Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,806 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,777 μηνύματα σε 93,233 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 836 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

puma1991

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη puma1991
Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O puma1991 έγραψε στις 00:13, 12-12-09:

Οι πανελλαδικες οντως παχαινουν...και αυτο γιατι τα παιδια εχουν πολυ λιγοτερο(εως καθολου) χρονο να γυμναστουν απο οτι αλλες χρονιες,περνανε περισσοτερες ωρες καθισιου(σχολειο,φροντ.,περισσοτερο διαβασμα),και λογο ανχους οι περισσοτεροι το ριχνουμε στο φαει!!!Εγω απο προσωπικη εμπειρια..αλλα και περισσοτερων φιλων μου...ειχαμε παρει κιλα!!Εγω πχ....απο 68 εφτασα 1 εβδομαδα πριν τις πανελλαδικες 78.5!!!!Αμεσως μετα που επιασα δουλεια....σχεδον σε ενα μηνα....εφτασα τα 70....και τωρα ειμαι παλι 75(φοιτητης και ανεργος ομως)!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marouska

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη marouska
H marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H marouska έγραψε στις 11:57, 12-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rania.
Στην περιπτωση μου, το ΚΑΘΙΣΙΟ παχαινει. Τι σημασια εχουν οι πανελληνιες. Καθε σχολικη χρονια παιρνω κιλα επειδη ΚΑΘΟΜΑΙ. Αν και περυσι εκανα και κανα κατοσταρι μια στο τοσο, ποδηλατα, σχοινακια ιστοριες. Φετος προτιμω να γεμιζω τον ελευθερο μου χρονο με ακομα περισσοτερο καθισιο μπροστα στο pc :p
Ασε που μερικες φορες πραγματικα θελω να φαω σοκολατα. Με τονωνει. Αλλα το εχω ξεφτιλισει. Ηταν μια βδομαδα που ετρωγα μια φορα το βραδυ επειδη γυρνουσα απο το σχολειο και πλακωνομουν στο διαβασμα, και ΞΕΧΝΟΥΣΑ να φαω :!:
Μετα μπορει την επομενη βδομαδα να τρωω υπερβολικα πολυ, και τη μεθεπομενη παλι τιποτα. Θα καταστραφω.
Το εχω παρει αποφαση παντως να αρχισω να τρωω νορμαλ, και η μανα μου ειπε οτι πρεπει να εχω καλη διατροφη μπλαμπλαμπλα.
αυτο,αυτο ακριβως.μια θα το παραξηλωσω και θα φαω οτι υπαρχει μποροστα μου,και μια θα ξεχασω ποτε και αν εφαγα.πηγαινα για τρεξιμο μια φορα και εναν καιρο,αλλα ειδικα τωρα τα χριστουγεννα δεν με βλεπω καθολου να αθλουμαι...εκτος υπολογιστη!! τουλαχιστον μεχρι στιγμης εχω βαλει μονο δυο κιλα,σε σχεση με οτι ακουω,καλα ειμαι!:dance:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ειμαρμένη
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H Ειμαρμένη έγραψε στις 12:30, 12-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Πραγματικό όνομα: Ελενα
Φύλο: Γυναίκα

:fss:
Συγκαταλέγεσαι κι εσύ σ αυτούς που πιστεύουν ότι τα κορίτσια δεν είναι παιδιά ε?

Κι εγώ πάχυνα.Το καλοκαίρι τα είχα χάσει αλλά τώρα αισθάνομαι να τα ξαναπαίρνω.Οπότε μάλλον ο χειμώνας με παχαίνει.

Παράθεση

nansy_astr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 23:55, 16-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Stef
Πήρατε κιλά στις πανελλήνιες?

Εγώ είχα πάρει κιλά...μην φανταστείς πολλά γύρω στα 3 με 4 κιλά όπου το καλοκαίρι έχασα τα διπλάσια κοντά...

Πάντα όταν διάβαζω μου ανοίγει η όρεξη...

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 19:31, 17-12-09:

ρε παιδια με τρομαζουν αυτα π λετε τωρα!
Τοσο πολυ διαβασμα πεφτει στην 3η;
Εγω ποτε δεν ξεχαστηκα διαβαζοντας...

Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johngreek_mad
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε στις 20:48, 17-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
ρε παιδια με τρομαζουν αυτα π λετε τωρα!
Τοσο πολυ διαβασμα πεφτει στην 3η;
Εγω ποτε δεν ξεχαστηκα διαβαζοντας...
εσυ τι λες? με διαβασμα μισης ωρας και ουτε να περνανε τα πανεπιστημια?

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 14:12, 18-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από johngreek_mad
εσυ τι λες? με διαβασμα μισης ωρας και ουτε να περνανε τα πανεπιστημια?
απλα αλλοι διαβαζουν περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο,οχι διαβασμα μισης ωρας,αλλα αυτο που ο αλλος το μαθαινε πχ σε 1 ωρα ,εγω ηθελα 2 ξερω γω

Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orestes
Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε στις 14:17, 18-12-09:

Εγώ αν αρχίσω να λύνω ασκήσεις πολλές φορές ξεχνιέμαι (συνήθως τα βράδια) και δεν τρώω.. Όταν σταματάω με το διάβασμα πεινάω πολύ αλλά έχει πάει πλέον αργά και πέφτω για ύπνο νηστικός. Παρ'όλα αυτά διατηρούμαι στα 66 κιλά οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Παράθεση

ΑngieP. (Αγγελική)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΑngieP.
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H ΑngieP. έγραψε στις 12:27, 24-12-09:

Άλλοι χάνουν κιλά, άλλοι παίρνουν κιλά. Ανάλογα. Εγώ από το Σεπτέμβριο μέχρι τώρα που έχουμε Χριστούγεννα έχω χάσει 2 κιλά. Μερικές φορές βέβαια από το διάβασμα ξεχνώ αν πρέπει να φάω κάτι ελαφρυ αλλά το μεσημεριανό και το βραδυνό ποτέ. Εξαρτάται και από το χρόνο που έχεις. Μπορεί αν προλαβαίνεις να γυμνάζεσαι ή να κάνεις κάποια άλλη άσκηση.(Μάλιστα ένας καθηγητής στο φροντηστήριό μου μας έχει πει να τρώμε καλά για να παίρνουμε ενέργεια. Τη χρειαζόμαστε βλέπετε φέτος με τις Πανελλήνιες!

Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zaraki
Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Zaraki έγραψε στις 15:34, 24-12-09:

Εγω εχασα περιπου 3 κιλα.Παλαιοτερα συνηθιζα να τρωω πολλα και μικρα γευματα αλλα φετος λογο ελλειψης χρονου τα εχω μειωσει.

Παράθεση

Lita Athens

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Lita Athens
H Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H Lita Athens έγραψε στις 15:50, 24-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rewial
χμμ...μονο εγω δεν πηρα ουτε ενα κιλο
ούτε εγώ!!!:no1:

πάντως το αν θα βάλει κάποιος κιλά ή όχι είναι υποκειμενικό...
υπάρχουν άτομα που όταν αγχώνονται τρώνε πολύ και άλλοι στους οποίους δεν κατεβαίνει μπουκιά...
εγώ ανήκω στη δεύτερη κατηγορία... όταν αγχώνομαι ή στεναχωριέμαι, μου κόβεται η όρεξη... καλό αυτό, από τη μία, γιατί δεν παχαίνεις τρώγωντας ανούσια "φαγητα"... από την άλλη, όμως, πρέπει και να διαιτάσαι σωστά όταν διαβάζεις...

Παράθεση

Metallas (Kostas)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Metallas
Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O Metallas έγραψε στις 20:45, 24-12-09:

εγώ έχω βάλει 6 κιλά λογω βλακειούλων(σοκολατες μπισκοτα κτλ) που τσιμπολογαμε ολη μερα...

Παράθεση

Parapan

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Parapan
Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικοί (ΣΜΑ) Γενική Σειρά . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Parapan έγραψε στις 02:17, 02-01-10:

Πέρσι είχα ψιλοπαχύνει και εγώ, γιατί όλο τσιμπολογούσα... Το καλοκαίρι όμως έχασα κατευθείαν τα παραπάνω κιλά, οπότε και να παχύνει κάποιος φέτος δε χρειάζεται να αγχώνεται...:no1:

Παράθεση

yo_kzn (Γιώτα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη yo_kzn
H Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H yo_kzn έγραψε στις 16:09, 02-01-10:

στα ιδια γιατι προσπαθώ να γυμνάζομαι καμιά ώρα απο 3 φορες την εβδομαδα..στο σπίτι,όχι εξω..παντως οι αλλοι μου λενε οτι εχασα κιολας..πιστευω γενικα οτι υπαρχει ο χρονος αν θες!

Παράθεση

Nancy_92

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Nancy_92
H Nancy_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Nancy_92 έγραψε στις 18:15, 02-01-10:

μεχρι στιγμής έχω βάλει μόνο ένα κιλό κ αυτό τ έχω από τ καλοκαίρι!!! πάντως πιστεύω να παραμείνω στα ίδια μέχρι τ τέλος της χρονιάς!! αλλά κ να βάλουμε 2-3 κιλά μην αγχώνεστε!!! Με το που θα φύγουν οι πανελλήνιες θα φύγουν κ αυτα!!

Παράθεση

jjohn

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jjohn
Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O jjohn έγραψε στις 00:39, 03-01-10:

έχω βάλει 10 κίλα \m/

Παράθεση

Katerina_patmos (κατερινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Katerina_patmos
H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε στις 10:23, 06-05-10:

Γειά σας!!! είμαι Γ λυκείου και δίνω φέτος πανελλήνιες..Και βέβαια χαίρομαι που τελειώνει όλο αυτό γιατι εκτός των άλλων δεινών τα κιλά που παίρνω συνεχώς πολλαπλασιάζονται.! Ολοι εσείς που δίνετε πανελλήνιες εχετε παχυνεί καθολου ή διατηρείστε???

Παράθεση

buzz

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη buzz
Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O buzz kali mas epitixia! έγραψε στις 10:40, 06-05-10:

Kατερινουλα μην την ψαχνεις και εγω σαν βοδι εχω γινει!!!!!

Παράθεση

CallOfDuty4 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη CallOfDuty4
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O CallOfDuty4 έγραψε στις 10:42, 06-05-10:

Εγω δινω δευτερη φορα.

Περσυ ειχα παρει κιλα με το τσουβαλι... Εφτασα καποια στιγμη 78 κιλα

Φετος εχασα τα διπλα!!!! Το κατωτερο που επιασα φετος ειναι 60

Παράθεση

Ο αναγνώστης

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ο αναγνώστης
H Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 180 μηνύματα.

H Ο αναγνώστης έγραψε στις 10:47, 06-05-10:

ασε κι εγω ειχα παρει καμια 10αρια. Και δυστυχως σαν γομαρα που ειμαι δεν τα εχασα, μαλιστα τα αυξησα στο πανεπιστημιο κ τωρα πασχιζω να τα χασω....προσοχη παιδια!

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,990 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 10:50, 06-05-10:

Πάντως ακούω πολλές συμφοιτήτριές μου να πηγαίνουν γυμναστήριο για να χάσουν κιλά, να εξαφανίσουν την κυτταρίτιδα...ώστε να φορέσουν εφαρμοστό μπικίνι σκέτη κόλαση στις παραλίες το φετινό καλοκαίρι...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alekouras (Alexandros)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alekouras
Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Alekouras έγραψε στις 10:50, 06-05-10:

Α ωραια!Τωρα με τις πανελληνιες καθομαι ολη μερα(και διαβαζω), σταματησα και το κολυμπι και απτα 75 πηγα στα 103!

Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,619 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:52, 06-05-10:

Του χρόνου όμως θα ξαναρχίσεις το κολύμπι και τα 103 θα τα κάνεις παλι 75

Παράθεση

Φοιτητής

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε στις 10:53, 06-05-10:

Εγω παιδιά εχω πάρει 5 κιλά και πάλι καλα. Οταν εκνευρίζομαι , όταν δεν ξέρω τ να κάνω το ρίχνω στο φαί.. Και νά οι σοκολάτες και να τα τοστ και να τα γλυκά και δε συμμαζεύεται...Μιλάμε για πολύ φαιιι!! Με το που τελειώσουν οι πανελλήνιες θα αρχίσω γυμναστήριο!! Αρκεί βέβαια να κόψω το φαι!!

Παράθεση

Alekouras (Alexandros)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alekouras
Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Alekouras έγραψε στις 10:59, 06-05-10:

Χιχι!Το καλο που μου θελω!

Παράθεση

Μπάμπης ο Άλλος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Μπάμπης ο Άλλος
Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.

O Μπάμπης ο Άλλος έγραψε στις 11:32, 06-05-10:

απο. μεσα σε τεσσερις μηνες εχω παει απο 94 στα 108!!
1η ιουνιου ομως γραφομαι γυμναστηριο και ξανααρχιζω διατροφη- kick boxing.. ελπιζω μεχρι τελη ιουλιου να ειμαι οκ!

Παράθεση

Φοιτητής

H Katerina_patmos έγραψε στις 12:02, 06-05-10:

Κ εγώ απο πρώτη ιουνίου θα ξεκινήσω! Ελπίζω να δούμε αποτελέσματα!!!

Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 12:20, 06-05-10:

Εγω απο 64 πηγα 72 και τις τελευταιες βδομαδες,τα χω παει στα 68.Αλλα δεν ανησυχω,καθως το καλοκαιρακι θα μαι ολη μερα σε ενα γηπεδο για προπονηση και μπαλα

Παράθεση

CallOfDuty4 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη CallOfDuty4
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O CallOfDuty4 έγραψε στις 12:42, 06-05-10:

ειμαι ο μοναδικος που φετος εχασα 18 κιλα ???????

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη athene
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 17:01, 06-05-10:

Μάλλον Κατάφερες να χάσεις τόσα κιλά μες στην γ' λυκείου..??Μπράβοεγώ πήρα 2 με 3 κιλάκια..Πολύ καλά σε σχέση με κάποιους άλλους

Παράθεση

pepper ann (Έλενα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη pepper ann
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H pepper ann έγραψε στις 23:31, 06-05-10:

απλά όποτε προσπαθώ να λύσω μια άσκηση και δε μου βγαίνει,πηγαίνω μέχρι την κουζίνα.
Ειναι απαισιο
αλλα ναι,απο 1η Ιουνίου,θα τα χάσω όλα!
καλό μας κουράγιο

Παράθεση

sakaros (Θάνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakaros
Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O sakaros έγραψε στις 23:36, 06-05-10:

τι 2-3 κιλακια ρε παιδια σοβαρα μιλατε? Εγω απο τοτε που ξεκινησα να διαβαζω(ξαναδινω) απο τον μαρτιο,απο77 πηγα 85

Παράθεση

Φοιτητής

H Katerina_patmos έγραψε στις 21:48, 07-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από CallOfDuty4
ειμαι ο μοναδικος που φετος εχασα 18 κιλα ???????
18 κιλα??? Αν όχι ο μοναδικός θα είσαι από τους λίγους που εχασαν τόσα πολλά κιλά!! Μπράβο!!

Παράθεση

Flower princess

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Flower princess
H Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Flower princess έγραψε στις 11:34, 02-06-10:

Εγω αντι να παρω εχασα!Ολοι και καλα μου λεγανε πως εχω γινει κοκκαλιαρα(δεν το πιστευω ομως αυτο αφου και πριν ειχα παραπανω κιλα πολυ περισσοτερο απο το κανονικο).Λογω της πιεσης,διαβασματος και το αγχος στο φουλ.Αλλα πρεπει να χασω και αλλα τωρα το καλοκαιρι...(εν το μεταξυ ο πατερας μου λεει οτι αν ειναι να χανω κιλα λογω εξετασεων θα με βαζει καθε χρονο αντι για διαιτες κλπ να γραφω )

Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johngreek_mad
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε στις 20:27, 02-06-10:

Εβαλα 8 κιλα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,619 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 20:41, 02-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Flower princess
Εγω αντι να παρω εχασα!Ολοι και καλα μου λεγανε πως εχω γινει κοκκαλιαρα(δεν το πιστευω ομως αυτο αφου και πριν ειχα παραπανω κιλα πολυ περισσοτερο απο το κανονικο).Λογω της πιεσης,διαβασματος και το αγχος στο φουλ.Αλλα πρεπει να χασω και αλλα τωρα το καλοκαιρι...(εν το μεταξυ ο πατερας μου λεει οτι αν ειναι να χανω κιλα λογω εξετασεων θα με βαζει καθε χρονο αντι για διαιτες κλπ να γραφω )
γιατί να χάσεις και άλλα το καλοκαίρι .

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rania.
H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 21:20, 02-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από pepper ann
απλά όποτε προσπαθώ να λύσω μια άσκηση και δε μου βγαίνει,πηγαίνω μέχρι την κουζίνα.
Ειναι απαισιο
αλλα ναι,απο 1η Ιουνίου,θα τα χάσω όλα!
καλό μας κουράγιο
Χαχαχαχ κι εγω. Επισης οταν βαριεμαι τρωω.
Στην αρχη της χρονιας εβαλα 4 κιλα, μετα εχασα 2, μετα ξαναπηρα και μετα ξαναεχασα.
Νομιζω τωρα ειμαι στη φαση που ξαναπαιρνω κιλα. Μερικα παντελονια μου χωρανε ισα ισα.
Ευτυχως μενω σε νησι οποτε 2 φορες κολυμπι τη μερα+γυμναστηριο=αποχωρισμος πληθωρικων μπουτιων και κοιλιτσας.
Ελπιζω να μην βαρεθω στις 5 μερες γιατι γενικα ειμαι και αναβλητικος τυπος.

Παράθεση

mixas!!

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη mixas!!
H mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H mixas!! kala apotelesmata gia tis eksetaseis έγραψε στις 12:35, 06-06-10:

απο 580 πηγα 610,εβαλα 300 ολοκληρα Νιουτον!!!Αλλα ενταξει πιστευω θα τα χασω ευκολα!!)))

Παράθεση

Flower princess

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Flower princess
H Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Flower princess έγραψε στις 09:33, 07-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
γιατί να χάσεις και άλλα το καλοκαίρι .
Επειδη παρολο που εχασα καποια κιλα ειμαι ακομα πανω απ'το κανονικο βαρος απλως δεν φαινεται και πολυ, επειδη ειμαι καπως ψηλη αλλα και παλι ειμαι υπερβαρη αρα πρεπει να χασω κι αλλα για να φτασω στο κανονικο.

Αρχική Δημοσίευση από mixas!!
απο 580 πηγα 610,εβαλα 300 ολοκληρα Νιουτον!!!Αλλα ενταξει πιστευω θα τα χασω ευκολα!!)))
Εχεις πολυ πλακα!Καλυτερα να τα μετρας με κιλα για να μην φαινονται τοσο πολλα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 07-06-10 στις 09:51. Αιτία: merge
Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,840 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 09:43, 07-06-10:

Πωπω μεγάλη πίκρα αυτό το θέμα.

Στην αρχή της χρονιάς επειδή δεν έτρωγα λόγω άγχους,είχα χάσει αρκετά κιλά.

Από τον Μάρτη όμως και μέχρι να γράψουμε Πανελλήνιες,πήρα 6 κιλά.

Τώρα έχω σταθεροποιηθεί κάπως αλλά στόχος μου είναι να τα χάσω μέσα στον Ιούνη,έχω τρελαθεί στη σαλάτα και στον τόνο να πούμε.

Παράθεση

spirtoulis7

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη spirtoulis7
Ο spirtoulis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O spirtoulis7 έγραψε στις 11:16, 07-06-10:

εγω οτι πηρα (7-8 κιλα) τα εχασα την περιοδο των πανελληνιων γιατι κοιμομουν και ξυπναγα οτι ωρα να ναι και δεν ετρωγα πολυ πολλες φορες το ξεχνουσα κιολας

Παράθεση

pantera (Δημητρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη pantera
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Τεχνών Ήχου και Εικόνας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O pantera έγραψε στις 11:22, 07-06-10:

Εγω πηρα 6 κιλα,αλλα τα χασα με ποδοσφαιρο,μπασκετ και τρεξιμο.Ειμαι fit και παλι

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 12:09, 07-06-10:

Εγω 1 κιλο πηρα μονο και αυτο Απριλη-Μαη ολη τη χρονια ημουν σταθερος στα κιλα μου!Ε σιγα τωρα με τα μπανια και γυμναστικη το χανω ανετα :-)

Παράθεση

Alex_bd

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alex_bd
Ο Alex_bd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Alex_bd έγραψε στις 14:42, 08-06-10:

εγω δεν ξερω ποσα εχω παρει γτ δν εχω ζυγαρια αλλα αν κρινω απο την κοιλια που χω κανει, 3-4 κιλα τα χω παρει σιγουρα..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evaki93 (Εύα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη evaki93
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H evaki93 έγραψε στις 17:06, 05-03-11:

Έχω βάλει κάπου 4 κιλά,αλλά εντάξει μετά τις Πανελλήνιες ελπίζω να τα χάσω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

danai-elpida (Δαναη-Ελπιδα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη danai-elpida
H Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 953 μηνύματα.

H danai-elpida έγραψε στις 17:15, 05-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από evaki93
Έχω βάλει κάπου 4 κιλά,αλλά εντάξει μετά τις Πανελλήνιες ελπίζω να τα χάσω!
Μαζι σου!!!!!!!!Μολις τελειωσουν οι Πανελληνιες θα λιωσω στο γυμναστηριο!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 17:18, 05-03-11:

εγώ όταν καθομουν σπιτι τις τελευταιες εβδομαδες πριν τις πανελλαδικες, ετρωγα συνεχεια
ηταν και ψυχολογικο:ετρωγα για να κανω διαλειμμα απο το διαβασμα,αχαχ

Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Superhuman
Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 553 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε στις 17:59, 05-03-11:

Από τότε που ξεκίνησε η όλη διαδικασία των πανελληνίων-το καλοκαίρι δηλαδή-έχω πάρει 15 κιλά...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:21, 05-03-11:

Πφφφ εγώ πάλι δεν έχω ζυγιστεί εδώ και πολλούς μήνες γιατί φοβάμαι μη πάθω τίποτα. Βέβαια πολλά δε παίζει να είναι.
Πάντως γενικά είμαι άστατη. Υπάρχουν μέρες που τρώω πολύ λίγο, κι άλλες που τρώω πολύ. Συνήθως είναι όταν έχω νεύρα ή πολύ διάβασμα και δεν ξέρω αν θα προλάβω. Και όπως είπε και η Εύα, είναι το ότι το "διάλειμμα" από το διάβασμα οδηγεί συνήθως στη κουζίνα.

Τεςπα, από καλοκαίρι θα τα χάσω όλα μιας και δε θα έχω και τόσο άγχος και πίεση οπότε θα είναι εύκολο.
Και ας μην αναφέρω τις δίαιτες από Δευτέρα.

Παράθεση

gata_eisai

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gata_eisai
H gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Λάρισας . Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H gata_eisai έγραψε στις 18:30, 05-03-11:

και μενα μου ελεγαν οτι μεχρι τα χριστουγεννα θα εχεις παρει σιγουρα 5 κιλα και παραπανω και τελικα εμεινα ιδια και απαραλλαχτη......

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους