Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,166 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,872 μηνύματα σε 96,045 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 829 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολικά Ερωτηματολόγια

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 21:29, 01-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από metalmadness
Λοιπόν παιδιά έχω ένα μεγάλο θέμα με την εργασία της τεχνολογίας. Έχω επιλέξει να κανω μία περιγραφική έρευνα. Το πρόβλημα είναι ότι ενω είχα προγραματίσει να την κάνω μέσα στο Πάσχα έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και έσπασα και εγώ το χέρι μου, το δεξί. Έτσι δεν προλαβαίνω με τίποτα να την κάνω γιατί βγάζω το γύψο λίγο πρίν τις εξετάσεις ίσα ίσα για να γράψω.
Αυτό που θέλω να ζητήσω είναι αν θα μπορούσε κανένας να μου δόσει τη δικιά του με οποιοδήποτε θέμα. Δεν θέλω να δω καμία παυλίτσα στο τρίμηνο. Όποιος μπορει να τη στειλει σε αυτή τη διεύθυνση coolboarder1@live.com
Eυχαριστώ!
Υ.Γ. Δεν ειμαι καθόλου περίφανος που το ζητάω αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.
Στο ischool είναι “νόμος” να μην δίνονται έτοιμες εργασίες. Και με σπασμένο χέρι, στον υπολογιστή μπορείς να γράφεις. Γιατί κάποιος να σου χαρίσει τον κόπο του? Θυμήθηκες την εργασία την παραμονή που αρχίζουν τα σχολεία. Αν δεν παραδώσεις εργασία, δεν παίρνεις παύλα στο τετράμηνο, αλλά 01 για βαθμό γραπτού. Περαστικά σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

POVEPY

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη POVEPY
H POVEPY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H POVEPY έγραψε στις 21:37, 01-05-11:

ευχαριστώ πολύ! κανείς άλλος ??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bl@ck sw@n (Χρύσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Bl@ck sw@n
H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

H Bl@ck sw@n ~You will shine.~ έγραψε στις 21:54, 01-05-11:

1.Β
2.Α
3.Δ
4.Β
5.Α
6.Α
7.Α
8.Β
10.Α
11.Γ
12.Γ
13.Α
14.Β
15.Α
16.Α
17.Δ
18.Β
19.Γ
20.Β
21.Β

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,777 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:03, 01-05-11:

1.Β
2.Α
3.Β
4.Β
5.Β
6.Α
7.Α
8.Α
9.Α
11.Α
12.Α
13.Δ
14.Α
15.Β
16.Α
17.Γ
18.Β
19.Α
20.Β
21.Α

Παράθεση

Libertus

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Libertus
Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,431 μηνύματα.

O Libertus έγραψε στις 22:05, 01-05-11:

1.A
2.A
3.B
4.B
5.A
6.A
7.A
8.B
10.A
11.Γ
12.Γ
13.Δ
14.Α
15.Β
16.Α
17.Δ
18.Β
19.Γ
20.Α
21.Β

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,438 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 18:21, 02-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από POVEPY
Για σε όλους!! ....έκανα ένα ερωτηματολόγιο για το μάθημα της τεχνολογίας και θα ήθελα αν έχετε χρόνο να το απαντήσετε...

οι απαντησεις μου ειναι σε μαυρα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 08-07-12 στις 13:30. Αιτία: Προσθήκη Spoiler στην Παράθεση
Παράθεση

POVEPY

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη POVEPY
H POVEPY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H POVEPY έγραψε στις 20:59, 02-05-11:

Σας ευχαριστώ παιδιά!

Παράθεση

Δρ. Σπίτης

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δρ. Σπίτης
Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Δρ. Σπίτης Μόνιμα ερωτευμένος έγραψε στις 14:20, 09-05-11:

Αλήθεια, υπάρχει κανόνας που να απαγορεύει τη διακίνηση έτοιμων εργασιών; (από περιέργεια ρωτάω)

Πάντως εγώ τη δική μου (πειραματική, με θέμα "Η άνωση σε σχέση με τον όγκο των βυθισμένων σωμάτων και την πυκνότητα του ρευστού"), δε θα είχα πρόβλημα να τη δώσω σε όποιον χρειάζεται εργασία. Εξάλλου, την έχω αφήσει open source και licensed υπό την GNU GPL, που επιτρέπει αναδημοσίευση χωρίς να μνημονεύεται ο αρχικός contributor. (open knowledge και ξερό ψωμί)

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 23:24, 12-05-11:

1.Β
2.Β
3.Β
4.Β
5.Β
6.Α
7.Α
8.Β
10.Δ
11.Α
12.Β
13.Β
14.Α
15.Α
16.Α
17.Δ
18.Β
19.Ε
20.Β
21.Β

Παράθεση

giwrgoss32

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giwrgoss32
Ο giwrgoss32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O giwrgoss32 shit high and watch!! έγραψε στις 17:11, 22-06-11:

παιδια να σας ρωτησω..επειδη η κατασταση μου ειναι κρισιμη θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται βεβαια θεματα, τιτλοι εργασια δηλαδη για μια πειραματικη εργασια στη τεχνολογια ,την οποια πρεπει να παραδοσω τον Σεπτεμβρη... σας παρακαλω αν γινεται πειτε μου κανενα θεμα να γραψω γιατι ειμαι σε απογνωση ευχαριστω!!..

Παράθεση

maria7

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 17:29, 22-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από giwrgoss32
παιδια να σας ρωτησω..επειδη η κατασταση μου ειναι κρισιμη θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται βεβαια θεματα, τιτλοι εργασια δηλαδη για μια πειραματικη εργασια στη τεχνολογια ,την οποια πρεπει να παραδοσω τον Σεπτεμβρη... σας παρακαλω αν γινεται πειτε μου κανενα θεμα να γραψω γιατι ειμαι σε απογνωση ευχαριστω!!..
"Η επίδραση του εδαφικού pH στην ανάπτυξη των φυτών".Αυτό το θέμα είχα διαλέξει εγώ φέτος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bl@ck sw@n (Χρύσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Bl@ck sw@n
H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

H Bl@ck sw@n ~You will shine.~ έγραψε στις 17:36, 22-06-11:

Εγώ είχα διαλέξει Τηλεϊατρική!Πρωτότυπο μεν δύσκολο δε δεν θα το πολυπρότεινα!

Επίσης πολύ συχνό θέμα τουλάχιστον για την περιοχή μου είναι τα εργοστάσια.....Δηλαδή θερμοηλεκτρικά (κοινώς ΔΕΗ) ,υδροηλεκτρικά κ.λ.π.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giwrgoss32

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giwrgoss32
Ο giwrgoss32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O giwrgoss32 shit high and watch!! έγραψε στις 17:42, 22-06-11:

χμμμ... εγω επειδη μενω Κερατεα ,ολη την χρονια μας επριζαν με την χωματερη αλλα δεν μας εχουν βαλει κανενα συγκεκριμενο θεμα... εμενα τουλαχιστον μου ειπε η καθηγητρια να κανς η ενα πειραμα κ να το αναπτυξω στη εργασια η μια δημοσκοπηση...τεσπα εγω παντως διαλεξα το πειραμα και ενταξει τις τελευταιες 2 μερες ψανχω για ενα ευκολο θεμα..(να μην μου παρει και μερεσ να το τελειωσω xD )

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους