Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,354 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,113 μηνύματα σε 96,237 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 889 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Όσοι ''απέτυχαν" στις Πανελλήνιες

updown

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη updown
Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 141 μηνύματα.

O updown έγραψε στις 14:52, 23-06-11:

οι λεξεις, οι αυθεντιες και ο ανταγωνισμος , οι αποψεις και η δηθεν επιτυχια στερουν το αληθινο νοημα του ταξιδιου την αληθινη πραγματικοτητα που βρισκεται εμπρος μας και υποδουλωνεται η ελευθερια .Η ελευθερια δεν υπαρχει πια ,εξαφανιζεται γιατι με την αληθινη ελευθερια το λαθος και το σωστο δεν εχει νοημα οπως και η αποτυχια και η επιτυχια .Τα καθοριζουμε εμεις και αυτο που θεωρουμε εμεις αποτυχια ισως ειναι για καποιον ενας δρομος προς ενα κοσμο
γεματι απο αληθινες επιτυχιες και οχι σε εναν κοσμο που ζουν οι ψευδαισθησεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,845 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 14:54, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Το ξέρω.Αλλά δεν θέλω να μου ανησυχείς!Σε παρακαλώ.Όλα παίρνουν το δρόμο τους.Τα προβλήματα αυτά λύνονται με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. Όρεξη να υπάρχει και οικονομική υποστήριξη. Μην μου απογοητεύεστε!
Απων και τα δυο. Για την ωρα...
Αρχική Δημοσίευση από Σπυρέτος
Καλά όλα αυτά αλλά...
Έχει κανείς να μου προτείνει καμιά καλή σχολή με κάτω από 15.000 μόρια στην Αθήνα?χημικο-φυσικο-μαθηματικής κατεύθυνσης?
Στατιστικο ΟΠΑ? θα πεσει μαλλον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 1,413 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 15:06, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bemanos
Απων και τα δυο. Για την ωρα...

Στατιστικο ΟΠΑ? θα πεσει μαλλον
Η και ΠΑΠΕΙ που θα έχει ακόμα χαμηλότερη βάση.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 15:07, 23-06-11:

Η αλήθεια είναι πως το οικονομικό είναι πολύ σημαντικό και δεν μπορώ να πω κάτι γι'αυτο ούτε να επέμβω. :/
Η όρεξη δεν έρχεται τώρα το καλοκαίρι.

(Δεν ήθελα να ενώσετε το θέμα μου με αυτό γιατί η λέξη απέτυχαν δεν μου αρέσει είτε είναι σκέτη είτε μέσα σε ''...'')

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη qwertyuiop
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 15:44, 23-06-11:

Δεν είναι τυχαίο πάντως πως το 90% όσων δεν είχα σε καλή υπόληψη από την πρώτη γυμνασίου που γράφτηκα εδώ, δε γράψανε καλά όσο άλλοι στις πανελλήνιες. Μητσοτάκη ζούμε , ηγέτη να σε δούμε.

-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,040 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 16:20, 23-06-11:

Names or you're talking bullshit.

Παράθεση

pannnos

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη pannnos
Ο pannnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O pannnos έγραψε στις 10:08, 29-08-11:

αν εχεις τοσα λεφτα να σπουδασεις εξω οκ

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,110 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 10:22, 29-08-11:

Παιδιά όσοι αποτύχατε στις Πανελλήνιες και δεν περάσατε πουθενά, γιατί δεν στρέφεστε σε άλλους επαγγελματικούς χώρους τεχνικούς ή του ελεύθερου εμπορίου; Σκεφτείτε ότι το Πανεπιστήμιο δεν προσφέρει πτυχία για λεφτά. Τα λεφτά είναι συνδυασμός πολλών παραγόντων, ευκαιριών και προσόντων κοινωνικού περιεχομένου (και όχι τόσο επιστημονικού). Μόνο στην Ελλάδα υπάρχει η φρενίτιδα να περάσουν όλοι οι μαθητές σε κάποιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ας είναι και μάπα το επιστημονικό αντικείμενο. Οι Γερμανοί, οι Βρετανοί, οι Σουηδοί, οι Ρώσοι, οι Αμερικάνοι,...κ.α. 18ρηδες μαλάκες είναι που δεν επιδιώκουν όλοι κάποιο Πανεπιστήμιο ή ΤΕΙ αλλά μόνο όσοι αξίζουν μέσω ειδικών διακρίσεων από το σχολείο τους (σε βαθμούς,..κτλ);

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,437 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 01:15, 28-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Παιδιά όσοι αποτύχατε στις Πανελλήνιες και δεν περάσατε πουθενά, γιατί δεν στρέφεστε σε άλλους επαγγελματικούς χώρους τεχνικούς ή του ελεύθερου εμπορίου; Σκεφτείτε ότι το Πανεπιστήμιο δεν προσφέρει πτυχία για λεφτά. Τα λεφτά είναι συνδυασμός πολλών παραγόντων, ευκαιριών και προσόντων κοινωνικού περιεχομένου (και όχι τόσο επιστημονικού). Μόνο στην Ελλάδα υπάρχει η φρενίτιδα να περάσουν όλοι οι μαθητές σε κάποιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ας είναι και μάπα το επιστημονικό αντικείμενο. Οι Γερμανοί, οι Βρετανοί, οι Σουηδοί, οι Ρώσοι, οι Αμερικάνοι,...κ.α. 18ρηδες μαλάκες είναι που δεν επιδιώκουν όλοι κάποιο Πανεπιστήμιο ή ΤΕΙ αλλά μόνο όσοι αξίζουν μέσω ειδικών διακρίσεων από το σχολείο τους (σε βαθμούς,..κτλ);
Απ΄ότι ξέρω, και αυτοί κυνηγούν το πανεπιστήμιο κι ας είναι πανεπιστήμιο μ'έκαψες, για να το παίζουν μορφωμένοι. Τουλάχιστον σ' εμάς δεν πληρώνουν δίδακτρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,040 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 01:47, 28-02-12:

Τι ωραίο που 'ναι να πετυχαίνεις παλιά μηνύματά σου (όχι πολύ παλιά) σε θέματα! Σου 'ρχεται αμέσως η φάση τότε, τι έκανες, πώς σκεφτόσουν, τι ζούσες, μετά πας στο τι κάνεις τώρα, πού είσαι, πού πας, όλα αυτά τα φιλοσοφικοτέτοια σε δευτερόλεπτα.

OK, enough with this crap; so on a more relevant note, γιατί απαντάς σε μήνυμα που γράφτηκε 6-7 μήνες πριν? Είναι καινούριο όλο αυτό με τα παλιά θέματα? ΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΜΙΛΑ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

panathaforlife

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panathaforlife
Ο panathaforlife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O panathaforlife έγραψε στις 21:54, 22-09-16:

Γεια σας εδωσα φετος πανελλαδικες και περασα βιολογικο κρητης αλλα δεν πετυχα τον πρωτο στοχο μου που ειναι η ιατρικη.Το βολογικο ειναι ωραια σχολη αλλα πιστευω δεν μου ταιριαζει καθως δεν ειναι τοσο πρακτικη σχολη και δεν με ενδιαφερει να γινω καθηγητης και συνεπως πιστευω οτι θα τη βαρεθω και θα δυσκολευτω να την βγαλω..Τι με συμβουλευετε να κανω να ξαναπροσπαθησω γι’αυτο που πραγματικα μου αρεσει να κανω η να μεινω στη σχολη μου?
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,288 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 22:09, 22-09-16:

Εγώ νομίζω ότι είναι αρκετά πρακτική σχολή και έχει πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις εκτός από το καθηγητηλίκι. Απλά θα πρέπει να το κυνηγήσεις και μόνος σου, δεν θα σε πάρουν απ' το χέρι.
Τώρα βέβαια αν η μεγάλη σου αγάπη είναι η Ιατρική, απλά ξαναδώσε...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους