιαφερεσαι να τα κοιταξω και να σου στειλω εκδοσεις ,τιτλους κτλ...
Ναι, αν δεν σε παιδεύω στείλε μου σε παρακαλώ κάποιες πληροφορίες και τιμή .

Παράθεση

Vasia4ml

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vasia4ml
H Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H Vasia4ml έγραψε στις 20:23, 26-06-14:

Παιδιά έχω έναν ολόκληρο τόμο από παιδικές εγκυκλοπαίδειες, εντελώς αχρησιμοποίητο. Μήπως ξέρετε πού θα μπορούσα να τον πουλήσω;

Παράθεση

Eviegk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eviegk
H Eviegk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Eviegk έγραψε στις 21:35, 24-10-14:

Γεια σας παιδια, εχω την αγγλικη σειρα βιβλιων για lower , των Macmillan Code red (Student's Book, Companion, Workbook plus) σε εξαιρετικη κατασταση. Τα βιβλια αρχικα κοστιζουν γυρω στα 75-80 € και επειδη ειναι πραγματικα εξωφρενικο ποσο τα προσφερω με 55 € . Λογω οικονομικων προβληματων θα με ενδιεφεραν συντομες και σοβαρες απαντησεις . Μπορειτε να επικοινωνησετε μαζι μου στο e-mail; eviegk@hotmail.com ειτε στο 6983413480. Ευχαριστω προκαταβολικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

darkace

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη darkace
Ο darkace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O darkace έγραψε στις 20:51, 25-05-15:

εχεις βιβλια πληροφορικη σε αυτα κι αν ναι ποια?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

agpetein

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη agpetein
Ο agpetein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O agpetein έγραψε στις 21:35, 09-12-16:

Παιδιά καλησπέρα ,
ενδιαφέρομαι για αγορά του βιβλίου "Η χρονιά που πέθανε ο Ρικάρντο Ρέις " του Jose Saramago. Υπάρχει κάποιος που να το έχει και να ενδιαφέρεται να το πουλήσει ;
Ευχαριστώ
Παράθεση

athinouli

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά . Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 18:33, 10-01-17:

προς εσας που θελετε να αγορασετε ή να πουλησετε ή να ανταλλαξετε
στο φβ εχει καποια κλειστα γκρουπ, πολυ αξιοπιστα στα οποια προβαλεις τα βιβλια
που εχεις προς πωληση ή ανταλλαγη, και κανεις τη δουλεια σου νοικοκυρεμενα..
εχω ανταλλαξει γυρω στα 15 βιβλια με αυτο τον τροπο μεσω ταχυδρομειου..

υπαρχει επισης και το swapp.gr που ειναι για ανταλλαγες, το οποιο εχω επισης δοκιμασει
και εγινε μια χαρα η δουλεια μου..

τελος ξερω το ricardo24.gr στο οποιο μπορεις να πουλησεις..
αυτο δεν το εχω δοκιμασει αλλα μου εχουν πει οτι ειναι επισης αξιοπιστο..

good luck!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη athinouli : 10-01-17 στις 18:45.
Παράθεση

fofigal

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fofigal
H fofigal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H fofigal έγραψε στις 08:41, 03-02-17:

καλή σας μέρα! αν ενδιαφέρεται κανείς έχω πολλά βιβλία για πώληση.Δεν χωράνε άλλα στη βιβλιοθήκη μου .αν κάποιος ή κάποια ενδιαφέρεται μπορώ να στείλω λίστα μέσω mail.ευχαριστω!
Παράθεση

ASTA

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ASTA
H ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H ASTA έγραψε στις 16:49, 03-02-17:

Γειά σας έχω πολλά αστυνομικά μυθιστορήματα Σουηδων κυρίως συγγραφέων αν ενδιαφέρεται κάποιος ας επικοινωνήσει μαζί μου τα πουλάω σε χαμηλή τιμή
Παράθεση

ASTA

Νεοφερμένος

H ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H ASTA έγραψε στις 16:58, 03-02-17:

Ενδιαφέρομαι για τα βιβλία που έχεις στείλε μου τη λίστα ευχαριστώ
Παράθεση

ASTA

Νεοφερμένος

H ASTA έγραψε στις 15:07, 06-02-17:

Έχω όλα τα βιβλία της Camilla Lackberg και τα πουλάω σε χαμηλή τιμή επίσης τέσσερα βιβλία του Jo Nesbo και αυτά για πώληση ή ανταλλαγή.
Παράθεση

fofigal

Νεοφερμένος

H fofigal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H fofigal έγραψε στις 09:25, 14-02-17:

καλημέρα σας διαθέτω και γω τα παρακάτω βιβλία προς πώληση, τιμή 5 ευρώ έκαστο.αν ενδιαφέρεται κάποιος

Ο δήμιος του Σαιν Πιέρ - Marin Saglio Bramly
Έρως, θέρος, πόλεμος - Ευγενία Φακίνου
Δέκα μύθοι και μια ιστορία - Νίκος Παπανδρέου
Καυτή σοκολάτα - Τζόαν Χάρρις
Η μπόρα - Αλκυόνη Παπαδάκη
Αλέξανδρος και Ασπασία - Αλέξανδρος Λ. Ζαούσης
Κυνηγοί ονείρων - Μαρία Βελέτα-Βασιλειάδου
Αν το φεγγάρι χαμογελούσε - Chandani Locuge
Μάρτυρας αγάπης - Ιωάννα Μπουκουβάλα - Αναγνώστου
Αύριο θα είναι όλα καλύτερα - Κάθυ Κέλλυ
Μετά την καταιγίδα - Ευαγγελία Ευσταθίου
Όταν όλα κλείνουν...ο έρωτας διανυκτερεύει - Ζέφη Κόλλια
Οι τρεις χήρες - Ντόρα Γιαννακοπούλου
Εις το όνομα της μητρός - Φιλομήλα Λαπατά
Μεταξένια προδοσία - Ουζμα Ασλαμ Καν
Το ερωτικό κελάηδημα της καρδερίνας - Σάββας Ηλία
Αιώνια επιστροφή - Ελένη Γκίκα
Αμαρτωλέ μου άγγελε - Ντόρα Γιαννακοπούλου
Ο βροχοποιός,ο εξομολογητής, ινδική βιογραφία - 'Ερμαν Έσσε
Η οικογένεια του Πασκουάλ Ντουάρτε - Καμίλο Χοσέ Θέλα
Άνθρωποι από χαρτί - Γουίλιαμ Γκόλντινγκ
Κιότο - Γιασουνάρι Καβαμπάτα
Ο νάνος - Περ Λάγκερκβιστ
Η ιστορία του γιού μου - Ναντίν Γκόρντιμερ
Γυμνή ζωή & άλλα διηγήματα - Λουίτζι Πιραντέλλο
Ο γέρος και η θάλασσα - Έρνεστ Χέμινγουεη
Κάποιο...χαμόγελο - Φρανσουάζ Σαγκάν
Αναμνήσεις από το σπίτι των πεθαμένων - Φιοντόρ Ντοστογιέφσκυ
Κοντά στις ράγες - Άλκη Ζέη
Ρωμαίος, Ιουλιέττα και τα σκοτάδια - Γιάν Οτσενάσεκ
Το χειρόγραφο της Ρωξάνης - Γιώργος Σκούρτης
Η καρδιά κυνηγάει μονάχη - Κάρσον Μακ Κάλερς
Τολμηρές ιστορίες - Νίκος Δήμου

ΣΕΙΡΑ ΤΣΕΠΗΣ ( ΒΕLL - PLAZA - KAPPE ):
Two lives - William Trevor ( ξενόγλωσσο ) ( 4 ευρώ )
Ο βασιλιάς των αποζημιώσεων - John Grisham ( 10 ευρώ )
Επικίνδυνη αναζήτηση - Barbara Taylor Bradford ( 4 ευρώ )
Η σκιά - Mark Olden ( 4 ευρώ )
Θύτες και θύματα - Clare Francis ( 4 ευρώ )
Τα χαμένα κορίτσια - Mary Higgins Clark ( 4 ευρώ )
Η ώρα του ρόδου - Christina Skye ( 4 ευρώ )
Παιχνίδι ισχύος - Penny Jordan ( 4 ευρώ )
Ένα καλοκαίρι - Mary Lynn Baxter ( 4 ευρώ )
Ένας ξένος στο σπίτι - Patricia Macdonald ( 4 ευρώ )
Μαύρη γη, η χώρα των λευκών - Barbara Wood ( 4 ευρώ )
Η αντεπίθεση της Μαφίας - Lucio Attinelli ( 4 ευρώ )
+ έξοδα αποστολής ΕΛΤΑ
Παράθεση

αναγνώστης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αναγνώστης
H αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H αναγνώστης έγραψε στις 23:41, 21-04-17:

Γεια σας παιδιά.Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ να πουλήσω κάποια λογοτεχνικά βιβλία που έχω μέσω διαδικτύου,
ήθελα να σας ρωτήσω εάν πουλάτε ένα βιβλίο ταχυδρομικά,πόσο είναι το κόστος που χρεώνεται στον παραλήπτη;
Γιατί εγώ πήγα σε ένα ACS και ρώτησα και μου είπε ότι το κόστος είναι περίπου 11 ευρώ ανάλογα την περιοχή.Δηλ. όσοι αγοράζουν πληρώνουν τόσο;Αυτό που αναγράφουν οι ομάδες στο φεισμπουκ ότι το κόστος αποστολής είναι 2,50 ή 3,50 ευρώ πώς βγαίνει;Εσύ πόσο κόστος χρεώνετε;

Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας.
Παράθεση

ASTA

Νεοφερμένος

H ASTA έγραψε στις 12:03, 22-04-17:

Αν τα ταχυδρομήσεις σαν δέμα θα πληρώσεις 1,50 ευρώ, αν τα ταχυδρομήσεις σαν γράμμα κοστίζει περισσότερο. Δεν έχω στείλει ποτέ με κούριερ είναι πολύ ακριβά.
Παράθεση

αναγνώστης

Νεοφερμένος

H αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H αναγνώστης έγραψε στις 14:00, 22-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από ASTA
Αν τα ταχυδρομήσεις σαν δέμα θα πληρώσεις 1,50 ευρώ, αν τα ταχυδρομήσεις σαν γράμμα κοστίζει περισσότερο. Δεν έχω στείλει ποτέ με κούριερ είναι πολύ ακριβά.
Δηλ. εσύ δεν στέλνεις μέσω courrier,πώς στέλνεις;μόνο ταχυδρομικά με τα ΕΛΤΑ courrier;Και ισχύει 1,50 ευρώ το δεμα;Δεν το υπολογιζουν και το δέμα και το γράμμα με βαση το βαρος του βιβλιου;
Παράθεση

ASTA

Νεοφερμένος

H ASTA έγραψε στις 08:50, 23-04-17:

Ένα συνηθισμένο σε μέγεθος βιβλίο είναι λιγότερο από ένα κιλό και κοστίζει τόσο ,αν είναι βαρύτερο αλλάζει η τιμή αλλά και πάλι είναι φτηνά. Μ ε κούριερ κανείς δεν στέλνει εκτός αν ο αγοραστής επιμένει και το πληρώσει.
Παράθεση

αναγνώστης

Νεοφερμένος

H αναγνώστης έγραψε στις 12:42, 23-04-17:

Ok,Asta.Κατάλαβα,σ'ευχαριστώ.Ελπίζω να αρχίσω να πουλάω κανένα βιβλίο κι εγώ!

Καλή συνέχεια τις πωλήσεις σε όλους!
Παράθεση

fofigal

Νεοφερμένος

H fofigal έγραψε στις 13:57, 24-04-17:

Το κόστος στα Ελτα είναι 1,5 ευρώ για απλή αποστολή δέματος.Εγω έχω στείλει ως και 5 βιβλία με 1.5 ευρώ έξοδα.
Παράθεση

αναγνώστης

Νεοφερμένος

H αναγνώστης έγραψε στις 19:34, 24-04-17:

Ναι,βέβαια απλά εξαρτάται από το βάρος των βιβλίων.
Αν ας πούμε ενα βιβλίο είναι χοντρό,μεγάλο σίγουρα θα το ζυγίσουν και θα βγει παραπάνω.Εγώ δεν έχω best sellers τα μικρα αλλα κανονικα βιβλια.Και οι περισσότεροι στο διαδίκτυο αναφέρουν κόστος 2,50-3,50 ευρώ.Νομίζω πως πρέπει πρώτα να ρωτήσω το ταχυδρομείο και μετά να βάλω το κόστος.
Παράθεση

dimikalo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimikalo
Ο dimikalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O dimikalo έγραψε στις 01:03, 07-06-17:

Καλημερα σε ολους

Παρακατω εχω βιβλια που δινονται σε πολυ καλη τιμη.Ειναι χωρισμενα σε πακετα,για οσους δεν θελουν να τα αγορασουν ολα μαζι:

Πακετο 1:Πολυ παλια βιβλια

ο Υιος των δακρυων

Ο ανθρωπος με το μπαστουνι

Στην Κολαση της Κ.Υ.Π

Οι δυο Πριγκιπες

Συναγερμος στον Ατλαντικο

Μαριγουλα Μαριγω

Οι αθλιοι

Ο γυρος του κοσμου σε 80 ημερες

Ο μικρος Πλουταρχος

Η πολυαννα το παιχνιδι της χαρας

Πως να αποκτουμε φιλους

Τα τουφεκια εκδικουνται

Η ωρα της κρισης

Ο εκτελεστης Θυελλα στα εξωτικα νησια

Διακοπες στην μαυρη ηπειρο

Ο ανθρωποκυνηγος Ανταμ στηλ2

Το τελευταιο συνορο

Ο εκτελετσης Η κολαση της Νεας Ορλεανης

Ψυχωσις

Κιλρον

Η επιστροφη

Ηρθα να σε σκοτωσω

Το πιο γρηγορο πιστολι

Προδοσια

Κιλκεννυ

Η γη των Σακετ

Ο κρυμμενος θησαυρος

27 βιβλια ολα μαζι 30ε

Πακετο 2

Καζαντζακης συμποσιον

Καζαντζακης ταξιδευοντας Ιταλια Αιγυπτο Σινα Ιερουσαλημ Κυπρο

Καζαντζακης Θεατρικο εργο τραγωδιες με αρχαια θεματα τομος α

Οσα δεν ειπα και δεν εγραψα

Λακης Λαβερης

Αρχιτεκτονες του τρομου

Γυαλινος κοσμος

Καβαφης ελληνες ποιητες

Γιατι αγαπαμε

Το ταξιδι της ανθρωπινης υπαρξης

Καν'το κι ας φοβασαι

Η δυναμη της θετικης σκεψης

Να ζεις να αγαπαςκαι να μαθαινεις

οι περιοχες των σφαλματων σας

Σκεφτειτε τις εναλλακτικες λυσεις

15 βιβλια ολα μαζι 30ε

Πακετο 3

Ακου ανθρωπακο

Μυστικα για την Οικογενιακη Ευτηχια

Μυστικο του πυργου της Φρικης

Μυστηριο του ταξιδιου του τρομου

Ισλαμισμος και Ισλαμοφοβια

Ηθελε να την λενε κυρια

Οι περιπετιες του Σεβαχ του Θαλασσινου

Ιστορια μιας μοναχης

Κατω απο το αστρο

Το 4 Ραιχ ειναι εδω

Ο πιανιστας

Αρκας σπουργιτι εισα και φαινεσαι

Αρκας αν πεταξει το πουλι

Αθηνα η πολη της Δημοκρατιας

Θεοτοκαριο για τα παιδια

Ηρακλης και Θησεας

Παιδικο γεροντικο

Το βιβλιο της ιστοριας(λειπουν σελιδες και θελει προσοχη)

Οι θεοι του Ολυμπου

19 βιβλια ολα μαζι 30ε

Τα πακετα εαν δοθουν ολα μαζι τοτε θα δοθουν 80ε
Παράθεση

dimikalo

Νεοφερμένος

O dimikalo έγραψε στις 19:47, 08-06-17:

Καλησπερα.Εχω αρκετα βιβλια τα οποια τα δινω σε πακετα.Σε μια αναρτηση σε αυτη τη σελιδα τα εγραψα ,αλλα καποια εχουν δοθει.Αυτη τη στιγμη εχω 2 πακετα βιβλιων τα οποια ειναι :

Πακετο 1:Πολυ παλια βιβλια

ο Υιος των δακρυων

Ο ανθρωπος με το μπαστουνι

Στην Κολαση της Κ.Υ.Π

Οι δυο Πριγκιπες

Συναγερμος στον Ατλαντικο

Μαριγουλα Μαριγω

Οι αθλιοι

Ο γυρος του κοσμου σε 80 ημερες

Ο μικρος Πλουταρχος

Η πολυαννα το παιχνιδι της χαρας

Πως να αποκτουμε φιλους

Τα τουφεκια εκδικουνται

Η ωρα της κρισης

Ο εκτελεστης Θυελλα στα εξωτικα νησια

Διακοπες στην μαυρη ηπειρο

Ο ανθρωποκυνηγος Ανταμ στηλ2

Το τελευταιο συνορο

Ο εκτελετσης Η κολαση της Νεας Ορλεανης

Ψυχωσις

Κιλρον

Η επιστροφη

Ηρθα να σε σκοτωσω

Το πιο γρηγορο πιστολι

Προδοσια

Κιλκεννυ

Η γη των Σακετ

Ο κρυμμενος θησαυρος

27 βιβλια ολα μαζι 30ε

Πακετο 2

Ακου ανθρωπακο

Μυστικα για την Οικογενιακη Ευτηχια

Μυστικο του πυργου της Φρικης

Μυστηριο του ταξιδιου του τρομου

Ισλαμισμος και Ισλαμοφοβια

Ηθελε να την λενε κυρια

Οι περιπετιες του Σεβαχ του Θαλασσινου

Ιστορια μιας μοναχης

Κατω απο το αστρο

Το 4 Ραιχ ειναι εδω

Ο πιανιστας

Αρκας σπουργιτι εισα και φαινεσαι

Αρκας αν πεταξει το πουλι

Αθηνα η πολη της Δημοκρατιας

Θεοτοκαριο για τα παιδια

Ηρακλης και Θησεας

Παιδικο γεροντικο

Το βιβλιο της ιστοριας(λειπουν σελιδες και θελει προσοχη)

Οι θεοι του Ολυμπου

19 βιβλια ολα μαζι 30ε

Τα πακετα εαν δοθουν ολα μαζι τοτε θα δοθουν 50ε
Παράθεση

Xρηστος1982

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Xρηστος1982
Ο Xρηστος1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Xρηστος1982 έγραψε στις 12:42, 09-06-17:

4 ευρω σε οσα δεν αναγραφεται τιμη.Παραδοση μονο Αθηνα, χερι με χερι.

Αρχετυπο-Εσοπτρον:

ΤΟ μυστικο ολων των εποχων,Κουφια γη,Νεοπαγανισμος,χαμενοι εξερευνητες(2 ευρω),η ζωη και τα εργα του Αλεστερ Κροουλι(5 ευρω),απο την Ατλαντιδα στην σφιγγα,Μυθοι της δημιοργιας,Αρκτος ο μυθος των πολων,Σαμπαλα7 βιβλια μαγειας,Αρχαια φιλοσοφια μυστηριακαι μαγεια(5 ευρω),Μαγεια ηαποκρυφη παραδοση του κοσμου(5 ευρω),Θεοι ανθρωποι κα κτηνη,Ιερη γεωμετρια(5),αναβιωση της αρχαιας Ελληνικης θρησκειας,ΤΟ εννεαγραμμα(5),η αποκρυφη ιστορια του ναζισμου,η ιερη προιστορια της Ελλαδος,κοιλη γη,,μυστικες διαδρομες στην αγνωστη Ελλαδα,iερη αρχιτεκτονικη(5),εξωγηινη αρχαιολογια(5),Παρσιφαλ και η ουρανια λιθος,Νικολα Τεσλα,η ιερη γεωγραφια της Ελλαδος,Oi 48 νομοι της δυναμης(10 ευρω),η αγνωστη τεχνολογια στον Ομηρο εκδοσεις Εσοπτρον

αποτυπωματα θεων,το κορακι.χαμενος οριζοντας(Ιαμβλιχος),ταξιδι στον χωροχρονο εκδοσεις κλειδι,αιωνιος πολεμος Anubis,to πραγματικο ιστοριο προσωπο του Ιησου εκδοσεις νεος σταθμος,το ονειρο του Μεντελεγιεφ εκδοσεις τραυλος,η αγνωστη προιστορια των Εληνων εκδοσεις ΔΙΟΝ,,κυνηγος σκιων εκδοσεις λιβανη,,το μεγαλο μυστικο των αιωνων,απο που ερχονται τα ΟΥΦΟ(3 ευρω),2 βιβλια Μπουκοφσκι,ερωτικες ιστοριες καθημερινης τρελας και τοστ και ζαμπον(2 ευρω),,ΤΟυλατος τα αρχεια της χαμενης γνωσης(10 ευρω),ανατομια τηλεοπτικου λογου(3 ευρω) εκδοσεις καταρτι,το δωματιο στον ιπταμενο δισκο(2 ευρω) εκδοσεις Ερμειας,τα χρονικα του δρακοφοινικα(9) jemma press,o mνημονικος τζωνυ εκδοσεις παρα πεντε(3 ευρω),Σταρ Τρεκ εκδοσεις κλειδι,Σκριμπολαεκδοσεις ασυρματος(2 ευρω ΟΞΥ),Απολυομαι και τρελαινομαι αστρματος(οξυ 3 ευρω),ιδιες εκδοσεις και το Greek psycho 3 ευρω,κοναν ο καταστροφεας(2,5 3υρω) εκδοσεις Cosmos,χαμενες ψυχες(κλειδι),5 ρωγμες στο δικτυο(κλειδι),ο νεος Αδαμ εκδοσεις Εξαντας(3 ευρω),εκδοσεις para pente 2,5 ευρω αστροπλοιο τιτανικος και dont panic μεγας οδηγος για να γυρισετε το γαλαξια με ωτο-στοπ, η επερχομενη φυλη εκδοσεις Ιαμβλιχος,θαυμαστος νεος κοσμος,Generation X εκδοσεις νεα συνορα,haker οι πειρατες του κυβερνοδιαστηματος εκδοσεις νεα συνορα,εργα ημερες του Φαουστ(3 ευρω),2001 οδυσσεια εκδοσεις κακτος ,ο αγνωστος Σειριος εκδοσεις ωρορα(2 ευρω).η ομολογια ενος δολοφονου εκδοσεις Αγρα,Αμοκ και αλλες νουβελες εκδοσεις Αγρα,ο παλαιοβιβλιωπολης Μεντελ και η αορατη συλλογη εκδοσεις Αγρα,σκασκικιστικη νουβελα εκδοσεις Κοροντζος(4 ευρω),αρωμα εκδοσεις ψυχογιος,Μονταινιος εκδοσες Αγρα,οι αργοναυτες επιστρεφουν εκδοσεις Ιδεοθεατρον,60 ωρες εκδοσεις Μπελ (3 ευρω),η φαρμα των ζωων εκδοσεις Αναστασιαση ,εικονικο φως εκδοσεις Aquarius (2.5 ευρω),7 βηματα για τον Σατανα εκδοσεις Alien

Εκδοσεις τερρα νοβα 2.5 ευρω

ηρωικη φαντaσια και μαγεια,ο κοσμος των σκιων,ξιφη και μαγοι.

Λαβκραφτ:τυμβος,υπερφυσικο τρομος στην λογοτεχνια, η ονειρικη αναζητηση της αγνωστης Κανταθ,η περιπτωση του Τσαρλς Ντεξτερ ΓΟυορντ,ο τρομος του Ντανγουιτς και ο ναος του τρομου

Μαχεν ο τρομος,η νουβελα της μαυρης σφραγιδας,οΜεγας θεος ΠΑν(3 ευρω)

Μουρκοκ:ολα τα Ελρικ και τα Κορουμ

Λορδος Ντανσανυ: Η κορη του βασιλια της χωρας των ξωτικων

Μεταλλικες ιστοριες Φαντασιας και τρομου,Γκολεμ,2 βιβλια ΚΟναν(το ενα εκδοσεις Space),ταξιδι χωρις τελος,ο παραξενος τζον(3 ευρω),,ξενος σε ξενη χωρα(3 ευρω),οι βαρκες τιυ Γκλεν Καριγκ 2.5 ευρω,Υπερβορεια(5 ευρω) ,η πολη της τραγουδιστης φλογας,οι Ελληνες στην ανακαλυψη και εξερευνηση της Αμερικης(3 ευρω)
Παράθεση

dimikalo

Νεοφερμένος

O dimikalo έγραψε στις 16:15, 10-06-17:

Εχω ανοιξει νεο θεμα για οσους ενδιαφερονται για εγκυκλοπαιδιες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους