Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,463 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,769 μηνύματα σε 92,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 932 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2015] Ποια σχολή στοχεύετε;

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 10:32, 14-07-14:

1) παιδαγωγικά
2) δραματική σχολή
3) ψυχολογία
Κατι από αυτά τα τρία ίσως, γιατί κάπου πρέπει να στοχεύω και εγώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,566 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 11:53, 14-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Εγώ είμαι ανάμεσα σε 3.
ΑΣΟΕ
ΠΑΠΕΙ
και στο Οικονομικο του Βόλου.
Δε μου λέτε η 3η σχολή είναι καλή η μπα
Καλυτερα ΟΠΑ(πρωην ΑΣΟΕ ,καλυτερα ΟΠΑ να λες) και ΠΑΜΑΚ κατ'εμε!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

math57

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη math57
Ο math57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O math57 έγραψε στις 13:18, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimsket97
Μαθηματικο Ιωαννινων!!

Και εγώ Μαθηματικό Ιωαννίνων θέλω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,285 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 13:38, 17-07-14:

Επειδη ξαναδινω επειδη δεν τα πηγα τοσο καλα οσο ηθελα δηλαδη χαλια μπορουσα πολυ παραπανω στοχευω στις εξης σχολες:Μηχανολογων μηχανικων εμπ,ceid
τμηματα της ασσοε θα δω ποια.Μετα μαθηματκο πατρας η ιωαννινων και Μηχανικων Η/Υ και πληροφοριακων συστηματων Σαμος.Αυτα και πειτε με αλαζωνα δεν με πειραζει.Τελος σκεφτομαι και ναυτιλιακα παπει η πειραια αλλα ηθελα να ρωτησω κατι χρειαζεται να κναω προετιμασια σε περιπτωση που δωσω αγγλικα?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos199666 : 17-07-14 στις 13:41.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nuria.m

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nuria.m
H nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H nuria.m έγραψε στις 15:48, 17-07-14:

αρχαιολογια απθ <3 <3 <3

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Λένω

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,478 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 16:11, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos199666
Επειδη ξαναδινω επειδη δεν τα πηγα τοσο καλα οσο ηθελα δηλαδη χαλια μπορουσα πολυ παραπανω στοχευω στις εξης σχολες:Μηχανολογων μηχανικων εμπ,ceid
τμηματα της ασσοε θα δω ποια.Μετα μαθηματκο πατρας η ιωαννινων και Μηχανικων Η/Υ και πληροφοριακων συστηματων Σαμος.Αυτα και πειτε με αλαζωνα δεν με πειραζει.Τελος σκεφτομαι και ναυτιλιακα παπει η πειραια αλλα ηθελα να ρωτησω κατι χρειαζεται να κναω προετιμασια σε περιπτωση που δωσω αγγλικα?
Υπάρχουν βιβλία με τα θέματα Αγγλικών των πανελλαδικών και τις λύσεις τους. Για προετοιμασία που λες εξαρτάται από το επίπεδο που βρίσκεσαι. Αν έχεις πάρει Proficiency νομίζω ότι μπορείς να τα καταφέρεις και μόνος σου. Πάρε τα βιβλία που σου είπα, ρίξε καμιά ματιά και στα βιβλία που έκανες όταν έδινες, διάβασε και κανένα βιβλίο στα αγγλικά και μια χαρά θα είσαι. Αν όμως είσαι στo επίπεδο του Lower τότε σου προτείνω μετά τα Χριστούγεννα να κάνεις οπωσδήποτε ένα δίωρο ιδιαίτερο την εβδομάδα γιατί διαφορετικά πιστεύω πως θα δυσκολευτείς.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,285 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 17:37, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Υπάρχουν βιβλία με τα θέματα Αγγλικών των πανελλαδικών και τις λύσεις τους. Για προετοιμασία που λες εξαρτάται από το επίπεδο που βρίσκεσαι. Αν έχεις πάρει Proficiency νομίζω ότι μπορείς να τα καταφέρεις και μόνος σου. Πάρε τα βιβλία που σου είπα, ρίξε καμιά ματιά και στα βιβλία που έκανες όταν έδινες, διάβασε και κανένα βιβλίο στα αγγλικά και μια χαρά θα είσαι. Αν όμως είσαι στo επίπεδο του Lower τότε σου προτείνω μετά τα Χριστούγεννα να κάνεις οπωσδήποτε ένα δίωρο ιδιαίτερο την εβδομάδα γιατί διαφορετικά πιστεύω πως θα δυσκολευτείς.
Οκ ευχαριστω πολυ για την απαντηση μεχρι lower εχω παρει.Ξερεις απο ποιες εκδοσεις ειναι αυτα τα βιβλια και ποσο κωστιζουν?

Λένω

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,478 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 22:06, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos199666
Οκ ευχαριστω πολυ για την απαντηση μεχρι lower εχω παρει.Ξερεις απο ποιες εκδοσεις ειναι αυτα τα βιβλια και ποσο κωστιζουν?
Succeed in University Exams (student s book + teacher s book) (τελευταία έκδοση)
University exams (new 30 tests) (student s book + teacher s book) (τελευταία έκδοση)
΄Ολα του Andrew Betsis. Περίπου 20-25 ευρώ το καθένα κοστίζει.

mariaisabelfan (Στεφανία)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη mariaisabelfan
H Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H mariaisabelfan έγραψε στις 22:09, 17-07-14:

δεν στοχευω κατι συγκεκριμενο,δινω τον καλυτερο μου εαυτο για να εχω ανοιχτες ολες τις πορτες και θα δειξει

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

frofru

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη frofru
H frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

H frofru έγραψε στις 22:27, 17-07-14:

Στοχεύω για Ναυτιλιακές Σπουδές στο ΠΑΠΕΙ ή οικονομικά στο ΟΠΑ/ΠΑΠΕΙ !!!

pkat876

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη pkat876
H pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H pkat876 έγραψε στις 01:21, 20-07-14:

Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ ΑΠΘ <3

~maRia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ~maRia
H ~maRia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H ~maRia έγραψε στις 14:44, 22-07-14:

Δυστυχώς έχω την δυνατότητα μονο για Θεσσαλονίκη ( λόγω οικονομικών ) .... Δεν λέω ωραία πολή καλη φοιτητική ζωή απο τισ καλύτερες σχολές άλλα οι βάσεις στισ περισσότερες σχολές είναι υψηλότερες απο τις αντίστοιχες πόλεις .... Τώρα σχετικα με το θέμα σχολή με ενδιαφέρει πολύ για βιολογία ή χημεία

PhysicsSteve

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PhysicsSteve
Ο PhysicsSteve αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O PhysicsSteve έγραψε στις 20:36, 30-07-14:

Εγώ βρίσκομαι ανάμεσα σε ιατρική/φυσικό...ας βγουν τα μόρια πρώτα και βλέπουμε...

TolisDream

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TolisDream
Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O TolisDream έγραψε στις 13:14, 31-08-14:

μαλιστα...εγω ενδιαφερομαι για χημικο απθ
απτις σχολες 2ου-4ου πεδιου ποιες πιστευετε οτι εχουν την καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση?

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,145 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 13:18, 31-08-14:

Εγώ ενδιαφέρομαι για Χημικο Πατρών! Αν και έχω καποιους ενδοιασμούς

nikolascy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolascy
Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O nikolascy έγραψε στις 13:20, 31-08-14:

Ιατρικη οπουδηποτε

marizel (Σέβη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marizel
H Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H marizel έγραψε στις 10:53, 01-09-14:

Νομική!!! Είναι ένα από τα όνειρα μου!!!

Σωματοφύλακας

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Σωματοφύλακας
Ο Σωματοφύλακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Σωματοφύλακας έγραψε στις 11:47, 01-09-14:

Θα ήθελα πάρα πολύ να περάσω στην Ευελπίδων Όπλα όμως με βλέπω να κόβομαι στις υγειονομικές οπότε μάλλον πρέπει να αρχίσω να ψάχνω για καμία άλλη σχολή...

POSITIVE (Λεωνίδας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη POSITIVE
Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O POSITIVE έγραψε στις 12:16, 01-09-14:

Μαθηματικό ΕΚΠΑ ή ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ, παίζει και με ίση περίπου απόδοση το ενδεχόμενο του εξωτερικού:p

physicscrazy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη physicscrazy
Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 290 μηνύματα.

O physicscrazy έγραψε στις 12:49, 01-09-14:

Φυσικη εκπα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

giorgos35

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giorgos35
Ο giorgos35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O giorgos35 έγραψε στις 14:38, 04-09-14:

αν και λιγο καθυστερημενα να πω κι εγω τους στοχους μου.αν και ειμαι απο αθηνα θελω παιδαγωγικα αλλα σε καποια αλλη πολη. πιο πολυ μου αρεσει θεσσαλονικη και ρεθυμνο!

never give up (Παναγιώτης)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη never give up
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O never give up έγραψε στις 14:48, 04-09-14:

Εγώ πάω για Φιλολογία Θεσσαλονίκης.

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

O Giorgos199666 έγραψε στις 14:52, 04-09-14:

ceid πατρας διεθνων ευρωπαικων και οικονομικων σπουδων(ασσοε) πληροφορικης ιωαννινων διοιηκηση επιχηρησεων πατρας γεωπονικες σχολες και μηχανικων πληροφοριακων συστηματων και υπολογιστων σαμου.Αν δεν πιασω κανενα απο αυτα θα παω και για τριτη φορα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos199666 : 04-09-14 στις 15:22.

theerilim

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη theerilim
H theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H theerilim έγραψε στις 15:02, 04-09-14:

Φιλολογία ή Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΑΠΘ πάντααααααα!!!!!! <3

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

legisperitus

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη legisperitus
Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O legisperitus έγραψε στις 15:04, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από theerilim
Φιλολογία ή Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΑΠΘ πάντααααααα!!!!!! <3
......................!!!(καλη σχολη)

lililith

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lililith
H lililith αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lililith έγραψε στις 15:23, 04-09-14:

φιλολοφικό

Vivian.

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 413 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 15:26, 04-09-14:

Εγώ θέλω αρχιτεκτονική αλλά δεν ξέρω σε ποια πόλη...Σκεφτόμουν για Θεσσαλονίκη ή Χανιά ή Βόλο αλλά μου αρέσει και η Αθήνα τελικά

Αγγελοκρουσμενη

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγγελοκρουσμενη
H Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Ηράκλειο) . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Αγγελοκρουσμενη έγραψε στις 15:30, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από mariaisabelfan
δεν στοχευω κατι συγκεκριμενο,δινω τον καλυτερο μου εαυτο για να εχω ανοιχτες ολες τις πορτες και θα δειξει
Συμφωνω 1000% μαζι σου, και εγω μια απο τα ιδια!!!

Ματθαιος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ματθαιος
Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Ματθαιος έγραψε στις 15:47, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελοκρουσμενη
Συμφωνω 1000% μαζι σου, και εγω μια απο τα ιδια!!!
Σιγουρα στο τελος της χρονιας κατι θα βρειτε να σας τραβαει περισσοτερο απο τα αλλα...Dont worry

iwalkinamaze

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη iwalkinamaze
H iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H iwalkinamaze έγραψε στις 22:15, 16-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από vasilakis13
Δεν έχω κατασταλάξει ακόμα
Είμαι ανάμεσα σε ιατρική, φαρμακευτική, βιολογικό και χημικό και πραγματικά μου αρέσουν όλα το ίδιο. Βεβαίως οι γονείς μου με προτρεπουν για ιατρική... αλλά εγώ δεν έχω αποφασίσει
μια απο τα ιδια κι εγω!

theerilim

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη theerilim
H theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H theerilim έγραψε στις 20:47, 19-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από never give up
Εγώ πάω για Φιλολογία Θεσσαλονίκης.
Ελα ρε συμφοιτητηηη!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη theerilim : 19-09-14 στις 21:01.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PinkFreud
Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O PinkFreud Let it Be έγραψε στις 20:48, 19-09-14:

Βιολογικό ΑΠΘ my dream

christos365 (Christos)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη christos365
Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΑΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O christos365 ;) iSchool ;) έγραψε στις 19:50, 20-09-14:

Μακαρι Ολα να πανε καλα...
Θα προσπαθησω για:
1) Οικονομικο Ρεθυμνου.
2) Διεθνων Ευρωπαικων Σπουδων Θεσσαλονικης.

dimitra1997

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitra1997
H dimitra1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H dimitra1997 έγραψε στις 13:10, 24-09-14:

Χρηματοοικονομική και λογιστική ΑΣΟΕΕ
Αν δεν φτασει η βαση στο θεο...
Πλακα πλάκα πως πιστεύεται οτι θα κινηθούν φέτος οι βάσεις; (σε γενικό επίπεδο)

Deco

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Deco
Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 153 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε στις 13:17, 24-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από dimitra1997
δε γινεται να μιλαμε απο τωρα για βασεις

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

gavroulis (Αντώνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gavroulis
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O gavroulis έγραψε στις 13:24, 24-09-14:

Εδώ πέρσι και πέσαμε έξω. Πεποίθησή μου είναι ότι φέτος θα ζορίσουν τα πράγματα αγαπητή Δήμητρα.

Ματθαιος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ματθαιος
Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Ματθαιος έγραψε στις 14:04, 24-09-14:

Λογικα δεν θα βαλουν πιο ευκολα κ απο φετος...Τελευταια χρονια κιολας μαλλον θα το ζορισουν.Γενικως πιστευω οι βασεις δεν προκεται να ανεβουν κι αλλο φετος.Δηλαδη που θα φτασουν??
Γενικα ομως μην πανικοβαλεστε και τα σκεφτεστε αυτα απο τωρα...να θυμαστε οτι τα δυσκολα θεματα ευνοουν τους καλους μαθητες...

dimitra1997

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitra1997
H dimitra1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H dimitra1997 έγραψε στις 14:06, 24-09-14:

Και εγώ αυτό φοβάμαι..
Αν και νωρίς άλλα δε ξέρω... Και εσυ Αντώνη εκει ήθελες;;;

gavroulis (Αντώνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gavroulis
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O gavroulis έγραψε στις 14:12, 24-09-14:

Και εγώ αυτό φοβάμαι..
Αν και νωρίς άλλα δε ξέρω... Και εσυ Αντώνη εκει ήθελες;;;
Προσωπικά η Λογιστική & Χρηματοοικονομική (ΟΠΑ/ΑΣΟΕΕ) ήταν για μένα νούμερο 1 στο μηχανογραφικό. Νο 2 η Οργάνωση/Διοίκηση (ΑΣΟΕΕ), όπου έμεινα εκτός για 63 μόρια ενώ η Οικονομική Επιστήμη 3η επιλογή. Μετά είχα βάλει τα αντίστοιχα του ΠΑΠΕΙ.
Η Λογιστική και Χρηματοοικονομική και η Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία (στην ΑΣΟΕΕ), είναι 2 πολύ καλές σχολές με προοπτικές.

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,700 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 16:40, 10-10-14:

Κανείς για Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών;

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,542 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 16:44, 10-10-14:

Ασοε και αν οχι Ασοε Παπει.

irw gk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη irw gk
H irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Εργοθεραπείας (ΤΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H irw gk έγραψε στις 18:06, 10-10-14:

εμενα μου αρεσει πολυ η διατροφολογια στο χαροκοπειο σκεφτομαι, αλλιως χημικο οπουδηποτε!!

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 18:14, 10-10-14:

Εγώ για ΗΜΜΥ ΑΠΘ το παλεύω και ως δεύτερη επιλογή σκέφτομαι το Φυσικό

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,624 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 19:42, 10-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από mary_lou thess
Γερμανικη φιλολογία ΑΠΘ

Συγκηνήθηκα τώρα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μελλοντικέ συνάδερφε το τμήμα της γερμανικής σε περιμένει!

filomathis

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη filomathis
Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O filomathis Που ειναι η θαλασσααααααααα έγραψε στις 20:52, 10-10-14:

Μηχανολογος μηχανικοςς!!

UncleSalvatore

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη UncleSalvatore
Ο UncleSalvatore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O UncleSalvatore έγραψε στις 00:09, 16-10-14:

Είμαι ανάμεσα σε νομική και δημοσιογραφία.Μου αρέσει η δημοσιογραφία κυρίως η αθλητική αλλά προτιμώ νομική,αν και πιο δύσκολη,επειδή έχει περισσότερο χρήμα και ελεύθερο χρόνο(μερικές φορές).

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,482 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:16, 16-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από UncleSalvatore
Είμαι ανάμεσα σε νομική και δημοσιογραφία.Μου αρέσει η δημοσιογραφία κυρίως η αθλητική αλλά προτιμώ νομική,αν και πιο δύσκολη,επειδή έχει περισσότερο χρήμα και ελεύθερο χρόνο(μερικές φορές).
Αν ενδιαφέρεσαι για νομική, ψάξε το. Από κορίτσια που έχουν παρακολουθήσει μαθήματα έχω ακούσει πως είναι πολύ βαρετά.

pubovios

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pubovios
Ο pubovios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O pubovios έγραψε στις 20:18, 06-11-14:

Μαθηματικό Αθήνας

panelladikes015

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panelladikes015
Ο panelladikes015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O panelladikes015 έγραψε στις 11:40, 06-12-14:

Περιπου 176 μερες πριν τις πανελλαδικες διαβαζοντας οικοδομικη!

σε ποια σχολη θελετε να περασετε?

εγω πρωτη επιλογη ασαιτε π.μ
αλλιως τει αθηνας η πειραια π.μ
τωρα το τοπογραφος παιζει να μην το βαλω καν

grothko

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη grothko
Ο grothko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O grothko έγραψε στις 15:01, 10-01-15:

Μαθηματικό Αθήνας

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    annam098

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους