Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,345 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,592 μηνύματα σε 94,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 545 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Εφηβεία

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 11:17, 23-08-11:

Αν δεν ''ξεσπάσεις'' στην εφηβεία σου, το πιθανότερο είναι να γεμίσεις απωθημένα αργότερα...
Και δεν είναι καλό αυτό κατά τη γνώμη μου!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 11:24, 23-08-11:

Όντως......

Ραφ, πες μας τις δικες σου τρελες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 11:52, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Ραφ, πες μας τις δικες σου τρελες...
-Τηλέφωνα με απόκρυψη σε τυχαίους αριθμούς. Καλά κάποιοι δεν ήταν τόσο τυχαίοι.
-Κόψιμο λουλουδιών από αυλές.
-Να μπλεχτώ με τους τουρίστες και να κόβω βόλτες μαζί τους.
-Να χαθώ στη Νίσυρο, στην φετινή τελική εκδρομή.
-Χτύπημα πόρτας και τρέξιμο.
-Κοπάνες στην άλγεβρα.
-Βράδια στην οικοδομή κοιτώντας τα αστέρια (και περιμένοντας να δω κανέναν...)
-Σπάσιμο σε γριές με το smoky στα μάτια μου στην εκκλησία.
-Χαρακιές στα θρανία, σε τοίχους και στους στύλους της ΔΕΗς, γράφοντας ό,τι θέλω, για να αφήσω το στίγμα μου.
-Ποτό μέχρι να νιώσω τη ζαλάδα που με κάνει να ευθυμήσω.
-Να φύγω από το σπίτι και να πάω σε άλλο χωριό στις κολλητές μου. (Είχα μαλώσει με τη μαμά. )

Αυτά μου έρχονται τώρα! Δε ξέρω κατα πόσο είναι τρέλες.
Κάποια άλλα βεβαίως θα ήθελα να τα κρατήσω προσωπικά.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catherine1994

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 11:57, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever

Σα δε ντρεπεσαι!

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 12:01, 23-08-11:

Υστερία είχε πάθει μια γριά και δεν ήταν και δικός της ο κήπος.
Δεν μπορούσα να αντισταθώ. Ήταν τριαντάφυλλα!!!

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:13, 23-08-11:

-Κοπάνες στην άλγεβρα.
-Χαρακιές στα θρανία, σε τοίχους και στους στύλους της ΔΕΗς, γράφοντας ό,τι θέλω, για να αφήσω το στίγμα μου.
-Να φύγω από το σπίτι και να πάω σε άλλο χωριό στις κολλητές μου. (Είχα μαλώσει με τη μαμά. )

χαχαχα και εγω τα εχω κανει αυτα ..Ολα εκτος απο το τελευταιο....Τωρα τελευταια θελω να κανω Piercing Helix...Και δεν μ αφηνουν..Ετσι μ ερχεται να παω να την κανω και να παω μετα και να τους πω...Κοιτα τι εκανα!!!

Παράθεση

akrione

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη akrione
Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O akrione το ischool εγινε αθλιο.θελω διαγραφη acc έγραψε στις 12:13, 23-08-11:

εφηβειαα?χμμ...θα την περιγραψω με μια λεξη βαρεμαρα....βαριεμαι τα παντα ακομα και να βγαινω βολτες..προτιμω να μαι σπιτι μου...τωρα που σε λιγες μερες σταματω οριστικα το pc και αρχιζω προπονησεις ευχομαι να μου φυγει η βαρεμαρα και να αποκτησει ενδιαφερον η καθημερινοτητα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 12:17, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
χαχαχα και εγω τα εχω κανει αυτα ..Ολα εκτος απο το τελευταιο....Τωρα τελευταια θελω να κανω Piercing Helix...Και δεν μ αφηνουν..Ετσι μ ερχεται να παω να την κανω και να παω μετα και να τους πω...Κοιτα τι εκανα!!!
Εγώ θέλω να βάψω μωβ κάποιες τούφες, να κάνω κάποια τατουάζ.
Δε με αφήνουν τώρα, αλλά θα πραγματοποιηθούν σε κάνα χρόνο που θα 'μαι 18.
Φυσικά δε θα το ξέρουν.
Θα δουν μόνο τα αποτελέσματα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babisgr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη babisgr
Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 810 μηνύματα.

O babisgr έγραψε στις 13:05, 23-08-11:

Ε..εντάξη ρε Ραφαέλα αυτές δεν είναι τρέλες.. Αν δεν κάνεις και αυτά τότε δεν είσαι παιδί.. Αν και καλό είναι μάλλον να κρατήσουμε μερικά από αυτά ......

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 15:05, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Ε..εντάξη ρε Ραφαέλα αυτές δεν είναι τρέλες.. Αν δεν κάνεις και αυτά τότε δεν είσαι παιδί.. Αν και καλό είναι μάλλον να κρατήσουμε μερικά από αυτά ......
Ναι, καλέ δεν είναι αυτά που ανέφερα τρέλες ακριβώς.
Απλώς κάποια γεγονότα να το πω; που θα θυμάμαι από εμένα.

Όπως και να 'χει, πάνω σε αυτά ''χτίζεται'' η προσωπικότητά. (πιστεύω.)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 15:12, 23-08-11:

Ραφαελα κοριτσι μου εχω την εντυπωση πως ειμαστε αδελφες ψυχες..

Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 15:31, 23-08-11:

Εγώ η μόνη αλλαγή που βλέπω είναι στη συμπεριφορά μου.. Δηλαδή, όλα αυτά που έκανα μικρός, ενώ τότε τα θεωρούσα πλάκες, τώρα τα θεωρώ βλακείες..
Κατά τ'άλλα, δεν βλέπω κάτι διαφορετικό.. Να ανησυχώ;;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 17:02, 23-08-11:

-Κοπάνες στην άλγεβρα.

Omg,& you still have a clean criminal record?Δεν σ'έβαλαν στο αναμορφωτήριο?

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 17:09, 23-08-11:

Εκεί με βρήκε ο Τσακ Νόρρις τους σκότωσε όλους και την έβγαλα καθαρή.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 06:00, 24-08-11:

Α ναι, Πόρτες παίζαμε κι εμείς παλιά. Σε παππούδες με τα πόδια και σε σπίτια που δεν ξέραμε με ποδήλατα. 10-15 άτομα να τρέχουν στα στενά, καλά ήμαστε.

Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 23:32, 10-12-12:

Guys, αυτό το "ήμαστε" ως παρατατικός... "εδώ" μου κάθεται Ή λες "ήμασταν", ή δε λες τίποτα Στον προφορικό λόγο, ειδικά, δημιουργεί παρεξηγήσεις, αφού ακούγεται ίδιο με το "είμαστε" του ενεστώτα.
Αυτά (Μην ακούσω κανέναν να λέει ότι το "ήμασταν" δεν είναι σωστός τύπος, θα φάει κλωτσίδι Ίσως είναι και πιο σωστός από το "ήμαστε").

Εγώ πιστεύω ότι η εφηβεία μού έμαθε πολλά Έμαθα να βρίζω, να μπινελικώνω και να δέρνω, άμα λάχει. Εντάξει, αυτά συμβαίνουν στις ακρότητες και στη φιλική προσφώνηση "ρε μαλάκα/πούστη/αρχίδι" Κατάφερα να ξεπεράσω τα ταμπού που είχα για τις "κακές" λεξούλες, με λίγα λόγια.
Ωρίμασα και άρχισα να βλέπω τον κόσμο πιο σφαιρικά και πλέον καταλαβαίνω πότε κάνω/κάνουμε κάτι στην πλάκα και πότε στα σοβαρά. Νομίζω ότι έγινα πιο trustworthy και γενικά, ο χαρακτήρας μου άλλαξε ριζικά. Από το ψαρωμένο, μικρό και ανώριμο παιδάκι που ήμουν, έγινα ένας έφηβος (που πλησιάζει την ενηλικίωση, πια) που πιστεύει στον εαυτό του και δε φοβάται να υποστηρίξει τη θέση του, όποια κι αν είναι αυτή.

Μερικά στοιχεία του χαρακτήρα μου, όμως, έμειναν αλώβητα, όπως η αγάπη και η καλοσύνη που δείχνω στους άλλους, ιδίως όσους θέλω να έχω δίπλα μου. Αν και αυτές είναι οι αξίες που μας δίνει η οικογένειά μας και πιστεύω ότι είναι ένα σημάδι αδυναμίας για όσους δεν μπορούν να τις κρατήσουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,705 μηνύματα.

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 11:47, 16-12-12:

Χαλια... Μιλαω αποτομα, νευριαζω με το παραμικρο χαλια ειναι η φαση χαλια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alireza

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 967 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 20:01, 19-12-12:

Εφηβεία. Δυυυυυσκολα πραγματα.
Ας αρχισω απο ο,τι μου ρθει.
- 9:00 το πρωί: Eίμαι μες την τρελή χαρά, γεμάτη όρεξη, αυτοπεποίθηση και ενθουσιασμό για να περάσω τη μέρα όσο καλύτερα μπορώ.
9:02 το πρωί: Διάθεση αίσχος, νιώθω ένα τίποτα, ένα μηδενικό, βαριέμαι να κάνω το οτιδήποτε και να πάω οπουδήποτε και φυσικά μου φταίνε για όλα οι γονείς μου και η αδερφή μου.
- Αμφισβητώ τα πάντα, από το πιο απλό πράγμα μέχρι και τον κόσμο ολόκληρο.
- Στο λεξιλόγιό μου έχουν προστεθεί λέξεις που δεν τολμούσα να σκεφτώ μικρή. Όχι νταλικιέρης βέβαια είπαμε.
- Με απασχολούν έντονα υπαρξιακά ερωτήματα, το οικολογικό, οι κοινωνικές ανισότητες, γενικά είμαι ευαισθητούλι.
- Ε.. Νταξ.. Έχει αρχίσει και το ενδιαφέρον για το άλλο φύλο από μεριά μου (χωρίς να έχω κολλήσει με κανέναν προς το παρόν) και από της φίλης μου (π.χ. φάρσες στον τύπο που αρέσει στη φίλη μου, στήσιμο έξω από το σπίτι του κτλ)
- Καμιά κοπάνα από το μάθημα δήθεν ότι είμαι άρρωστη (όλη μέρα όχι μονόωρη βέβαια).
- Ονειροπολήσεις στο μπάνιο, στο κρεβάτι, όταν διαβάζω ιστορία και συστήνω σε όλους την ώρα των θρησκευτικών στο σχολείο.
- Τις προάλλες δοκίμασα και λίγο ποτό, βότκα συγκεκριμένα, αλλά απορώ τί του βρίσκουν. Κρασάκι και μια χαρά μου είναι.

Δυστυχώς δεν έχω κάνει κάτι extreme μέχρι τώρα όπως τα ^^ παραπάνω παιδιά γιατί είμαι και λίγο φοβητσιάρα, το παραδέχομαι.
Εκτός αν το να βγεις μπροστά σε 1000 άτομα να τραγουδήσεις θεωρείται extreme (όσο το θυμάμαι ντρέπομαι)

Παράθεση

Καθηγητής

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,705 μηνύματα.

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 20:02, 19-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Εφηβεία. Δυυυυυσκολα πραγματα.
Ας αρχισω απο ο,τι μου ρθει.
- 9:00 το πρωί: Eίμαι μες την τρελή χαρά, γεμάτη όρεξη, αυτοπεποίθηση και ενθουσιασμό για να περάσω τη μέρα όσο καλύτερα μπορώ.
9:02 το πρωί: Διάθεση αίσχος, νιώθω ένα τίποτα, ένα μηδενικό, βαριέμαι να κάνω το οτιδήποτε και να πάω οπουδήποτε και φυσικά μου φταίνε για όλα οι γονείς μου και η αδερφή μου.
- Στο λεξιλόγιό μου έχουν προστεθεί λέξεις που δεν τολμούσα να σκεφτώ μικρή. Όχι νταλικιέρης βέβαια είπαμε.
- Με απασχολούν έντονα υπαρξιακά ερωτήματα, το οικολογικό, οι κοινωνικές ανισότητες, γενικά είμαι ευαισθητούλι.
- Ε.. Νταξ.. Έχει αρχίσει και το ενδιαφέρον για το άλλο φύλο από μεριά μου (χωρίς να έχω κολλήσει με κανέναν προς το παρόν) και από της φίλης μου (π.χ. φάρσες στον τύπο που αρέσει στη φίλη μου, στήσιμο έξω από το σπίτι του κτλ)
- Καμιά κοπάνα από το μάθημα δήθεν ότι είμαι άρρωστη (όλη μέρα όχι μονόωρη βέβαια).
- Ονειροπολήσεις στο μπάνιο, στο κρεβάτι, όταν διαβάζω ιστορία και συστήνω σε όλους την ώρα των θρησκευτικών στο σχολείο.
- Τις προάλλες δοκίμασα και λίγο ποτό, βότκα συγκεκριμένα, αλλά απορώ τί του βρίσκουν. Κρασάκι και μια χαρά μου είναι.

Δυστυχώς δεν έχω κάνει κάτι extreme μέχρι τώρα όπως τα ^^ παραπάνω παιδιά γιατί είμαι και λίγο φοβητσιάρα, το παραδέχομαι.
Εκτός αν το να βγεις μπροστά σε 1000 άτομα να τραγουδήσεις θεωρείται extreme (όσο το θυμάμαι ντρέπομαι)
Μια απο τα ιδια

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,141 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 20:34, 19-12-12:

Μην δεις το Death Note.
Α εδώ θες μάλωμα.
- Ονειροπολήσεις στο μπάνιο, στο κρεβάτι...
Εγώ ακόμα ονειροπολώ. Nothing bad here. Αυτοί που δεν ονειροπολούν δεν έχουν όνειρα, simple as that.

Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 566 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 20:45, 19-12-12:

Όλο τσακώνομαι με την μάνα μου.....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 20:47, 19-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
Όλο τσακώνομαι με την μάνα μου.....
ποσο σε καταλαβαινω...

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:47, 19-12-12:

λίγο τσακωμός με τους γονείς, λίγη ακμή θα περάσει μωρέ...

Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 20:51, 19-12-12:

Εφηβεια= Ακμη, Νευρα, Αλλαγες διαθεσεις, Τσακωμοι, Ευαισθησια

Παράθεση

Alireza

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 967 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 20:55, 19-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Μην δεις το Death Note.

Α εδώ θες μάλωμα.

Εγώ ακόμα ονειροπολώ. Nothing bad here. Αυτοί που δεν ονειροπολούν δεν έχουν όνειρα, simple as that.
Θριλερ μυρίζομαι αλλά επειδή πρέπει να ναι για παρανοικό άτομο δε νομίζω να το δω.
Γιατί δε θέλω να ξαναπεράσω τα ίδια με τη σκατόφατσα του εξορκιστή.

Τί λες καλέ? Ξέρεις τί είναι να σου φωνάζει κάθε μέρα το κρεβάτι σου "ΜΕΙΝΕΕ ΜΕΙΝΕΕΕ ΜΗ ΜΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ!"?

Ε εντάξει δεν είσαι δα και μεσήλικας, όλοι οι νέοι ονειροπολούμε. Μα ειδικά αν παρατηρήσεις, όχι μόνο εμένα αλλά και όλη την τάξη στο σχολείο, είμαστε ο καθένας στην κοσμάρα του. Ο ένας σκέφτεται τον έρωτά του, ο άλλος τη μηχανή που θα αγοράσει, ο από δίπλα το πάρτυ του Σαββάτου. Εγώ ό,τι μου ρθει.

Α και ένα edit στο αρχικό post.
Τελικά έχω κάνει κάτι extreme.
Έχω οδηγήσει μηχανάκι.
Όχι μια φορά.
Όχι στο χωριό μου.

Παράθεση

Dre@m-0n-me (Νινα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Dre@m-0n-me
H Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Dre@m-0n-me μπορει να μαι μικρηη αλλα ετσι ειν η ζωη έγραψε στις 21:37, 19-12-12:

Δεν ειναι τιποταα...ετσι οπως την περναωω γωω τουλαχιστον...(Νταξ αυτο με την αγαπηη ειναι πολυυ καπως αλλααα...το προσπαθουμαι!)

Παράθεση

Stark21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stark21
Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Stark21 Ος έγραψε στις 22:38, 23-11-16:

Ειναι λογικό να νιώθεις συναισθηματικά περίεργα σε αυτή τη περίοδο και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Objectivism
Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 982 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε στις 22:53, 23-11-16:

Πρέπει να δώσεις περισσότερες πληροφορίες.
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,842 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 22:53, 23-11-16:

Στην εφηβεία εννοείς;
Παράθεση

Stark21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stark21
Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Stark21 Ος έγραψε στις 23:10, 23-11-16:

16 χρονων
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 17:07, 24-11-16:

Αντε και στα 100!
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 18:26, 24-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Stark21
Ειναι λογικό να νιώθεις συναισθηματικά περίεργα σε αυτή τη περίοδο και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;
ειναι απολυτα λογικο...απλα προσπαθεις για το καλυτερο(εγω αυτο κανω και τα βγαζω περα)
Παράθεση

manolis_98 (μανωλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο μανωλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 905 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 19:40, 24-11-16:

τρελή ηλικία μαν ,κυριολεκτικά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Περί έρωτα και sex στην εφηβεία - Από Νάντια
      Το θέμα έχει λάβει 127 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-15 στις 01:53.
    • Εφηβεία - Από s_PAO_piata
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-05-07 στις 15:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους