Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,354 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,113 μηνύματα σε 96,237 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 885 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Trafalgar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Trafalgar
Ο Trafalgar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Trafalgar έγραψε στις 16:37, 30-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από mitsosthal
σχολή πυροσβεστών με 17.175 μορια 45 σειρα
Κι εγώ φίλε, 16.689, 83 σειρά Συμφοιτητές θα 'μαστε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

elenastrav (Έλενα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη elenastrav
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαιευτικής (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H elenastrav έγραψε στις 17:32, 01-09-16:

Εγώ πέρασα Μαιευτική Αθήνας με 16.700 μόρια, 38η σειρά και ήταν η πρώτη μου επιλογή! Δεν βλέπω κανέναν συμφοιτητή εδώ βέβαιααα...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

PantelKalo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PantelKalo
Ο PantelKalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O PantelKalo έγραψε στις 17:47, 02-09-16:

Σχολή Πυροσβεστών με 17064 53ος .. υπαρχει θεμα στο ellinikos-stratos.com για τους επιτυχοντες Σ.Π.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PantelKalo : 02-09-16 στις 17:54.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lilakrch

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη lilakrch
H lilakrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H lilakrch έγραψε στις 23:18, 02-09-16:

Παιδαγωγικο νηπιαγωγων στα Γιαννενα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Jack of Spades
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ/Σέρρες) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,105 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε στις 07:47, 11-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Συγχαρητήρια σε όλους. Και εγώ με την σειρά μου έπιασα την πρώτη μου επιλογή.
Τι γίνεται με σένα ρε Πάτση δε βρίσκεις δουλειά πουθενά κι είπες να κάνεις τις σπουδές επάγγελμα;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους