Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,784 εγγεγραμμένα μέλη και 3,053,863 μηνύματα σε 93,196 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 867 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη (ειδικά για κοπέλες)

Inferno29278

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Inferno29278
Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Inferno29278 έγραψε στις 20:29, 22-05-09:

δεν είμαι ειδικός. κάτι που άκουσα αναφέρω. Νομίζω όμως ότι παίζει και η κατάσταση που θα βρίσκεται πριν ακόμα βρεθεί στον κόλπο. Όπως είπα εξάλλου, απλά μειώνει λίγο τις πιθανότητες. δεν προστατεύει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jasmine34294 (Γιασεμι)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη jasmine34294
H Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H jasmine34294 JeS έγραψε στις 20:55, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
οχι οχι οχι οχι
και το χαπι της επομενης μερας προληψη ειναι, αν εχει γινει το κακο πριν το παρεις δε κανει τιποτα. Εκτος αν δεν εχει φτασει ακομα στη μητρα, δηλαδη το χαπι κανει ο,τι και τα αντισυλληπτικα, απλα πιο γρηγορα. Κανει τη μητρα ακαταλληλη για να συγκρατησει γονιμοποιημενο ωαριο και σταματαει τις ωοθηκες απο το να παραγουν ωαρια.
και εχει σημασια σε ποια μερα το κυκλου εισαι????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,303 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 20:56, 22-05-09:

αυτο δε το ξερω. παντως οι πιο γονιμες μερες ειναι στη μεση του κυκλου, 2 βδομαδες περιπου μετα την αρχη της περιοδου

Παράθεση

panp27

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη panp27
Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O panp27 έγραψε στις 23:40, 22-05-09:

Τα προφυλακτικά κατασκευάζονται από εταιρείες που έχουν σκοπό το κέρδος... απλά να έχετε και αυτή την παράμετρο στο νου σας...

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,094 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 23:45, 22-05-09:

Όλες οι εταιρείες το κέρδος έχουν στο νου τους. Και;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jenny (Τζένη)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Jenny
H Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 764 μηνύματα.

H Jenny έγραψε στις 01:24, 23-05-09:

Παρόλο που κάποτε είχα κάνει εξετάσεις και ο γυναικολόγος μου σύστησε συγκεκριμένα αντισυλληπτικά, τα πήρα μόνο 5 μέρες. Δεν άντεξα παραπάνω γιατί μου προκαλούσαν αηδία και τάση προς "εξαγωγή" και πονοκέφαλο.

Προτιμώ το προφυλακτικό. Βέβαια πάντα το ελέγχω μετά την πράξη για τυχόν "διαρροές" μιας και αυτή την περίοδο της ζωής μου δεν θα ήθελα να μείνω έγκυος λόγω διαφόρων άλλων υποχρεώσεων που εκκρεμούν, αν και ο σύντροφός μου έχει αντίθετη άποψη και θέλει πολύ να κάνουμε παιδί.

Αυτό που έχω να πω ως μεγαλύτερη από τους περισσότερους εδώ μέσα, είναι να προσέχετε ό,τι κι αν κάνετε και με όποιον το κάνετε για να αποφύγετε ανεπιθύμητες καταστάσεις.

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 01:50, 23-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Jenny
Παρόλο που κάποτε είχα κάνει εξετάσεις και ο γυναικολόγος μου σύστησε συγκεκριμένα αντισυλληπτικά, τα πήρα μόνο 5 μέρες. Δεν άντεξα παραπάνω γιατί μου προκαλούσαν αηδία και τάση προς "εξαγωγή" και πονοκέφαλο.

Προτιμώ το προφυλακτικό. Βέβαια πάντα το ελέγχω μετά την πράξη για τυχόν "διαρροές" μιας και αυτή την περίοδο της ζωής μου δεν θα ήθελα να μείνω έγκυος λόγω διαφόρων άλλων υποχρεώσεων που εκκρεμούν, αν και ο σύντροφός μου έχει αντίθετη άποψη και θέλει πολύ να κάνουμε παιδί.

Αυτό που έχω να πω ως μεγαλύτερη από τους περισσότερους εδώ μέσα, είναι να προσέχετε ό,τι κι αν κάνετε και με όποιον το κάνετε για να αποφύγετε ανεπιθύμητες καταστάσεις.
Είσαι σε καλή ηλικία πάντως. Άντε να βγαλεις κι απόγονο.

Παράθεση

Jenny (Τζένη)

Καθηγητής

H Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 764 μηνύματα.

H Jenny έγραψε στις 10:59, 23-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Είσαι σε καλή ηλικία πάντως. Άντε να βγαλεις κι απόγονο.
Το ξέρω ότι είμαι σε καλή ηλικία και μου αρέσουν τα παιδιά, αλλά αν έρθει ένα παιδί αυτή τη στιγμή με πάει πίσω σε υποχρεώσεις που ήδη τρέχουν και θέλουν τουλάχιστον μια 2ετία να ολοκληρωθούν.
Καλά εννοείται πως αν τύχει εγκυμοσύνη, με το καλό να μου έρθει και με λίγη οργάνωση και υπομονή θα δω πως θα τακτοποιήσω όλα τα υπόλοιπα.

Παράθεση

Eftychialou

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Eftychialou
H Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

H Eftychialou έγραψε στις 11:54, 23-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Inferno
Δεν έχω επιστημονική πηγή και δεν μπορώ να θυμηθώ που το άκουσα, αλλά απ' όσο ξέρω ισχύει. Οι όρχεις βρίσκονται έξω από το σώμα γιατί χρειάζονται θερμοκρασία μικρότερη του σώματος για να λειτουργήσουν. Με ένα ζεστό μπάνιο επομένως, τους "βραχυκωκλώνεις" για λίγο
Σε αυτό έχει δίκιο γι αυτό λένε οτι τα πολύ κολλητά εσώρουχα στην περιοχή αυτή προκαλεί στήρωση το άκουσα σε μια σοβαρή έρευνα γι αυτό αγόρια προτιμίστε τα μποξεράκια

Παράθεση

PAOKARA_Kilkis (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PAOKARA_Kilkis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O PAOKARA_Kilkis έγραψε στις 11:59, 23-05-09:

Εγω πάλι φοβάμαι να τελειώσω μέσα παρόλο που φοράω προφυλακτικό..

Παράθεση

Ariana (Έλενα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ariana
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

H Ariana έγραψε στις 17:18, 23-05-09:

Βασικά πιστεύω πως όσο κι αν προσέξεις ο φόβος παραμένει φόβος...

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 17:21, 23-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eftychialou
Σε αυτό έχει δίκιο γι αυτό λένε οτι τα πολύ κολλητά εσώρουχα στην περιοχή αυτή προκαλεί στήρωση το άκουσα σε μια σοβαρή έρευνα γι αυτό αγόρια προτιμίστε τα μποξεράκια
ακυρο μεν. ομως εχει ενα σημειο αρκετα σημαντικο. γενικοτερα τα ρουχα που φοραμε πρεπει να ειναι ανετα και οχι κολλητα, τοσο για τους αντρες οσο και για τις γυναικες

Παράθεση

vickaki-4 (BIKY)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vickaki-4
H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H vickaki-4 έγραψε στις 17:42, 23-05-09:

ακυρο μεν. ομως εχει ενα σημειο αρκετα σημαντικο. γενικοτερα τα ρουχα που φοραμε πρεπει να ειναι ανετα και οχι κολλητα, τοσο για τους αντρες οσο και για τις γυναικες
επισης κατι ακυρο!Με ερευνες που ειχαν γινει ειχε αποδειχθει οτι οι Σκοτσεζοι εξαιτιας της παραδοσιακης σκοτσεζικης φουστας ειναι πιο γονιμοι καθως δεν πιεζονται τα γενετικα τους οργανα!

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 19:50, 23-05-09:

Δεν νομίζω να κυκλοφορούν με κιλτ οι περισσότεροι σκωτσέζοι όμως

Παράθεση

vickaki-4 (BIKY)

Φοιτητής

H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H vickaki-4 έγραψε στις 20:15, 23-05-09:

Δεν νομίζω να κυκλοφορούν με κιλτ οι περισσότεροι σκωτσέζοι όμως
τωρα οχι!παλιοτερα ομως...

Παράθεση

Jenny (Τζένη)

Καθηγητής

H Jenny έγραψε στις 00:31, 24-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από PAOKARA_Kilkis
Εγω πάλι φοβάμαι να τελειώσω μέσα παρόλο που φοράω προφυλακτικό..
Έχω ακούσει κι άλλους να λένε ότι το κάνουν αυτό. Εντάξει, υπάρχει φόβος μήπως σπάσει κατά τη διάρκεια κλπ και δεν το καταλάβεις στο τέλος, αλλά πιστεύω πως 1) αν είναι αρκετά καλής ποιότητας το προφυλακτικό 2) το έχεις βάλει καλά και 3) μετά την πράξη το ελέγξεις, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μην τελειώνεις μέσα κι ας το φοράς.

Παράθεση

PGeorge4

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη PGeorge4
Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε στις 00:34, 24-05-09:

μια ερώτηση σχετικα με τον τίτλο .
Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη (ειδικά για κοπέλες)
Για τι υπάρχει και εγκυμοσύνη για τους αντρες

Παράθεση

vickaki-4 (BIKY)

Φοιτητής

H vickaki-4 έγραψε στις 00:36, 24-05-09:

οχι αλλα το θεμα αφορα ΚΥΡΙΩΣ κοπελες!

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 00:39, 24-05-09:

Δεν θα το έλεγα. Ναι ok, προφανώς εκείνες έχουν πρακτικά τα περισσότερα προβλήματα αν είναι ανεπιθύμητη η εγκυμοσύνη, όμως αφορά εξίσου και τ'αρσενικό. Το βαλε κι εκείνο το χεράκι του.

Παράθεση

PGeorge4

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη PGeorge4
Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε στις 00:42, 24-05-09:

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη= ανευθυνότητα για εμενα

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 00:52, 24-05-09:

Άμα είναι, πάντως, να έχετε αμφιβολίες, μην το κάνετε καθόλου.

Παράθεση

PAOKARA_Kilkis (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PAOKARA_Kilkis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O PAOKARA_Kilkis έγραψε στις 01:38, 24-05-09:

Έχω ακούσει κι άλλους να λένε ότι το κάνουν αυτό. Εντάξει, υπάρχει φόβος μήπως σπάσει κατά τη διάρκεια κλπ και δεν το καταλάβεις στο τέλος, αλλά πιστεύω πως 1) αν είναι αρκετά καλής ποιότητας το προφυλακτικό 2) το έχεις βάλει καλά και 3) μετά την πράξη το ελέγξεις, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μην τελειώνεις μέσα κι ας το φοράς.
Χμμ οκ...αλλά ο φόβος παραμένει πάλι...ο διάολος έχει πολλά ποδάρια...τέσπα θα δείξει..

Παράθεση

indrilgon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη indrilgon
H indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πλαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 652 μηνύματα.

H indrilgon έγραψε στις 12:50, 24-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4
μια ερώτηση σχετικα με τον τίτλο .

Όχι παιδί μου πως σου ήρθε η ιδέα? Η παλιά και αγαπημένη μέθοδος του κρίνου…

Βασικά νομίζω πως απλά η κοπέλα ήθελε να ακούσει περισσότερο την γνώμη από γυναίκες…

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 22:59, 25-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4
Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη= ανευθυνότητα για εμενα
συμφωνω!!! :no1:
Αν δεν θελεις να εχεις ρισκο για εγκημωσηνη μεινε στο στοματικο (διαλυμα)

Παράθεση

mangkac

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mangkac
Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O mangkac έγραψε στις 23:02, 25-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
συμφωνω!!! :no1:
Αν δεν θελεις να εχεις ρισκο για εγκημωσηνη μεινε στο στοματικο (διαλυμα)
Δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα συνγκρισης.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ευλιγιστούλης

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ευλιγιστούλης
Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Ευλιγιστούλης έγραψε στις 23:23, 19-07-16:

καλησπερα. πηγα μια εβδομαδα με την κοπελα μου διακοπες. δεν καναμε σεξ, μονο αγκαλιες φιλια κτλπ. Αυτη, τις τελευταιες μερες εχει αρκετα συμπτωματα εγκυμωσυνης οπως λιποθυμια, πονος στο στηθος κτλπ και εχω τρομοκρατηθει.. τι λετε?
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 23:54, 19-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ευλιγιστούλης
καλησπερα. πηγα μια εβδομαδα με την κοπελα μου διακοπες. δεν καναμε σεξ, μονο αγκαλιες φιλια κτλπ. Αυτη, τις τελευταιες μερες εχει αρκετα συμπτωματα εγκυμωσυνης οπως λιποθυμια, πονος στο στηθος κτλπ και εχω τρομοκρατηθει.. τι λετε?
χαχαχαχαχα , πεθαίνω , η ερωτηση αυτη ανήκει στην ίδια κατηγορία με αυτη , αν καταπίνω τα υπάρχει περίπτωση να μείνω έγκυος ; Η απάντηση ειναι ΟΧΙ !!!!!!! Το ίδιο ισχύει και στη δίκη σου περίπτωση , αν ειναι δυνατόν δλδ , εκτός και αν εισαι απο τα Άλφα αρσενικά που γονιμοποιουν εξ αποστάσεως χαχαχα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 00:05, 20-07-16:

Αφού, όπως λες, δεν κάνατε σεξ, εμείς τι να πούμε;
α) Δεν είναι έγκυος και τα συμπτώματα είναι κάτι άλλο.
β) Κάνατε σεξ όταν κοιμόσασταν και δεν το καταλάβατε.
γ) Έκανε σεξ με άλλον και δεν σου το είπε.
δ) Την επισκέφτηκε ο άγγελος και της έδωσε τον κρίνο.
--- ΔΙΑΛΕΞΕ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ (ΜΟΝΑΔΕΣ 5)

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,294 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 00:19, 20-07-16:

Μηπως το ειχατε κανει μια εβδομαδα πριν πατε διακοπες?
Παράθεση

Ευλιγιστούλης

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ευλιγιστούλης
Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Ευλιγιστούλης έγραψε στις 00:21, 20-07-16:

ειναι παρθενα η κοπελα,δεν ε χουμε κανει ποτε σεξ.
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 00:24, 20-07-16:

Ε πες μας ρε , ειναι 2 τα ξημερώματα και δεν εχει τπτ καλο στο pornhub , θέλω και λεπτομερείς αν γινεται , για να σε συμβουλέψω φυσικά

Πω ξενερα, παω να φύγω
Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,534 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 00:53, 20-07-16:

η λογική λέει βέβαια πως αν το ήξερες αυτό από πρώτο χέρι ( c wat i did thar? ) δε θα είναι πια παρθένα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους