Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,963 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,971 μηνύματα σε 95,632 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 870 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί τα κορίτσια ειναι πιο ρομαντικά απο τα αγόρια;

free_dom2

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη free_dom2
H free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H free_dom2 σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 18:00, 06-03-17:

Απο τη φυση μας ειμαστε ετσι..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 18:46, 06-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Επειδή η θεά του έρωτα είναι γυναίκα.
Παντρεύεται τον Ήφαιστο, πηγαίνει με τον Άρη, τον Ποσειδώνα, δε ξέρω κι εγώ με πόσους άλλους, μεταξύ των οποίων ο γιος της Άδωνης! Τα κίνητρά της πήγαζαν από τη ρομαντική της φύση; Δε νομίζω. Αν είναι να μιλήσουμε με στερεότυπα, πιο πολύ θα τη χαρακτηρίζαμε "άντρα" στις σχέσεις της. Ρομαντικούλης και γλυκός ήταν ο Ήφαιστος μάλλον.
Αρχική Δημοσίευση από free_dom2
Απο τη φυση μας ειμαστε ετσι..
Εσένα σε κόβω για αγόρι, δε ξέρω γιατί.

Γενικά, δε ξέρω από τι πηγάζει, σίγουρα πάντως δεν είναι θέμα φύλου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,557 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 22:29, 06-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Παντρεύεται τον Ήφαιστο, πηγαίνει με τον Άρη, τον Ποσειδώνα, δε ξέρω κι εγώ με πόσους άλλους, μεταξύ των οποίων ο γιος της Άδωνης! Τα κίνητρά της πήγαζαν από τη ρομαντική της φύση; Δε νομίζω. Αν είναι να μιλήσουμε με στερεότυπα, πιο πολύ θα τη χαρακτηρίζαμε "άντρα" στις σχέσεις της. Ρομαντικούλης και γλυκός ήταν ο Ήφαιστος μάλλον.

Εσένα σε κόβω για αγόρι, δε ξέρω γιατί.
Δε γίνεται να είσαι η θεά του έρωτα και να είσαι πιστή στον Ήφαιστο.

Το πυρ γυνή και θάλασσα δεν βγήκε τυχαία άλλωστε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους