Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,298 εγγεγραμμένα μέλη και 3,040,407 μηνύματα σε 92,450 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 437 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

ΑΟΘ Πανελλήνιες 2017

Andrasteslux

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andrasteslux
H Andrasteslux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Andrasteslux έγραψε στις 03:11, 15-02-17:

Καλησπέρα σε όλους! Έδωσα πανελλήνιες το 2012 και αφού τελείωσα τις σπουδές μου είπα να δώσω ξανά πανελλήνιες για το τμήμα που ονειρευόμουν. Ξεκίνησα στις αρχές του μήνα το ΑΟΘ, βρίσκομαι στο δευτερο κεφάλαιο τώρα. Δεν το έχω διαβάσει ξανά και δεν πηγαίνω φροντιστήριο οπότε ήθελα να ρωτήσω εδώ αν υπάρχουν λυμένες ασκήσεις για το 2ο κεφάλαιο όπου μπορούν να με βοηθήσουν να δουλέψω όλους τους τύπους του 2ου κεφαλαίου και αν πέφτουν συχνά διαγράμματα στις πανελλήνιες..είμαι τελείως χάλια στα διαγράμματα και συγγνώμη αν όλα αυτά φαίνονται γελοία. Είναι λίγο χάος για μένα το συγκεκριμένο μάθημα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 708 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 04:32, 15-02-17:

Καλησπερα,
Καταρχας εφοσον δεν κανεις μαθηματα θα σου προτεινα να παρεις καποιο βοηθημα
Τωρα ,οσον αφορα τις ασκησεις μπορεις να κοιταξεις εδωhttp://www.economics.edu.gr/aoth-askisis-erwtisis.html
Ως προς το αν μπαινουν διαγραμματα,μπαινουν,αλλα δεν πρεπει να σε φοβιζει αυτο
(Τις επομενες μερες αν μπορεσω θα στειλω καποιες ασκησεις απο το περσινο φροντιστηριακο μου)
Καλη συνεχεια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andrasteslux

Νεοφερμένος

H Andrasteslux έγραψε στις 16:25, 23-02-17:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 708 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 19:24, 23-02-17:

Scan.pdf
Παράθεση

Andrasteslux

Νεοφερμένος

H Andrasteslux έγραψε στις 20:43, 23-02-17:

Να είσαι καλά! Θα τις εκμεταλλευτώ όσο γίνεται!
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

O manolis_98 έγραψε στις 20:52, 23-02-17:

τπτ!αυριο αν προλαβω θα ανεβασω σλ και πολλαπλης επιλογης
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 22:05, 23-02-17:

Έχω του Σαββάλα το βοήθημα. Αν χρειάζεσαι επιπλέον ασκησεις, στειλε μου ΠΜ!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους