Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,301 εγγεγραμμένα μέλη και 3,040,535 μηνύματα σε 92,451 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 809 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Καλύτερο φροντιστήριο στην Αθήνα;

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aladdin
Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 903 μηνύματα.

O aladdin έγραψε στις 22:38, 26-05-14:

Για τι μαθημα θελεις πεπη?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

peplin123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peplin123
H peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H peplin123 έγραψε στις 12:11, 27-05-14:

Καλησπέρα!!!!...Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...δεν ενδιαφέρομαι για ένα μάθημα μόνο...
μήπως έχεις ακουστά κάποιο καλό φροντιστήριο;;;....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,736 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 12:39, 27-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από peplin123
Καλησπέρα!!!!...Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...δεν ενδιαφέρομαι για ένα μάθημα μόνο...
μήπως έχεις ακουστά κάποιο καλό φροντιστήριο;;;....
Πριν "πετάξεις" λεφτά στην ...παραπαιδεία, έχεις εξαντλήσει πηγές μελέτης και δεν βγάζεις άκρη; Ακόμη σου φαίνονται δύσκολα; Μπορώ να σου προτείνω εναλλακτικές άνευ χρημάτων, γι' αυτό το λέω. Ζούμε σε δύσκολες εποχές.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aladdin
Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 903 μηνύματα.

O aladdin έγραψε στις 14:28, 27-05-14:

Ποιες ειναι αυτες οι εναλλακτικες npb? τι εννοεις?

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,736 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 14:48, 27-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από aladdin
Ποιες ειναι αυτες οι εναλλακτικες npb? τι εννοεις?
Ίντερνετ και Βιβλιοθήκη.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

peplin123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peplin123
H peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H peplin123 έγραψε στις 17:28, 27-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Ώθηση (τελεία και παύλα).
Αν μένεις μακριά απο το Μαρούσι, βολέψου και με τον Ηράκλειτο -_-
Αρχική Δημοσίευση από nPb
Πριν "πετάξεις" λεφτά στην ...παραπαιδεία, έχεις εξαντλήσει πηγές μελέτης και δεν βγάζεις άκρη; Ακόμη σου φαίνονται δύσκολα; Μπορώ να σου προτείνω εναλλακτικές άνευ χρημάτων, γι' αυτό το λέω. Ζούμε σε δύσκολες εποχές.

Δυστυχώς, έχω εξαντλήσει όλες τις εναλλακτικές....σ ευχαριστώ παρα πολύ πάντως!!...για το φροντιστήριο Παπαϊωάννου μήπως έχετε ακούσει κάτι;...Ευχαριστώ πολύ!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 09-06-14 στις 11:24. Αιτία: Split.
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Schoolmate
Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 20:41, 27-09-14:

Παιδιά ερώτηση χρειάζομαι οπωσδήποτε βοήθεια Μαθ. κατ. και γενικής , η ερώτηση μου είναι λοιπόν σαν απόφοιτος κάμποσα χρόνια να πάω φροντιστήριο ή ιδιαίτερα ; Στο φροντιστήριο γίνεται να τους πεις να σου κάνει περισσότερες ώρες κλπ; Ευχαριστώ !

Παράθεση

afroditi07

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη afroditi07
H afroditi07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H afroditi07 έγραψε στις 14:50, 16-09-15:

Παιδιά! Γεια σας! Χρειάζομαι βοήθεια! Επειδή μετακόμισα πρόσφατα Αμπελόκηπους δεν έχω αρχίσει ακόμα φροντιστήριο. Μπορείτε να μου πείτε κάποιο καλό στην περιοχή ή τριγύρο ? Ευχαριστώ πολύ!!
Παράθεση

odysseaspan

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη odysseaspan
Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O odysseaspan έγραψε στις 15:00, 16-09-15:

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ στην Αθήνα... Πρέπει οπωσδήποτε να ξεκινήσεις αν θες να περάσεις σε υψηλόβαθμες του χρόνου.
Εδώ βρίσκονται οι επιτυχόντες http://www.irakleitos.gr/?page_id=30
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη odysseaspan : 16-09-15 στις 15:03.
Παράθεση

afroditi07

Νεοφερμένος

H afroditi07 έγραψε στις 15:04, 16-09-15:

Σε ευχαριστω! Ναι έχεις δίκαιο.. οι τιμές που περίπου κυμαίνονται εκεί?
Παράθεση

odysseaspan

Φοιτητής

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O odysseaspan έγραψε στις 15:08, 16-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από afroditi07
Σε ευχαριστω! Ναι έχεις δίκαιο.. οι τιμές που περίπου κυμαίνονται εκεί?
Για τήν τρίτη λυκείου 420 (τουλάχιστον πέρσι) ενώ για την δευτέρα δεν ξέρω... Λογικά πιο φθηνά.
Παράθεση

afroditi07

Νεοφερμένος

H afroditi07 έγραψε στις 15:13, 16-09-15:

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ και πάλι! Θα το τσεκάρω
Παράθεση

odysseaspan

Φοιτητής

O odysseaspan έγραψε στις 15:15, 16-09-15:

Τίποτα , καλή συνέχεια και καλές επιτυχίες!!!
Παράθεση

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 13:25, 02-09-16:

Παιδιά καλησπέρα! για τα φροντιστήρια ΥΠΟΔΟΜΗ στην Αγία Παρασκευή έχετε ακούσει κάτι; για θετική κατεύθυνση! ευχαριστώ
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη klean
Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 707 μηνύματα.

O klean έγραψε στις 14:04, 02-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από kat-cats
Παιδιά καλησπέρα! για τα φροντιστήρια ΥΠΟΔΟΜΗ στην Αγία Παρασκευή έχετε ακούσει κάτι; για θετική κατεύθυνση! ευχαριστώ
Εγώ που έχω μια εικόνα, νομίζω πως διακρίνεται για τη Θεωρητική της. Αυτό. Στα Θετικά διακρίνεται το ΠΡΟΣ, γνώμη μου και χωρίς να έχω πάει σε κανένα από τα δύο.
Παράθεση

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 14:56, 02-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από klean
Εγώ που έχω μια εικόνα, νομίζω πως διακρίνεται για τη Θεωρητική της. Αυτό. Στα Θετικά διακρίνεται το ΠΡΟΣ, γνώμη μου και χωρίς να έχω πάει σε κανένα από τα δύο.
Ευχαριστώ πολύ!
Παράθεση

Stark21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stark21
Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Stark21 έγραψε στις 17:40, 06-09-16:

Είναι καλό φροντιστήριο η τσάμπα λεφτά;

Σημείωση συντονιστή: Το μήνυμα προέρχεται από το thread: Φροντιστήριο Ηράκλειτος
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 07-09-16 στις 12:17. Αιτία: Σημείωση συντονιστή
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 17:46, 06-09-16:

Έχει τη φήμη πολύ καλού φροντιστηρίου. Προσωπικά δεν μπορώ να πω με σιγουριά καθώς δεν έχω κάνει ποτε μάθημα εκεί, αλλά γενικά από όσο ξέρω έχει επιτυχίες ειδικά σε θετική-τεχνολογική κατεύθυνση.
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 18:10, 06-09-16:

Πολύ υποκειμενικό αυτό που ρωτάτε. Συνήθως είναι θέμα του μαθητή το τι θα γίνει και σπάνια αλλά όχι απίθανα να εξαρτάται από το φροντιστήριο
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 708 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 18:13, 06-09-16:

φροντιστήριο με καλή φήμη που στην προσπάθεια του να μην αλλοιώσει την ποιότητα του δεν ανοίγει παραρτήματα και παραμένει στα εξάρχεια με ό,τι συνεπάγεται αυτό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manolis_98 : 06-09-16 στις 18:26.
Παράθεση

Λένω

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 18:27, 06-09-16:

Και με πολύ καλό εκθεσά http://www.arisgiavris.gr/
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 765 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:14, 06-09-16:

Δ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polymnia : 06-09-16 στις 21:48.
Παράθεση

Σωτηρης7

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Σωτηρης7
Ο Σωτηρης7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Σωτηρης7 έγραψε στις 21:19, 06-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Με κορυφαίο τον κύριο Μπαλαφούτη τον φυσικό,επεξηγεί τα πάντα με τρόπο που μετά φαίνονται ευκολάκια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σωτηρης7 : 06-09-16 στις 21:33.
Παράθεση

sofia10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sofia10
H sofia10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H sofia10 never stop learning έγραψε στις 12:45, 27-11-16:

μπορειτε να προτεινετε φροντ για εκθεση στην αθηνα ? (συγκεκριμενα περιοχες κοντα μαρουσι )? εχω ακουσει οτι ειναι καλοι αυτοι που κανουν γκρουπακια , εχει κανεις καμια ιδεα?
Παράθεση

giorgosan (Γιώργος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosan
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O giorgosan έγραψε στις 14:18, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από sofia10
μπορειτε να προτεινετε φροντ για εκθεση στην αθηνα ? (συγκεκριμενα περιοχες κοντα μαρουσι )? εχω ακουσει οτι ειναι καλοι αυτοι που κανουν γκρουπακια , εχει κανεις καμια ιδεα?
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Εκπαίδευση Θεωρητικό (είναι στην πλατεία Ηλεκτρικού σταθμού στο Μαρούσι), αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία.
Παράθεση

sofia10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sofia10
H sofia10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H sofia10 never stop learning έγραψε στις 19:11, 27-11-16:

ναι ειναι οντως πολυ φημισμενη για το θεωρητικο ειδικα αλλα δεν νομιζω να μπορω να κανω μονο εκεθση εκει (ειμαι θετικη και παω αλλου τα αλλα μαθηματα)
Παράθεση

PolGR1509

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,091 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 19:35, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από sofia10
ναι ειναι οντως πολυ φημισμενη για το θεωρητικο ειδικα αλλα δεν νομιζω να μπορω να κανω μονο εκεθση εκει (ειμαι θετικη και παω αλλου τα αλλα μαθηματα)
Και γιατί όχι; Εφόσον θα πληρώνεις, δεν έχουν λόγο να μη σε βάλουν σε τμήμα..
Btw, και γω πάω τα θετικά μαθήματα σε ένα φροντ και την έκθεση σε άλλο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Stark21, Χάρης 28

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους