Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,298 εγγεγραμμένα μέλη και 3,040,339 μηνύματα σε 92,447 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 882 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2017

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 708 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 17:47, 31-01-17:

εχουμε κανενα νεοτερο για τις αιτησεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δεα
Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Δεα έγραψε στις 17:52, 31-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
εχουμε κανενα νεοτερο για τις αιτησεις;
Οχι , αλλα μεχρι 10 Φεβρουαρίου θ ξερουμε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Strawberoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Strawberoula
Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Strawberoula έγραψε στις 19:48, 31-01-17:

Υπαρχει συζητηση για τη θεωρητικη κατευθυνση;να μου στειλετε link?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,941 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 11:27, 01-02-17:

Τι λέει πανελληνιομάχοι; Πέρυσι τέτοια εποχή διάβαζα σαν τρελός την επικοινωνία στο ΑΟΔΕ, οι παλιοί δυστυχώς θα θυμάστε
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 22:37, 02-02-17:

Νομίζω πως τον τελευταίο καιρό είμαι στο καλύτερό μου σημείο!!
Τελειώνω τη δεύτερη επανάληψη στα λατινικά και νιώθω σίγουρη για τις γνώσεις μου, κατάφερα μετά από 2 επαναλήψεις στο προσφυγικό να τα βάλω όλα σε μια τάξη επιτέλους, στην έκθεση βλέπω ακόμη μεγαλύτερη βελτίωση στο θέμα ''άνεση'' , στο άγνωστο επιτέλους κατάφερα να λύνω άνετα συντακτικές ασκήσεις... Γενικώς είναι μια πολύ καλή φάση! Ελπίζω να συνεχίσει έτσι!
Παράθεση

Akratitos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 16:09, 03-02-17:

Γνωριζει κανεις ποτε δινει καποιος αθληματα και ειδικα μαθηματα? Σκεφτομαι να δωσω αθληματα αλλα δεν εχω και ορεξη απο τωρα να προετοιμαζομαι και ελεγα μηπως αμεσως μετα τις πανελλαδικες κανω μια μικρη προετοιμασια
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 22:27, 03-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Akratitos
Γνωριζει κανεις ποτε δινει καποιος αθληματα και ειδικα μαθηματα? Σκεφτομαι να δωσω αθληματα αλλα δεν εχω και ορεξη απο τωρα να προετοιμαζομαι και ελεγα μηπως αμεσως μετα τις πανελλαδικες κανω μια μικρη προετοιμασια
Δίνω ειδικό που λογικά θα είναι κοντά με τα αθλήματα, αλλά ακόμη δεν ξέρω πότε θα είναι. Πάντως με τον μαθηματικό μου που συζητουσαμε σήμερα, λογικά θα είναι κοντά με το τελευταίο μάθημα των πανελληνίων λέει.
Παράθεση

annam098

Μαθητής Α' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη annam098
H annam098 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΤΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H annam098 έγραψε στις 01:00, 04-02-17:

Εγώ αν και δεν δίνω Πανελλήνιες φέτος σκέφτομαι για Διοίκηση Επιχειρήσεων από ΕΠΑΛ Μακάρι να τη πιάσω!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akratitos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 23:55, 04-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Δίνω ειδικό που λογικά θα είναι κοντά με τα αθλήματα, αλλά ακόμη δεν ξέρω πότε θα είναι. Πάντως με τον μαθηματικό μου που συζητουσαμε σήμερα, λογικά θα είναι κοντά με το τελευταίο μάθημα των πανελληνίων λέει.
Ευχαριστω
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 548 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 14:06, 08-02-17:

Φετος που καταργηθηκαν οι επαναληπτικες δεν θα παθει κανενας κριση πανικου
Παράθεση

Guru5ουΠεδίου

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Guru5ουΠεδίου
Ο Guru5ουΠεδίου αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Guru5ουΠεδίου έγραψε στις 14:07, 08-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
Φετος που καταργηθηκαν οι επαναληπτικες δεν θα παθει κανενας κριση πανικου
Εσυ φιλε που ηθελες Ιατρικη τελικα που περασες;
Παράθεση

Mikis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mikis
Ο Mikis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Mikis έγραψε στις 14:27, 08-02-17:

παιδιά με τις αιτήσεις τι έγινε; Από το site minedu gov θα πάρουμε ενημέρωση;
Παράθεση

Δεα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δεα
Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Δεα έγραψε στις 14:41, 08-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Akratitos
Αθλήματα για τεφαα εννοείς?
Παράθεση

Mikis

Νεοφερμένος

O Mikis έγραψε στις 19:11, 10-02-17:

Είχαμε καμία ενημέρωση για τις Πανελλήνιες;
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Evcathy
H Evcathy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Evcathy έγραψε στις 20:22, 10-02-17:

Αν εννοείς για το ποτε θα ξεκινήσουν οι εγγραφές όχι. Σημερα βγήκε οριστική απόφαση οτι θα καταργηθούν οι επαναληπτικές των πανελληνίων και οτι αυτές των ενδοσχολικών θα πραγματοποιηθούν Ιούνιο αντί για Σεπτέμβρη. Επίσης θα ξεκινήσουμε την δεύτερη εβδομάδα του Ιούνη.
Παράθεση

Mikis

Νεοφερμένος

O Mikis έγραψε στις 20:36, 10-02-17:

Δεύτερη εβδομάδα Ιούνη οι Πανελλήνιες; Δεν ξεκινάνε συνήθως μέσα Μαΐου;
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

H Evcathy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Evcathy έγραψε στις 20:44, 10-02-17:

Φέτος πρωτα θα πραγματοποιηθούν οι ενδοσχολικές και μετα οι πανελληνιες. Θα υπαρχει ενδιάμεσα ένα 10ημερο κενό.
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jims
Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O jims έγραψε στις 20:46, 10-02-17:

Πάντως πολύ αδικία η κατάργηση των επαναληπτικών εξετάσεων. Θα έπρεπε να μην υπήρχε μια τόσο κυνική αντιμετώπιση προς τον μαθητή. Ελπίζω να μην πάθω τίποτα εκείνη την περίοδο και τρέχω να ξαναδώσω, πληρώνοντας για άλλη μια χρονιά φροντιστήρια (με δεδομένο ότι δίνω δεύτερη φορά). Δεν θα αντέξω για τρίτη.
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

H Evcathy έγραψε στις 21:09, 10-02-17:

Μα δεν ειναι μόνο οικονομικό το πρόβλημα που θα προκύψει ετσι και πάθεις κατι. Στο κατω κατω ετοιμαζεςαι Και μόνος σου. Εχεις χάσει έναν χρόνο απο την ζωή σου επειδή θέλοντας και μη υπαρχει πάντα καιρός και απρόβλεπτη περίσταση.
Παράθεση

Mikis

Νεοφερμένος

O Mikis έγραψε στις 21:20, 10-02-17:

Α εντάξει ευχαριστώ Evcathy!
Παράθεση

Δεα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δεα

O Δεα έγραψε στις 21:56, 10-02-17:

Οι επαναληπτικές καταργούνται λογω των διακοπών των υπαλλήλων του Υπουργείου Παιδείας και των καθηγητών. Καθώς φετος θα έπρεπε ν αρχίσουν τον ιουλιο αφου οι κανονικές ειναι μεσα ιουνιου. Έμμεσα το ειπε κ ο υπουργός σήμερα αυτο λέγοντας οτι είναι "τεχνικο" το πρόβλημα, δλδ ολα τα παραπανω που ανέφερα.
Δυστυχώς το επάγγελμα του εκπαιδευτικου δν το νιώθουν σαν λειτούργημα ουτε οι ίδιοι οι καθηγητές .
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 708 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 06:11, 11-02-17:

Ακομα τπτ απο αιτησεις;
Παράθεση

Guru5ουΠεδίου

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Guru5ουΠεδίου αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Guru5ουΠεδίου έγραψε στις 07:35, 13-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Δεα
Οι επαναληπτικές καταργούνται λογω των διακοπών των υπαλλήλων του Υπουργείου Παιδείας και των καθηγητών. Καθώς φετος θα έπρεπε ν αρχίσουν τον ιουλιο αφου οι κανονικές ειναι μεσα ιουνιου. Έμμεσα το ειπε κ ο υπουργός σήμερα αυτο λέγοντας οτι είναι "τεχνικο" το πρόβλημα, δλδ ολα τα παραπανω που ανέφερα.
Δυστυχώς το επάγγελμα του εκπαιδευτικου δν το νιώθουν σαν λειτούργημα ουτε οι ίδιοι οι καθηγητές .
φιλε Δεα χωρις να γινομαι αδιακριτος εσυ απο το 2012 που εδωσες πρωτη φορα πανελληνιες μεχρι το 2016 που εδωσες δευτερη,σε αυτα τα 4 χρονια τι εκανες;
Παράθεση

Δεα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δεα

O Δεα έγραψε στις 09:38, 13-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Guru5ουΠεδίου
φιλε Δεα χωρις να γινομαι αδιακριτος εσυ απο το 2012 που εδωσες πρωτη φορα πανελληνιες μεχρι το 2016 που εδωσες δευτερη,σε αυτα τα 4 χρονια τι εκανες;
Σπούδαζα
Παράθεση

undead2033

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη undead2033
Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O undead2033 έγραψε στις 19:29, 13-02-17:

Καλησπερα. Γνωριζει κανεις ποτε ειναι η διορια δηλωσης συμμετοχης στις πανελληνιες φετος? Ενας φιλος μου ειπε 15 φεβρουαριου. Το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι σπιτι και δεν μπορω να παω στο σχολειο που θελω να δωσω μεχρι τοτε. Μπορω να δηλωσω τηλεφωνικα η να με δηλωσει καποιος αλλος χωρις υπευθηνη δηλωση?
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

H Evcathy έγραψε στις 21:22, 13-02-17:

Δεν ανακοινώθηκαν ακομα οι ημερομηνίες. Την δήλωση ή την κανεις εσύ ο ίδιος προσωπικά ή κανεις υπεύθυνη δήλωση σε κάποιον. Δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς.
Παράθεση

undead2033

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη undead2033
Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O undead2033 έγραψε στις 00:16, 14-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Evcathy
Δεν ανακοινώθηκαν ακομα οι ημερομηνίες. Την δήλωση ή την κανεις εσύ ο ίδιος προσωπικά ή κανεις υπεύθυνη δήλωση σε κάποιον. Δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς.
Αρα η προθεσμια δεν ειναι μεχρι 15 του μηνα ετσι?
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

H Evcathy έγραψε στις 01:00, 14-02-17:

Σωστα
Παράθεση

stefaniat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefaniat
H stefaniat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 22:52, 14-02-17:

Πανελλήνιες 2017. Προσανατολισμός ανθρωπιστικών σπουδών. Τι να πρωτοπω.. Λατινικά ιστορία έχω αυτοπεποίθηση. Γράφω σίγουρα 17 (τουλάχιστον Θέλω να πιστεύω). Η έκθεση είναι Αστάθμητος παράγοντας δε με αγχώνει ιδιαίτερα. Και μετά έρχονται τα αρχαία.. Ο μοναδικός λόγος που μου έρχεται καμία φορά να τα τιναξω όλα στον αέρα,όλους τους κόπους μου όλο τον χρόνο μου, και να πάω σε μια ιδιωτική σχολή να τελειώνουμε.. νιώθω πιο απελπισμένη από ποτέ. Τα πάω πάρα πολύ καλά στο άγνωστο τουτέστιν πάνω από 35/40 συνεχώς. Ο λόγος που κλαίω κι οδυρομαι; το γνωστό.. Δε με παρηγορεί τίποτα, δε με καθησυχάζει τίποτα, κάνω φροντιστήριο, κάνω ιδιαίτερα, κάνω στο σχολείο, και πάλι νιώθω ότι ΔΕΝ.ΞΈΡΩ.ΤΊΠΟΤΑ. Είναι μια κραυγή απελπισίας που δεν μπορώ και δε θέλω να βγάλω στους γύρω μου και γι αυτό την εκδηλώνω εδώ. Δεν περιμένω από κανέναν σ αυτό το φόρουμ να μου πει να μην αγχώνομαι η ότι όλα θα πάνε καλά. Αυτό με αγχώνει ακόμα περισσότερο... Δεν περιμένω καμία απάντηση από κανέναν. Διαβάζω τόσο πολύ.. Και εξακολουθώ να μην μπορώ να απαντήσω στις ερωτήσεις... μάταιος κόπος όλη η προσπάθεια μου κάθε φορά πάει στράφι. Ναι ξέρω γίνομαι μελοδραματικη λες και θα τελειώσει ο κόσμος αν δε γράψω Καλά. Δεν είναι τόσο θέμα του αν θα γράψω Καλά η Όχι. Θα είμαι ικανοποιημένη οποία κι αν είναι τα αποτελέσματα Γιατί έχω κάνει Ο,τι καλύτερο μπορώ. Είναι όμως μεγάλο το πλήγμα στον εγωισμό μου. Προσπαθώ και η προσπάθεια Δεν έχει αποτελέσματα! Για ανθρώπους τελειομανεις σαν κι εμένα αυτό είναι μια από τις πιο αισχρές ήττες. Φωνή βοώντος εν τη ερημω το μήνυμα μου. Ήθελα απλώς κάπου κάπως να τα πω. Καληνύχτα αγαπητοί μου φίλοι. Καλή μας επιτυχία...
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jims
Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O jims έγραψε στις 23:53, 14-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Πανελλήνιες 2017. Προσανατολισμός ανθρωπιστικών σπουδών. Τι να πρωτοπω.. Λατινικά ιστορία έχω αυτοπεποίθηση. Γράφω σίγουρα 17 (τουλάχιστον Θέλω να πιστεύω). Η έκθεση είναι Αστάθμητος παράγοντας δε με αγχώνει ιδιαίτερα. Και μετά έρχονται τα αρχαία.. Ο μοναδικός λόγος που μου έρχεται καμία φορά να τα τιναξω όλα στον αέρα,όλους τους κόπους μου όλο τον χρόνο μου, και να πάω σε μια ιδιωτική σχολή να τελειώνουμε.. νιώθω πιο απελπισμένη από ποτέ. Τα πάω πάρα πολύ καλά στο άγνωστο τουτέστιν πάνω από 35/40 συνεχώς. Ο λόγος που κλαίω κι οδυρομαι; το γνωστό.. Δε με παρηγορεί τίποτα, δε με καθησυχάζει τίποτα, κάνω φροντιστήριο, κάνω ιδιαίτερα, κάνω στο σχολείο, και πάλι νιώθω ότι ΔΕΝ.ΞΈΡΩ.ΤΊΠΟΤΑ. Είναι μια κραυγή απελπισίας που δεν μπορώ και δε θέλω να βγάλω στους γύρω μου και γι αυτό την εκδηλώνω εδώ. Δεν περιμένω από κανέναν σ αυτό το φόρουμ να μου πει να μην αγχώνομαι η ότι όλα θα πάνε καλά. Αυτό με αγχώνει ακόμα περισσότερο... Δεν περιμένω καμία απάντηση από κανέναν. Διαβάζω τόσο πολύ.. Και εξακολουθώ να μην μπορώ να απαντήσω στις ερωτήσεις... μάταιος κόπος όλη η προσπάθεια μου κάθε φορά πάει στράφι. Ναι ξέρω γίνομαι μελοδραματικη λες και θα τελειώσει ο κόσμος αν δε γράψω Καλά. Δεν είναι τόσο θέμα του αν θα γράψω Καλά η Όχι. Θα είμαι ικανοποιημένη οποία κι αν είναι τα αποτελέσματα Γιατί έχω κάνει Ο,τι καλύτερο μπορώ. Είναι όμως μεγάλο το πλήγμα στον εγωισμό μου. Προσπαθώ και η προσπάθεια Δεν έχει αποτελέσματα! Για ανθρώπους τελειομανεις σαν κι εμένα αυτό είναι μια από τις πιο αισχρές ήττες. Φωνή βοώντος εν τη ερημω το μήνυμα μου. Ήθελα απλώς κάπου κάπως να τα πω. Καληνύχτα αγαπητοί μου φίλοι. Καλή μας επιτυχία...
Εάν πας τόσο καλά στο αδίδακτο δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπορείς να γράψεις στο διδαγμένο. Άμα ξέρεις άψογα εισαγωγή και μετάφραση, κατανοείς τα ερμηνευτικά σου και μελετάς με προσοχή τα λεξιλογικά σου δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι. Μπορείς να γράψεις 55+. Απλά θέλει συνεχείς και καλές επαναλήψεις. Επίοης, εμπειρικά σου λέω μην κάνεις δύο φροντιστήρια σε ένα μάθημα γιατί κουράζει υπερβολικά και στο τέλος πελαγώνεις.
Παράθεση

nick

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nick
Ο nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O nick έγραψε στις 19:41, 15-02-17:

Δεν λες και σε μας το μυστικο σου για το αγνωστο??? εγω παλι εκει εχω το μεγαλο προβλημα .... στο γνωστο τα καταφερνω καλυτερα..!!! παιδια εντωμεταξυ τι πιστευετε να πεσει γνωστο??
Παράθεση

yiwta13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη yiwta13
H yiwta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H yiwta13 έγραψε στις 16:30, 16-02-17:

ακουγεται οτι θα πεσει κατι απο τον Πλατωνα..περισσοτερο η πολιτεια βεβαια..αλλα ποτε δεν ξερεις ουτως η αλλως με κληρωση επιλεγονται τα θεματα ;/
Παράθεση

stefaniat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H stefaniat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 11:17, 17-02-17:

Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι σος για το ποιο κεφάλαιο στο γνωστό θα πέσει όμως υπάρχουν σίγουρα σος ενότητες.. πχ πιστεύω πολύ για πολιτικά την 20η ενότητα με 18 η 19, για την πολιτεία την 13η με την τριπλή λειτουργία του νόμου, καλά Ο Πρωταγόρας πιστεύω με παρόμοια θέματα με του 2015 και τώρα από ηθικά...όλα σος είναι.. Έχει τύχει να βάλουν και τρεις η τέσσερις φορές συνεχόμενα ηθικά μην το ξεχνάτε!!!
Παράθεση

nick

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nick
Ο nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O nick έγραψε στις 18:11, 17-02-17:

[QUOTE=stefaniat;4322226]Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι σος για το ποιο κεφάλαιο στο γνωστό θα πέσει όμως υπάρχουν σίγουρα σος ενότητες.. πχ πιστεύω πολύ για πολιτικά την 20η ενότητα με 18 η 19, για την πολιτεία την 13η με την τριπλή λειτουργία του νόμου, καλά Ο Πρωταγόρας πιστεύω με παρόμοια θέματα με του 2015 και τώρα από ηθικά...όλα σος είναι.. Έχει τύχει να βάλουν και τρεις η τέσσερις φορές συνεχόμενα ηθικά μην το ξεχνάτε!!![/QUOTE

οπως τα λες ειναι...!!!! κ εγω μια απο αυτες νομιζω.. ασε που πολλα φροντιστηρια κανουν λογο για πολιτεια 11 η 13....καλα βεβαια δεν θα απορρησω αν βαλουν ξανα αριστοτελη... κ μαλιστα ηθικα...ολα τυχαια ειναι βεβαια....αλλα ενταξει υποθεσεις κανουμε...παιδια εσας ποια σας δυσκολευει πιο πολυ πολυ..?? εμενα παλι για ενα περιεργο λογο η πολιτεια... δεν την μπορω καθολου...προτιμω αριστοτελη κ πρωταγορα...
Παράθεση

stefaniat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H stefaniat έγραψε στις 09:08, 18-02-17:

[QUOTE=nick;4322274]
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι σος για το ποιο κεφάλαιο στο γνωστό θα πέσει όμως υπάρχουν σίγουρα σος ενότητες.. πχ πιστεύω πολύ για πολιτικά την 20η ενότητα με 18 η 19, για την πολιτεία την 13η με την τριπλή λειτουργία του νόμου, καλά Ο Πρωταγόρας πιστεύω με παρόμοια θέματα με του 2015 και τώρα από ηθικά...όλα σος είναι.. Έχει τύχει να βάλουν και τρεις η τέσσερις φορές συνεχόμενα ηθικά μην το ξεχνάτε!!![/QUOTE

οπως τα λες ειναι...!!!! κ εγω μια απο αυτες νομιζω.. ασε που πολλα φροντιστηρια κανουν λογο για πολιτεια 11 η 13....καλα βεβαια δεν θα απορρησω αν βαλουν ξανα αριστοτελη... κ μαλιστα ηθικα...ολα τυχαια ειναι βεβαια....αλλα ενταξει υποθεσεις κανουμε...παιδια εσας ποια σας δυσκολευει πιο πολυ πολυ..?? εμενα παλι για ενα περιεργο λογο η πολιτεια... δεν την μπορω καθολου...προτιμω αριστοτελη κ πρωταγορα...
Αγαπητέ Νίκο νομίζω ότι με δυσκολεύουν αρκετά τα ηθικά!!! Έχουν πολλές έννοιες, πολλούς συλλογισμούς.. Ωστόσο Ο Αριστοτέλης μου φαίνεται πολύ πιο ξεκάθαρος ως προς τη γραφή σε σχέση με τον Πλάτωνα.
Παράθεση

PotisG

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PotisG
Ο PotisG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O PotisG έγραψε στις 09:27, 18-02-17:

Παιδιά, πολύ καλά βοηθήματα για Γλώσσα, ΑΟΘ, ΑΕΠΠ και Βιολογία Γενικής; Ποιο σας έχει βοηθήσει;
Ευχαριστώ!
Παράθεση

shadow

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη shadow
H shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H shadow έγραψε στις 09:43, 18-02-17:

Μεχρι ποτε ειναι οι αιτησεις συμμετοχης στις πανελληνιες?
Επειδη εχω αποφοιτησει εδω και χρονια, μπορω να παω σε οποιο λυκειο της περιοχης μου θελω?
Παράθεση

stefaniat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H stefaniat έγραψε στις 17:08, 18-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από shadow
Επειδη εχω αποφοιτησει εδω και χρονια, μπορω να παω σε οποιο λυκειο της περιοχης μου θελω?
Μπορώ να σου απαντήσω μόνο στο πρώτο ερώτημα σου ότι δεν έχει στείλει ακόμα το Υπουργείο εντολή σχετικά με τις δηλώσεις συμμετοχής στις πανελλήνιες.. περιμένουμε μέσα Σ αυτόν τον μήνα!
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

H Evcathy έγραψε στις 17:36, 18-02-17:

Μπορεις να δηλώσεις συμμετοχή σε οποίο λυκειο θέλεις.
Παράθεση

shadow

Νεοφερμένος

H shadow έγραψε στις 19:00, 18-02-17:

Δεν εχουν ξεκινησει καν;Ωραια μαλλον ειδα περσινο αρθρο και μπερδευτηκα,ευχαριστω και τις δυο!
Να ρωτησω και κατι αλλο η υλη για ανθρωπιστικες εχει αλλαξει καθολου απο περυσι;
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kramer123
Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 230 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε στις 19:24, 18-02-17:

Μία βοήθεια όποιος μπορει....
f(x)=χ.συνχ
F(x)=??????
Παράθεση

TreloiGamers

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TreloiGamers
Ο TreloiGamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O TreloiGamers έγραψε στις 21:09, 18-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από kramer123
Μία βοήθεια όποιος μπορει....
f(x)=χ.συνχ
F(x)=??????
F(x)= χ.ημχ + συνχ + c
Παράθεση

stefaniat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H stefaniat έγραψε στις 21:15, 18-02-17:

Δεν εχουν ξεκινησει καν;Ωραια μαλλον ειδα περσινο αρθρο και μπερδευτηκα,ευχαριστω και τις δυο!
Να ρωτησω και κατι αλλο η υλη για ανθρωπιστικες εχει αλλαξει καθολου απο περυσι;
Όχι είναι η ίδια ακριβώς με πέρυσι !
Παράθεση

shadow

Νεοφερμένος

H shadow έγραψε στις 00:57, 19-02-17:

Ευχαριστω!
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kramer123
Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 230 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε στις 12:34, 19-02-17:

Thank you
Παράθεση

santra_ts

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη santra_ts
H santra_ts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H santra_ts έγραψε στις 21:49, 19-02-17:

οταν ο φροντιστης σου δν περιμενει πολλα απο εσενα εσυ τι πρεπει να κανεις?!
Παράθεση

Just1n

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Just1n
Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Just1n έγραψε στις 21:55, 19-02-17:

Στην πραγματικότητα υπάρχουν πάρα πολύ μαθητές που δεν είναι καλή Και οι φροντιστές μπορούν να το καταλάβουν αλλά πιστεύω ότι δεν πρέπει να τους το λέει επειδή θα τους ρίξει πάρα πολύ τη ψυχολογία (δεν λέω ότι δεν είσαι καλή μαθήτρια)
Παράθεση

stefaniat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H stefaniat έγραψε στις 22:07, 19-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από santra_ts
Να του αποδείξεις το αντίθετο! Η να αλλάξεις φροντιστή γιατί χρειαζόμαστε ανθρώπους να μαΣ στηρίζουν φέτος
Παράθεση

Evcathy

Φοιτητής

H Evcathy έγραψε στις 11:47, 20-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από santra_ts
Να σκεφτείς τι ειναι αυτο που θα ήθελε να κανεις και δεν το κανεις.
Παράθεση

Guru5ουΠεδίου

Μαθητής Γ' λυκείου

O Guru5ουΠεδίου έγραψε στις 11:52, 20-02-17:

Ρε παιδια τι φροντιστες και βλακειες;; Εσυ πας φρονιτστηριο λυνεις τις αποριες μαθαινεις οτι ειναι να μαθεις και πας σπιτι σου και διαβαζεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους