Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,464 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,795 μηνύματα σε 92,671 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 669 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2015

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,543 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 14:32, 03-07-15:

Και από εμένα καλή επιτυχία σε όσους έδειναν ειδικά μαθήματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Juggernaut ((A))

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Juggernaut
Ο (A) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Juggernaut έγραψε στις 14:40, 06-07-15:

Οποιος εδωσε 2η φορα πρεπει να παρει καποιο χαρτι απο το σχολειο;
Την βεβαιωση προσβασης οπως την προηγουμενη χρονια ; Αν ναι, που ακριβως χρειαζεται; Thx
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,285 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 15:47, 06-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Juggernaut
Οποιος εδωσε 2η φορα πρεπει να παρει καποιο χαρτι απο το σχολειο;
Την βεβαιωση προσβασης οπως την προηγουμενη χρονια ; Αν ναι, που ακριβως χρειαζεται; Thx
Θα πρις κανεις ;και εγώ την ίδια απορία εχω

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 16:54, 06-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Juggernaut
Οποιος εδωσε 2η φορα πρεπει να παρει καποιο χαρτι απο το σχολειο; Την βεβαιωση προσβασης οπως την προηγουμενη χρονια ; Αν ναι, που ακριβως χρειαζεται; Thx
Θα πρέπει να πάρετε από το λύκειο την καινούργια βεβαίωση πρόσβασης. Τα σχολεία το καλοκαίρι είναι ανοικτά μόνο μια μέρα τη βδομάδα (το ποια θα το γράφει στην πόρτα). Διαφορετικά το Σεπτέμβριο ανοίγουν κανονικά. Η βεβαίωση πρόσβασης θα χρειαστεί οπωσδήποτε για την εγγραφή στη σχολή.

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,285 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 17:43, 06-07-15:

Ευχαριστούμε Δια για τις πληροφορίες να σαι καλά ρε δια.

maraki.........

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maraki.........
H maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H maraki......... Follow έγραψε στις 15:11, 07-07-15:

Το μηχανογραφικο σίγουρα μέχρι τις 17;;

Sipty

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Sipty
Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Sipty έγραψε στις 20:42, 07-07-15:

Εμ...μονο εγω δεν εχω συμπληρωσει το μηχανογραφικο ακομη..?

Φοιτητής

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,543 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 21:49, 07-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από maraki.........
Το μηχανογραφικο σίγουρα μέχρι τις 17;;
Ναι σίγουρα
Αρχική Δημοσίευση από Sipty
Εμ...μονο εγω δεν εχω συμπληρωσει το μηχανογραφικο ακομη..?
Εμ και εγώ όχι ότι δεν έχω γράψει σε χαρτί πως θα είναι αλλά δε μπήκα να το καταθέσω ακόμα

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 22:43, 07-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Εμ και εγώ όχι ότι δεν έχω γράψει σε χαρτί πως θα είναι αλλά δε μπήκα να το καταθέσω ακόμα
Why not?

Dr.K (Κατερίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dr.K
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H Dr.K BE HAPPY έγραψε στις 20:01, 08-07-15:

Έχω μία απορία εδώ και 3 χρόνια αλλά δεν έτυχε να ρωτήσω κανέναν και το θυμήθηκα τώρα.....
Έστω ένα τμήμα που παίρνει 180 άτομα και στην 180η θέση υπάρχουν 2 άτομα με τα ίδια μόρια,τι γίνεται τότε? παίρνουν 181?

John_07

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη John_07
Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O John_07 έγραψε στις 20:07, 08-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dr.K
Έχω μία απορία εδώ και 3 χρόνια αλλά δεν έτυχε να ρωτήσω κανέναν και το θυμήθηκα τώρα.....
Έστω ένα τμήμα που παίρνει 180 άτομα και στην 180η θέση υπάρχουν 2 άτομα με τα ίδια μόρια,τι γίνεται τότε? παίρνουν 181?
Νομιζω οτι μετραει ο γενικος βαθμος του απολυτηριου.!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilakis13
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 728 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε στις 20:10, 08-07-15:

Εγώ έχω ακούσει ότι παίρνουν 181. Υπήρχε η φήμη ότι παίρνουν αυτόν που έχει δηλώσει την συγκεκριμένη σχολή με υψηλότερη σειρά προτίμησης, κάπου διάβασα όμως ότι αυτό ισχύει μόνο για τις στρατιωτικές σχολές. Στις απλές σχολές παίρνουν και τους δυο, δηλαδή 181
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dr.K (Κατερίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dr.K
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H Dr.K BE HAPPY έγραψε στις 20:14, 08-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από vasilakis13
Εγώ έχω ακούσει ότι παίρνουν 181. Υπήρχε η φήμη ότι παίρνουν αυτόν που έχει δηλώσει την συγκεκριμένη σχολή με υψηλότερη σειρά προτίμησης, κάπου διάβασα όμως ότι αυτό ισχύει μόνο για τις στρατιωτικές σχολές. Στις απλές σχολές παίρνουν και τους δυο, δηλαδή 181
οκ ευχαριστώ μου έλυσες μία αιώνια απορία ...και εγώ αυτό νόμιζα αλλά δεν ήμουν και σίγουρη

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 20:47, 08-07-15:

παίρνουν αυτόν με το μεγαλυτερο βαθμό πρόσβασης, αν είναι ίδιοι οι βαθμοί πρόσβασης παίρνουν αυτον με το μεγαλύτερο βαθμό στα μαθήματα βαρύτητας, αν ειναι και αυτοί οι βαθμοί ιδιοι παίρνουν και τους 2.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Λένω

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,478 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 21:00, 08-07-15:

Σε περίπτωση ισοβαθμίας με τον τελευταίο εισαγόμενο στο τμήμα, προηγείται 1) αυτός που έχει μεγαλύτερο Γενικό Βαθμό Πρόσβασης, αν υπάρχει ισοβαθμία και στον ΓΒΠ προηγείται 2) αυτός που έχει μεγαλύτερο άθροισμα βαθμών στα δύο μαθήματα αυξημένης βαρύτητας, αν υπάρχει και πάλι ισοβαθμία εισάγονται όλοι οι ισοβαθμούντες. Στην περίπτωση των Στρατιωτικών και Αστυνομικών Σχολών αν ισοβαθμούν στα δύο προηγούμενα κριτήρια προηγείται 3) αυτός που δήλωσε τη σχολή με προγενέστερη προτίμηση.

dum spiro spero

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dum spiro spero
H dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H dum spiro spero έγραψε στις 20:22, 12-07-15:

Οσοι εχετε οριστικοποιησει το μηχανογραφικο , τι σας βγαζει οταν ξαναμπαινετε στη σελιδα; Εγω πατησα οριστικοποιηση αλλα δεν εβγαλε αριθμο πρωτοκολλου και τωρα που ξαναμπαινω δεν εχει αποθηκευμενες τις επιλογες.

Loreley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 20:31, 12-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από dum spiro spero
Οσοι εχετε οριστικοποιησει το μηχανογραφικο , τι σας βγαζει οταν ξαναμπαινετε στη σελιδα; Εγω πατησα οριστικοποιηση αλλα δεν εβγαλε αριθμο πρωτοκολλου και τωρα που ξαναμπαινω δεν εχει αποθηκευμενες τις επιλογες.
Βγάζει το μηχανογραφικό σε pdf, το οποίο μπορείς να εκτυπώσεις.

dum spiro spero

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dum spiro spero
H dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H dum spiro spero έγραψε στις 21:15, 12-07-15:

Οριστικοποιήθηκε! καλή επιτυχία σε όλους!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

olgalicious97

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη olgalicious97
H olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H olgalicious97 don't believe the hype έγραψε στις 18:47, 14-07-15:

Είναι δυνατή και άμεση η αναίρεση της οριστικοποίησης του μηχανογραφικού;

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 18:51, 14-07-15:

Δυνατή ναι, άμεση δε γνωρίζω. Απευθύνσου το συντομότερο στο σχολείο σου!

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 18:53, 14-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από olgalicious97
Είναι δυνατή και άμεση η αναίρεση της οριστικοποίησης του μηχανογραφικού;
Μόνον από το λύκειο και μόνον την Παρασκευή 17/7 το πρωί.

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 18:57, 14-07-15:

Δία, τώρα που το σκέφτομαι όμως τα σχολεία μία μέρα τη βδομάδα δεν είναι ανοικτά πλέον;

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Dias έγραψε στις 19:01, 14-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Fedde le Grand
Δία, τώρα που το σκέφτομαι όμως τα σχολεία μία μέρα τη βδομάδα δεν είναι ανοικτά πλέον;
Ναι, αλλά για τα μηχανογραφικά (το γράφει στη σελίδα της κυρίας Μινεντού) ήταν/θα είναι ανοικτά επιπλέον 14/7 και 17/7.

kpap12

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kpap12
Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O kpap12 civil engineer upatras έγραψε στις 12:48, 15-07-15:

Να κάνω μια ερώτηση ένας φίλος μου δήλωσε στο μηχανογραφικό βιολογικό που υπάρχει και στα 2 πεδία.. Όμως στο 3 έχει πιο πολλά μόρια.. Ουσιαστικά το βιολογικό δηλώνεται στο πεδίο που έχει αυτός τα πιο πολλά μόρια ?

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Dias έγραψε στις 13:16, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από kpap12
Να κάνω μια ερώτηση ένας φίλος μου δήλωσε στο μηχανογραφικό βιολογικό που υπάρχει και στα 2 πεδία.. Όμως στο 3 έχει πιο πολλά μόρια.. Ουσιαστικά το βιολογικό δηλώνεται στο πεδίο που έχει αυτός τα πιο πολλά μόρια ?
Σε όποιο πεδίο και να το έχει δηλώσει, θα μετρήσει για το πεδίο στο οποίο έχει τα περισσότερα μόρια. (Αρκεί βέβαια να έχει δηλώσει αυτό το πεδίο).

kpap12

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kpap12
Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O kpap12 civil engineer upatras έγραψε στις 13:27, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Σε όποιο πεδίο και να το έχει δηλώσει, θα μετρήσει για το πεδίο στο οποίο έχει τα περισσότερα μόρια. (Αρκεί βέβαια να έχει δηλώσει αυτό το πεδίο).

Ευχαριστώ πολύ δια.. Έχει βάλει 2-3 πεδίο και έχει παραπάνω στο 3 άρα θα μετρήσουν του 3 πεδίου τα μόρια

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,145 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 15:11, 15-07-15:

Οριστικοποιηθηκε!! Καλη μας τυχη,να περασουμε ολοι εκει που θελουμε
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Merendaki

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Merendaki
H Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Merendaki YOLO....You Only Live Once! <3 έγραψε στις 17:14, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Οριστικοποιηθηκε!! Καλη μας τυχη,να περασουμε ολοι εκει που θελουμε
Καλή επιτυχία...που θέλεις να περάσεις....? Εγώ μάλλον πιάνω νηπιαγωγός κρήτη..!

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,145 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 17:35, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Merendaki
Καλή επιτυχία...που θέλεις να περάσεις....? Εγώ μάλλον πιάνω νηπιαγωγός κρήτη..!
Χημικο θέλω, αλλα μάλλον Γεωπονία θα περάσω!

Merendaki

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Merendaki
H Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Merendaki YOLO....You Only Live Once! <3 έγραψε στις 17:48, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Χημικο θέλω, αλλα μάλλον Γεωπονία θα περάσω!
Δεν πειράζει....μια χαρά....αθήνα πιάνεις?

soppap

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη soppap
H soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

H soppap έγραψε στις 19:43, 15-07-15:

Οριστικοποίηση κι από εμένα!Πάντως παιδιά είναι περίεργο συναίσθημα,να ξέρεις ότι δεν περνάς στη σχολή που στόχευες,αλλά να αισθάνεσαι μια ευχαρίστηση,μετά την οριστικοποίηση.

Leff

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Leff
Ο Leff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Leff έγραψε στις 20:40, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από soppap
Οριστικοποίηση κι από εμένα!Πάντως παιδιά είναι περίεργο συναίσθημα,να ξέρεις ότι δεν περνάς στη σχολή που στόχευες,αλλά να αισθάνεσαι μια ευχαρίστηση,μετά την οριστικοποίηση.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα
Και εγώ δεν πιάνω με τίποτα τη σχολή που ήθελα φέτος.Ωστόσο αγνοούσα σχολές,οι οποίες τελικά με ενδιαφέρουν περισσότερο από το "όνειρο" που είχα!

soppap

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H soppap έγραψε στις 20:59, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Leff
Σε καταλαβαίνω απόλυτα
Και εγώ δεν πιάνω με τίποτα τη σχολή που ήθελα φέτος.Ωστόσο αγνοούσα σχολές,οι οποίες τελικά με ενδιαφέρουν περισσότερο από το "όνειρο" που είχα!
Χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος Leff! Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να αισθανόμουν τέτοια χαρά με τη σχολή που περνάω.Σίγουρα μου αρέσει πολύ,αλλά όχι όσο η 1η επιλογή.Καλή αρχή!

Leff

Νεοφερμένος

Ο Leff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Leff έγραψε στις 21:12, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από soppap
Χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος Leff! Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να αισθανόμουν τέτοια χαρά με τη σχολή που περνάω.Σίγουρα μου αρέσει πολύ,αλλά όχι όσο η 1η επιλογή.Καλή αρχή!
Καλή αρχή και σε εσένα και εύχομαι τα καλύτερα.Και μην ξεχνάς "κάθε εμπόδιο για καλό" !!

soppap

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H soppap έγραψε στις 21:18, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Leff
Καλή αρχή και σε εσένα και εύχομαι τα καλύτερα.Και μην ξεχνάς "κάθε εμπόδιο για καλό" !!
Μου θυμίζεις το 1ο μου μήνυμα στο ischool...απογοητευμένη από την 1η φορά των πανελληνίων.Φέτος τα πράγματα ναι μεν καλύτερα,αλλά όχι και τα ιδανικά.Όμως ακόμα πιστεύω:''Κάθε εμπόδιο για καλό''!

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε στις 21:36, 15-07-15:

εγώ λογικά θα το οριστικοποιήσω αύριο ή μεθαύριο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σωτηρης13 : 15-07-15 στις 21:48.

Efi1994

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Efi1994
Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O Efi1994 έγραψε στις 21:47, 15-07-15:

Καλησπέρα σας. Επειδή έχω χαθεί τελευταίως με τις εξελίξεις, πείτε μου, 17 του μηνός είναι η τελευταία μέρα υποβολής των μηχανογραφικών?

Leff

Νεοφερμένος

O Leff έγραψε στις 21:48, 15-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Efi1994
Καλησπέρα σας. Επειδή έχω χαθεί τελευταίως με τις εξελίξεις, πείτε μου, 17 του μηνός είναι η τελευταία μέρα υποβολής των μηχανογραφικών?
ναι

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,661 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 20:00, 25-08-15:

Σημείωση Συντονιστή:
Το θέμα κλειδώνεται οριστικά.
Η ανακοίνωση των βάσεων θα γίνει αύριο και αυτό σημαίνει την λήξη των φετινών Πανελληνίων.
Καλά αποτελέσματα σε όλους και καλή αρχή στην φοιτητική σας ζωή!

Τα αυριανά μας θέματα:
[2015] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ
[2015] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Arsyn, bkar1997, orange23, Ria99

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους