Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,293 εγγεγραμμένα μέλη και 3,040,305 μηνύματα σε 92,446 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 758 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Stickerbush

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Stickerbush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 431 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 23:04, 23-08-16:

Chris αν η βάση της Ιατρικής Αλεξανδρούπολης ειναι 20-30 μόρια πάνω από την εκτίμηση σου (ανώτατο όριο), πόσο θα προεβλεπες το Βιολογικο ΑΠΘ; απαντά και σε pm αν θες, απαντα για να μπορεσω να κοιμηθώ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panosedessa
Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 459 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε στις 23:04, 23-08-16:

εγω παντως εδωσα εκτιμη ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΠΘ 16000
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,700 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 23:06, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από myrto 18676
Μολαταύτα Παρά ταύτα φτάσαμε στο Δια ταύτα.
Χρήστο καλησπέρα,
Ισχύει η πληροφόρηση της Nikhon;
Ευχαριστώ.
Να μυρίσω τα νύχια μου; Θα φανεί αύριο.
Εγώ αμφιβάλλω πάντως.

Ν.Χ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ν.Χ.
Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Ν.Χ. έγραψε στις 23:08, 23-08-16:

Μολαταύτα Παρά ταύτα φτάσαμε στο Δια ταύτα.
Χρήστο καλησπέρα,
Ισχύει η πληροφόρηση της Nikhon;
Ευχαριστώ.
... μην αγχώνεσαι, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πάνω από 18.650! ... δεν είδες που είπε στο τέλος ότι μπορεί να μην ισχύει... περίεργα πράγματα...

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε στις 23:12, 23-08-16:

παπατζης ειναι στο εντου λεει βασεις για ολες τις σχολες αλλα πιαστηκε αδιαβαστος λεει 14770 βαση για γεωπονια απθ ενω τωρα γραψατε οτι με 15.000 δε περασε στο βολο

geoTHES25@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geoTHES25@
Ο geoTHES25@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O geoTHES25@ έγραψε στις 23:12, 23-08-16:

https://www.youtube.com/watch?v=KwyOfqbP8JU

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε στις 23:13, 23-08-16:

ξες κατι για ηλεκτρολογους απθ;

myrto 18676

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη myrto 18676
H myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H myrto 18676 έγραψε στις 23:14, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ν.Χ.
... μην αγχώνεσαι, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πάνω από 18.650! ... δεν είδες που είπε στο τέλος ότι μπορεί να μην ισχύει... περίεργα πράγματα...

Καλησπέρα Ν.Χ.
Μα, με προβλημάτισε περισσότερο που έχει εξαφανιστεί (και όχι τόσο η πληροφορία που μετέφερε). Δεν το συνηθίζει κάτι τέτοιο, όλο αυτό το διάστημα.
Καλή επιτυχία!

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 23:18, 23-08-16:

Waiting for our results to come around !

Υπομονή .Ουτε μισή μέρα πλέον!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 23-08-16 στις 23:26. Αιτία: Εμφάνιση του video

geoTHES25@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geoTHES25@
Ο geoTHES25@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O geoTHES25@ έγραψε στις 23:19, 23-08-16:

18029> βαση ημμυ απθ ??????????????????????????

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε στις 23:21, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από geoTHES25@
18029> βαση ημμυ απθ ??????????????????????????
φαε τη γλωσσα σουυυυυυυυ και επιτελους ΜΑΘΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ βαλε και κανα ρημα τι εισαι μουγκος;

Ν.Χ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ν.Χ.
Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Ν.Χ. έγραψε στις 23:24, 23-08-16:

Καλησπέρα Ν.Χ.
Μα, με προβλημάτισε περισσότερο που έχει εξαφανιστεί (και όχι τόσο η πληροφορία που μετέφερε). Δεν το συνηθίζει κάτι τέτοιο, όλο αυτό το διάστημα.
Καλή επιτυχία!
... τι να πω περίεργα πράγματα, εγώ ξέρω αυτό που έχω πει ήδη και δε μου βγαίνει με τίποτα πάνω από 18.650...

Κυρ Νίκ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κυρ Νίκ
Ο Κυρ Νίκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Κυρ Νίκ έγραψε στις 23:34, 23-08-16:

Ξέρει κανένας που πήγε η elli1998;

pagos123

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη pagos123
Ο pagos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O pagos123 έγραψε στις 23:39, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από panosedessa
φαε τη γλωσσα σουυυυυυυυ και επιτελους ΜΑΘΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ βαλε και κανα ρημα τι εισαι μουγκος;
μπραβο που του μιλησες ετσι επειδη απλα ρωτησε κατι που μαλλον δεν σε συμφερει..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε στις 23:41, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από pagos123
μπραβο που του μιλησες ετσι επειδη απλα ρωτησε κατι που μαλλον δεν σε συμφερει..
μα λεει κατι χωρις να βγαλω νοημα ρωταει; εχει σιγουρια; δε μπορω να καταλαβω τη ειναι αυτα που γραφει..η βαση της σχολης; τα μορια του; περασε δεν περασε; με ενδιαφερε ιγια αυτο εκνευριζομαι

annania

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη annania
H annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H annania έγραψε στις 23:45, 23-08-16:

Στην αγχωμενη κοπελα με τα 17900+ ευχομαι να περασε πραγματι Νομικη ΑΠΘ γιατι καπου εκει πιστευω οτι θα κατσει η βαση! Με το καλο συμφοιτητριες! Το μηνυμα για Νομικη Θεσσαλονικης με 17700 δε με πειθει, θεωρω μεγαλη την πτωση για τη συγκεκριμενη σχολη και πολη. Τι λετε;

st2000 (Στεφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη st2000
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O st2000 έγραψε στις 23:49, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από annania
Στην αγχωμενη κοπελα με τα 17900+ ευχομαι να περασε πραγματι Νομικη ΑΠΘ γιατι καπου εκει πιστευω οτι θα κατσει η βαση! Με το καλο συμφοιτητριες! Το μηνυμα για Νομικη Θεσσαλονικης με 17700 δε με πειθει, θεωρω μεγαλη την πτωση για τη συγκεκριμενη σχολη και πολη. Τι λετε;
εγω δεν ειμαι του πεδιου αλλα μεχρι 17850 παει η πτωση

drdude9

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη drdude9
Ο drdude9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O drdude9 έγραψε στις 23:52, 23-08-16:

παιδια μακαρι να πετυχουμε ολοι εκει που θελουμε! εχω 18341 θελω νομικη και ευελπιστω για αθηνα. και να ανεβει, που δεν το νομιζω, δεν την κοβω να ανεβει 118 μορια σε σχεση με περυσι, διοτι τοση διαφορα εχω. εσεις τι λετε;

st2000 (Στεφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st2000 έγραψε στις 23:54, 23-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από drdude9
παιδια μακαρι να πετυχουμε ολοι εκει που θελουμε! εχω 18341 θελω νομικη και ευελπιστω για αθηνα. και να ανεβει, που δεν το νομιζω, δεν την κοβω να ανεβει 118 μορια σε σχεση με περυσι, διοτι τοση διαφορα εχω. εσεις τι λετε;
με τιποτα το πολυ 50 μορια ανοδο αλλα μαλλον παει για 50- 80 πτωση

annania

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη annania
H annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H annania έγραψε στις 00:02, 24-08-16:

Θεωρω οτι η Νομικη Αθηνων θα σε καλοδεχτει! Φιλια απο μελλουσα συναδελφο του ΑΠΘ. εχουμε πανβ κατω τα ιδια μορια, εγω 18324..

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ιωάννα#$&
H Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Ιωάννα#$& έγραψε στις 00:03, 24-08-16:

Καλά αποτελέσματα σε όλους σας αύριο ,και ευχαριστώ πολύ Chris για την απάντηση σου στην αγωνία μου σου εύχομαι καλά αποτελέσματα ☆
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

drdude9

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη drdude9
Ο drdude9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O drdude9 έγραψε στις 00:10, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από annania
Θεωρω οτι η Νομικη Αθηνων θα σε καλοδεχτει! Φιλια απο μελλουσα συναδελφο του ΑΠΘ. εχουμε πανβ κατω τα ιδια μορια, εγω 18324..

Απο Σαλλλονικη και περιχωρα εισαι με πρωτη επιλογη ΑΠΘ; Χαχα οντως σχεδον ιδια μορια!

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 00:13, 24-08-16:

Θα κάνω μια και μόνο πρόβλεψη για τη σχολη μου
13.962 μορια

st2000 (Στεφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st2000 έγραψε στις 00:15, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Θα κάνω μια και μόνο πρόβλεψη για τη σχολη μου
13.962 μορια
ποια σχολη θες?

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,940 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 00:15, 24-08-16:

Σημείωση Συντονιστή:
Το θέμα κλειδώνεται οριστικά.
Η ανακοίνωση των βάσεων θα γίνει αύριο οπότε ο χρόνος για εκτιμήσεις τελείωσε.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!

Τα αυριανά μας θέματα:
[2016] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ
[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    apo133, Arsyn, Dim1234, Energy, Guru5ουΠεδίου

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους