Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,620 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,410 μηνύματα σε 94,925 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 652 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Απαλλαγή από τη γυμναστική

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 18:53, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από vivi1410
Γεια σας, εγώ εχω παρει απαλλαγη από το μάθημα της γυμναστικής , και όταν οι άλλοι εχουν γυμναστική εγώ καθομαι εξω και εχω κενό. Είναι αυτο νομιμο ή υπάρχει σχετική εγκύκλιος? Τι θα έπρεπε κανονικά να κάνω? Ευχαριστώ
Σαν τι θα ήθελες να κάνεις?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Corteaurian)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Corteaurian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,666 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 19:45, 07-01-13:

Αυτο που κανω τωρα θα ηθελα να κανω, μια χαρα ειμαι με 3 κενα την εβδομαδα, αλλα ο φιλος μ που εχει απαλλαγεί από τα θρησκευτικά κατι του ειπαν οτι απαγορευεται να τριγυρναει εξω και απλα ρωταω για να ξερω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The little musician boy (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη The little musician boy
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O The little musician boy καλημέρα έγραψε στις 17:42, 13-01-13:

Ειναι αλήθεια πως μερικοί γυμναστές ζητάνε κατακόρυφα,κωλοτούμπες και αλλα τετοια πράγματα που μερικοί δεν μπορουν να τα κάνουν(εγω και πολλοι αλλοι)και οι καθηγητες τους φωνάζουν κοροιδευτικα μπροστα σε ολους. :/

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena16

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elena16
H elena16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H elena16 έγραψε στις 18:11, 14-09-16:

Αν έχω λίγη σκολίωση μπορώ να ζητήσω χαρτί από το γιατρό μου για απαλλαγή από τη γυμναστική;
Παράθεση

giorgosan (Γιώργος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosan
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O giorgosan έγραψε στις 21:23, 14-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από elena16
Αν έχω λίγη σκολίωση μπορώ να ζητήσω χαρτί από το γιατρό μου για απαλλαγή από τη γυμναστική;
Σχεδόν όλοι έχουμε λίγη σκολίωση.Φορούσα νάρθηκα για την σκολίωση και έκανα γυμναστική.Ούτως η άλλος η γυμναστική είναι απαραίτητη για την διόρθωση του προβλήματος σου.
Εξαρτάται από τον γιατρό για τον αν σου δώσει χαρτί...
Παράθεση

elena16

Νεοφερμένος

H elena16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H elena16 έγραψε στις 15:47, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από giorgosan
Σχεδόν όλοι έχουμε λίγη σκολίωση.Φορούσα νάρθηκα για την σκολίωση και έκανα γυμναστική.Ούτως η άλλος η γυμναστική είναι απαραίτητη για την διόρθωση του προβλήματος σου.
Εξαρτάται από τον γιατρό για τον αν σου δώσει χαρτί...
Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Τώρα ούτως ή άλλως έχουμε άλλον γυμναστή από αυτόν που περίμενα οπότε δν υπάρχει πρόβλημα.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 16:01, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από elena16
Τώρα ούτως ή άλλως έχουμε άλλον γυμναστή από αυτόν που περίμενα οπότε δν υπάρχει πρόβλημα.
Ο γυμναστής που είχατε έφταιγε και ήθελες απαλλαγή; O,τι να ναι, κάνε λίγη γυμναστική να ξεσκουριάσεις βρε συ.
Παράθεση

elena16

Νεοφερμένος

H elena16 έγραψε στις 16:58, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ο γυμναστής που είχατε έφταιγε και ήθελες απαλλαγή; O,τι να ναι, κάνε λίγη γυμναστική να ξεσκουριάσεις βρε συ.
Εμ συμφωνώ μαζί σου αλλά... Νομίζω ότι ο καθένας πρέπει να γυμνάζεται με τον ρυθμό του. Το τμήμα μου είχε πολλά αγόρια κι αυτός ο @@@@@@@ νόμιζε ότι εξασκούσε ομάδα για προπονητική. Εγώ δεν είμαι και μεγάλος οπαδός της γυμναστικής γενικότερα αλλά με τον συγκεκριμένο δεν μπορούσα κυριολεκτικά να πάρω ανάσα. Γυμναστική είναι εννοείται θα κουραστείς αλλά να μην πάθουμε και τίποτα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους