Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,634 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,811 μηνύματα σε 92,909 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 908 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Yπάρχει έκπτωση στους μαθητές στα βιβλιοπωλεία;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΤΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 17,376 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:58, 15-11-05:

Το καλοκαίρι (στην θεσσαλονίκη) αγοράζοντας 2 βιβλία μου έκαναν 10% εκπτώση επειδή είμαι μαθητής (!)... Στο Αγρίνιο μόνο ένας μου κάνει έκπτωση επειδή κάπως είμαι συχνός πελάτης αλλά δεν αγγίζει το 10%...
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν σου μαθητές υπάρχει κάποια έκπτωση... Επίσης θα με ενδιέφερε να μάθω και πότε ίσχυει αυτή η έκπτωση....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 14:12, 15-11-05:

Συνήθως τέτοιες εκπτώσεις κάνουν οι εκδοτικοί οίκοι και όχι τα βιβλιοπωλεία...

π.χ. εδώ στη Θεσσαλονίκη ότι βιβλία πέρνω από συκγεκριμένο εκδοτικό οίκο που ειδικεύεται στο αντικείνενο της σχολής μου (ΗΜΜΥ) μου κάνει 15% έκπτωση...(και σε όλους τους ΗΜΜΥ φυσικά...)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΤΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 17,376 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:23, 15-11-05:

Απλως επειδή και ένας καθηγητης δευτεροβάθμιας εκπευδεύσης μου το είπε αυτό αλλά επειδή έγινε αυτό στην θεσσαλονική με βιβλία άσχετων εκ. οικών φαντάστηκα οτι όντως ισχύει

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 16:25, 16-11-05:

Είναι και θέμα βιβλιοπωλείων όχι μόνο εκδοτικών οίκων.. Πχ. ο Παπασωτηρίου κάνει 10% έκπτωση σε όλους τους φοιτητές.

Παράθεση

Φοιτητής

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:06, 16-11-05:

Για του φοιτητες η εκπτωση δεν ειναι "υποχρεωτικό;"

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 20:47, 16-11-05:

Nop, όπως όλες οι ιδιωτικές υπηρεσίες είναι στο χέρι τους το αν θα δώσουν ή όχι εκπτωση στους φοιτητές..

πχ. το Village Cinemas δεν κάνει έκπτωση για τους φοιτητές (και τα έχει και 7.5 #!@%@#%) ενώ τα Ster κάνουν

Παράθεση

Panosgp

Καθηγητής Πανεπιστημίου

Το avatar του χρήστη Panosgp
Ο Panosgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου του τμήματος Σχολή Ιπταμένων Ραδιοναυτίλων και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O Panosgp έγραψε στις 23:20, 18-06-16:

Η προσφορά ισχύει ακόμα ή δεν προλαβαίνω?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους