Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,362 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,288 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 809 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Λύσεις ασκήσεων γερμανικών

akisgeo2003

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη akisgeo2003
Ο akisgeo2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O akisgeo2003 έγραψε στις 19:30, 19-02-17:

an mporei kapoios tis lyseis twn hv tou 7 ews 10 . ta exw kanei apla thelw prin ta teliwsw na bebaiwthw gia tis apanthseis mou
eyxaristw poly ek twn proterwn
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mariaanastasia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariaanastasia
H mariaanastasia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H mariaanastasia έγραψε στις 17:57, 14-03-17:

Μπορεί κάποιος να μου στείλει από το projekt b2 τις απαντήσεις του 5 και του 6 ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

d2615

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη d2615
H d2615 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H d2615 έγραψε στις 18:51, 16-03-17:

Εχει κανει κανεις το station b2 ;
Παράθεση

Giorgakis12

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgakis12
Ο Giorgakis12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Giorgakis12 έγραψε στις 09:43, 01-04-17:

Μπορεί κάποιος να μου στείλει φοτο σε E mail: giofat@hotmail.gr τις λύσεις του Β2-Tests new zur Vorbereitung auf die OSD-Prfufung Mittelstufe Deutsch υπάρχουν στις τελευταίες σελίδες του βιβλίου
Παράθεση

Skiouros112

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Skiouros112
Ο Skiouros112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Skiouros112 έγραψε στις 20:35, 21-04-17:

Γειά σας. Θέλω τις απαντήσεις του βιβλίου Zertifikat B1 neυ από ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΡΜΠΑΤΟΣ. Εχω δει κι άλλα ποστ με απαντήσεις αλλά δεν ταιριάζουν με το βιβλίο. Εννοώ βλέπω σε κάποιους το πρώτο τεστ να γράφει 1:α ενώ όλα τα κείμενα ξεκινάνε με richtig falshc. Θέλω όλες τις απαντήσεις πλσ. Η όσες μπορείτε. Ολες εκτώς το τεστ 1 και το ακουστικό του 2

Γειααα τα βρηκες? Και εγώ τις θέλω. Κάνω και εγώ μόνος και είναι πολύ δύσκολα. Πλς απαντά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Skiouros112 : 21-04-17 στις 20:35. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Maliaa34

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maliaa34
H Maliaa34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Maliaa34 έγραψε στις 15:00, 27-04-17:

Μπορεί κάποιος να μου στείλει τις λύσεις των κειμένων και των ακουστικών του modeltest 5 και 6 από το project b2 ; είναι για επαλήθευση και όχι για αντιγραφή
Παράθεση

Θεοδώρα ΚΛτ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Θεοδώρα ΚΛτ
H Θεοδώρα ΚΛτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Θεοδώρα ΚΛτ έγραψε στις 18:03, 22-05-17:

Εχει κανεις τισ απαντησεις του werkstatt b1?
Παράθεση

thodoris77

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη thodoris77
Ο thodoris77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O thodoris77 έγραψε στις 11:31, 23-08-17:

Καλημερα. Κανω μονος μου το projekt b2 του καραμπατου και Χρειαζομαι τις απαντησεις των κεφαλαιων 4-5-6, 13 και 15. Αν μπορει ας τις ανεβασει καποιος Ευχαριστω εκ των προτερων!
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Supervisor

Το avatar του χρήστη klean
Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,700 μηνύματα.

O klean έγραψε στις 11:33, 23-08-17:

Αν έχει κάποιος απαντήσεις για το Module B1 του Βλάχου αν μπορεί να μου στείλει πμ.
Παράθεση

johny_02 (John-John)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη johny_02
Ο John-John αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O johny_02 έγραψε στις 14:15, 23-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από thodoris77
Καλημερα. Κανω μονος μου το projekt b2 του καραμπατου και Χρειαζομαι τις απαντησεις των κεφαλαιων 4-5-6, 13 και 15. Αν μπορει ας τις ανεβασει καποιος Ευχαριστω εκ των προτερων!
Έχω του 4, 5, 6. Θες τα κείμενα μονο; Του 13 θα το χω μετά τις 6 το απόγευμα
Παράθεση

thodoris77

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη thodoris77
Ο thodoris77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O thodoris77 έγραψε στις 14:22, 23-08-17:

Και τα ακουστικά αν σου είναι εύκολο. Μπορώ να σου στείλω και ιμειλ να μου τα στείλεις σε φωτογραφίες αν δεν έχεις χρόνο να τα γράψεις
Παράθεση

jmknsb

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jmknsb
Ο jmknsb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O jmknsb έγραψε στις 18:16, 29-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από johny_02
Έχω του 4, 5, 6. Θες τα κείμενα μονο; Του 13 θα το χω μετά τις 6 το απόγευμα
Καλησπέρα στείλε μου αν μπορείς τις απαντήσεις 13-15 όλα εκτός από ακουστικό
Παράθεση

gothboy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gothboy
H gothboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H gothboy έγραψε στις 18:33, 29-08-17:

Γειά σας. Μπορεί κάποιος να στείλει τις απαντηήεις των κειμένων από το κεφάλαιο 5 του Project B2 του Καραμπάτου; Αν σας βολεύει πιο πολύ σε email, μπορώ να σας το στείλω.
Παράθεση

jmknsb

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jmknsb
Ο jmknsb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O jmknsb έγραψε στις 09:56, 23-10-17:

Καλημέρα...ξαναδίνω β1 και κάνω μόνος μου τα τεστ από το βιβλίο module b1! έχει κανείς να μου δώσει τις απαντήσεις για έλεγχο?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Chara1438, jmknsb

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους