Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,022 εγγεγραμμένα μέλη και 3,062,267 μηνύματα σε 93,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 957 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Tελειώνουν οι διακοπές

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 18:24, 21-08-11:

Ε,σιγουρα..αλλο οι πανελληνιες αλλο η πρωτη ταξη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

johanio (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johanio
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O johanio έγραψε στις 18:41, 21-08-11:

Όσοι είστε ακόμα μαθητές απολαύστε τα σχολικά σας χρόνια γιατί μετά θα σας λείψουν οι σχολικές στιγμές!

Όσοι τελειώσατε Γ' Λυκείου, δε χρειάζεται να πω κάτι---->

Όσοι είστε ήδη φοιτητές δε μπορώ να εκφέρω γνώμη ακόμα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,063 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:00, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από johanio
Όσοι είστε ήδη φοιτητές δε μπορώ να εκφέρω γνώμη ακόμα!
ώρες ώρες μέσ' στην ζέστη και στο ατελείωτο διάβασμα των "κινέζικων" ευχόμαστε να δίναμε πανελλήνιες κάθε χρόνο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Revekka

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Revekka
H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 13,256 μηνύματα.

H Revekka έγραψε στις 19:03, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
ώρες ώρες μέσ' στην ζέστη και στο ατελείωτο διάβασμα των "κινέζικων" ευχόμαστε να δίναμε πανελλήνιες κάθε χρόνο...
Ω ΝΑΙ!!!!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasilina93 (Βασιλίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vasilina93
H Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vasilina93 έγραψε στις 19:09, 21-08-11:

Όλη τη χρονιά, οι γύρω μου μου έλεγαν για παρηγοριά πως αυτό το καλοκαίρι θα με αποζημιώσει για το άγχος και την κούραση της 3ης Λυκείου! Τελικά είχαν κάτι παραπάνω από δίκιο! Πρώτη φορά πήγα μόνη διακοπές για μια εβδομάδα στην Πάρο με μια παρέα 12 ατόμων, οπότε καταλαβαίνεται τι έγινε, μετά καπάκι έλειπα ένα μήνα λίγο Νάξο και λίγο στο χωριό με την παρέα μου από εκεί, όσο έκατσα Αθήνα χρύσωσα το γκάζι αφού κάθε βράδυ τη βγάζαμε εκεί. Χθές γύρισα από το χωριουδάκι μου και οι διακοπές μου συνεχίζονται στην Αθηνούλα μέχρι την εγγραφή στο πανεπιστήμιο, και λίγο μετά φαντάζομαι, ίσως και πολύ! :Ρ
Όλοι όσοι δίνεται πανελλήνιες ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Το ερχόμενο καλοκαίρι αξίζει όλη αυτή την κούραση-άγχος-κλάμα που θα περάσετε και άλλο τόσο!!!! :Ρ Καλά διαβάσματα και μην το παρακάνετε, διαφορετικά μέχρι τα Χριστούγεννα θα τα φτύσετε! Α! Και σε όσους φοιτητές έπαιζαν με τον πόνο μας όλη τη χρονιά, ένα θα πω... Καλή εξεταστική!!!!!! Αυτά! :Ρ

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dmitsos
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε στις 19:16, 21-08-11:

Όποιος τέλειωσε φέτος και μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει αποκτήσει τουλάχιστον ένα (1) ΣΜΝ είναι loser

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Revekka

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Revekka
H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 13,256 μηνύματα.

H Revekka έγραψε στις 19:16, 21-08-11:

Έχετε 4(+) χρόνια να τα αποκτήσετε!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasilina93 (Βασιλίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vasilina93
H Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vasilina93 έγραψε στις 19:21, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dmitsos
Όποιος τέλειωσε φέτος και μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει αποκτήσει τουλάχιστον ένα (1) ΣΜΝ είναι loser
Εσύ πόσα απέκτησες;;;

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 19:21, 21-08-11:

Dude.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dmitsos
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε στις 19:26, 21-08-11:

Ωχ, έπεσα σε λογικά άτομα
Χριστιάννα, οικονομική κρίση έχουμε...
Κάτσε να δώσω μια επιστημονική απάντηση
"Όσο το αίμα αντικαθίσταται από αλκοόλ τόσο πιο δύσκολο είναι να μεταδώσεις/κολλήσεις ένα ΣΜΝ"
Ναι, το έφτιαξα τώρα.

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 19:28, 21-08-11:

Πάντως φέτος, τρίτη γυμνασίου εμείς χαλαρά... Θα παρακολουθούμε, ευτυχώς αμέτοχοι, τις εξελίξεις που έχουν να κάνουν με το "Νέο Λύκειο", για να δούμε τι α τραβήξουμε (αν και εμένα πολύ καλύτερο μου φαίνεται!)...
Ήσυχη χρονιά βέβαια, με τίποτα δεν θα είναι (θα φροντίσουν κάποιοι για αυτό )

Παράθεση

Φοιτητής

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 19:34, 21-08-11:

Ωχ, έπεσα σε λογικά άτομα
Χριστιάννα, οικονομική κρίση έχουμε...
Κάτσε να δώσω μια επιστημονική απάντηση
"Όσο το αίμα αντικαθίσταται από αλκοόλ τόσο πιο δύσκολο είναι να μεταδώσεις/κολλήσεις ένα ΣΜΝ"
Ναι, το έφτιαξα τώρα.
Σιγά μωρ'επιβήτορα εσύ που τελειώνεις τα πακέτα δέκα - δέκα.

Αυτό ακολουθεί τον συλλογισμό : είσαι τύφλα -> δεν λειτουργείς -> άρα δεν κολλάς;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 19:41, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Σιγά μωρ'επιβήτορα εσύ που τελειώνεις τα πακέτα δέκα - δέκα.
ΧΑΧΑΧΑΧ Κάτσε ήσυχος γιατρέ, πολύ ορεξάτος μας βγήκες.

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 15:48, 22-08-11:

τωρα με τις βασεις τοσο αργα..μαλλον τελειωνουν οι διακοπες

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:32, 22-08-11:

Διακοπες τελος.
ειμαι ετοιμη να πραγματοποιησω τους στοχους που εχω θεσει.
και θα το καταφερω!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 20:01, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Διακοπες τελος.
ειμαι ετοιμη να πραγματοποιησω τους στοχους που εχω θεσει.
και θα το καταφερω!
Έτσι!!
Και εγώ μαζί σου!!
Με τη μόνη διαφορά ότι είμαι έτοιμος και όχι έτοιμη..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 03:32, 23-08-11:

Όντως. Να μπούμε σε καμιά πιο παραγωγική περίοδο τουλάχιστον, να δούμε και τίποτα καινούριο.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 12:05, 23-08-11:

αχχχχχχχχ εγω βαρεθει να καθομαι,σε ποιον να το πω και να με πιστεψει

Παράθεση

Catalyst

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Catalyst
Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε στις 08:08, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
παει το καλοκαιρι......το τζαμπο αρχισε τις διαφημησεις(σχολικες) χαχαχααχ!
Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Είναι απαίσιες οι διαφημίσεις των τζάμπο.
Μόνο εγώ τις μισώ;

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 08:28, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Έτσι!!
Και εγώ μαζί σου!!
Με τη μόνη διαφορά ότι είμαι έτοιμος και όχι έτοιμη..
ιουριααααααααααααααα

Παράθεση

olgazoe

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη olgazoe
H olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H olgazoe έγραψε στις 13:36, 24-08-11:

Εμένα βασικά μου έχουν χαλάσει τη διάθεση με την αλλαγή της ημερομηνίας (29!)... και δεν μπορώ να έχω καν το επιτρεπόμενο άγχος!

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 13:51, 24-08-11:

αντε να αρχισει το σχολειο να μπω και σε κανενα προγραμμα!!!!

Παράθεση

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη greekgohan
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε στις 13:51, 24-08-11:

Ειμαι της αποψης πως οταν οι διακοπες ξεπερνουν τους δυο μηνες,γινονται πληκτικες.Πιστευω πως για να ειναι οι διακοπες πιο ωραιες και απολαυστικες πρεπει να ερχονται μετα απο πολυ κουραση και να ειναι 15-20 μερες το πολυ ωστε και να γυρισεις ξεκουραστος και ανανεωμενος,αλλα και να μην εχεις ξεφυγει τελειως απο το προγραμμα σου(πχ πολλα παιδια τωρα τον Σεπτεμβρη θα εχουν ξεχασει το πως να γραφουν και θα τους ειναι πολυ δυσκολο το πρωινο ξυπνημα οπως και το πλανο διαβασματος που θα πρεπει να ακολουθησουν στην αρχη).Προσωπικα οι αγαπημενες μου διακοπες ειναι των Χριστουγεννων,μπορει για πολλους να ειναι μικρες,αλλα ειναι καιριες.[φυσικα και τρελενομαι και εγω για καλοκαιρακι και βουτιες]

ΥΓ Μιλαω παντα για τις σχολικες διακοπες,καθως των γονιων μας η ξεκουραστη ειναι απειροελαχιστη τα Χριστουγεννα και το Πασχα!!!

Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:38, 17-08-12:

Δυστυχώς όλα τα ωραία πράγματα τελειώνουν. Οι μέρες μετά τον 15 Αυγουστο είναι οι τελευταίες μέρες χαλαρότητας και ξάπλας που μας μένουν. Τι έχετε να πείτε για το καλοκαίρι που φεύγει εγώ προσωπικά ήθελα και άλλο.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GiannosFloyd
Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 141 μηνύματα.

O GiannosFloyd έγραψε στις 11:44, 17-08-12:

Εγω πάντως παντα αυτήν περίοδο ακριβως ξεκινω να ζω το καλοκαίρι όπως θα πρεπε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pequeño

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 11:46, 17-08-12:

Εγώ πάλι χαίρομαι
Δεν έκανα και τίποτα το σπουδαίο φέτος το καλοκαίρι, αλλιώς το περίμενα κι αλλιώς μου ήρθε, καλή η χαλάρωση και η ξάπλα αλλά όταν είναι για τόσο πολύ χωρίς να κάνεις τίποτα, με το να λείπουν όλοι, να μη πηγαίνεις διακοπές,και να λιώνεις στη ζέστη καταντάει βαρετό..

Από την άλλη, όσο χάλια και να πέρασα,πως να το κάνουμε, το καλοκαίρι είναι καλοκαίρι...
Με πιάνει μια μικρή μελαγχολία τις τελευταίες μέρες του Αυγούστου, ειδικά παλιότερα που τα καλοκαίρια περνούσα πολύ ωραία...
Χαίρομαι που τελειώνει, όμως με αγχώνει λίγο γιατί πρέπει να βρω κάτι να ασχοληθώ το χειμώνα που μας έρχεται, και εγώ ακόμη δε ξέρω που πάνε τα 4

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 13:08, 17-08-12:

Tελειώνουν οι διακοπές και αρχίζει η φοιτητική ζωή.
Νιώθω πολύ ωραία που ξεκινά κάτι νέο!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:11, 17-08-12:

Τελειωνουν οι διακοπες ε ? Τι διακοπες δηλαδη ενας μηνας .. Χαζομαρες ευτυχως που θα φυγω μερικες μερες να ξελαμπικαρω τελειως αλλιως δε με βλεπω φετος καλα.. Δε γινεται να μαζεψουμε υπογραφες και να ζητησουμε παραταση 1 μηνα διακοπες ακομηηη ?? (

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _fairygirl_ : 17-08-12 στις 13:12. Αιτία: Αλλαγή λέξης
Παράθεση

Φοιτητής

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 13:20, 17-08-12:

Meh, εγώ έχω άλλον 1.5 μήνα διακοπές Φόκο, στην έφερα!

Τα καλά του να μη χρωστάς μαθήματα.

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,881 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 13:36, 17-08-12:

Μεχρι να επιστρεψουμε στο Πανεπιστημιο...εχουμε ακομη...Εχω ενα χρωστουμενο,αλλα σιγα μην πολυασχοληθω

Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 726 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 14:09, 17-08-12:

Οι διακοπές δεν τελειώνουν ποτέ.

Είμαστε έτοιμοι! Ας έρθουν τα καινούριαααααα

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 11:29, 18-08-12:

Axxxx τωρα διακοπες τα Χριστουγεννα

Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 09:41, 28-08-16:

Δυστυχώς όλα τα ωραία πράγματα τελειώνουν. Οι μέρες μετά τον Αυγουστο είναι οι τελευταίες μέρες χαλαρότητας και ξάπλας που μας μένουν. Τι έχετε να πείτε για το καλοκαίρι που φεύγει εγώ προσωπικά ήθελα και άλλο..... ευτυχώς όμως μετά από πολύ καιρό δε θα ξαναπάω σχολείο ... Όμως για τους περισσότερους από σας τα ψέματα τελειώνουν οι εξεταστικές για τους περισσότερους αρχίσαν και οι μαθητές προετοιμάζονται όπως κάθε χρόνο για να μπούνε στο σταβλί τους.

Τέλειωσε το Καλοκαίρι αφήσατε να φύγουνε 3 ολόκληρους μήνες έτσι ... ενώ κανονικά θα έπρεπε να ζείτε την κάθε μέρα ώστε να μην έρεθει ποτέ το Τέλος των διακοπών.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 28-08-16 στις 09:45.
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,299 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 10:41, 28-08-16:

Ζωή χωρίς deadlines δε λέει...
Παράθεση

nikolikos97 (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikolikos97
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nikolikos97 έγραψε στις 11:23, 28-08-16:

Άλλο ένα καλοκαίρι φτάνει στο τέλος του και όπως κάθε χρόνο τέτοιες ημέρες, νιώθω πως θέλω περισσότερο. Ευτυχώς κατάφερα να πάω διακοπές και να εξασφαλίσω λίγες ημέρες χαλάρωσης και ξεκούρασης μακριά από την πόλη. Έτσι, λοιπόν, γεμίσαμε τις μπαταρίες, εφοδιαστήκαμε με δύναμη, κουράγιο και υπομονή ωστε να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε στις απαιτήσεις της σχολής. Για την ώρα, περιμένω εναγωνίως μέχρι αρχές Οκτώβρη για την έναρξη των μαθημάτων
Παράθεση

tonyler

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tonyler
Ο tonyler αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O tonyler έγραψε στις 18:40, 28-08-16:

Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν....αν δεν τέλειωναν δεν θα τα εκτιμούσαμε!!

Προσωπικά , όλα τα άλλα καλοκαίρια, προς το τέλος τους, ήθελα να επιστρέψω στο σχολείο να δω σε τι άλλαξαν οι συμμαθητές μου σε αυτούς τους 3 μήνες :Ρ
Εννοείται με τους φίλους μου κρατάμε πάντα επαφή το καλοκαίρι και πάμε για μπάνια κλπ , μιας και είμαστε επαρχία εδώ!

Φέτος όμως , αγχώνομαι λίγο με τα διαβάσματα...Θα πάω φροντιστήριο Μαθηματικά(3 ώρες την εβδομάδα) και Έκθεση(1 ώρα την εβδομάδα) και φοβάμαι ότι ίσως ζοριστώ αρκετά να τα προλαβαίνω όλα :Ρ (Βέβαια πέρισυ ήμουν το μέχρι τα Χριστούγεννα 2 ώρες Αγγλικά - 1 ώρα Γαλλικά και μετά τα Χριστούγεννα 2 ώρες Γαλλικά).
Τέλος πάντων....έχω ένα προαίσθημα ότι ίσως αυτή η χρονιά , για μενα θα είναι πιο χαλαρή από την προηγούμενη...θα δείξει...
Το καλό τώρα που τελειώνει το καλοκαίρι είναι ότι ξεκουμπίζεστε όλοι οι Αθηναίοι και μας αδειάζετε την γωνιά <3
Παράθεση

methexys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,450 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 19:03, 28-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Τέλειωσε το Καλοκαίρι αφήσατε να φύγουνε 3 ολόκληρους μήνες έτσι ... ενώ κανονικά θα έπρεπε να ζείτε την κάθε μέρα ώστε να μην έρεθει ποτέ το Τέλος των διακοπών.
Ευχαριστουμε φοκο,μας εφτιαξες τη μερα τωρα

Εγω βαρεθηκα τη ζέστη παντως. Λατρευω το καλοκαιρακι αλλα φτανει, τωρα θελω κρυο καιρο
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,989 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 19:11, 28-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ευχαριστουμε φοκο,μας εφτιαξες τη μερα τωρα

Εγω βαρεθηκα τη ζέστη παντως. Λατρευω το καλοκαιρακι αλλα φτανει, τωρα θελω κρυο καιρο
Αντί για το κρύο, εγώ ανυπομονώ για νέες σεζόν από σειρές Walking Dead ftw
Παράθεση

methexys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,450 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 19:14, 28-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Αντί για το κρύο, εγώ ανυπομονώ για νέες σεζόν από σειρές Walking Dead ftw
Ναιι και αυτο Καθε εποχη εχει τα καλα της
Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,842 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 19:20, 28-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
Θα έρθουν και άλλα, καλύτερα καλοκαίρια.

Priceless το να βρίσκεις πόστ που έχεις κάνει στο ίδιο θέμα πριν 5 χρόνια και να σε εκφράζει ακόμα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 8,324 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 07:56, 29-08-16:

εγώ πάλι χαίρομαι που επιτέλους θα ξαναβρώ το πρόγραμμά μου και θα μπω σε μια σειρά συν ότι το κρύο είναι ανεκτίμητο, η ζέστη δεν παλεύεται.
Παράθεση

ΓιωργοςM

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ΓιωργοςM
Ο ΓιωργοςM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος --- . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O ΓιωργοςM έγραψε στις 08:17, 29-08-16:

Brace yourselves,winter is coming...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    meetmeinmontauk

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους