Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,067 εγγεγραμμένα μέλη και 3,063,975 μηνύματα σε 93,801 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 763 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

notebook___ΑΡΚΑς (ο βιολιστης της στεγης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη notebook___ΑΡΚΑς
Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O notebook___ΑΡΚΑς yeaaaah έγραψε στις 09:48, 28-03-11:

ρε παιδες εμεναα αυτο που αγχωνει ειναι το τι μπορουμε να πουμε....!!
αυτες τις μερες παιζετε κατι με μια κοπελια,ειμαστε ακομη στη ματιες και σε αυτα...!
ενοειτε οτι την κινηση πρεπει να την κανω εγω αλλα οταν αυτη καθετε με την παρεα της για καφεδακι και "δοξα το θεο εχει και μια καρεκλα ακομη" παω καθομαι εκει και.......τι λεω?? πως πιανουμε κουβεντααα???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 09:56, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από notebook___ΑΡΚΑς
αυτες τις μερες παιζετε κατι με μια κοπελια,ειμαστε ακομη στη ματιες και σε αυτα...!
ενοειτε οτι την κινηση πρεπει να την κανω εγω αλλα οταν αυτη καθετε με την παρεα της για καφεδακι και "δοξα το θεο εχει και μια καρεκλα ακομη" παω καθομαι εκει και.......τι λεω?? πως πιανουμε κουβεντααα???
Μίλα της περί ανέμων και υδάτων για να δεις αν έχετε κοινά ενδιαφέροντα.Εκτός βέβαια και αν τα ενδιαφέροντά σου περιορίζονται σε αυτά που συμπεραίνουμε κοιτώντας το avatar σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 12:50, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από notebook___ΑΡΚΑς
απαξ και βρεις το θαρρος να κατσεις στη 'δοξα το θεο και μια καρεκλα ακομα υπαρχει' ειναι σαν να εχεις κανει το μισο ταξιδι
δες τι συζηταει η παρεα της και συμμετειχε
μαθηματα,αν εχει αγορια λιιιιιιιγο ποδοσφαιρο,λιγο ε μην ξενερωσει,για τον καιρο,ε πες κατι ρε παιδι μ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

notebook___ΑΡΚΑς (ο βιολιστης της στεγης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη notebook___ΑΡΚΑς
Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O notebook___ΑΡΚΑς yeaaaah έγραψε στις 12:53, 28-03-11:

οκα....!!
το θαρρος πιστευω οτι το εχω αλλα περισσοτερο θα μεινουμε αγαλματακια ακουνητα στο οτι δεν θα ξερουμε την αντιδραση του αλλου...!!
τεσπαα οτι ειναι να γινει θα γινει...!!
την κυριακη(λιγο μακριααα αλλα το σαββατο με κοβω να κανω κινηση) θα σας πω νεοτερααα....!!!
ειμαι σιγουρος οτι θα εχει και γαμω τα αποτελεσματα η ιστοριαα!

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 12:55, 28-03-11:

αισιοδοξια

καλη τυχη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 21:26, 01-04-11:

Η δικη μου αποψη ειναι μην την πεφτεις στην ψυχρα...Ειναι οτι χειροτερο(προσωπικα μιλαω) να σου ερθει ο αλλος στο ξεκαρφωτο,χωρις να του εχεις δωσει το δικαιωμα...Πιστευω οτι προσβαλλει τις κοπελες αυτη η συμπεριφορα και δεν νομιζω να εχει αποτελεσματα...εκτος,βεβαια,εαν ενδιαφερεσαι για ξεπετες,που σιγουρα καποιες θα πεσουν...Αναλογα τι θες καθε φορα...

Παράθεση

ShatteredIce

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 556 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 01:50, 03-04-11:

Αρχικά να της δείχνεις ενδιαφέρον και μετά να πας να της το πεις στα ίσια!! Δεν καταλαβαίνω γιατί λείπει το θάρρος στους άνδρες και έχουμε γίνει εμείς οι κυνηγοί!? ( μόνο λυσσάρες δεν μας είπαν ακόμα!!!)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 02:37, 03-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
μόνο λυσσάρες δεν μας είπαν ακόμα!!!

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,063 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 10:10, 03-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
Αρχικά να της δείχνεις ενδιαφέρον και μετά να πας να της το πεις στα ίσια!! Δεν καταλαβαίνω γιατί λείπει το θάρρος στους άνδρες και έχουμε γίνει εμείς οι κυνηγοί!? ( μόνο λυσσάρες δεν μας είπαν ακόμα!!!)
τα παραλές

Παράθεση

ShatteredIce

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 556 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 13:53, 03-04-11:

χαχαχα ναι υπερβάλλω!!! Γι'αυτό τόσο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 686 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:31, 04-04-11:

Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι απλο μα πολυ απλο!

Την βλεπεις σου κανει αυτο το κλικ μετα αρχηζεις να την πλησιαζεις τοσο ωστε να ειναι στο ενα μετρο ειναι βασικο μη σε περασει και λιγουρη!
και μετα εσυ τη λες αφου πρωτα το εχεις σκεφτει πολυ καλα.
Τι φως προβαλει εκει ψηλα στον ουρανο ειναι ο ηλιος? ειναι μηπως ο αυγερινος? ή εσυ που θα μου πεις το σαγαπω...?!

ναι μη το ψαχνετε πολυ εγω το εβγαλα μονος μου!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:38, 04-04-11:

...και μετά ακολουθεί μια σφαλιάρα.
Εντάξει κανένα φύλο δεν είναι χαζό για να μην καταλάβει.
Ας υπάρξει και λίγο φλερτ, όχι μπαμ-μπαμ.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 14:05, 05-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Να ρωτήσω εγω κάτι:
Έστω βλέπεις μια κοπέλα στο λεωφορείο,σε μια καφετέρια κτλ. και σ'αρέσει εμφανισιακά και θα θελες να την γνωρίσεις.
Πάντα παραπονιέστε πως δεν κανουμε την πρώτη κίνηση.Σας ρωτώ τωρα,θα σας φαινόταν περίεργο ,εαν σας πλησίαζε κάποιος χωρίς καν να σας ξέρει;Θα τον θεωρούσατε τρελό,πέφτουλα ή απροσδόκητα θαρραλέο;Θα ηταν κολακευτικό ή περίεργο;
Ποιος θα ήταν ο καλύτερος τρόπος να την πλησιάσεις;
Λοιπόν... Αν σε ενιδαφέρει μπορώ να σου απαντήσω εγώ... Προσωπικά είμαι απο τις κοπέλες που αν τις αρέσει κάποιος πάνε και τουν ρωτάνε στο άκυρο το όνομα του... Δεν θα είχα προβλημα να έρθει να μου μιλήσει κάποιος.. προσωπικά δεν μου αρέσουν οι γνωριμίες μέσω φβ.. αν και με το παιδι που είμαι τωρα απο εκει αρχίσαμε να μιλάμε... τέλος πάντων αυτο που έχεις να κάνεις.. είναι να προσπαθήσεις να της τραβήξεις την προσοχή είτε με το βλέμμα ειτε κάπως αλλιώς.. θα μπορούσες πριν φύγει να την πιάσεις και να της μιλήσεις... μην της πεις καμια μλκια όπως "τι δουλεια κάνει ο μπαμπάς σου και είσαι τόσο γλυκεια.." Αυτα είναι παπαριές δεν μας αρέσουν... θα μπορούσες να της πεις όμως γεια.. σε πρόσεξα και ήθελα να μάθω το όνομα σου... Αν ανταποκρηθεί θα το καταλάβεις... Θα σου χαμογελάσει... Αν σου πει ψυχρα το όνομα της άστο έχασες απο χέρι.. Αν σου χαμογελάσει και σου πει το όνομα της θα μπορούσες να της ζητήσεις να κάτσει στο τραπέζι μαζί σου να πιείτε ένα καφέ... Η αν δεν μπορεί ή αν είναι στ λεωφορείο μπορεις να της πεις..."Θα ήθελες να μου δώσεις τον αριθμό σου ώστε να τα πούμε κάποια στιγμη??"
Νομίζω πως είναι ο καλύτερος τρόπος... Αμα δεν σ βγει μην απογοητεύτεις... Απλά να είσαι ευγενικός και χαμογελάστος... Και επίσης να μην πεις ηλίθιες ατάκες... δοκίμασε το και ενημέρωσε με.... Ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο....
Υ.Γ. Ξέχασα να σου πω... αν δεις πως η κοπέλα δεν ανταποκρίνεται ξεκόλλα και φύγε... Μου είχε τύχει να τον έχω γραμμένο τον πέφτουλα 2 ώρες να μου λέει μαλακίες και να μην καταλαβαίνει πως θέλω να φύγει....

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,063 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:49, 05-04-11:

αυτό με το λεωφορείο tania το έχεις δοκιμάσει;

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 22:19, 05-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Να πάω να ρωτήσω κάποιον το όνομα του μέσα στο λεωφορείο??

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:37, 05-04-11:

ναι
γιατί στο τέλος, βλέπω ο υποψήφιος νέος να τρώει δούλεμα και να γίνεται ρόμπα στο λεωφορείο από την κοπέλα
και η σκηνή να ανεβαίνει στο you tube

αυτά που λέτε καλό είναι να έχουν σχέση με προσωπικές εμπειρίες για να μην καταστραφεί ο κόσμος

Παράθεση

nansy_astr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 22:38, 05-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Να ρωτήσω εγω κάτι:
Έστω βλέπεις μια κοπέλα στο λεωφορείο,σε μια καφετέρια κτλ. και σ'αρέσει εμφανισιακά και θα θελες να την γνωρίσεις.
Πάντα παραπονιέστε πως δεν κανουμε την πρώτη κίνηση.Σας ρωτώ τωρα,θα σας φαινόταν περίεργο ,εαν σας πλησίαζε κάποιος χωρίς καν να σας ξέρει;Θα τον θεωρούσατε τρελό,πέφτουλα ή απροσδόκητα θαρραλέο;Θα ηταν κολακευτικό ή περίεργο;
Ποιος θα ήταν ο καλύτερος τρόπος να την πλησιάσεις;

εγώ όταν βλέπω κάποιον που μου κάνει κλικ σίγουρα αρχίζω και του μιλώ και ύστερα από κάποιο διάστημα προσπαθώ να τον προσεγγίσω περαιτέρω.

Εγώ προσωπικά θα το θεωρούσα κολακευτικό να με πλησιάσει κάποιος αλλά αν δεν ενδιαφέρομαι πρέπει και ο άλλος να το καταλάβει
Υπάρχουν και κάποιοι που με την πρώτη κίνηση αρχίζουν να στη πέφτουν χοντρά...του τύπου που μου συνέβη στο γυμναστήριο πριν λίγες μέρες. Το βρήκα τρομερά γλιοώδη και φυσικά πιο πολύ όταν επιμένειΔεν ενδιαφερόμαστε για σένα κύριοςαλλά για άλλον

Anywayz το φλέρτ επίσης είναι καλή αρχή όχι του τύπου είσαι πολύ ωραία σκέτο..Αλλά το έξυπνο φλέρτ..μέσα στην κουβέντα να πήγαινες πως να το πω πλαγίως να λές μια καλή κουβέντα αλλά να δείχνεις ότι αυτή κουβέντα πάει γιατί η κοπέλα σου αρέσει. Όσες φορές το έχω κάνει έχει πιάσειαλλά μόνο με αυτούς που με ενδιαφέρουν δλδ κάνα 2-3 οι άλλοι τον....
Προσωπικά ανήκω στην κατηγορία των δύσκολών γυναίκων και φυσικά είμαι επιλεκτική όχι στον καθένα

Και ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ όχι προτάσεις του τύπου ''ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου?" ή "είσαι και πολύ... " είναι τρομερά λιγούρικες προτάσεις να το πω....

Να παίζεις έξυπναΓια μένα το φλέρτ είναι παιχνίδι αν ξέρεις να παίζεις κερδίζεις αν όχι...ε στον επόμενο γύρο

Όσο για γνωριμία απλά πιάσε της κουβέντα αν σπουδάζει και σε ποιο τμήμα..να ζητήσεις και κανά τηλέφωνο δεν κάνει κακό και να είσαι πάντα ευγενικός..και όχι πολυ΄επίμονος αν η κοπέλα δεν θέλει..πρέπει να τον κερδίζεις και λίγο τον αλλον/η στην αρχή..

Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη halvas
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,013 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε στις 22:48, 05-04-11:

Βρες έναν καλό θάμνο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 22:54, 05-04-11:

Οι γυναίκες είναι σαν τα λεωφορεία...αν χάσεις ένα,δεν πειράζει,θα περάσει το επόμενο.Λίγο άσχετο,απλά το θυμήθηκα τώρα.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:58, 05-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Οι γυναίκες είναι σαν τα λεωφορεία...αν χάσεις ένα,δεν πειράζει,θα περάσει το επόμενο.Λίγο άσχετο,απλά το θυμήθηκα τώρα.
μόνο που υπάρχουν και στάσεις άγονης γραμμής...και εκεί περιμένεις

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 23:22, 05-04-11:

ναι
γιατί στο τέλος, βλέπω ο υποψήφιος νέος να τρώει δούλεμα και να γίνεται ρόμπα στο λεωφορείο από την κοπέλα
και η σκηνή να ανεβαίνει στο you tube

αυτά που λέτε καλό είναι να έχουν σχέση με προσωπικές εμπειρίες για να μην καταστραφεί ο κόσμος
Κοίτα μία χυλόπιτα δεν είναι και τίποτα... Και ποιος δεν έχει φάει χυλόπιτα.... Δεν έχει σημασία αυτό... Κι αν στο τέλος γνωριστείς με την κοπέλα και εξελιχθεί...?? Ποτε δεν ξέρεις...
Κια για να σου απαντήσω οχι δεν το έχω κάνει σε λεωφορείο νομιζω... Αλλα το έχω κάνει σε μαγαζί.. Συγκεκριμένα σε ένα κλαμπ... Δυστυχώς μου άρεσε τόσο πολύ που φέρθηκα τελείως ανώριμα...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 00:01, 06-04-11:

Μια χυλόπιτα είναι μέσα στα πλαίσια της γνωριμίας με μια κοπέλα. Δεν μιλάω για χυλόπιτα αλλά για ανάρμοστη συμπεριφορά εκ μέρους της κοπέλα, δηλ., να κάνει σκηνή μέσα στο λεωφορείο και να ξεφτυλίσει το αγόρι.

Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη halvas
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,013 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε στις 00:03, 06-04-11:

Καλύτερα χυλόπιτα παρά τίποτα.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 00:05, 06-04-11:

πάνω σε υστερικές πάτε και πέφτετε και τα φοβάστε αυτά μετά... Το όνομα της θα ρωτήσει δεν θα την ...... κιόλας... Συγνωμη... και είπαμε.. αν η κοπέλα δεν ανταποκρίνεται την κάνουμε με ελαφρα πηδηματάκια...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 00:19, 06-04-11:

εσένα αν σου μιλούσε ένας άγνωστος νεαρός στο λεωφορείο στην ψύχρα, δεν θα σε ενοχλούσε;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nansy_astr

Φοιτητής

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 00:24, 06-04-11:

Σιγά ρε νίκο δεν τρώμε και ανθρώπουςόλοι τρώμε χιλόπιτες μέχρι τώρα είχα μόνο μια και αυτή λόγω bad timing και πριν λίγες μέρες είχαμε και 2η από έναν που δεν το κατάλαβε ότι μας έδωσε αλλά το πήραμε το μνμ...(περιέργη ήταν η συγκεκριμένη)

οφφ: γιατί έχω μια εντύπωση ότι είμαι τελίως στον κόσμο μου

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 10:39, 06-04-11:

μάλλον οι κοπέλες του ischool αποτελούν μια εξαίρεση

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

angels wings

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη angels wings
H angels wings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H angels wings έγραψε στις 11:12, 06-04-11:

καταρχην για να την πλησιασεις πρεπει να αρχισεις να ασχολεισαι με πραγματα που κανει....να της μιλας γιαα πραγμαατα που της αρεσουν και προπαντων να της μιλας ευγενικα !!!!!!!! σε ολα τα κοριτσια αρεσουν οι ευγενικοι χαρακτηρες...

Παράθεση

manos777

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos777
Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O manos777 έγραψε στις 11:50, 06-04-11:

το πιο σημαντικο ειναι παντα να εισαι σιγουρος για τον ευατο σου.Ποτε να μην αμφιβαλεις .Αν συμβει αυτο η προσπαθεια σου 8α ειναι 'ακαρπη'.Βαλε φαντασια για να την κερδισεις...ααα και που σε το αλκοολ βοη8αει πολυ να ανεβει η δια8εση αλλα με μετρο..για μενα οι πιο ευκολες περιπτωσεις ειναι σε club-bar...

manos speaking!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos777 : 06-04-11 στις 12:00.
Παράθεση

nansy_astr

Φοιτητής

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 12:36, 06-04-11:

μάλλον οι κοπέλες του ischool αποτελούν μια εξαίρεση

για ποιες μιλάς νίκο..δεν σε καταλαβαίνωεδώ εμείς είμαστε ήσυχες

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 12:56, 06-04-11:

εσένα αν σου μιλούσε ένας άγνωστος νεαρός στο λεωφορείο στην ψύχρα, δεν θα σε ενοχλούσε;
Αν λες εμένα ΟΧΙ δεν θα με πείραζε... Φυσικά και θα ήμουν ευγενική και θα έλεγα ένα γεια... Βέβαια αν το έκανε με άσχημο τρόπο.. Αν δηλαδή φαινεται ότι είναι πέφτουλας θα του έδειχνα με τρόπο ότι δεν ενδιαφέρομαι... Αλλά δεν θα τον έκανα ρόμπα...

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 13:01, 06-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από halvas
Μη ξεχνάτε παρακαλώ να κάνετε Like στα ποστ μου. Ευχαριστώ.
δεν πιστευω να εχεις παραπονο ε

Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 1,424 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 14:44, 06-04-11:

Πιθανοκρατία σκέτη ειναι το θέμα...
χαος! :p
(inb4:"nPb: Το χάος είναι ντετερμινιστικο βρε ")

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 18:03, 06-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Insomnie
Πιθανοκρατία σκέτη ειναι το θέμα...
χαος! :p
(inb4:"nPb: Το χάος είναι ντετερμινιστικο βρε ")
συμφωνώ αλλά που κολλάει εδώ το χάος; γιατί το λές με θυμό;

Παράθεση

garch

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη garch
Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O garch έγραψε στις 18:34, 06-04-11:

"Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;"

Ρώτα τη αν ο πατέρας της είναι ζαχαροπλάστης και φτιάχνει κουρκουμπίνια.

Αν δεν καταλάβει ότι κάνεις πλάκα, γ@μα το

Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 1,424 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 18:46, 06-04-11:

συμφωνώ αλλά που κολλάει εδώ το χάος; γιατί το λές με θυμό;
Γιατί είναι πολλές οι παράμετροι μωρέ
Απο το πως ξύπνησε το πρωί η κοπελία μέχρι το τι ύφος έχεις οταν σε πρωτοβλέπει,αν εισαι με μεγαλη παρέα/αν σε φλερτάρει κάποια αλλή κτλ
Σίγουρη απάντηση δεν υπάρχει...
και να ξες οτι σε γουστάρει δηλαδή,μια λάθος κίνηση όταν πρωτογνωρίζεστε και πάει....

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:00, 06-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από garch
"Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;"

Ρώτα τη αν ο πατέρας της είναι ζαχαροπλάστης και φτιάχνει κουρκουμπίνια.

Αν δεν καταλάβει ότι κάνεις πλάκα, γ@μα το
λολ ειχε τυχει σε μια γνωστη μου με iq ραδικιου

αυτος
-''ζαχαροπλαστης ηταν ο πατερας σου?''

αυτη
-''οχι πολιτικος μηχανικος,γιατι''

χαχαχαχαχ
χααχαχαχα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 09:13, 07-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από nansy_astr*
για ποιες μιλάς νίκο..δεν σε καταλαβαίνωεδώ εμείς είμαστε ήσυχες
για κάποιες άνω των 18...

Παράθεση

PavloS (παύλος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PavloS
Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O PavloS έγραψε στις 01:00, 12-06-11:

βρες κατι και πες της φιλε.Γιατι κι εγω που εχω τις ιδιες αμφιβολιες ειμαι 17 και δεν εχω φιλισει ποτε θυληκο ουτε ειχα ποτε σχεση...οποτε μην το πολυζαλίζεις γτ δεν θες να καταληξεις σαν εμενα

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 01:23, 12-06-11:

Γιατί τι έχεις εσύ ρε; Man, peer pressure at its best.

Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:37, 12-06-11:

Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;
Μην την πλησιάσεις. Άσε να σε πλησιάσει αυτή.

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 07:16, 12-06-11:

"Νύχτα μου, είσαι για έναν μάγκα που κάνεις ποτέ δεν θα μας τον ξεχάσει? "

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Orthologistis (ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ!)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orthologistis
Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

O Orthologistis φολα στα κομματοσκυλα φοιτητες!!!! έγραψε στις 23:42, 12-06-11:

μεσω κοινων γνωστων ειναι πιο ευκολο....

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 00:07, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από giannis4ever
Πώς πλησιάζεις μια κοπέλα? Για σχέση εννοώ. Δεν το έχω κάνει ποτέ και είμαι περίεργος.
γραφεσαι στο αισκουλ και αρχιζεις να συμμετεχεις στ τοπικς,μετα της γραφεις βιζιτορ,σου γραφει και εκεινη,ανταλλασεται μσν,μετα φβ,μετα λαικ στις φωτος της,μετα βρισκεις αν εχεις κοινα μαζι της αν ναι,εισαι σε καλο δρομο αν οχι κανε ανατροφοδοτηση και ξανα απο την αρχη

Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

O Insomnie έγραψε στις 00:09, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
γραφεσαι στο αισκουλ και αρχιζεις να συμμετεχεις στ τοπικς,μετα της γραφεις βιζιτορ,σου γραφει και εκεινη,ανταλλασεται μσν,μετα φβ,μετα λαικ στις φωτος της,μετα βρισκεις αν εχεις κοινα μαζι της αν ναι,εισαι σε καλο δρομο αν οχι κανε ανατροφοδοτηση και ξανα απο την αρχη
Η γίνεσαι ερημίτης κατευθείαν και ησυχάζεις.

Παράθεση

dollys

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dollys
Ο dollys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O dollys έγραψε στις 01:00, 13-06-11:

Γειά σας,ονομάζομαι Δημήτρης,και ειμαι 17 ετών.Θα ήθελα την προσόχη όλων για το προβλημά μου καθώς δεν μπόρω να το λύσω εδώ και πολλά χρόνια καθότι λόγω της ντροπαλότητας μου δεν μπόρεσα μέχρι στιγμής να πλησιάσω κάποια κοπέλα ερωτικά αλλά και γενικότερα δεν έχω βρει κάποια κοπέλα που να με ενθουσιάζει ιδιαίτερα.Η γυναίκα που για πρώτη φορά θυμάμαι πως μου άρεσε πραγματικά ήταν η δασκάλα μου στην τρίτη τάξη του δημοτικού όταν παρέδιδε μάθημα μου τραβούσε πραγματικά την προσοχή.Συνήθως ντυνόταν ωραία φορώντας δερμάτινα,ήταν γενικά πολύ ωραία γυναίκα γύρω στα 30+,τότε.Από τοτε και μετά δεν μπόρεσε καμία κοπέλα να με προσελκύσει αλλά και καμία κοπέλα να μν μπορέσω να προσελκύσω.Θα ήθελα άμα ήταν δυνατον να μου δώσετε μερικές συμβουλές για το με ποιόν τρόπο μπορώ να κάνω μια γυναίκα να με δει ερωτικα.Ευχαριστώ!

Παράθεση

Orthologistis (ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ!)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orthologistis
Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

O Orthologistis φολα στα κομματοσκυλα φοιτητες!!!! έγραψε στις 01:33, 13-06-11:

προσωπικη μ αποψη ειναι οτι δεν υπαρχει μαγικο ραυδι πανω σε αυτο το θεμα....ειναι τα αισθηματα που δημιουργουνται απο μονα τους ,δεν υπαρχει τροπος να σε δει ερωτικα ο αλλος .... αν βρεις αυτο που ψαχνεις να εισαι σιγουρος οτι θα το καταλαβεις!! τωρα για το πως θα ζητησεις να προχωρησει η σχεση απο φιλικη σε κατι αλλο εδω ειμαστε να το συζητησουμε!! κατασταλαξε ομως πρωτα συναισθηματικα σε καποιο ατομο....
http://www.youtube.com/watch?v=WRQudZ8UvL4

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Orthologistis : 13-06-11 στις 02:19.
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 19:51, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Implying that facebook and msn are necessities or that your comment was witty whatsoever. Let me tell you, THAT it wasn't.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:29, 17-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από dollys
Θα ήθελα άμα ήταν δυνατον να μου δώσετε μερικές συμβουλές για το με ποιόν τρόπο μπορώ να κάνω μια γυναίκα να με δει ερωτικα.Ευχαριστώ!

Πιο σοβαρά, δυστυχώς δεν γίνεται. Εάν δεν αρέσεις σε μια κοπέλα, ό,τι και να κάνεις εσύ, δεν πρόκειται να της αλλάξεις γνώμη. Εάν πάλι της αρέσεις αλλά σου κάνει την δύσκολη, αυτή είναι άλλη περίπτωση - συνήθως της χαζογκόμενας - που εξετάζεται σε άλλο κεφάλαιο.

Αρχική Δημοσίευση από dollys
αλλά και γενικότερα δεν έχω βρει κάποια κοπέλα που να με ενθουσιάζει ιδιαίτερα
Τι αγχώνεσαι λοιπόν;
Αφού δεν έχεις βρει κάποια κοπέλα που να σε ενθουσιάζει και να θες να είστε μαζί ... no worries. Είσαι ελεύθερος.
Με το ζόρι να τα φτιάξεις με κάποια που δεν σε ενθουσιάζει, δεν γίνεται.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostasxantho

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kostasxantho
Ο kostasxantho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O kostasxantho http://www.DevBro.org/ έγραψε στις 23:47, 17-06-11:

Κοίτα εγώ συναντησα μια κοπελα στην καφετερια που πινω παντα καφέ και απλως ενα χαμογελο αυτοπεποιθηση καθησα λιγο πιο κοντα και ακουσα οτι ειχε προβληματα με το macbook της(τυχαίνει να εχουν wifi τα starbux ) και την λεω θες βοηθεια..? την βοηθησα.. και μετα γνωριστηκαμε και τα φτιαξαμε μετα απο 1 βδομαδα... βεβαια χωρισαμε σε 3 βδομαδες... λογω αποστασης αλλα ηταν ωραιο οσο κρατησε...\
3 ΒΑΣΙΚΑ:
1.ΧΑΜΟΓΕΛΟ(ΕΝΑ ΘΕΡΜΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ)
2.ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΗΘΗΣΗ
3.BE YOURSELF

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Imagine01, Χάρης 28

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους