Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,775 εγγεγραμμένα μέλη και 3,053,618 μηνύματα σε 93,181 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 434 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,988 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 13:00, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από sokolatina_kat
Κατι λιγο ασχετο αλλα και σχετικο μαζι...(και απευθυνομαι κυριως στα αρσενικα του site)θεωρείτε οτι σε μια σχεση η κοπελα πρεπει να ειναι ο εαυτος της ή να ειναι πιο στημενη και σοβαρη?!

Να είναι ο εαυτός της. Να είναι φυσιολογική και να συμπεριφέρεται όπως συμπεριφέρεται και τις 365,25 μέρες του χρόνου είτε δημοσίως είτε στην ιδιωτική της ζωή. Η ειλικρίνεια και η αυθεντικότητα είναι πολύ σημαντικά πράγματα. Είναι από τα στοιχεία που θα καθορίσουν το μέλλον μιας ομαλής συνύπαρξης σε μια σχέση. Άλλο σημαντικό πράγμα, είναι ο αυθορμητισμός στην κινησιολογία και συμπεριφορά. Δεν μου αρέσουν οι στημένοι άνθρωποι που στέκονται σαν ξύλινοι πάσσαλοι και μιλάνε ή σκέφτονται με υποβοήθηση (κοινώς με το "τσιγκέλι"). Προσωπικά μου αρέσει να την βλέπω και στις άσχημες στιγμές της, όταν θυμώνει ή όταν στενοχωριέται, όχι μόνο στα καλά και στα χαμόγελα. Δεν είναι ωραίο να παρουσιάζει μια ωραιοποιημένη κατάσταση, δηλ., κάτι δήθεν και ξένο ως προς την ανθρώπινη καθημερινή συμπεριφορά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη tebelis13
Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε στις 13:14, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb

Να είναι ο εαυτός της. Να είναι φυσιολογική και να συμπεριφέρεται όπως συμπεριφέρεται και τις 365,25 μέρες του χρόνου είτε δημοσίως είτε στην ιδιωτική της ζωή. Η ειλικρίνεια και η αυθεντικότητα είναι πολύ σημαντικά πράγματα. Είναι από τα στοιχεία που θα καθορίσουν το μέλλον μιας ομαλής συνύπαρξης σε μια σχέση. Άλλο σημαντικό πράγμα, είναι ο αυθορμητισμός στην κινησιολογία και συμπεριφορά. Δεν μου αρέσουν οι στημένοι άνθρωποι που στέκονται σαν ξύλινοι πάσσαλοι και μιλάνε ή σκέφτονται με υποβοήθηση (κοινώς με το "τσιγκέλι"). Προσωπικά μου αρέσει να την βλέπω και στις άσχημες στιγμές της, όταν θυμώνει ή όταν στενοχωριέται, όχι μόνο στα καλά και στα χαμόγελα. Δεν είναι ωραίο να παρουσιάζει μια ωραιοποιημένη κατάσταση, δηλ., κάτι δήθεν και ξένο ως προς την ανθρώπινη καθημερινή συμπεριφορά.
Ορίστε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 13:15, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από sokolatina_kat
Κατι λιγο ασχετο αλλα και σχετικο μαζι...(και απευθυνομαι κυριως στα αρσενικα του site)θεωρείτε οτι σε μια σχεση η κοπελα πρεπει να ειναι ο εαυτος της ή να ειναι πιο στημενη και σοβαρη?!

Ας είναι ό,τι θέλει, αρκεί να βάφεται και να φτιάχνεται, για να μένουν οι φίλοι του μπόιφρεντ μ@λ@κες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 13:24, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ας είναι ό,τι θέλει, αρκεί να βάφεται και να φτιάχνεται, για να μένουν οι φίλοι του μπόιφρεντ μ@λ@κες
χαχαχαχαχα φοβερο σχολιο....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,988 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 13:26, 13-09-10:

Ναι, τόσες είναι...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 13:29, 13-09-10:

Πως να πλησιάσω μια κοπέλα;

έχουν ειπωθεί πάρα πολλά,
μα μόνο μία είναι η σωστή μέθοδος τελικά:

"από πίσω της
και με μια τούρτα :p
"

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 686 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 16:15, 13-09-10:

και ενα μπουκετο λουλουδια!

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 15:49, 15-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από giannis4ever
Πώς πλησιάζεις μια κοπέλα? Για σχέση εννοώ. Δεν το έχω κάνει ποτέ και είμαι περίεργος.
1. αφου εισαι Β λυκειου προσπαθησε να τα φτιαξεις με καποια απο Α λυκειου. Τους αρεσει να τα φτιαχνουν (πολλες τα εχουν με μεγαλυτερους, καμια με μικροτερο στο σχολειο μου)

2. Μην βλεπεις το κοριτσι σαν καποια που θες να γα****, σου πηραζει το μυαλο. Μιλα σαν φιλος ( οχι σαν φιλεναδα γιατι μετα ξεχνα την )

3. Πιο σημαντικο, μην σε νοιαζει. Τα εφτιαξα με καποια περσυ μονο και μονο επειδη ολοι στην ηλικια μου εχουν γκομενες, αλλα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο. Νομιζεις οτι ειναι αναγκαιο η μπορει να σε πειραζουν οι φιλοι σου καμια φορα, αλλα πρεπει να μην σε ενοχλουν τα πειραγματα, πανω κατω ολοι οι ανθρωποι δεχομαστε πειραγματα, αμα επιρεαζομασταν απο αυτα τοτε... Αλλα σκεψου, αμα βρεις κοπελα θα πρεπει να βγαινεις μαζι της + με τους φιλους σου, οποτε μειωνεται ο χρονος για σενα. Αμα δεν την αγαπας δεν αξιζει να χανεις το χρονο σου για μια βλακεια ασε που μπορει να σε αγαπαει εκεινη κ να την στεναχωρεις ετσι

Παράθεση

koum

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη koum
Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 884 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 15:55, 15-09-10:

Λοιπόν...

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 686 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 22:28, 15-09-10:

Ωραιο μαθημα!
Σωθηκαμε χαχα

Παράθεση

sokolatina_kat (Κατερινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sokolatina_kat
H Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Ληξούρι) . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H sokolatina_kat έγραψε στις 11:59, 19-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb

Χαιρομαι που επεσα σε καποιον φυσιολοφικο...υπαρχουν αγορια που θελουν ενα "ρομποτ" αντι για κοπελα....
τεσπα...thx

Παράθεση

ria17 (Μαρία)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ria17
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε στις 13:20, 19-09-10:

πηγαινε κ συστησου κ μετα μιλα της κ αν της αρεσεις 9α φανει κ μετα προχορας

Παράθεση

El Capitano

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη El Capitano
Ο El Capitano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O El Capitano ΠΑΟΚ έγραψε στις 17:46, 11-10-10:

Γεια σε όλη την παρέα! Guys help! Είμαι 15 χρονών, έχω κάνει παλιότερα 2 σχέσεις στις οποίες οι κοπέλες έκαναν την πρώτη κίνηση και έτσι πίστευα πως δε θα χρειαστεί να κουραστώ και πολύ στο μέλλον. Από τότε που άρχισε η νέα σχολική χρονιά όμως βλέπω ένα κορίτσι απ'τη δευτέρα τάξη που μ'αρέσει πολύ και θέλω να την γνωρίσω και την τελευταία εβδομάδα δεν μπορώ να την βγάλω απ'το μυαλό μου. Την κοιτάζω ξέρετε δειλά δειλά γιατι είμαι και ντροπαλός βλέπετε, αλλά μέχρι εκεί. Κάθε μέρα σκέφτομαι πως να την πλησιάσω αλλά nothing. Έχετε να προτείνετε τίποτα;

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 16:13, 14-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από El Capitano
Γεια σε όλη την παρέα! Guys help! Είμαι 15 χρονών, έχω κάνει παλιότερα 2 σχέσεις στις οποίες οι κοπέλες έκαναν την πρώτη κίνηση και έτσι πίστευα πως δε θα χρειαστεί να κουραστώ και πολύ στο μέλλον. Από τότε που άρχισε η νέα σχολική χρονιά όμως βλέπω ένα κορίτσι απ'τη δευτέρα τάξη που μ'αρέσει πολύ και θέλω να την γνωρίσω και την τελευταία εβδομάδα δεν μπορώ να την βγάλω απ'το μυαλό μου. Την κοιτάζω ξέρετε δειλά δειλά γιατι είμαι και ντροπαλός βλέπετε, αλλά μέχρι εκεί. Κάθε μέρα σκέφτομαι πως να την πλησιάσω αλλά nothing. Έχετε να προτείνετε τίποτα;
Χούφτωσ'τη,χούφτωσ'τη!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη alex2395
Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 586 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε στις 16:27, 14-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Χούφτωσ'τη,χούφτωσ'τη!

χαχαχα καλο καλο
βεβαια αν ειναι τοσο ωραιος που του τα ζητανε οι κοπελες τοτε το χουφτωμα δεν ειναι κακη ιδεα

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 629 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 12:17, 12-02-11:

Ξεθάβω το θέμα μετά από καιρό γιατί υπάρχει μια κοπέλα στο τμήμα μου (κατεύθυνσης) που μου αρέσει πολύ. Χαιρετιόμαστε, την έχω ρωτήσει μια δυο φορές για κάτι απορίες που είχα στα μαθήματα, αλλά μέχρι εκεί. Τι θα κάνω για να κάνω σχέση μαζί της; Επίσης, υπάρχει και κάτι άλλο που με προβληματίζει. Μήπως δεν είναι κατάλληλη ώρα για σχέσεις, μιας και του χρόνου δίνω πανελλήνιες;

Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη tebelis13
Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε στις 12:34, 12-02-11:

Μήπως δεν είναι κατάλληλη ώρα για σχέσεις, μιας και του χρόνου δίνω πανελλήνιες;
Παιδιά σόρρυ κιόλας,αλλά αυτό είναι κατάντια....

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koum

Φοιτητής

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 884 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 12:34, 12-02-11:

Ξεθάβω το θέμα μετά από καιρό γιατί υπάρχει μια κοπέλα στο τμήμα μου (κατεύθυνσης) που μου αρέσει πολύ. Χαιρετιόμαστε, την έχω ρωτήσει μια δυο φορές για κάτι απορίες που είχα στα μαθήματα, αλλά μέχρι εκεί. Τι θα κάνω για να κάνω σχέση μαζί της;
Αρχικά, κόψε τις απορίες που έχεις στα μαθήματα. Δεν είναι ο Σαββάλας η κοπέλα.
Βρες μια αφορμή να πάρεις το κινητό της, και από κει και πέρα τα πράγματα θα γίνουν πιο απλά.
Προσέγγισε καμιά φίλη της ξέρω γω, δείξε τέλος πάντων ότι ενδιαφέρεσαι.
Και προς Θεού, μην την κάνεις φίλη στο facebook (so lame). Δε δείχνει ενδιαφέρον αυτό, αλλά κάψιμο.

Μήπως δεν είναι κατάλληλη ώρα για σχέσεις, μιας και του χρόνου δίνω πανελλήνιες;
FFS, όχι. Μια χαρά εποχή είναι, και για έρωτες και για διασκέδαση. Δε θα είσαι zombie στη Γ' λυκείου από το διάβασμα, cool.

Προχώρα, είμαστε μαζί σου.

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 13:32, 12-02-11:

από πότε οι πανελλήνιες έβαλαν αμπάρες στην καρδιά;

Αμπάρες - Μάκης Χριστοδουλόπουλος

Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,641 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:18, 12-02-11:

Εγώ πάντως θα σου πω - για το συγκεκριμένο - πως ό,τι και να πράξεις πρώτη σημασία έχουν οι πανελλήνιες. Να γράψεις καλά και να περάσεις εκεί που θες. Η κοπελιά σήμερα είναι μαζί σου, αύριο σε παρατάει γιατί της γυάλισε ο σερβιρότορος που είδε στις διακοπές της. Η Σχολή σου όμως θα είναι εκεί. Σόρρυ που είμαι έτσι ωμός, αλλά οι ανθρώπινες σχέσεις αλλάζουν τόσο συχνά όσο αλλάζει προπονοτή κι ο Ολυμπιακός.

Πέρα από αυτά, αν δεν δώσεις κάποια εξτρά πληροφορία δεν μπορούμε να βοηθήσουμε. Δηλαδή:
  • Πέρα από αυτές τις 1-2 φορές έχετε μιλήσει καθόλου;
  • Κοινές παρέες έχετε;
  • Κοινά ενδιαφέροντα έχετε;
Α, κι ό,τι κι αν ακούσεις, μην πάρεις συμβουλές από κοπέλες. Οι περισσότερες θα σου πουν "να πας να της μιλήσεις", δηλαδή πρακτικά να της δείξεις τι φύλλα έχεις στο χέρι σου - και χωρίς φυσικά να σου δείξει η ίδια τα δικά της, χαζή είναι; Οπότε πλέον η κοπέλα θα μπορεί να (σε) κάνει ό,τι θέλει.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 14:43, 12-02-11:

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 12,950 μηνύματα.Και προτείνει να τα φιάξεις με την κολλητή της.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 14:45, 12-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 12,950 μηνύματα.Και προτείνει να τα φιάξεις με την κολλητή της.
μλκ κλαιω χαχαχα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε στις 15:05, 12-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ναι, αλλά για πολύ λίγο.
  • Κοινές παρέες έχετε;
Όχι.
Δεν ξέρω.

Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,641 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:20, 12-02-11:

Ωραία, να από πού μπορείς να ξεκινήσεις. Βρες μια αφορμή να μάθεις τι ενδιαφέροντα έχει. Π.χ. θέατρο, μουσική, σινεμά, αθλητισμός, ζωγραφική, κτλ.

Παράθεση

Giouli 91 (Γεωργια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giouli 91
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο) . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Giouli 91 Η αποτυχία είναι η μητέρα της επιτυχίας. έγραψε στις 18:38, 12-02-11:

Να είσαι ο εαυτό σου και να είσαι άνετος ......

Να είσαι άνετος και να μην εχεις αγχος...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 13-02-11 στις 00:19. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων
Παράθεση

Veränderung

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Veränderung
H Veränderung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Veränderung Veränderung έγραψε στις 18:43, 12-02-11:

Εγώ πάντως θα σου πω - για το συγκεκριμένο - πως ό,τι και να πράξεις πρώτη σημασία έχουν οι πανελλήνιες. Να γράψεις καλά και να περάσεις εκεί που θες. Η κοπελιά σήμερα είναι μαζί σου, αύριο σε παρατάει γιατί της γυάλισε ο σερβιρότορος που είδε στις διακοπές της. Η Σχολή σου όμως θα είναι εκεί. Σόρρυ που είμαι έτσι ωμός, αλλά οι ανθρώπινες σχέσεις αλλάζουν τόσο συχνά όσο αλλάζει προπονοτή κι ο Ολυμπιακός.

Πέρα από αυτά, αν δεν δώσεις κάποια εξτρά πληροφορία δεν μπορούμε να βοηθήσουμε. Δηλαδή:
  • Κοινές παρέες έχετε;
Α, κι ό,τι κι αν ακούσεις, μην πάρεις συμβουλές από κοπέλες. Οι περισσότερες θα σου πουν "να πας να της μιλήσεις", δηλαδή πρακτικά να της δείξεις τι φύλλα έχεις στο χέρι σου - και χωρίς φυσικά να σου δείξει η ίδια τα δικά της, χαζή είναι; Οπότε πλέον η κοπέλα θα μπορεί να (σε) κάνει ό,τι θέλει.
πως φαινεται ο πονεμενος και εμπειρος φοιτητης...

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε στις 21:58, 12-02-11:

Ωραία, να από πού μπορείς να ξεκινήσεις. Βρες μια αφορμή να μάθεις τι ενδιαφέροντα έχει. Π.χ. θέατρο, μουσική, σινεμά, αθλητισμός, ζωγραφική, κτλ.
Έχω σκεφτεί πως θα μπορούσα να πάω να της μιλήσω, αλλά δεν έχω βρει κάτι. Άσε που είναι σε κάθε διάλειμμα με τις φίλες της.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 01:54, 13-02-11:

Έχω σκεφτεί πως θα μπορούσα να πάω να της μιλήσω, αλλά δεν έχω βρει κάτι. Άσε που είναι σε κάθε διάλειμμα με τις φίλες της.
Και καλά στο τέλος της ώρας απασχόλησέ την με μία απορία και μετά γύρνα το σε ''περί ανέμων και υδάτων''.

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 16:32, 13-02-11:

Ρε παλικάρια,επιτρέψτε μου να βγω λίγο off topic,αλλά αν δεν το πω θα σκάσω:πρωτοβουλίες μόνοι σας δεν μπορείτε να πάρετε?Σας ενδιαφέρει τόσο πολύ η γνώμη αγνώστων σ'ένα forum για τα προσωπικά σας?Δηλαδή εμείς που δε βγάζουμε τα ερωτικά μας στη φόρα και περάσαμε την εφηβεία μας χωρίς να ρωτάμε σε fora τι να κάνουμε,πάθαμε τίποτα?Αμάν δηλαδή με την ανασφάλεια.Ffs,love is the most natural thing,it's been happening for ages,αυτοσχεδιάζεις και αν την πατήσεις,την πάτησες.Αμάν δηλαδή,δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 23:21, 13-02-11:

Κάποιοι ίσως χρειάζονται ενθάρρυνση.

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 00:53, 14-02-11:

Αυτό δε λέγεται "ζητάω ενθάρρυνση",αυτό λέγεται "ζητάω ολόκληρο walkthrough".Λες και είναι το Elder Scrolls ξέρω 'γω.

Παράθεση

nikos95 (Νικος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos95
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O nikos95 έγραψε στις 01:09, 18-02-11:

Γεια σας, με λένε Νίκο, πάω 1η Λυκείου και δεν είχα ποτέ μου σχέση για αυτό και δεν γνωρίζω πολλά πράματα σε αυτό το θέμα που είναι σημαδιακά για να με βοηθήσουν. Μου αρέσει μία από το σχολείο μου στην ηλικία μου, άρχισε να μου αρέσει εδώ και 3 βδομάδες που την βλέπω συνέχειά σε κάθε διάλειμμα απεναντι μου, είτε είναι όρθια είτε σε κάνα παγκάκι και είναι μαζί με Μία φίλη της από την τάξη μου, με αυτήν την φίλη της έχουμε καλές σχέσεις και μιλάμε που και που στην τάξη..., έμενα επειδή μου άρεσε από το γυμνάσιο αυτή η κοπέλα, παρατήρησα ότι αυτές τις 3 βδομάδες κάτι πρέπει να παίζετε, δεν ξέρω ίσως είναι και η ιδέα μου, άλλα πιστεύω πως εκείνη εκδηλώνει ενδιαφέρον για έμενα με το να είναι σε κάθε μα κάθε διάλειμμα κάπου κοντά μου έτσι ώστε να μπορω να τη βλέπω, τι εννοω; Δηλαδή από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό δεν έχω σταματήσει να την κοιτάω στα μάτια, και για να σάς δώσω ένα καθημερινό παράδειγμα στο σχολείο, π.χ. σήμερα έκτος του ότι είναι κάπου κοντά μου, καθώς καθόμουν σε ένα παγκάκι με τους φίλους μου, αυτή περνούσε με την φίλη της πολύ κοντά από το παγκάκι 2 φορές... όταν την κοιτώ όμως δεν με κοιτάει, άλλα μία φορά που την κοιτούσα και ήταν με κάποιες άλλες απο την τάξη μου με κοιτούσε και εκείνη για λίγο και μέτα γύρισε και γέλασαν οι φίλες της, μέτα από ένα άλλο διάλειμμα όταν έβγαινα στην τάξη γύρισα τυχαία για και την έβλεπα να με κοιτάει για λίγο. Το πρόβλημά όμως το δικό μου είναι πως είμαι ντροπαλος και δεν ξέρω πως να την πλησιάσω, τι να της πω, για να την γνωρίσω και να συνεχιστεί το πράμα... Δεν θέλω να πάω σαν ξέμπαρκος να να νιώσει άβολα ή εάν δεν με γουστάρει να νευριάσει και να γίνω ρεζίλι. Σάς παρακαλώ βοηθήστε με σχετικά με αυτό το θέμα πλιζ!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 18-02-11 στις 01:26. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 01:12, 18-02-11:

Δοκιμασες να πας να της μιλησεις???? Αν ειναι δοκιμασε με μια απλη δικαιολογια(πχ μαι απορια στο διαβασμα). Παντως αν ξερεις την φιλη της μπορεις να το εκμεταλευτης στο επακρο!

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,311 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 01:17, 18-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από nikos95
Γεια σας, με λένε Νίκο, πάω 1η Λυκείου και δεν είχα ποτέ μου σχέση για αυτό και δεν γνωρίζω πολλά πράματα σε αυτό το θέμα που είναι σημαδιακά για να με βοηθήσουν. Μου αρέσει μία από το σχολείο μου στην ηλικία μου, άρχισε να μου αρέσει εδώ και 3 βδομάδες που την βλέπω συνέχειά σε κάθε διάλειμμα απεναντι μου, είτε είναι όρθια είτε σε κάνα παγκάκι και είναι μαζί με Μία φίλη της από την τάξη μου, με αυτήν την φίλη της έχουμε καλές σχέσεις και μιλάμε που και που στην τάξη..., έμενα επειδή μου άρεσε από το γυμνάσιο αυτή η κοπέλα, παρατήρησα ότι αυτές τις 3 βδομάδες κάτι πρέπει να παίζετε, δεν ξέρω ίσως είναι και η ιδέα μου, άλλα πιστεύω πως εκείνη εκδηλώνει ενδιαφέρον για έμενα με το να είναι σε κάθε μα κάθε διάλειμμα κάπου κοντά μου έτσι ώστε να μπορω να τη βλέπω, τι εννοω; Δηλαδή από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό δεν έχω σταματήσει να την κοιτάω στα μάτια, και για να σάς δώσω ένα καθημερινό παράδειγμα στο σχολείο, π.χ. σήμερα έκτος του ότι είναι κάπου κοντά μου, καθώς καθόμουν σε ένα παγκάκι με τους φίλους μου, αυτή περνούσε με την φίλη της πολύ κοντά από το παγκάκι 2 φορές... όταν την κοιτώ όμως δεν με κοιτάει, άλλα μία φορά που την κοιτούσα και ήταν με κάποιες άλλες απο την τάξη μου με κοιτούσε και εκείνη για λίγο και μέτα γύρισε και γέλασαν οι φίλες της, μέτα από ένα άλλο διάλειμμα όταν έβγαινα στην τάξη γύρισα τυχαία για και την έβλεπα να με κοιτάει για λίγο. Το πρόβλημά όμως το δικό μου είναι πως είμαι ντροπαλος και δεν ξέρω πως να την πλησιάσω, τι να της πω, για να την γνωρίσω και να συνεχιστεί το πράμα... Δεν θέλω να πάω σαν ξέμπαρκος να να νιώσει άβολα ή εάν δεν με γουστάρει να νευριάσει και να γίνω ρεζίλι. Σάς παρακαλώ βοηθήστε με σχετικά με αυτό το θέμα πλιζ!!!
Περίμενε να πάτε εκδρομή,κι έχε μαζί σου τράπουλα.Αν δεν ξέρεις(ούτε κι εγώ αλλά who cares.είμαι πιασμένος ήδη),μάθε,και μάζεψε ένα γκρουπάκι με αυτή μέσα.Στην επόμενη εκδρομή αν είναι καλοκαίρι παίξτε μπουγέλο.Αν όλα πάνε καλά στη μεθεπόμενη θα τη βγάλετε πίσω από τους θάμνους.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 18-02-11 στις 01:29. Αιτία: Διόρθωση quote το οποίο ήταν γραμμένο με greeklish.
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 01:21, 18-02-11:

Βασικά monsieur,μάλλον ιδέα σου είναι.Αλλά καλή κουβέντα από εμένα δεν επρόκειτο να άκουγες,γιατί μου έβγαλες τα μάτια με τα greeklish.

PS:Το σεξ πίσω από θάμνους λέει?Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ βουκολικό

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 01:22, 18-02-11:

Βασικά monsieur,μάλλον ιδέα σου είναι.Αλλά καλή κουβέντα από εμένα δεν επρόκειτο να άκουγες,γιατί μου έβγαλες τα μάτια με τα greeklish.

χαχα δεν μπορώ άλλο
μλκ κλαιω
δεν παίζεσαι

Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 01:24, 18-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
Παντως αν ξερεις την φιλη της μπορεις να το εκμεταλευτεις στο επακρο!
Και τη φίλη της?
Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Αν όλα πάνε καλά στη μεθεπόμενη θα τη βγάλετε πίσω από τους θάμνους.
Μαζί με τα μυρμήγκια και τα άλλα έντομα...

Παράθεση

akiroskirios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη akiroskirios
Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O akiroskirios εγώ χώνω τις αρνητικές έγραψε στις 01:26, 18-02-11:

κάνε αναπάντητες

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,311 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 01:26, 18-02-11:

Τι να σου πω ρε φίλε,πρόσεχε πάντως γιατί οι γονείς μου είχανε χάσει ένα ρολόι μέσα στα δέντρα

Ον τόπικ : καμιά γυναίκα δε λέει όχι στο ενδιαφέρον.(Ίσως πει σε εσένα,άλλο θέμα)Αλλά δεν έχεις τίποτα να χάσεις.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 01:27, 18-02-11:

και αυτο! απλα λεω οτι η φιλη της μπορει να βοηθησει στο να γινει η ΠΡΩΤΗ γνωριμια οπως επισης και στην παροχη πληροφοριων!!!

Παράθεση

akiroskirios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη akiroskirios
Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O akiroskirios εγώ χώνω τις αρνητικές έγραψε στις 01:31, 18-02-11:

και αφού το μάθεις μπορείς να την πλησιάσεις μία μέρα και να της πεις "πσιτ, εσύ δεν είσαι που ζωγραφίζεις; Κι εμένα μου αρέσει να ζωγραφίζω..." Κι έτσι ξεκινάει ένας μεγάλος έρωτας...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:39, 18-02-11:

Πας στην παρέα της φίλης της, και καλά για τα μαθήματα, ε και συστήνεσαι και στην κοπελιά.

Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 19:52, 18-02-11:

Απλά και ξεκάθαρα πες της αυτό που θες. Που να μπερδεύεις φίλους, φίλες,κ.λ.π. ,που μόνο ανακατωσούρες (για να μην πω τίποτα άλλο) θα δημιουργήσουν;

Παράθεση

john g7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη john g7
Ο john g7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O john g7 έγραψε στις 12:00, 19-02-11:

πες τις οτι βγαζεις πιο πολλα λεφτα απ οτι μπορει να ξοδεψει.!θα βοηθησει να πιασετε συζητησει...΄)

Παράθεση

koum

Φοιτητής

O koum έγραψε στις 12:13, 19-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από john g7
πες τις οτι βγαζεις πιο πολλα λεφτα απ οτι μπορει να ξοδεψει.!θα βοηθησει να πιασετε συζητησει...΄)
Στα 15 του;

Αλλά πέρα από αυτό, παίζει να φας σφαλιάρα αν η άλλη δεν είναι λιγούρι, να το ξέρεις. Jesus δηλαδή, με τα λεφτά περιμένεις να την προσελκύσεις; Ούτε ο Hugh Hefner τέτοιες γυφτιές ρε συ.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:10, 19-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από john g7
Να πιάσουν συζήτηση ή αυτή να πιάσει ένα ρόπαλο να του ρίξει μία στο κεφάλι;

Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:15, 21-02-11:

γιατι να του ριξει μια στο κεφαλι???

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

randy1989 (Κώστας)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη randy1989
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O randy1989 έγραψε στις 10:59, 06-03-11:

Λοιπόν καταρχήν μην ακούς συμβουλές απο κορίτσια. Θα σου πουν τι θα ήθελαν αυτές σε περίπτωση που κάποιος τους αρέσει για να πάρουν το πάνω χέρι και να τον έχουν του χεριού τους. Το να πας κατευθείαν να της μιλήσεις χωρίς να ξέρεις ήδη κάποια πολύ σημαντικά πράγματα όχι μόνο θα σου βγει σε κακό και δεν πρόκειται να καταφέρεις τίποτα εκτός αν είσαι πολύ τυχερός, αλλά θα σου ρίξει ακόμα πιο πολύ την αυτοπεποίθησή σου και μετά θα φοβάσαι να πλησιάζεις τις κοπέλες με αυτόν τον τρόπο.
Πρώτα απ'όλα θες να μάθεις αν αυτή σε γουστάρει και όχι να δείξεις εσύ ότι εσύ την γουστάρεις. Αυτό είναι πολύ σημαντικό γιατί μειώνει πολύ τις πιθανότητες να φας χυλοπιτα ύστερα και σου δίνει μια πιο καθαρή εικόνα για το τι παίζεται εκει πέρα.
Παίξτο αδιάφορος κάνε παρέα με διάφορα κορίτσια και δες ν εκέινες τις στιγμές σε κοιτάει. Αν ναι τότε πιθανόν είναι να ζηλεύει. Αν καταφέρεις να δείξει ότι ζηλεύει έχεις ήδη αντιστρέψει τους ρόλους. Μπορείς απο κει και έπειτα να δείξεις ένα μικρό ενδιαφέρον αλλά όχι να νομίζει ότι θες μόνο αυτήν ξερω γω και καμιά άλλη στον κόσμο, γιατί θα βρεθείς πάλι στην μειονεκτίκη θεση. Σε όλη αυτήν την διαδικάσια την έχεις αφήσει σε απορία και έχεις κάνει το ενδιαφέρον της πολύ μεγαλύτερο απ'ότι το είχες βρει στην αρχή. Τώρα ήρθε η στιγμή να πας να της μιλήσεις και για τα δικά σου συναισθήματα αφού εσύ ήδη ξέρεις τα δικά της.

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 12:24, 06-03-11:

Φίλε Κώστα άνοιξε κανένα γραφείο ερωτικής ψυχολογίας. Θα έχεις πολλές επισκέψεις γιατί τα λες πολύ ωραία...

Μακάρι να τα ακούσουν άλλοι και άλλες εδώ μέσα που μας το παίζουν "προχώ"...

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,881 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 20:51, 27-03-11:

Γιατρε,με μια προχειρη σκεψη εβγαλα δυο συμπερασματα!
1.απο τη μια ποτιζεται το χορταρι!!!
2.αλλα απο την αλλη δεν φοβασαι μη γεμισεις αγκαθια και γινεις ωσαν τον σκατζοχοιρο?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    panos a

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους