Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,345 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,592 μηνύματα σε 94,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 544 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

All-night study log

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 01:11, 14-02-16:

το τσάι είναι για πιο soft καταστάσεις
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alan

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alan
Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 523 μηνύματα.

O Alan έγραψε στις 01:20, 14-02-16:

Κρυπτογραφία και τριπάκια θέλει ο Μπιλ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑmyC

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΑmyC
H ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H ΑmyC έγραψε στις 01:03, 19-03-16:

σερι και σημερα! Friday night means studying night!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Faihh (Φαίη)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Faihh
H Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H Faihh Be the change u want to see in the world έγραψε στις 16:05, 19-03-16:

Ρε παιδια κι εγω τριτη Λυκειου ειμαι και σε οποιον λεω οτι μεχρι τις 10 εχω κοιμηθει για να ξυπνησω το πρωι να διαβασω με κοιταει λες και ειμαι απο τον Αρη Αλλα δοκιμασα μια φορα να κατσω μεχρι αργα να διαβασω και δεν μου βγηκε... βασικα δεν εκανα παραγωγικο διαβασμα. Αντιθετως το πρωι μαθαινω πολυ πιο ευκολα φτιαχνω το καφεδακι μου βλεπω την αυγουλα και μετα που παω σχολειο το ματι μου (τις περισσοτερες φορες) ειναι γαριδα! Αλλα ενταξει οτι τον βολευει το καθενα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ρυζόγαλο
Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 23:31, 19-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από Faihh
Ρε παιδια κι εγω τριτη Λυκειου ειμαι και σε οποιον λεω οτι μεχρι τις 10 εχω κοιμηθει για να ξυπνησω το πρωι να διαβασω με κοιταει λες και ειμαι απο τον Αρη Αλλα δοκιμασα μια φορα να κατσω μεχρι αργα να διαβασω και δεν μου βγηκε... βασικα δεν εκανα παραγωγικο διαβασμα. Αντιθετως το πρωι μαθαινω πολυ πιο ευκολα φτιαχνω το καφεδακι μου βλεπω την αυγουλα και μετα που παω σχολειο το ματι μου (τις περισσοτερες φορες) ειναι γαριδα! Αλλα ενταξει οτι τον βολευει το καθενα!
Και εγώ σπάνια ξενυχτούσα. Γενικά είναι αστείο το πώς συμπεριφέρονται τα περισσότερα παιδιά στη γ λυκείου. Ξενυχτάνε απλά για να ξενυχτίσουν, κάνουν υπερβολές, αγχώνονται και είναι όλη μέρα ψόφιοι. Και επειδή δεν ξέρουν πώς πρέπει να λειτουργούν, μόλις τελειώσει η γ λυκείου αρχίζουν τα " πέρασα από τις φριχτές Πανελλήνιες, δικαιούμαι ξεκούραση ένα χρόνο" και άλλα τέτοια.

Και το διάβασμα για τη συντριπτική πλειοψηφία είναι πιο παραγωγικό τις πρώτες πρωινές ώρες, στις οποίες ο εγκέφαλος είναι ξεκούραστος(με την προϋπόθεση πάντα ότι κοιμήθηκες τις ώρες που πρέπει το προηγούμενο βράδυ).
Παράθεση

methexys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 00:07, 20-03-16:

Ειναι κάποιοι που λειτουργούν καλύτερα το βράδυ επειδή έχει ησυχία, ειναι και άλλοι που ξενυχτάνε για να λένε σε ολους ποσο γαματοι ειναι και οτι και καλα διαβάζουν μερα νύχτα. Στις πανελλήνιες δεν ξενύχτησα ούτε μια φορά. Τωρα στη σχολή όμως... Ειναι φορες που κοιμάμαι στις 3 και λέω και ευχαριστώ.
Παράθεση

Μιχάλης Τ.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μιχάλης Τ.
Ο Μιχάλης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Μιχάλης Τ. έγραψε στις 11:29, 20-03-16:

εγώ προσωπικά αποδίδω καλύτερα τις πρωινές ώρες... το μεταμεσονύχτιο διάβασμα πιστεύω ότι είναι προτιμότερο για μία επανάληψη ή για ασκήσεις
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 13:50, 20-03-16:

Έχω παρατηρήσει πως όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο πολύ ξενυχτάνε οι άνθρωποι. Για το διαβασμα, όσους συγγενεις και οικογενειακούς φίλους σε μεγάλη ηλικία έχω ρωτησει κανένας δεν ξενυχτουσε για διαβασμα ούτε καν σε περιόδους εξετάσεων. Πλέον είναι συνηθισμένο φαινόμενο να κάθεσαι πολλες φορες ξύπνιος αργά τη νυχτα.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,743 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:28, 20-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ρυζόγαλο
Και το διάβασμα για τη συντριπτική πλειοψηφία είναι πιο παραγωγικό τις πρώτες πρωινές ώρες, στις οποίες ο εγκέφαλος είναι ξεκούραστος(με την προϋπόθεση πάντα ότι κοιμήθηκες τις ώρες που πρέπει το προηγούμενο βράδυ).
Στις οποίες πρωινές ώρες είμαστε στο σχολείο (αν μιλαμε για πανελλήνιες). Αλλά ναι αν κάθεσαι μέχρι τις 4 έτσι απλά για να σαι με ένα βιβλίο στο χέρι και κουτουλάς δεν έχει νόημα, ισχύει.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Faihh (Φαίη)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Faihh
H Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H Faihh Be the change u want to see in the world έγραψε στις 18:09, 20-03-16:

Χαιρομαι παντως που δεν ειμαι η μονη! Το νωριτερο που θα ξυπνησω βεβαια θα ειναι 5 θα ξεκινησω 5μιση και θα διαβασω 2 ωριτσες μεχρι να φυγω για το σχολειο... Αλλα μονο εαν εχω κοιμηθει καλα αλλιως βγαινει δυσκολα
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,310 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 01:56, 13-10-16:

I hate C
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους