Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,815 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,095 μηνύματα σε 93,251 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 999 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ντύσιμο για σχολείο

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη GTR-890
Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 175 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε στις 11:58, 04-02-17:

Παιδια, casual πουκαμισω (πορτοκαλι καρο)+jeans για σχολειο ? τι λετε? ποια η γνωμη σας? ή οχι ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,195 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 12:50, 04-02-17:

Οχι ρε φίλε πουκάμισο στο σχολείο και ειδικά καρό πορτοκαλί αν είναι δυνατόν
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

O GTR-890 έγραψε στις 13:33, 04-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από xristaras12345
Οχι ρε φίλε πουκάμισο στο σχολείο και ειδικά καρό πορτοκαλί αν είναι δυνατόν
γτ τι εχει ??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

O xristaras12345 έγραψε στις 13:57, 04-02-17:

Εκτός του ότι το καρό πορτοκαλί είναι γελοίο πουκάμισα δεν φοράνε σε τόσο μικρή ηλικία γιατί δεν ταιριάζει.Εδώ σε πανεπιστήμια και δεν φοράνε ακόμα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras12345 : 04-02-17 στις 14:01.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 14:58, 04-02-17:

Τι πουκάμισο ρε, με δουλεύετε? Εμείς μία φόρμα και ένα φούτερ βάζαμε, ποιος έχει όρεξη να ασχολείται πρωινιάτικα με το τι θα φορέσει?
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morgaine

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morgaine
H Morgaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H Morgaine έγραψε στις 15:26, 04-02-17:

να το βαλεις ανοιχτο με μπλουζα απο μεσα
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

O GTR-890 έγραψε στις 21:39, 04-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Morgaine
να το βαλεις ανοιχτο με μπλουζα απο μεσα
Λέω να μην το έχω ανοιχτών ...να φοραω μπουφάν απο πανω
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,619 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 22:11, 04-02-17:

Το ντύσιμο στο σχολείο πρέπει να είναι όσο πιο απλό γίνεται γιατί εκεί πάμε για μάθηση και όχι για την μόδα. Επιπλέον οι μαθητές είναι το ίδιο όλοι στο περιβάλλον του σχολείου και κάνενας δε πρέπει να προκαλεί με ακριβό ή παράξενο ρούχο.

Αρχική Δημοσίευση από xristaras12345
Εκτός του ότι το καρό πορτοκαλί είναι γελοίο πουκάμισα δεν φοράνε σε τόσο μικρή ηλικία γιατί δεν ταιριάζει.Εδώ σε πανεπιστήμια και δεν φοράνε ακόμα.
Moυ θυμίζει φίλε μου όταν ήμουν στο 3ο έτος της ιατρικής και ένας πρωτοετής είχε σκάσει με πουκάμισο άσπρο και χαρτοφύλακα δερμάτινο για τσάντα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 04-02-17 στις 22:25.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

O xristaras12345 έγραψε στις 23:12, 04-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Moυ θυμίζει φίλε μου όταν ήμουν στο 3ο έτος της ιατρικής και ένας πρωτοετής είχε σκάσει με πουκάμισο άσπρο και χαρτοφύλακα δερμάτινο για τσάντα.

Να μου έλεγες οτι ήταν απο φοιτήτη Νομικής πάει στο διάολο τώρα απο φοιτητή Ιατρικής...
Στο σχολείο μου κάποιοι είχε τύχη μια μέρα και είχαν ντυθεί 4άδα με πουκάμισα (ο ενας μάλιστα είχε φορέσει απαλό ροζ) και οι άλλοι 3 απο πάνω είχαν πουλόβερ και γραβάτα

Y.Γ τουλάχιστον εκείνος φόρεσε άσπρο οχι καρό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras12345 : 04-02-17 στις 23:23.
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 23:31, 04-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos

Μου έτυχε παρόμοια ιστορία όταν ήμουν 2ο έτος. Βγαίνω από το αμφιθέατρο που κάναμε βιοχημεία, και μου πετάγεται μπροστά ένα πρωτοετάκι να πάει να μπει στην αίθουσα για ανατομία που είχαν μετά, με κουστούμι, σακάκι, γραβάτα και χαρτοφύλακα λες και βγήκε μόλις από την Wall Street. Αυτά είναι καλό να μην γίνονται.
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

O GTR-890 έγραψε στις 23:54, 04-02-17:

Σωστο παιδιά ....δημιουργία κοινωνικής-οικονομικης ανισότητας
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 07:57, 05-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Σωστο παιδιά ....δημιουργία κοινωνικής-οικονομικης ανισότητας
Ναι αυτο ειναι το προβλημα, οχι οτι εχουν μπερδεψει τις περιστασεις με το ντυσιμο
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,767 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:13, 05-02-17:

Βασικά το πρόβλημα με αυτά τα παιδιά είναι ότι για να θέλουν να ντυθούν έτσι από τα 15 τους, μάλλον κάτι έχει πάει λίγο στραβά στο σπίτι...
Παράθεση

Akratitos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 15:38, 05-02-17:

Ο καθε ενας οτι γουσταρει φοραει. Αλλο τι μας αρεσει εμας
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

O xristaras12345 έγραψε στις 21:32, 05-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Akratitos
Ο καθε ενας οτι γουσταρει φοραει. Αλλο τι μας αρεσει εμας
Δεν πάει έτσι φίλε...
Παράθεση

PolGR1509

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,444 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 21:59, 05-02-17:

Φυσικά και πάει έτσι...ο καθένας μπορεί να φοράει ό,τι θέλει και καλό είναι να μη δίνει σημασία τι λένε οι γύρω του.
Παράθεση

Akratitos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 22:07, 05-02-17:

Φιλε και εγω με πολλα ντυσιματα δεν συνφωνω αλλα ο καθε ενας εκφραζεται με τον δικο του τροπο και δεν χρειαζεται να υπαρχουν αρνητικα σχολια
Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,508 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 22:23, 05-02-17:

Πάντως, υπάρχουμε κι εμείς που αναγκαζόμαστε να βάλουμε πουκάμισο στο πανεπιστήμιο, ή γενικότερα καλά ρούχα, λόγω άπλυτων ρούχων

(Θα ξεχάσω εγώ την εξεταστική του Σεπτεμβρίου που έσκαγε ο τζίτζικας και δεν είχα ρούχο για ρούχο να βάλω...;; )
Παράθεση

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 826 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 22:38, 05-02-17:

Ο καθένας φοράει ότι θέλει και εμείς έχουμε ένα παιδί στο τμήμα μου που βάζει πουκάμισα .
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 493 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 01:44, 06-02-17:

Ρε παιδια νταξει ο καθενας να φοραει ο,τι θελει αλλα μην το παρακανουμε... καλο ειναι να υπαρχει και ενα μετρο
Παράθεση

stefaniat

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη stefaniat
H stefaniat αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 09:09, 19-02-17:

Εγώ νομίζω από τη στιγμή που δεν παραβιάζει τους στοιχειώδεις κανόνες ευπρέπειας ένα ντύσιμο ο καθένας στο σχολείο μπορεί να ντύνεται Όπως θέλει και νιώθει. Καλά βέβαια αν ρωτάτε εμένα φόρμα φούτερ η τζιν πουλόβερ και άμα ταιριάζουν και χρωματικά νιώθω και boss
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 826 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 10:43, 19-02-17:

Παιδια ο καθενας μπορει να φοραει οτι θελει αρκει τα ρουχα που φοραει να μην ειναι για ντοματες.
Παράθεση

PolGR1509

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,444 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 12:32, 19-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Εγώ νομίζω από τη στιγμή που δεν παραβιάζει τους στοιχειώδεις κανόνες ευπρέπειας ένα ντύσιμο ο καθένας στο σχολείο μπορεί να ντύνεται Όπως θέλει και νιώθει. Καλά βέβαια αν ρωτάτε εμένα φόρμα φούτερ η τζιν πουλόβερ και άμα ταιριάζουν και χρωματικά νιώθω και boss
Χαχαχαχαχα τέλειο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Mhtrogoal

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αντρικό ντύσιμο - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 144 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-05-14 στις 04:22.
    • Καλοκαιρινό ανδρικό ντύσιμο - Από gmat
      Το θέμα έχει λάβει 88 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-08-12 στις 01:36.
    • Προκλητικό ντύσιμο κοριτσιών - Από nPb
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-11 στις 21:34.
    • Ντύσιμο και ηλικία - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 74 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-10 στις 03:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους