Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,322 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,396 μηνύματα σε 96,221 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 329 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,041 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 09:56, 18-06-11:

Α, μιλάνε στους υπόλοιπους όσοι έχουν macbooks ή οτιδήποτε της apple anyway; Τη ρώτησες αν το πήρε αυτή ή αν της το έκαναν δώρο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

theogrx

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη theogrx
Ο theogrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O theogrx έγραψε στις 17:23, 15-11-11:

Λοιπόν μιλάω, με γουστάρει και γουστάρω μια κοπέλα από το σχολείο. Πώς μπορώ να την πλησιάσω και να ανοίξω συζήτηση;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 15-11-11 στις 17:31. Αιτία: Δεν επιτρέπονται τα greeklish.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 21:13, 16-11-11:

ειστε στο ιδιο τμημα??και εισαι σιγουρος οτι της αρεσεις??

Παράθεση

XiRoS19

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη XiRoS19
Ο XiRoS19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O XiRoS19 έγραψε στις 12:04, 21-01-12:

λοιπόν...μου αρέσει πολύ μια κοπέλα η οποια το ξέρει ότι μου αρέσει απλά το θέμα είναι ότι θέλει χρόνο...δεν τις έχω μιλήσει ακόμα δηλαδή δεν την έχω πει τι νιώθω απλά το κατάλαβε από μονη της ότι ενδιαφέρομαι...το θέμα είναι ότι έχει πει στις φίλες της ότι δεν της μιλάω πολύ και ο λόγος είναι ότι ντρέπομαι τι να κάνω? πως να της μιλήσω? τι να της πω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 22-01-12 στις 10:04. Αιτία: Δεν επιτρέπονται τα greeklish.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 03:41, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από XiRoS19
λοιπόν...μου αρέσει πολύ μια κοπέλα η οποια το ξέρει ότι μου αρέσει απλά το θέμα είναι ότι θέλει χρόνο...δεν τις έχω μιλήσει ακόμα δηλαδή δεν την έχω πει τι νιώθω απλά το κατάλαβε από μονη της ότι ενδιαφέρομαι...το θέμα είναι ότι έχει πει στις φίλες της ότι δεν της μιλάω πολύ και ο λόγος είναι ότι ντρέπομαι τι να κάνω? πως να της μιλήσω? τι να της πω?
Οπως μου ελεγε και ενας καθηγητης στο φροντιστηριο.Μιληστε για τον καιρο,το κυπριακο,την παγκοσμια ειρηνη.
Μιλα για κατι γενικο στην αρχη.Αποριες σε μαθημα,μουσικη,καποιο κοινο ενδιαφερον.Πες κανα αστειο(εστω και εαν δεν ειναι πολυ αστειο).Αργοτερα κανε της κοπλιμεντα(αλλα μην γινεις σαλιαρης..Ηρεμα πραματα) για να μην σε θεωρησει αποκλειστικα φιλο.Ζητα κανα τηλεφωνο(αν δεν το εχεις ηδη).Την συνεχεια μπορεις να την φανταστεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stefanos22
Ο stefanos22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O stefanos22 έγραψε στις 22:38, 28-01-12:

Ειμαι στα 16 και τ προβλημα μ ειναι οτι ειμαι ντροπαλος με τα κοριστια ... :/ δεν ξερω και τωρα τελευταια εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως φταει η εμφανιση μου...δηλ δεν ξερω τι γνωμη εχουν για μενα και αυτο με κομπλαρει καπως....

add fb οποιος θελει με pm

Παράθεση

Mitsocc

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mitsocc
Ο Mitsocc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O Mitsocc έγραψε στις 21:38, 07-04-12:

Παιδια και μενα μαρεσει ενα κοριτσι απο το σχολειο μ ειναι 1η λυκειου και γω 3η αλλα δεν μπορω να βρω αφορμη για να τις πιασω κουβεντα γτ δεν εχουμε κοινους γνωστους και αυτη στα διαλλειματα συχναζει στην μια ακρη του σχολειου και γω στην αλλη, βεβαια τις τελευταιες μερες την εχω πετυχει να με κοιταει αλλα δεν ξερω στα σιγουρα αν ειναι ερωτικο η αν την ενοχλει να την κοιταζω :S
Επισης κανα καλο θεμα για συζητηση παιζει ? γτ οποτε λεω στον εαυτο μου θα παω να της μιλησω κολλαω :@@@

Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 21:42, 07-04-12:

Και μόνο που είναι 1η και είσαι 3η,έχεις αβαντάζ!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsocc

Νεοφερμένος

O Mitsocc έγραψε στις 22:28, 07-04-12:

Οτι εχω αβανταζ το ξερω το πως να το αξιοποιησω ειναι το θεμα :S οποτε ειναι να παω να της μιλησω κολλαει το μυαλο μ και απλα δν σκεφτομαι τπτ

Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 22:39, 07-04-12:

Χαχαχ!Κάποιος έχει δαγκώσει τη λαμαρίνα...!(Επιτέλους,να την πατάει και κανα αγόρι πού και πού!)
E,αφού λες ότι κολλάς,κάτσε και σκέψου από πριν ένα πιθανό θέμα συζήτησης για να μην χρειαστεί να το βρεις εκείνη την ώρα!Κι άμα ξεκινήσει η κουβέντα,μετά θα κυλίσει μόνη της...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsocc

Νεοφερμένος

O Mitsocc έγραψε στις 22:45, 07-04-12:

thx...! 15 μερες off school τωρα κατι θα σκαρφιστω

Παράθεση

Demlogic

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Demlogic
Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 597 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 23:17, 07-04-12:

άρχισε να τρέχεις προς το μέρος της :-D

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,437 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 00:33, 08-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
άρχισε να τρέχεις προς το μέρος της :-D
Και κάνε τάκλιν!
Θα πέσετε και οι δύο στο έδαφος
Ευκαιρία να γνωριστείτε έτσι!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 01:43, 08-04-12:

"Ο καλύτερος τρόπος να ρίξεις μια κοπέλα είναι να της βάλεις τρικλοποδιά"

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Trolletarian

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 02:03, 08-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
"Ο καλύτερος τρόπος να ρίξεις μια κοπέλα είναι να της βάλεις τρικλοποδιά"
ε τότε θα την ρίξει σίγουρα

Εγώ λέω να της δώσεις καμιά προκήρυξη, και έτσι θα πιάσεις συζήτηση. Μικρός είσαι , θα μάθεις στο πανεπιστήμιο

Παράθεση

ΝΙΚΟΣ 19

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ 19
Ο ΝΙΚΟΣ 19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ 19 έγραψε στις 20:02, 10-05-12:

Παιδιά πάω 3η γυμνασίου και μου αρέσει ένα κορίτσι το οποίο είναι ανάμεσα στις ομορφότερες του σχολείου.
Υπάρχει ενας συμμαθητής μου ο οποίος τη διεκδικεί πολύ έντονα μάλιστα τα είχανε για 2-3 μέρες. Αυτή είναι πολύ έμπειρη. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 10-05-12 στις 21:00. Αιτία: Απαγορεύονται τα Κεφαλαία
Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SparklingGrey
Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,460 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε στις 20:05, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ 19
Αυτή είναι πολύ έμπειρη
Τι ακριβώς εννοείς;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 10-05-12 στις 21:02. Αιτία: Διόρθωση Παράθεσης
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 20:12, 10-05-12:

ελα τωρα που δεν καταλαβες... ειναι ολοφανερο...
ειναι απο αυτες τις κοπελιτσες που εχουν εμπειρια

Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,460 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε στις 20:14, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
ελα τωρα που δεν καταλαβες... ειναι ολοφανερο...
ειναι απο αυτες τις κοπελιτσες που εχουν εμπειρια
Μα στην τρίτη γυμνασίου; Μάλλον είμαι λίγο πίσω...

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 20:29, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από SparklingGrey
Μα στην τρίτη γυμνασίου; Μάλλον είμαι λίγο πίσω...
σημερα χαιρετησες την εποχη της αθωοτητας μαλλον...

Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε στις 20:31, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
σημερα χαιρετησες την εποχη της αθωοτητας μαλλον...
Ξέρω τί γίνεται, αλλά δεν έχω ξανακούσει για «έμπειρες» 14χρονες.

Παράθεση

ΝΙΚΟΣ 19

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ 19
Ο ΝΙΚΟΣ 19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ 19 έγραψε στις 20:34, 10-05-12:

Αυτό που λέει ο φίλος μου είναι λίγο πουτανάκι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 10-05-12 στις 21:04. Αιτία: Απαγορεύονται τα Greeklish
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,650 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 20:35, 10-05-12:

Αγόρασε ενα μηχανάκι, πούλα και λίγο μαγκιά και θα την έχεις.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 20:44, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Αγόρασε ενα μηχανάκι, πούλα και λίγο μαγκιά και θα την έχεις.
η μαθε κιθαρα και πες της οτι της εγραψες τραγουδι (πιο φθηνη λυση)

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,650 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 20:53, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
η μαθε κιθαρα και πες της οτι της εγραψες τραγουδι (πιο φθηνη λυση)
Αυτό θα είναι αποτελεσματικό σε περίπτωση που η γκόμενα είναι τύπου:
«Βλέπω twilight» ή «Ακούω Stan»

Αν είναι το αντίθετο ακριβώς, δηλαδή super wow γκόμενα που θέλει δίπλα της το μαγκάκι και οχι κάποιον να την αγαπάει, το μηχανάκι είναι η μοναδική και η αποτελεσματική λύση

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 21:02, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Αυτό θα είναι αποτελεσματικό σε περίπτωση που η γκόμενα είναι τύπου:
«Βλέπω twilight» ή «Ακούω Stan»

Αν είναι το αντίθετο ακριβώς, δηλαδή super wow γκόμενα που θέλει δίπλα της το μαγκάκι και οχι κάποιον να την αγαπάει, το μηχανάκι είναι η μοναδική και η αποτελεσματική λύση
..
μπα ...αν ειναι αυτο που περιγραφεις γαμα τα
θελει τουλαχιστον κερασματα , δωρα , και αυτοκινητο για βολτες ..
γυναικες ...πεταμενα λεφτα

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,111 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:11, 10-05-12:

Μη το λές Σάρα. Λεφτά θα πετάξει, αφού μέχρι να έρθουν "κοντά" θα πρέπει να βγούν πολλές φορές για καφέ ή φαγητό. Αλήθεια δεν θυμάμαι, στις πόσες φορές έξοδο δένει το γλυκό; 2 ή 5 ή 10 φορές; Νομίζω υπάρχει πλαφόν στις γνωριμίες που προορίζονται για ερωτική κοινότυπη σχέση.

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 21:17, 10-05-12:

τι φαγητο ρε? 14 ειναι

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 21:19, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
τι φαγητο ρε? 14 ειναι
χαχα γιατι ρε το μηχανακι τι το θελει το 14 χρονο ?

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,111 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:20, 10-05-12:

Να φάνε κανένα πιτόγυρο..

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 21:21, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Μη το λές Σάρα. Λεφτά θα πετάξει, αφού μέχρι να έρθουν "κοντά" θα πρέπει να βγούν πολλές φορές για καφέ ή φαγητό. Αλήθεια δεν θυμάμαι, στις πόσες φορές έξοδο δένει το γλυκό; 2 ή 5 ή 10 φορές; Νομίζω υπάρχει πλαφόν στις γνωριμίες που προορίζονται για ερωτική κοινότυπη σχέση.
ε ναι αυτο λεω λεφτα θα πεταξει ...
και οσο για το ποτε θα του κατσει , εξαρταται το ειδος της γκομενας ..
αν συνεχισουμε βασιζομενοι στην παραπανω περιγραφη
νομιζω 3 φορες σιγουρα θα αναγκαστει

Παράθεση

Nickal

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nickal
Ο Nickal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Nickal έγραψε στις 23:54, 08-06-12:

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας.Μου αρέσει μια κοπέλα,συμμαθητρια μου στο σχολείο και το φροντιστήριο.Δεν κάνουμε παρέα αλλά εξαιτίας του φροντιστηρίου μιλουσαμε συχνά και θεωρώ ότι παρότι πέρσι δεν νομίζω ότι με συμπαθούσε ιδιαίτερα,τώρα εχω κερδίσει την συμπάθεια της.Θέλω να την πλησιάσω να της πω ότι μου αρέσει και να βγούμε μιας και είναι και το τέλος της τρίτης λυκείου οπότε δεν θα την ξαναδώ αν δεν το προσπαθήσω αλλά και ντρέπομαι και δεν ξέρω πως να το πω και φοβάμαι την απόρριψη.Τι προτείνεται να κάνω και κυρίως τι να πω;

Παράθεση

TobiHEL

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TobiHEL
Ο TobiHEL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O TobiHEL έγραψε στις 02:37, 11-06-12:

Καλημέρα παίδες!

Πρώτα απο όλα, είμαι 16 χρονών και με λένε Θανασάκη ή Σάκη.Χάρηκα

Τον τελευταίο καιρό εχω πραγματικά κατενθουσιαστεί με την αύρα και την ομορφιά που έχει μία κοπέλα.Λοιπόν, θέλω να κάνω κάτι μαζί της γιατί την εχω ερωτευτεί, ειλικρίνα ξενυχτώ για πάρτη της.Χρειάζομαι την βοήθειά σας παιδες!Το γρηγορότερο δυνατόν!Μιλάμε συχνά και μου απαντάει!Την ξέρω και μου έχει μιλήσει για τον πρώην της και έχω βάλει κάποιες φιλενάδες μου και μαθαίνω γι'αυτην!Το ευχάριστο;εχει ξενερώσει με τον πρώην της και πλέον κοιτάει μπροστά!Το δυσάρεστο:την απατούσε ταυτόχρονα ο "Καζανόβας"!Τώρα το μόνο που θέλω είναι να βρω την ευκαιρία και να της πω τη νοιώθω γι'αυτό το αξιοθαύμαστο πλάσμα!!Επίσης, είμαστε συμμαθητές και η κολλητής της (που ειναι φιλεναδα μου) μου είπε οτι με συμπαθεί πάρα πολύ και οτι έχω χιούμορ..και κατά την διάρκεια της σχολικής χρονιάς γελούσε και με κοιτούσε επίμονα μες την τάξη καθώς καθότανε αρκιβώς αριστέρα μου!Συνοψίζοντας, με πειράζει αρκετές φόρες χαμογελόντας και "πέφτοντας" ή ρίχνοτας με μιά στην πλάτη!!βαρύ χέρι η κοπελιά!!ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ <3<3Να αγιάσει το χέρι της!!

Σχετικά με εμένα :

παίζω κιθάρα,πάω κολύμπι, φοράω γυαλιά,είμαι λίγο χοντρούλης,εχω σπυράκια, πρωταθλητής σκακικού 2 φορές στο νησί μου ποδοσφαιριστής, όλα τα πτυχία των Αγγλικών εκτός Campbridge και η οικογένειά μου έχει χωρίσει.Γι'αυτο είμαι λίγο αντικοινωνικός αλλά προσπαθώ ρε παιδιά!:/Και μη λυπάστε για τίποτα!Έτσι είναι η ζωή!Τουλάχιστον έμαθα κάτι καλό απο την οικογένειά μου άσχετο εαν βίωνα δύσκολες καταστάσεις.Παρακαλώ πολύ βοηθήστε με και μην με παραμελήσετε.

Πάντα φιλικά,
TobiHEL.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,808 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 02:39, 11-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από TobiHEL
Καλημέρα παίδες!

Πρώτα απο όλα, είμαι 16 χρονών και με λένε Θανασάκη ή Σάκη.Χάρηκα

Τον τελευταίο καιρό εχω πραγματικά κατενθουσιαστεί με την αύρα και την ομορφιά που έχει μία κοπέλα.Λοιπόν, θέλω να κάνω κάτι μαζί της γιατί την εχω ερωτευτεί, ειλικρίνα ξενυχτώ για πάρτη της.Χρειάζομαι την βοήθειά σας παιδες!Το γρηγορότερο δυνατόν!Μιλάμε συχνά και μου απαντάει!Την ξέρω και μου έχει μιλήσει για τον πρώην της και έχω βάλει κάποιες φιλενάδες μου και μαθαίνω γι'αυτην!Το ευχάριστο;εχει ξενερώσει με τον πρώην της και πλέον κοιτάει μπροστά!Το δυσάρεστο:την απατούσε ταυτόχρονα ο "Καζανόβας"!Τώρα το μόνο που θέλω είναι να βρω την ευκαιρία και να της πω τη νοιώθω γι'αυτό το αξιοθαύμαστο πλάσμα!!Επίσης, είμαστε συμμαθητές και η κολλητής της (που ειναι φιλεναδα μου) μου είπε οτι με συμπαθεί πάρα πολύ και οτι έχω χιούμορ..και κατά την διάρκεια της σχολικής χρονιάς γελούσε και με κοιτούσε επίμονα μες την τάξη καθώς καθότανε αρκιβώς αριστέρα μου!Συνοψίζοντας, με πειράζει αρκετές φόρες χαμογελόντας και "πέφτοντας" ή ρίχνοτας με μιά στην πλάτη!!βαρύ χέρι η κοπελιά!!ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ <3<3Να αγιάσει το χέρι της!!

Σχετικά με εμένα :

παίζω κιθάρα,πάω κολύμπι, φοράω γυαλιά,είμαι λίγο χοντρούλης,εχω σπυράκια, πρωταθλητής σκακικού 2 φορές στο νησί μου ποδοσφαιριστής, όλα τα πτυχία των Αγγλικών εκτός Campbridge και η οικογένειά μου έχει χωρίσει.Γι'αυτο είμαι λίγο αντικοινωνικός αλλά προσπαθώ ρε παιδιά!:/Και μη λυπάστε για τίποτα!Έτσι είναι η ζωή!Τουλάχιστον έμαθα κάτι καλό απο την οικογένειά μου άσχετο εαν βίωνα δύσκολες καταστάσεις.Παρακαλώ πολύ βοηθήστε με και μην με παραμελήσετε.

Πάντα φιλικά,
TobiHEL.

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 02:44, 11-06-12:

Τον τελευταίο καιρό εχω πραγματικά κατενθουσιαστεί με την αύρα και την ομορφιά που έχει μία κοπέλα
Μηπως ρε φιλε εισαι ο Παπαδιαμαντης και θες την Μοσχουλα?

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,808 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 02:48, 11-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Μηπως ρε φιλε εισαι ο Παπαδιαμαντης και θες την Μοσχουλα?

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 06:41, 11-06-12:

Σχετικά με εμένα :

Αγγελία σε εφημερίδα ή βιογραφικό στο γραφείο συνοικεσίων.

Παράθεση

TobiHEL

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TobiHEL
Ο TobiHEL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O TobiHEL έγραψε στις 13:34, 11-06-12:

Χαχαχαχαχαχα!!Ρε παιδιά βοηθήστε λίγο!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

maria90 (Μαρια)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη maria90
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 292 μηνύματα.

H maria90 Δες τη θετική πλευρά της ζωής ;) έγραψε στις 13:36, 11-06-12:

απλα τα πραγματα της λες να βγειτε!!

Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,643 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:11, 19-06-12:

Τώρα το μόνο που θέλω είναι να βρω την ευκαιρία και να της πω τη νοιώθω γι'αυτό το αξιοθαύμαστο πλάσμα!!
Καλά χαλάρωσε.
Βγείτε πρώτα μια βόλτα, δείτε πώς είστε μαζί ... και θα έρθουν μόνα τους τα πράγματα. Watch out for the friendzone, though!

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 01:31, 19-06-12:

Όλοι περνάμε από το friendzone, το θέμα είναι να κάτσεις μέσα λιγότερο από 1 εβδομάδα γιατί μετά πρέπει να μπουσουλήσεις μέχρι την έξοδο, η οποία κάθε μέρα απομακρύνεται πιο γρήγορα απ' ό,τι την πλησιάζεις.

Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 00:17, 25-06-12:

Η γνώμη μου πάνω στο θέμα είναι απλή. Πρώτα, μαθαίνεις εάν θέλει κάποιον. Εάν θέλει, αναλόγως με τον χαρακτήρα της, ενεργείς. Εάν όχι, προσπαθείς να προσελκύσεις αυτήν και τις φίλες της. Η προσωπική μου συνταγή επιτυχίας είναι να βάζω τις φίλες της να της το λένε(και καλά χωρίς να το ξέρω ότι το είπαν) και να μαθαίνω την γνώμη της. Εάν "τσιμπάει", ορμάς. Την πλησιάζεις, την μαθαίνεις συνεχώς καλύτερα ώσπου φτάνει η μαγική στιγμή που της εκφράζεις τα συναισθήματα σου και της λες πόσο ωραία περνάς μαζί της.

Παράθεση

nimos96

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nimos96
Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O nimos96 έγραψε στις 14:31, 27-07-12:

Χαίρε κοινωνία του iSchool,
καταρχάς θέλω να ζητήσω συγνώμη αν η συζήτηση που ανοίγω έχει ξαναειπωθεί αλλά δεν βρήκα τίποτα παρόμοιο με αυτό που θέλω να σας πω-ρωτήσω. Γενικά είμαι ομιλιτκός τύπος με κοπέλες που ξέρω, αλλά γενικότερα είμαι νροπαλός με κοπέλες που δεν ξέρω και το θέμα είναι πως να μιλήσω σε κάποια που δεν ξέρω. Και εξηγώ: Μου αρέσει μια κοπέλα, φίλη του κολλητού μου, αλλά δεν την ξέρω ιδιαίτερα. Ο φίλος μου μου είπε να της μιλήσω και μετά μπορεί να κανονίσει και αυτός καμια έξοδο ή οτιδήποτε. Θέλω να της μιλήσω απο Facebook αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως να αρχίσω την συζήτηση, πως να την συνεχίσω και γενικά. Η κοπέλα αντιπαθεί τους "πέφτουλες" που δεν είμαι. Απλά το θέμα μου είναι ότι αν της μιλήσω μπορεί να φανεί ότι της την πέφτω. Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας: Πως να της αρχίσω την συζήτηση χωρίς να φανεί ότι της την πέφτω και έπειτα πως να την συνεχίσω; Η αλήθεια είναι πως κάθε αρχή και δύσκολη και ιδιαίτερα εδώ καθώς όλοι ξέρουμε πως οι κοπέλες δεν είναι πρόθυμες να συνεχίσουν την συζήτηση-πρέπει να το κάνεις εσύ. Ευχαριστώ προκαταβολικά και ελπίζω να έχω την συμπαράστασή σας και κάποια συμβουλή σας. Είναι ανάγκη την έχω δαγκώσηει γερά(την λαμαρίνα).

Παράθεση

hakuna matata23

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη hakuna matata23
H hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H hakuna matata23 έγραψε στις 14:41, 27-07-12:

Ασε το φβ!βγειτε εξω με με τον φιλο σου και την κοπελα και κανα 2 3 αλλους ετσι για ξεκαρφωμα..

Παράθεση

Eskl1nd (۞_۞)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eskl1nd
Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O Eskl1nd έγραψε στις 14:47, 27-07-12:

Μην κανεις τιποτα.......αν η γκομενα γουσταρει θα σου κ@**ει χωρις να κανεις τιποτα (θα μιλησει στο φιλο σου κτλ.)......ολα τα αλλα ειναι για αγαπουληδες! (το μονο που εχεις να κανεις ειναι να βγειτε μια παρεα ξανα και να της μιλησεις...απο εκει και περα ας πραξει αυτη! )

Παράθεση

gata_eisai

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gata_eisai
H gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Λάρισας . Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H gata_eisai έγραψε στις 14:49, 27-07-12:

κοιτα αφου εχεις το μεσο και μπορεις να την γνωρισεις πρωτα απ κοντα καντο!και αφου συναντηθειτε και βγειτε μερικες φορες μιλα της υστερα και απο το φβ..αν εχεις τροπο και σε παρει με καλο ματι απο την αρχη δεν θα σε θεωρησει πεφτουλα..αλλα μην φανεις και λιγουρης...

Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 378 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 15:09, 27-07-12:

Βαλε τον φιλο σου να κανονισει στην αρχη συναντηση και εαν δεν γινει τιποτα παρε το τηλεφωνο της και επιδιωξε να ξαναβρεθειτε και οι τρεις και να της στειλεις εσυ παραλληλα μηνυμα << αν και ειχα δουλεια ή εφευγα σε ταξιδι λεω να το καθυστερησω και σε περιμενω να ερθεις ή σε περιμενω να βρεθουμε κτλ>> δεν χρειαζεται να εισαι ειλικρινης βρες μια ιστορια ομως μιλα της στα ισα δειξε της οτι ενδιαφερεσαι και οτι την γουσταρεις αλλα με τροπο, το καλυτερο θα ειναι να της την πεσεις παντως γιατι μετα θα το μετανοιωσεις ετσι πανε αυτα τα πραγματα αλλα θελει τροπο ωστε να μην σε παρεξηγησει

Παράθεση

nimos96

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nimos96
Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O nimos96 έγραψε στις 17:49, 27-07-12:

Με την κοπέλα έχουμε μιλησει μια-δυο φορές όπου θα μου έλεγε πληροφορίες για άλλη κοπέλα. Έχει περάσει καιρός αλλά με θυμάται. Οκ θα μιλήσω με τον φίλο και θα του πω για συνάντηση έξω. Απλά αν δεν πετύχει πως κινούμαστε μετα? Παρεμπιπτόντως είμαι φίλος με την καλύτερη φίλη της και με συμπαθεί πολύ(η φίλη) μήπως αυτό βοηθήσει;

Παράθεση

Iratus

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 17:52, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από nimos96
Χαίρε κοινωνία του iSchool,
καταρχάς θέλω να ζητήσω συγνώμη αν η συζήτηση που ανοίγω έχει ξαναειπωθεί αλλά δεν βρήκα τίποτα παρόμοιο με αυτό που θέλω να σας πω-ρωτήσω. Γενικά είμαι ομιλιτκός τύπος με κοπέλες που ξέρω, αλλά γενικότερα είμαι νροπαλός με κοπέλες που δεν ξέρω και το θέμα είναι πως να μιλήσω σε κάποια που δεν ξέρω. Και εξηγώ: Μου αρέσει μια κοπέλα, φίλη του κολλητού μου, αλλά δεν την ξέρω ιδιαίτερα. Ο φίλος μου μου είπε να της μιλήσω και μετά μπορεί να κανονίσει και αυτός καμια έξοδο ή οτιδήποτε. Θέλω να της μιλήσω απο Facebook αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως να αρχίσω την συζήτηση, πως να την συνεχίσω και γενικά. Η κοπέλα αντιπαθεί τους "πέφτουλες" που δεν είμαι. Απλά το θέμα μου είναι ότι αν της μιλήσω μπορεί να φανεί ότι της την πέφτω. Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας: Πως να της αρχίσω την συζήτηση χωρίς να φανεί ότι της την πέφτω και έπειτα πως να την συνεχίσω; Η αλήθεια είναι πως κάθε αρχή και δύσκολη και ιδιαίτερα εδώ καθώς όλοι ξέρουμε πως οι κοπέλες δεν είναι πρόθυμες να συνεχίσουν την συζήτηση-πρέπει να το κάνεις εσύ. Ευχαριστώ προκαταβολικά και ελπίζω να έχω την συμπαράστασή σας και κάποια συμβουλή σας. Είναι ανάγκη την έχω δαγκώσηει γερά(την λαμαρίνα).
Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.

Παράθεση

Eskl1nd (۞_۞)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eskl1nd
Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O Eskl1nd έγραψε στις 17:55, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.
Να προσεξει μονο τη σειρα των λεξεων

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    TheLizardKing

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους