Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,617 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,223 μηνύματα σε 94,908 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 702 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Εφηβεία

Frida! (φρειδερικη)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Frida!
H φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Frida! him him him!! έγραψε στις 17:53, 24-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από ποκαχοντας
Κατα την γνωμη μου η εφηβεια ειναι η καλυτερη περιοδος ολων μας.Γιατι εξερευναμε το κοσμο με αλλα ματια!!!!
Στην εφηβεια κανεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι!χωρις να σκεφτεσαι ανα αυτο που κανεις ειναι σωστο ή οχι,αλλα και παλι δεν σε νοιαζει και πολυ!!
Μερικες φορες ξεσπας τα νευρα σου στα ατομα πχ της οικογενειας ή ακομα και στους φιλους.
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΣΟΥΜΕ ΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!
ΕΦΗΒΕΙΑ=ΤΡΕΛΑ
+φωνω!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ αγχος χωρις λογο..δεν ξερω τι θελω φοβαμαι κλαιω χωρις λογο..ομως απο την αλλη ωρες ωρες νιωθω τελεια νιωθω οτι πεταω στον εβδομο ουρανο αν ολα αυτα ειναι φυσιολογικα δεν ξερω παντως για μενα ετσι ειναι !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 24-12-10 στις 18:43. Αιτία: Merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 18:39, 24-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από aggi92
η ακομα κ gothic(κολλημα τοτε με evanescence),
Οι Εvanescence ΔΕΝ είναι gothic.

Αυτό.Πάω τώρα να στρίψω κανένα και ν'ακούσω Sopor Aeternus.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nafs

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη nafs
H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H nafs έγραψε στις 19:59, 25-12-10:

Πολλή σκέψη ρε παιδί μου...Για τα πάντα. Τα αναλύω μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας και στο τέλος δεν ξέρω αν έχω φτάσει στο σωστό αποτέλεσμα. Κατα τα άλλα τα γνωστά. Γρήγορες εναλλαγές συναισθημάτων και. Κλείνομαι στον εαυτό μου και δεν με ενδιαφέρει τίποτα. Πετάω απ τη χαρά μου και χαίρομαι με το κάθετι.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 20:28, 31-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Evris7
Η εφηβεία κρατά μέχρι και τα 20 για τους άντρες.
Μάλλον είσαι λάθος.Δεν ωριμάζετε τόσο γρήγορα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aegloswen : 31-12-10 στις 20:29. Αιτία: Ορθογραφικούλι. =P
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Σίμος53101
Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Σίμος53101 έγραψε στις 20:54, 31-12-10:

Είμαι λοιπόν και εγώ ένας κλασικός έφηβος με ότι αυτό μπορεί να σημαίνει. Αντιδραστικότητα από εκεί που δεν το περιμένεις, νευράκια, τάσεις αμφισβήτησης και επαναστατικής δράσης, κάποιες φορές μπορεί να γίνομαι έρμαιο των καταστάσεων λόγω άγνοιας και ανωριμότητας του μυαλού... Τα στερεότυπα χαρακτηριστικά όλων μας. Ε?
Αλλά παρ' όλα αυτά, η εφηβεία έχει και τα καλά της! Είμαστε πάντα μες στην τρέλα και το γέλιο, σε μια πολύ ξένοιαστη φάση γενικά, καθώς τα θέματα που μας απασχολούν αφορούν αποκλειστικά τον εαυτό μας. Εδώ είναι η κομβική διαφορά μας με τους ενήλικες...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σίμος : 31-12-10 στις 21:00. Αιτία: Ξέχασα να βάλω τα θετικά :)
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,089 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 00:41, 01-01-11:

Mην το λες Σίμο. Υπάρχουν και οι αιώνιοι έφηβοι. Απλά δεν ξέρω ποιοι υπομένουν τις εφηβικές τρέλες τους...

Εγώ πάντως περνάω προεφηβεία για 2η φορά.
(αστειάκι)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:51, 03-01-11:

Νομίζω ότι η εφηβεία σε μένα τελείωσε στα.......χμ..... 14?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,842 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 00:41, 04-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Katara
Νομίζω ότι η εφηβεία σε μένα τελείωσε στα.......χμ..... 14?
Τι εννοείς με αυτό? =/

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 01:17, 04-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Τι εννοείς με αυτό? =/
Απλώς ότι ωρίμασα κάπως γρηγορότερα Στα 14 ήμουν συνέχεια εκνευρισμένη, υπερβολικά αφελής, έκλαιγα πολύ και πολλές φορές ακόμη και για το τίποτα, κάθε βδομάδα μου άρεσε και διαφορετικό αγόρι, κλπ κλπ

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,842 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 01:26, 04-01-11:

Απλώς ότι ωρίμασα κάπως γρηγορότερα Στα 14 ήμουν συνέχεια εκνευρισμένη, υπερβολικά αφελής, έκλαιγα πολύ και πολλές φορές ακόμη και για το τίποτα, κάθε βδομάδα μου άρεσε και διαφορετικό αγόρι, κλπ κλπ
Aπλά ξέρεις γιατί ρώτησα..
Γιατί εγώ ας πούμε τώρα είμαι 18 και ακόμα νιώθω πως δεν έχουν φύγει τελείως όλα όσα περνούσα στην εφηβεία π.χ.
Δηλαδή ακόμα έχω τις μεταπτώσεις διάθεσης,τα νεύρα,τα ξεσπάσματα,απλά όχι σε τόσο υπερβολικό βαθμό.
Αλλά ότι τα έχω,τα έχω.
Γι'αυτό και μου φάνηκε περίεργο κάπως, που είπες πως η εφηβεία σου,σταμάτησε στα 14. =/

Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,573 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 01:56, 04-01-11:

Αν αυτό δεν είναι εφηβεία, τότε τι είναι

Μήπως εννοείς, ότι μετά από αυτό σταμάτησες να συμπεριφέρεσαι έτσι;

Παράθεση

Noora (Eftychia)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Noora
H Eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Noora έγραψε στις 04:40, 04-01-11:

εγω την περναω σχετικα ησυχα αν σκεφτειτε οτι προσφατα μετακομισα με τη μητερα μου και την αδερφη μου σε αλλη χωρα. ο πατερας μου ειναι πισω στην ελλαδα, εχω να αντιμετωπισω ενα πολυ απαιτητικο εκπαιδευτικο συστημα και η σχεση μου με τη μητερα μου δεν ειναι και η καλυτερη. αλλα προσπαθω να τα αντιμετωπισω ολα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 16:33, 23-01-11:

Για μένα η εφηβεία είναι η δυσκολότερη περίοδος της ζωής...θέλω να είμαι τέλεια σε όλα τα θέματα...η διάθεση μου εναλλάσσεται κάθε λεπτό...υπάρχουν στιγμές που θέλω να κλειστώ στο δωμάτιο μου,ν'ακούσω μελαγχολικά τραγούδια και να κλάψω..και ο λόγος??...άγνωστος!! Όλα μου φταίνε...όλοι μ'εκνευρίζουν...δεν ανοίγομαι καθόλου εύκολα...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 16:43, 23-01-11:

εφηβεια....

λοιπον η δικη μου εφηβεια...
ειναι μια φαση οπου εχει ξυπνησει μεσα μου ο επαναστατης και το πνευμα αντιλογιας....αρνηση σε ολα...καλα ή κακα....κυκλοθυμικες τασεις οσο δεν παει αλλο.....δηλαδη μπορει να εισαι μεσα στην τρελη χαρα και μετα να ακουσω ενα τραγουδι να ειμαι τελειως χαλια....ειναι εποχη που τουλαχιστον εδω δεν φοβαμαι τιποτα και κανεναν....ουτε γονεις,καθηγητες ,τιποτα τιποτα τιποτα.....καποια χρονια τρελου ξεφαντωματος και μερικες φορες παλιπαιδισμου...δηλαδη μπορει να ακουω...το ''ολοι γατοι ειναι μουσικοι '' απ τις αριστογατες...εποχη που θελεις να εισαι παντα καθαρη,καλοβαλμενη κλπ...και πανω απ ολα ειναι μια εποχη που τσακωνεσαι διαρκωωωωωωωωωωωως με τους γονεις σου....εγω με την μανα μου.....ειδικα οταν θελει να με κανει να φορεσω τακουνι ή να βαφτω με σκιες.....ξερω τρελο...αλλα δεν ειμαι ετσι εγω...τουλαχιστον οχι ετσι απο τωρα.....και αν ειμαι ροκ μην με φοβασαι......τελος ειναι η εποχη που πιστευω νιωθεις τα πιο εντονα συναισθηματα χαρας,λυπης ,ερωτα κλπ....και ειναι ετσι γτ ειναι πρωτογνωρα...μα πανω απ ολα δεν μπορει να χαρακτηριστει η εφηνεια μου ηπια...επανασταση στο επακρο.....ροκιες απο σιδηροπουλο ως deep purple,διαβασμα το θεωρημα του παπαγαλου,την βιογραφια του τσε ή ακομα και μπακουνιν,ελλειψη φοβου και αγιος ο θεος....που μεταξυ μας απο τοτε που μπηκα στην εφηβεια δεν πιστυω να υπαρχει.

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 12:13, 26-01-11:

χαλια χαλια
ξερεις καλως ή κακως αυτα που κατηγορουσαμε ή δεν μας αρεσαν οταν τα εκαναν οι αλλοι συνομιληκοι στην εφηβεια μερικες φορες εχουμε αναγκη να τα κανουμε....εινια ενα σταδιο και η εφηβεια που πρεπει να περασει κανεις για να παει παρακατω...να ανησυχεις αμα στην εφηβεια ησουν σε ολα σου τυπος και υπογραμμος και δεν εκανες καμια βλακεια γτ μπορει να νιωσεις την αναγκη να την κανεις αργοτερα! πολυ αργοτερα!
εινια πολλα τα δυσαρεστα της εφηβειας...το πιο βασικο πιστευω ειναι ο ρατσισμος και η αναγκη των εφηβων να κανουν ο,τι και οι υπολοιποι! ο φοβος να διαφοποιηθουν!
το πως χαιρομαι που το περασα αυτο το σταδιο και δεν τα περναω τωρα αυτα δεν περιγραφεται....το απολαμβανω απιστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,573 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 19:30, 26-01-11:

Εγώ την περνάω σχετικά ομαλά, αλλά θα δούμε στην πορεία

Παράθεση

κατερ!να

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη κατερ!να
H κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H κατερ!να έγραψε στις 19:47, 26-01-11:

Τον καημενο τον πατερα μου λυπαμαι!!!

Παράθεση

busted

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη busted
Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O busted έγραψε στις 20:23, 26-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα
εινια πολλα τα δυσαρεστα της εφηβειας...το πιο βασικο πιστευω ειναι ο ρατσισμος και η αναγκη των εφηβων να κανουν ο,τι και οι υπολοιποι! ο φοβος να διαφοποιηθουν!
Εχεις δικιο.. Απορω πως δεν το ανεφερε κανεις και πιο πριν.
Περασα δυσκολα με αυτο το θεμα τωρα ομως πιστευω οτι ειμαι σε καλυτερη κατασταση.. Ειναι πολυ βασανιστικο, ειδικα στο περιβαλλον του σχολειου που εισαι αναγκασμενος να πηγαινεις καθε μερα μαζι με οσα γινονται απο μερους των μαθητων κλπ. Τουλαχιστον προσωπικα φοβομουν παρα πολυ. Βεβαια ειμαι σιγουρος οτι δεν εχουμε στο μυαλο μας το ιδιο πραγμα αλλα δεν πειραζει :Ρ

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 22:04, 22-08-11:

Παλουλι λουκ εφηβεια....

Παιδια εχετε νιωσει ποτε πως δεν σας καταλαβαινει κανενας?Ουτε γονεις ,ουτε φιλοι ουτε τιποτα...Νιωθεις την αγαπη τους αλλα ως εκει....Δεν σε καταλαβαινουν ....και το βλεπεις αυτο...Το εχετε νιωσει αυτο??
Εχετε κατσει σε ενα παγκακι ακουγοντας μουσικη μεχρι να νυχτωσει βυθισμενη στις σκεψεις σας?
Εχετε βουρκωσει στα καλα του καθουμενου?
................

Τον τελευταιο καιρο...η κατασταση ειναι ετσι.....

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 22:07, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Παλουλι λουκ εφηβεια....

Παιδια εχετε νιωσει ποτε πως δεν σας καταλαβαινει κανενας?Ουτε γονεις ,ουτε φιλοι ουτε τιποτα...Νιωθεις την αγαπη τους αλλα ως εκει....Δεν σε καταλαβαινουν ....και το βλεπεις αυτο...Το εχετε νιωσει αυτο??
Εχετε κατσει σε ενα παγκακι ακουγοντας μουσικη μεχρι να νυχτωσει βυθισμενη στις σκεψεις σας?
................

αυτο δεν συμβαινει μονο στην εφηβεια... να ανησυχω;;

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 22:07, 22-08-11:

Παλουλι λουκ εφηβεια....

................

Σε καταλαβαίνει πάντα ο Ιάκωβος.

7 χρόνια ωρίμανση,καλή φάση.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,761 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:12, 22-08-11:

εφηβεια...πολλες φορες νιωθω οτι κανεις δεν με καταλαβαινει,μαλωνω συχνα με τους γονεις μου,αλλαζει ξαφνικα η διαθεση μου και κλαιω χωρις λογο...:/
αλλα νταξυ θα ελεγα οτι θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα :/

Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dr.tasos
Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,280 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε στις 22:29, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
εφηβεια...πολλες φορες νιωθω οτι κανεις δεν με καταλαβαινει,μαλωνω συχνα με τους γονεις μου,αλλαζει ξαφνικα η διαθεση μου και κλαιω χωρις λογο...:/
αλλα νταξυ θα ελεγα οτι θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα :/
It couldn't be worse

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 22:34, 22-08-11:

It could.It could.It could!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτα συμβαινουν ειδικα στην εφηβεια....για σκεψου και εκεινουν τους εφηβους με ακραιες συμπεριφορες που για να ξεσπασουν τον θυμο τους ή να ξεχαστουν γινονται βανδαλοι...χρηστες...κλεφτες ή ποιος ξερει τι αλλο;

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 22:37, 22-08-11:

Sure it could.She could be this guy.

Ή πιο απλά θα μπορούσε να βρέχει.

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
It could.It could.It could!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτα συμβαινουν ειδικα στην εφηβεια....για σκεψου και εκεινουν τους εφηβους με ακραιες συμπεριφορες που για να ξεσπασουν τον θυμο τους ή να ξεχαστουν γινονται βανδαλοι...χρηστες...κλεφτες ή ποιος ξερει τι αλλο;
They fall to the dark side?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 22:42, 22-08-11:

Οχι ενταξει..
Ας πουμε δεν εχω καπνισει ποτε μπαφο κλπ αλλα εχω σκεφτει να καπνισω ενα -φυσιολογικο-(?)τσιγαρο να δω πως ειναι ...
Εχω πιει γενικα αλλα οχι να με σερνουν απ τα πατωματα..

Θυμαμαι μια μερα ειχα παει σε ενα παρκακι ερημο και εκει εχει ενα σπιτι στο οποιο δεν μενει κανενας,στα μαυρα τ τα χαλια δηλαδη και ειχα παρει πετρες και ειχα σπασει ολα τα τζαμια που ειχε...

Ή μια αλλη φορα που ειχαμε παει και ειχαμε βαψει με spray...Λαθος αυτο ειναι πανω απο μια...

Ξερω ακουγονται κουφα και οχι πολυ....<<καλα>>..Αλλα εφηβεια ειναι ολες αυτες οι εκρηξεις...Οι σκεψεις και προπαντων τα συναισθηματα...Δεν θα ηθελα να καπνισω μπαφο ,χασισια,φουντες κλπ ,μου περναει ομως που και που απ το νου να δω την γευση του τσιγαρου...Και μου φευγει μετα....Κουλο τελειως...

Ενταξει νομιζω φυσιολογικη δεν την πολυ λες....Μαλλον απροσδοκητη...
Οταν το παιδι που τα λεει ολα αυτα ειναι ενα κοριτσι που χαιρεταει και καλημεριζει τους παντες,με την ευγενεια,τους καλους βαθμους και ολες τις αλλες παρλαπιπες δυσκολα να σκεφτεις οχι εχει κανει ΚΑΙ αυτα...Και μαλιστα δεν εχει μετανιωσει κιολας...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη αδαμαντια52071 : 22-08-11 στις 22:56.
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 22:48, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Sure it could.She could be this guy.

Ή πιο απλά θα μπορούσε να βρέχει.

They fall to the dark side?
μα τι κακος που εισαι?!!!! το εκανες για να εχω εφιαλτες το βραδυ ε;;;

Παράθεση

nefi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nefi
H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,078 μηνύματα.

H nefi έγραψε στις 22:51, 22-08-11:

...η κλιμακτηριος φταιει για ολα,οχι η εφηβεια!!

Παράθεση

babisgr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη babisgr
Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 810 μηνύματα.

O babisgr έγραψε στις 22:53, 22-08-11:

Ρε παιδιά σόρρυ κιόλας, δε το λέω για καλό ή για κακό, αλλά γιατί εγώ δεν έχω νιώσει έτσι; Μήπως οι περισσότεροι που νιώθετε έτσι είναι επειδή ακούγατε ότι η εφηβεία είναι έτσι είναι αλλιώς και νιώθατε ότι πρέπει και εσείς να το πάθετε; Καλά λέω βλακείες αλλά μου φαίνεται παράξενο..

Αρχική Δημοσίευση από nefi
...η κλιμακτηριος φταιει για ολα,οχι η εφηβεια!!
Άρα να ησυχάσω έ;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Drama Prinzessin : 22-08-11 στις 23:09. Αιτία: Συγχώνευση μηνυμάτων.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 22:55, 22-08-11:

αλλα εχω σκεφτει να καπνισω ενα -φυσιολογικο-(?)τσιγαρο να δω πως ειναι ...
Κοίτα,όπως σε κόβω,προλαβαίνεις-δεν προλαβαίνεις ν'αλλάξεις lifestyle ώστε να μην καταλήξεις ισόβια.

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
μα τι κακος που εισαι?!!!! το εκανες για να εχω εφιαλτες το βραδυ ε;;;
No,I did not!Εαν επιθυμούσα κάτι τέτοιο,θα σου έδειχνα αυτό.

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 22:56, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Ρε παιδιά σόρρυ κιόλας, δε το λέω για καλό ή για κακό, αλλά γιατί εγώ δεν έχω νιώσει έτσι; Μήπως οι περισσότεροι που νιώθετε έτσι είναι επειδή ακούγατε ότι η εφηβεία είναι έτσι είναι αλλιώς και νιώθατε ότι πρέπει και εσείς να το πάθετε; Καλά λέω βλακείες αλλά μου φαίνεται παράξενο..
εμενα μου φαινεται παραξενο που σου φαινεται παραξενο

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 23:03, 22-08-11:

Φανταζομαι ολα αυτα θα τα θεωρειτε τελειως ανεπιτρεπτα και θα νομιζετε πως ειμαι ενα αλητακι αν κρινω απ τις αρνητικες που εφαγα στο πρωτο λεπτο...Αλλα αυτη ειναι η αληθεια...

Ελατε παιδια,πειτε και τις δικες σας τρελες...Μονο εγω θα βγαλω τα απλυτα μου στην φορα?

Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dr.tasos
Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,280 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε στις 23:04, 22-08-11:

Γιατι σου φαινεται παραξενο με το να μας εχουν περασει αυτην την νοοτροπια οι πολυεθνικες πουλουν τα προιοντα τους οπως αλκοολ, τσιγαρα , ναρκωτικα κτλπ. Και αυτο τον τροπο συντηρειται μια τεραστια βιομηχανια δισσεκατομυριων που καθε αλλο παρα ευννοουν τον εφηβο καταναλωτη.Μην επηρεαζεσται απο τα ΜΜΕ ΡΕ!

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:05, 22-08-11:

Φανταζομαι ολα αυτα θα τα θεωρειτε τελειως ανεπιτρεπτα και θα νομιζετε πως ειμαι ενα αλητακι αν κρινω απ τις αρνητικες που εφαγα στο πρωτο λεπτο...Αλλα αυτη ειναι η αληθεια...

Ελατε παιδια,πειτε και τις δικες σας τρελες...Μονο εγω θα βγαλω τα απλυτα μου στην φορα?
προσωπικα απο εμενα πηρες αρνητικη(μιας και αφου εβαλα πρεπει να πω την αποψη μου) γιατι παρουσιασες την εφηβεια σαν συνδεδεμενη με ποτα τσιγαρα κ.λ.π

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,311 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 23:09, 22-08-11:

Μλκ Crowley αηδίασα

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 23:13, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
προσωπικα απο εμενα πηρες αρνητικη(μιας και αφου εβαλα πρεπει να πω την αποψη μου) γιατι παρουσιασες την εφηβεια σαν συνδεδεμενη με ποτα τσιγαρα κ.λ.π
Ισως να εχεις δικιο...Αλλα στην δικη μου περιπτωση την εχω συνδεσει με κατι το ακραιο....-σαν εννοια-
Γι'αυτο το ανεφερα ..Παντως Γιαννη μαλακια κανεις που απολογεισαι...Δεν ζητησα απο κανεναν τα ρεστα.Αποψη σου .

Παράθεση

nefi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nefi
H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,078 μηνύματα.

H nefi έγραψε στις 23:16, 22-08-11:

ναι μεινε ησυχος, τον ορο εφηβεια τον εχουν επινοησει οι γονεις μας,για να μας κανουν οτι θελουν μεχρι τα γεραματα...και για να δικαιολογουν την δικια τους κλιμακτηριο

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:17, 22-08-11:

Ισως να εχεις δικιο...Αλλα στην δικη μου περιπτωση την εχω συνδεσει με κατι το ακραιο....-σαν εννοια-
Γι'αυτο το ανεφερα ..Παντως Γιαννη μαλακια κανεις που απολογεισαι...Δεν ζητησα απο κανεναν τα ρεστα.Αποψη σου .
οχι δεν απολογηθηκα ακριβως απλα ειπα το γιατι σου εβαλα αρνητικη μιας και η ιδια ανεφερες τις αρνητικες σου για εμενα η εφηβεια μπορει να ειναι ακραια εννοια αλλα στην αλλη ακρη..το να περασεις ξενοιαστα και ανεμελα..το να αρχισεις το ποτο και το τσιγαρο στα 15-16 μου δειχνει σε εμενα(λεγοντας αρχισεις μιλαω γενικοτερα στον οποιοδηποτε) αδυναμια στη διαχειρηση της εφηβειας

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 23:32, 22-08-11:

Χμ. Εφηβεία... Είναι παράξενη η εφηβεία μου.
Η παιδική ηλικία την επηρεάζει πολύ δυστυχώς...
Στην περίπτωσή μου τουλάχιστον.

Όσο αφορά το τσιγάρο και εγώ θα ήθελα κάποτε να δοκιμάσω. Απλά να δω πώς είναι. Τι είναι αυτό που εθίζει τον άλλο. (Ανώμαλο ε; )
Το ποτό το έχω δοκιμάσει, μου αρέσει.
Όχι ότι γίνομαι λιώμα κάθε φορά που πίνω!

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 790 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 23:46, 22-08-11:

Οχι ενταξει..
Ας πουμε δεν εχω καπνισει ποτε μπαφο κλπ αλλα εχω σκεφτει να καπνισω ενα -φυσιολογικο-(?)τσιγαρο να δω πως ειναι ...
Σε καταλαβαίνω.. Και εγώ θέλω να δω πως είναι, πες το εφηβεία, πες το ό,τι θες..

Μου αρέσει η ηλικία μου και απολαμβάνω όσα πιο πολλά μπορώ, τώρα που μπορώ..

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,187 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 23:51, 22-08-11:

Εμένα με εκνευρίζει το όλο θέμα με την εφηβεία. Πολλοί , χωρίς να έχουν κανέναν λόγο, τα βάζουν με όλους και πιο πολύ με τους γονείς τους και μετά λένε η εφηβεία φταίει! Δεν πάμε καλά...

Εγώ ήμουν κανονικός.

Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 1,424 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 23:58, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Εμένα με εκνευρίζει το όλο θέμα με την εφηβεία. Πολλοί , χωρίς να έχουν κανέναν λόγο, τα βάζουν με όλους και πιο πολύ με τους γονείς τους και μετά λένε η εφηβεία φταίει! Δεν πάμε καλά...

Εγώ ήμουν κανονικός.
Να δω τι θα κάνεις όταν η κυρά σου θα'ναι έγκυος...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,761 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 00:54, 23-08-11:

θα μπορουσε...ξερω φιλες μου που ειναι σε ποιο κακη κατασταση...
δλδ εγω δεν μαλωνω κααααθε μερα με τους γονεις μου..αυτες συνεχεια..

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 03:28, 23-08-11:

Φανταζομαι ολα αυτα θα τα θεωρειτε τελειως ανεπιτρεπτα και θα νομιζετε πως ειμαι ενα αλητακι
Sure,μην σου πω ότι ήδη σ'έχω καταγγείλει στην αστυνομία.Εννοείται κλείδωσα και όλες τις πόρτες,ε?

Αρχική Δημοσίευση από dr.tasos
Γιατι σου φαινεται παραξενο με το να μας εχουν περασει αυτην την νοοτροπια οι πολυεθνικες πουλουν τα προιοντα τους οπως αλκοολ, τσιγαρα , ναρκωτικα κτλπ. Και αυτο τον τροπο συντηρειται μια τεραστια βιομηχανια δισσεκατομυριων που καθε αλλο παρα ευννοουν τον εφηβο καταναλωτη.Μην επηρεαζεσται απο τα ΜΜΕ ΡΕ!
Πάντα έβρισκα τελείως ηλίθια-amusing-αυτήν την τάση ορισμένων ανθρώπων να φορτώνουν τα πάντα στο "κακό το σύστημα".Ο άνθρωπος,όπως και κάθε άλλο ον στον πλανήτη,επηρεάζεται από ένα πλήθος παραγόντων,βιολογικών και περιβαλλοντικών,με τη βαρύτητα ανάμεσα στις δύο κατηγορίες παραγόντων να εναλάσσεται ανάλογα με την περίσταση.In this particular case,είναι well known fact ότι το εκρηκτικό temper ενός εφήβου οφείλεται κατά κύριο λόγο στο ότι πρόκειται περί ενός μεταβατικού σταδίου ωρίμανσης του οργανισμού και σε ορμονικές εκρήξεις,παρά σε οτιδήποτε άλλο.Teens have been a pain in the ass for their parents for centuries now,it's not new.

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15

Εγώ ήμουν κανονικός.

You don't know that.

Btw,δεδομένου αυτού που αυτού που είπα προηγουμένως,ότι δηλαδή η rebellious συμπεριφορά είναι το σύνηθες & what is usually expected,αυτοί μάλλον είναι οι κανονικοί και εσύ η εξαίρεση.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,187 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 09:52, 23-08-11:

S
You don't know that.

Btw,δεδομένου αυτού που αυτού που είπα προηγουμένως,ότι δηλαδή η rebellious συμπεριφορά είναι το σύνηθες & what is usually expected,αυτοί μάλλον είναι οι κανονικοί και εσύ η εξαίρεση.
Mr. Crowley δεν είχα διαβάσει κανένα προηγούμενο post οπότε δεν είχα δει τι έγραψες

Ναι, τώρα που το σκέφτομαι ήμουν η εξαίρεση...

Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είχα αντιρρήσεις και αψιμαχίες, απλά ήταν σε μικρότερο βαθμό από ότι άλλα παιδιά που ξέρω.

Παράθεση

Angelicaa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Angelicaa
H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε στις 10:09, 23-08-11:

Εγω βασικα βρισκομαι σε μια φαση που ειμαι ''Διχασμενη προσωπικοτητα''....Την μια λεω ασπρο, την αλλη μαυρο, τη μια κλαιω, την αλλη γελαω, τη μια αντιμετωπιζω τα πραγματα με τη λογικη και την αλλη με το συναισθημα, τη μια ειμαι ντροπαλη και την αλλη εχω τοσο θαρρος που καταντα θρασος.....

Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,338 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 10:16, 23-08-11:

Ενταξει νομιζω φυσιολογικη δεν την πολυ λες....Μαλλον απροσδοκητη...
Οταν το παιδι που τα λεει ολα αυτα ειναι ενα κοριτσι που χαιρεταει και καλημεριζει τους παντες,με την ευγενεια,τους καλους βαθμους και ολες τις αλλες παρλαπιπες δυσκολα να σκεφτεις οχι εχει κανει ΚΑΙ αυτα...Και μαλιστα δεν εχει μετανιωσει κιολας...
Και για ποιον ακριβώς λόγο δεν μπορείς να πεις φυσιολογική την εφηβεία σου; Τι είναι δλδ το φυσιολογικό και ποιος ακριβώς το καθορίζει;
Αν δεν ξεπερνάς το μέτρο και δεν κάνεις υπερβολές νομίζω είσαι μια χαρά!!
Προσωπικά το θεωρώ μια χαρά να κάνεις τρελίτσες σε αυτήν την φάση της ζωής σου!! Μετά θα σου βγουν σε απωθημένα!
Και εγώ έχω δοκιμάσει τσιγάρο (δεν καπνίζω όμως) και πίνω αν το σηκώνει η παρέα, δεν κάνω όμως υπερβολές και δεν έχω μεθύσει (πολύ) μέχρι τώρα!! Μου αρέσει όμως είναι ωραίο, δεν το θεωρώ κακό...
Και έχω κάνει κάποιες τρελίτσες... Δεν νομίζω όμως ότι μπορεί να έρθει κάποιος και να μου πει : "ξέρεις, δεν περνάς φυσιολογικά και όπως πρέπει την εφηβεία σου"
Δεν γίνεται να είμαστε όλοι ίδιοι και να αντιδρούμε με τον ίδιο τρόπο!! Ο καθένας όπως βολεύεται...
Και δεν νομίζω ότι πρέπει να έχεις τύψεις για κάτι από αυτά που έχεις κάνει! Μπροστά σε άλλα και άλλα αυτά δεν είναι τπτ! Αν δεν κάνεις υπερβολές νομίζω όλα είναι οκ...

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 11:04, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria775m
Και για ποιον ακριβώς λόγο δεν μπορείς να πεις φυσιολογική την εφηβεία σου; Τι είναι δλδ το φυσιολογικό και ποιος ακριβώς το καθορίζει;
Αν δεν ξεπερνάς το μέτρο και δεν κάνεις υπερβολές νομίζω είσαι μια χαρά!!
Προσωπικά το θεωρώ μια χαρά να κάνεις τρελίτσες σε αυτήν την φάση της ζωής σου!! Μετά θα σου βγουν σε απωθημένα!
Και εγώ έχω δοκιμάσει τσιγάρο (δεν καπνίζω όμως) και πίνω αν το σηκώνει η παρέα, δεν κάνω όμως υπερβολές και δεν έχω μεθύσει (πολύ) μέχρι τώρα!! Μου αρέσει όμως είναι ωραίο, δεν το θεωρώ κακό...
Και έχω κάνει κάποιες τρελίτσες... Δεν νομίζω όμως ότι μπορεί να έρθει κάποιος και να μου πει : "ξέρεις, δεν περνάς φυσιολογικά και όπως πρέπει την εφηβεία σου"
Δεν γίνεται να είμαστε όλοι ίδιοι και να αντιδρούμε με τον ίδιο τρόπο!! Ο καθένας όπως βολεύεται...
Και δεν νομίζω ότι πρέπει να έχεις τύψεις για κάτι από αυτά που έχεις κάνει! Μπροστά σε άλλα και άλλα αυτά δεν είναι τπτ! Αν δεν κάνεις υπερβολές νομίζω όλα είναι οκ...

Οντως Μαρακι και εχεις δικιο...Παντως επειδη διαβασα καποια οπως ...<<δεν καταλαβαινω γιατι οι εφηβοι ριχνουν τα νευρα τους στους γονεις τους κλπ>> γι αυτο το ανεφερα..Συγκριτικα λοιπον με καποιους οι οποιοι περνουν κανονικα την εφηβεια -οπως λενε- η δικη μου δεν ξερω αν θα μπορουσε να χαρακτηριστει φυσιολογικη..Παντως ναι,μπορω να πω πως εχω κανει και εγω τις τρελες μου

Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,338 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 11:08, 23-08-11:

Οντως Μαρακι και εχεις δικιο...Παντως επειδη διαβασα καποια οπως ...<<δεν καταλαβαινω γιατι οι εφηβοι ριχνουν τα νευρα τους στους γονεις τους κλπ>> γι αυτο το ανεφερα..Συγκριτικα λοιπον με καποιους οι οποιοι περνουν κανονικα την εφηβεια -οπως λενε- η δικη μου δεν ξερω αν θα μπορουσε να χαρακτηριστει φυσιολογικη..Παντως ναι,μπορω να πω πως εχω κανει και εγω τις τρελες μου
οκ!! και μην ξεχνάς, δεν είναι κακό, ούτε παράλογο, ούτε μη φυσιολογικό για αυτήν την ηλικία
Πάντως για εμένα δεν υπάρχει "περνάω κανονικά την εφηβεία μου" Οι άλλοι δλδ που δεν ακολουθούν το ίδιο πρότυπο την περνάνε ανώμαλα;

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 11:09, 23-08-11:

Sure,μην σου πω ότι ήδη σ'έχω καταγγείλει στην αστυνομία.Εννοείται κλείδωσα και όλες τις πόρτες,ε?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Περί έρωτα και sex στην εφηβεία - Από Νάντια
      Το θέμα έχει λάβει 127 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-15 στις 01:53.
    • Εφηβεία - Από s_PAO_piata
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-05-07 στις 15:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους