Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,345 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,591 μηνύματα σε 94,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 428 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

All-night study log

natasoula... (Νατάσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 00:57, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Ελα ρε γιατι? Τι διαβαζεις?
Γενικά το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω προγραμματισμό
Και κατά συνέπεια χρωστάω από το πρώτο Java και C.
Αλλά γενικά πρέπει αυτό το καλοκαίρι να μάθω προγραμματισμό,θα μπούμε C++ στο επόμενο και δεν θα προλαβαίνω..Αλλά διαβάζω μόνη μου από την πολύ αρχή εδώ και λίγες μέρες και μου φαίνονται βουνό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anwnymos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 376 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 01:00, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από natasoula...
Αλλά γενικά πρέπει αυτό το καλοκαίρι να μάθω προγραμματισμό,θα μπούμε C++ στο επόμενο και δεν θα προλαβαίνω..Αλλά διαβάζω μόνη μου από την πολύ αρχή εδώ και λίγες μέρες και μου φαίνονται βουνό
τα ιδια κ εγω την θετικη μου μεσα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 01:00, 09-07-13:

Βαλε προγραμματισμο στο διαβασμα σου

Δεν ξερω απο τι υλικο διαβαζεις, απλα να σου πω οτι δεν χρειαζεται να λυνεις 200 ασκησεις για να τα μαθεις. Λυνε 5-7 ασκησεις απο καθε ενοτητα μετριας δυσκολιας και σιγα σιγα θα αρχισεις να μπαινεις στο κλιμα. Γιατι εκει ειναι η δυσκολια, οχι κατι αλλο.

Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 01:09, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
τα ιδια κ εγω την θετικη μου μεσα
Τα ίδια χάλια από Τεχνολογική-Α,αν και δεν το μετανιώνω...

Βαλε προγραμματισμο στο διαβασμα σου

Δεν ξερω απο τι υλικο διαβαζεις, απλα να σου πω οτι δεν χρειαζεται να λυνεις 200 ασκησεις για να τα μαθεις. Λυνε 5-7 ασκησεις απο καθε ενοτητα μετριας δυσκολιας και σιγα σιγα θα αρχισεις να μπαινεις στο κλιμα. Γιατι εκει ειναι η δυσκολια, οχι κατι αλλο.
Δεν ξέρω,έχω ένα βιβλίο άσχετο με τη σχολή,που κάνει γενικά εισαγωγή στον προγραμματισμό και την Java.Είναι πολύ καλό,αλλά προς το παρόν κάθομαι και διαβάζω κάτι θεωρίες Αλλά γενικά το έχω φοβηθεί αυτό το μάθημα και είμαι πολύ αρνητικά προδιαθετειμένη κάθε φορά που το ανοίγω..

Παράθεση

Giannoutas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 01:15, 09-07-13:

Δεν ξέρω,έχω ένα βιβλίο άσχετο με τη σχολή,που κάνει γενικά εισαγωγή στον προγραμματισμό και την Java.Είναι πολύ καλό,αλλά προς το παρόν κάθομαι και διαβάζω κάτι θεωρίες Αλλά γενικά το έχω φοβηθεί αυτό το μάθημα και είμαι πολύ αρνητικά προδιαθετειμένη κάθε φορά που το ανοίγω..
Πολλοι ασχετοι εντελως με την Πληροφορικη καθονται και μαθαινουν προγραμματισμο χωρις να τους χρησιμευσει πουθενα επαγγελματικα. Το κανουν επειδη ειναι διασκεδαστικο, ευχαριστω και δημιουργικο. Επισης υπαρχει η φημη οτι με τον να μαθεις προγραμματισμο βοηθαει και στο να σκεφτεσαι καλυτερα στον εξω κοσμο.

Ε κριμα ειναι εσυ που ειναι και το αντικειμενο σου να μην ξερεις. Εμπρος λοιπον, βουρ στο Eclipse

Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Φοιτητής

H natasoula... έγραψε στις 01:22, 09-07-13:

Πολλοι ασχετοι εντελως με την Πληροφορικη καθονται και μαθαινουν προγραμματισμο χωρις να τους χρησιμευσει πουθενα επαγγελματικα. Το κανουν επειδη ειναι διασκεδαστικο, ευχαριστω και δημιουργικο. Επισης υπαρχει η φημη οτι με τον να μαθεις προγραμματισμο βοηθαει και στο να σκεφτεσαι καλυτερα στον εξω κοσμο.

Ε κριμα ειναι εσυ που ειναι και το αντικειμενο σου να μην ξερεις. Εμπρος λοιπον, βουρ στο Eclipse
Δίκιο έχεις!!Κάτι πρέπει να γίνει επιτέλους Άντε καλό μας διαβασζζΖΖΖζζ........

Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη PieMaker
Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (ΑΕΙ/Βόλος) . Έχει γράψει 381 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 01:54, 13-06-14:

Κλινική Ψυχολογία: Ψυχολογικά προβλήματα παιδιών και εφηβων

3 παρά και το διαβασμα καλά κρατεί

Ανούσιο μήνυμα, απλα και μόνο για να ξεθάψω το thread

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 01:55, 13-06-14:

μια χαρα...
κανα ψυχολογικο μην αρπαξεις και ολα καλα

παμε γερα. . . . . . .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (ΑΕΙ/Βόλος) . Έχει γράψει 381 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 01:58, 13-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
μια χαρα...
κανα ψυχολογικο μην αρπαξεις και ολα καλα

παμε γερα. . . . . . .
Μετά τη σημερινή νύχτα, ε, όλο και κάποιο κουσούρι θα μου μείνει:p...

Παράθεση

lowbaper92

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη lowbaper92
Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε στις 02:09, 13-06-14:

Και σκεφτόμουν σήμερα να το ξεθάψω αυτό το thread

Διάβασμα τέλος για σήμερα, έχει NBA σε λίγο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 02:30, 13-06-14:

Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πέσω για ύπνο για ένα δίωρο και να καταφέρω να ξυπνήσω μετά;;

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 02:38, 13-06-14:

και να το καταφερεις το αποτελεσμα θα ειναι απογοητευτικο. Αυτο σκεφτομαι κι εγω τωρα.

Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη buffon85
H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε στις 02:48, 13-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
και να το καταφερεις το αποτελεσμα θα ειναι απογοητευτικο. Αυτο σκεφτομαι κι εγω τωρα.
δεν ειναι για ολους απογοητευτικο.. καποιοι ανθρωποι λειτουργουν μια χαρα και αυπνοι. δεν μιλαω φυσικα για εξαντληση ημερων.

Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,700 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 03:01, 13-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από PieMaker
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πέσω για ύπνο για ένα δίωρο και να καταφέρω να ξυπνήσω μετά;;
Αχ, μην ακούω την λέξη πιθανότητες!
Μέχρι τώρα Στατιστική διάβαζα!!!

Πάντως είναι ιδιαιτέρως αυξημένες διότι σε 2 ώρες ο οργανισμός μπαίνει σε βαθύ ύπνο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 03:26, 13-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από buffon85
δεν ειναι για ολους απογοητευτικο.. καποιοι ανθρωποι λειτουργουν μια χαρα και αυπνοι. δεν μιλαω φυσικα για εξαντληση ημερων.
κοιτα, και να παει να δωσει κανεις μπορει και εν τελει να τα παει και καλα. Συμφωνω οτι ειναι υποκειμενικο το ολο θεμα. Πρεπει να παραδεχτουμε οτι ειμαστε σκλαβοι του σωματος μας ως προς καποιες αναγκες και δυστυχως το θελω δεν καλυβει αυτες τις αναγκες. Αντιθετα ο υπνος το κανει.

Για παραδειγμα ειναι δυσκολο να εχεις τα ιδια επιπεδα συγκεντρωσης την επομενη μερα. Αρα κατ εμε οι πιθανοτητες για ενα επιθυμητο αποτελεσμα(π.χ διαβασμα) ειναι μειωμενες τοσο ωστε να ειναι καταστροφη και εν τελει να χασεις πιο πολλες ωρες απο αυτες που θα δαπανουσες σε ενα 6 υπνου.

Παράθεση

Italian dream... (Corteaurian)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Corteaurian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,666 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 03:32, 13-06-14:

I'm here too, παρολο που δεν δινω πανελληνιες..

Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 04:57, 13-06-14:

γενικά όσο και να ευλογώ το νυχτερινό διάβασμα αν κάποιος νομίζει πως ήρθε η ώρα του ( του ύπνου ) καλό είναι να το αποδέχεται και να μη κοροϊδεύει τον εαυτό του. Σε αυτή τη περίπτωση κοιμάσαι κατευθείαν όσο βλέπεις ότι δεν αποδίδεις για να κερδίσεις τις ώρες την άλλη μέρα. Έχει διαφορά και μπορείτε να το διαπιστώσετε εύκολα όταν δείτε πάλι μετά τον ύπνο φρέσκοι σε τι μαλακίες κολλούσατε το προηγούμενο βράδυ λόγω έλλειψης συγκέντρωσης.

on topic: έχω να συνεχίσω μια εργασία c++ αλλά με κόβω τελικά να βλέπω 1-2 επεισόδια ακόμα got και να τη πέφτω.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 19:48, 19-06-14:

Ολονυχτία παρέα με το "Φασμα του Αυτισμού" σήμερα ΚΑΙ υπηρεσία... Τα κάνω όλα και συμφέρω.

Κανένας άλλος που θα μου κάνει παρέα;;

Παράθεση

spy-ak

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,737 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 19:54, 19-06-14:

Δε με βλέπω για ολονυκτία, αλλά 3-4 ώρες θα ήθελα να τις αφιερώσω στο διάβασμα.
Να βγάλω ένα από τα πιο δύσκολα κεφάλαια της ύλης, το εγκεφαλικό στέλεχος! Αλλά αυτή τη φορά, να το βγάλω σωστά, όχι ψευτοπασαλείμματα!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,004 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 20:39, 19-06-14:

Θα το πάω για ολονυχτία μάλλον, αλλά με διαλείμματα. Δηλαδή διάβαζα ως τώρα, θα κάνω διάλειμμα για τον αγώνα 10-12. Θα διαβάζω 12-1 το υπόλοιπο κεφάλαιο που μου έμεινε, μετά θα δω τον αγώνα 1-3. Ε και μετά κανένα διωράκι 3-5 θέλω να βγάλω άλλο ένα κεφάλαιο.
Γαμημένη Παθολογία.

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 21:10, 19-06-14:

κι εγω ολονυκτια, ευτυχως παιζει και η Εθνικη και ετσι δικαιολογημενα θα ξινομαι.
λεω να το παω μεχρι το πρωι σε αριθμιτικη αναλυση γιατι θα ηταν υπεροχο να την περασω τωρα. Εχει το γαμημενο πολλα συμβολα (μαθηματικα) και ειλικρινα δε το παλευω.

Η ειδικευση εχει πιασει τοπο, οτιδηποτε που δεν εχει να κανει με πληροφορικη κουραζει το ματι μου στο δευτερο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:46, 19-06-14:

Ποιον αγώνα; Ποια εθνική;
ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ' ΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.

Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 23:02, 19-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Ποιον αγώνα; Ποια εθνική;
ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ' ΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.
27 Ιουνίου. Save the date γαμωτη μου!!!

Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 21:09, 21-06-14:

Το μένουμε για αποψε έχει "Παιδιά και νέους με προβλήματα ορασης".

Δεν έχω σκοπό να το ξημερώσω, αλλα θα ήθελα να διαβασω μέχρι τις 3-4.

Παράθεση

leuki kataigida

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 21:20, 21-06-14:

Δεν έχω σκοπό να το ξημερώσω, αλλα θα ήθελα να διαβασω μέχρι τις 3-4.
Όταν το ξημερώνεις δηλαδή μέχρι τί ώρα διαβάζεις?
Καλό κουράγιο πάντως!

Ευελπιστώ σήμερα να τελειώσω με την πραγματολογία!

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,087 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:50, 21-06-14:

Θα το ξημερώσω διότι έχω μια εργασία στο μεταπτυχιακό και η μόνη βιβλιογραφία που ταιριάζει, είναι από δημοσιευμένα άρθρα σε journals....

Σκέψου ότι στο Στρατό, αν κάνεις γερμανικό νούμερο σκοπιά 2-4 το πρωί, θα πρέπει να αναγκαστικά στις 6 να ξυπνήσεις. Άρα κοιμάσαι για 2 ώρες. Εκεί μετράς και τα δευτερόλεπτα ύπνου. Μοναδική εμπειρία...Μπορώ να σας διηγηθώ τρελές εμπειρίες.

Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε στις 01:04, 30-06-14:

εδω ειμαι

Παράθεση

lowbaper92

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη lowbaper92
Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε στις 02:16, 30-06-14:

Σερί λογικά, να τελειώσω εργασία και 4η σεζόν SoA

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 02:17, 30-06-14:

Αμα το διαβασμα αφορα εξεταστικη τοτε θα ελεγα καλυτερα μην βγαλεις την υλη και να κοιμηθεις ενα 3ωρακι-4ωρο(τουλαχιστον) παρα να την βγαλεις ολη και να πας σερι να δωσεις.Πολυ απλα τα μισα δεν θα σου ρχονται εκεινη την στιγμη.Αμα αφορα εργασια και εισαι κοντα στην προθεσμια τοτε αλλαζει το πραγμα..εκει ολα επιτρεπονται .Καφεδες, red bull κτλπ.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 22:12, 03-07-14:

the night is dark and full of deadlines

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 21:33, 08-09-14:

Ψυχοφυσιολογία μέχρι να με πάρει ο ύπνος πάνω από το βιβλίο.

Τρελό ξεσάλωμα κι απόψε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 21:40, 08-09-14:

ειμαι ο μονος ατυχος που λογω οικονομικων συγκυριων μενω στο πατρικο μου,και μου πρηζουν τα νευρα οι γονεις μου επειδη ξενυχταω(διαβασμα-ταινιες) το θεωρουν αφυσικο;....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι το βραδυ ειναι η καλυτερη ωρα να διαβασεις:χαλαρωνεις δεν ακους φωνες,ηρεμια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 21:43, 08-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από manos4
ειμαι ο μονος ατυχος που λογω οικονομικων συγκυριων μενω στο πατρικο μου,και μου πρηζουν τα νευρα οι γονεις μου επειδη ξενυχταω(διαβασμα-ταινιες) το θεωρουν αφυσικο;....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι το βραδυ ειναι η καλυτερη ωρα να διαβασεις:χαλαρωνεις δεν ακους φωνες,ηρεμια.

you are not alone bro

Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 . έγραψε στις 21:50, 08-09-14:

δεν μενω πια στο πατρικο, αλλα ηταν το μεγαλυτερο μου προβλημα. εγω παντα λειτουργουσα μονο βραδυ και τοτε ηθελα να διαβαζω και πραγματικα ακουγα καθημερινα γκρινια. και στο λυκειο αλλα και στο πανεπιστημιο, επρεπε να κανω απολυτη ησυχια για να μην καταλαβαινουν οτι ειμαι ξυπνια και διαβαζω. τι να πω, υπομονη!

Παράθεση

niek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 22:23, 08-09-14:

Κι εγώ συνηθίζω να διαβάζω τα βράδια , αλλά οι γονείς μου εκνευρίζονται και μου κλείνουν το φως. Το τι ακούω το πρωί δε λέγεται.Για μένα οι πιο παραγωγικές ώρες είναι 11-3 που το διάβασμα παίρνει συνήθως τις μισές ώρες απ' ότι τη μέρα.Εκείνη η απόλυτη ησυχία χωρίς καμία απολύτως ενόχληση από κανέναν είναι τέλεια.Εύχομαι μόνο να υπήρχαν και νυχτερινές εξετάσεις!

Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 22:37, 08-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από buffon85
δεν μενω πια στο πατρικο, αλλα ηταν το μεγαλυτερο μου προβλημα. εγω παντα λειτουργουσα μονο βραδυ και τοτε ηθελα να διαβαζω και πραγματικα ακουγα καθημερινα γκρινια. και στο λυκειο αλλα και στο πανεπιστημιο, επρεπε να κανω απολυτη ησυχια για να μην καταλαβαινουν οτι ειμαι ξυπνια και διαβαζω. τι να πω, υπομονη!
αν θες να κατουρησεις ή να πας να πιεις νερο τι κάνεις δηλ;..

Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 . έγραψε στις 22:42, 08-09-14:

αν θες να κατουρησεις ή να πας να πιεις νερο τι κάνεις δηλ;..
δεν μενω πια οπως ειπα, αν ηθελα εσβηνα το φως μου και εβγαινα με δηθεν νυσταγμενο υφος, οτι δηθεν σηκωθηκα απο το κρεβατι, για την περιπτωση που θα πετυχαινα καποιον.
γενικως το ηξεραν οτι διαβαζω και οτι λειτουργω τα βραδια, απλα το εκρυβα οσο μπορουσα για να αποφυγω την πολλη γκρινια. ακομα και τωρα οταν παω στο πατρικο μου η μονιμη ερωτηση και το αγχος του πατερα μου ειναι αν εχω κοιμηθει καλα, γονεις

Παράθεση

eyb0ss

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη eyb0ss
Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε στις 01:50, 09-09-14:

Με θυμάμαι το 15ήμερο του Απρίλη να κοιμάμαι στις 5 το πρωί διαβάζοντας ΑΟΔΕ ή/και ΑΟΘ και στην συνέχεια να ξυπνώ στις 9-10 το πρωί τελείως κακόκεφος, να πίνω ένα red bull και τα ίδια πάλι, ελπίζω να μην χρειαστεί να το ξανακάνω αυτό. Γενικώς, το διάβασμα μετά τις 1 το πρωί είναι πολύ ψυχοφθόρο και καθόλου αποδοτικό αλλά τουλάχιστον φέρνει κάποια αποτελέσματα.

Παράθεση

Alan

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alan
Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 523 μηνύματα.

O Alan έγραψε στις 03:13, 09-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από mathguy1996
Με θυμάμαι το 15ήμερο του Απρίλη να κοιμάμαι στις 5 το πρωί διαβάζοντας ΑΟΔΕ ή/και ΑΟΘ και στην συνέχεια να ξυπνώ στις 9-10 το πρωί τελείως κακόκεφος, να πίνω ένα red bull και τα ίδια πάλι, ελπίζω να μην χρειαστεί να το ξανακάνω αυτό. Γενικώς, το διάβασμα μετά τις 1 το πρωί είναι πολύ ψυχοφθόρο και καθόλου αποδοτικό αλλά τουλάχιστον φέρνει κάποια αποτελέσματα.
Αν δεν είσαι συνηθισμένος βράδυ δεν είναι ιδιαίτερα αποδοτικό.Αν πάλι είσαι,σε συνδυασμό με την απόλυτη ησυχία που υπάρχει εκείνες τις ώρες,είναι ότι πρέπει .

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 00:49, 15-09-14:

Δύο μαθήματα μέσα σε μία μέρα, ναι ρε!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 01:00, 15-09-14:

Δύο μαθήματα μέσα σε μία μέρα, ναι ρε!!

Θα κοιμηθείς ή ούτε καν;

Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 01:19, 15-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Θα κοιμηθείς ή ούτε καν;
Ούτε καν φίλε. Θα κοιμηθώ αύριο μόλις γυρίσω σπίτι.

Εντωμεταξύ δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω. Διαβάζω το ένα και ξεχνάω το άλλο...

Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 02:12, 15-09-14:

Ούτε καν φίλε. Θα κοιμηθώ αύριο μόλις γυρίσω σπίτι.

Εντωμεταξύ δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω. Διαβάζω το ένα και ξεχνάω το άλλο...
Καλή επιτυχία και στα δύο!

Παράθεση

meloveyoudo

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη meloveyoudo
H meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H meloveyoudo εκπα <3 έγραψε στις 02:24, 15-09-14:

1822.1823,1827.1828-1831.1832, 1833-1843, 1843-1862, 2 χρονια Β εθνοσυνέλευση, 1864-1909 μη δινεται σημασια μόλις έμαθα τα συντάγματα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,069 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 02:29, 15-09-14:

δεν ανησυχουμε θα τα ξεχασεις πιο ευκολα απο ο,τι τα εμαθες

edit *βαζω φωτοτυπιες μπροστα για να μαι στο κλιμα*

Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Πτυχιούχος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 01:09, 18-09-14:

Διαβάζω όλη τη μέρα. Τα έχω παίξει και ακόμα δεν έχω τελειώσει.

Γιατί ΠΑΝΤΑ τρέχω να μαζέψω τα ασυμμάζευτα την τελευταία στιγμή;;;

Τεσπα, ένα τελευταίο ρημαδομάθημα έμεινε και τέλος!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,852 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 07:51, 18-09-14:

Διαβάζω όλη τη μέρα. Τα έχω παίξει και ακόμα δεν έχω τελειώσει.

Γιατί ΠΑΝΤΑ τρέχω να μαζέψω τα ασυμμάζευτα την τελευταία στιγμή;;;

Τεσπα, ένα τελευταίο ρημαδομάθημα έμεινε και τέλος!!
greek way of life
Εγω γραφω αυριο οποτε υπολογιζω κανα 12ωρο να το φαω στα βιβλια καλο κουραγιο

Παράθεση

meloveyoudo

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη meloveyoudo
H meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H meloveyoudo εκπα <3 έγραψε στις 12:11, 18-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
δεν ανησυχουμε θα τα ξεχασεις πιο ευκολα απο ο,τι τα εμαθες

edit *βαζω φωτοτυπιες μπροστα για να μαι στο κλιμα*
τα θυμαμαι ακόμα, ήταν και μια από τις ερωτήσεις που έπεσε και παίζει να το πέρασα με 10.
Δεν πιστευα οτι θα τον δω αυτο τον βαθμο ποτέ
τωρα μπορω να ξενυχταω για να μαθω για τις μεταβολες του αεπ στις παραανω περιοδους..

Παράθεση

Incredible

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Incredible
Ο Incredible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Incredible έγραψε στις 00:48, 19-09-14:

κανενας που να γραφει αυριο...??

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 00:37, 21-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Incredible
κανενας που να γραφει αυριο...??
Μάλλον όσοι γράφανε διάβαζαν και δεν είχαν τον υπολογιστή ανοιχτό, σίγουρη επιτυχία έτσι!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους