Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,775 εγγεγραμμένα μέλη και 3,053,618 μηνύματα σε 93,181 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σκοπεύετε να κάνετε τα Χριστούγεννα;

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη tweetyslvstr
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

O tweetyslvstr έγραψε στις 18:51, 08-11-14:

Καλησπέρα παιδιά ίσως είναι νωρίς για κάτι τέτοιο αλλά βλέπω πως πολλά καταστήματα έχουν αρχίσει να στολιζουν. Γι'αυτό για πείτε τι σκοπεύετε να κάνετε τα χριστούγεννα ?? έχετε κανονίσει τίποτα?? έχετε σκεφτεί τι θα ή τι θα θέλατε να κάνετε??
Και ξεκινώ πρώτος εγώ λέγοντας πως σίγουρα θα πάω για ψώνια, να δω καμια ταινία, να παω σε κανενα εστιατοριο, να παω σε χιονοδρομικό κέντρο αυταααααααα. ΕΣΕΙΣ???
Περιμένω απαντησεισ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη laurentides
H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H laurentides έγραψε στις 18:53, 08-11-14:

Θα ήθελα να κάνω παραμονή χριστουγέννων/Πρωτοχρονιάς στην Ville-Lumière αλλά με βλέπω σε καμιά χοροεσπερίδα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

O tweetyslvstr έγραψε στις 19:02, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από laurentides
Θα ήθελα να κάνω παραμονή χριστουγέννων/Πρωτοχρονιάς στην Ville-Lumière αλλά με βλέπω σε καμιά χοροεσπερίδα
τι είναι αυτο φίλε???

αστο καταλαβα την πολη του φωτος εννοείσ, αχ ναι ειναι υπεροχα και εμενα μου αρεσει δεν πειραζει του χρονου. τιποτε άλλο??? καμία δραστηριοτητα??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tweetyslvstr : 08-11-14 στις 19:02. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,650 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 19:03, 08-11-14:

με βλέπω να διαβάζω μέσα στις γιορτές

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

O tweetyslvstr έγραψε στις 19:10, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
με βλέπω να διαβάζω μέσα στις γιορτές
σιγουρα με καλό πρόγραμμα και οργανωση που μπορείς να βάλεις μπορείς να περάσεις παραμονη και την ημερα των χριστουγεννων και της πρωτοχρονιας αρκετα καλά, βέβαια τις υπολοιπες μερες θα πρέπει να διαβάζεισ όχι εξοντωτικά αλλά θα διαβαζεισ. Μην το βλέπεισ και μην το δεις καμιά στιγμή ως κατι βαρετό ή κουρασρτικό και εγώ πέρυσι στην ίδια θέση με εσένα ήμουν και επειδη περασα αυτην την κατάσταση σου λέω να μην αγχωθείσ-κουραστείς-στενοχωρηθείς που ενω εσυ θα πρέπει να διαβάζεισ κάποιοι άλλοι δεν θα κάνουν τίποτα. Όλη αυτή η διαδικασία είναι προς όφελος σου σκέψουν πως του χρόνου εάν κάνεις αυτο που πραγματικά θέλεις θα βρίσκεσαι σε καλλητερη μοιρα απο φέτος. Αυτο το βλέπω και σε εμενα και μπορώ να σου πω πως βλέπω μεγαλη διαφορα με περυσι...ακομα και απο τωρα.. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ
Όλα αυτά στα λέει ένας <<παλιος>> με αγάπη χωρίς κόμπλεξ και εγωισμό. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!

Παράθεση

Φοιτητής

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,650 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 19:11, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από tweetyslvstr
σιγουρα με καλό πρόγραμμα και οργανωση που μπορείς να βάλεις μπορείς να περάσεις παραμονη και την ημερα των χριστουγεννων και της πρωτοχρονιας αρκετα καλά, βέβαια τις υπολοιπες μερες θα πρέπει να διαβάζεισ όχι εξοντωτικά αλλά θα διαβαζεισ. Μην το βλέπεισ και μην το δεις καμιά στιγμή ως κατι βαρετό ή κουρασρτικό και εγώ πέρυσι στην ίδια θέση με εσένα ήμουν και επειδη περασα αυτην την κατάσταση σου λέω να μην αγχωθείσ-κουραστείς-στενοχωρηθείς που ενω εσυ θα πρέπει να διαβάζεισ κάποιοι άλλοι δεν θα κάνουν τίποτα. Όλη αυτή η διαδικασία είναι προς όφελος σου σκέψουν πως του χρόνου εάν κάνεις αυτο που πραγματικά θέλεις θα βρίσκεσαι σε καλλητερη μοιρα απο φέτος. Αυτο το βλέπω και σε εμενα και μπορώ να σου πω πως βλέπω μεγαλη διαφορα με περυσι...ακομα και απο τωρα.. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ
Όλα αυτά στα λέει ένας <<παλιος>> με αγάπη χωρίς κόμπλεξ και εγωισμό. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!
καταλαβαίνω άλλωστε μέσα στις γιορτές θα γράφω σίγουρα φυσική κατεύθυνσης σε ταλαντώσεις και σε κύματα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 19:25, 08-11-14:

Και εμένα να διαβάζω φυσική με βλέπω και δεν την αντέχω..

Παράθεση

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε στις 19:45, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Συμιδαλάς
κατά πάσα πιθανότητα ν α γράφω πληροφορική και μαθηματικά

Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

O tweetyslvstr έγραψε στις 19:53, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
καταλαβαίνω άλλωστε μέσα στις γιορτές θα γράφω σίγουρα φυσική κατεύθυνσης σε ταλαντώσεις και σε κύματα
Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Συμιδαλάς
εσύ φίλε γιατί θα διαβάζεις φυσική;

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 19:54, 08-11-14:

Θέλω να κάνω τόσα ΠΟΛΛΑ πράγματα και προσπαθώ να σκεφτώ πώς να τα συνδυάσω όλα ώστε να το πετύχω! Εχω καλό προαίσθημα όμως... Θα δούμε!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,310 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:00, 08-11-14:

Εγώ θα πάω Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες,μετά πάλι εδώ και απλά θέλω να απολαύσω τις γιορτές.. Βόλτες, ζεστή σοκολάτα, κρύο, φωτάκια, στολίδια, χριστουγεννιάτικα τραγούδια,και όλα τα σχετικά Σίγουρα θα έχω εργασίες για τη σχολή,αν και με βλέπω να τις αφήνω για τελευταία στιγμή,κλασσικά..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε στις 20:04, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Εγώ θα πάω Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες,μετά πάλι εδώ και απλά θέλω να απολαύσω τις γιορτές.. Βόλτες, ζεστή σοκολάτα, κρύο, φωτάκια, στολίδια, χριστουγεννιάτικα τραγούδια,και όλα τα σχετικά Σίγουρα θα έχω εργασίες για τη σχολή,αν και με βλέπω να τις αφήνω για τελευταία στιγμή,κλασσικά..
μια χαρά είσαι εσύ

Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,219 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 21:00, 08-11-14:

Αχαχα ποια χριστουγεννα ... διαβασμα οπως και το πασχα φυσικα που θα ειναι περισσοτερο

Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 21:22, 08-11-14:

1) Θα φάω πολλά - πολλά μελομακάρονα.
2) Θα στολίσω με πολύχρωμα φωτάκια το δέντρο της αυλής μου.
3) Θα δω τους γονείς μου που λείπουν καιρό στο εξωτερικό.
4) Θα ανταλλάξω δώρα με όλους όσους αγαπώ.
5) Θα περπατήσω στη γιορτινά στολισμένη Αθήνα.
6) Θα κάνω μια ολιγοήμερη εκδρομή σε χιονισμένη περιοχή.
7) Θα προσπαθήσω, όσο μπορώ, να βοηθήσω κάποιους που έχουν ανάγκη.
8.) Θα συναντήσω φίλους που έχω καιρό να δω.
9) Θα βάζω χριστουγεννιάτικες εικόνες στα μηνύματά μου στο ischool.
10) Αν μου περισσέψει χρόνος, θα διαβάσω και λιγάκι για την εξεταστική.

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 21:43, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias

Τους κουραμπιέδες γιατί τους άφησες απ' έξω;

Α! Και τις δίπλες! Μη ξεχνιόμαστε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _fairygirl_ : 17-11-14 στις 13:17. Αιτία: Προσθήκη εικόνας σε συνημμένη μορφή.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

girly14

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη girly14
H girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 258 μηνύματα.

H girly14 έγραψε στις 21:51, 08-11-14:

θα παω στο σαλε μου στην ελβετια με το ιπταμενο ιδιωτικο μου ελκηθρο! (και μετα ξυπνησα!)
Οχι, με το που αρχισουν τα Χριστουγεννα θα συνειδητοποιησω παλι ποσο υλιστικη γιορτη ειναι και θα πεσω σε καταθλιψη, περιμενοντας το Πασχα που οπως και να το κανεις ειναι πιο "ταπεινη" εορταστικη περιοδος χαχαχαχα

Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:01, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Τους κουραμπιέδες γιατί τους άφησες απ' έξω;
Έχω αναλύσει το θέμα εδώ: http://ischool.e-steki.gr/showpost.p...4&postcount=12
(διεξοδικά, επιστημονικά, πολιτικά και φιλοσοφικά).

Παράθεση

Filippos14

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Filippos14
Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

O Filippos14 έγραψε στις 23:08, 08-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias

Eγω:
1)θα στολίσω το δωμάτιο μου όπως κάνω κάθε χρονο
2)Θα φάω Μελ/να,Κουρ/δες,Δίπλες
3)Θα δώ φίλους που έχουμε χαθεί επειδή είμαστε σε άλλη περιοχή
4)Θα δώ Ηοme alone,όπως κάθε χρονο
5)Λογικά θα διαβάσω για να περάσω κάνα μάθημα
Θέλω να πώ τα κάλαντα αλλά δεν γίνεται

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

niek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 00:03, 09-11-14:

Θα ήθελα να ζωγραφίσω, να βρω φίλους που έχω να δω πολύ καιρό, να φτιάξω και να φάω γλυκά, να διαβάσω και να κάνω τις εργασίες και τα μαθήματα που έχω αφήσει και κάποιο βιβλίο που ενώ το έχω δεν το προλαβαίνω και τέλος να πάω σε χιονοδρομικό κέντρο-πατινάζ.Πάνω από όλα όμως θέλω να περάσω ωραία και να στολίσω το δικό μου δέντρο. Ανυπομονώ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 00:50, 09-11-14:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,753 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 01:13, 09-11-14:

Σκοπεύω να καλωσορίσω τον καινούριο χρόνο με καλή παρέα φέτος!

Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 07:21, 09-11-14:

εσύ φίλε γιατί θα διαβάζεις φυσική;
Για τη σχολή...
Ποτέ δεν την κατάλαβα οπότε πρέπει να διαβάσω όταν θα έχω πολύ χρόνο μπας και την περάσω κατευθείαν και δεν την ξανά δω ποτέ μπροστά μου

Παράθεση

Alireza

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 10:59, 09-11-14:

Να διαβάσω για την εξεταστική. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!

Εντάξει πέρα από την πλάκα θα πάω στους δικούς μου, θα στολίσω δέντρο, θα ακούσω κλασικά 500 φορές το let it snow, θα φαω εννοείται μελομακάρονα, θα πάω σε χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις και ό,τι άλλο προκύψει

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,599 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 12:22, 09-11-14:

Χριστουγεννα.

Η εποχη που σε λιγες μερες τρως περισσοτερο απο οτι ενα ολοκληρο μηνα και για 15 μερες περισσοτερα γλυκα απο οτι τις υπολοιπες 350 συνολικα.

Η εποχη που βγαινεις καλοκαιρινα ντυμενος γιατι εχει 20 βαθμους και χιονι ουτε για δειγμα.

Η εποχη που φτανεις στο μαξ τις καρτες σου αγοραζοντας ηλεκτρονικα.

Η εποχη που ο μεσος Ελληναρας μαγαζατορας δεν κανει προσφορες γιατι περιμενει οτι ο κοσμος ουτως ή αλλως θα αγορασει (spoiler alert: δεν θα αγορασει).

Η εποχη που βλεπεις "εγκυρα" ρεπορταζ στην τηλεοραση για το ποσο κοστιζει το γιορτινο τραπεζι και οι διακοπες στην Αραχωβα καθως και ανταποκρισεις απο χιονοδρομικα με τυπους να κλαιγονται για το ποσο αδειοι ειναι (το οτι εχουν 120€ το δικλινο το παραβλεπουμε)

Η εποχη που ειναι η χαρα του καθε αλτερνατιβα να μας πει ποσο σιχαινεται τα χριστουγεννα και καθε χιπη να κλαφτει για τα φυσικα δεντρα που κοβουμε.

Η εποχη που ολη η Ευρωπη φοραει τα καλα της, κανει κωλοκρυο, στηνονται Χριστουγεννιατικες αγορες, τα μαγαζια τα βαζουν ολα στη μιση τιμη και χαιρεσαι να καθεσαι μεσα βλεποντας το χιονι

Και μετα αναρωτιεσαι τι στον διαολο κανουμε εμεις που ουτε δεντρο στο Συνταγμα δεν στολιζαμε.

(δεν ειπα τι θα κανω τα χριστουγεννα btw)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,448 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 12:55, 09-11-14:

Aυτά τα Χριστούγεννα σκέφτομαι να πρωτοτυπήσω!Θα κάνω συνεχείς επαναλήψεις σε ότι θα έχω διδαχθεί εως τότε AN δεν πάμε οικογενειακώς στο σαλέ μας στις Άλπεις ( ) .AΛΛΑ οχι υπερβολές. Και τις βολτες μου θα κάνω,και τα χριστουγεννιατικα τραγούδια θα ακούω και γλυκά θα φάω και τα συναφη.Γενικά θα είναι όπως όλα τα Χριστούγεννα απλά με λίγο busy schedule! Αλλά αυτή την ατμόσφαιρα με το δεντράκι,τα φωτάκια,το τζάκι και την ζεστή σοκολάτα δεν την χάνω για κανενα λογο!

Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

O tweetyslvstr έγραψε στις 13:01, 09-11-14:

δεν ειχα ιδέα ότι υπηρχεκριμα γιατι μόνος μου σκέφτηκα το θέμα αλλα δεν πειράζει ασ συνεχισουμε

Παράθεση

Filippos14

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Filippos14
Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

O Filippos14 έγραψε στις 13:33, 09-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Aυτά τα Χριστούγεννα σκέφτομαι να πρωτοτυπήσω!Θα κάνω συνεχείς επαναλήψεις σε ότι θα έχω διδαχθεί εως τότε AN δεν πάμε οικογενειακώς στο σαλέ μας στις Άλπεις ( ) .AΛΛΑ οχι υπερβολές. Και τις βολτες μου θα κάνω,και τα χριστουγεννιατικα τραγούδια θα ακούω και γλυκά θα φάω και τα συναφη.Γενικά θα είναι όπως όλα τα Χριστούγεννα απλά με λίγο busy schedule! Αλλά αυτή την ατμόσφαιρα με το δεντράκι,τα φωτάκια,το τζάκι και την ζεστή σοκολάτα δεν την χάνω για κανενα λογο!
Και εγω αυτο ελεγα περυσι που εδινα,ελεγα :Χριστουγεννα θα κατσω και θα κανω επαναληψη στις ταλαντώσεις και θα λύσω όσες πιο πολλές ασκήσεις μπορώ στα κύματα.
Τελικα δεν εκανα τιποτα απο τα 2

Παράθεση

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,448 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 13:51, 09-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Filippos14
Και εγω αυτο ελεγα περυσι που εδινα,ελεγα :Χριστουγεννα θα κατσω και θα κανω επαναληψη στις ταλαντώσεις και θα λύσω όσες πιο πολλές ασκήσεις μπορώ στα κύματα.
Τελικα δεν εκανα τιποτα απο τα 2
Καλά και'γω μην νομίζεις.Σαν να το βλέπω,δεν παιζει να πολυδιαβασω. Για τα ματια του κοσμου το λέω

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,819 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 14:34, 09-11-14:

Δεν έχω κανονίσει ποτέ για Χριστούγεννα, συνήθως σπίτι είμαι. Πρέπει να έχεις τα $$ για να πας διακοπές και Χριστούγεννα και καλοκαίρι, γιατί η αλήθεια είναι ότι οι διακοπές κοστίζουν. Όμως αν είσαι σε χαρούμενο περιβάλλον σπίτι θα περάσεις και εκεί μια χαρά. Αρκεί να έχεις το πνεύμα των ημερών.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγγελική!!!
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε στις 14:48, 09-11-14:

ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΣ!!!!!!!!
Με ο,τι αυτο συνεπαγεται!!: P
( Αντε και λιγο διαβασμα....που λεει ο λογος.....)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 15:16, 09-11-14:

Χριστούγεννα ... Δεν έχω τίποτα συγκεκριμένο κατά νου! Ότι και να κάνω αυτή η γιορτή ήταν είναι και θα είναι η αγαπημένη μου ίσως η μοναδική ευχή που έχω είναι την μέρα εκείνη να πάω μια επίσκεψη σε μια τόσο αγαπημένη εορτάζουσα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χρυσα21

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χρυσα21
H Χρυσα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Χρυσα21 έγραψε στις 15:55, 09-11-14:

CHRISTMAS!! <3

Stay with pajamas all dayyyyyyy!

Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikoslarissa
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε στις 16:44, 09-11-14:

Ενα βράδυ Σφακιανάκη,ενα βράδυ Μαζωνάκη,ενα βράδυ Ρέμο,ενα βράδυ Πλούταρχο, ενα βράδυ Καρρά , ενα βράδυ Γονίδη και ενα βράδυ Οικονομόπουλο.
Καλά εντάξει πλάκα κάνω.Θα στολίσω δέντρο, θα φάω κουραμπιέδες(τα μελομακάρονα δεν μου αρέσουν)θα παίξω κανα χαρτάκι,θα βγω καμιά βόλτα να ψονίσω, θα πάω λογικά Θεσσαλονίκη σε κάτι φίλους κλπ. Α ελπίζω να διαβάσω και λίγο γιατί δε με βλέπω καλά στην εξεταστική.

Παράθεση

KeepDreaming!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 18:20, 09-11-14:

Σε πρώτη φάση θα πάθω μια ψιλοκατάθλιψη!Αυτή που παθαίνουμε κάθε χρόνο τέτοια εποχή...Γιατί όλα είναι στολισμένα και όμορφα,γιατί τα ζευγαράκια που περπατάν στους δρόμους μοιάζουν τόσο ευτυχισμένα σαν να βγήκαν απο ταινία,γιατί δεν έχουμε κάποιον να φιλήσουμε στην αλλαγή του χρόνου,γιατί γενικότερα κάτι νιώθουμε ότι μας λείπει(τις περισσότερες φορές χωρίς λόγο).
Κατά τ'άλλα θα γυρίσω σπίτι μου και θα κάνω βόλτες στο κέντρο της όμορφης Θεσσαλονίκης.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 20:35, 09-11-14:

Τίποτα το διαφορετικό απ ότι κάνω τις υπόλοιπες μέρες του χρόνου. Ίσως κάνω μαραθώνιο βιβλίου.. ό,τι βιβλίο δεν έχω διαβάσει θα το διαβάσω στις διακοπές των Χριστουγέννων.

Παράθεση

Giannis2014

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giannis2014
Ο Giannis2014 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Giannis2014 έγραψε στις 00:30, 10-11-14:

Μόνο ΑΟΔΕ ΑΟΘ ρε! αχχαχα πλάκα κανω φυσικά διάβασμα αλλα και βόλτες καφέδες για χαλάρωση ������

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Emilouko : 10-11-14 στις 18:19. Αιτία: Διόρθωση διπλού μηνύματος
Παράθεση

FayBeliebe

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη FayBeliebe
H FayBeliebe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H FayBeliebe Believe in yourself. έγραψε στις 14:37, 10-11-14:

Στοχεύω στον συνδυασμό διάβασματος και διασκέδασης αλλα δεν γνωρίζω τι θα προκύψει Ας ελπίσουμε οτι θα πετύχω τα επιθυμητά αποτελέσματα!!! Δύσκολα βέβαια, εν τελεί ή το ενα ή το αλλο θα κάνω αλλα λεμε τωρα.. Αντε με το καλό να έρθουν οι μέρες των Χριστουγέννων

Καλα θα περάσεις εσυ φίλε μου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _fairygirl_ : 17-11-14 στις 13:08. Αιτία: Προσθήκη Spoiler στην εικόνα
Παράθεση

μαθηταρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαθηταρα
Ο μαθηταρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O μαθηταρα έγραψε στις 14:58, 10-11-14:

θα παω να λισω σε κανενα net για 3 ωρες καθε μερα και μετα με την οικογενεια μπροστα απο την TV να σχολιαζουμε ολες τις χαζες διαφιμισεις.......βλεπεις ακομα δεν μπορω να κανω μονος διακοπες μιας και ειμαι 15 χρονων!!!!!!!!!!

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,819 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 16:05, 10-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από μαθηταρα
βλεπεις ακομα δεν μπορω να κανω μονος διακοπες μιας και ειμαι 15 χρονων!!!!!!!!!!
Γιατί ποιος κάνει μόνος διακοπές? Ιδιαίτερα την περίοδο των χριστουγέννων???

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,753 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:23, 10-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Γιατί ποιος κάνει μόνος διακοπές? Ιδιαίτερα την περίοδο των χριστουγέννων???
Εγώ και οι υπόλοιποι γαμάτοι κλώνοι μου σε όλον τον πλανήτη προφανώς.

Αν και φέτος προς αποφυγή μπακουριάς και γκρίνιας κλείνω με όλο τον κόσμο για Χριστούγεννα.

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,635 μηνύματα.

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 18:18, 10-11-14:

Μελομακάρονα <3
Λοιπόν τα χριστούγεννα θα μείνω θεσσαλονίκη και θα ανέβουν οι δικοί μου . Μετά θα κατεβούμε όλοι μαζί χωριό για πρωτοχρονιά.
Σκέφτομαι αν έχω χρήματα να πάω 2-3 μέρες μέσα στο Δεκέμβριο Κων/πολη με μια φίλη αλλά δεν το κόβω.
Θέλω να πάρω δώρα σ όλους.
Θα διαβάσω ξανά κάποιο Harry Potter πίνοντας ζεστό ρόφημα.

Θα δω Love actually και home alone.
Θα κάνω βόλτες στη στολισμένη Θεσσαλονίκη και ίσως στολίσω και εγώ κάπως το σπίτι
Θα χουχουλιάσω μπροστά στο pc.
Θα περάσω καλά με φίλους κ οικογένεια. ^^

Αυτά κυρίως. :p

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Emilouko : 10-11-14 στις 18:24.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 14:55, 11-11-14:

να περασω ομορφα με την οικογενεια και τους φιλους μου !!!

Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,262 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 15:49, 11-11-14:

να παρω τη δαπιτισσα που θα μου φερει ο αγιος βασιλης, να τη βαλω κατω και να την ταραξω... στα μελομακαρονα. Μετα απο αυτο να κανω τις εργασιες της σχολης.

Παράθεση

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΣΩΤΗΡΗΣ_14
Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O ΣΩΤΗΡΗΣ_14 έγραψε στις 16:07, 11-11-14:

Να ξεκουραστώ κυρίως. Μάλλον θα καταφέρω να πάω ένα τριήμερο να δω ένα φιλαράκι στην πάτρα, δεν ξέρω σίγουρα γιατί είναι λίγο ζόρικα τα οικονομικά. Να διαβάσω για την σχολή, να περάσω χρόνο με τους δικούς μου και με την κοπελιά. Τα κλασσικά που κάνει όλος ο κόσμος.

Παράθεση

novemberrain (μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη novemberrain
H μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H novemberrain έγραψε στις 17:09, 11-11-14:

Και μόνο που διάβασα τον τίτλο του thread, μύρισα μελομακάρονα!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 18:16, 11-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
να παρω τη δαπιτισσα που θα μου φερει ο αγιος βασιλης
Να μου φέρει και εμένα μια δικιά μας. Ξέρει αυτός ποια.

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,599 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 19:33, 11-11-14:

Κι εγω δεν θα ελεγα οχι σε μια συγκεκριμενη δαπιτισσα. Βολευει γιατι δεν μενει και μακρια να καιω μπετζινες

Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Φοιτητής

O tweetyslvstr έγραψε στις 17:21, 13-11-14:

καλησπερα σε όλους. ασ πω και εγω την δικια μου σκεψη για τα χριστουγεννα. λοιπον σκφτομαι να παω βερολινο δεν ειναι και ακριβα για 2,3 μερες , να βγω παρεα με φιλους, να στολισω το δεντρο . να διαβασω (εαν μπορεσω τελικα) αυτττττααααααααααααααααα..... για συνεχιστε να λετε και τις δικες σας σκεχεισ
σας περιμενωωωωωωωω...... καντε γρηγορα γιατι ανυπομονω να δω τι θα μου γραψετε
τα λεμεεεεεεεεεεεε..........

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 19:27, 15-11-14:

καλησπερα σε όλους. ασ πω και εγω την δικια μου σκεψη για τα χριστουγεννα. λοιπον σκφτομαι να παω βερολινο δεν ειναι και ακριβα για 2,3 μερες , να βγω παρεα με φιλους, να στολισω το δεντρο . να διαβασω (εαν μπορεσω τελικα) αυτττττααααααααααααααααα..... για συνεχιστε να λετε και τις δικες σας σκεχεισ
σας περιμενωωωωωωωω...... καντε γρηγορα γιατι ανυπομονω να δω τι θα μου γραψετε
τα λεμεεεεεεεεεεεε..........

Χριστούγεννα στο Βερολίνο
Μην ξεχάσεις να πας στις χριστουγεννιάτικες αγορές προτείνω am Alexanderplatz! Να μην παραλείψεις να φας Stollen mit Marzipan *_*, να πιεις Glühwein, να αγοράσεις πολλά μπιχλιμπίδια

Το βίντεο βέβαια είναι από Μόναχο όμως όλα αυτά τα μπιχλιμπίδια υπάρχουν παντού!

Παράθεση

x_xChristine (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη x_xChristine
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H x_xChristine έγραψε στις 19:37, 15-11-14:

Αθήνα μεσα-τελη δεκέμβρη να δω μια φίλη για λίγες μέρες μετά πίσω πατρίδα να δω παλιούς φίλους να βγούμε κτλ. Και νωρίς νωρίς πριν τελειώσουν οι διακοπές σαλόνικα που είναι ωραία τα χριστούγεννα και μπορεί να παω και Μπάνσκο να δω χιόνι πάλι μετά από 13+ χρόνια ^_^

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχετικά με τα Χριστούγεννα - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 169 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-12-13 στις 17:48.
    • Τι θα κάνετε τα Χριστούγεννα; - Από candygirl
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-12-11 στις 22:40.
    • Γατίσια Χριστούγεννα!! - Από aretha
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-12-11 στις 21:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους