Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,362 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,292 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,040 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 18:32, 05-03-11:

Τι μαλακία να βλέπεις δίαιτες παντού γύρω κι εσύ να θες να πάρεις κιλά και να μη μπορείς.

Τουλάχιστον είμαι σταθερός(70), πολύ σημαντικό αν σκεφτούμε πως φέτος τρώω μόνο για να μην πεθάνω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NickTheGreek3 (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NickTheGreek3
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 355 μηνύματα.

O NickTheGreek3 έγραψε στις 18:57, 05-03-11:

Εγω τον Σεπτεμβριο ημουν 55 κιλα και τωρα ειμαι 63! Αλλα τα εβαλα επειδη επρεπε να τα βαλω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 20:12, 05-03-11:

Εγω γιατι εχασα και δεν εβαλα?
Θελω και εγω να βαλω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

danai-elpida (Δαναη-Ελπιδα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη danai-elpida
H Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 951 μηνύματα.

H danai-elpida έγραψε στις 20:17, 05-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Εγω γιατι εχασα και δεν εβαλα?
Θελω και εγω να βαλω
Να βρεθουμε βρε να σου δωσω κανα δυο τρια τεσσερα απο τα δικα μου ,μην πανε χαμενα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 20:20, 05-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από danai-elpida
Να βρεθουμε βρε να σου δωσω κανα δυο τρια τεσσερα απο τα δικα μου ,μην πανε χαμενα
+ 5 αν μπορεις!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,669 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:51, 05-03-11:

Θα σου δώσω και εγώ κάνα 3κιλο, οπότε με 8 κιλά θα' σαι οκ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 23:08, 05-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Θα σου δώσω και εγώ κάνα 3κιλο, οπότε με 8 κιλά θα' σαι οκ.
ok!
8 κιλά είναι αρκετά

Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,352 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 13:24, 06-03-11:

Για να είμαστε ακριβείς: ο τίτλος του θέματος πρέπει να διορθωθεί και αντί "πανελλήνιες και βάρος" πρέπει να γίνει "πανελλήνιες και μάζα".

Και για να απαντήσω στο θέμα: Από τον Σεπτέμβριο η μάζα του σώματος μου έχει αυξηθεί κατά Δm = 5kg, αλλά όλοι μου λένε ότι "μου πάει".

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιλιαδα (Soledad)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιλιαδα
H Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Ιλιαδα έγραψε στις 13:39, 06-03-11:

και εγώ έχω πάρει κιλά από 60 π είμουν τώρα είμαι 64 και θέλω αυτά τα 4 παραπάνω να τα χάσω ιδικά τώρα που έχω αρχίσει να πηγενω στίβο αλλά μου φαίνετε πως αντί να τα χάσω με τν άθληση θα πάρω κι'αλλά γτ κάθε μέρα μετά τν προπόνηση πινάω πολύ και δεν αντιστεκόμε με τίποτα
heeeeeeeeeeeep

Παράθεση

Diana Fire (Τίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Diana Fire
H Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Diana Fire έγραψε στις 16:45, 06-03-11:

Εγώ λόγω υπερβολικού άγχους για τις Πανελλήνιες έχασα κοντά 10 κιλά..Εχω ακούσει πως άλλοι βάζουν άλλοι χάνουν..Εξαρτάται το άτομο..Παντως για όσους έβαλαν don't worry 2 μήνες έμειναν και μετά τελειώνουν οι εξετάσεις αρχίζουν μπανάκια κτλ. και τα χάνεις

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 22:38, 12-03-11:

εγω,με το προσχημα τον πανελληνιων τρωω ο,τι βλακεια μου κανει κεφι...αλλα εχω παρει μονο 2 κιλα ως τωρα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

makis2424

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη makis2424
Ο makis2424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O makis2424 έγραψε στις 12:38, 03-05-11:

φιλοι μ εγω ετρωγα ολη μερα αλλα επαιζα μπαλα και ημουν σταθερος στα 65 με 67 το πολυ....Φετος που σταματησα εχω περασει τα 80.... Καλοκαιρι ομως ερχεται και θα τα χασουμε!

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 12:41, 03-05-11:

Τελειώνουν οι Πανελλήνιες και ούτε ένα κιλό δεν έχω πάρει.
Μάλλον το'χει η μοίρα μου να μείνω κολλημένη στα 47.

Παράθεση

ShatteredIce

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 12:59, 03-05-11:

εγώ πέρυσι που έδινα, όχι μόνο δεν πήρα αλλά έχασα 3.. με το διάβασμα μου κόβεται τελείως η όρεξη.

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 13:33, 03-05-11:

Πέρυσι που έδινα για πρώτη φορά πήρα κιλά.Έφτασα δηλαδή σε έναν αριθμό πρώτη φορά στη ζωή μου :p
Το καλοκαίρι έχασα μερικά.Τώρα που ξαναδίνω πάλι έχω πάρει κάποια αλλά δεν ξεπέρασα τον περσινό αριθμό ευτυχώς.Θα γινόταν κι αυτό αλλά σε κάποιες φάσεις μέσα στη χρονιά πρόσεξα.Σε 20 μέρες όμως αρχίζω διατροφή :p
Βασικά νομίζω τον έχω καστρέψει τον εαυτό μου :p Χάνω-παίρνω.Not good.

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 15:34, 06-05-11:

Πέρυσι, που έδωσα για πρώτη φορά Πανελλήνιες έχασα πολλά κιλά. Στην αρχή της χρονιάς ήμουν 59 [βάρος φυσιολογικό για το 1.70 ύψος μου] και στο τέλος 43-45.
Φέτος έχω βάλει κάποια κιλά, τώρα είμαι γύρω στα 57-60. Μετά τις Πανελλήνιες αρχίζω συστηματική άσκηση και διατροφή για να φτάσω 47-50.

Παράθεση

spakon (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spakon
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O spakon έγραψε στις 10:58, 12-06-11:

Εγώ, υπέρβαρο άτομο απο μωρό, πάντα δυσκολευόμουν να χάσω κιλά. Έλα που φέτος με το πολύ διάβασμα και την αναγκαστική προπόνηση για τα αθληματα στις στρατιωτικές, έχασα 2 τάλιρα κιλά και έγινα φυσιολογικός!

Παράθεση

Yannis92

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Yannis92
Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Λάρισας (Καρδίτσα) . Έχει γράψει 320 μηνύματα.

O Yannis92 Tick tock! time flies... έγραψε στις 11:05, 12-06-11:

Εγω αρχισα γυμναστηριο περυσι το καλοκαιρι και δε σκεφτηκα ουτε στιγμη να το σταματησω....Ακομη και τις τελευταιες μερες που γραφαμε πηγαινα...Τα παιδια που αθλουνται καλυτερευουν τις εγκεφαλικες τους ικανοτητες πραγμα που βοηθαει φυσικα και στα μαθηματα...Εγω αισθανθηκα οτι με βοηθησε παρα πολυ !

Παράθεση

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη παναγιωτης_21
Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O παναγιωτης_21 έγραψε στις 11:22, 12-06-11:

Εγώ δεν πήρα 1 ή 2 κιλά αλλά 18 >.> απο 65 kιλά που ήμουν το καλοκαίρι, έφτασα αισίως τα 83 στις πανελλήνιες. Από τα οποία έχω χάσει τα 4 διότι ξεκίνησα εντατική γυμναστική.

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,437 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 11:22, 12-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από spakon
Εγώ, υπέρβαρο άτομο απο μωρό, πάντα δυσκολευόμουν να χάσω κιλά. Έλα που φέτος με το πολύ διάβασμα και την αναγκαστική προπόνηση για τα αθληματα στις στρατιωτικές, έχασα 2 τάλιρα κιλά και έγινα φυσιολογικός!
Γυμναστικη για τις στρατιωτικες εκανες μονος σου η πηγες σε αυτα τα γυμναστηρια που ειναι ειδικα για το στρατο και την αστυνομια;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,669 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 11:25, 12-06-11:

Εγώ πήρα 6 συνολικά. Από 50, 56.
Τώρα έχω χάσει 2-3, ας τα χάσω όλα να ησυχάσω -.-'

Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 11:33, 12-06-11:

Εγώ συνολικά πήρα 5 κιλά . Από 70 το Σεπτέμβριο 73 το Μάρτιο και το Μάιο 75 .

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 12:00, 12-06-11:

εγω -δυτυχως- πηρα 14
90----->104

Παράθεση

petrosod

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη petrosod
Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O petrosod έγραψε στις 12:36, 12-06-11:

εγω απο εκει που ημουν 1.70 και 55 κιλα πρωτη λυκειου αρχισα να παχαινω απο καλοκαιρι και στην β λυκειου εφτασα να ειμαι 1.75 και 80 κιλα μετα στην τριτη λυκειου μεχρι τα χριστουγεννα ημουν 1.80 αλλα 87 κιλα και τοτε μετα απο αυτο το ρεκορ αρχισα να αδυνατιζω και εφτασα 75 κιλα αλλα μεσα στις πανελληνιες ξαναπηρα και πηγα 77...αλλα συγκριτικα εχω χασει απο την αρχη της τριτης λυκειου 5 κιλα...αντε να χασω και αλλα 7 αλλα βαριεμαι να κανω οτιδηποτε...

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,181 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 22:11, 12-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από petrosod
εγω απο εκει που ημουν 1.70 και 55 κιλα πρωτη λυκειου αρχισα να παχαινω απο καλοκαιρι και στην β λυκειου εφτασα να ειμαι 1.75 και 80 κιλα μετα στην τριτη λυκειου μεχρι τα χριστουγεννα ημουν 1.80 αλλα 87 κιλα και τοτε μετα απο αυτο το ρεκορ αρχισα να αδυνατιζω και εφτασα 75 κιλα αλλα μεσα στις πανελληνιες ξαναπηρα και πηγα 77...αλλα συγκριτικα εχω χασει απο την αρχη της τριτης λυκειου 5 κιλα...αντε να χασω και αλλα 7 αλλα βαριεμαι να κανω οτιδηποτε...
Γυμναστικούλα.

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 22:16, 12-06-11:

εγω πηρα μολις 3 κιλα!! !απο 73......76

Παράθεση

EleNouzZz

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη EleNouzZz
H EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H EleNouzZz έγραψε στις 22:29, 12-06-11:

περσυ τον ιουλιο ημουν 60 κιλα!
μολις τελειωσα ζυγιστηκα και επαθα σοκ! 69!!!
βεβαια ξεκινησα αμεσως διαιτα και τωρα ειμαι 67

Παράθεση

shushu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη shushu
H shushu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H shushu έγραψε στις 22:36, 12-06-11:

εγώ πήρα 10.....ήμουν 52 και τώρα είμαι 62....ελπίζω να τα χάσω( 3 τον Ιούνιο ,3 τον Ιούλιο , 3 τον Αύγουστο και 1 τον Σεπτέμβριο) καλό πρόγραμμα, εεε?
να δούμε κατά πόσο θα το τηρήσω γιατί μέχρι τώρα τζίφος!!

Παράθεση

kou_nikos (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kou_nikos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O kou_nikos έγραψε στις 23:29, 12-06-11:

Πριν να αρχισω τα φροντιστηρια για τις πανελλαδικες ήμουν 87 κιλά και 1,88 ύψος ..
Μετά τις πανελλαδικές που έκανα κάτι ιατρικές εξετάσεις ήμουν 100 κιλά (τώρα έφτασα στα 97 με διατροφή + γυμναστική) και 1,90 ύψος (έβαλα και 2 πόντους)

Οι λόγοι που έβαλα αυτά τα 13 κιλά είναι:

1. Έλλειψη γυμναστικής. Βιδωμένος όλη μέρα στην καρέκλα και δεν κουνούσα ούτε χέρια , ούτε πόδια. Η μόνη γυμναστική που έκανα ήταν να πάω και να'ρθω με τα πόδια στο σχολείο.
  2. Μάσα - μάσα - μάσα .... Φαί μέχρι τελικής πτώσεως. Καμία αυτοσυγκράτηση. Δύο πιάτα το μεσημέρι , ένα πιάτο το βράδυ και γλυκά (απο σοκολάτες μέχρι τούρτες)
  3. Ψυχολογικοί παράγοντες. Ειδικά όταν πλησίαζαν οι εξετάσεις έτρωγα χωρίς να το καταλάβω ό,τι έβλεπα μπροστά μου. Δεν με ένοιαζε τί θα έτρωγα , αρκεί να έτρωγα κάτι. Όλα αυτά είναι αποτέλεσμα της νευρικότητας που όλοι έχουμε πριν τις εξετάσεις.
Πιστεύω οτι με τους ρυθμούς που έβαζα κιλά , αν δεν είχε μεσολαβήσει η 7ήμερη στην Βαρκελώνη θα είχα βάλει 20 κιλά. Ευτυχώς που πήγα εκεί και μας τάιζαν οι Ισπανοί ό,τι μαλακία είχαν και μου είχε κοπεί η όρεξη.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,181 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 01:15, 13-06-11:

Έτσι γίνεται ρε παιδιά. Οι περισσότεροι και περισσότερες στις πανελλήνιες βάζουν 5-10 κιλά. Με λίγη γυμναστικούλα και προσεκτική διατροφή όλα διορθώνονται.

Παράθεση

domenico

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη domenico
Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O domenico έγραψε στις 01:47, 13-06-11:

εγώ έβαλα επτά... τον μάρτιο ήμουν επτά κιλά περισσότερα απο ότι τον αύγουστο... Όμως ξεκίνησα να τρώω λιγότερα έχασα τα πέντε από τα επτά μέχρι τα μέσα απριλίου και από τότε δεν τα έχω ξαναβάλει... κουράγιο παιδιά, κιλά είναι, γυμναστικούλα, διατροφή και χάθηκαν!!!

Παράθεση

Φοιτητής

H Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 951 μηνύματα.

H danai-elpida έγραψε στις 09:35, 13-06-11:

Ετρωγα ασυστολα ολη αυτη την αποφραδα περιοδο. Δεν τολμουσα να ανεβω στη ζυγαρια, οταν πια φτασαμε 2 βδομαδες πριν τις πανελληνιες δεν μουκανε κανενα παντελονι (φοραγα μονο φορμες Μαυρες) Τωρα ειμαι σε διαιτα ,γυμναστικη κλπ.,εχω χασει 5 κιλα (ειχα παρει 16) κ συνεχιζω ακαθεκτη

Παράθεση

tzenaki93

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη tzenaki93
H tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H tzenaki93 έγραψε στις 10:45, 13-06-11:

Εγώ είχα χάσει πέρυσι 13 κιλά και όταν άκουγα ότι στην Γ' λυκείου όλοι βάζουν κιλά είχα ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ....έλεγα όμως ότι αφού είχα συνηθίσει στη διατροφή δεν θα έβαζα...και παρότι είμαι άνθρωπος που λατρεύει το φαί και θα παρατούσα τα πάντα για έναν γύρο ή για μια σοκολατίνα τα κατάφερα και μέχρι τον Ιανουάριο δεν είχα βάλει ούτε 100 γραμμάρια ενώ όλες μου οι φίλες είχαν βάλει ήδη 5 κιλά!Από τα μέσα Ιανουαρίου μέχρι να τελειώσουν οι Πανελλήνιες έβαλα 3,5 κιλά...και εκεί που ονειρευόμουν ότι θα αρχίσω εντατικά γυμναστήριο μου παρουσιάστηκε ένα μικρό πρόβλημα υγείας και δεν μπορώ να γυμναστώ καθόλου...παρ'ολα αυτά κατάφερα να χάζω 1 μόνο κιλό!

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,839 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 11:15, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από tzenaki93
Εγώ είχα χάσει πέρυσι 13 κιλά και όταν άκουγα ότι στην Γ' λυκείου όλοι βάζουν κιλά είχα ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ....έλεγα όμως ότι αφού είχα συνηθίσει στη διατροφή δεν θα έβαζα...και παρότι είμαι άνθρωπος που λατρεύει το φαί και θα παρατούσα τα πάντα για έναν γύρο ή για μια σοκολατίνα τα κατάφερα και μέχρι τον Ιανουάριο δεν είχα βάλει ούτε 100 γραμμάρια ενώ όλες μου οι φίλες είχαν βάλει ήδη 5 κιλά!Από τα μέσα Ιανουαρίου μέχρι να τελειώσουν οι Πανελλήνιες έβαλα 3,5 κιλά...και εκεί που ονειρευόμουν ότι θα αρχίσω εντατικά γυμναστήριο μου παρουσιάστηκε ένα μικρό πρόβλημα υγείας και δεν μπορώ να γυμναστώ καθόλου...παρ'ολα αυτά κατάφερα να χάζω 1 μόνο κιλό!
ο.Ο
Πέρασες από Πανελλήνιες και έβαλες μόνο 3,5 κιλά,ενώ λατρεύεις και το φαγητό?
Σου αξίζουν συγχαρητήρια!

Σε πόσο καιρό είχες χάσει τα 13 κιλά ακριβώς?

Παράθεση

Mr strange

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr strange
Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε στις 13:52, 13-06-11:

απο 75 που ημουν πηγα 85.. κα εχω υψος 1.86 :/

Παράθεση

Φοιτητής

H danai-elpida έγραψε στις 14:01, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από tzenaki93
3,5 κιλα . Τιποτα! Τι να πω κ εγω?

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 17:01, 13-06-11:

Κατά τη διάρκεια του έτους έτρωγα κανονικά, αλλά περπατούσα πάρα πολύ και συνέχιζα κανονικά τον χορό, οπότε δεν άλλαξε καθόλου το βάρος μου. Τη 1,5 εβδομάδα των πανελλαδικών όμως από το άγχος δεν κατέβαινε μπουκιά, τίποτα όμως, και έχασα κάπου στα 2,5kg, δεν τόλμησα να ανέβω στη ζυγαριά, για να μη με πιάσει κατάθλιψη. Ευτυχώς τα πήρα αμέσως μετά το τέλος των εξετάσεων πίσω.

Παράθεση

tzenaki93

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη tzenaki93
H tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H tzenaki93 έγραψε στις 20:19, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
ο.Ο
Πέρασες από Πανελλήνιες και έβαλες μόνο 3,5 κιλά,ενώ λατρεύεις και το φαγητό?
Σου αξίζουν συγχαρητήρια!

Σε πόσο καιρό είχες χάσει τα 13 κιλά ακριβώς?
Χαχαχα...και εγώ είμαι λίγο περήφανη γι αυτό!σε έξι μήνες τα έχασα και άλλους έξι μήνες τα διατήρησα ακριβώς!(για μένα αυτός είναι ο άθλος)

Αρχική Δημοσίευση από danai-elpida
3,5 κιλα . Τιποτα! Τι να πω κ εγω?
Δεν κατεβαίνουν όμως....Και δυστυχώς φαίνονται αρκετά!Και χωρίς γυμναστική δεν θα φύγουν ποτέ!

Παράθεση

erilesg

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erilesg
H erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 351 μηνύματα.

H erilesg έγραψε στις 01:28, 14-06-11:

Εγω και τις 2 χρονιες που εδωσα πανελλαδικες πηρα συνολικα 9 κιλα
περσι το καλοκαιρι απο το πολυ περπατημα και ε3αιτιας οτι ετρωγα μονο μια φορα την μερα γιατι δουλευα και ελειπα απο το σπιτι εχασα 5 κιλα.
Φετος αφου εβαλα σταδιακα τα κιλα που ειχα χασει αφρατεψα εντελως απο το κα9ισιο και εφαγα ειλικρινα τοσοοοο ωστε να μην μπορω να σταματισω την μασα!!!
Ειλικρινα αν δν ειχα καλο μεταβολισμο 9α ειχα βαλει πανω απο 19 κιλα!!
Το ερωτημα ομως ειναι τωρα τι κανω??????
3επατωνομαι στα γυμναστηρια και βαζω κλειδαρια στο ψυγειο???
δεν νομιζω να πιανει!!!

Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 03:01, 14-06-11:

Εγω παιδιά , έχασα κιλά (και πολλά μάλιστα)

Παράθεση

vickie13 (Βίκυ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vickie13
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H vickie13 έγραψε στις 03:28, 14-06-11:

Εγω 4-5 κιλα πρεπει να πηρα.δεν ανεβαινα ομως σε ζυγαρια.Κατα τη διαρκεια της χρονιας ειχα καποιες αυ3ομειωσεις στο βαρος μου.Τον τελαυταιο μηνα πριν τις πανελληνιες αρχισα να τρωω πολυ αλλα ευτυχως τα εχασα αμαεσως μετα το τελος των πανελληνιων!

Παράθεση

Φοιτητής

H danai-elpida έγραψε στις 08:39, 14-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Εγω παιδιά , έχασα κιλά (και πολλά μάλιστα)
Σε ζηλευω τρελά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Μάτθα45561

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Μάτθα45561
H Μάτθα45561 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Μάτθα45561 έγραψε στις 17:54, 14-06-11:

Εγώ πήρα 3-4 κιλά.Σίγουρα έφταιγε το άγχος και έλλειψη άσκησης.Τώρα τα χάνω σιγά σιγά.

Παράθεση

fifitsa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη fifitsa
H fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H fifitsa έγραψε στις 18:05, 14-06-11:

εγω πηρα 4-5 και μπορω να πω πως ειναι λιγα σε σχεση με το ποσο ετρωγα καθημερινα (ιδιαιτερα για τα γλυκα....... )

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,190 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 19:47, 17-06-11:

εγω πηρα γυρω στα 6..παντα αθλουμουν ωρες αλλα αυτη η χρονια ηταν ηδη βασανιστηριο..αλλα ενταξει ηδη εχω καψει 2 κιλα λιπος και ετσι θα συνεχιστει το καλοκαιρι

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 19:55, 17-06-11:

εγω εμεινα σταθερος στα κιλα μου

Παράθεση

funny_girl!

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη funny_girl!
H funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H funny_girl! έγραψε στις 20:34, 17-06-11:

εγω αν και η ζυγαρια με δειχνει 2 κιλα πανω φαινομαι σαν φουσκα τωρα..ειναι σαν να εβαλα 7 κιλα

Παράθεση

spakon (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spakon
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O spakon έγραψε στις 12:51, 22-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Γυμναστικη για τις στρατιωτικες εκανες μονος σου η πηγες σε αυτα τα γυμναστηρια που ειναι ειδικα για το στρατο και την αστυνομια;
Aπό Μάρτιο έκανα προπόνηση σε στίβο, αλλά τα κιλά τα χασα σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς, με τρέξιμο που έκανα μόνος μου.

Παράθεση

Κωνσταντίνα Σα.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνα Σα.
H Κωνσταντίνα Σα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Κωνσταντίνα Σα. τα λόγια είναι φτηνά,αν δν είναι αληθινά έγραψε στις 06:59, 19-08-11:

κι εγω εβαλα δυστυχως 7 κιλα :/ ευτυχώς εχασα τα 5 και παμε για τα αλλα 2

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 12:04, 19-08-11:

εγω πηρα καμια 10αρια ισως και λιγα παραπανω....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους