Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,356 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,135 μηνύματα σε 96,238 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 662 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες από ΕΠΑΛ

wolfyx5

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη wolfyx5
Ο wolfyx5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O wolfyx5 έγραψε στις 11:42, 27-12-11:

Επειδη ειχα αλλα σχεδια για το μελλον οταν ημουν στο λυκειο δεν πηγα για πανελληνιες και απο τοτε περασε ενας χρονος. Τωρα θελω να δωσω πανελληνιεςς για να περασω σε καπια στρατιωτικη σχολη υπαψιωματικων η στο Α.Ε.Ν. εμπορικο ναυτικο αλλα δεν κσερω τιποτα απο το τη χρεαζεσαι να κανεις ωποτε εχω καπιες ερωτησεις.

1)Εγω ειμουν στο επαλ στην ειδικοτητα πληροφορικης(συστηματα υποστιρικσης κ.λ.π.). Σε ποια ομαδα ειμαι??

2) Ποια ειναι ακριβως τα μαθηματα για αυτη την ομαδα που πρεπει να δωσω για να περασω?

3)Τι ακριβως πρεπει να κανω για να γραφτω στεις παννεληνιες??Υπαρχει καποια οριακη ημερωμινια εγγραφης μεχρι τον μαιο??

4)Πως ακριβως υπολογιζονται οι βαθμοι και που ακριβως μπορω να βρω τους βαθμους που χρεαζεσαι για Χ σχολη??Υπαρχει καποια λιστα με ολες τεις σχολες και τη βαθμολογια που χρεαζεσαι για να μπεις??

ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 958 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 22:11, 29-12-11:

1. Ομάδα εσύ επιλέγεις στην Γ' τάξη (νομίζω).

2. Οι σχολές της Α' ομάδας είναι αυτές:

Απ' την οποία εξετάζεσαι στα κάτωθι μαθήματα:

• ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
  • ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
  • ΔΥΟ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ & ΔΙΚΤΥΑ)
3. Δεν γνωρίζω. Κάνε μία ερώτηση στον διευθυντή του σχολείου.

4. Για τον υπολογισμό μορίων, διάβασε εδώ.
Για τα μόρια της σχολής, κάνε ένα απλό search στο google, για να δεις πού κυμαίνονται οι βάσεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria007

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maria007
H maria007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H maria007 έγραψε στις 00:26, 06-03-12:

Παιδιά να ρωτήσω ξέρετε αν τελειωσαν τα μηχανογραφικα? και αν οχι μεχρι πότε είναι?

Παράθεση

DOINA

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DOINA
H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 01:04, 06-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfyx5
Επειδη ειχα αλλα σχεδια για το μελλον οταν ημουν στο λυκειο δεν πηγα για πανελληνιες και απο τοτε περασε ενας χρονος. Τωρα θελω να δωσω πανελληνιεςς για να περασω σε καπια στρατιωτικη σχολη υπαψιωματικων η στο Α.Ε.Ν. εμπορικο ναυτικο αλλα δεν κσερω τιποτα απο το τη χρεαζεσαι να κανεις ωποτε εχω καπιες ερωτησεις.

1)Εγω ειμουν στο επαλ στην ειδικοτητα πληροφορικης(συστηματα υποστιρικσης κ.λ.π.). Σε ποια ομαδα ειμαι??

2) Ποια ειναι ακριβως τα μαθηματα για αυτη την ομαδα που πρεπει να δωσω για να περασω?

3)Τι ακριβως πρεπει να κανω για να γραφτω στεις παννεληνιες??Υπαρχει καποια οριακη ημερωμινια εγγραφης μεχρι τον μαιο??

4)Πως ακριβως υπολογιζονται οι βαθμοι και που ακριβως μπορω να βρω τους βαθμους που χρεαζεσαι για Χ σχολη??Υπαρχει καποια λιστα με ολες τεις σχολες και τη βαθμολογια που χρεαζεσαι για να μπεις??

ευχαριστω

Χωρις καμια κακια ή επιθεση,προσπαθησε αρχικα να βελτιωσεις την ορθογραφια σου !!

1),2) την ομαδα την επιλεγεις εσυ στην Γ ) Α-ΟΜΑΔΑ (4 ΜΑΘΗΜΑΤΑ) => ΜΟΝΟ ΤΕΙ β-ΟΜΑΔΑ (6 ΜΑΘΗΜΑΤΑ) => ΑΕΙ+ΤΕΙ
3) Πολλα δεν γνωριζω ομως αν δεν κανω λαθος για φετος ηταν μεχρι τις 28 Φεβρουαριου !
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ...

Παράθεση

DOINA

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DOINA
H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 01:07, 06-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από maria007
Παιδιά να ρωτήσω ξέρετε αν τελειωσαν τα μηχανογραφικα? και αν οχι μεχρι πότε είναι?
Μαλλον θα εννοεις τις Αιτησεις για συμμετοχη στις Πανελλαδικες Εξετασεις(μεχρι 28 Φεβρουαριου ηταν) γιατι Τα μηχανογραφικα δεν εχουν ερθει ακομη !!

Παράθεση

IfigeneiAGou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη IfigeneiAGou
H IfigeneiAGou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H IfigeneiAGou έγραψε στις 03:34, 18-03-17:

Καλησπερα σας. Ειμαι καινουρια εδω φετος θα δωσω πανελληνιες απο επαλ. Θελω να κανω 2 ερωτησεις και οποιος ξερει και μπορει να μου απαντησει. 1ον αν περασω σε καποιο τει μου ειπαν πως μετα απο 1 χρονο φοιτησης μπορω να δωσω κατατακτηριες σε αλλη σχολη και 2ον αν δεν γινεται αυτο μολις τελειωσω το οποιο τει και παρω το πτυχιο μου, μπορω να δωσω τοτε κατατακτηριες αλλα σε αλλη σχολη?? Δηλαδη, να μην εχει καμια σχεση η μια σχολη με την αλλη? Γενικως ειμαι απογοητευμενη γιατι ηθελα μαιευτικη και απο πληροφορικη που ειμαι δεν. Αυτο που θελω να πετυχω λοιπον ειναι μεσα απο καποια αλλη σχολη μετεπειτα να περασω εκει που θελω επιτελους. Ειμαι 27 και νομιζω δε με παιρνει να παω ξανα β' λυκειου στον τομεα υγειας και προνειας. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Evcathy
H Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Evcathy έγραψε στις 13:51, 18-03-17:

Ένας απόφοιτος μπορεί να δώσει πανελληνιες με άλλη ειδικότητα. Κατατακτήριες μπορει να δώσει ο οποιοσδήποτε κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ και ΤΕΙ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους