Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,145 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,500 μηνύματα σε 96,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 349 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε σταματάει η ανάπτυξη του άνδρα;

Theseus

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Theseus
Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Theseus έγραψε στις 13:33, 09-06-11:

Μια χαρα εισαι Νικος1995, σιγουρα θα ψηλωσεις κι αλλο, 15-16 εισαι ακομα...Σε αλλους γινεται γρηγορα η αναπτυξη, σε μερικους μπορει να αργησει, μεχρι και 20-21 απ'οτι θυμαμαι..
Εγω θυμαμαι στο γυμνασιο ημουν σχετικα κοντος, οι περισσοτεροι με περνουσαν στο υψος... τα τελευταια 2 χρονια ομως ψηλωσα πολυ αποτομα και σχεδον 1,80 εφτασα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος 1995

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νίκος 1995
Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Νίκος 1995 έγραψε στις 20:23, 09-06-11:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου. Καλό Καλοκαιρι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

petrosod

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη petrosod
Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O petrosod έγραψε στις 20:32, 09-06-11:

κοιταξτε η αναπτυξη ειναι κατι πολυ σχετικο και επισης σχετικο ειναι μεχρι ποτε συμβαινει...υπαρχουν ατομα που εχουν ψηλωσει και εχουν βγαλει γενια πχ απο την πρωτη λυκειου δεν μπορεις να πεις σε καμια περιπτωση οτι θα αναπτυσσονται μεχρι τα 21 υπαρχουν αλλα ατομα που δεν εχουν βγαλει καλα καλα γενια μεχρι την τριτη λυκειου και ακομα δεν εχουν ψηλωσει αυτοι δεν μπορεις να πεις οτι θα σταματησουν να αναπτυσσονται στα 18 η στα 17 οθτε οτι θα αναπτυσσονται μεχρι τα 21 αρα το 21 αποτελει ενα μεσο ορο...απο εκει και περα μεσω ενος φορουμ δεν μπορεις να παρεις σωστες απαντησεις...ο ειδικοτερος να σου πει αυτα τα θεματα σωστα ειναι ενας ενδοκρινολογος θα πρεπει να κανεις ορμονολογικες μαλλον εξετασεις και θα κανει μετα και αλλες εξετασεις...οποιος εχει παει ξερει τις αλλες εξετασεις να μην τις πω εδω περα γιατι ειναι λιγο σοκινγκ αυτο εχω να σου πω εγω ελπιζω να σε βοηθησα απο εκει και περα μπορεις να κανεις μονοζυγο και αλλες ασκησεις τις οποιες θα σου προτεινει ο γυμναστης ακομα και του σχολειου σου...και ενα τιπ...το πρωι μολις σηκωνεσαι απο το κρεβατι εισαι περιπου 2-3 εκατοστα ψηλοτερος απ'οτι το βραδυ διοτι μεχρι τοτε η βαρυτητα επιδρα και οσο να'ναι οι 'διατασεις' που εκανες στον υπνο σου δεν λειτουργουν μεχρι τοτε ωστε το σωμα σου να ειναι πιο 'απλωμενο' αρα κανε οσο πιο πρωι μπορεις τις εξετασεις υψους για τις στρατιωτικες σχολες

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,473 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 21:06, 09-06-11:

O άνδρας παίρνει μέχρι και τα 20.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη qwertyuiop
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 16:02, 11-06-11:

Εμένα έχει σταματήσει μόνο η κάθετη στο έδαφος ανάπτυξη.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manos777

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos777
Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O manos777 έγραψε στις 16:20, 11-06-11:

εγω ειμαι 1.84 και τα τελευταια 2 χρονια που κανω βαροι δν εχω παρει ουτε ποντο...τυχαιο?

Παράθεση

Yannis92

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Yannis92
Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Λάρισας (Καρδίτσα) . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O Yannis92 Tick tock! time flies... έγραψε στις 16:24, 11-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από lazaros13
ρε παιδια για δωστε καμια συμβουλη ειμαι 17 χρονων ειμαι 1.68!!!!!70 κιλα κανω απο 8 χρονων παλη και εχω ασχοληθει και τρια χρονια με την πυγμαχια γενικα πολυ γυμναστικη απο μικρος και και φοβαμαι μηπως αυτο επιβαρυνει την αναπτυξη μου!!!!και αμα ξερετε ποτε σταματαει η αναπτυξη του αντρα πειτε μου γιατι με καιει πολυ αυτο το θεμα γιατι θελω να περασω στρατιωτικες σχολες και το απαραιτητο υψος ειναι 1.70!!!!!
Και γω εχω ασχοληθη εμ την παλι και πολλα αλλα και ειαμι κοντος ο αδερφος μου πολλα χρονια με την παλι απο μικρος ειανι ψηλος...δεν εχει αν ακνεια υτο...κανε μονοζυγο φετος παρα πολυ να παρεις τους 2-3 ποντους που χρειαζεσαι...

Παράθεση

Νίκος 1995

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νίκος 1995
Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Νίκος 1995 έγραψε στις 22:45, 29-07-11:

petrosod δηλαδη αμα μετρηθω το βραδυ το υψος που θα εχω θα ειναι 2-3 ποντους λιγοτερο απο το πραγματικο μου υψος το πρωι;

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:43, 02-08-11:

εγω παιδια ειχα ακουσει οταν λεγανε για τον νινη(ποδοσφαιριστηγ του παο) οτι το αντρικο μυικο συστημα ολοκληρωνει την αναπτυξη του στα 24

τωρα για υψος δεν ξερω...νομιζω ο υπνος βοηθαει στις μικρες ηλικιες μονο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 977 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 22:00, 09-08-11:

Παιδιά εγώ είμαι 1,85 (μπορεί να 'μαι και πιο ψηλός - τόσο ήμουν ή στην β ή στην γ' γυμνασίου, δε θυμάμαι καλά). Υπάρχει περίπτωση να ψηλώσω κι άλλο;;

Παράθεση

panellinios

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη panellinios
Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O panellinios . έγραψε στις 22:12, 09-08-11:

παιδιά εγώ είμαι1,94 περίπου. πρέπει να πάω σε γιατρό ή είναι φυσιολογικό;

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 22:12, 09-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Παιδιά εγώ είμαι 1,85 (μπορεί να 'μαι και πιο ψηλός - τόσο ήμουν ή στην β ή στην γ' γυμνασίου, δε θυμάμαι καλά). Υπάρχει περίπτωση να ψηλώσω κι άλλο;;
κοιτα λογικα θα ψηλωσεις και αλλο εκτος και αν πηρες αποτομα υψος γιατι για β γυμνασιου εισαι λιγο ψηλος....

Παράθεση

Yannis92

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Yannis92
Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Λάρισας (Καρδίτσα) . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O Yannis92 Tick tock! time flies... έγραψε στις 22:40, 09-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από panellinios
παιδιά εγώ είμαι1,94 περίπου. πρέπει να πάω σε γιατρό ή είναι φυσιολογικό;
Κλεν οι χηρες κλεν και οι παντρεμενες....Φυσιολογικοτατο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panellinios

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη panellinios
Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O panellinios . έγραψε στις 22:48, 09-08-11:

ειρωνικά το λες?

Παράθεση

Polkiu

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Polkiu
Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O Polkiu έγραψε στις 22:58, 09-08-11:

Τι να πουμε ρε πούστη και εμείς του 1.80.....

Παράθεση

undead2033

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη undead2033
Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 218 μηνύματα.

O undead2033 έγραψε στις 20:36, 24-08-11:

Εγώ από ότι έχω διβάσει αναπτυσσόμαστε μέχρι 18-22 και κάποιες περιπτώσεις ακόμα και 23. Είναι ανάλογα με το άτομο δν μπορείς να ξέρεις. Μόλις κατεβούν τα επίπεδα τεστοστερόνης σου σταματάς και να αναπτύσσεσαι. Ένα κοινο σημάδι(σύμπτωμα) είναι η αυξημένη τριχοφυία, αλλά και πάλι δν μπορείς να είσαι σίγουρος πότε θα σταματήσεις.

Παράθεση

DEADGREEK

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DEADGREEK
Ο DEADGREEK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O DEADGREEK έγραψε στις 15:30, 04-10-13:

Εγώ είμαι 15 είμαι 1,80 παίζω μπάσκετ και έχω αρκετές τρίχες στις φαβορίτες ,οι γονείς μου και οι δύο είναι 1,80 αλλά το ιπόλοιπο σόι είναι ψηλοί ,ο γιατρός μου είπε όταν ήμουν μικρός ότι θα φτάσω 2 ,τι λέτε θα φτάσω ? Υ.Γ πετάνε πολύ τα δύο μου γόνατα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikosxdxd
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,543 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε στις 15:57, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από DEADGREEK
Εγώ είμαι 15 είμαι 1,80 παίζω μπάσκετ και έχω αρκετές τρίχες στις φαβορίτες ,οι γονείς μου και οι δύο είναι 1,80 αλλά το ιπόλοιπο σόι είναι ψηλοί ,ο γιατρός μου είπε όταν ήμουν μικρός ότι θα φτάσω 2 ,τι λέτε θα φτάσω ? Υ.Γ πετάνε πολύ τα δύο μου γόνατα
Γτ να φτασεις 2? Μεχρι 1.90 ειναι καλα μετα παει πολυ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6
Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 έγραψε στις 16:07, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Γτ να φτασεις 2? Μεχρι 1.90 ειναι καλα μετα παει πολυ.
μπορει να θελει να γινει μπασκετμπολιστας.

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 16:17, 04-10-13:

Ο ξαδερφος μου που ασχολειται με στοιβο εχει φτασει 24 κι ακομα ψηλωνει Και στο σοι μας δεν ειμαστε ιδιαιτερα ψηλοι.

Παράθεση

DEADGREEK

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DEADGREEK
Ο DEADGREEK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O DEADGREEK έγραψε στις 21:33, 04-10-13:

Απλά θέλω να ξέρω , αν μπορείτε πείτε μου τις γνώμες σας.

Παράθεση

Nikos1111

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nikos1111
Ο Nikos1111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Nikos1111 έγραψε στις 23:39, 07-01-15:

Στα 21 !
Τωρα μπορει να ειναι κληρονομικο απο πατερα-μητερα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε στις 00:32, 08-01-15:

Και εγω πιστεύω 21-22 αλλα εξαρτάται και απο τον οργανισμό του καθενός...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Andreaspap

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andreaspap
Ο Andreaspap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Andreaspap έγραψε στις 00:18, 30-07-16:

Γεια σας..
Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας..είμαι 16 χρονών και ύψος 1.68.Ο πατέρας μου είναι 1,73 και η μητέρα μου 1,60 περίπου.Ξεκίνησα να ψηλώνω από τα 14 μου ( πριν 2 χρόνια) πιστεύετε θα φτάσω μέχρι 1,75?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 30-07-16 στις 20:00. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alejandro che 7
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε στις 18:19, 30-07-16:

Κανείς δε μπορεί να σου το πει με βεβαιότητα αυτό, αλλά σίγουρα έχεις καλές πιθανότητες
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,648 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:48, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Andreaspap
Γεια σας..
Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας..είμαι 16 χρονών και ύψος 1.68.Ο πατέρας μου είναι 1,73 και η μητέρα μου 1,60 περίπου.Ξεκίνησα να ψηλώνω από τα 14 μου ( πριν 2 χρόνια) πιστεύετε θα φτάσω μέχρι 1,75?
Σε ένα συνέδριο παιδιατρικής είχα ακούσει έναν τύπου ώστε να δεις χοντρικά πόσο ύψος θα πάρει το παιδί αν γνωρίζεις ύψος μαμάς και μπαμπάς. Έχεις όλα τα δεδομένα που χρειάζομαι οπότε θα σου πω.

Λοιπόν φίλε το γενετικό σου υλικό λέει ότι το ανώτερο που μπορείς να φτάσεις είναι 183,5.. Αλλά το ύψος δε τ καθορίζει το γενετικό σου υλικό αλλά ένα σωρό άλλου παράγοντε μετρήσιμοι και μη.

Μας λές ότι έχεις σταματήσει να ψηλώνεις από τα 14 αλλά αυτό ουσιαστικά δεν βοηθάει. Θα βοηθούσε πολύ αν πήγαινε σε παιδίατρο (ιδιώτη γιατί αν πήγαινε στο δημόσιο τότε αστα να πάνε) το διάγραμμα που είναι στο βιβλιάριο υγείας σου.

Κακός προγνωστικός παράγοντας είναι αν η εφηβεία σου άρχισε πριν τα 13 κοινώς να περνούσες τους συμμαθητες σου στο δημοτικό.
Παράθεση

fff

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη fff
Ο fff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O fff έγραψε στις 22:00, 30-07-16:

υπάρχει και η άποψη πως βοηθή η διατροφή αν τρως καλά, καθαρή τροφή, φρούτα/λαχανικπά και κρέατα + γαλακτοκομικά

επίσης κάνε checkups να βεβαιωθείς πως ο θυρεοειδής σου είναι οκ

και ίσως καμιά άσκηση με μονόζυγο κλπ να βοηθάει

edit: αυτό μάλλον έλεγε ο φόκος
http://health.in.gr/tools/metritesYg...iypsouspaidiou
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fff : 30-07-16 στις 22:15.
Παράθεση

Andreaspap

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andreaspap
Ο Andreaspap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Andreaspap έγραψε στις 22:18, 30-07-16:

Όχι δεν είπα σταμάτησε η ανάπτυξη μου στα 14 .
Ειπα ότι "ξεκινησα" να ψηλώνω από τότε. Στα 14 μου ήμουν 1,50-1,52 απ ότι θυμάμαι..γενικά άργησα να μπω εφηβεία νομίζω γιατί και ο πατέρας μου άργησε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 30-07-16 στις 23:16. Αιτία: Greeklish
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους